Luxe jacht aan de ketting ISRAEL, V.N. EN DE VREDE UITSTOTING DOODSKLAP VOOR V.N. dspip Radiovacaturebank werkt bevredigend Philips ontkent contact met Univac UZ TAYLOR IS BOOS Weer naar school: DEZE WEEK IN Ifcefe NKV bestudeert Enka-rapport Ruimere armslag voor DSM bij zoeken naar olie m RESULTAAT VAN BIJNA 20 PROCENT N WDM-ledenactie hard onderbroken Weer inkrimping (personeel KLM Amerika verwacht Turkse basissen kwijt te zijn Stroom vluchtelingen uit Angola OAS heft sancties tegen Cuba op binnenland rTMT^TTMTTMB n Ontsnapte arrestanten vlug gegrepen Melkers boos over gestolen duiven Gowon aanvaardt machtswisseling in Nigeria nieuwe klas, tas, jas; moeder in haar sas. Vierhonderd man vragen ontheffing autogordel-plicht ugustus 1975 DONDERDAG 31 JULI 1975 NTPRIJS ik dag geopend ur 1160-36981. Ook u s bespa- >p LPG- lig geïn- eke lage '5,- excl. vrijblij- >f voor- IST Breda, •ten de Oranje- l. 01600- LPG-in- en. en B.V. ibeek. n. stand tel Oude 4, Hoe- RAATS AUTO'S Audi 100 S 1971 B.M.W. 1602 1971 Citroen GS 1973 Citroë n2 CV 19'0 F.at 850 S 1969 Ford Capri 1300 h 19 J Ford Taunux 1600L 19;j Ford Escort 1300 Spor Ford Escort 1300 L 1? Ford Taunus 12M 19'» Morris Mini 1000 19' Opel Rekord, l-dou" \9W Opel Rekord Caravan Opel Ascona 16 S 197- Opel Kadett 1974 Opel Kadett 1972 Opel Kadett 197! Renault 16 TS 1973 Renault 6 TL 1972 Simca 1100 GLS 1970 Simca 1000 LS 190 Toyota Carina 19'J Tnvota Corolla 197- 19ii Tovota Corolla Coupe p Op al onze auto s, vag-garantie, op o" ,in?r. arbeidsloon. GunsW ringsregeling. I™?.,- Ook verkoop pilJJ nieuwe auto's. ^a> Kaats. Meirseweg Tel 3434 ROTTERDAM (ANP) prie arrestanten zijn in de nacht van dinsdag op woens- da» tien minuten in vrijheid geweest nadat ze via aaneen geknoopte beddelakens en een in'etrapt ruitje ontsnapten uit de" arrestantenslaapzaal op de vierde verdieping van het hoofdbureau van politie in Rotterdam. Agenten zagen de drie weghollen. Tien minuten later zaten ze weer vast. De arrestanten maakten deel uit van een groep van zeven ille gale buitenlandse werknemers, die de Rotterdamse politie had ingesloten. (ADVERTENTIES) (Van een onzer verslaggevers) GRAVE Opnieuw heeft zich op een legerkazerne een incident voorgedaan, waarvan de bestuursleden van de VVDM het slachtoffer gewor den zijn. Twee kaderleden werden gisteravond op hard handige wijze van het terrein verwijderd van de Generaal De Bonskazerne te Grave, toen zij daar probeerden leden te werven voor de vakbond van dienstplichtigen. De ver wijderingsactie, die uit werd gevoerd d'oor een regiment van de marechaussee, volgde '>u v/eigering van de beide VVDM'ers het dienstbevel om de kazerne te verlaten op te volgen. In een houdgreep wer den zij naar een busje ge sleept, dat hen naar een ma rechausseekantoor bracht. Na ven kort verhoor aldaar wer den zij vrijgelaten. In de Generaal De Bonska zerne was een spontane hand tekeningenactie onder de daar gelegerde dienstplichtigen het directe gevolg van het inci dent. Hoe warm het was en hoe verschreef een beroemd Ne derlands schrijver reeds in de vorige eeuw. Dus ook toen werd het wel eens warmheet. broeierigdat de hitte als een deken over je heen valt. Trou wens in geheel Europa eni 'daarbuiten xs het bloedheet. (Van onze correspondent) TEL AVIV Uitstoting van Israël uit de Verenigde Naties is een doodsklap voor de onder auspiciën van de VN staande Geneefse vre desconferentie. De Israëli sche minister van buiten landse zaken Allon heeft de Arabische landen en de der de wereld zeer ernstig voor de gevolgen van uitstofing van de joodse staat uit de ROTTERDAM - Op de Lloydkade in Rotterdam staat momenteel een luxe motor- Llovdkade in Rotterdam staat momenteel een luxe motor jacht ter waarde van ruim een halt miljoen .gulden, dat