TOP NOG NIET IN GEVAAR „TOURFIETS" UITGEREIKT RADOVIC BEVALT Titel voor Els van Tatenhove en Polderman STERK VELD IN 'S-HEERENHOEK K0RFBALT0ERN00I VAN BLAUW WIT ZEGE VAN VERSTEGEN Exce Hl Chantage Schalke-voorzitter Twente en Ajax gelijk Trainingspak^ voor Graauw T ennistitelstrij d Jeugdtoernooien van Corn Boys Fuente moet stoppen In duel tegen Kloetinge KAS -ploeg voor de profronde Caballero stopt met wielerploeg Wellicht geen beelden van de OS CHRYSLER SIMGA DONDERDAG 14 AUGUSTUS 1975 jfe-rjiT"! ■bBB DONDERDAG 14 AU (Van onze sportredactie) SCHEVENINGEN - Het nationale tennisvolkje heeft de gelederen weer gesloten. Op één na weer alle vertrouwde namen in de kwartfinales van het heren enkelspel en de halve finales van het dames enkelspel. De uitzonderingen: Martin Koek, ooit een veelbelovend talent, die met uitbundig en thousiasme de laatste misslag van de door buikgriep ge kwelde Paul van Min begroette en Astrid Suurbeek, die gaandeweg het gemis aan wedstrijdroutine wegwerkte en Judith Salomé in drie sets velde. Na zes jaar afwezigheid op de Nederlandse banen volgt voor Astrid in de halve finales een herhaling van de eindstrijd van 1967 tegen Marijke Schaar, waarmee ze toen als nationaal titelhoudster afscheid nam van het serieuzere tenniswerk. Het toernooi om de nationale tenniskampioenschappen 1975 mag dan kwaliteit grotelijks ontberen, het aardige is dat in de amateuristische entourage ook anderen dan stoïcijnen als Rolf Thung en flegmatici als Sanders en Hemmes hun partijtje kun nen meeblazen. Wankelmoedi gen, die tijdens zo'n partijtje be sprongen worden door de vrese lijkste gevoelens. Er zijn toe schouwers die gek zijn op het soort ontboezemingen als waarmee Hans Ademe van Schel tema, lid van de commissie speltechniek, tegen Fred Hem mes het actieve spelbederf ge stalte gaf. Meer bestemd voor de fijnproevers was de conservatie, die Jan Hordijk tijdens de moei zame vijfsetter voerde met zijn moeder op de tribuneNa de ver loren eerste set merkte Jan op: „Je denkt toch niet dat ik even lang ga knoeien als gisteren. Ik kap ermee. Inpakken en wegwe zen". Moeder: „Toe nou Jan zet door". Vier games later (toen Jan ook de tweede set dreigde te verliezen): „Het is toch gods- bedroevend, wat is het toch een ...spel. Ik kom hier nooit meer". Moeder: „Jan maak je toch niet kwaad". Jan: „als ik kwaad word vliegen de stukken om je oren". Weer vele games later en een ronde verder omdat de brave Frank Koning geen bal meer goed op het racket kreeg kon Hordijk sarcastisch opmerken dat degene met de beste conditie toch maar weer gewonnen had. Hij ontdeed zich daarbij van zijn derde doorweekte shirt, wrong het uit, waarbij het water in een kletterende straal op de grond viel. Vandaag wacht hem Ma rian Laudin, de nukkige trainer van de Mets, die zijn aanstaande verloofde een fles parfum heeft moeten beloven voor elke Tsje chische vloek, die hij op de baan ten beste geeft. Een probaat middel naar het schijnt, want nu vermijdt Laudin zelf zoveel mo gelijk het maken van fouten, terwijl hij het scoren aan de tegenstander overlaat. En wie is daar met deze hitte toe in staat. Klaas Visscher, zijn tegenstan der van woensdag, zeker niet. Ook Niek Fleury, toch een fa meus rammer, bediende zich met succes van de Laudin- formule en snelde opgewekt langs de anders zo taaie Guido Hornman. Fleury komt uit tegen Rolf Thung, die tegen Nico Wel- schen enige tekenen van herstel vertoonde. De uitslagen: Heren enkel spel: achtste