Commandant A. de Vin zal binnenkort afscheid nemen A. DE POORTER IN WEDVLUCHT EERSTE ORLEANS De Stee/De Vrije Zeeuw Kopprijzen voor Antheunis-V an Helsland in wedvlucht Ruffee DERTIG JAAR BIJ TERNEUZENSE BRANDWEER Vlot verloop concours uit Dax SPELEN OP CAMPING „GROEDE99 Groot aantal premies stockcar-races Inschrijvingen Karabijnclub opgerich t in Philippine stad streek Opleiding WANDELEIS IN DE BRAAKMAN Kameraadschap Zuiddorpe Brander Jubilarissen NS VI op reis 'tVoske" Nieuw-Namen DINSDAG 22 JULI 1975 (Van onze correspondent) TFRNEUZEN Na dertig jaar lid van de Terneuzense vrijwi'lige brandweer te zijn geweest, krijgt de comman dant, de heer A. L. de Vin, per september eervol ontslag. „Ik had al drie jaar weg moeten zijn", zei de thans (i3-jari- ge heer De Vin, „maar het werd telkens voor een jaar ver lengd. Tot ik aan het begin van dit jaar heb gezegd, dat ik er mee wilde ophouden". In 1945 kwam de heer De Vin als adspirant bij de Ter neuzense brandweer. Toen dat „proefjaar" voorbij was werd hij onderbrandmeester en on geveer weer een jaar daarna brandmeester. Zijn rang is nu hoofdbrandmeester le klas met de functie van comman dant. In de loop van de voor bije dertig jaren is er in de Terneuzense brandweer heel wat veranderd. In feite zoveel dat het de heer De Vin wat teveel geworden is. „Ik kan niet tegen ai die papieren rompslomp", zegt hij daarover. „Vroeger dan kon je bij wijze van spreken je pro blemen met de burgemeester op straat bespreken. Nu moet je het ene rapport na het an dere maken en daar heb ik niet veel zin in.". Bovendien wil hij, nu hij 63 jaar gewor den is, het graag een, beetje rustiger aan doen. Bij een brandweer als Terneuzen lukt dat niet zo best. In de tijd van burgemeester Rijpstra is de heer De Vin begonnen met het jeugdbrand weerkorps. -,Ah je bij de brandweer gaat, dan nok je na een jaar als aspirant af, of je bent gek en dan ga je ermee door. Sommigen zijn r.tapel- iVan onze correspondent) BRAAKMAN Aan de wandeltochten over vijf. tien en vijftien kilometer, die za terdag onder auspiciën van de Zeeuwse Wandelsportbond in de Braakman werden gehou den, namen ruim tweehonderd liefhebbers deel. De oudste deelnemer, de 89- jarige heer Piet de Jonge uit Hoek, liep de wandeling uit en kreeg hiervqor een beker. Maar ook de iongste deelne mer, do vierjarige Werner Romiinsen. eveneens uit Hoek. gaf geen krimp en mocht eveneens uit handen van de heer A.A. Dourlijn- de kamp beheerder. een beker in ont vangst nemen. De grootste groep was de wandelsportver- eniging uit Hoek. die met 26 leden deelnam en vervolgens de wandelsportvereniging ..Oostburg", die met 24 leden op het appèl verscheen. Beide ploegen kregen eveneens een beker en alle deelnemers, er waren geen uitvallers, kregen een herinneringsvaantje. (Van een onzer verslaggevers) ZAAMSLAG De provin ciale wedvlucht vanuit Dax, weliswaar met een dag vertra ging gelost, heeft een zeer vlot verloop gehad. De duiven die deelnamen aan deze over- nachtvlucht, werden zaterdag- j middag in Dax gelost met een zuid-westelijke wind en kalm weer. Verwacht wordt dat op zondagmiddag tussen drie en vier uur de prijzen, provinci aal, verd'end zullen zijn. Winnaar van het Zeeuwse concours is geworden H. Calon uit Sasput, die zijn winnende duif klokte