Wilson stelt grens aan loonsverhoging Beperkte groei begroting 1976 Rabin: nog geen akkoord in Sinaï Duitse „abortusdemonstratie" in Nederland Nieuwe regeling subsidie voor eigen woningen 'te Fu i chokie vrouw ZES POND PER WEEK MEER IS MAXIMUM Lopez Rega door Peron ontslagen KABINET BIJNA ROND Administrateur verduisterde enkele tonnen Het weer in Europa binnenland buitenland! J\Ui commentaar Onwaarachtig Allemaal onzin Academici als buschauffeurs •n METZLER- Nederland op zwarte lijst van Ver. Naties Kissin ger-Gromyko Inkrimping Enkes niet uitgesloten £AT£ai^AC 1- 1Bi, TS LOS ANGELES (Reuter; De Amerikaanse televi- Sicster David (nrradine, be kend als „Kung Fu" in de gelijknamige ook in Neder land op de schermen ge brachte serie, is veroordeeld tot 20.000 dollar „smarte- reld". Hij moet dit betalen aan een vrouw die hij had geschokt door zich in het openbaar zonder kleding te erteuen. Een reentbaak in Los An des legde de 38-jarige Kung Fu" deze schadever- oeding op omdat hij in de heuvels van Hollywood naakt had gelopen. De 28-mrige mevrouw Anrick Marie Kil ty, die de ongeklede man tegenkwam toen zij daar met twee metgezellen aan de wandel was, had er aanstoot au genomen en een klacht n gediend. Commentaar van de reeh ter: „Naaktlopen mag dan niet ongebruikelijk zijn m de vriendenkring van Carradine, h:j dient er echter rekening mee te houden dat hij in een mensengemeenschap leeft". Mevrouw Kilty had gezegd dat zij zo erg geschrokken was dat ze een schadever goeding van meer dan een miljoen dollar niet onredelijk vond De rechtbank achtte 20.000 dollar echter meer in overeenstemming met het „geestelijk letsel" dat Kung Fu had aangericht. Wie -de dictatuur wil smoort de vrije meningsuiting. De Por tugese socialisten hebben dit goed gezien. Voor hen was de maat vol toen hun eigen dagblad Republica deze week door militairen en- communisten werd overgenomen. Even tevoren hadden de huidige machthebbers de politieke partijen terzijde geschoven Het is nu wel duidelijk: Portugal is op weg naar een links-militaire dictatuur. De socialisten hebben zich nu wel uit de regering terug getrokken, maar lijken niet van plan te capituleren voor de com munistisch georiënteerde minderheid, die de lakens uitdeelt. Zij verdienen daarbij alle steun, die de Westerse wereld kan geven. Daarbij denken wij ook aan druk op Rusland. Het heeft weinig zin om over ontspanning te praten tus sen bost en west als onderwijl irl een vrij land de democratie door communistische manipulaties om zeep wordt gebracht. Portugal maakt de Russische opstelling ten aanzien van een vredesconferentie onwaarachtig. Geen postbestelling meer op zaterdag, vindt de katholieke ambtenarenbond (K.A.B.O.) Het afschaffen van die zater dagbestelling zou grote besparingen opleveren en de werktij den voor de bestellers aantrekkelijker maken. Deze KABO-filosofie sluit aan bij de steeds meer gehoorde op vatting, dat iedereen op de zaterdag(middag) vrijat zou moeten hebben. Dat is natuurlijk een aardig idee voor de direct betrok kenen maar 't gaat wel dwars in tegen de hooggeroemde ser vice, die de dienstensector zou verlenen. In Economisch Statistische Berichten van deze week neemt prof. Klaassen de komende „post-dienstenmaatschappij" op de korrel. Eerst de winkels dicht op zaterdag en dan de horecabe drijven. „Of je nu koffiebonen verkoopt of kopjes koffie is lood om oud iizer". Vervolgens avond- en weekendsluiting van benzinestations, vliegvelden, ziekenhuizen en kraamklinieken. Dit laatste zou wel eens kunnen leiden tot een versneld over lijden van patiënten, maar dat heeft dan weer een heilzame invloed op de bevolkingsgroei. Allemaal onzin? Hopelijk wel maar er zijn tendensen, die toch in die richting wijzen. Wie in het weekeinde ernstig ziek wordt loopt alle kans een vreemde aan zijn bed te krijgen, niet alleen voor medische huip maar zelfs voor geestelijke bijstand. En wie kan er nog een loodgieter of een TV-monteur krijgen in het weekeinde? Het