finales: Louk San ders - Patrick Silos 6-1, 6-3, 6-3. Wouter Fok - Ton Sie 6-2, 6-2, 2-6, 1-6, 8-6. Jan Hordijk - Frank Koning 5-7,4-6, 6-2,6-4, 6-2. Marian Laudin - Klaas Vis scher 6-0, 6-2, 6-2. Rolf Thung - Nico Welschen 6—0, 6—3, 6—2. Niek Fleury - Guido Hornman 6-1, 6-3, 6-2. Fred Hemmes - Hans Adema van Scheltema 6-4, 6-2, 6-3. Martin Koek - Paul van Min 5-7, 6-3„6-3, 6-3. Dames enkelspel: kwartina- les: Elly Appel - Inge Korsten 6-1, 6-1. Nora Lauteslager - Elly Blomberg 6-1, 6-2. Marijke Schaar - Anneloes Schothorst 7-5, 6-4. Astrid Suurbeek - Ju dith Salomé 7-5, 2-6, 6-2. (Van onze Sportredactie) GIRON De Spaanse wielrenner Jose Manuel Fuente, bekend om zijn klimmerscapaciteiten, zal zijn wedstrijdloopbaan op doktersadvies moeten beëindigen. Fuente lijdt aan een nieraandoening. (Van onze sportredactie) BREDA Gistermiddag werd in de zaak van Janus van Nispen de superfiets, de hoofdprijs van de STEM- Tourprijsvraag aan de win naar overhandigd. Deze fraaie fiets met maar liefst tien ver snellingen kon in ontvangst genomen worden door een trotse Robert Bernhard. Toen bekend werd dat hij winnaar geworden was van deze prijsvraag verbleef de familie Bernhard met vakantie in Spanje. Via een kennis ver namen ze in Alicante dat de veertienjarige Robert de prijs vraag gewonnen had. „Ik ben er erg blij mee. Ik had niet verwacht dat ik deze fiets zou winnen. Samen met een broer heb ik het formulier inge vuld", aldus de gelukkige winnaar die op de foto gefelici teerd wordt door Van Nispen, junior. In het midden vader Bernhard en de Stem- vertegenwoordiger Slot. (Van onze correspondent) KLOETINGE - Het C-elftal van NAC, versterkt met Theo Dierckx, Ton Smits en de debu terende Joegoslaaf Radovic, heeft woensdagavond in Kloe tinge in een interessant oefen duel, de zaterdag-derde klasser Kloetinge met 8-1 geklopt. (Van onze sportmedewerker) VLISSINGEN - De 13- jarige Pieter Polderman uit Oostburg beeft dinsdagavond in een prachtige, regelmatig gezwom men race, het Zeeuwse kampi oenschap behaald op de 1500 meter vrije slag heren. Hij ver sloeg de teleurstellende Keymel en De Lange. Deze beide heren gingen snel van start en zetten Pieter Pol derman na 300 meter zwemmen reeds op een flinke achterstand. Doch toen kwam de terugslag. Met elk baantje liep de kleine Polderman telkens iets van zijn achterstand in en na 700 meter had hij zijn tegenstanders te pakken. En Pieter ging door. De wat verkrampt zwemmende GELSENKIRCHEN (DPA) - Glinter Siebert, de voorzitter van de Westduitse voetbalclub Schalke '04 is door een nog on bekende gechanteerd in ver band met het Bundesligaschan- daal van 1971. De man eiste 100.000 mark.„Anders ga ik met mijn materiaal over u en het Bundesligaschandaal naar de officier van justitie". Aldus de man wiens stem door de politie op band is vastgelegd. Een afspraak met de onbekende bleef zonder succes omdat hij niet verscheen. Op 30 september moeten der tien spelers, ex-spelers en func tionarissen van Schalke voor de rechtbank is Essen verschijnen wegens meineed en het afleggen van valse verklaringen in ver band met het Bundesligaschan daal. Günter Siebert behoort ook tot de beklaagden. VITORIA (ANP) - De équipe van KAS, die van 21 tot 26 au gustus in de profwielerronde van Nederland uitkomt, bestaat uit de volgende Spaanse ren ners: Domingo Perurena, Mi guel Maria Lasa, Jose Antonio Gonzalez Linares, Jose Nazabal, Andres Oliva Jose Lopez Carril, Francisco Galdos en Tomas Nis- tal. De