zondagmorgen om 9.23 uur en verder nog een auif om 10.33 uur Twee dui ven binnen het half uur kreeg ook Van Peenen en zoon in Souburg, namelijk om 10.55 uur en 11.14 uur. De verdere vroege meldingen kwamen van J. du Puy uit Sluiskil 10.04 uur. G Serrarens uit Stoppeldijk 10.06 uur, J. Ver- bage uit Hoek 10.05 uur. H Vermeulen uit Schore 10.35 uur. G. Verbart uit- 's-Heeren-j hoek 10.35 uur, M. van Hee uit Cadzandc 10.37 uur. G. de Wever uit Schoondijke 10.46 uur H van de Hemel uit Phi lippine 10.55 uur: J. van de Velde uit Breskens 11.- uur, A de Ruiiter uit Vlissingen 11.05. uur. J. Buijze uit Zaam- slag, 11.05 uur. A. Baljé uit Koudekerke 1115 uur. P. Bracke uit Clinge om 11.15 uur. gek", zegt hij over het leven van een brandweerman. On dertussen is wel gebleken dat de heer De Vin in dé loop der jaren een onmisbare kracht was voor de Terneuzense brandweer. Het aantal mensen dat hij voor een of ander hrandweerdiploma heeft opge leid loopt in de honderden. Vele malen maakte hij deel uit van de jury bij regionale, provinciale of landelijke brandweerwedstrijden. Per soonlijk heeft hij als comman dant bij heel wat wedstrijden prijzen in de wacht gesleept. ..Voor de mensen waarmoe Ik lang heb samengewerkt, be treur ik mijn vertrek", zegt de heer De Vin. Niet alleen in Terneuzen, ook in het het hele land heeft hij veel (brand- weer)vrienden. Vrijwillige brandweerkorpsen bestaan bij de gratie van een goede on derlinge vriendschap, vindt hij. Hij herinnert zich dat er heel vroeger mensen de lei ding bij een brandweer had den, die zelf niet daadwerke lijk meewerkten. Later, toen de heer De Vin ondercomman dant was en belast met de opleiding en het beheer van het materieel is anders ge worden. ..Wij richtten een perso neelsvereniging op, gingen zo nu en dan eens op reis en werden allemaal eikaars goede vrienden", herinnert hij zich. De brandweerkorpsen van groot-Terneuzen tellen alles tezamen zo'n honderd man. Brandweertechnisch zouden de korpsen in de kernen loe ten opgeheven worden, omdat de meeste leden niet meer in het vrije beroep werken. Naar mijn mening zou een kern van acht a tien beroepskrachten, aangevuld met vrijwilligers, de beste oplossing zijn. Ten minste voor wat Terneuzen betreft", vindt de heer De Vin. Brandweercommandant A. de Vin neemt na dertig jaar afscheid van de brand weer in Terneuzen. (Van onze correspondent) I GROEDE Tijdens &e af- i gelopen week hebben er op I camping: Gr cede weer heel wat activiteiten plaatsgehad teneinde de kampeerders een prettig tijdverdrijf te bezor- gen. Het volleybalteam werd in een toernooi tweede, het voetbalelftal won van de cam ping Salomé du Bois met 9-1. Voor de jongeren verzorgde de beer Jan Dieleman uit Terneu zen een leuke poppenkastvoor stelling. Er werden kinderspe len in de kantine gehouden. Vrijdagavond deden 45 groe pen mee aan een zeer geslaag de oriëntatïetocht en zaterdag avond was er een bingospel. spel. In de komende week staan weer heel wat spelen op het programma, waar onder vol leybal- en voetbalwedstrijden. Woensdagavond verzorgt de drumband uit Oostburg een 'how en vervolgens is er een lampionoptocht. Donderdag zijn er weer kinderspelen en vrij dagavond wordt er, ter af sluiting van de bouwvakva kantie, een bal georganiseerd. De Soulimans verlenen hier aan hun medewerking. Schieting Aan de vakan- tieschieting op de staande wip georganiseerd door de schut- tersmaatschappij St.