Onenigheid binnen schippers- internaat S.C.Z. voor tekort door administratieve chaos in Terneuzen KINDEREN UIT STEEN NAAR ANDERE SCHOOL Er, nstige kritiek op Luifelplan Oostburg De Stee/De Vrije Zeeuw Expositie in Aardenburg KORTZICHTIG, NAGEAAPT, GELDVERSLINDEND EN ONESTHETISCH" Corn Boys Veteranen kampioen competitie zomeravondvoetbal I I" een brief, i Oudervereniging geeft informatie over problemen ■st jffi&r Bedrijfsongeval bij Dow hutifA jgt WASSALONS Sy SNELREINIGING JEUGDLEIDER ONTSEAGEN Geen invloed Belgen met gestolen auto aangehouden „VRIJE TIJD IN KLEUR Na aanrijding doorgereden MEISJE IN HULST GESCHEPT DOOR AUTO Clinge DINSDAG 19 AUGUSTUS 1975 VEERE ok in Zeeuws Vlaanderen >ecialiteit van onze kleine service, vrijblijvende ie en vertrouwelijke elinge opdracht voor aan ïrkoop van uw huis, geef anden Rodelko in han- onze mensen komen vrij end bij u langs, overal te eden.Roldelko B.V. Kade i/eere. 01181—555 na 19.00 180-27146. ACACIASTRAAT In uitstekende staat onderhoud verkerend ihuis, gas c.v. Koopprijs d. BERG CO. elaar t.o.g. Lid NBM ■sk. regio Breda. Nwe. i ekenstraat 43 Breda., tel. 24421. personeel aangeboden 'E- en administratiewerk cht om thuis te doen. ven onder no. H.K.18.104 personeel gevraagd vraagd voor zo spoedig mo- ISOLEERDERS setters voor Nederland en gië. Tel. 078-42747 tussen en 10.00 u. of 18.00 en )0 u. gevonden/verloren IV. WIT POEDELTJE. Terug bevragen tegen advertentie- «sten, Zeildijk 17, Hulst. aag klaar service t en studentenwas tot 6 kg f. 6, - akket per 2 stuks f. 6, - ris, gemangeld f. 7,25 ■eiij'ig. pakket 4 kg f. 9,50 5 kg f.10,50 id van 8.00 tot 19.30 uur op zaterdag tót 14.00 uur lyckenstraat 230 Tel. 46806 lenweg 32 andbergweg Tel. 36797 ■ygenstraat 52 plein Tel. 72500 - *3 (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Binnen de leiding van het schippers- internaat „Juliana", in Terneuzen is de afgelopen weken een vrü ernstig conflict ontstaan. Dit conflict heeft zich toegespitst tussen de directie van het internaat en de groep van jeugdleiders. De woordvoerder van deze groep én van de oudere groepsleiders is de heer K. v. d. Kleij. Ven der Kleq kreeg inmiddels zijn ontslag op staande voet aangezegd met behoud van salaris tot I november. officiële bevestiging van het ontslag lieeft hij nog niet binnen. Wel is hem te verstaan gegeven dat hij niet meer bin nen de muren van het internaat hoeft te verschijnen. Het punt waar eigenlijk al les om begon te draaien was een radicale verandering van de groepsindeling binnen het internaat. Tijdens de afgelo pen zomervakantie stuurde de directie van het internaat een schrijven aan de ouders rond waai' in meegedeeld werd dat d" kinderen voortaan inge deeld zouden worden in een verticale stuctuur. Dat wil :n dat jongere en oudere kinderen hij elkaar in een groep komen te zittein. Voor heen bestonden de groepen uit kinderen van hetzelfde ge slacht en leeftijd. Bij de ou ders en de groep jeugdleiders Kei het besluit van de directie behoorlijk mis. Dit temeer it er geen inspraak over Ihet besluit was geweest. De jeugdleiders zagen het besluit een poging van de directie om hun veratrtwoordelijkhe- I den te beknotten en de leefre- gels van de schipperskinderen strakke banden te leg- gen. „De directie heeft geen en kele invloed op de groepen. Dat weten ze", zo lichtte de heer Van der Kleij gisteren i toe. Hij vertelt dat er op de achtergrond nog meer mee speelt. namelijk de kwestie van de populariteit vasn de jeugd leiders. „De directie is niet populair", aldus de