zes eerstgenoemden zijn ook geslecteerd voor de strijd om net wereldkampioenschap op de weg in België. (Van onze sportredactie) DEN HAAG - De Caballero- amateurwielerploeg wordt aan het eind van dit seizoen opgehe ven. „Een steeds grotere aan spraak noodzaakte tot dit be sluit", heet de verklaring van sponsor Ed. Laurens B.V. Het stoppen van Caballero, dat wel doorgaat met het steun verlenen aan organisa tors van wielerwedstrijden, be tekent voor West-Brabant en Zeeland dat Ad Tak, Jan Jon kers en Rinus Verboom moeten uitzien naar een andere ploeg. Dat geldt ook voor junior Rein- ier Stroosnijder, die volgend jaar voor Caballero zou uitko men. Keymel haakte aan. Het leek er op dat het een eindsprint zou worden tussen deze heren. Doch Polderman zwom een regelma tig tempo, dat Keymel te mach tig was. Polderman bleef ruim acht seconden verwijderd van het Zeeuwse record. Eveneens voor een verrassing zorgde Els van Tatenhove uit Hoek op de 800 meter vrije slag dames. Direct na de start ging zij er onstuimig vandoor en nam een grote voorsprong. Dit ver raste Miriam Overdulve - de fa voriete voor de titel - zodanig, dat zij niet goed wist wat zij daaraan moest doen. Toen ze de achtervolging inzette was het te laat. Ze liep nog wel op Els van Tatenhove in, maar deze hield nog voldoende voorsprong over. Zij noteerde een tijd van 11.30.7 en dat betekende een nieuw Zeeuws record. Het oude record stond op naam van Miriam Overdulve, die nu beslag legde op de tweede plaats. Uitslagen. 1500 meter vrije slag heren: 1. P. Polderman, Scheldestroom, 20.18.8; 2. J. Keymel, Stormvo gel, 20.49.5; 3. J. de Lange, Luc- tor, 20.57.7. 4. R. de Nooyer, Stormvogel, 21.17.4; 5. P. de Lange, Luctor, 21.22.9. 800 meter vrije slag dames: 1. E. van Tatenhove, Braakman, 11.30.7; 2. M. Overdulve, De Schelde, El.35.5; 3. C. Willems, Stormvogel, 11.52.6; 4. M. v.d. Neste, De Schelde, 11.53.9; 5. K. Clemminck, De Schelde, 12.12.6 (ADVERTENTIE) Maaskant toonde zich uiterst tevreden over het spel van Dierckx en Smits, die weinig last meer schenen te ondervin den van hun blessures. Over Ra dovic liet Maaskant zich ook po sitief uit. Maaskant: „Zijn kop- werk is uniek. Voor rust werd de Joegoslaaf weinig aangespeeld, maar in de tweede helft toen hij zelf meer de bal opzocht, kwam hij steeds beter op dreef. Over igens was dit pas zijn eerste wedstrijd. Hij moet nog groeien in het elftal. Maar ontevreden over zijn optreden ben ik zeker niet". Nadat Ruppert in de 10e minuut dicht bij de openings treffer voor NAC was, maar zijn kans toch nog zag ontnomen worden door de ook nu weer Nacompetitie (Van onze sportredactie) ALKMAAR - AZ'67 heeft woensdagavond op eigen terrein de eerste wedstrijd voor de zo genaamde nacompetitie om een plaats in het komende UEFA- bekertoernooi tegen Sparta met 2-1 gewonnen. Bij de rust was de stand 0-0. De doelpunten voor AZ kwa men op naam van Vosmaer en Van Marwijk. Matic nam de Spart-treffer voor ziin rekening. FC Twente speelde op eigen veld tegen Ajax gelijk: 1-1. Deze stand was reeds met de rust be reikt. De stand in de nacompetitie is nu: 1. AZ'67 1 2, 2. Ajax 1 1, 3. FC Twente 11,4. Sparta 1 0. GENÈVE (ANP) - De Euro pean Broadcasting Union (EBU) heeft in Genève een verklaring uitgegeven over de onderhande lingen van de televisierechten voor de Olympische Spelen van 1976 in Montreal. In de verklaring komt naar voren dat de EBU, waarbij 101 leden zijn aangesloten, de hoop op uitzending van de spelen in Europa