geen dag! MEER ANIMO VOOR ZEEZEILERIJ C. v. Waterschoot mogelijk opvolger mr. E. Jurgens Wedvluchten met jonge duiven De Stee/De Vrije Zeeuw OPGEVIST ANKER IN BRESKENS Muziek- festival in Zelzate legen reclamebureau Green Spot zonder prik Green Spot zonder prik Uitslagen schietingen WAAN, ID. HULST HET ADRES Contactorgaan Hoek bijeen in zeeland Terneuzen Groede R^smerswaal Voorlichting over verbetering huizen Groede WOENSDAG 13 AUGUSTUS 1975. —Is.gunstige ziektekosten j, 77,vakantietoeslagen tsvast pensioen ies nu, want op 1 oktopei art de opleiding op oe chool in Heerlen. tussen de 21- en 28 jaar i (tenminste enige jaren ezet onderwijs l 70 lang (of langer') en i in goede gezondheid aan de heer J J van I leentepolitie, ®iwnWj^ J WINKELIERS WINNEN PROCES I B 1 (Van onze correspondent KOEWACHT De schut- tersmaatsohappij Willem Tel gaf zaterdag een schieting op de liggende wip bij P. van de Steen. Er 'deden 60 schutters aan mee. De hoogvogel was voor F. van Goethem (Steke- ne), eerste zij vogel O. Saman Koewacht, tweede zij vogel J. Neve Nieuwdorp, meeste vo gels (vier) H. Goossens Koe wacht. KOEWACHT Aan de zondagsctóeting van Nooit Ge dacht bij J. de Kindceelaert deden 52 schutters mee. G. Buis uit Koewacht schoot de hoge vogel af. Eerste zij vogel J. de Waal. Koewacht, tweede mevr. Keiman Wilrijk, meeste vogels A. de Waele Koewacht (vier). KOEWACHT Aan de zondagschieting van Thuis Weg bij G. van Rumste Koewacht namen 59 schutters deel. De hoogvogel viel jn handen van G. Verstraeten. Eerste zij vogel V. de Schepper Moerbeke. tweede G. Poppe Moerbeke, meeste vogels J. Starre en C. de Pootere (elk drie) beider uit Koewacht. TERNEUZEN De hand boogmaatschappij de Wester- schelde hield op haar terrein te Othene een sehieting op de staande wip. Ten gevolge van diverse schuttersactiviteiten in de omtrek, was de belangstel ling minder dan gewoonlijk. De eerste hoogvogel werd niet afgeschoten. 2e hoogvogel: R. Roels uit Axel. Zij vogel: M. Wisse uit Terneuzen, S. Mi- chielsen uit Philippine, Joh. Caessens uit Axel en J. Brug- geman uit Westdorpe. Kallen: J. Baert uit Koevacht. A. Bo- gaert uit Axel. L. Kalfsveld uit Terneuzen en S. Ertschens uit Kallo. (ADVERTENTIE) voor een goede BRIL Leverancier voor alle ziekenfondsen AMSTERDAM Modeaca- dfimie Ida de Leeuw-van Rees, coupeuse, mej. I. Goossen, en mevrouw P. Laur et-Schout, Sint-Jansteen. (Van een onzer verslaggevers) HOEK In Hoek kwam deze week het contactorgaan in een besloten vergadering bijeen. Onderwerp van ge sprek waren de slechte kwali teit van het zwemwater in de Braakman en de parkeerpro blemen met grote vrachtauto's in de kern van Hoek. Tijdens de bijeenkomst wer den een aantal nieuwe sugges ties gedaan om een plaatsje voor de wegreuzen te vinden. Deze suggesties zullen echter eerst aan het gemeentebestuur worden voorgelegd, alvorens er bekendheid aan wordt ge geven. De aanwezigen toonden zich verheugd over het feit dat de gemeente Terneuzen de gasaansluiting van de buurt schappen Boerengat, de Knol en Mauritsfort op de urgentie- lijst voor uit te voeren werken in 1976 heeft gezet. Ook de vernieuwing van de buurt Noordstraat-Oud-Vlis- singen kwam nog kort aan de orde. Wat dit betreft wacht ook het contactorgaan op een voorlichtingsbijeenkomst die de gemeente voor de buurtbe woners gaat organiseren. