Nieuwe fiets voor Van der Sijpt DEELNEMENDE „24 EER VAN OOSTBERG" Bestuurlijke veranderingen moeten Hansweertse Boys uit het slop halen TOM MARIJT NAAR DE GRAAFSCHAP Toernooien vv Koewacht Trainer Vierde plaats voor Huyzen DONDERDAG 31 JULI 1975 CONCOURS HIPPIQUE HULST WEEK IJil GESTELD (Van onze sportmedewerker) A^i. i»i> HULST-„Als de gevoelens van de ponyclub „De Kleppertjes" uit Axel door ons streekconcours hippique gekwetst zouden worden, dan zeg ik onmiddelijk: een streep door het geheel. De menselijke gevoelens moeten uiteindelijk preveleren boven alles, ondanks dat alles voor zaterdag 2 augustus geregeld is". Dat zei mevrouw Lockefeer uit Aardenburg - instructrice van de ponyclub Hulst - enkele dagen na het noodlottige ongeval van de Terneuzense amazone Tina van der Meyden, met het oog op het eerste grote „Streek concours Hippique" voor verenigingen uit heel Zeeuwsch-Vlaanderen op de OZO-terreinen in Hulst op zaterdag 2 augustus in het vooruitzicht. Mevrouw Lockefeer: „Dat zijn momenten waarop je het be- Juit, wel of niet doorgaan of he lemaal niet meer door laten gaan veelvuldig moet wikken en we gen. Mijn persoonlijk idee is om het geheel op zaterdag 2 augus tus door te laten gaan, of het (Van onze sportredactie) DOETINCHEM - Tom Marijt (27) zal vandaag een 2-jarig con tract tekenen voor de Doetin- chemse eredivisieclub De Graafschap. Ton Marijt is af komstig van Haarlem, waar hij aan het einde van het vorig sei zoen werd gepasseerd voor de hoofdmacht. De nieuwe aan winst van De Graafschap voelde er niets voor om het komende jaar in de eerste divisie te voet ballen. Ton Marijt is van origine voorstopper. Wat betreft Theo van Londen is de kans zeer klein dat hij over zal gaan naar Glub Brugge. BADMINTON - Joke van Be- usekom en Marjan Luesken hebben van de Maleisische badmintonbond een uitnodiging ontvangen om deel te nemen aan het wereld-invitatietoernooi, dat van 4 tot en met 7 september wordt gehouden in Koeala Loempoer. Aan het toernooi mogen slechts dertien dames en 21 heren meedoen. Samen zullen Joke van Beusekom, die al ge ruime tijd in Denemarken ver blijft, en Marjan Luesken uit komen in het dubbelspel. voorgoed te schrappen. Alles is al geregeld voor die wedstrijden, zoals juryleden, prijzen etc. etc. Maar zoals ik al gezegd heb het menselijk gevoel moet boven al les preveleren, we willen met ons evenement niemand kwet sen". Daarom werd in restau rant „De Braakman" het geheel nog eens bekeken en besproken, waarbij het merendeel van de leden van De Kleppertjes er toch maar vóór waren om het geheel een week uit te stellen. Vooral omdat men het tijdsbestek tus sen de dag van de begrafenis en het concours te gering vond. Dat alles houdt in dat het concours nu plaats zal vinden op zaterdag 9 augustus. Een week later bete kent ook voor de deelnemende ponyafdeling Hulst, dat hun in structrice mevrouw Lockefeer er niet bij zal zijn. Mevrouw Lockefeer: „Het is jammer maar er is gewoon niets aan te doen. Nog voor het besluit genomen werd stond