sekretaresse V bethesda st~joseph ziekenhuis vlissingen Schalkweide hernesseroord Katholieke Hogeschool Vertegenwoordiger bij Kuypers VERPLEEGKUNDIGEN J VERPLEEGSTER medewerkers voor de activerende therapiëen WERKTUIGKUNDIGEN IN CENTRALES maatschappelijk werk(st)er STICHTING 'HET HOOGHUYS' HET SINT-ANTONIUSZIEKENHUIS EEN O.K. ASSISTENTE VERPLEEGKUNDIGEN EN ZIEKENVERZORGSTERS KUYPERS&CO. BV psychiatrisch instituut sint-antonius etten-leur avondopleiding kandidaatsexamen rechten rechtenstudie o: ^programma toelating inschrijving kosten studiela^ TE OOSTBURG N.V. PROVINCIALE N00R0BRABANTSCHE ELECTRICITEITS-MAATSCHAPPU 's-HERTOGENBOSCH n.v. provinciale noordbrabantsche electriciteits- maatschappij 's-hertogenbosch middelharnis STICHTING 'HET HOOGHUYS' psychiatrisch ziekenhuis sint-antonius etten-leur -ATFCP n M il 1,075 Wij zoeken een (evt. sekretaris) die beschikt over een goede opleiding en ruime ervaring. Een positieve betrokkenheid bij het werken in een psychiatrische setting is vereist. Werksituatie U vormt het administratieve hart van een opnamesetting bestaande uit een 4-tal leefgroepen met totaal ongeveer 60 plaatsen. Naast de mogelijkheid dat de kliënt enige tijd bij ons doorbrengt, vinden ook dag- en poliklinische behandelingen plaats. U krijgt verder te maken met de verpleegkundigen die zorgdragen voor de begeleiding in de leefgroepen en met leden van twee behandelingsteams bestaande uit arts, maatschappelijk werker en psycholoog, met een psychia ter als konsulent. Een nadere aanduiding van taken: Zorg voor administratieve verrichtingen die verband houden met de komst, het verblijf en het vertrek van de kliënt Zorg voor koördinatie en bewaking van afspraken die door medewerkers gemaakt worden t.a.v. zowel behandelingssituaties als werkoverlegsituaties (agendering en aktiviteitenplanning). Bureauwerkzaamheden: post, archievering, uitvoering typewerk. Centraal informatiepunt van en naar andere diensten binnen het instituut en naar buiten. Deelneemster-notuliste van werkoverlegbijeenkomsten. Salariëring afhankelijk van opleiding en ervaring, nader overeen te komen. Telefonisch kunt u inlichtingen inwinnen bij mevrouw Haarman-Pleune, sekretaresse en de heer T. v. d. Veen, koördinator-begeleider. Telefoon (01608) 1 59 20. Uw schriftelijke sollicitatie te richten aan het hoofd Personeelszaken, Van Bergenplein 39, Etten-Leur. De faculteit der rechtsgeleerdheid van de Katholieke Hogeschool Tilburg wii belangstellenden attenderen op de Met ingang van het cursusjaar 1975/1976 wordt aan hen die naast andere werk zaamheden de studie rechten willen volgen de mogelijkheid geboden om zich. met behulp van in de avonduren georganiseerde hoor- en werkcolleges voor te bereiden op het kandidaatsexamen. De faculteit der rechtsgeleerdheid kent de volgende studierichtingen: a. de studierichting nederlands recht b. de fiscaal-juridische studierichting c. de vrije studierichting. Het programma van deze studierichtingen bestaat uit twee gedeelten: a. het kandidaatsexamen (2 jaar) b. het doctoraalexamen (3 jaar). De kandidaatsexamens voor deze studie richtingen zijn, op een onderdeel na, gelijk. In het eerste studiejaar (C1) wordt onde wijs gegeven in de volgende vakken: Inleiding tot de rechtswetenschap, Nederlandse rechtsgeschiedenis, Romeins Recht, Inleiding tot de Wijs begeerte en Boekhouden/balansanalyse In het tweede studiejaar worden inleidingen gegeven in de volgende vakken: Privaatrecht, Staatsrecht, Strafrecht, Sociaal Recht en Economie. Uitdrukkelijk wordt erop gewezen dat het avondprogramma zich niet verder uitstrekt dan tot het kandidaatsexamen. In de doctoraalfase wordt nagenoeg uitsluitend overdag onderwijs gegeven. Voor toelating tot de academische examens is in het algemeen vereist het bezit van het einddiploma Gymnasium A ot B. Atheneum A of B, H.B.S.- A of B, of diploma HEAO. Zij die aan dit vereiste niet voldoen kunnen onder bepaalde voorwaarden op grond van een speciaal onderzoek (colloquium doctum) alsnog worden toegelaten. Zij gelieven hierover kontakt op te nemen met het bureau van de faculteit. Voor deelname aan de avondopleiv ng stelt de faculteit de volgende aanvullende eisen: a. op 1 september 1975 dient de student 25 jaar of ouder te zijn b. voorts zal de student aannemelij'. moeten maken dat hij/zij niet in staat is de dagopleiding te volgen. Zij die zich wensen in te schrijven sis ctuder.t aan de juridiscne faculteit, dienen in het bezit te zijn van een iaat singsbewijs. Dit plaatsingsbewijs kr-i worden aangevraagd bij: het Centree Bureau Aanmelding en Plaatsing, Postbus 