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN „Het animo neemt toe, speciaal voor de zeezeilerij", Dat zegt de heer de Bruijn, secretaris van de watersportvereniging „De Honte" te Terneuzen. De vere niging van de heer De Bruijn werkt aktief mee op de zeil- sport te stimuleren. Dat ge beurt vooral via jaarlijks te rugkerende zeilwedstrijden. Deze worden vaak mede geor ganiseerd door de RBSC, de woyal Belgian Sailing Club. Probleem van de eigenaars >an ae wat grotere zeezeiT Jachten, is vooral de beman ning, vaak moeten deze van ;;ei' en dor bij elkaar gezocht worden. Ook de kosten spelen 11 voorname factor. De heer e Bruijn zelf ook een aktief eiler: ,.Er wordt nu vaker ,.„e ,comginaties gevaren, ooral bij de echte grote wed- L'Ij neemt als voor- i de Breskense scheeps- F,,u"et' en jachtontwerper Pi»! o die samen met Jyr°on, eigenaar van een reisonderneming in Bres- bomi, hoofdmoot van de ®!ïg van de Standfast "«enbii?1- iaCht "eemt 0p het aan in teamverband deel reaces om de Admirats kust rSL de EnSelse zuid" Vlaand vanuit Zeeuw ;ch Vlaanderen zelf komt er voor n mee!' belangstelling leid zeilerij- De Bruijn nam vooral af ait de deel- ''DeHome"houItdStriiden die 0or de komende weken staat er weer heel wat op het programma. Zo is er op 30 augustus de aanbrengweustrijd Breskens-Zierikzee. Dit evene ment is een voorbereiding cxp de jaarlijkse Delta-race van Zierikzee naar Terneuzen, die een dag later van start gaat. Deze race wordt dit jaar voor de dertigste keer gevaren. Vo rig jaar deden er zo'n honderd vijftig schepen aan mee. In 1974 lag de startlijn voor Co- lijnsplaat. Deze haven was toen echter overvol. Zodoende is men nu uitgeweken naar Zierikzee. Niet alleen jachten, die via de internationaal geldende for mule IOR zijn goedgekeurd kunften meedoen. De Terneu zen se watersportvereniging heeft een eigen tijdcorrectie- factor voor jachten die niet onder deze formule vallen, de zogenaamde „Terneuzen yard stick". Niet alleen op het af en toe woelige water van de Wester- scheide en de Noordzee is „De Honte' aktiet. Ook op het bin nenwater van de Braakman vinden regelmatig akiviteiten plaats. Zo wordt op 20 en 21 september voor de derde ach tereenvolgende maai de „acht tien uren van De Braakman'' gehouden. Aan dit evenement nemen de 420- en de 470 klas se deel. De bedoeling is om binnen achttien uur zoveel mogelijk rondjes te draaien op een baan die op de Braakman- kreek wordt uitgezet. Bij deze gelegenheid moeten er voor elke boot twee bemanningen beschikbaar zijn, die verplicht om de vier uur elkaar af wis selen. II» K! - (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Een proefproces over de verspreiding van huishoudkasboekjes door het Arnhemse bureau Poly- reklame is onlangs ten gunste van een dertigtal Terneu zense winkeliers uitgevallen. Poly-reklame spande het pro ces in 1971 aan bij de Terneuzense kantonrechter, toen een Terneuzense winkelier het bureau niet wilde betalen voor de verrichte diensten. Achteraf bleken deze en ook de an dere winkeliers, die zich eensgezind met een drieëntwin tigtal collega's uit Vlissingen tegen ret bureau opsteldene gelijk te