vrije weekeinde is een groot goed. Maar het weekend kan in Nederland een saaie boel worden, een plaag zelfs, als de dienstensector geen aanvaardbaar compromis weet te vinden tussen de sociale belangen van haar werknemers en redelijke eisen van het publiek ten aanzien van dienstverlening. DEN HAAG (ANP) Van-, al 1 juli is een nieuwe subsi dieregeling van kracht gewor-l den voor te bouwen eigen wo-, Wngen. In de regeling is de nu geldende methodiek gehand haafd, zoals ook al in de nota| huur- en subsidiebeleid is ver meld. Dit betekent, aldus een mededeling van het ministerie van volkshuisvesting en ruim telijke ordening, dat ook de nieuwe regeling uitgaat van een relatief hoge jaarlijkse bijdrage voor het eerste jaar die in tien jaar in gelijke de len wordt afgebroken. De tabel voor het berekenen van de jaarlijkse bijdrage is ten opzichte van de vorige sterk vereenvoudigd. Vroeger NIEUW DELHI (DPA) - In de Indiase hoofdstad Nieuw Delhi zal men binnenkort bus chauffeurs aantreffen met een voltooide academische op- Ie iding. Volgens persberichten wil de stad als onderdeel van een hulpprogramma voor werk loze jonge academici 200 kleine bussen aanschaffen de ze aan bijzonder noodlijdende academici verhuren en hen zo aan een overbruggende baan helpen. De bussen zullen dan in het lijnverkeer in de hoofd stad worden ingeschakeld. was deze nauw gerelateerd aan de hoogte van de stich- tingskosten. Als deze tijdens de bouw rezen had dit verla ging van de eerste toegekende laarlijkse bijdrage tot gevolg. In de nieuwe regeling is er naar gestreefd deze bezwaren te ondervangen. Er is gekozen voor een systeem waarbij de hoogte van de bijdrage voor •iet eerste jaar is bepaald op 3000 gulden als de stichtings- icosten minder dan 90.000 gul len bedragen. Liggen de stiahtingskosten tussen de 90.000 en 110.000 gulden dan zal de bijdrage voor het eerste jaar gelijk zijn aan het vaste bedrag van 5000 gulden verminderd met 15 procent van het bedrag dat de stichtings kosten het bedrag van 90.000 gulden te boven gaat Als de stichtingskosten meer dan 110.00 gulden be dragen. wordt geen jaarlijkse bijdrage meer verstrekt. Op grond van de nieuwe regeling kan, evenals bij de oude. de jaarlijkse bijdrage met 50 procent worden ver hoogd. als door de bouw of aankoop van een woning een krot wordt vervangen. In bepaalde gebieden met hoge grondskosten kan de ei genaar in aanmerking komen voor toekenning van lokatie- subsidie als een tegemoetko ming in de hoge grondkos- ten. (Van onze correspondent) LONDEN Per I augustus z(jn in Groot-Brittannië alle werkgevers strafbaar voor de toekenning van loonsver hogingen van meer dan 6 pond in de week. Premier Wilson, die gisteren zfjn anti-inflatiepolitiek onthulde, zei dat zijn regering niet van plan was acties te beginnen tegen de werkende stand. Sommige werkgevers vrezen, dat de regeringsmaatregel hen compleet bankroet zal maken. „Wijzen we een hoge looneis af, dan leggen de arbeiders ons zware boetes op. Hoe kan „Betalen we wat ons gevraagd wordt, dan legt de regering ons zwares boetes op. Hoe kan je op die manier leven, wer ken en je brood verdienen Premier Wilson spoort de vakbonden wel aan z'n grens van 6 po-nd in de week niet te overschrijden. Personen die jaarlijks meer dan 8500 pond verdienen, komen niet meer m aanmerking voor een loonsver hoging. Iedereen, die meer geld vraagt, mag sinds 12 maanden geen verhoging meer gehad hebben. Het bedrag van 6 pond Is geen recht, dat zomaar toege kend wordt. De omvang van iedere verhoging zal bepaald worden in onderhandelingen. In geen geval mag ze de 6 pond in de week overschrij den. Dit geldt ook voor de genationaliseerde bedrijven en de openbare sector, die geen financiële hulp meer zullen krijgen van de staat om de looneisen van hun personeel te kunnen beantwoorden. Volgens premier Wilson is dit de enige manier om Groot- Brittannië te redden van een economische ondergang. Z'n loonpolitiek steunt gedeeltelijk op het vrijwillig voorstel dat woensdag gedaan werd door het bestuur van de centrale van Britse vakverenigingen (TUC). De gematigde leden van dit bestuur achtten het uitvoerbaar. 