be steld werd door generaal Go- won. toen deze nog president van Nigeria was .Het aelit ton metende jacht had dinsdaga vond naar Nigeria moeten ver- den. trekken aan boord van het m.s. Mercandian Agent, maar werd na de berichten over het afzetten van Gowon op het laatste nippertje vastgehou- SCHIPHOL (ANP) Het personeelsbestand van de KLM, dat momenteel ongeveer 11.000 werknemers omvat, zal met 500 arbeidsplaatsen moe ten worden verminderd. Vol gens mededelingen van de KLM is het niet de bedoeling dat deze reductie tot ongeveer 16.500 arbeidsplaatsen zal worden verkregen door ge dwongen ontslagen, maar dat dit bereikt zal worden door natuurlijk verloop en door het niet vervullen van bepaalde acatures. Tijdens de laatste vergade ring van de ondernemingsraad van de KLM is meegedeeld dat de vermindering van het personeelsbestand voor dit 'aar herzien moest worden in I Verband met een vermindering van de produktie met 4 pro cent. Deze produktieverminde- jring is, volgens de medede ling. in hoofdzaak het gevolg van het terugnemen van char ter- en vrachtvluchten en door het ontbreken van alternatieve [mogelijkheden voor de inzet Van de vloot, die is vrij-geko- jmen door een verminderinb van i, de vluchten op de dienst Am- |sterdam-New York vice versa. 'n T Kort DEN BOSCH De politie I van Den Bosch heeft gisteren in een (lat te Den Bosch het stoffelijk overschot gevonden van een 79-jarige vrouw. De alleenwonende vrouw zat aan t tafel. De politie werd gewaar schuwd door een buurvrouw I Donderdag zou de vrouw 60 1 jaar geworden zijn. I TWEE jonge Nederlandse stu- denten uil Groningen hebben de dood gevonden toen zij bij I het beklimmen van de 4223 meter hoge Zinalrothorn bij Zermatt. een val van 300 meter maakten. DE Nederlandsche Wapen- en Munitiefabriek De Kruithoorn BI (NWM) in Den Bosch, waarvan het volledige aande lenkapitaal in handen is van de Westduitse onderneming industrie-Werke Karlsruhe Augsburg AG, zal waarschijn- gaan uitmaken van Rheinmetall GmbH in Dussel- «orf. zo heeft de NltfM be- I kendgemaakt. (Van een onzer verslaggevers) DEN HAAG Bijna veertig procent van alle werklozen luister' dagelijks of meermalen per week naar de uit zendingen van de radiovacaturebank, waarin door werk gevers banen worden aangeboden. Gemiddeld komen er voor elke aangeboden baan ongeveer zes sollicitanten. Ongeveer vijftien lot twintig procent van de sollicitaties heeft succes. Dat zijn de resultaten van een eerste onderzoek naar het effect van de Radiovacature bank. Dit onderzoek vond half mei plaats, toen het program ma van de NOS twee maan den oud was. Het ministerie van Sociale Zaken heeft uit de eerste onderzoeksresultaten de indruk gekregen dat de Radio vacaturebank bevredigend werkt. De Radiovacaturebank is be doeld als een hulpmiddel voor het sneller tot elkaar brengen van werkzoekenden en werk gevers die personeel nodig BARNEVELD (ANP) In een emotionele ac tie hebben duivenlief hebbers gisteren op de Barneveldse markt hon derden duiven de vrij heid teruggegeven. De duivenmelkers ontdek ten bij meerdere hande laren geringde duiven, die volgens hen tijdens vluchten met netten worden gevangen. Te rugkopen bleek moei lijkheden op te leveren. De duivenliefhebbers maakten zich daarop zo kwaad dat zij een tiental kratten buiten de markt hal sleepten en binnen enkele minuten vlogen honderden duiven weg. De handelaren haalden ijzeren staven en ander materiaal voor de dag om te voorkomen dat nog meer duiven wegge sleept zouden worden. DeBarneveldse politie wist te voorkomen dat de rel op een vechtpartij uitliep. Handelaren *en duivenliefhebbers wer den voor verhoor meege nomen naar het bu reau. hebben. Niet alleen werklozen beluisteren dit programma, doch ook werknemers, die met