mijn vakantie al vast - voor het burgemeestersgezin uit Aardenburg is dat dit jaar slechts een drietal dagen - ik heb daar mijn voorstellen naar voren gebracht en men wist ook dat ik er zaterdag 9 augustus gewoon niet bij kon zijn. Alles was daarvoor uiteindelijk al ge regeld". Het initiatief voor dit eerste grote streekconcours hip pique is afkomstig Van de Hul- sierse vereniging waarvan de heer Hokke - vroeger aangeslo ten bij de Honteruiters - altijd een groot voorstander was. Me vrouw Lockefeer, al enkele ja ren in Aardenburg wonend maar ondanks dat volgt ze alles op de voet in Hulst, was direct bereid de helpende hand toe te steken. Zij zegt: „We zijn ontzet tend blij dat de gebr. Heyens ons die kans willen geven om op hun terreinen zo'n evenement te or ganiseren. Zelf zitten we in Hulst helemaal zonder terrein, ons oefenterrein is daar gewoon te klein voor. Voor een wedstrijd van enige betekenis zit je direct boven op elkaar, een opper vlakte van minimaal twee hec taren is dan gewoon nodig. Als het allemaal naar wens verloopt en we volgend jaar opnieuw over dat terrein kunnen beschikken zouden we er graag een jaarlijks terugkerend evenement van wil len maken". Een streekconcours Waarvoor alle Zeeuwsch- Vlaamse verenigingen, aange sloten bij de Koninklijke Feder atie van Landelijke Rijvereni- gingen hebben ingeschreven. Dat brengt met zich mee dat er ruim 140 paarden/pony's in ac tie zullen komen. Dat is tevens de laatste test voor de provin ciale kampioenschappen die worden gehouden op 23 augus tus in De Braakman terwijl de pony's op 16 augustus in Wil lemstad in actie komen. De deelnemende verenigingen zijn: De Zwinruiters uit Nieuwvliet, De Kleppertjes uit Axel, de Oranjeruiters uit Axel, De Ha- ringruiters uit Biervliet, De Honteruiters uit Kloosterzande en de paarden- en ponyafdeling van de organiserende vereniging Hulst. Het verschuiven van 2 naar 9 augustus brengt ook met zich mee dat de beste ruiters van de Hulsterse vereniging er niet bij zullen zijn. Met de provin ciale kampioenschappen in het vooruitzicht mag dat toch zeker een handicap genoemd worden. Provinciale kampioenschappen waarbij'de Zwinfultefs toch wel als de grootste kanshebbers mo gen worden gezien. Mevrouw Lockefeer: „Het zijn zonder meer geduchte tegenstanders". Het concours in Hulst begint 's morgens om 9.00 uur, waarbij de gebruikelijke nummers zul len moeten worden afgewerkt. Iets nieuws zijn zes opgestelde hindernissen die van twee kan ten gesprongen kunnen worden. De ruiter mag hier zelf kiezen hoe hij ze neemt. Hindernissen die echter alleen zijn weggelegd voor L- M en Z-ruiters. De heer Hokke is van dit eerste streek concours hippique de parcours- bouwer. (Van onze sportredactie) KOEWACHT - De Koe- wachtse nieuweling Ronny van der Sijpt heeft van zijn supportersclub onlangs een nieuwe fiets gekregen. Aan het eind van vorig seizoen stapte de nu 15-jarige Ronny van der Sijpt over naar de nieuwelingencate gorie. Daarvoor was Ronny van der Sijpt als jeugdren- ner