hebben. Een vertegenwoordiger van Poly-reklame had de winke liers voorgespiegeld dat de kas- huishoudboekjes met 'n aantal waardebonnen en de namen en adressen van de deelnemende middenstanders, verspreid zouden worden onder 480 ge zinshoofden. De uitdeling van boekjes zou over twee jaar gespreid worden. De winke liers achtentwintig uit Terneu zen en twee uit Zaamslag, moesten een flinke som geld voor deze vorm van klanten- werving neertellen, elk zo'n twaalfhonderd gulden- Bij een steekproef, die de middenstanders hielden, bleek het zaakje geen zuivere koffie. Van de vijfenzeventig gecon troleerde adressen, waren er slechts tweeëntwintig bezocht door een vertegenwoordiger van Poly-reklame. De achter docht van de winkeliers was helemaal gewekt toen in strijd met de afspraak rekeningen van het bureau binnenkwamen voor huishoudkasboekjes, die in Zaamslag, Biervliet en Hoek waren verspreid. Verder con stateerden de langzamerhand zeer wantrouwige middenstan ders dat de boekjes die in Terneuzen aan de man werden gebracht, verspreid werden door een verzekeringsagent van de maatschappij Vesta. Het feit dat deze firma verze keringen trachtte af te sluiten op kosten van de middenstan ders was de druppel, die de emmer deed overlopen. Een aantal Vlissingse zakenmensen ging het Arnhemse bureau dat ook op Walcheren opereerde, eveneens met scheve ogen bekijken. In 1971 gooide het reklame- bureau zelf die knuppel in het hoenderhok, door een proef proces aan te spannen tegen de elektriciteitszaak van Baal in Terneuzen, die weigerde de rekening van Poly-reklame te betalen. De andere midden standers schaarden zich achter hun collega's. Samen betaalden ze een advocaat. Slager E- A. IJsebaert uit de Terneuzense Vlooswijkstraat, die getuige was v-arn het proefproces tegen Poly-reklame gaf gisteren kort en bondig zijn commentaar op de afloop van de zaak: „Het js een oplichterszaakje. Er klopte niets van. Winkeliers moeten oppassen voor dit soort prak tijken". ■MHHN£P8 Het antieke voorwerp trekt nogal wat bekijks van toeristen. (Van een onzer verslaggevers) BRESKENS De Breskens 14 van schipper Jaap Fenijn heeft een dezer dagen een aar dig stukje ijzer opgevist. Het anker dat hij op de Thorton- bank ter hoogte van de Zeeuwse kust in zijn netten kreeg ligt op liet ogenblik als toeristische attractie op de ka de van de Breskense vissers haven. (ADVERTENTIE) Het anker 'dateert waar schijnlijk uit de tijd rond 1850, de ontwikkelingsperiode van de zeilvaart naar de stoomschepen. Schipper Fenijn wil het anker voor een zo hoog mogelijke prijs aan een liefhebber van de hand doen. Dit als compensatie voor de schade, die het manshoge ge vaarte aan zijn netten aan richtte. Wie bij de vismijn het anker gaat bekijken kan zelf constateren dat voor het opvis sen van ankers in ieder geval nog geen vangstquotering is ingevoerd. Piekwedstrijd De Terneu zense piekvereniging „De Vas te Hand" organiseerde in café Florida in de Dijikst-raat een inemationale piekwedstrijd. Er waren 28 deelnemers, waaronder drie dames. De be langstelling voor deze wed strijd was bijzonder groot. De uitslag luidde: 1. H. de Leij- ser, die een fototoestel won, 2. Diok Koopman (polshorloge) 3. Patrick Bas- 4. Rein de Leijser, 5. Machiel de Bruijn, 8. A. Casteleijn, 7. A. Bock- stael. De organisatie en de lei ding van de wedstrijd waren in handen van de voorzitter van de Vaste Hand. de heer A. Bookstael uit Terneuzen. