Ongerustheid over Schelde- dijk bij Doel Succes voor Kruislingse ruiters Popfeest in Vlissingen kan beginnen LOPEN INWONERSPOLDERS EN KERNCENTRALE GEVAAR? Dartmoor- ponykeuring in Absdale 111 E chtpaar op heterdaad betrapt in Heinkenszand OEFENPROGRAMMA V.V. PHILIPPINE Matige vangst hengelwedstrijd in Hoofdplaat Paalklimmen in Clinge Uitslagen van schietingen AAPJE VLUCHTTE DAK OP Inbraken bij service-stations BROMFIETSER GEWOND BIJ AANRIJDING (Van een onzer verslaggevers) DOEL Met een ongeruste blik naar het onberekenbare Scheldewater worden van uit het Belgische plaatsje Doel de naderende werkzaamheden op de te industrialiseren linkeroever gadegeslagen. De uitblijvende ophoging van de Scheldedijk en het recente vervoer van specie via buizen op deze waterkering hebben gemeente- en polderbe stuur naar de pen doen grijpen om de ve rantwoordelijke diensten en ministeries in hun land te wijzen op het gevaar, dat de polders, de gemeente en de daarbij gebouw de kerncentrale bjj een eventuele dijkdoorbraak bedreigt. De ministeriële antwoorden op vragen van de volksverte genwoordigster mevrouw Maes hebben niet iedereen in Doel gerust gesteld. Ondanks de toezeggingen van de minister over veiligheidsmaatregelen en voortdurend toezicht bij de buizen, die over honderden meters dijk zandspecie spuiten naar het industriegebied van Bayer, zijn er nog steeds men sen die stukken dijk zien wegspoelen bij een eventuele lekkage. Dijkgraaf Van Goey, woonachtig in de polder tegen het bedreigde stukje dijk is één van hen. .,Ik ben er nog steeds bezorgd over- Van die GOES-KRABBENDIJKE. 23 juli., frambozen I 112126, per kg IIX 118255, II en ind. 110, Schönemann per doos I 123143, rode bessen per doos extra 72, IA 58—64, IB 51—56, II 36 rode bessen IIB 119, II 71, III 6 dubb. pr, bonen I 113—120, IIX t02—114, zwarte bessen I en II 175183, III 127, bramen per doos 1 105 117, IIX 93-101. II 31. kropsla I 1720, II 14, komkommers 2247, bloemkool 4 per kr. 155, 6 per kr. 81—124, 8 per kr. 62, kroten 1533, wortelen 26, uien 1650, aardappelen bonken 4451, grote 3337, drielingen 1618, kriel 913, dubb. pr. bonen I 121130, IIX 116128, snijbonen IIX 71—220, afw. 67—91, tuinbo nen 51, peulen 360. spitskool 1529, andijvie 817, toma ten A 66. B 73, C 52—54, rabarber 45, uien 29—48. was- peen 3435, augurken 70. KAPELLE-TERNEUZEN 23 juli frambozen, doosjes 250 gr: I 112—126, IIX p. kg: 118—255, napiuk 118176, en tubs 110, Schönemann I 123143, rode bessen per doosje van 250 gram: IA 5864, extra 72, IB 51—56, n 36, rode bessen per doos van 500 gr: IA 106111, IB 100—104, II 76, rode bessen in 2 kg, krat extra 204, IA 172—181, IB 144—160, II 91, rode bessen in 5 kg. krat: IB 119, II 71, III 67, rondon in 2 kg. krat: IA 129, IB 116—121, 1171, bramen per doosje van 250 gr: I 105117, IIX 93 101, II 31, loganbessen per doosje van 250 gr: I 64, zwarte bessen I—II 175—183, III 127, aardbeien doosje 200 gram: I 89—114, IIX 52—100, rode kruisbessen p. doosje van 250 gr: I 37—76, II 28, witte kruis bessen doosje 250 gram: I 33— 36, I 126, pruimen: kasontario I 310—350, II 190—200, grol 130—180, Early Laxton 110— 173, IIX 143, II 83— 5, grol 79—91, fabriek 53, appelen: yellow transp. 170 119, 160-170 106, 155 35. II 70, 115, 1160-70 101, 1155 35, IID 20, grof 47— 48, fijn 24, golden delicious 1165 86. dubb. prins, bonen I 113—120, IIX 102—114, aard appelen: grote 34—39. kriel 15—16, kriel 10—12, groenten: bosuien 38, kroten 16, rabar ber 12. snijbonen 131137, bloemkool 92—132, kropsla 8, tuinbonen 38. Frambozen: In verband met het feit dat de industrie geen belangstelling heeft voor de frambozen, adviseren wij u deze vanaf heden aan te voe ren in doosjes in de voormid dag. TERNEUZEN, 23 juli Per stuk Sla 2 8 10, bloemkool afwijkend. 