lid van de WV Zeeuwsch-Vlaanderen. In de categorie veertienjari gen was hij ongenaakbaar. Heel wat overwinningen werden door hem in de wacht gesleept. Om ook bij de nieuwelingen tot succes sen te komen werd door de actieve supportersvereni ging geld bijeengebracht om een fraaie fiets voor Ronny van der Sijpt aan te schaffen. Op de foto de trotse nieuweling met en kele leden van de suppor tersclub. Voorzitter v.v. „Hansweertse Boys" Henny Eiken. (Van onze sportmedewerker) HANS WEERT - Na de de gradatie van Hansweertse Boys naar dé tweede klas van het zondag- afdelingsvoetbal, is men bij deze club, die 150 leden telt, waarvan de helft jeugdleden zijn, letterlijk en figuurlijk de handen uit de mouwen gaan steken. Vooral op het bestuurlijke vlak gaat er nogal wat veranderen in de toekomst. Kortgeleden werd er een nieuw bestuur gefor meerd en daarin keerde on der andere terug Henny Eij- ke, die enkele jaren buiten spel stond, achter de be stuurstafel, maar op het veld steeds actief is gebleven en nog steeds zijn vaste plaats in het „eerste" van de Boys heeft. Eijke heeft zoals diverse an deren, de laatste twee jaar moe ten constateren dat zijn vereni ging hoe langer moe meer in het slop raakte. Het jaarlijkse bur gemeester Schipper-tournooi kwam op de helling te staan, vele bestaande contacten met andere clubs gingen verloren, kortom er was heel weinig acti viteit meer te bespeuren bij de leidinggevende figuren, om de fut er in te houden bij Hans- (Van onze sportredactie) KOEWACHT - De voetbal vereniging Koewacht houdt in de maand augustus nogal wat toernooien, zowel voor het eer ste en# tweede team als voor de junioren. Het eerste en tweede elftal van Koewacht komen uit in een nederlaagtoernooi, dat op een zestal dagen in augustus wordt gehouden. Het programma ziet er als volgt uit: zondag 3 augustus: Koewacht I-Schoondijke I en Koewacht 2-Schoondijke 2; woensdag 6 augustus: Koe wacht I-Terneuzense Boys I en Koewacht 2-Terneuzense Boys 2; zondag 10 augustus: Koe wacht I-Aardenburg I en Koe wacht 2-Aardenburg 2; zondag 17 augustus: Koewacht I-Axel I en Koewacht 2-Axel 3; zondag 24 augustus: Koewacht 1-HW'24 I en Koewacht 2-HW24 3; zaterdag 30 augus tus: Koewacht I-Zaamslag I en Koewacht 2-Zaamslag 2. Zaterdag 2 augustus wordt in Koewacht het „W.Martens- toernooi" voor B-junioren ge houden. Aan dit toernooi, dat om 11.45 uur begint zal worden deelgenomen door de volgende verenigingen: Biervliet, Clinge, Corn Boys, Hulsterloo, Koe wacht, Steen, Terhole en IJzen- dijke. Het veteranentoernooi van Koewacht wordt gespeeld op za terdag 9 augustus. Dit toernooi begint eveneens om 11.45 uur. Deelnemende teams bij de vete ranen: Hontenisse, Koewacht, RIA Westdorpe, SDO, Sluiskil, Steen, Terneuzense Boys en Vo gelwaarde. Op zaterdag 16 augustus tens lotte is er het „C.P. van der Velde-toernooi" voor D-junioren Voor dit toernooi - dat om 12.30 uur begint - komen de volgende teams in actie: AZW, Hulsterloo, Koewacht, SDO, Terhole en IJzendijke. weertse Boys. Daarom had