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG Constant van Waterschoot uit Oosthurg, voorzitter van de P.P.R.-frac- tie in de Zeeuwse Provinciale Staten en lid van de Eerste Kamer, staat op de nominatie om mr. E. Jurgens, de nieuwe voorzitter van de N.O.S., op te volgen als lid van de Tweede Kamer. De heer Van Waterschoot staat op de kandidatenlijst op de elfde plaats achter Fokke Goudzwaard en Sjef Theunis. Goudzwaard is echter een half- (Van een onzer verslaggevers) ZELZATE Op vrijdag 15 augustus gaat in Zelzate het Eerste Zelzaatse Muziekfesti val van start. Dit twee dagen durende festijn staat op vrij dag in het teken van de jazz en op zaterdag in het teken van de popmuziek. De organi satie van het geheel is in han den van F C. Zelzate en een gemeentelijk feestcomité Optredenden zijn op vrijdag de Dutch Swing College Band, the Blackbottom Stompers uit Engeland, de Cotton City Jazz band en de Max Collie Rythm Aces. Op zaterdag start het programma met Livi-n Blue» Verder spelen de popgroepen Kayak en Verby. jaar geleden als ontwikke lingswerker naar Zambia ver trokken. Hij is daar bezig met een project en heeft meege deeld het niet met zijn gewe ten in overeenstemming te kunnen brengen als hij daar mee nu zou stoppen. Theunis is een jaar gèleden benoemd tot directeur van de NOVIB, is nu pas ingewerkt en heeft ei genlijk niet zoveel zin om er mee te stoppen, n En eigenlijk heeft Constant van Waterschoot ook niet zo veel belangstelling voor het kamerlidmaatschap. .,Ik ben pas een jaar geleden lid ge worden van de Eerste Kamer, ben statenlid en bovendien ambieer ik geen politieke car rière" ze,gt de heer Van Wa terschoot, die het als leraar Frans aan de scholengemeen schap Koningin Wilhelmina in Oostburg best naar zijn zin heeft. „Ik geef veel liever les dan dat ik kamerlid ben. Het onderwijs trekt me meer. Ik sta voor de klas", zegt hïj. Van de andere kant is hij er zich van bewust dat je ook bepaalde verantwoordelijkhe den hebt als je in een politie ke partij actief bent. Wat hij gaat doen weet hij nu nog niet. „Een beslissing heb ik nog niet genomen", deelt hij mee. „De officiële beslissing moet pas worden meegedeeld als er een briefje komt van de kiesraad en dat is pas half september te verwachten. Maar met de mense_n uit mijn partij zal ik nog heel wat over deze zaak'moeten praten. Men zal met zware argumenten moeten komen om mij ervan te overtuigen dat ik het ka merlidmaatschap moet kiezen. Er zijn op de lijst meer capa bele mensen, die het aan zou den kunnen". BERGEN OP ZOOM Luxor 20.00 uur: „For Petes sake", a.l. Roxy 14.00 uur: .,Pipo en de piraten van toen", a.l. 20.00 uur: „Manken van Niemeghen", 18 ja*. Het Markiezenhof, Steen- bergsestraat 6 Bouwen in Bergen in het kader v,an M '75 (t.m. 31 aug.) Geopend ma. t.m. vrijd. 10.00-12.00 uur en 14.00-17.00 uur, zat. en zond. 14.00-17,00 uur. GOES Museum Z.- en N.-Beveland, Sinigelstraat 1 Expositie Be- velandse monumenten in spie gelbeeld (t.m. 31 aug.), geo pend di. t.m. zat. van 10.00- 12.00. 