werkloosheid worden be dreigd, en anderen, die op zoek zijn naar een betere baan. De overgrote meerder heid van de betrokkenen vindt de progranma's nuttig. Per maand worden ongeveer duizend banen uitgezonden. Een belangrijk neveneffect daarvan is, dat de gewestelij ke arbeidsbureaus een grotere bekendheid krijgen als ont moetingspunt voor vraag en aanbod van personeel. Binnenkort begint ook de BONO (de Regionale Omroep voor het Noorden en Oosten des lands) met uitzendingen van een eigen regionale vaca turebank. Met de ROZ (de Regionale Omroep Zuid), zijn besprekingen gaande om ook voor het zuiden en met name voor Zuid-Limburg tot een soortgelijk programma te ko men. De directies van de dag bladen hebben zich tegenstan ders tgetoond van de radiova caturebanken, omdat zij daar van een vermindering vrezen van de personeelsadverten ties. WASHINGTON (Ktr.) De Amerikaanse minister van defensie, James Sclile- singer, acht de kans groot dat de Verenigde Staten hun militaire basissen in Turkije voorgoed hebben verloren. Schlesinger verklaarde tegen over journalisten dat het em bargo dat het Amerikaanse Congres op de wapenzendin gen naar Turkije heeft inge steld en de reactie daarop van Ankara, de Noondatlantische Verdragsorganisatie NAVO, in aanzienlijke mate hebben verzwakt- De Amerikaanse bewinds man zei te hopen dat het Amerikaans-Turkse geschil zich niet nog verder zal ver scherpen. Hij zag het als een bemoedigend feit dat de Turkse regering niet zo ver is gegaan de Amerikaanse militairen uit het land te zetten. (Van een onzer verslaggevers) EINDHOVEN Tussen Philips en het Amerikaanse computer-concern Sperry Rand (llnivac) is er totnutoe geen enkel contact geweest over eventuele samenwerking bij de produktie van computers en bijbehorende randappara tuur. Dit zei ons gisteren een woordvoerder van Philips naar aanleiding van een bericht uit New-York dat andere veron derstellingen kon wekken. De lieer J. Paul Lyet, voorzitter van dc raad van commissaris sen van Sperry Rand, zou aan het begin van de jaarvergade ring iin New York tegenover de pers hebben verklaard, dat het concern grote belangstel ling had voor samenwerking met de Europese computeiTa- brieken Siemens en philips, die al samenwerken in het Eu ropese computerbedrijf Unida- ta. Hij zou ook te kennen hebben gegeven dat Sperry Rand al tevreden zou zijn met een minderheidsbelang in een gemeenschappelijke dochterl onderneming van de drie maatschappijen. Bij Philips ontkende men niet, dat er re gelmatig informele contacten zijn tussen de computergigan ten en dat vooral binnen Euro pa de mogelijkheden tot een bredere samenwerking wwden afgetast. „Bovendien," aldus onze zegsman, „is het alge meen bekend dat met name de activiteiten van de reus I.B.M. deze sarnenwerkingsdranij blijven inspireren. We kunnen echter definitief verklaren dat er geen onderhandelingen met Sperry Band warden gevoerd". De internationale oomputerwe reld is erg belangrijk, maar tamelijk ondoorzichtig. Philips is er wat laat ingesprongen. In samenwerking met Siemens wordt nu geprobeerd de grote achterstand met name op de Amerikanen wat in te lopen. Niet alle computerdeskundigen zijn er van overtuigd dat dit zal gelukken. Er wordt daar om al lange tijd gespeculeerd over een verdere concentratie van computerdestoundiigheid, maar d'an wel op de eerste plaats In Europees verband. Wil Europa zich op het tech nisch vlak tegenover Amerika staande kunnen houden dan zullen de EEG-landen op tech nisch gebied samen moeten werken. Bij de wedloop der techniek tussen Amerika en Europa speelt naar veler me ning de computer een centrale roL WIN'DHOEK-LOEANDA (AP) Een gestaag groter wordende stroom vluchtelin gen uit Angola trekt de grens tusser- Angola en Zuid-West- Afrika