Henny Eijke weinig moeite om „Ja" te zeggen toen er opnieuw een beroep op hem werd gedaan terug te keren in het bestuur. Eijke kreeg daarin zelfs een dubbele functie. Hij fungeert nu als voorzitter maar gaat tevens het algemeen secfretariaat be heren. De laatste functie had hij reeds eerder trouwens. Als wedstrijd-secretaris bleef Cees Wisse aan en penningmees ter werd Andries den Hollander. Het bestuur bestaat verder uit: Jan Witte, Dick Brandenburg, Johan van Zweden en Karei Domisse. Latstgenoemde behar tigt vooral de jeugdzaken. „Met dit team achter de tafel zal er beslist iets te bereiken zijn", verklaart Henny Eijke re soluut. Uiteraard hebben we als voornaamste doel voor ogen zo snel mogelijk terug te komen in de eerste klas. Men wil daarbij niets aan het toeval overlaten. Zo heeft men bijvoorbeeld als trainer aangetrokken de oud- eerste-elftalspeler van Vogel waarde Adrie Dekker uit Axel, die binnen korte tijd zijn D-diploma als oefenmeester kan halen. Voorheen werd de trai ning bij de Boys verzorgt door Jan van Eykercn die wel van goede wil was, maar diens oe fenstof was uiteraard beperkt omdat hij nu eenmaal niet was geschoold. Adrie Dekker gaat nu op woensdag- en vrijdaga vond zijn jongens onder handen nemen. De voorlopige selectiegroep van Hansweertse boys bestaat uit 17 spelers. Daarvan zijn Jan de Poorter (31 jaar) en Henny Eijke (30 de oudsten. De ande ren zijn: Dick Brandenburg, Jo han van Koeveringe, Henny van Houte, Andries den Hollander, Adrie de Klerk, Kees Quakke- laar, Bert Lavooy, Peter Fens, Ad de Jager, Jaap Ridderkerk, Wim Karelse, Frans Janssen, Jan Witte en Henk Openneer. Voor het komende seizoen wordt ook 'een vrij omvangrijk en interessant oefenprogramma afgewerkt, dat begint op 3 au gustus. Het eerste en het tweede team van Hansweertse Boys spe len dan in Vogelwaarde tegen de club van die naam. Op 8 augus tus ontvangt men thuis een elftal van Pechiney en op 10 augustus worden ook op eigen veld onder linge selectiewedstrijden ge speeld tussen dp eerste vier elf tallen van de Bdys. Op 14 augus tus speelt men het „eerste" en „tweede" elftal in Goes tegen SSV' 65 en op 17 augustus ko men beide genoemde elftallen uit tegen SDO uit Lamswaarde. Omdat men vorig seizoen de streekderby tegen Patrijzen nog niet is vergeten, is deze aloude tegenstander uitgenodigd om op 20 augustus naar Hansweert te komen. Het oefenprogramma wordt op 27 aügustüs besloten tegen een ook al bekende tegen stander: LewedorpseBoys. Deze wedstrijd wordt uit gespeeld. „Organisatorisch zijn we dan ook weer al op de goede weg", meent Henny Eijke die tevens de redactie gaat verzorgen van een gestencild clubblad dat om de twee maanden gaat verschijnen. Hij voegt er 1 nog aan toe: „Hansweertse Boys heeft weer nieuwe impulsen gekregen en dat moet ook want in 1976 wil len we ons 35-jarig bestaan op waardige wijze vieren". (Van onze sportredactie) CLOUCHESTER - Tonny Huyzen is op de vierde plaats geëindigd in de Engelse klassie ker Tour of Cotswold, een 185 kilometer