-Sebasti- e:an deden in de zaal van M. de Cock 36 schutters mee. De uitslag: eerste hoogvogel, L. Beelaert- Zuiddorpe; tweede hoogvogel, A. Jansens, Koe wacht; eerste zijvogel, L. van Poeoke, Overslag: tweede zij vogel, R. de Munck, Zuiddor pe; derde G. de Caluwé. Zuid dorpe: vierde L. van Poecke, Overslag; eerste kal, C. van de Velde. Zelzate; tweede P. Tal boom, Zuiddorpe; derde C. van Overloop, Zuiddorpe; vierde A. de La Ruelle, Over slag. BERGEN OP ZOOM Roxy, 14.00 uur: Lucky Luck a.l. 20.00 uur: Mens er ger je niet 18 j. Luxor, 20.00 uur: The way we were 14 j. Tweede hal stadhuis, expo sitie wandpaueel van Frits Witte. Geopend ma ..ui. vrijd. 8.30-12.30 en 13.30-17.30 uui (t.m. 30 juli). Het Markiezen hof. Steenbergsestr. 6. exposi tie Potjes Latijn keramiek uit ae collectie Rust (t.m. 27 juli) en ,,Bouwen in Bergen" in het kader van M'75 (t.m. 27 Juli) en ..Bouwen in Bergen" in het kader van M'75 (t.m. 31 aug.). Geopend ma. t.m. \Tijd. 10.00- 12.00 en 14.00-17.00 uur. zat. pn zond. 14.00-17.00 uur. CLINGE Dorp, 14.30 uur wieler koers voor amateurs Al. van Geertruy. 15.00 uur: Schieting. C. Weemaes, 14.30 uur: schie ting staande wip. GOES Grand, 20.00 uur: Paniek ln het Grand Restaurant a.l. Grote Kerk, 14.30 uur: Pro menadeconcert door Leo van Ooeselaar. Museum Z, - en N. Beve land, Singelstraat 1, ex-positie Bevelandse monumenten in spiegelbeeld (t.m. 31 aug.). Open di. t.m. zat. van 10.00 en 13.30-17.00 uur. HULST Galerie van Geyt. Sleen- straat 26, expositie van oude Kaarten, gravures en etsen. Geopend op werkdagen 9.00. 12.00 en 14.00-18.00 uur (t-m. 30 aug... KOEWACHT Cal'é Oude Molen; uur: vojcantieschieting. 15.» l'IKO ln de loop van de Jaren zijn er, onder zijn leiding, in Ter neuzen nogal wat branden ge blust „Uitschieters waren de brand op de cokesfabriek te Sluiskil, in he( begin van de vijftiger jaren, de brand in café ,,'s Laud - Welvaren", waar nu de Hema staat. „Ik heb nog een klomp zilver van aan elkaar gesmolten guldens en rijksdaalders uit die brand"- herinnert hij zieh. „Het duurde acht dagen voor de brand bij Elopak was ge blust. Al het papier was water afstotend gemaakt en daar was bijna geen blussen aan- Gelukkig hebben wij het ma chinepark kunnen redden, an ders was er gevaar geweest dat Elopak in Terneuzen niet opnieuw zou zijn opgebouwd" Hij herinnert zich dat er vier keer een dode bij een brand viel. -.Als je bij de brandweer gaat, weet je niet wat je er allemaal te wachten staat", be sluit de heer De Vin zijn re laas (ADVERTENTIE) TERNEUZEN t— Bij de Ka mer van Koophandel en Fa brieken voor Zeeuwsch-Viaan- deren te Terneuzen werden de volgende bedrijven ingeschre ven: Grondbedrijf Westdorpe B.V. Graafjansdljk a 82 West dorpe. Delta ships and indus trial service. Nijverheidsstraat la, Terneuzen. B.V. Himas i.o. Oostdam 6, Sas van Gent. G.A.M. Vermeulen B.V. tand heelkunde Herengracht 13, Terneuzen. Cafébedrijf Las Vegas, Dijkstraat 7, Terneu zen. Mini-mono, cafetaria, Korte Kerkstraat 8 Terneu zen. T. Ivie, laswerken Dul- laertstraaj 8, Hulst. Venbo, Bouwmaterialen enz. Nieuwe- diepstraat 105. Terneuzen. (Van onze correspondent) SLUISKIL De vereniging