86128. groene komkommers. 1534, per bas, kroten10. ui en: 24, per kilogram, aardap pelen, eerstelingen, grof: 39. grote: 3243. kriel 49. almaria grote: 26. kriel 49. Almar;u grof: 45. grote 28. Kriel 48, kroten 21. prei 47—60. prin- cessebonen 125127. Kasprin- cessebonen 147150. tomaten A 58—62, A2 53. AB 60—61, B2 58—60. C 44—47. C2 42, savooiekool 5157. rode kool 8. Spitskool 2646. kassniibo- nen 110—160, rode bessen 1 55—61. rode bessen 2 33. fruit yellow transparant maat 70: 125, 60: 100. stark earliest, maat 65: 155, 55: 61. controle komt niet veel te recht. Je weet, als ze van hogerhand moeten antwoorden, dan word je niks wijzer. Offi cieel is die dijk nu niet meer van het polderbestuur, maar als er iets gebeurt dan zullen ze de verantwoording nog op ons willen schuiven ook", zo moppert hij. Burgemeester De Roeok is één van degenen, die zich van zijn ongerustheid over de op- spuitingswerkzaamheden af heeft laten brengen. Zijn zor gen betreffen echter al sinds jaren de laagte van de Schel dedijk- Wijzend op Nederland, dat zijn dijken op Deltahoogte aan het brengen is en wijzend naar de ophogingswerkzaam heden tot aan Kallo en aan de overkant van de Schelde in zijn eigen land heeft hij een brief doen schrijven naar de Instanties in Brussel en de provincie. „Achter de dijken van Doel ligt nog een enorm polderge- TERNEUZEN Op het dak van de woning aan de Esdoornweg zit sinds gistermiddag vijf uur een aapje. Het beestje, het huisdier van de heer M. de Bruinq, was het kennelijk beu om dag in, dag uit in een kooitje te zitten en vluchtte in een onbe waakt ogenblik uit de kooi. In paniek snelde het aapje het dak op van de woning. Een omstan der klom het beestje achterna, maar kon het niet te pakken krijgen. Het beest was geenszins van plan om zijn duur- verworven vrijheid op te geven. Ook de inder haast geallarmeerde die renarts wist geen oples- sing. „Als het beest nu niet snel uit zichzelf naar be neden komt. schieten jullie het maar dood", zei de heer de Bruine tegen een politie-agent. Dit ging hem echter te ver. De aap heeft de nacht doorgebracht op het dak. Vandaag zal men proberen het eigen wijze beest naar bene den te krijgen. (Van een onzer verslaggevers) 'i-HEEREN HOEK/ VLISSIN- GEN Gisternacht is er inge oroken in het BP-benzine-sta non aan de Sloeweg onde. -«-Heerenhoek. De inbraak werd gistermorgen ontdekt coor de plaatsvervanger van exploitant Manders van het sta tion uit 's-Heerenhoek. De daders waren het station Blnengekomen door het force ren van een raam. Alle bureau laden en aanwezige geldkistjes werden doorzocht. De dieven vingen echter bot, want er was geen geld aanwezig. Er is vei Her ook niets meegenomen. D. politie heeft de zaak in ondei zoek. Gisternacht is er ook inge broken in een service-station aan de Kanaalstraat in Oost- Souburg. Hier gingen de da ders ervan door met een be drag tussen de 200 en 300 gul den. De inbraak wedr ook gis lermorgen ontdekt door de hee service-station exploiteert. D B.S. uit Middelburg, die het daders wisten zich toegang te verschaffen door aan de ach terzijde van het station een stuk hardboard uit de deur te verwilderen. Van de daders ontbreekt tot nog toe elk spoor. bied dat nog niet opgehoogd ls. leeft een bevolking van 1200 inwoners, alleen reeds in mijn gemeente en werd een Kerncentrale