vrijwel heeft opgegeven nadat het organisatiecomité (de COJO) het laatste aanbod van 9,3 miljoen dollar (ongeveer 23,25 miljoen gulden) had ver worpen „Dit is het einde", aldus een EBU-woordvoerder. „Er zijn geen afspraken met de Ca nadezen meer gemaakt. Het ziet er nu naar uit dat er van uitzen ding van de spelen in Europa feen sprake meer zal zijn". Cojo lijft vasthouden aan een be drag van 18 miljoen dollar (on- freveer 47 miljoen gulden) voor anden bulten Noord-Amerika. „Het gat is te groot om nog enige realistische hoop op een gun stige afloop te hebben", meende de EBU-woordvoerder. voortreffelijke voorstopper van Kloetinge, Kees Katsman, kreeg de thuisclub drie minuten later zelf de kans de score te openen. Kees Meulenberg werd te hard handig aangepakt in het be ruchte gebied door Gerrie Bouwmeester, maar de toege kende penalty werd door Leo Slabbekoorn hard naast ge knald. Na een kwartier vond NAC een juiste opening in de overigens toch nog hechte de fensie van Kloetinge, waarvan Ruppert profiteerde: 0-1. De gastheren bleken echter geens zins aangeslagen en in de 25e minuut werd een hoge voorzet van Meulenberg verkeerd be oordeeld door Buizenberg en dit werd foutloos afgestraft door Slabbekoorn, die doelman Don kers kansloos liet: 1-1. De over ige NAC-doelpunten kwamen op naam van Jan de Block (3x), Radovic (2x), Dierckx en Rup pert. Vanavond speelt Jong NAC in Breda tegen het Belgische VK Schilde. Aanvang 9.00 uur. De toegang is gratis. (Van onze sportmedewerker) s'-HEERENHOEK - Ondanks het feit dat op dezelfde dag ook in negen andere plaatsen van ons land het startschot klinkt voor een amateurkoers is de 28ste „Regenboogcourse", die zondag in 's Heerenhoek wordt verreden, uitermate sterk bezet Het wielercomité 's Heeren hoek dat de aanvankelijk ge plande datum (8 juni) van zijn koers niet kon handhaven - ook al vanwege te veel concurrentie - heeft daarna de zaken dras tisch aangepakt. Mede door zijn hoofdsponsor Electro Service Daan van den Dries uit Goes kon men voor de uitwijkdatum (17 augustus) een bijzonder sterk deelnemersveld aantrekken. Bij de 65 vertrekkers bevin den zich diverse toppers uit ons nationale amateurkorps, zoals de nationale kampioen Ad Tak, de winnaar van Olympia's Toer, Hans Langerijs, Frits Pirard, Hans Koot, Gerrie van Gerwen, Frits Schür, Wim Lugtenburg, Ton ter Harmsel, Jan Damen, Peter van der Kruijs, Peer Maas en Martin Havik, Toine van de Bunder, Peter Gödde en Tonnie Huijzen. Favorieten voor de bloemen zijn er dus genoeg zon dag in 's-Heerenhoek. Ook Ri nus Verboom, Cees Spaans, Wim de Wilde en Henk de Jong zijn renners, met wie geducht reke ning moet worden gehouden. Omdat er diverse renners staan ingeschreven, die behoren tot de selectiegroep voor het we reldkampioenschap moet er re kening mee worden gehouden dat de KN WU deelname aan een andere wedstrijd verplicht stelt, zodat men in 's Heerenhoek ver stek moet laten gaan. Deze ab sentie zal echter - wanneer dit feit zich voordoet - matig zijn. De garantie voor een zeer sterk bezet veld is dan ook in 's Heerenhoek altijd aanwezig. De plaatselijke renners die zondag in 's Heerenhoek van start gaan zijn Kees Witkam en Leen de Kunder. Zij zullen voor eigen supporters zeker tot het uiterste willen gaan. Uniek is dat in het amateur- veld vier broers vertrekken, na melijk de renners Nederhof uit Maarssen. De amateurs rijden 100 kilo meter op het bekende parkoers van ruim twee kilometer lengte. Zij vertrekken