van Jubilarissen van de Ne derlandse Stikstof Mij. N.V. te Sluiskil, gaat op zaaterdag 30 augustus naar Baarle-Nassau en naar Antwerpen. Op het landgoed „Schaluinen" te Baarle-Nassau is de eerste pauze. Daar kunnen de deel nemers een wandeling in de bossen maken. Na het diner ter plaatse wordt de tocht voortgezet naar Antwerpen. Met een Flandrla-boot wordt er een tocht dotr de havens gemaakt. i CAFé-RESTAURANT Bierkaaistraat 8 - Hulst Tel. (01140)-3444 De zaak voor een gezellig dineetje - bijeenkomsten vergaderingen Tafelreservermg is aanbevolen. Dinsdags gesloten (Van onze oorrespondent) PHILIPPINE Tijdens de kermis is in Philippine een karabijn-club opgericht, die „In de Roos" is gedoopt. De nieuwe vereniging kon al met een achttien leden inschrij ven. In samenwerking met de karabijnvereniging Het Oude Raedhuys uit Westdorpe werd een eerste schieting op touw gèzet. Hieraan deden 75 schut ters mee. De top was voor de heer E. de Keijzer van club St. Jozef uit Lovendegem, de linker zijvogel voor A. de Clerq uit Zaffelaere, de rech ter zijvogel voor M. de Vlees houwer uit Moerbeke, de su per trofee voor F. Arens uit Gent, de door de voorzitter H. Seghers beschikbaar gestelde ladyshave werd door Mieke de Jaeger uit Westdorpe gewon nen. (Van een onzer verslaggevers) ZAAMSLAG De Con cours Combinatie Hulst hield met 32 oude duiven een wed vlucht vanuit Ruffec. Zeer succesvol was de combinatie Antheunis-Van Helsland die zes pr'jzen won namelijk J,3-5,7,8 en 9. De snelheid van de winnende duif bedroeg 1302.- meter per minuut. 2.6 en 10 waren voor Aug. Bos- mans uit Heikant en J. Pieters won de vierde prijs. Bij de postduivenvereniging Nog Sneller te Breskens wa- rei. 30 oude duiven in con cours. Hier was het G. Dusar- duijn uit Groede die met de erepalm ging strijken. Hij won 1,3.5 en 6. Hoogste snelheid 1347 - mpm. 2. H. Mookhoek, 3. W. Daansen, 7,9 en 10. mej. Y. Verstraeten, 8. J. Cornelis. Nieuw Leven te Koewacht: 1. F. van Gaever uit Kapelle- brug. snelheid van de eerste prijswinnende duif 1306.12 mpm. 2 en 8. R. van Hijfte, 3. Ed. van Goethem uit Sint Jan- steen, 4 en 9. P. van Looy en zoon uit Sint Jansteen, 6. J. (Van een onzer verslaggevers) ZAAMSLAG De provin ciale wedvlucht vanuit Orle ans van de afdeling Zeeland van de Nederlandse Boud van Zaterdagvliegers, is gewonnen door een duif van de heer A.j de Poorter uil Sc!' indijkc- Deze duif, de 228137, vloog eerder in dit seizoen op 31 mei in een afdelingsconoours vanuit Corheil tegen 2843 dui ven een 26ste prijs en op 14 juni vanuit Cliartres tegen 2370 mededingers een 64ste prijs. De duiven van De Poortere vliegen dit jaar bijzonder sterk. Tweemaal was hij reeds dicht bij een provincie over winning, namelijk op 28 juni vanuit Noyon (vijfde^ en op 17 mei vanuit Corbeil, toen hij de tweede en de negende prijs won. Verder mei. Noyon, 17e, 7 juni Surveilliers 7e en 13e en Chartres 4 juni een 18e plaats. Uitslagen die er niet om n-jen. Uitslagen Orleans met een deelname van 2130 oude dui ven, hoogste snelheid 1079.26. meter per minuut. 1. A. de Poorter uit Schoondijke, 2. M. de Nooyer uit Arnemuiden, 3. L. Lievense uit Vlissingen, 4. P. de Waal uit Kortgene, 5. H. van de Voorde uit Middelburg, 6 en 13. Gebroeders Zegers uit Terneuzen, 7. H. He Feijter uit Axel, 8. C. Clement uit Krab- bendijke, 9 en U. L. de Fou uit Kortgene, 10. P. Alebregtse uit Vlissingen, 12} J. Dommis se uit Vlissingen, 14. R. Ver- saevel uit Breskens. 