gebouwd", zo meldt zijn brief. ..Juist de ter reinen van de kerncentrale zijn voor overstromingen zeer kwetsbaar. Een dijkdoorbraak in „het Paardenschor" kan het zand van de opgehoogde ter reinen zeer gemakkelijk on dermijnen. In dergelijk geval zou de schade onoverzichtelijk zijn en welke gevaren zouden er niet voortvloeien uit de be schadiging van de installaties van deze centrale", zo vraagt het gemeentebestuur zich in de brief af. Alleen het ministerie van Openbare Werken heeft tot nu roe gereageerd De problema tiek zou in studie worden ge nomen, zo luidde het korte antwoord, diat meer weg had van een bevestiging van ont vangst. Officieel is inmiddels meegedeeld, dat ophoging van de dijken in het verschiet ligt- Een datum daar- r is echter nog niet vastgesteld. Vanwege de onzekerheid rond de op- spuitmgswerkzaamheden in de polders. zo fluistert men in Doel. Bij de dienst Ontwikke ling Linker Sohelde-oever maakt men zich blijkbaar nog weinig zorgen. De di.ik heeft het tot nu toe altijd uitgehou den Sinds 1953 is er immers niets gebeurd", aldus een woordvoerder daar. (Van een onzer verslaggevers) ABSDALE In tegenstel ling tot wat eerder bekend is gemaakt wordt de regionale keuring van Darlmoorpony's in manege St. George te Ab sdale gehouden op zondag 31 augustus. Men begint om half drie De geprimeerde pony's (eer ste en tweede premie) mogen meedoen aan de nationale ti telstrijd. die 13 september plaatsvindt in- Schayck (N- Brabant). Men kan zich voor de keu ring in Absdale in laten schrijven tot 15 augustus. Er bestaat ook gelegenheid pony's op te laten nemen in het keur stamboek. Bij voldoende deelname wordt in de volgende oatego rieën gekeurd: hengstveulens, merrieveulens, jaarlingheng- sten, jaarlinigmerriën, tweeja rige hengsten, tweejarige mer- riën, driejarige stamboekmer- riën, vierjarige en oudere stamboekmerriën zonder veu len--en met veulen, driejarige en oudere hulpstamboek, SR of VB merriën zonder en met veulen, bestgaande rij pony met opgave berijder. De jury zal verder de jeugd kampioen van de dag aanwij zen uit de premies tot drie jaar en de dagkampioen uit de stamboekmerries van vier jaar en ouder. (Van onze correspondent) SCHOOND1JKE Op de Sasputsestraat is de bromfiet ser A. de R. uit Breskens ge wond geraakt, toen hij geen voorang verleende aan een personenauto, die vanaf de rich ting Sasput kwam. Hij brak hierbij zijn linkerpols en werd nar het ziekenhuis te Oostburg overgebracht. Na in het Zikenhuis te be handeld te zijn kon hij weer huis warts keren. Zowel de brommer als de au to waren beschadigd. De dijk, die opgehoogd zou moeten worden. Op de voorgrond het eerste stukje van de omstreden buis. In de verte op de achtergrond het plaatsje Doel met kerncentrale (Van een onzer verslaggevers) KRUININ GEN BLARICUM De Kruininger Hackney-rij- ders A.C. Mosselman en W. van Velzen zorgden met hun Hackney's weer voor de nodi ge successen op het concours- hippique van de Nederlandse Hippische Sportbond te Blari- cum. Niet alleen wist W. van Velzen zijn „Marfleet Flore- scent" naar het felbegeerde oranjelint te rijden in de ru briek eenspannen hackney's grote maat, maar bovendien reed Gerard van Delden Si. „Marfleet Florescent" en „Dannelies" voor stal Van Velzen naar een fraaie tweedt plaats in het kampioenschap van Nederland tandems Hack ney's, aangespannen voor een tweewielig rijtuig. De Kruininger Hackney's moeten in de nationale titel strijd slechts hun meerdere erkennen in de tandem „Hai- den Mascot"-,Browsyard King Marien" van C. Schalkers uit