13.30-17.00 uur. HULST Burgerzaal stadhuis Ex positie Letter-teken-symbool. Geopend ma. t.m. vrijd. 8.30- 12.30 uur en 13.30-17.30 uur, za. en zo. lt.OO-lB.M uur (t.m. 2fl aug.) Galerie Van Geyt, Steenstraat 20 Expositie van oude kaarten, gravures en etsen. Geopend op werkdagen 9.00-12.00 uur «n 13.30-17.00 uur (t.m. 30 aug.l KORTGENE Galerie Triangel, Kaaistraat 10 Expositie olieverfschil derijen van Elle Borgrave en John Verschuren geopend dag. van 10.00-18.00 uur, ma. geslo ten (t.m. 14 aug.» MIDDELBURG Rijksarchief. St. Pieterstraat 78 Expositie van Kust tot Kust over de Stoomvaartmaat- scbappi) Zeeland van 1871- 1970; geopend ma. t.m. vrijd. 9.00-12.30 uur en 15.00-17.00 uur; zaterdag 8.30-12.30 uur, zon- en feestdagen gesloten ft.m. 13 sept.) Zeeuws Mu seum Middelburg voor-, tij dens- en na de verwoestingen '950 (t.m. 31 aug.). Geopend ma. t.in. vrijd. van 10.00-12.30 uur en van 13.30-17.00 uur. Zeeuwse Statenzaal (voorhal) - Expositie van prentbrief- Kaarten over het leven van 1000-1940 in Zeeland (t.m. 15 aug.;. Zeeuwi Kunstenaars Centrum, Lange Noordstraat 39 Expositie edelsmeden en Karll Frigge, boekbindster. Geopend di. t.m. za. 14.00- 17.00 uur (t.m. 14 aug.). Stad huis-Vleeshal Expositie H.C. Andersen. Geopend dag. 10.00-17.00 uur, zond. 14.00- 17.00 uur (t.m. 30 au«.;. ROTTERDAM Openluchttheater Dijkzigt 14.00 uur: Clown Gray met een kinderprogramma. TERNEUZEN Hal-stadhuis Expositie „Potjeslatijn" (t.m. 30 aug.j VLISSINGEN Vredehoflaan Raeling tn Bachten Reede. expositie Wal- oherse gezidhten: geopend op werkdagen 13.30-17.00 uur (t.m. 15 aug.) Tentenpaviljoen, naaat Stadhuisplein Exposi tie 48 Oldtimers van Lips Aiu- totron Dromen (t.m. 17 auig. y. WESTDORPE Uaierle Troutzaerte Olie verven van Jacques Siegers, Lataster en PSerre van Soest. Verder aquarellen tekeningen en pastellen van Paul Citroen (t.m. 31 aug.): Geopend di. t.m. zat. 9.00-16.00 uur, ma gesloten. IJZENDIJKE Streekmuseum, Markt 23 zomerexpositie van 10.00-17.00 uur, zaterdag zon- en feestda gen van 14.00-17.00 uur (t.m. 14 sept, j ANTWERPEN Middelneim 17.00, 19.00 en 21.00 uur: Jaaz-festival. Mlddelheimpark. Middelhemi- taan Expositie beeldhouw werk en tekeningen van negen leden van het werkcomité Middelheim als mede de 13e Biënnale voor beeldhouwkunst met speciale aandadht voor Turkije, Indonesië en Japan. Geopend, dagelijks van 10.00- 22.00 uur (t.m. 4 oikt.) Schaken Het open schaakkampioenschap van Groede is gewonnen door de heer Engler uit Duitsland. Hij ging van de eerste ronde af aan kop, waar hij alleen nog bedreigd werd door de jeug dige schakers P Risseeuw, T. Riiemens en W. Bokkelaar. De heer Engler eindigde met een score van zes uit zes, op an derhalve punt gevolgd door W. Bokelaar en op twee punten door T. Riemens. De wed strijdleiding was in handen van de heer J. Jansen. Na afloop kreeg de heer Engler van de organisators B. de Mel ker en P. Risseeuw de beker uitgereikt. Deze beker was be schikbaar gesteld door het W-Groede. Waarnemer In verband met de afwezigheid van bur gemeester mr. C. Pijl Hoge weg zal van 2il augustus tot 8 september worden waargeno men door wethouder C. Slab bekoom. (Van onze correspondent). GROEDE Donderdag 14 augustus om 19.30 uur kunnen eigenaars en huurders van particuliere