WINKELIERS AARDIG TEVREDEN BEVREDIGENDE START VAN SASSE BRADERIE De Stem/De Vrije Zeep] Fol StCT rwmsmwmmmmam ZEEUWSE KRUIS ORGANISEERT „LIJN"CURSUS Veel activiteiten op camping De Vogel Akkoord in zicht over beheer linkeroever „NET Activ camp Schel AUTO'S TOTAAL VERNIELD BIJ HULST Miss en mister Braakman Green vraagt krediet voor kleuterschool stad streek Kleuter gewond bij ongeluk Clinge Wesfdorpe MOTORRIJDER GEVALLEN FOLKLORE IN CLÏNGE Goese projekten voor werkgel egenheid UITBREIDING LIJMFABRIEK NSM SLUISKIL VREEMDE MJJïl IN BED TE GRAAUW Reg enz< MAANDAG 21 JULI 1975 (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT „De belangstelling heelt tot nu toe volledig aan de ver wachtingen beantwoord, er zijn al veel mensen geweest Voorzitter J Torbijn van de Sasse winkeliersvereniging toonde zich gisteren aardig tevreden over de start van wat „de Gentse week" ge noemd wordt. Er was nog niet zoveel volk op de been toen burgemeester W. Dusarduijn zaterdagmiddag even na twee uur bij de kra men van de kunstmarkt op de, markt zijn openingswoorden* sprak. „Heeft men het vorig jaar nog wat simpel aan moe ten doen, nu de braderie hier voor de tweede maal gehouden wordt is er aan de uiterlijke presentatie heel wat meer aandacht besteed", zo zei hij, daarbij wijzend op de bouw sels, waarin de Sasse winke liers hun waren' tijdens de Gentse week op de straat aan de man proberen te brengen. „Hoewel menig ondernemer een amateur in het timmeren is gebleken (daarvan getuigen de lapjes en pleisters, waar mee menigeen momenteel rond de vingers loopt) is de spijker met deze braderie uit eindelijk toch op zijn kop ge slagen", aldus de burgemees ter. De tevredenheid van de Sas se ondernemers werd gistera vond na afloop van de twee daagse kunstmarkt (12 kraampjes) overigens niet ge heel door geleriehouder A. Rijk gedeeld. De belangstel ling voor de kunstmarkt, die hij in samenwerking met de gemeente had georganiseerd was wat tegengevallen. „Vol gend jaar moeten de kunst kraampjes wat meer tussen de andere braderiestands in ko men te staan. Ze stonden nu een beetje achteraf', aldus de heer A. Rijk, volgens welke het de bedoeling was de men sen te laten zien. dat er nog andere dingen gebeuren, dan meestal op de t.v. te zien zijn. Met ongewone kunst werden de bezoekers van de b derie zaterdag willens en wetens overigens toch geconfronteerd. Dat gebeurde on de momen ten, dat het Middenzeeuwse gezelschap Beautiful Idaho na drukkelijk van hun aanwezig heid blijk gaven door wat acro batiek. spelletjes met levende marionetten, vertelsels uit de beeldverhalenkast. trommel en doedelzakmuziek of door zo maar wat met hun truuknos- ta^ „door het winkelend pu bliek te rijden". Zaterdagavond kwam in Sas van Gent ook de Tsjechische dansgroep aan. die de komen de dagen tal van voorstellin gen in Zeeuwsch-Vlaatideren gaat verzorgen. De Tsjechen, die in Sas van Gent bij gast gezinnen logeren, kwamen twee uur eerder aan dan ver wacht. Dat leverde nogal wat geïmproviseer op, aldus de heer Torbijn. die tijdens een repetitie gisteren al danig on der de indruk van de Tsjechi sche danskunstenaars zegt te zijn gekomen. (Van een onzer verslaggevers) KRUININGEN Burge meester en wethouders van Keimerswaal stellen tie ge meenteraad voor een krediet van 6600.