Kortenhoef. Er waren echtei ln Blaricum meer ereplaatsen weggelegd voor de Kruiningei Hackney-specialisten. Gerard van Delden St. reed voor A. Mosselman Moonshine Light some" naar de zesde plaats in de rubriek eenspannen Hack ney's kleine maat limietkiasse fl. 1100-. Dannelies" van W van Velzen marcheerde naar de derde plaats in de rubriek eenspannen Hackney's grote maat. Niekery Boy" en Moonshine Lightsome" van A. Mosselman werden in handen van Gerard van Delden jr. vijfde in hef nationaal kampi oenschap tandems Hackeny's aangespannen voor een twee wielig rijtuig. Ook in het con cours tweespannen Hackney's bezetten Marfleet Fiorescent" en Dannelies" van W. van Velzen de tweede plaats. A. Mosselman Jr. reed in deze rubruiek Niekery n Boy" e rubriek Nickerv Boy" en Ardinkglas Gay Lord" naar de zesde plaats. A. Hanse de succesvolle npringruiter uit Kerkwervt deed van zich spreken op het concours-hippique van de Ko ninklijke Nederlandse Fede ratie van Landelijke Rijvereni- gingen te Scherpenisse. Met zijn paard Jordan" deelde hij de zege in het spectaculaire springconcours Puissance" samen met A. Mosselman uit Reimerswaal met Junosa". (Van onze correspondent) CLINGE In de Clingse wijk het Zeegat was het rond de twee ingezeepte palen een drukte van belang. Er vielen dan ook prij zen te verdienen, voor diege nen, die liet best in staat ble ken tegen het glibberige hout omhoog te klimmen. Het klimmen viel overigens in het begin niet mee. Met een beetje hulp lukte het echter naarmate het evenement vor derde iedere deelnemer één van de opgehangen bonnetjes af te trekken, die recht gaven op prijsjes in nabura. De laat ste prijs vormde de baan, die bovenop elke paal geplaatst was. Die op de kleine paal (voor de kinderen) kwam in handen van J. Aerts, die op de grote paal (vooir de ouderen) werd eigendom van M. van de Vijver- Tijdens het klimmen was de liaan overigens naar Deneden komen duikelen- Voorzitter A. Bracke van de buurtvereniging de Opklop pers -overhandigde de snelle duif - eigenaresse juffrouw (Van onze correspondent) PHILIPPINE Tijdens de kermis hield de schuttersvere niging Herleving een schieting bij café Marinet van de heer C. Buijze. De uitslag van za terdag: aantal schutters 53; hoogvogel: A. Bultiauw uit Basse velde: eerste zij vogel: Joh. v.d. Hevele uit Boekhou- te; tweede zij vogel: A. Bulti auw; meeste vogels (4): O. Roegiest uit Philippine. Zon dag: hoogvogel: C. Stoffels uit Trineuzen; eerste zijvogel: C Boerman uit IJzendijke; twee de zijvogel: Fl. Alionsius uit Oost-Eekloo; meeste vogels (4): Roze Roegiers uit Assene de en H. Verhoosel uit Ijzen dijke. Het aantal schutters op deze dag was 61. Maandag hoogvogel: A. v.d. Velde uit Belzele; eerste zij vogelA. Sehrauwe uit Belzele: tweede zijvogel: Harold Menu uit Wa tervliet; meeste vogels (3). Jos Vermast en Fr. Lutaert uit Philipoine. Het aantal schut ters bedroeg 52. Dinsdag: hoogvogel: M. v.d. Hevele uit Boechoute; eerste zijvoge! J v d. Hevele; tweede zijvogel. J. v.d. Hevele; meeste vogels (4): S. Michielsen. Het aantal schutters bedroeg 37. Truus de beschikbaar gestelde Steni-beker, voor de steun, die ut de buurtvereniging steeds versohaft- De fanfare Weldoen door vermaak overal van de partij tijdens deze kermis dagen zette het vermaak luister bij met vrolijke mu ziek. (Van een onzer verslaggevers) VLISSINGEN In het Ve- benabos te Vlissingen werd gisteren flink gewerkt om al les in gereedheid te krijgen voor het popfestival, dat er vanmiddag om twaalf uur moet beginnen. Vijf buiten landse en drie