lange wedstrijd in de omgeving van Clouchester, die negen bergen telde. Huyzen, die ook de vierde plaats bezette in het bergklas- sement (gewonnen door de en kele jaren in Zeeuwsch- Vlaanderen gewoond hebbende Brit Grant Thomas), had een achterstand van anderhalve mi nuut op de winnar, de Groningei Bert Scheuneman. Scheuneman was in de slotfase gedemarreerd uit een tien man sterke kop groep. De klassering van de overige Nederlanders: 3. Gij; Nederlof, 17. Jos de Kind. STAND MIDDEN ZEELAND KLASSEMENT NA DE RONDE VAN DOMBURG - NO.11. C. Spaans 's Gravenpolder 117 punten; R. Verboom Elle- woutsdijk 95; H. de Jong Goes 81; T. Fase St. Annaland 66; T. Huyzen Kloetinge 64; A. Prinsen Raamsdonksveer 64; A. v. d. Bunder IJzendijke 60; W. Lug- tenburg Zuidland 58; J. Konings Sprundel 55; P. Maas Roosen daal 55; J. Verbeke IJzendijke 53; H. Nieuwdorp Wemeldinge 47; S. Aarts Kruiningen 46; W. Westdorp Kapelle 45; K. Fikto- rie Bergen op Zoom 44; J. Tol- hoek Yerseke 44; J. Damen Ul- venhout 44; P. Gödde Koewacht 43; B. Geense St. Philipsland41; T. Verheezen Bergen op Zoom 37. STAND VLAANDEREN KLASSEMENT NA DE RONDE VAN CLINGE - NO. 11. P. Gödde Koewacht 140 pun ten; 2. H. de Jonge Goes 75, G. v. 't Geloof Oudenbosch 72; J. Ko nings Sprundel 64; A. Verheezen Bergen op Zoom 63; A. v. d. Bunder IJzendijke 60; C. de Smit Biervliet 60; J. Verbeeke IJzendijke 57 J. v. Dijk Ulven hout 56; T. Fase St. Annaland 54; W. v. Stenis Hoog Blokland 52; W. Jeremiasse Wemeldinge 49; C. Spaans 's Gravenpoldei 46; W. de Wilde Oudelande 46; M. Verboom Ellewoutsdijk 46; C. Vervaet Walsoorden 43; B Broere Oudenbosch 38; A. v Overveld Zegge 37; W West dorp Kapelle 36; J Harinek 's Heer Abtskerke 36 (Van onze sportredactie) OOSTBURG - In Oostburg begint morgenavond om acht uur de tweede internationale „24 uur van Oostburg" voor trimmers. Aan dit festijn neemt dit jaar voor het eerst ook een ploeg uit West- Duitsiand deel. Een vijfmans formatie uit Keulen. De deelnemende ploegen aan dit trimspektakel zijn: Slijterij Valk. KPJ Terhole: 1. Joop Brooymans (Kuitaart), 2. Stan Brooymans (Kuitaart), 3. Karei Crabbe (Terhole), 4. Gerard van Delft (Terhole), 5. Fons van Dorsselaer (Hulst). AMRO-Bank Oostburg: 6. J. Verstraete (Aardenburg), 7. W. Verplanke (Zuidzande), 8. P. van Hee (Oostburg), 9. E. Taelman (IJzendijke), 10. A. Duininck (Cadzand). Drinking Team Rotterdam: 11. E. ten Bruggencate (Rot terdam), 12. T. Römer (Och- tem), 13. P. Kelder (Bodegra ven), 14. J. Plouvier (Rotter dam), 15. L. Visser (Eindho ven). Ploeg WV Salt-boemel, Van der Plas Modes: 16. C. van Brakel (Zaltbommel), 17. W. van de Bogaard (Heidel), 18. K. van Hees (Zaltbommel), 19. P. van der Spoel (Zaltbommel), 20. C. Kaasjager (Zaltbom mel). Walhout-De Visser, Hei kant: 21. H. van Waes (Hei kant), 22. A. Vonck (St. Jan steen), 23. J. de Booij (Hulst), 24. J. Morcus (Kloosterzande), 25. J. van Dorsselaer (Hulst). Damestrimclub Panaché Terneuzen: 26. mevr. Diele- man (Terneuzen), 27. mevr. Oele(Terneuzen), 28. mevr. De