15. J. Minnaard uit Krabbendijke, 16. L. Schipper uit Wemeldin- ge, 17. Gebroeders Zuydweg uit Yerseke, 18. S. Brander- horst ui) Kortgene, 19. J. Brand uit Borsele, 20. A. Mar- teyn uit Arnemuiden, 21. M„ de Meulmeester uit Arnemui den, 22. A. Abee uit Middel burg, 23. W. Versluys uit Kortgene. 24. J. Minneboo uit Kortgene, 25. E. Pietersen uit Breskens. In het kringconcours van de kring West-Zeeuwsch-Vlaan deren en Walcheren, waaraan door 792 jonge duiven werd deelgenomen was een duif van J. Notenbaart uit Breskens ver uit de snelste. De winnende duif noteerde een snelheid van 1018,59 m. per min. en dat was 22 meter sneller dan de twee deprijswinnaar. een duif van G. Schrier uit Cadzand De verdere uitslag was: 3. J. van Gijs, 4. W. van de Slikke. Th. Smallegange. allen uit Breskens, 6. M. Vermeere uit Hoofdplaat, 7. Ko de Meester uit Breskens, 8. P. Theune uit Vlissingen, 9. A. de Putter en zoon uit Cadzand, 10. M. Buijsse uit Oostburg, 11. J. de Meijer uit Sluis, 12. Combina tie Van de Linde-du Puy uit Biervliet, 13. A. van Boelje uit Vlissingen, 14. I. van der Slik ke uit IJzendijke, 35. W. War ren uit Vlissingen. De uitslag met in eoucours 1166 oude duiven, hoogste snelheid 1011.13 meter per mi nuut. I. H. de Krijger uit Oostburg, 2. A. Noteboom uit IJzendijke, 3. M. de Reu uit Breskens, 4. J. Vermeulen uit Breskens, 5. en 15. A. Dui- ninck en zoon uit Cadzand, 6. W. de Jonge uit Biervliet, 7. A. van Hijfte uit Oostburg, 3. M. de Jager uit Aardenburg, 9. J. van Gijs uit Breskens. 10. P. Borremans uit Souburg, 11. Combinatie van de Linde-du Puy uit Biervliet, 12. W. Stan- daert uit Eede, 13. M. Quaars uit Breskens, 14. A. Ie Clerq uit Sluis. De postd-u ïvenvereniging Hoop te Biervliet hield met een deelname van 437 jonge duiven een wedvlucht vanuit Beaumetz, hoogste snelheid 1587.18 mpm. 1. H. Dobbelae- re 2. Dingmanse pn zoon. 3. A. Simonse, 4. Combinatie Van de Linden-du Puy, 5. P. de Wlnne, 6. M. Dobbelaere, 7 en 9. C. van Belois. 8. M. Lecluij- ze. 10. C. de Graaf. Met 114 oude duiven hoogste snelheid 1571.45 mpm. 8 en 9 M. De- veneljns. 2. A. de Boevere, 3. Sj. Versluijs. 4. J. Leclwijze, 5. A. Versluijs. 6. P. de Winne, 7. De Regt-Bracke, 10. X. Dobbelaere. Vanuit Ruffec: 1. J. Leclwijze, 2. Combinatie Van de Linde-du Puy, 3. A. Simonse. van Spaandonek uit Sint Jan steen, 7. Ch. Suy, 10. G. Lak ké. De Snelvliegers te Oostburg met 37 oude duiven, hoogste sneleheid 1274.30 mpm. 1. H. c'e Krijger. 2. L. Risseeuw, 3. W. van Unen. 4 en 6. H. Bre vet, 5 en 8. J. Verkeste. 7. R. Verstraeten. 9 en 10. A van Hijfte. Concours Combinatie West- Zuid-Beveland met 53 oude duiven, hoogste snelheid 1311.65 mpm. 1. P. Janse uit 's-Gravenpolder, 2 en 7. G. van Strien uit Wolphaartsdijk 3,5,8 en 9. H. Janse uit 's- Heerenhoek, 4. W. Raas uit 's- Hcererthoek, 6. J. van Eijkeren uit 's-Heerenhoek. 10. D. Rijk uit Heinkenszand. Gevleugelde Vrienden te Zierikzee met 65 oude duiven, snelheid eerste prijswinnende duif 1261.68 mpm. 1. J. Dek ker. 2. J. Blom, 3 en 4. M. Gieskes- 5. L. Koster, 6 en 8. L. Fonteijne. 7. Combinatie Feleus-Westenbrugge. 