ontslagen jeugdleider. Over zijn ontslag zegt hij: „De juiste reden heeft nie mand me verteld. Ze beticht ten me van alles en nog was, maar ze vertellen niet wat". Om de heer Van der Kleij in zijn opstelling te steunen brachten een aantal jeugdige bewoners van het internaat in middels een aktie op gang, buiten medeweten van de be trokkene om. Vrijdag werd er een bijeenkomst belegd en za terdagmiddag togen een kleine ™mtig man, waaronder een aantal binnenschippers naar het internaat om opheldering te vragen. Verder besloot deze groep om een brief op te stel len, waarin het vertrouwen in de huidige directie onder lei ding van de heer N. van de Watere werd opgezegd. De' di recteur van het internaat kon gisteren wegens ziekte geen commentaar geven. Ook een woordvoerdster op het inter naat zelf wilde zich gistermid dag niet over de zaak uitlaten. Tenslotte held ook de heer Broesse, vertegenwoordiger van het overkoepelend orgaan van scliippersinternaten in Amsterdam, zich op de vlak te. Met zijn ontslag ziet Van der Kleij zijn werk van an derhalf jaar in zijn groep in een klap te niet gedaan. Dat is iets wat hem wei aan het hart gaat. Maar terugkomen doet hij niet meer. „Ik zie er geen gat meer in", zo besluit hij. Zelf had hij al eerder om zijn ontslag per een november ver zocht. Het verbod van de di rectie om hem niet meer op het internaat toe te laten heeft de kwestie een snelle climax bezorgd. Een spannende aanval van Corn. Boys op het doel van CPC tijdens de laatste zomeravondvoetbalontmoeting op sportterrein De Valke. (Van onze correspondent) TERNEUZEN De Terne-u- zense gemeentepolitie trof maandagmorgen twee Belgen aan die zaten te slapen in een auto, geparkeerd staande op het braak liggende terrein aan de De Jongestraat in Terneu zen. Beiden. Van der M. uit Tri vires en P. uit Casteau (na bij Brussel), konden geen au topapieren tonen en het bleek dat zij de auto hadden gestart door draden te verbinden- Bij nader onderzoek kwam vast te staan dat de auto enkele da gen geleden te Nieuwpoort werd gestolen. In de loop van de dag werden zij aan de rijkswacht te Zelzate overge dragen. (ADVERTENTIE) Philips batterijen, van die dingen die Rog lang meegaan. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG-TERNEUZEN Door een administratieve chaos op het „bijkantoor" van de Stichting Cultuurspreiding (S.C.Z.) zit deze stichting momenteel tegen een tekort van ruim twintigduizend gulden aan te kijken. De boeken in Ter- neuzen werden bijzonder slecht bijgehouden en tal van in komsten en uitgaven werden kennelijk niet geboekt. De chaos is zo groot dat men er nu haast geen wijs meer uit kan en financiële experts er waarschijnlijk aan te pas moeten komen om het zaakje weer in het reine te brengen. Die moeten dan in een boekhoudkundige rijste brij van enkele jaren duiken. In die jan-en is ook een fors boekhoudkundig tekort ont staan, dat thans door S.C.Z.- voorzitter mr. H. Bruin op ruim twintigduizend gulden wordt geschat- Mogelijk dat bij verbetering van de boek houding dat tekort geheel of gedeeltelijk verdwijnt. „Hier is in ieder geval sprake van grove slordigheid. Er is nog geen enkele aanwijzing be kend dat er fraude in het spel zou zijn", aldus de heer Bruin. De verantwoordelijke man voor de boekhouding in Ter- neuzen was de heer A. Jans zen, vroeger- cultureel ambte naar van de gemeente Ter- neuzen en na 1 september 1973 gedetacheerd bij het S.C.Z., waarvan hij onder-di recteur is. Hij heeft n u de opdracht gekregen om het bestuur van de S.C.Z. een beter