over De meesten van hen hebben maar een klein deel van hun bezittingen bij zich. Functionarissen hebben verklaard dat wekelijks 100 tot 200 Angolezen naar Zuid- West-Afrika komen. Zij ont kenden berichten als zou het vluchtellngenleger inmiddels tot 3').000 zijn aangegroeid. wereldorganisatie gewaar' schuwd. In een televisievraaggesprek zei minister Ailon gisteravond dat wat Israël betreft alle VN-ak- tiviteiten op haar grondgebied door een eventueel besluit van de algemene vergadering Israél uit te stoten, in gevaar komen. Dat geldt voor de hulp van de Verenigde Naties aan Pales tijnse vluchtelingen in de be zette gebieden, de aanwezig heid van een VN-vertegen- woordiger in Jeruzalem en de onder auspiciën van de Vere nigde Naties staande Geneefse vredesconferentie. Na hem zei minister Peres van defensie gisteravond eveneens in een televisie vraaggesprek dat Israél zijn houding jegens de VN-troepen in de Sinai-woestdjn en de Go- lan-hoogvlakte zal moeten her zien als de Verenigde Naties Israél pootje haken. De waar schuwingen van de ministers Allon en Peres luiden in we zen een Israëlisch offensief te gen mogelijke uitstoting uit de Verenigde Naties in. Israél weet zich daarin verzekert van de zeer belangrijke steun v.d. Verenigde Staten. West- Europa en enkele landen in de derde wereld. Ook de Sow- jet-Unie staat niet te dringen Israél uit de Verenigde Naties te smijten. Minister Allon achtte deze in- uit de wereldgemeenschap niet ke campagne tegen uitstoting tensieve Israëlische diplomatie- kansloos. Het door Arabische en Mohammedaanse landen in Djeddah begonnen en nu in Kampala voortgezette anti-Is raëlische offensief plaats vol gens politieke kringen in Je ruzalem dikke vraagtekens achter de Arabische en bijzon der de Egyptische vredesin- tenties. Indien Egypte een lijn zou trekken met de extreme elementen in de Arabische wereld zou dat volgens politie ke kringen in Jeruzalem een Israëlisch-Egyptische deelop lossing in de Sinai-woestijn 'n vrijwel onmogleijke zaak ma ken. In dit verband was het van groot belang dat minister Allon gisteravond zei dat een belangrijke Arabische leider had gezegd dat de pogingen Israël uit de Vereenigde Na ties te zetten een blunder van de eerste orde is. Kenneiijk doelde minister Allon daarbij op de Egiptische president Sa- dat. KAMPALA (Reuter) Ge neraal Jakoeiboe Gowon heeft verklaard dat hij de machts wisseling in Nigeria aanvaardt en de nieuwe machtshebbers zijn trouw betuigd. In een korte verklaring voor de pers zei Gowon: ..Het ziet er naar uit dat in Nigeria een nieuwe regering is gevormd. Wat mij betreft, ik heb deze verande ring aanvaard en betuig mijn volledige loyaliteit aan de na tie en de nieuwe regering". Hij deed een beroep op alle Nigerianen om in het belang van Nigeria volledig samen te werken met de nieuwe rege ring en verklaarde zich bereid elke taak te aanvaarden die hem zouxworden toebedeeld. (ADVERTENTIE) Wilt u abonnee worden? Bel dan overdag 020 - 5411345. Van een onzer verslaggevers) BftEDA Het NKV, dis trict Breda, heeft zich nog geen mening gevormd over het rapport McKinsey, waar in geconcludeerd wordt dat Enka Glanzstoff jaarlijks tot 1980 nog wel verliezen zal leiden. Ook over de maatre gelen, die genomen moeten worden, heeft het NKV zich nog niet beraden. Vandaag komen in Utrecht de dis trictsbestuurders bijeen om het rapport te bespreken. De komende weken zullen de economen van het NKV zich buigen over het McKin-. sey-rapport, waarover wij in onze krant van gisteren be richtten. „Het kan wel twee weken duren, voordat dat ge beurd is. We zetten er geen haast achter", zegt de heer N. Spoor, distri otsbestuurder van het NKV. „En daarna zal alles gezamenlijk met bonden en Enka bekeken worden". De heer Spoor