9. A. Schults, 10. J. Blom. Eerste de Beste te Schoon dijke met 28 oude duiven, hoogste snelheid 1270.93 mpm. 1,2-4.5. G. ae Wever, 3 en 7 Combinatie Bever-Dobbel aere 6 en 9. R. Postma. 8. H. van Kouwen-berg. 10. Klaessen-Tail- lie. Wedvluchten vanuil Beau metz: De Snelle Duif te Clinge met 90 jonge duiven, hoogste snelheid 1592,- mpm. 1. Ge broeders Willafert, 2. J. Go- vaert, 3. J. van de Branden en zoon. 4. G. Werbroeck. 5. A. Bleijenberg, 6. J. Lernout, 7. Lena, 8. Th. van Goethem, 9. Ch. van de Branden, 10. J. van den Bergen. Booglandse Vliegers te Sint Kruis met 185 jonge dui ven, snelheid eerste prijswin nende duif 1568.- mpm. 1.5,7 en 8. E. Naert en zoon, 2,3,6 en 10. R. van Heo. 4. I. Dui-i ninck. 9. M. de Vos. Met 34 j oude duiven, hoogste snelheid j 1569.- mpm. 1. I. Duininck- 21 en 5. A. de Meester, 3. M. de Vos. 4 en 7. H. Maes, 6,8 en 9. E. Naert en zoon. 10. A. de Vos. (Van onze correspondent) BRESKENS Aan de Hoofdplaatseweg te Breskens werd zondagmiddag een stock- carracing gehouden die geor ganiseerd was door de EVA- CO. De wedstrijd bestond uit acht manches. Er waren pbn. 30 deelnemers. Dt uiteindelijke winnaar van de finale werd E. L. van Veen uit Den Haag. die tevens een premie van f 25 in de wacht sleepte. Als tweede ein digde de heer T. van Rijn, als derde H. J. v. d. Velde uit Vreeland en als vierde eindig de W. Steenbergen uit Abcou de. Dat het een spectaculaire wedstrijd was blijkt uit het feit dat er een premie werd uitgeloofd voor diegene die het eerst in de sloot lag en voor diegene die het eerst op de kop lag met de vier wielen in de lucht. De eerste premie werd verreden in de eerste manche en werd gewonnen door W. Nap uit Eemnes, die toch weer uitkwam in de vol gende manche. De tweede pre mie werd in de zevende man che verreden. Deze ging naar W. van den Ende uit Poeldijk, die prompt in de eerste ronde met de vier wielen in de lucht lag. Dt eerste tot en met de vierde manche bestonden uit tien ronden, de vijfde tot en met achtste manche uit vijf tien ronden en de finale uit 20 ronden. Deze finale werd na zéven ronden gestaakt wegens onreglementair rijden van alle coureurs. KORTGENE Galerie Triangel, Kaaistma 16, expositie olieverfschilüeri). en van Elie Borprave en Jont Verschuren. Geopend: aa* van 10.60 lot 18.00 uur: maar,- aag' gesloten (t.m. 14 aug.). LAMS WA ARDE P. Claessens, 15.00 uui; scmeting Sociëteit De Vrede MIDDELBURG City, 20.00 uur: Toweiinj Inferno. Nieuwe kerk, 20.00 uur or gelconcert door Amarea, Schroder uit Karlsruhe. Rijksarchief, St.-Pieterstia« 58. expositie van „Kust tot Kust" over de Stoomvaart maatschappij Zeeland van 1875-1975. Geopend ma. t.m vrijd. 9.00-12.30 en 13.00-17.» uur zaterdag 9.30-12.30 uur, zon- en feestdagen gesloten ..t.m. 13 sept.). Zeeuws seum, Middelburg voor. tij dens en na de verwoesting» 1950 (t.m. 31 aug.). Geopend ma. t.m. vrijd. van 10.00-12,30 en 13.30-17.00 uur. Zeeuw» Statenzaal, (voorhal), exposi tie van prentbriefkaarten ovet het leven van 1900 tot 1940 Zeeland (t.m. 15 aug.). OOSTBURG Ledcltheatcr 20.00 uur: Vrouwtjes waaraan je eet puntje kunt zuigen 18 j. TLRNEUZEN Luxor. 20.00 uur: Rooic Sier 14 J. Terneuzen Museum, exposi tie oud Zeeuws, 350 oud- Zeeuwse sieraden en gt. bruiksvoorwerpen. Geopend da?. 14.00-17.00 uur. Maandag gesloten (t.m. 23 auig.)'