financieel overzicht van de boehoudkundige duis tere periode te geven. Of hij daartoe in staat zal zijn is de vraaig. „De heer Janszen heeft ons gezegd dat boek houden niet zijn sterkste kant was. Dat is wel geble ken, want er was eigenlijk geen boekhouding- Ikhoop dat na de uitzoekerij het te kort echter veel minder zal zijn, dan het nu lijkt", zei gisteren mr. Bruin. Komt die ruim twintig duizend gulden niet boven water, dan is voor de S.C.Z. niet gemakkelijk om dat te kort te dekken. „Hoe we het dan moeten aanpakken, weet ik niet", zei mr. Bruin. „Het geld dat wij hebben moet allemaal van subsidiegevers komen". Voor het grootste deel zal de rekening dan wel gepresenteerd worden aan de provincie, want dat is de grootste subsidiegever. (Van een onzer verslaggevers) SINT JANSTEEN De ou dervereniging in St- Jansteen gaat a.s. woensdagavond tij dens een bijeenkomst in het Verenigingsgebouw opening van zaken geven wat betreft de moeilijkheden tussen schoolbestuur en oudervereni ging. Voor deze bijeenkomst zijn alle ouders yan de twee basis scholen in Sint Jansteen en de basisschool in Kapellebrug uit genodigd, evenals het school bestuur en de leerkrachten van de drie scholen. De ouders hebben via de leerlingen een uitnodiging ge kregen, waarin de oudervere niging onder meer stelt een goede samenwerking tussen schoolbestuur, leerkrachten en ouders van groot belang te vinden. Tijdens deze bijeen komst is er gelegenheid om vragen te stellen en ook wor den vragen behandeld, die te voren schriftelijk -kunnen wor den ingediend. (Van een onzer verslaggevers) AAKDENBURG Vandaag zullen de etalages van de Aar- denburgse manufacturen- en woninginrichtingzaak van I.J. van Daalen worden opge fleurd met schilderij eri die zijn gemaakt door' de 67-jarige me vrouw Van Jelgerhuis. sinds enkele jaren woonachtig in Aardenburg. Deze expositie, die doorgaat onder de naam Vrije tijd in kleur" is door de heer Van Daalen ingericht omdat hij grote bewondering heeft voor de creativiteit van mevrouw Van Jelgerhuis. „Veel mensen die 65 jaar en ouder zijn voe len zich in deze maatschappij uitgerangeerd. Mevrouw Van Jelgerhuis bewijst dat men op gevorderde leeftijd nog zeer goed creatief kan bezig zijn en inhoud kan geven aan het le ven. Als bewijs wil ik daarom een aantal van haar schilderij en tentoonstellen. Honelijk spreekt het de mensen die ze bezichtigen aan", aldus de heer Van Daalen. (Van onze correspondent) SAS VAN GENT Een twee keer tien minuten durende verlenging was er voor nodig om de uiteindelijke kampioen aan te wijzen in de zomeravondvoetbalcompetitie rayon Sas van Gent 1975. Ondanks het feit dat de beslissingswedstrijd tussen Corn. Boys Veteranen en CPC met 11 eindigde na twee keer tien minuten verlengd te zijn mocht Corn. Boys Veteranen toch aanspraak maken op de titel, omdat volgens de reglementen bij gelijk spel degene kampioen wordt die over het beste doelsaldo beschikt. En dat was Corn. Boys Ve teranen :n dit geval. En misschien was dit wel terecht, want ondanks het feit dat de strijd in de eerste helft op een laag pitje sond groeide hij in de tweede helft en in de verlengingen op tot een boei end geheet waarin Corn. Boys Veteranen toch vaker dicht bij een tweede doelpunt waren dan CPC. In de elfde minuut van dit treffen kwam Corn. Boys Vete ranen (overigens goedkoop) aan de 10 voorsprong. Joost van de Bergen werd in het CPC strafschopgebied wat hard handig van de bal gezet. Hij kwam hierdoor ten val. „Penal ty", zei scheidsrechter Jaap de Blaay, die op zijn beurt