13 Vakbondslei ders hebben het echter niet goedgekeurd. Zij vertegen woordigen ondermeer de mijn werkers en de arbeiders van metaal- en constructiebedrij ven. Na de zomervakantie zou het dus weieens kunnen ko men tot een confrontatie tus sen de regering en onwillige arbeiders. Groot-Brittannië heeft een moeilijke winter en een hard 1976 voor de boeg. Dat jaar zullen de arbeiders pas beseffen hoe sterk de druk is op hun levensstandaard. Zij moeten de spreekwoorde lijke buikriem flink aantrek ken. Sinds het einde van de( Tweede Wereldoorlog werden! de Britten al herhaaldelijlt ge vraagd zuinig aan te doen. Respectievelijke regeringen probeerden de zieke economi sche situatie op te lossen. Het resultaat van hun inspannin gen was telkens slechts een tijdelijke verbetering, gevolgd door nieuwe ernstige ziekte verschijnselen Niet alleen is de doorsnee-Brit niet bereid de handen uit de mouwen te steken, hij wil ook geen offers meer brengen. Premier Wilson en minister van financiën Healey kunnen evenmin als hun voorgangers economische mirakels doen. Ze hopen het niveau' van de infla tie dat in Groot-Brittannië al meer dan 25 procent bedraagt, in ongeveer 1 jaar te herleiden prijzenstop, maar er zal wel gedrukt worden op de prijzen van de meeste essentiele goe deren. BUENOS AIRES (AP) - President Isabel Peron werd gisteren gedwongen haar rech terhand José Lopez Rega, die wordt beschouwd als de mach tigste en meest belasterde man in Argentinië, aan de kant te zetten. De president bezweek nadat er wekenlang druk op haar was uitgeoefend door de mAli tairen, de Peronistische vak bond, een groot aantal leiders van haar partij en door men sen uit alle lagen van de maatschappij. De gewelddadigheden van donderdagavond, die op 720 kilometer van Buenos Aires in Cordoba plaatsvonden, lijken een psychologisch effect te hebben gehad op de regering. (ADVERTENTIE) bril: ieders oogmerk! NEW YORK (AFP) Ne derland is een van de landen die binnen de voorgeschreven termijn van twee maanden hebben verzuimd de V.N. in formatie te verschaffen over! schepen onder hun vlag die ervan worden verdacht het handelsembargo tegen Rhode- sië te overtreden. De oommissie van de veilig heidsraad die is belast met het toezicht op de naleving van het embargo heeft Nederland geplaatst op de lijst die zij donderdag hierover uitgaf. Volgens deze lijst heeft een lading tabak uit Rhodesië Rot terdam bereikt. (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Met een dag en een nacht achterstand op het schema komt het kabinet vermoedelijk vandaag geheel rond met de opstelling van de begroting 1976. Weliswaar zijn er op het laatste moment moeilijkheden gerezen rond de begrotingen van defensie en van verkeer en waterstaat, maar toen de ministerraad gis teravond om ac'ht uur opnieuw bijeenkwam leken ook die overbrugbaar. Premier Den Uyl ontkende dat de moeilijkheden rond verkeer en waterstaat te ma ken. zouden hebben met de financiering van de open cais- sondam in de Oosterschelde. „De Oosterschelde is in het begrotingsberaad wel ge noemd, maar geen ogenblik is een herziening van de beslis sing om de Oosterschelde niet dicht te maken in discussie geweest. Ook niet om louter financiële redenen". Het opgedoken verhaal dat minister Vredeling (defensie) 1 miljard zou moeten bezuini gen maar slechts tot de helft bereid zou zijn verwees de premier eveneens naar het rijk der fabelen: „Öat is meer een fancy-verhaal .dan een de- fensieverhaal". Wanneer overigens de mi nisterraad vandaag in de loop van de dag met een zucht vain verlichting de begrotingsbe sprekingen kan afsluiten bete kent dat no,g niet dat alles in kannen en kruiken is. Met na me twee problemen zullen eind augustus begin september nog nader besproken moeten worden de aard en de om vang van het belastingplan