- bescmkbaar te stellen voor de aanschaf van nieuw meubilair in de kleuter school te Hansweert. Ifc ge meenteraad van Reimcrswaal komt in vergadering bijeen op dinsdag 3D ,iuli om 19.30 uur in het gemeentehuis te Yerse- ke. De Hansweertse kleuter school heeft b. en w. ook ge vraagd o»n een telefoonaan sluiting, hetgeen het college positief beoordeelt. De gemec- te Reimerswaal zal verder overgaan tot het verstrekken van een landelijk paspoorl voor bejaarden. Voorgesteld wordt om de leges voor dit bejaardeno'1 ooort vast te stel len op ƒ6,50. De uitgifte van de bejaardenpaspoorten woi- den geldig met ingang van l december. De gemeenteraad van Rei merswaal woidt verder goed keuring verzocht voor een eru diet van 9000,- ten behoeve van meuwe schoolboeken en leermiddelci voor de openbare basisschool te Yerseke. Ten slotte vermeldt de raadsagenda nog de aaiiK iof van een wo ning in Yerseke en de verkoop van percelen grond. Het Midden-Zeeuws gezelschap Beautiful Idaho bracht zaterdagmiddag leven in de brouwerij door zich tussen het winkelend publiek te begeven. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De stich ting het Zeeuwse Kruis gaat in tarnen werking met de huis houdelijke voorlichting ten plattelande een cursus „samen afslanken" starten. De bedoe ling hiervan is om mensen niet slechts in gewicht te laten verminderen, maar dit ook op een verantwoorde wijze te la ten gebeuren. Dit in tegenstelling tot een aantal „afslankorga.iisaties" die op het ogenblik veelvuldig in Nederland opereren", aldus een persbericht van het Zeeuw se Kruis. Volgens het persbericht is afslanken niet alleen een kwestie van minder eten, maar ook van bewegen, vooral beter bewegen. In de cursus zal daarom aandacht besteed worden aan „waarom afslan ken?, hoe?, het verantwoord afslanken, magere en toch lek kere gerechten klaarmaken en betei bewegen". De cursus, die zowel voor mannen als vrouwen is be doeld, zal worden verzorgd door een diëtiste, een huis- houdlerares en een leraar be wegingsleer. De diëtiste ver zorgt het theoretische gedeelte, het praktische gedeelte zal worden gedemons» -eerd door de huishoulerares. Onder an dere zullen demonstraties wor den gegeven over nieuwe me thoden vén gerechten bereiden zoals grilleren, werken met aluminiumfolie, tefalpan.- De cursus zal dertien opeen volgende weken in beslag ne men: vanaf 4 september tot 27 november. De lessen duren telkens twee uur. De cursus wordt gehouden in het me disch centrum te Goes. Het cursusgeld bedraagt bij inschrijving f 25,-, voor leden van het Zeeuwse Kruis de eerste middag f 5.- en elke volgende middag ƒ2,50, voor niel-Ieden van het Zeeuwse Kruis elke middag f 5,-. In lichtingen kunnen worden in gewonnen hij mevr. M. Bak ker-van Ooy (diëtiste) tel. 01100- 15892 of 13824 en bij' mevr. D. Janvier-Scheele (huis- houdlerares) tel. 01640-35010. (Van een onzer verslaggevers) CLINGE De vierjarige kleuter van de fam. B uit Heer Bugowaard liep gister middag een hersenschudding en wat lichitei wondjes op toen het in de Molenstraat te Clin- ge plotseling de weg overstak en werd geraakt door de bromfietser IJ. van de K. uit Sint-Jansteen. De familie B. was in Clinge op vakantie. E. van de K. liep enkele schaaf wonden op door het onge luk. Kermis De fanfare Wel doen door Vermaak heeft de opening van de kermis in Clinge ditmaal muzikale luis ter bijgezet. Terwijl de kermis exploitanten voor het eerst hun attracties openden trok de fanfare met vrolijke muziek door het hele dorp. Het majo- rettenpeloton vergezelde de muzikanten. Hengelsucces Tijdens in ternationale hengelsportwed strijden. die werden gehouden in het viswater van het Pro vinciaal Domein te Wachtebe- ke (B) wist onze dorpsgenoot de heer Frank Meehelinck, lid van de Westdorpse hengel sportvereniging „De Platzak" en van Sparta uit Gent, de derde prijs in de wacht te slepen. Enkele dagen tevoren wem hij