verzilverd werd door Joost van de Bergen. Men moest toen wachten tot tien minuten na rust, toen Ronnie Wouters van dichtbij de gelijkmaker voor CPC in de touwen schoot. Corn. Boys, wakker geschud door dit feit, begon het accent iets meer op de aanval te leggen waardoor zich af en toe nog spectaculaire momenten aan beide zijden voordeden. Be paald Johnny D'hondt was echt ongelukkig met pogingen om het tweede doelpunt voor Corn. Boys aan te laten tekenen. De spanning bleef erin tot het eind. Bij Corn. Boys gingen dan ook vergezeld van een luid gejuich de armen ten hemel toen de toch bekwaam leidende scheidsrechter Jaap de Blaay in het halfduister affloot. (Van een onzer verslaggevers) SINT JANSTEEN De kinderen van de families Nachtegaal, Braam en Loot uit Sint-Jansteen, die door hun ouders thuisgehouden werden omdat zij niet op die school geplaatst konden worden waar zij hun kinderen hebben wil den, hebben gisteren onderdak voor hun kinderen gevonden op een school in een naburige kern. „In het belang van de kinderen kunnen wij niet zeg gen welke school", aldus de heer W. Nachtegaal. Ook het betrokken schoolbestuur had gevraagd hierover geen mede deling te doen. Het is in de ogen van de (Van een °nzer verslaggevers) het Oosrthmeer 's serieht aan s'uuril sc gemeentebe- Phatselin. ^"teenteraad en de tin» winkeliersvereni- diik.'Kr,steï,eVr0UW S' ?.uwen- tan mede-firmant i lrma Ouwendijk en ('nsti8» Rechtstraat ioiti i „nfnoemt zij dit een MdversK^,Cj''*>> nageaapt. TMrcte?baar ig hP'a", "°n- 's het dat een zichzelf respecterend progres sief gemeentebestuur toestem ming kan geven tot het aan brengen van zoiets onesthe tisch, als luifels in de Burcht- traat. Nu u het resultaat hebt tunnen zien van de luifels in ie Brouwerijstraat en Een hoornplantsoen, moesten u toch de ogen zijn opengegaan. Het is gewoon een zielige ver toning", aldus mevrouw Ou wendijk. De betrokken firma is dan ook niet van plan aan het Luifelplan mee te werken. Uit milieulhygiënish oogpunt vindt men de luifels een bezwaar omdat het nu al een probleem is de atmosfeer in het bedrijf voor de medewerkers draaglijk te houden. Luifels werken ook de eenvormigheid in de hand. „Wij willen daar dan ook geen onderdeeltje van worden", zo wordt opgemerkt. Volgens mevrouw Ouwendijk gaal door het aanbrengen van de luifels het eigen karakter van het bedrijf verloren. In de brief wordt ook inge gaan op de wensen die bij een deel van de middenstand le ven, om van de Burchtstraat een promenade te maken. „Het verkeer mag beslist de straat niet uit. Het is het eni ge wat Oostburg nog op de been houdt". Inmiddels blijken de winke liers die reeds een luifel voor hun bedrijf hebben laten aan brengen er erg tevreden mee te zijn. „Degenen die niet meegedaan hebben, betreuren dit nu al", aldus de heer G. Lub van Plas Modes B.V. De winkeliers in de Burcht straat gaan onverdroten voort met de voorbereidingen. „De subsidie hebben we al toege zegd gekregen en dat de firma Ouwendijk niet wilde mee doen, wisten we al. De brief nemen we voor kennisgeving aan", aldus Luifelcomitévoor- zitter Jan van Kampen. Wel betreurt hij het dat de PZEM niet aan het Luifelplan wil meedoen. „Het had hun f 3000 gekost en dat is voor zo'n miljoenenbedrijf toch een ba gatel", zo merkte de heer Van Kampen op. heer Nachtegaal echter een noodoplossing. „Het is niet be vredigend en ik ben dan ook niet van plan het hierbij te laten zitten", zo zei hij. Vol gens- hem is niet duidelijk wie verkeerd is geweest, het schoolbestuur dat de kinderen