ter dekiking van de uitgawen en de vraag of bepaalde conjunctu rele maatregelen - vooral die gericht zijn op bestrijding van de nog steeds toenemende werkloosheid - bijgesteld die nen te worden. De bespreking van die vragen zal gebeuren aan de hand van de dan be schikbare recente conjuncture le gegevens, zoals die zullen blijken uit de macro-economi- mische verkenningen, die het centraal plan bureau op 15 au gustus afsluit. Minister-president Den Uyl legde er gisteren nogmaals de klemtoon op dat het opstellen van de begroting „bepaald geen eenvoudige opgave is dit jaar, in het bijzonder gelet op de economische situatie- Bij de opstelling van het belasting plan hebben we ons af te vra gen hoe een verantwoorde dekking van de overheidsuit gaven uitwerkt op de conjunc tuur. Met name moet daarbij gelet worden op het vrij be steedbaar inkomen voor vol gend jaar en dat weer met het oog op het overleg met het bedrijfsleven over de arbeids voorwaarden. De hele zaak grij-pt in elkaar. Alles moet gezien worden m het licht van de gestegen werkloosheid en de teruggang in de wereldeco nomie". Den Uyl wilde zich niet concreet uitlaten over verhoging van de belas tingdruk. „In de meerjaren raming was uitgegaan van een belastingdrukstijging met 0,4 procent in 1976. Uit het feit, dat minister Duisenberg onlangs in de kamer heeft ge zegd, dat het kabinet - gelei delijk en gefaseerd - zo dicht mogelijk bij de meerjarenra mingen wil blijven trekke ie der voorlopig maar zijn eigen conclusies". Uit deze woorden zou afgeleid kunnen worden dat het kabinet denkt aian een iets geringere stijging van de belastingdruk in 1976. Den Uyl wilde niet antwoorden op de vraag of ook de bt-w-ta-rie- ven omhoog zullen gaan. Hij ontnaim wel degenen die aandringen op sterke inkrim ping van de overheidsuitgaven de i'l-lusie dat het kabinet daaraan zal willen beantwoor den. „Wij willen aan de ene kant waarborgen dat de ont wikkeling van de overheids voorzieningen, vooral voor de meest kwetsbaren, wordt voortgezet. Anderzijds dient een al te ongeremde groei van overheidsuitgaven te worden beperkt. De begroting zal dan ook een beperking van de voor 1976 voorziene groei te zien geven. Dat is een pijnlijke operatie vaak. .Er zijn begrotingshoofd stukken die enorm groeien, andere die achterblijven. Bijstelling heeft echter op alle hoofdstukken plaatsgevonden. Maar juist vanwege de bestrij ding van de werkloosheid zal het toch een begroting zijn die in totaal een groei te zien geeft". Liz Taylor, haar vriend Henry Wijnberg en de doch ter van Liz, Liza Todd (mid den achter), gefotografeerd bij hun aankomst voor de première van de film „Royal Flash" in Londen. Liz Tay lor wipte even over uit Le ningrad waar zij momenteel aan het filmen is. UTRECHT (ANP) De 46- jarige administrateur G. uit Utrecht heeft tegenover de Utrechtse recherche bekend in enkele maanden enkele hon derdduizenden guldens van zijn werkgever te hebben ver duisterd. De man, die werkte bij het instituut ziektekosten voorzieningen ambtenaren (I- ZA) kwam dagelijks met gro te sommen geid in aanra king. Het achterover gediruikte gelid hield G. niet zelf, maar hij ..leende" het aan zijn zwa ger, een Amsterdamse zaken man die voor zijn nering om contanten verlegen zat. De verduistering bij het IZA, dat werkt ten behoeve van een aantal gemeenten in de pro vincie Utrecht, kwam aan het licht tijdens een accountants controle. Hoeveel er precies weg is, is nog niet bekend, aldus de Utrechtse politie. Dat moet uit het accountantsonder zoek nog blijken, GENèVE (DPA) Henry Kissinger en Andrej Gromiko menen dat hun tweedaagse be sprekingen in Genève „nuttig n constructief" zijn geweest. Tijdens een persconferentie aan het eind van hun ge spreksronde, die bijna elf uur in beslag nam. waren ze ech ter niet bereid in te gaan op de inhoud en het resultaat van het besprokene. (Van onze correspondent) BONN De Israëlische minis ter-president, Rabin, verwacht niet, dat zijn onderhandelin