de tweede prijs. Kampioenschap Zaterdag 2 augustus wordt op het be kende viswater „De Platzak" te Westdorpe gehengeld om het kampioenschap van Zee land zoetwatervissen. De orga nisatie van deze wedstrijd is in handen van de hengelsport- vereniging „De Platzak" uit Westdorpe. Het kampioen schap wordt gehouden over twee wedstrijden. De eerste begint 's morgens om 9 uur en zal duren tot half elf. De sport- hengelaars zullen dan voor de Zeeuwse titel vissen op de Ca- nisvlietkreek en 's middags van twaalf tot half twee aan de Molenkreek te Westdorpe. Er zal per vereniging en indi vidueel worden gevist, door de verenigingen uit Axel, West dorpe en Koewacht. Na afloop vindt de prijsuitreiking plaats in de zaal van „Het Oud Raedhuys" bij J. van der Goes- Pluijm. (Van een onzer verslaggevers) HULST Qp het beruchte 'kruispunt Absdaalseweg- Rijksweg 60 bij Hulst is zater dagmorgen even na half tien de auto van de Hulstenaar R.H. totaal vernield. De auto werd van de weg afgeduwd door de auto van de Antwer penaar N., die hem tegemoet kwam en daarbij de weghelft overschreed. De Belgische au to verleur zijn voorkant De auto van de Hulstenaar kan telde en werd daarbij onher stelbaar beschadigd. Niemand liep verwondingen op. (Van onze correspondent) BRAAKMAN Tijdens een bijeenkomst van de vakantie gangers in het recreatiegebied De Braakman, waarvoor een overweldigende belangstelling bestond, zijn Ingrid Scherbeijri uit Philippine en Gert van Laere uit Destelbergen (B) tot miss en mister Braakman ge kozen. Aan deze verkiezing was ook een songfestival-ta lentenjacht verbonden. De eer ste prijs was voor Judith van Herp uit Heerlen, de tweede prijs werd gewonnen door Walter Raes uit het Belgische St.-Pauls en de derde prijs werd gewonnen door zijn broer, Gunther Raes. BIERVLIET Op de weg tussen Biervliet en Driewegen stopte vrijdagavond om kwart voor elf de automobilist R. B. uit Hoofdplaat omdat er op de weg twee auto's stonden. Na- dal hii bad geconstateerd dat een van hen een lekke band had, wilde hij wegrijden, maar werd aangereden door de uit de tegenovergestelde richting komende auto, bestuurd door J. E. uit Biervliet, die eerstge noemde te laat had gezien. Bij de aanrijding werden de auto's beschadigd. BIERVLIET -- De auto van D. D. 'H uit Biervliet werd flink beschadigd, toen deze, geparkeerd in de Gentsche- straat, werd aangereden door de eveneens te Biervliet woonachtige W W.. GOES Zaterdagnacht om twee uur is er op de Oostsin' gel te Goes een auto geslipt en tegen een boom terecht geko men. De bestuurder N. V. uit Goes kwam er zonder kleer scheuren af, maar zijn me- deinzittende A. B. uit Goes moest met hoofdwonden naar het ziekenhuis worden ge bracht. De auto werd aan de voorzijde geheel vernield. In de nacht van zaterdag op zon dag zijn in de omgeving van de Marijkestraat in Goes ver nielingen aangericht aan ge parkeerde auto's. De daders zijn onbekend. Radio-antennes en ruitenwissers moesten het ontgelden. HULST - Op de Grote Markt in Hulst ontstond zater dag enige schade toen A. van H. uit Prinsenbeek met zijn auto achteruit reed en daarbij het geparkeerde voertuig van L. van de K. uit Hoboken rankte. TERNEUZEN Zaterdag morgen bemerkte M. H. M. wonende te Rotterdam dat zijn auto. die de voorbije nacht in de Nieuwediepstraat te Ter- neuzen had geparkeerd, aan de linkerzijde geheel was in gedrukt. Vermoedelijk is dit door een passerende auto ge beurd. TERNEUZEN Mevrouw B. te Terneuzen, vond vrij dagavond cxm kwart over zes, bij haar thuiskomst, haar 9-jarige zoon bewusteloos op de keu kenvloer. Toen de Jongen na