woningen en an dere gebouwen te Groede zich in hotel-café De Drie Konin gen te Groede laten voorlich ten over de mogelijkheden om hun woningen en woonomge ving te verbeteren- Deze verbeteringen vallen binnen de plannen van de re gering om oude woonkernen te rehabiliteren en hiervoor ook financiële steun te geven. De gemeente Oostburg stelt zich voor om in overleg met de eigenaars en huurders van de panden een plan tot rehabilita tie op te stellen teneinde de leefbaarheid van de kern Groede te bevorderen. Op de vergadering zal het woord worden gevoerd door de heer Barendregt. wethouder van openbare werken te Oostbuirg, de heer Kooyman, ambtenaar van de provinciale directie volkshuisvesting en bouwnij verheid te Middelburg, en de heren Kelderman en de Blok, stedenbouwkundigen. (ADVERTENTIE) (Van een onzer verslaggevers) ZAAMSLAG De Con- coursbond Zuid-BevcMnd hield met een deelname van 1385 jonge duiven een con cours vanuit Dourdan. De uitslag hiervan was: 1. W. Gunst uit Yerseke, snel heid van de winnende duif 1043.92 meter per minuut, 2. A. Arrebout uit Nisse, 3. C. Zuidweg uit Schore, 4. M. van Hekken uit Kloetinge, 5..J. Polfliet uit Lewedorp, 6. P. Rijk uit 's-Heerenhoek, 7. G. Verbart uit 's-Heerenhoek. 8. W. Krijnsen uit Waarde, 9. J. Wouters uit Kwadendamme. 10. J. Le Conté uit Goes, 11. A. Sorber uit Goes, 12. H. Beulens uit Kwadendamme, 13. J. Verhaagen uit Goes, 14. P. Traas uit 's-Heerenhoek, 15. M. Eversdijk uit Kapelle. 16. C. Aerts uit Kruiningen, 17. J. -ie Jonge uit 's-Heerenhoek. 18. J. van de Dries uit Ove- zande, 19. Combinatie Steen- hard-Pvincen uit Goes, 20. J. Bauwer uit Kruiningen. Met 649 oude duiven, hoog ste snelheid 1066.50 mpm. 1, W. Hundersmarck uit Kapelle- 2. C. van de Broek uit Goes, 3. H. Beulens uit Kwadendamme, 4. C. Vermast uit Yerseke, 5. W. Krijnsen uit Waarde, 6. F. Martens uit Goes, 7. G. van Strien uit Wolfaartsdijk, 8. J. Haertman uit Goes, 9. P. Rij'k uit 's-Heerenhoek, 10. J. Bijsse uit Kaoelle, 11. F. Miartens uit Goes, 12. J. van Eijkeren uit 's-Heerenhoek, 13. J. Wisse uit Kruiningen, 14. J. van Iwaar- den uit Kruiningen. 15 en 16. J. de Schipper uit Kapelle, 17. J. Buisse uit Lewedorp, 13. C. Goedegebure uit 's-Heer Arendskerke, 19. G. Verbart uit 's-Heerenhoek, 20. H. van Es uit Yerseke. Wedivlucnten uit Beaumetz. Concours Combinatie Hulst met 119 jonge duiven, hoogste snelheid 10-37,- mpm. 1 en 3. J. Dobbelaer, 2. Em. Adriaam- sen. 4. F. de Windt, 5. L.Blom- maert. 6. Th. Csteels, 7. A. Nijs, 8. P. van Kerckhoven, 9. Ed. Roelands, 10. AU. Pieters. Met 41 oude duiven, snelheid van de eerste prijswinnende duif 1046.- mpm. 1. L. Jansen, 2 en 5. W Blommaert, 3. J. Pieters. 4. H. Berkelmans, 6. Gebroeders Kramers, 7. A. Nijs, 8. F. Riske, 9. Em. Adri- aansen, 10. Th. Casteels. Steeds Sneller te IJzendijke met 105 jonge duiven, hoogste snelheid 1037.7 mpm. 1 en 8. M. de Regt, 2. Tanghe en zoon, 3 en 10. H. Dellaert, 4. I. van De Slikke, 5 en 7. Putter en zoon, 9. A. Noteboom. Met 141 oude duiven, hoogste snelheid 1078.- mpm. 1,2 en 7. Putter en 'zoon, 3. A. Noteboom, 4. Tanghe en zoon- 5 en 10. Th. Cruson, 6. L. de Jager, 8 en 9. I. De Cocq. Hoop uit Biervliet met 219 jonge duiven, snelheid eerste prijswinnende duif 1107.12 mpm. 1 en 3. H. de Dobbelae- re, 2 en 7. A. Versluis. 