gen met de Amerikaanse mi nister van Buitenlandse zaken, Henry Kissinger, een akoord met Elgypte over de Sinaï- woestijn zullen opleveren. Ra bin verklaarde dit gisteren tij dens een persconferentie, die hij na afloop van zijn bespre kingen met toonaangevende West-Duitse politici in Bonnl hield. Het onderhouid met Kis singer vind vandaag op een kasteeltje in de buurt van 155. (Van onze correspondent) BONN Talrijke bussen met vrouwen uit verschillende ste den van Duitsland, zullen van daag naar Nederland rijden ,m op deze wijze tegen het dibortusverbod in de Bondsre publiek te demonstreren. De rit is een gevolg van de razzia, die de politie de vorige week op het secretariaat van het „vrouwencentrum" in Frank furt hield. Hierbij werd een archief in beslag genomen met de namen van vrouwen, die in Nederland abortus hadden la ten plegen of voornemens wa ren dit te doen. Ondanks deze actie zet het bureau zijn werkzaamheden normaal voort, waarbij het de sympathie van een groot deel van de publieke opinie bezit. Deze is erop gericht een zelf de situatie te bewerkstelligen als in Nederland, waar abor tusklinieken weliswaar ille gaal zijn maar desondanks on gehinderd functioneren. Ernstige juridische conflicten, die vooral voor Duitsers met hun uitgesproken zin voor le galiteit uiterst zwaar wegen, dreigt deze affaire vooral te veroorzaken, omdat een aantal kandidaat-rechters van Duitss rechtbanken de wet openlijk ondermijnt. Zij beschuldigen er zichzelf van de mogelijk heid tot abortus bemiddeld te hebben, omdat „de inhumane strafrechterlijke vervolging van abortus verhinderd moet worden". Tegen hen is er al een gerechtelijk onderzoek op gang gekomen, maar tezamen met de vervolging van vrou wen. die abortus lieten plegen en van de bemiddelaars, dreigt hier een vloedgolf van proces sen te ontstaan, die de hele rechtspraak kan verlammen. Volgens het „vrouwencen trum" zullen er alleen al dit jaar vijftigduizend Duitse vrouwen naar Nederland rei zen om hier, abortus te laten plegen. Dit cijfer wordt beves tigd door de leider van „de grootste Nederlandse abortus kliniek", dr. Charles Schle- baum, die in Frankfurt ver klaarde, dat elke tweede mouw, bij wie in Nederland de zwangerschap wordt afge broken. een Duitse is. In Frankfurt noemde dr. Scble baum zichzelf „een dader uit overtuiging". In zijn kliniek, die volgens hem de ondersteuning van 2500 Duitse artsen geniet, worden er veertig abortussen per dag gepleegd. De Duitse artsen geven de adressen van de Nederlandse klinieken door en voeren ook eventuele nade re behandelingen uit. Dr. Sdhlebaum zei ook, dat talrij ke van deze artsen en ver pleegsters zich in zijn kliniek, willen laten opleiden. Met na druk verzette hij zich tegen, de beschuldiging, dat het bij hem en zijn collega alleen maar om geld begonnen was.' Dr. Schlebaum: „De vrouwen betalen maar weinig meer dan de werkelijke kosten en het verschil krant ten goede van de stichtingen waarin de kli-1 nieken georganiseerd zijn. Ik kan mij goed voorstellen, dat bij de Duitse collega's, die hier een soortgelijke kliniek willen openenen een voorlopi ge starthulp van de stichting gegeven wordt. Bonn plaats. Rabin waarschuwde ervoor al te grote verwachtingen te koesteren, omdat Israël met zijn concessies de uiterste grens had bereikt In ruil voor belangrijke toezeggingen als de teruggave wan de olievel- len in de Sinaï en van belan grijke stukken territorium hebben zijn materieel niets gekregen, aildius Rabin, en al leen maar woorden op papier. Volgens Rabin heeft Israël zich hiermee aan het gevaar van risico prijs gegeven, temeer daar het met de olievelden zestiig procent van zijn bevoor rading gaat verliezen. Daaren tegen is de andere partij niet bereid enig risico op zich te nemen. Ook met de Duitse regerings leiders is Rabin niet tot een akoord gekomen, hoewel hij de besprekingen nuttig noem de en een mogelijkheid om de wederzijdse betrekkingen op alle gebieden te verbeteren. Terwijl