Kesel (Terneuzen), 29. mevr. Wisse (Terneuzen), 30. mej. De Kesel (Terneuzen). ABN, Terneuzen: 31. I.W. Riemans (Terneuzen), 32. D. de Pooter (Terneuzen), 33. P. van Eyl (Terneuzen), 34. J. Koch (Terneuzen), 35. B. Pigmans (Terneuzen). WV Saltboemei; Chinees restaurant Lotus: 36. J. van Veen (Haaften), 37. P. van Me teren (Zaltbommel), 38. H. van der Heyden (Zaltbommel), 39. W. van Gameren (Zaltbom mel), 40. H. Bloms (Zaltbom mel). Dancing Co-Co Oostburg: 41. C. Cornells (Kuisdijk), 42. J. Ghijs (Oostburg), 43. W. Verstraete (Oostburg), 44. J. Buyck (Oostburg), 45. D. Barra (Oostburg). Wim Roelofs Rozendaal (Gelderland);46. H. Jansen (Rozendaal), 47. G. Leenders (Arnhem), 48. W. Roelofs (Arnhem), 49. W. Roelofs (Arnhem), 50. J. Siep (Arn hem). Bar-bistro De Pottekijker, Oostburg: 51. Theo de Feiter (Amsterdam), 52. Eddy Mus- son (Schoondijke), 53. Wim Lutjes (Gouda), 54. Paul Gru- wez (Waterland-Oudeman), 55. Dolf de Vries (Maastricht) „In de Buitenlust", Cad zand: 56. Alex de Ridder (Cad zand); 57. Benny Schrier (Cad zand), 58. Jan Kools (Cad zand), 59. Wim de Groote (Cadzand), 60 Adrie Duininck (Cadzand). Francke/Zonnevijlle, Oost burg: 61. E. Pijcke (Oostburg), 62. A. van Pamelen (Oostburg), 63. A. de Jonge (Waterlandker- je), 64. J. Faes (Waterland- kerkie), 65. W. Dhondt (Water landkerkje). Manége Riemens, Nieuw vliet: 66. D. Morel (Groede), 67. mej. E. van Driel (Groede), 68. M. Koolmeyer (Aarden burg), 69 P. Haazen (Bras- schaat), 70. G. Descheemaeker (Waasmunster). LAB-zsiuis: 71 J. Pais (Sluis), 72. H. de Vilder (Oost burg), 73. A. Beun (Groede), 74. M. de Moor (Sluis), 75. H. Verschelling (Breskens). Charles de Smit, Biervliet: 76. J. de Krijger (Biervliet), 77. C. de Krijger (Biervliet), 78. Versprille (IJzendijke), 79. P. Dingemanse (Biervliet), 80. A. van de Bunder (IJzendijke). Café De Ster (Toerclub Hulst) P. Kas: 81. P. Kas .Hulst), 82. B. Simoen (Hulst), 83. P. de Loos (Vogelwaarde), 84. F. Rijsdijk (Hulst), 85. F. Schelfhout (Heikant). Toerclub De Schelde, Ter neuzen: 86 Jan Visser (Ter neuzen), 87 Rob van de Goes (Spui), 88. Jan Helmendag (Hoek), 89 Daan Koster (Ter neuzen), 90. Ko Ritter (Ter neuzen). SKOL, Terneuzen: 91. W. van de Velde (Terneuzen), 92. H. van Leeuwen (Terneuzen), 93. H. Grim (Terneuzen), 94. H. de Bruijn (Terneuzen), 95. P. van der Berg (Terneuzen). Trimclub Neutraal Terneu zen: 96. J. de Kesel (Terneu zen). 97. Ludwig van Hecke (Philippine), 98. Frank Salo- mon (Terneuzen), 99. Rokus Dielëman (Terneuzen), 100. Dries Overdulve (Terneuzen). Jan Denisse Artson: 101. Jos Aertceerts (Haacht), 102. Cor nells (Wespelaan), 103. Jans- sens (Wespelaan), 104. R. van Nooten (Kampenhout), 105. Nog niet bekend. NSM Sluiskil: 106. Nico de Bakker (Axel), 107. Wilfried van Poecke (Axel), 108. Leen Platteeuw (Hoek), 109. Cees den Hamer (Hoek), 110. Sjefke de Cal uwé (Overslag). Café Victorij Oostburg: 111. H. de Wever (Schoondijke), 112. T. de Back (Oostburg), 113. H. van de Neste (Oost burg), 114. J. Verploeg (Oost burg), 