om kwart voor vier. De wielerdag in 's Heerenhoek begint reeds om kwart over twaalf met wedstrijden voor jeugdlicentiehouders in de leef tijd van 8-14 jaar. Er staan voor deze jeugdwedstrijden 45 deel nemers ingeschreven. In Zeeuwsch-Vlaanderen genieten dergelijke wedstrijden grote populariteit, maar ook boven de Westerschelde neemt de belang stelling toe nu de jeugdcommis sie van „Theo Middelkamp" dit seizoen erg actief is. Om halfdrie wordt het start sein gegeven voor 62 liefheb, bers, aie een afstand moeten af. leggen van 50 km. Deze catego. riebreidt zich steeds meer uit. la 's Heerenhoek zijn onder ande. ren van de partij: Nico Tous- saint, Siep van Dongen en de Zeeuwen Ko de Vrieze, Max Joosse, Ad van der Ploeg en Han Lepoeter. Zes uur lang kunnen de wielerfans dus zondag in s Heerenhoek aan hun trekken komen. Een woordvoerder van hel wielercomité aldaar: „Wij heb- ben er deze keer werkelijk allee aan gedaan om iets goeds te brengen. Dit kon gebeuren dankzij de steun van onze hoofdsponsor Daan van den Dries en vele plaatselijke mid. denstanders". (Van onze sportmedewerker) SAS VAN GENT - De jeugd commissie van de voetbalver eniging Corn Boys, o.l.v. voor zitter A. Maas, houdt zaterdag 16 en zondag 17 augustus twee grote jeugdtoernooien, die ge speeld worden op het sportpark "De Valcke" in Sas van Gent. Zaterdag 16 augustus komen als eerste de CI-.C2- en de D-puptllen aan de beurt. Inde ling poules: CI-junioren: A-poule: Sluis, RIA, Corn. Boys, Steen en Clinge. B-poule: Ter- neuzen, Philippine, Aarden burg, Vogelwaarde en Vlissin- gen. De wedstrijden voor de CI- junioren duren 2 x 10 min. De eerste wedstrijden, die op twee velden gespeeld worden, begin nen om 12.00 uur. Na de poule- westrijden volgen de plaat singswedstrijden. De C2-junioren beginnen reeds zaterdag om 9.30 uur. De deelnemende ploegen die in één poule uitkomen zijn: Terneuzen C2, HontenisseC2, Vogelwaarde (Van onze korfbahnedewerker) KLOETINGE - De korfbal vereniging „Blauw-Wit" uit Kloetinge houdt zaterdag voor de twaalfde keer zijn traditio nele toernooi op het Wesseloo- sportpark, dat nog grootser van opzet is dan voorgaande jaren. Er zijn zaterdag in Kloetinge 15 deelnemende verenigingen, namelijk Tjoba ('s Heer- )van onze sportmedewerker) SCHELDE- WINDEKE/TERNE - Tijdens internationale motor crosswedstrijden in het Belgi sche Schelde-Windeke zijn de motorcrossers van MC Axel tot goede prestaties gekomen. In de categorie internationalen - deze wedstrijd telde mee voor het Eu ropees kampioenschap 500 cc werd het een eindoverwinning voor de Nederlander Ad Verste gen, die hier duidelijk zijn mees terschap toonde. Hij staat nu na twee wedstrijden aan de leiding in de strijd om de Europese titel. Zowel de eerste als de tweede manche schreef Verstegen op zijn naam. Met een derde plaats in de derde manche stond zijn eindoverwinning vast. De Ne derlander Arno Bosch, derde in de eerste- en tweede manche en tweede in de derde manche was in de eindstand derde. Bij de in ternationalen 250 cc werd de belg René v.d. Vorst eindover winnaar. Johan Scheele uit Zaamslag legde beslag op de derde plaats. Bij de start van de eerste manche kreeg hij af te re kenen met een kettingbreuk, zo dat hij met een grote achter stand als laatste vertrok. Van de totaal 39 gestarte deelnemers wist hij er na een felle achter volging niet minder dan 31 te passeren, zodat het voor hem uiteindelijk nog een achtste plaats werd. In de tweede man che werd hij