naar een bepaalde school ver wees, of de ouders die ze per sé op een andere school wil den hebben. „Het is volgens mij de taak van de oudervere niging dit eens uit te zoeken. De oplossing zal echter snel moeten komen, want als dit zes oi zeven weken blijft aan- slepen kunnen wij onze kinde ren niet van de nieuwe school waarop zij nu zitten afhalen, dat is voor hen niet bevorder lijk. Maar uitgezocht moet het worden, want anders staan we volgend jaar weer voor het zelfde probleem". De heer Nachtegaal over weegt eventueel een gerechte lijke procedure. Hij heeft hierover reeds contact gehad met zijn vakorganisatie om de hele gang van zaken rond het schoolgebeuren in Sint-Jan steen uit te zoeken. „Uiteinde lijk wordt aan ouders inspraak geweigerd", zo zegt hij gedeci deerd. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Bij Dow Chemical in Terneuzen hecit zich gisteren een bedrijfsonge val voorgedaan- Een operatoi di - bezig was met het lossen van de stof acryonitriel kreeg een hoeveelheid van deze stof in zijn gezicht. De man is voor observatie naar het Juliana- ziekenhuis in Terneuzen over gebracht. Frei! BERGEN OF ZOOM Luxor 20.00 uur: „Dirty Mary, crazy Lairry". 18 jar. Roxy 20.00 uur: „Mariken van"Niemeghen", 18 jr. Tweede Hal Stadhuis, Grote Markt Expositie C. van Kaaim. Geopend ma. t.m .vrijd. 8.30-12.30 uur en 13.30-17.30 uur (t.m. 31 aug.) Stadstoren Expositie over Suriname (t.m. 28 aulg.) Het Markiezen hof Bouwen in Bergen in het kaider vain M '75 (t.m. 31 aug.). Geopend mia. t.m. vnijd. van 10.00-12.00 uur en van 14.00-17.00 uur. Zat. en zond 1400-17.00 uur. GOES Grand 20.00 uur: „Pas op of we slaan d'r op los", a.l. Museum z.- en N.-Beveland, Singelstraat 1 Expositie Bevelaindse monumenten in spiegelbeeld (t.m. 31 aug.). Geopend dl t.m. zat van 10.00-12.00 en 13.30-17.00 uur. HULST Burgerzaal stadhuis Ex positie Letter-teken-symbool. Geopend ma. t.m. vrijd. 8.30- 12.30 uiur en 13.30-17.30 uur: aa. en zond. 14.00-18.00 uur (t.m. 26 aug.). Galerie Van Geyt, Steenstraat 20 Expo sitie van oude ktaarten, 'gravu res en etsen. Geopend op werkdagen 9.00-12.00 uur en 13.30-17.00 uur (t.m. 30 aug.) MIDDELBURG City 20.00 uur: „The "Ach connection". Rijksarchief, St. Pieterstraat 75 Expositie van Kust tot Kust over de Stoomvaartmaat schappij Zeeland van 1875- 1975. Geopend ma. t.m. vrijd. 9.00 tot 12.30 uur en 15.00- 17.00 uur; zaterdag 8.30-12.30 uur, zon- en feestdagen geslo ten (t.m. 13 sept.) Zeeuws Museum Middelburg voor, tijdens en na de verwoestin gen 1950 (t.m. 31 aug.). Geo pend ma. t.m. vrijd. van 10.00- 12.30 uur en van 13.30-117 00 uur. Stadhuis Vleeshal Ex positie H.C. Andersen. Geo pend dag. 10.00-17.00 uur. zond 14.00-17.00 uur (t.m 30 aug.) OOSTBURG Ledel theater 20.00 uur: „In Tirol gaat de ontucht vrolijk verder", 18 jr. ROTTERDAM Schouwburg 20.00 uur: Hoofdstad Operette met „Gra- fin Mariza" van Emmerich Kalman. TERNEUZEN Luxor 20.00 uur: „The getaiway", 14 jr. Hal stadhuis Expositie „Potjeslatijn" (t.m. 30 aug.) VEERE Grote Kerk Expositie Delta cultuurgebied in histo risch perspectief". Geopend ma. t.m. zat. 10.00-18.00 en' zond. 13.00-17.00 uur (t.m. 14 sept.). VLISSINGEN Alhambra 20.00 uur: „The french connection", 14 j. WESTDORPE Gale'ie Troutzaerte Olie verven van Jacques Siegers. Lataster en Pierre van Soest. Verder aquarellen, tekeningen en pastellen van Paul Citroen (t.m. 31 aug.). Geopend di. t.m. zat. 9.00-16.00 uur. Ma gesleten. IJZENDIJKE Streekmuseum, Markt 23 Zomerexpositie van 10.00-17.00 uur, zaterdag zon- en feestda