enige tijd tot bewustzijn kwam vertelde hij dat er, ter wijl hij alleen thuis was, een man binnengekomen was en hem op het hoofd had gesla gen. Er bleek niets uit de woning te zijn gestolen. (Van een onzer verslaggevers) CLINGE Nadat de motor rijder AjS. uit Duitsland klem dreigde te raken tussen twee uit de Molenstraat naderende auto's is hij gevallen. Rij liep daarbij enkele lichte verwon dingen op. A.S. naderde vanuit de richting Zeegat via de Gra venstraat. De hij het ongeluk betrokken voertuigen werden licht beschadigd. (Van onze correspondent) CLINGE In de Clingese wijk het Zee-gat worden dins dag ter gelegenheid van de kermis folkloristische volks spelen gehouden. De organisa tors, die zich de naam ..De Nieuwe Opkloppers" hebben toegeëigend, laten het pro gramma om negen uur 's mor gens al beginnen. Op het pro gramma staat onder meer het onderdeel mastklimmen. (Van onze correspondent) HENGSTDIJK Ondanks het minder mooie weer hoefde inen zich het algelopen week end niet te vervelen op cam ping De Vogel. Het was een weekend met veel activiteiten. Zaterdagmiddag volleybal, za terdagavond een ontdek-de- ster-wedstrijd en een optreden van de volksdansgroep Hava- Naguila. Zondagmiddag was er een autorally. Het was zaterdagavond een drukte van belang in de kanti en van de camping. Er was geen stoel meer vrij, toen om halfacht HavaNaguila de avond opende dat met enthou siasme werd gebracht door de teenergroep en de jongeren groep. Na een uur allerlei dansen uit verschillende lan den te hebben gebracht. wer den de aanwezigen uitgeno digd de zevensprong mee te dansen. De zeven aankomende ar tiesten, die hadden ingeschre ven voor de ontdek-de-ster- wedstrijd, konden hun talent ten tonele brengen. Er werd een uiteenlopend genre gebracht. De winnaar Erik van ïmpe uit Dendermonde in Bel gië oogstte veel succes met zijn Mister Tambourin Man. De heer Van der Meis bracht de zaal aan het lachen met zijn uitdossing En de boe zelaar van Kaatje. Veel waardering wad er ook voor de heer P. Maas uit Kloosterzande, die ondanks zijn 76 jaar best nog ontdekt wilde worden. Het was een uitermate gezellige avond, die veel publiek trok van buiten de camping. De vakantiesfeer was voor 100 procent aanwe zig. Velen hadden het waar schijnlijk te iaat gemaakt za terdagavond, want er waren slechts 17 deelnemers voor de autorally, die zondagmiddag werd verreden in een rit waarin 10 opdrachten en vier controleposten waren opgeno men. Om 20.00 uur werden op de druk bezochte bingoavond de prijzen uitgereikt. Zater dagmiddag werd er gevolley bald. Bij de dames door Atha- mos en een team van camping De Vogel. Bij de heren door drie herenteams, alle drie sa mengesteld uit campinggas- ten. Uitslag: Ontdek-de-ster- wedstrijd: 1 Erik van Impe Dendermonde 219 p., 2 P. Maas Kloosterzande 203 p„ 3 de heer Van de Meis Vlaar- dingen 202 p., 4 Hans van Bellen Kloosterzande 201 p., 5 Poisis Baid König Duitsland 195 p., 6 De Vogels (kinder groep) 191 p., 7 ballen er Takyt Eindhoven 191 p. Uitslag autorally: 1 P. Bn gaert Kloosterzande 159 p., 2 familie De Smidt Kloosterzan de 146, 3 E. Goormachter Vlis- singen 141, 4 J. Maas Hengst dijk 129. 5 C. Vonck Koude- kerke 120, 6 A. Hemelaar Vo gelwaarde 117, 7 J. Maas Kloosterzande 115, 8 B. Burm Vogelwaarde 109. 