vierde en in de derde manche ging hij als tweede door de finish. Van der Vorst werd resp. eerste, tweede en derde. De Belg Denee werd winnaar van de tweede- en derde manche. Bij de junioren 500 cc waarbij Frans Lensen afwezig was - door een ernstige valpartij vo rige week zal hij een aantal we ken uit de roulatie zijn - was Wim van Bruggen de beste Axe laar. Voor hem werd het een vijfde plaats in de eerste manche en een derde in de tweede. De Belg Van de Moortele won zowel de eerste als de tweede manche. Schelleman werd zesde en vijf de, terwijl Co Walhout zevende en zesde werd. Hamelinck werd negende in de eerste manche. Hij kwam bij de start van de tweede manche ten val. Hij wist er toch nog een dertiende plaats uit te slepen. Bij de nieuwelingen 250 cc werd de Belg De Ruysscher met twee zeges in de manches eind winnaar. Vinck van MC Axel werd twee keer elfde, Dieleman zestiende en veertiende, Ver- haegen vierentwintigste en ze ventiende. Rottier uit Sas van Gent werd in de eerste reeks achtentwintigste. In de tweede manche moest hij met een de fecte motor de strijd staken. In de 125 cc klasse werd Vael uit Sas van Gent twee keer ne gende. De Belg De Meyer won hier beide reeksen. Uitslagen, internationalen 500 cc: 1. A. Verstegen (N) 2. F. Verhoeven (V) 3. A. Bosch (N). Internationalen 250 cc: 1. R. vd Vorst (B), 2. A. Coorens (B), 3. J. Scheele (N). Junioren 500 cc: 1. J. vd Moortele (B), 4. V. v Brug gen (N), 6, J. Schelleman (N), 7. R. de Ruysscher (B), 9. R. Vinck (N), 15. J. Dieleman (N), 20. J. Verhaegen. Nieuwelingen 125 cc: 1. J. de Meyer (B), 7. J. Vael (N). Vrijdag 15 augustus zullen de Axelse deelnemers rijden in het Belgische Vloersberge, ter wijl zondag 17 augustus in het Belgische Aal ter de laatste wed strijd wordt verreden voor de Europese titel in de 250 cc klas se. Een klasse waarin Johan Scheele momenteel en dat met een flinke punten voorsprong aan de leiding staat. Bij een normaal verloop kan Scheele deze titel niet meer ontgaan. Hendrikskinderen), Swift (Mid delburg), Zuidwesters en Animo (Souburg), Noad (Dreischor), Zaamslag, Olympia (Wilhelmi- nadorp), Togo (Goes), Ondo (St-Laurens), Seolto (Vlissin- gen), Blauw-Wit (Kloetinge), Volharding (Yerseke), Atlas (Rittem), Stprmvogels (Westka- pelle) en Top. Het toernooi, dat om 9 uur be gint, wordt om ongeveer vijf uur beëindigd. Er staan niet minder dan 136 wedstrijden op het pro gramma. Elke wedstrijd duurt 2 x 12 Vb minuut. Zowel senioren, junioren, adspiranten en pupil len komen op de grasmat. De toernooicommissie van „Blauw-Wit", die uiteraard de handen vol heeft gehad wat be treft de organisatie, bestaat uit J. Schipper, G. Hollestelle en L. Kraak. Stand Oranje-klassement na de ronde van Bavel: 1. F. Pirard (Breda) 36 punten, 2. A. v. Overveld (Zegge) 25, 3. L. d Hartigh (Blaaksedijk) 24, 4. P. Franken (Oosterhout) 24, 5. J. Breussing (Bovenkerk) 20, 6. A. Prinsen (Raamsdonksveer) 20, 7. H. Jacobs (Nes a/d Am- stel) 20, 8. A. Gevers (Schijn- del) 19, 9. L. Boosse (Helle- voetsluis) 19, 10. P. Zijderveld (De Kwakel) 19, 11. P. Grote- goed (Rotterdam) 19, 12. J. Hordijk (Westmaas) 18, 13. P. de Jong (Tilburg) 18, 14, W. de Wilde (Oudelande) 18, 15. R. Groen (Giethoorn) 18, 16. J. Damen (Ulvenhout) 17, 17. T. Huyzen (Kloetinge) 17, 18. B. Geense (St.-Phiüpsland) 17, 19. S. Berkhout (Den Hoorn) 16, 20. J. Kettenis (Den Haag) Stand Grensklassement na de Ronde van Zevenbergen: 1. G. v. 't Geloof (Oudenbosch) 65 punten, 2. B. Broere (Ou denbosch) 44, 3. B. Geense (St.