gen Van 14.00-17.00 uur (t.m. 14 sept.) ANTWERPEN Middelheimpark, Middel- neimlaan Expositie beeld houwwerk en tekeningen van negen leden van het werkco mité Middelheim alsmede de 13e Biënnale voor beeldhouw kunst met speciale aandacht voor Turkije, Indonesië en Ja pan. Geopend dagelijks van 10.00-22.00 uur (t.m. 4 okt.). (Van onze correspondent) SAS VAN GENT Op het kruispunt Westdam-Paarde- vest te Sas van Gent verleen de een bewoner van Sas van Gent, F. van D., die met zijn auto van-uit de Paardevest kw-aim gereden, geen voorrang aan de autobestuurder, J.'H. uit Kaaprijke (B). Van D. reed na de aanrijding door, maar werd door de Sas van Gentse politie later opge spoord. Hij bleek niet de be schikking te hebben over een geldig rijbewijs. De beide au to's liepen sdhade op. Er werd niemand tgewoncL (Vian onze correspondent) HULST Gistermiddag omstreeks kwart voor vier stak de zeven-jarige Maria S. uit Hulst zonder te kijken plotseling de Tiviliweg in Hulst over. Juist op dat mo ment passeerde de automobi list R. Th. uit Nieuw-Namen, die haar niet meer kon ontwij ken. Het meisje werd door de auto geschept en tegen het wegdek geslingerd. Gelukkig voor haar reed de autobestuur der vrij zacht. Met verwondin gen aan het gezicht werd het kind voor onderzoek naar het St.-Liduinaziekenhuis in Hulst overgebracht, (ADVERTENTIE) Voor wie 't nog niet weet, Philips batterijen gaan heel lang mee, Prognostiek wedstrijd Aan de in café De Landbouw te Clinge gehouden prognostiek- wedstrijd hebben in totaal 128 personen deelgenomen. De winnaars waren: L. Smet, G. Bracke en B. Stienen. De ex tra prijs werd gewonnen door Th. Merckx. Uitgave Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland RA ÏONKANTOREN TERNEUZEN Nieuwstraat 9, tel. 01150 - 7920 (4 lijnen; HULST Steenstraat 14, tel. 01140-3751 (3 lijnen); GOES: Klokstraat 4. tel. 01100 28030 (3 lijnen). KANTOORUREN Maandag tm. vrijdag 8.15 - 12.30 en 13.30 - 17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Bréda Maandag t.m vrijdag van 19 00 20 00 uur, tel. 01600-22341; zondag van 20 00 - 22.00 uur, tel. 01600 22341, BEZORGKLACHTEN Zeeuwsch-Vlaanderen tel. 01140 3751 Midden-Zeeland: tel, 01100 - 14944. REDACTIE Chef Zeeuwse redactie S C. Augustijn, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen tel 01156 7920; privé Lorentzlaan 50, Terneuzen, tel 01150 5745; algemeen redacteur Zeeland drs. J Bouwmans, kantoor Klokstraat I. Goes. tel. 01100-28030, privé Zuidvlietstraat 53, Goes, te). 01100 -28138 redacteur Midden-Zeeland G. v. Ber- kel, kantooi Klokstraat 1, Goes, tel. 01100- 28030, privé Voor burcht 37. Kapelle. tel. 01102-2320: redacteur voor Terneuzen en Kanaalzone P de Schipper, kantoor Nieuwstraat 9. Terneuzen, tel. 01150 7920, privé Noordstrat 45 Hoek, tel. 01154- 1558; redacteur voor Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen H. Postma, kantoor Steenstraat 14. Hulst tel 01140 - 3751; privé Walmolenstraat 12, Hulst, tel 01140 - 4159 tedacteui- voor West-Zeeuwsch-VlaanderenR. van der Hein, elkweg 40 Oostburg, tel 01170-3370; foto-journalist voor Zee and C. J de Boer, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel. 01150- '20; privé Langs de Kreek 56. Terneuzen. tel 01150-3137; sport redactie ZeelandA. Koomen, Troelstralaan 8, Axel, tel. 01155 - 1594. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland W Hendriks, tel. 01140 - 3751. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland C. Menu, tel. 01150 - 5839.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 5