4 en 6. M. Dobbelaere, 5. A. Neve, 8. P. de Wever, 9. M. Lecluijze. 10. Combinatie Van de Linde- Faas, Met 73 oude duiven, hoogste snelheid 1084.88 mpm. 1. H. Dobbelaere, 2. W. de Jonge, 3. Dingemanse er. zoon, 4. A. Versluis- 5. Gebroeders Dobbelaer. 6. J. Moens, 7. Joh. de Meijer, 8. M. Deveneijns, 9. J. van Ée, 10. J Moens. P V De Vrede te Sas van Gent in samenwerking met De Reisduif te Sluiskil met 234 jonge duiven, hoogste snelheid 1027.76 mpm. 1. A. van Kerck hoven uit Sluiskil, 2. A. Clae- ijssens, 3 en 10. G. Snelders beiden uit Sas van Gent, 4. P. Claes uit Sluiskil, 5. K. de Backer uit Sas van Gent, 6. J. van Doeselaar uit Sluiskil, 7 en 9. O. Martens uit Sas van Gent, 8 G. van Steenbergen uit Sas van Gent. Met 70 oude duiven, hoogste snelneid 1090.84 mpm 1.3,6 en 7. B. van de Berghe, 2 en 10. G. Snelders beiden uit Sas van Gent, 4. A. Bouchaute uit Sluiskil. 5. M. van Lent. 8 en 9. J. du Puy uit Sas van Gent. Strijd in Vrede te Groede met 181 jonge duiven, hoogste inelheid 1104.- mpm. 1.6,8 en 9. L. van de Wege, 2 D. Ver- lerbrugge, 3. G. de R"e™k, 4 ;n 5. J. van de Wegf '0 A. Schaap, 7. J.van de Wege. Met 70 oude duiven, hoogste snel heid 1086.- mpm. 1 en 8. A. J. Manhave, 5 en 10. J. Merrelaar, 2 en 3. I. Maas. 4. Dierkx, 6. A. Manhave. 7 en 9. Zuttcr en zoon. Uitgave Uitgeversmaatschappij De Stem B-V. Editie Zeeland RAYONKANTOREN TERNEUZEN Nieuwstraat 9, tel. 01150 - 7920 (4 lijnen: HULST Steenstraat 14, tel. 01140 - 3751 (3 lijnen); GOES: Klokstraat 4. tel. 01100 - 28030 (3 lijnen). KANTOORUREN Maandag tm. vrijdag 8.15- 12.30 en 13.30- 17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Breda Maandag t.m vrijdag van 19.00 20 00 uur, tel. 01600 - 22341, zondag van 20 00 22.00 uur, tel. 01600 22341. BEZORGKLACHTEN Zeeuwsch-Vlaanderen tel. 01140 3751; Midden-Zeeland: lel 01100 - 14944. REDACTIE Chef Zeeuwse redactie S C. Augustijn, kantoor Nieuwstraat 9. Terneuzen tel 01156 7920: privé Lorentzlaan 50, Terneuzen. tel 01150 5745. algemeen redacteur Zeeland drs. J Bouwmans, kantoor Kickstraat 1 Goes, tel 01100-28030, privé Zuidvlietstraat 53 Goes. te). 01100 - 28138 redacteur Midden-Zeeland G. v. Ber- kel, kantooi Klokstraa» 1, Goes, tel. 01100- 28030, privé Voor burcht 37. Kapelle tel. 01102-2320: redacteur voor Terneuzen en Kanaalzone P. de Schipper, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel 01150 7920, privé Noordstrat 45 Hoek tel. 01154-1558; redacteur voor Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen H. Postma, kantoor Steen straal 14. Hulst tel. 01140 - 3751; privé Walmolenstraat 12, Hulst, tel 01140 - 4159 Redacteur voor West Zeeuwsch-Vlaanderen R. van der Hein, Melkweg 40 Oostburg. tel. 01170-3370; foto-journalist voor Zee land C. .1 de Boer, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel. 01150- 7920: privé Langs de Kreek 56, Terneuzen, tel 01150-3137; sport redactie Zeeland A. Koomen, Troelstralaan 8, Axel tel. 01165 - 2594 ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE Inspr ur Zeeland W Hendriks, tel. 01140-3751. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland C Menu, tel. 01150-5839. i

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 5