9 E. Maas Terneuzen 108, 10 W. Menu Kloosterzande 90. Een komisch duo op het songfestival in Hengstdijk. (Van een onzer verslaggevers) ANTWERPEN - SINT-NI- KLAAS De Belgische rege ring is vrijdag akkoord gegaan me! een compromisvoorstel van minister Chabert over het beheer van de linkerschelde- oever, dat door beide partijen (Antwerpen en bet Waasland) gunstig lijkt te zijn ontvangen. Het voorstel, dat nu nog in wetteksten moet worden vast gelegd, wordt in oktober aan het parlement voorgelegd. Als het wordt goedgekeurd is er een einde gekomen aan «in jarenlang slepend geschil o\r het beheer van het aan te leggen haven- en industriege bied op de linkersohelde-oever tegen de Nederlandse grens Het voorstel (nu al een histo risch compromis genoemd) komt net op het moment, dat de onderliandelingen tussen Antwerpen en het Waasland in het slop zijn geraakt en de uitgave van een boekwerkje over het geschil door de sa menwerkende Wase gemeen ten de strijd tussen beide par-' tijen leek te gaan verhevi gen. De oplossing van minister Chabert lijkt beide partijen tevreden te stellen. Aan de wensen van het Waasland, dat het leefklimaat bij een te gro te iiwloed van Antwerpen zag bedreigd, lijkt echter nog het r.ieest tegemoet te zijn geko men. Voorgesteld is Antwer pen het beheer van de haven in handen te geven, waardoor eenheid van beheer van 't hele Antwerpse havengebied wordt gewaarborgd. Antwerpen zal zich echter moeten laten advi- (Van een onzer verslaggevers) GOES De gemeenteraad van Goes heeft tijdens haar laatste vergadering ingestemd met het voorstel van B. en W, wat betreft de aanwijzing van projekten in de gemeente ter bevordering van de werkgele genheid. De gemeente had in totaal een extra bedrag ontvangen voor dit doel van f 100.700. De volgende projekten zijn voor uitvoering aangewezen: ver bouwing van het voormalig gebouw van de keuringsdienst van waren, verbetering boven verdieping en vernieuwing deuren en kozijnen van de voormalige r.k. pastorie re constructie Willemsstraat plus vernieuwing riolering, recon structie Papeweg, oppervlakte behandeling B. Hackstraat. Veerweg en Nazareth, verbe tering wegen en waterafvoer in devinlaag te Wolphaartsdijk en reparatie en schilderwerk aan het stadskantoor. Verder zijn ook opgenomen vernieuwing van de beschoei ingen van de vijvers bij de Bergweg en de Reigerstraat, de verbetering van de bospa den in het recreatiegebied Goes-Zuid en de aanleg van een aangepaste parkeervoor ziening bij het open zwem bad. Raadslid Heerebout (PvdA) hield nog een pleidooi voor het opknappen van een aantal monumenten in Goes hetgeen door het college zou worden bekeken. seren door een haverrraad. grond- en industrie beha! komt in handen van ij. nieuw samenwerkingsorgjJ waaraan het rijk de geme» Zwijndrecht, het Waasland, j provincie Oost-Vlaanderen, stad Antwerpen en de provjl cie Antwerpen met elkaar s menwerken. Daardoor kan ft gebied worden beschermd gen een eventuele verwaarjT zing door Antwerpen, dat J gronden graag in zijn bezit ;},l hebben gekregen. (Van onze correspondent) SLUISKIL De N.S.M.J Sluiskil wil de capaciteit i de x'locollafabriek (een lymsoort) uitbreiden ttl 30.000 naar 40.000 ton A jaar. Het is de bedoeling e nieuwe autoclaaf en een i tievat met roerwerk te ren waarmee het produl proces wordt gemodernisi en tegelijkertijd de capaciüj wordt uitgebreid. De grondstof voor de lijm, briek is urenum een van fa hoofdprodukten van de N.S.jL Met het werk is een InvejJ ring gemoeid van onge»u| vijf ton. Dinsdag 22 juli wot| in het gemeentehuis van Tjl neuzen wegens de voorgejX men uitbreiding een hooit ting gehouden voor de hinde wet en de wet op de lucht*- ontreiniging. waarop be>J hebbenden eventueel ta»j| ren kenbaar kunnen maketi GRAAUW Antwerpse eigenaar vac een zomerwoning aan de Dwarsstraat in Graauw trof gistermiddag een hem onbekende man aan ih zijn bed. Zijn