verwacht overigens niet veel problemen in het district Breda. „Wat Breda be treft maak ik me niet ongerust en Steenbergen zou ik de winstgevende categorie vallen, dus is dat ook geen probleem.' Het NKV blijft echter wel AKZO. vasthouden aan het bestem mingsplan, waarbij gedacht wordt aan 990 a 1.000 werkne mers bij de Enka. Persoonlijk ben ik ook van mening, dat er intern bij Enka Glanzstoff ge reorganiseerd moet worden" aldus de heer Spoor. Volgens de heer J. de Jong van de Industriebond NVV be rust het McKinsey-rapport op enkele twijfelachtige veron derstellingen. Vooral de schat ting van de groei van de we- reldproduktie van de chemi sche vezels in de periode 1976-1980 en van de vezelpro- duktie in West-Europa is in deze conjuncturele situatie niet verantwoord. Wat dit be treft berust het rapport op drijfzand, aldus de heer De Jong. In hun voorlopige commen taar op het rapport handhaaf den de bonden gisteren hun bezwaar, dat de opdracht van de studie te beperkt is ge weest. Het onderzoek was uitsluitend gericht op de Euro pese vezelmarkt voor Enka- produkten in West-Europa. De organisaties zeggen bo vendien „met verwondering kennis te hebben genomen van het feit dat McKinsey de ont wikkeling van enkele Enka- prodiukten in de komende ja ren zoveel ongunstiger schetst dan tot nu toe is gedaan door de topleiding van Enka en (VERVOLG VAN PAG 1.) VN -secretaris-generaal Kurt Waldheim, voor wie ook 20 minuten spreektijd wat ingeruimd, merkte on dermeer op dat de Confe rentie voor Europese Veilig heid en Samenwerking in Helsinki in meer dan één opzicht een unieke vergade ring is: Deze conferentie maakt nu eeus geen einde aan een oorlog, maar ver strekt de basis van de vrede, die Europa nu al 30 jr. kent. Maar Waldheim waarschuw de over de hoofden van Eu ropese landen heen, zonder overigens namen te noemen, de Verenigde Staten en de Sovjet-Unie, dat vrede niet alleen in stand kan worden gehouden door militair even- Van geheel ander kaliber was de redevoering van de wicht. Oost-Duitse partijleider Er ich Honecker. Hij liet er geen twijfel over bestaan dat de Europese veiligkeidscon- ierentie eigenlijk een initia tief is van de communisti sche partij van de Sovjet- Unie, die op haar 24e partij congres een vredesprogram- ma had opgesteld, waarin dergelijke Europese confe rentie werd voorgesteld. Ho necker liet niet na zelf ook nog maar een paar kruimel tjes mee te pikken door op te merken dat met name de DDR een stabiliserende fac tor is voor vrede in Europa en voor het welslagen van wat nu in Helsinki wordt gedaan. Het applaus aan het slot van zijn rede was aan merkelijk zwakker dan dat voor Wilson en Schmidt. Pierre Graber, president van de Zwitserse bondstaat, hield weliswaar de langste redevoering, maar hij be steedde veel aandacht om de gast"rijheid van de Finnen te roemen en ze ook nog een pluimpje te geven vanwege hun beroemde component Si belius. Terwijl duizenden Finnen gisteravond met haast even veel toeristen, van wie de meesten Amerikanen, en conferentie-deelnemers een van dc meest zomerse avon den op straat, op de terras sen en in de parken door brachten, werd over dc con ferentie zelf nog maai nau welijks gesproken. De Fin nen voelen zich zo te zien nauwelijks betrokken bij hetgeen zich in hun hoofd stad afspeelt. Natuurlijk heb ben ralio, pers en televisie alle aandacht voor het ge beuren, maar het is toch zon der enige twijfel good old Liz Taylor lheeft de afgelo pen dagen de meeste aan dacht getroken. Zij filmt namelijk momenteel in Le ningrad, maar om de drukte van het filmgebeuren en r!e publiciteit er om heen te ontvluchten, heeft zij voor onbepaalde tijd een hotelsui te in de Finse hoofdstad ge huurd voor een slordige tweeduizend gulden per dag. Maar de hoteldirektie