115. J. van Houte (Zuid zande). Heineken, WV Saltbommel: 116. J. Maehielsen (Zaltbom mel), 117. A. Claveaux (Zalt bommel), 118. J. van der Wer ken (Zaltbommel), 119. W Ivits (Eindhoven), 120. J. Ma ehielsen jr. (Zaltbommel). Verdegem Oostburg: 121. G. Klaaysen (Aardenburg), 122. P. Blomme (Oostburg), 123. R. Cauwels (Aardenburg), 124. W. de Vrieze (Aardenburg), 125. R. van de Broecke (Aar denburg). B. Doens, Café Willem Be- ukelsz. Biervliet: 126. R. de Regt (Biervliet), 127. B. van de Broeke (IJzendijke), 128. A. de Boevere (Biervliet), 129. E. Groosman (Biervliet), 130. R. van Cadzand (Terneuzen). De Stem (J. de Letter, Toer club Hulst): 131. L. Hope (Kloosterzande), 132. JosThuy (St. Jansteen), 133. A. van Dor- selaer (Hansweert), 134. Th. van Hoeije (St. Jansteen), 135. E. van Hoeije (Sas van Gent). Koffie shop Toerclub Hulst: 136. Van der Berge (Hengs tdijk), 137. W. Roelands (Hulst), 138. Lernoud (Hulst), 139. B. Gijzel (Hulst), 140. E. Vlasserood (Heikant), 't Knutselhuis (Oostburg): 141. R. Benjamins (Oostburg), 142. W. Sol (Oostburg), 143. J. Beerens (Oostburg), 144. J. van der Weel (Schoondijke), 145. R. van Steenberghe (Oost burg) ABN Oostburg: 146. A Mal- jaars (Oostburg), 147. M Kes- teloo (Oostburg), 148. W. van Leeuwen (IJzendijke), 149. L. Witte (Oostburg), 150. E. Witte (Oostburg). Wiskerke Philippine: 151. O. Haers (Philippine), 152. A. Rammeloo (Philippine), 153. N.'Lauret (Philippine), 154. J. Bosma (Philippine), 155. J. Al- bacher (Philippine). Café Chez René, Oostburg: 156. G. Baggen (Geleen), 157. S. van der Kamp (Geleen), 158. B. Lacroix (Geleen), 159. W. de Berger (Geleen), 160. J. Kallen (Geleen). „Kroon", Casteleijn Oost- burg: 161. F. Rutten (Geleen), 162. J. Reizaar (Geleen), 163. M. Keulen (Geleen), 164. J. Caumans (Geleen), 165. H. Boelens (Geleen). Maison Legrand/Ouweneel Oostburg: 166. E. de Cocq (Aardenburg), 167. L. Brussele (Zeebrugge), 168. R. Pieters (Aardenburg), 169. J. Creyf (Brugge), 170. G. Geldof (Zeebrugge). DAF export: 171. J. Thijs (Eindhoven), 172. Heymeskant (St. Michielsgestel), 173. A. de Kort (Eindhoven), 174. H. Nefkens (Eindhoven), 175. mej. E. Israel (Eindhoven). Mobach Sluiskil: 176. R Notschalen (Sluiskil), 177. H. Steilenaar (Sas van Gent), 178. R. Thomas (Philippine), 179. J. van Hurk (Philippine) 180. A. van Hurk (Philippine). HC de Brugsevaart Oost- burg: 181. A. Bril (Zuidzande), 182. L. Deneize (Blankenber- ge), 183. C. Mertens (Oost- burg), 184 en 185 nog niet be kend. Keulen (West-Duitsland) 186. R. Michels (Keulen), 187. W. Hooggeschok (Keulen) 188. W. Teele (Keulen), 189. F. Smit (Keulen), 190. B. Hoffman (Keulen). Fie-Hui-Qua Oostburg: 191. Gommers (Philippine), 192 Huiszoon (Philippine), 193 Smit (Terneuzen), 194. Kubber (Terneuzen), 195. A. Fierens (Oostburg). Adn Jansen/Versprille Oostburg: 196. S. Avcot (Schoondijke), 197. P. deKrij ger (Oostburg), 198. A. Bom (Oostburg), 199 J. Verploeg (Oostburg), 200 G. Faes (Schoondijke).

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 17