ongeno de logé bleek P. de B, uit Wachtebeke te zijn. die zich gisteravond moe van allerlei omzwervin gen in het verlaten va kantiehuisje te rusten legde. Overigens pas na dat hij enkele flessen wijn uit de drankvoor raad soldaat had ge maakt. Volgens de poli tie maakte de onbetaalde overnachting dee uit van een veertien:iaagse zwerftocht van deze al ternatieve vakantiegan ger. IN de nacht van vrijdag zaterdag is de brandkast tul het NS-station van het Gelder-1 se Aalten gekraakt. De d gingen er „met een groot bel drag aan geld" vandoor, aldl| een woordvoerder van de rijk politie in Aalten. DF, Amsterdamse politie heil zaterdagochtend de 14-jarinl kunstenaar W.A.D. en zib frl jarige vrienden M.G.T. Beitel uit Fiensburg in Duitsluil aangehouden wegens bezit nl| hasj. Uitaave Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland RAYONKANTOREN TERNEUZEN: Nieuwstraat 9. tel. 01150 - 7920 (4 lijnen): HUUIl Steenstraaf 14. tel. 01140 - 3751 (3 lijnen); GOES: KIokstr«itl| tel. 01100-28030 (3 lijnen). KANTOORUREN Maandag t.m. vrijdag 8.15-12.30 en 13 30 17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Breda Maandag t.m. vrijdag van 19 00 20 00 uur. tel. 01600-SM| zondag van 20.00 22 0C uur, tel. OlfiOQ 22341. BEZORGKLACHTEN Zeeuwsch-Vlaanderen: tel. 01140 3751; Midden-Zeeland: "J 01100- 14944. REDACTIE Chef Zeeuwse redactie: S C Augustijn, kantoor NieuwstrsalI Terneuzen tel 01150 7920; privé Lorentzlaan 50. lerneurefl I tel 01150 5745: algemeen redacteur Zeeland drs J BuuwnWM kantoor Klokstraat 1, Goes, tel 01100 28(130: privé Zmdvliets"!" I 53. Goes, tel 01100-28138: redacteur'Midden Zeeland G bel kantoor Klokstraat I Goes tel 01100 28030: privé Wl burcht 37. Kapelle tel 01102 2320 redacteur vooi lërneuzeoI Kanaalzone: P de Schipper, kantoor Nieuwstraat 9. TerneS| tel 01150 7920; privé Noordstraat 45, Hoek tel 011M I redacteur voor Oost Zeeuwsch Vlaanderen H Postma. kant»! Steenstraat 14. Hulst tel 01140 3751; Drive WalmolenstraatI Hulst, tei 01140 4159 I Redacteur voor West-Zeeuwsch-Vlaanderen R van der I Melkweg 40, Oostburg tel 01170 3370 foto journalist vu°'f* I land C J de Boer kantoor Nieuwstraat 9 Terneuzen. tel "II 7920: privé Langs de Kreek 56. Terneuzen. tel 01150 3137: redactie Zeeland: A Koomen. Troelstralaan 8. AxeL tel OU" 2594 ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE Inspecteur .eeland: W Hendriks, tel 01140 3751. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland: C Menu tel. 0U50 5839. MAANDAG 21 J JÉ Er was veel beU (Van een onzer BAARLAND team van de Cam oord te Baarland week van 20 tot weer diverse act ganiseerd. Dit zal ste week voor di dat het recreatie! ten op Scheldeooi Het programm: week ziet er als Maandag 21 ji clubuur. 14.30 ui zenborden. 19.00 minuutjes. Dinsdag 22 ju clubuur. 16.00 uu door Zweedse v 19.00 uur: voorle Woensdag 23 j clubuur. 14.30 ui 19.00 uur: voo: 22.00 uur; kamp Donderdag 24 clubuur. 19.00 u: nuutjes. 20.00 uu Vrijdag 25 jr clubuur. 14.30 AARDENBUR de personenautc Van de S. uit Bi den en aan de flink beschadigd deze aanrijding en wordt door de BRESKENS- zaterdag op zo firma Vooruit ir een aanzienlijk 1 gestolen. De da kend en de rijks zaak in onderzo Vooruitzichte en woensdag op KNMI op zonds Een voorbijtrek ne, voorafgega door opklaring andering in ten Weersvooruit gemiddeld over Voor dinsdaj zon: 0 tot 10. streeks 11 gr. streeks 21 gr. K periode van mij procent. Kans droog etmaal: Voor woensd zon: 2 tot 11. streeks 13 gr. streeks 19 gr. K periode van mii procent. Kans droog etmaal:

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 2