Nederlandse popattracties (overigens niet allemaal even bekend bij de gemiddelde popliefhebber) zullen er, naar is aangekon digd, gaan optreden. Als alles naar wens verloopt zuilen de popliefhebbers, die hèt festivalterrein via de tweede duinopgang kunnen bereiken, de acts in onder staande volgorde aanschou wen: Kayak (al jaren één van de Nederlandse topformaties), De Bintangs (de oudste Ne derlandse rockformatie, overi gens al ontelbare malen van samenstelling gewijzigd), Mi chel Chapman (de Engelse folkzanger, die regelmatig op de Nederlandse podia te vin den is; heeft zes elpees op zijn naam staan), American Gypsy (uit Los Angeles afkomstig en al geruime tijd in Nederland woonachtig, de groep speelt aanstekelijke funky rock), Pa pa Long John en the Small Ones (een onbekende, aan het programma toegevoegde act). Cousin Joe from New Orleans (origineel vertolker van de zwarte blues), Curved Air (symfonische rockgroep uit Engeland) en tenslotte Coun try Gazette (de vaak in Ne derland vertoevende blue- grass-formatie uit Amerika). Om dit openluchtfestival te kunnen organiseren hebben drie organisatiebureaus de handen in elkaar geslagen. Dat zijn het Bredase Black Lee, the Boddy's uit Amsterdam en het Haarlemse BMT. (Van een onzer verslaggevers) HEINKENSZAND Door attlent optreden van personeel van de SRV-Groothandel Schrier in Heinkenszand zijn deze week een man en een vrouw uit Lewedorp op heter daad betrapt op diefstal in Heinkenszand. Het Lewedorpse echtpaar was 's nachts om twaalf uu.- bezig kratten met lege bierfles jes in een auto te laden, die oo het emballageterrein stonden van de groothandel in Hein kenszand. Volgens de politie had het echtpaar dit al vaker gedaan. (Van onze correspondent) PHILIPPINE Het oefen- programma dat voor de aan vang van de competitie van v.v. Philippine wordt afge werkt, ziet er als volgt uit: Zaterdag 16 augustus: Sluis 1 Philippine, Boekhoute 2-Phi- lippine 2: Woensdag 20 augus tus: IJzendijke 1-Philippine 1, IJzendijke 2-Philippine 2. Zondag 24 augustus: Philippi ne 2-Boekhoute 2. Dinsdag 26 augustus: Philippine 1-Terneu- zense Boys 1, Terneuzense Boys 2 - Philippine 2. Woens dag 3 september: Philippine 1- Steen X. Voor het derde elftal was het bestuur nog vo'op met het organiseren van wedstrijden bezig. De data van deze wed strijden worden nog bekend gemaakt. Men is tevens begon nen na een lange wachttijd van vele maanden met de bouw van een nieuwe kleedac commodatie en een kantine, die het bouwvallige keetje moet vervan-gen. Tevens werd er dit seizoen een voetballer van het jaar gekozen. Dit werd A. Haers met 7,351 pun ten voor J. Bosma met 7.349 punten. Derde P. Pilaet met 7,218 punten, vierde P Spuessens 7.117 en Nummer 5 was P. Velthoven met 7.010 punten. De winnaar kreeg een mosselmaaltijd aangeboden bij ae heer H. Wissekerke. The Bintangs in de zoveelste samenstelling. Vijftien jaar Nederpop en nu naar Vlissingen. vVat- onze correspondent) HOOFDPLAAT De H.S-V. De Schelde uit Hoofd plaat hield de vierde visclub competitiewedstrijd van dit seizoen. De vangst was dit keer matig. De 45 vissers vin gen ruim 6 kilo vis- De ucitslag: 1. P. van Hane- ghem 1402 punten, 2. W. Knuiit 801, 3. J. Pielaet 797, 4. W. Passchier 723, 5. A- Steijaert 552. 6. C- Hamelinck 522. 