kanselier Schmidt en minister van Buitenlandse Za ken Gen-scher er bij hem op landironigen elke gelegenheid waar te nemen om vrede met Egypte te sluiten, herhaalde Rabin het steeds weer, dat een ikoord niet onder druk en al- een maar in alle rust en met geduld bereikt kan worden. Zo wees hij een interim akoord zonder absolute zeker heden voor Israël van de hand, omdat het hierdoor niet uitge sloten wordt, dat er een half jaar later een nieuw conflict uitbreekt. Alleen een interim akoord met echte garanties Kan een periode inluiden van enkele jarern, waarin men de gelegenheid heeft de vrede te stabiliseren, aldus Rabin. Hét lijstje: zwembroek, zak lantaarn, sokken, trui (en), t- shirts, onderbroeken, sandalen, dichte schoenen, handdoeken, tent, paspoort, bril, slaapzak, fototoestel, lijn en wasknij pers, geld, reischeques, auto, waterzak, spijkerbroeken, reis- en kredietbrief, gasbran der, pannenset en de raceboot niet te vergeten. Maar u weet allen dat dit een zeer summier lijstje is. De berg bagage is altijd véél groter. Hetgeen niet wegneemt dat u toch om twee uur een kwar tiertje moet rusten en niet te dicht achter uw voorganger moet gaan rijden want de remweg van een zwaar bela den auto is aanmerkelijk lan ger dan van een „lege". En als u van een berg afkomt is de remweg ook altijd langer. Ach, met tranen in de ogen heb ik enige medailles terug gevonden in een oud bureau tje; medailles uit mijn jeugd, eerlijk verdient met sportieve prestaties. Zo lees ik achterop: 2e pr. C - '55. Moet je nagaan: 1955. En: 1962 schoolvoetbal 4e Pr., en: 2e Pr. groep E. Sportdag, 29-6-'61. En nu. kraken de botten en worden we op het voetbalveld voorbij gesprint door jongere knapen. De tijd staat niet stil, luidt he cliché, maar he is al te waar. Genoeg hierover: Op het circui van Mugello in Ialië zal op 13 juli, morgen dus, een auto het opnemen tegen een vliegtuig over tien ronden. De auto, een Ferrari formule twee, zal bestuurd worden door Clay Regazzoni ter gele genheid van het Europees kampioenschap formule-twee wagens. -£r Het vliegtuig, een „Falco Laverda" wordt bestuurd door Luciano Nu-strini, tweevoudig wereldkampioen snelvliegen. Nu is het me nog niet ge heel en al duidelijk of die auto nu gaat vliegen of het vliegtuig op de grond blijft. Dat zullen we misschien zondag wel horen. Voor de historici: ln 1972 ls er ook al eens een dergelijke wedstrijd gehouden: een Bu- gatti tegen een Caudron GR-3. Het vliegtuig won toen. Zo, de koek is op, de doos is leeg en zo zijn de steden. Prettige vakantie en die wens komt recht uit het hart van: MERIJN UTRECHT (ANP) De rechtbank in Den Haag heeft mr. E. Korthals Altes en mr. H. Th. Bouma benoemd tot bewindvoerders van de machi nefabriek Enkes NV (220 man) in Voorburg. Vorige week vroec het bedrijf uitstel van betaling aan. In een verklaring spreken commissarissen en directie van Enkes het vertrouwen uit, dat de bewindvoerders de gele genheid krijgen hun taak zo danig uit te voeren, dat voort zetting van het bedrijf moge lijk is. De directie heeft ech ter al de conclusie uitgespro ken, dat „er zeer drastisch in gekrompen zal moeten wor den". Een groot aantal perso neelsleden zou moeten afvloei en, aldus de directie, die giste ren haar standpunt herhaal de. Aberdeen Athene Barcelona Berlijn Bordeaux Brussel Frankfort Genève Helsinki Innsbruck Kopenhagen Lissabon Locarno Londen Londen Madrid Malaga Mallorca München Nice Oslo Parijs Rome Split Stockholm Wenen Zurich Las Palmas zw. bew. onbew. onbew. geh. bew. licht bew. regenbui geh. bew. zw. bew. onbew. zw. bew. licht bew. zw. bew. onweer lich bew. licht bew. half bew. onbew. onbew. zw. bew. onbew. niet ontv. half bew. onbew. onbew. half bew. onbew. zw. bew. onbew. 20 gr. 33 gr. 27 gr. 29 gr. 26 gr. 24 gr. 28 gr. 24 gr. 26 gr. 27 gr. 21 gr. 26 gr. 14 gr. 24 gr. 24 gr. 33 gr. 35 gr. 29 gr. 27 gr. 25 gr. 23 gr. 28 gr. 31 gr. 26 gr. 26 gr. 27 gr. 25 gr.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 7