-Philipsland) 38, 4. W. v. Stenis (H. Blokland) 33, 5. J. Jonkers (Oud-Gastel) 29, 6. A. Versluis (Ameide) 28, 7. A. v. Overveld (Zegge) 28, 8. J. Da men (Ulvenhout) 28, 9. J. d. Groot (Hank) 27, 10. A. v.d. Steen (Etten-Leur) 26, 11. A. Tak (Oud-Gastel) 3, 12. J. Rij nen (Breda) 22,13. W, burg (Zuidland) 20, 1 rard (Breda) 20, 15. H. Koot idhoven) Lugten- 14. F. Pi- (Eindhoven) 20, 16. T. ter Harmsel (Lage Zwaluwe) 19. 17. C. v. Bragt (Lage Zwaluwe) 19, 18. W. Tiggelaar (Zaan dam) 19, 19. H. Langerijs (Blokker) 19, 20. P. v.d Kruis (Helmond) 18, P. v. Hintum (Eindhoven) 18. Eindklassement Biesboscb klassement na de ronde van Nieuwendijk: 1. W. v. Stenis (H. Blokland) 110 punten, 2. P. Franken (Oosterhout) 87, 3 J d. Groot (Hank) 79, 4. T. ter Harmsel (Lage Zwaluwe) 5. A. Prinsen (Raamsdonks veer) 69, 6. A. Versluis (Amei de) 64, 7. F. Pirard (Breda) 59, 8. G. v. 't Sterren (Haarsteeg) 53,9. J. Konings (Sprundel) 50, 10. G. Minneboo (Geervliet) 46, 11. C. v. Bragt (Lage Zwa luwe) 40, 12. P. v.d. Pluy» (Hank) 37,13. L. v. Nieuwkerk ('s Gravenzande) 36, 14. J Veen (Werkendam) 35, 15-B Broere (Oudenbosch) 35,16- v. Dijk (Ulvenhout) 34, l'-TX' Hintum (Eindhoven) 31, l»- Lugtenburg (Zuidland) 31, '9' C. de Jongh (Made) 31,20. L Vliet (Honselersdijk) 27. C2, Steen C2 en Corn Boys C2. De wedstrijden duren ook 2 x li min. De ploegen spelen een halve competitie. Voor de allerkleinsten, de Dl- en D2-pupillen.begint het toer nooi eveneens om 9.30 uur. De Dl- en de D2-pupillen komen ieder uit in een poule. Voor de Dl-pupillen zijn de deelne mende teams; RIA Dl, Philip, pine Dl, Terneuzen Dl, Vlissin- Sen Dl, Clinge Dl en Com Boys 12, Steen D2 en Corn Boys D3. De wedstrijden duren 2 x Vh min. De ploegen spelen een halve competitie. Zondag 17 augustus komende Bl-junioren in actie. Hier zijn de deelnemende teams na loting verdeeld in drie poules: A-poule: Corn Boys BI, Honte- nisse BI, Terneuzen BI en Aar denburg BI, B-poule: SteenBl, Schoondijke BI, RIA BI en IJ- zendijke BI, C-poule: Vlissin- gen BI, Koewacht BI, Vogel waarde BI en Sluis BI. Dat toernooi begint zondag om 11.00 uur. De westrijden duren 2 x 10 min. De E-pupillen komen zondag ook nog aan hun trekken. Zij spelen een halve competitie en aie begint om 11.30 uur. Deel nemende teams: Corn Boys El, Vogelwaarde E1Corn. Boys E2, Philippine El, Steen El en Sluis El. (Van onze sportmedewerker) GRAAUW Het eerste elftal van de voetbalvereniging Graauw zal zondagmiddag 11 augustus om 14.15 uur een vijf tiental trainingspakken in ont vangst kunnen nemen. Sponsor is het mossel- en pa linghuis „De Zandberg" van de heer en mevrouw Van Oosterom uit Graauw. Mevrouw van Oos- terom, in Graauw beter bekend als Joke, zal zondagmiddag de trainingspakken aan de voorzit ter van VV Graauw overhandi gen. (V an een onze v vers) ROTTERDAM - er wat ruzie n vrouw over gehad Bob Jansen goude hij uitlegt waaror danks zijn f sportzaak toch w ruggekeerd in h eredivisie-wereld han niet zonder, eenmaal gek op vo laat me gewoon los" is zijn simpe ring voor het fei vier jaar, nadat h gezondheidsreden rij bijkomstige L.Het is een rotz betaalde voetbal v'an de KNVB in er allemaal geb houd je toch niet gelijk") zijn train He bij Excelsior nu weer bij diezei teruggekeerd. functie kun je ai men bedenken, supervisor, sportief, het ir niets uit, vergelijl met het werk Kraay het vorig Ajax deed, maa

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 12