. VLISSINGEN Alhambra. 20.00 uur Towe ring Inferno 14 j. Tentenpaviljoen, naast Stad huisplein, expositie 46 oldti mers van Lips Autotron Di> nen (t.m. 17 aug.). WESTDORPE Galerie Troutzaerte, Olie verven van Jacques Stegen Lataster en Pierre van Soest verder aquarellen, tekeningen en pasielien van Paul Citroer- (t.m. 31 aug.). Geopend t.m. zat. 9.00-16.00 uur, maai- dag gesloten. IJZENDIJKE Molen, expositie ln en voor de mqleii door Maurice De- baille, Miki v.d. Eeken. Joop Krom, Guido Metsers- Mattn;- Murre. Maurits Portier. Robe:" Raog. Roll Swarz, Pol Vortiey- lezoon en Josephine Rutte: geopend dag. van 14.00-17.06 uur (t.m. 1 aug.) Streekmuseum, Markt zomerexposïtie van 10.00-17.06 uur, zaterdag en zon- en feest- aagen van 14.00-17.00 uur (t.m. 14 sept.). ZIERIKZEE Burgerweeshuis, 45. beeldentuin en tiek (t.m. 1 aug.). Poststras' klein ae ANTWERPEN Middelherin park, Middel- heimlaan expositie beeldhouw werken en tekeningen van leden van het werkcomitf Middelheim alsmede 13e Bif- nale voor beeldhouwkunst met speciale aandacht voor Turkije. Indonesië en Japan. Geopenr 10.00-22.00 uur (t.m. 4 oktober' Uitasve Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland RAYONKANTOREN TERNEUZEN: Nieuwstraat 9. tel. 0U50 7920 (4 liinen): HULST: Steenstraat 14. tel. 01140 - 3751 (3 lijnen); GOES: Klokstraat L tel. 01100-2803(1 (3 lijnen). KANTOORUREN Maandag Lm vrijdag 8 15 - 12.30 en 13 30 - 17,00 uur. BUITEN KANTOORUREN ADVERTENTIE FX PI ,OIT IT!F Breda Maandag t.m. vrijdag van 19.00 20 00 uur. tel. 01600 - 22341 zondag van 20 00-22 01. uur. tel 01600 22341 HEZORGKl.Al HTEN Zeeuwscb-Vla anderen 01100- 14944. tel. 01140 3751: Midden-Zeeland te'- Be.iaardenschicting Aan dc bejaardenschieting in eaféj Picavet te Nieuw-Namen de den 37 schutters mee. De uit slag: hoge vogel: R. de Maagd, Kloosterzande: 'eerste zijvogel- J. Burin. Kloosterzande: twee de A. de Schepper. Klooster zande: extra vogel. A. de Schepper. Kloosterzande. Meeste kleine vogels, J. de Blok. Heikant Extra groene vogel, L Vanstiggelen, Nieuw- Namen. i REDACTIE Cbef Zeeuwse redactie S C Augustijn, kantoor Nieuwstraat Terneuzen tel 01150 7920: privé Lorentzlaan 50. Teraeuzf teL 01150 5745 algemeer, redacteur Zeeland: drs -J Bouwman kantoor Klokstraat Goes tel 01109 28030: privé Zuidvlietstrai' j 53. Goes, tel 01100 28138 redacteur Midden-Zeeland' G v 8ff' kei. kantoor Klokstraat I Goes te) 01100 28030: privé Voor- I burcht 37 Kapelle tel 01102 2320 redacteur voot Terneuzen f Kanaalzone P de Schipper, kantoor Nieuwstraal 9. Terneuz® tel. 01150 7920: privé Noordstraat 45. Hoek. tel 01154-1"' redacteur voor Gosl Zeeuwseh- Vlaanderen H Postrna. kanttf Steenstraat 14 Huist tel 01140 3751 orivé Walmolenstrani I1" I Hulst, tel. 01140 4158 Redacteur voor Wesi Zeeuwsch-Vlaanderen R. van der Hein- Melkweg 40. Oostbure tel 01170 3370 foto-journalist vooi land: C. .1 de Boer kantoor Nieuwstraat 9 Terneuzen. tel 0"® 7920: privé Langs de Kreek 56. Terneuzen. tel 0115(1 3137. spor" redactie Zeeland: A Koomen. Troelstralaan 8. Axel, tel 0115' 2594. ABONNEMENTEN-EPLOITATIE Inspecteur eeland: W Hendriks, tel 01140 3751. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland: C Menu tel 01150 5839

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 4