7. f'. Verherbrugge 301, 8. Theo de Waele 236, 9 C Pielaet 217, 10. I. Simpelaai- 181 punten. Na afloop werden de 15 prij zen uitgereikt in het clublo kaal. De volgende clufocompe- titiewedstrijd is op zondag 21 september. (Van onze corresponde™, KWADENDAMME - 's- HEERENHOEK De bcogvereniging ADLM gaf schieting op de staande tj pen. Niet minder dan schutters van 17 verenigin- namen aan dit concours i Uitslag van de eerste hoofdvogel R. Grimminck y Soranus uit Heinkenszai lste zij vogel Wim de Jo- van ADLM uit Kwaden me, 2e zij vogel Jac. Priemt Zeelandia uit Ovezande, loting, lste bovenkal A. tens van Vios uit 's-Her hoek, 2e bovenkal J. Kor van Spes Nostra uit Oveza-' bij loting, lste onderxal H Stee van Diana uit Yersé' 2e onderkal J. de Koeyer Diana uit Yerseke bij lot lste klep C. D. Raas f Vooruitgang uit Kwadenp me, 2e klep W. de Jonge van ADLM uit K-wadend me, 3e klep C. Lous van le Handboog uit Oudelande, klep W. de Jonge Jr ADLM uit K wadend" meeste kleine vogels C. S bakker van Victoria uit K dendamme vijf vogels. Uitslag van de tweede lste hoofdvogel R. Steen' ker van Victoria uit Kwa damme. 2e hoofdvogel P, Traas van Vios uit 's-H hoek, lste zijvogel A. de J ge Jr v-an Soranus uit kenszand. 2e zijvogel A. v Dries van Concordia uit Heerenhoek, 3e zijvogel Vi kens uit Brasschaat (Bek' 4e zijvogel C. Steen van Victoria uit Kwaden me, bij loting, lste kal H. Mol van Jacoba van Bei: uit Goes, 2e kal C. v.d. Gir van Spes Nostra uit Ore- Se kal C. Westdorp. van gezindheid uit 's-Heere bij loting. 4e kal J. de Koe, van Diana uit Yerseke, bij ting. Meeste kleine vogels J. Allemekinders van Vi uit Kwadendamme negen s Op de staande wippen de handboogvereniging een schieting. Er waren vai verenigingen 62 schutters wezig. Uitslag van de eerste hoofdvogel A. Poelman Edele Handboog uit Oude de, lste zij vogel A. v. Loo Vooruitgang uit Kwaden me. 2e zijvogel mevr. S naert van Vooruitgang uitK dendamme, lste bover P. Vette van Concordia uil Heerenh'oek, 2e bovenkal v.d. Dries van Eensgezin uit 's-Heerenhoek, lste on kal G. Verheyke van Zorgv' uit Ellewoutsdijk. 2e onde: P. Vette van Concordia uil Heerenhoek. De extra vogels waren voor C. V dorp van Eensgezindheid 's-Heerenhoek, mevr. v. van Vooruitgang uit Kwa damme, Job. Koens van Vil ria uit Kwadendamme. L, V donk, H. v.d. Dries en L. V donk allen van Concordia 's-Heerenhoek, lste klep J Platschorre van Zorgvliet Ellewoutsdijk, 2e klep P, Timmermans van Vrije -r ters uit 's-Heerenhoek. 3e J. Poortvliet van Spes N uit Ovezande, Meeste kl vogels M. J. Allemekin van Victoria uit Kwaden me adht stuks. Uitslag van de tweede lste hoofdvogel C. D. van Vooruitgang uit Kwa damme. 2e hoofdvogel Nijsten van Vrije S:ta" bij loting, lste zijvogel A Jonge van Soranus uit H kenszand, 2e zij vogel C. W dorp van Eensgezindheid 's-Heerenhoek, 3e zijvogel Rentmeester van Willem uit Ovezande. 4e zijvogel v.d. Dries van Vrije Schu! uit 's-Heerenihoek, lste kal Verheyke van Zorgvliet Ellewoutsdijk, 2e kal C. meester van Willem Teil Oveza nfle. 3e kal P. M. 5 merman van Vrije Schu uit 's-Heerenhoek, 4e kal Koens van Spes Nostra Ovezande. Meeste kleine gels Jac. Beulens van Viel uit Kwadendamme zeven gels. LAMSWAARDE - Aal vakantiesohieting op wippen in café P. Claessts Lamswaarde namen ters deel. De uitslag van 1: hoge vogel R. Passet® Antwerpen, eerste zijvogel Strobbe Lamswaarde. I». zijVogel F. va-n Dorssa Lamswaarde, extra hoge H. van Waterschoot uit I avde Grcotstp aantal' H. van Waterschoot. Wip twee: hoge vogf P'eters Kloosterzande. zijvnael J. Maes Lams1' tweede zijvogel R. He l amswaarde. extra hoge Th. van Goethem Latn*.' de. eroct=te aant.s' 'v® Boo-gaert Wiiehen (Gld )- 5"' G* Gert-imti Aon Je see- i 3 eieki -ica de heer A- 1 uit Hulst.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 2