heeft Liz Taylor te verstaan gege ven, dzt haar suite voor eni ge lijd aan andere groten der aarde is toebedeeld. Zodat heeft Liz niet genomen. Zij heeft nog getracht dc hotel direktie via een telefonische tirade tot andere gedachten te brengen, maar het heeft geen resultaat opgeleverd. Zij heeft in ieder geval wel gedreigd dat zij nooit meer voet op Finse bodem zal zet ten, maar de Finse pers schreef vanavond dat Liz Taylor te verliefd op het land is om haar bedreigingen waar te makei. Na een paar dagen Finland zijn we ge neigd de Finnen gelijk te geven In Marokko b.v. hebben ze 44 graden gemeten, 44 graden! Dat is geen kattepis. Of 33 graden in Zuid-Frankrijk. Wat dacht u daarvan? 33 graden in de schaduw. Dan denk je: ha, lekker even in de schaduw staan. Vergeet het maar. Ben toch benieuwd hoe xoarm het bij ons in de scha duw was. Had daar nog geen cijfers over, maar denk aan 28 graden in de schaduw. Aan zee enkele graden lager. Kijk, ik bedoel dat je met zo'n temperatuur net zo goed in Nieuwviiet, Haamstede, Hoek of West Kapelle kunt zitten als in Barcelona, St. Tropez of Levanto om een paar dwarsstraten te noe men. In Argentinië kan het ook warm zijn, bloedheet. Maar daar is weer wat anders aan de hand. Voor de Argentijnen is het momenteel goedkoper om de muur van hïin kamer te behangen met bankbiljetten dan met een voor dat doel bestemd behangetje. Evenals in Duitsland in 1923 of in Chili 11a de val van Allende, heeft de geldontwaarding in het land van die arme grie perige mevr. Peron, de laatste maanden huizenhoge vormen aangenomen. Onze collega's van het dag blad „La Opinion" hebben uit gerekend dat voor het behan gen van de oppervlakte van één vierkante meter muur 89 bankbiljetten van één pesos nodig zijn, met een waarde van 89 pesos (ongeveer f 6,75). Bij de aankoop van eer, de coratief behangetje van dezelf de afmeting blijkt men onge veer 100 pesos (f I,-) kwijt te zijn. De Haagse politie heeft al haar inventiviteit moeten ge bruiken om een slang te van gen. Het reptiel was in de verwarmingsbuis van een auto gekropen. Met sigarettenrook wisten de agenten ze daaruit te verdrijven. De één meter lan ge, niet giftige muizeneter, werd daarop naar het dieren park in Wassenaar gebracht. Goed werk, mannen. MERIJN. SAN JOSé (COSTA RICA) UPI) De Organisatie van Amerikaanse Staten heeft met steun van de V.S- de sancties die in 1964 tegen Cuba waren ingesteld opgeheven. Elk land is ontheven van de verplich ting de diplomatieke en han delsboycot tegen de regering Castro af te dwingen. Het be sluit werd met 16 stemmen voor, drie tegen en twee ont houdingen aangenomen. DEN HAAG (ANP Aan de hand van ongeveer 400 bij de Directie Verkeersveiligheid aangemelde gevallen zal wor den nagegaan of er bepaalde medische indicaties zijn die een uitzonderingsregeling op de draagplicht van autogordels zou rechtvaardigen. Minister Westerterp van verkeer en waterstaat heeft dit geantwoord op kamervra gen. DEN HAAG (ANP) DSM, tiet chemisch bedrijf van de Nederlandse staat, heeft van minister vajt Econo mische Zaken, Lubbers, een machtiging gekregen voor het zoeken naar aardgas of aardo lie op het continentaal plat. Het doel hiervan is het vei lig stellen van de grondstof- fenvoorziening van DSM tegen conrc-ie™ "de prijzen. Voor ditzelfde doel had DSM reeds een vergunning gekregen om samen met de Nederlandse Aardolie Maatschappij (NAM) naar olie te zoeken in blok A 18 van het continentaal plat. Hier is tot dusver één boring verricht, die echter geen re sultaat heeft opgeleverd. Door de nieuwe machtiging kan DSM nu ook in andere blok ken van het plat zoeken naar olie of gas of deelnemen aan ops' "-ingsartiviteiten van an dere concerns.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 11