888 te Groningen. Na ontvangst van het plaatsingsbevijs wende men zich tot het bureau inschrij ving van de Hogeschool met de uitdruk kelijke vermelding dat men ingeschreven wenst i worden voor da avondoplciding. In verband met de beperkte capaciteit behoudt de faculteit zich het recht voor inschrijvingen voor de avondopleid'.ng slechts tot een bepaald maximum te aanvaarden. Het college- en inschrijfgeld bedraagt I 600,- per jaar. Men dient er rekening mee te houden dat het combineren van een werkkring met een universitaire studie een zware opgave is. De inspanning die voor een dergelijke studie nodig is mag niet onderschat worden. Nadere informatie betreffende de avondopleiding kan worden verkregen bij het Bureau van de juridische faculteit, Katholieke Hogeschool, Hogeschoollaan 225, Tilburg, tel. 013 - 66 22 90. vraagt voor spoedige indiensttreding. waarvoor kunnen solliciteren zowel verpleegkundigen als operatie-assistenten. enkele voor de verschillende verpleegafdelingen Sollicitaties te richten aan de directie, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg. Een baan bij een bekende organisatie met fijne produkten. Kuypers is voor insiders in de cosmetische branche een begrip. De importeur van grote merkartikelen zoals Cutex, Odorono, Ponds, Angel Face. Fijne produkten om te verkopen. Maar er worden dan ook eisen gesteld aan de man die Kuypers in zijn vertegenwoordigerskorps wil opnemen. Het rayon dat hij krijgt is Noord Brabant/Zeeland. Hij is woon achtig in Breda, Tilburg of omgeving. Hij zal zeer frekwent onze klanten in de sektor parfumerie en drogisterij gaan bezoeken. Hij dient daartoe een goede relatie met de kliënlen op te bouwen. Naast verkopen zal hij ook in staat moeten zijn te adviseren. Verlangd wordt voor deze funktie tenminste een opleiding MULO of MAVO of gelijkwaardige opleiding. Behoorlijke algemene ver koopervaring is een vereiste. Leettijd bij voorkeur niet ouder dan 28 jaar. Indiensttreding liefst zo spoedig mogelijk. Nadere inlichtingen over salaris en verdere vooruitzichten worden graag verstrekt in een strikt vertrouwelijk gesprek. Belangstelling? Richt uw schriftelijke sollicitatie, met recente pasfoto aan de Direktie van Kuypers Co., op onderstaand adres. Importeur van o.a. Cutex, Odorono, Ponds Kuypers Co. B.V., Valschermkade 18. Amsterdam Voor onze kraam-, kinder- en chirurgische afdelingen zoeken wij kontakt met die graag in een modern ziekenhuis willen werken, en die willen wonen in een mooie omgeving van zee. strand en duinen. Wij zoeken verpleegkundigen die in het bezit zijn van het diploma ziekenverpleging A of A en B. Voor de kraamafdeling behoort naast het diploma A „oude stijl" tevens de aantekening kraamverpleging te zijn behaald. - Woongelegenheid is aanwezig; - Vlissingen heeft als badplaats uitstekende verbindingen, zowel met de grote steden als met België; - Salariëring volgens de landelijke regeling; - Goede rechtspositieregeling. Informatie wordt telefonisch verstrekt door zr. P. Hofland, hoofd ver pleegkundige dienst. Sollicitaties te richten aan hoofd personeelszaken, Koudekerkseweg 88, Vlissingen, tel. (01184)15000. vraagt voor haar centrales te Geertruidenberg enige Vereist wordt: het diploma Werktuigkundige in Centrales A. Scheepswerktuigkundige V.D of A, of Bedrijfswerktuigkundige B Zij die in het bezit zijn van het diploma Werktuigkundige in Centrales A1 of de verklaring Bedrijfswerktuigkundige B kunnen eveneens in aanmerking komen. Leeftijd: tot max. 30 jaar De functie: omvat het bedienen en regelen van de diverse turbine- en/of keteleenheden en wordt in continudienst met een vierploegenstelsel uitgeoefend Salaris: het maximmumsalaris voor deze functie bedraagt - afhankelijk van leeftijd en diploma - 1.909.- per maand te verhogen met een continudiensttoeslag van 352,- per maand. Geboden wordt: een aantrekkelijke werkkring in moderne centrales, gelegen in een mooi riv erenlandschap. met directe autowegen naar Utrecht, de Randstad, Antwerpen, s-Hertogenbosch enz en vele recreatiemogelijk-l heden. Voorts bieden wij u - Een welvaartsvast pensioen (A.O.W.-premie komt ten laste van het bedrijf): - Gunstige premiespaarregeling; - Uitstekende ziektekostenregeling; - Voor gehuwden zal op korte termijn voor huisvesting - in Geertruidenberg of naaste omgeving - worden zorggedragen, waarbij voor verhuizing een ruime tegemoetkoming in de verhuiskosten wordt verleend. - Voor ongehuwden (tot 30 jaar) een ruime vergoeding voor pension- en reis kosten. - Bij aanstelling in vasté dienst, na een jaar, een aantrekkelijke regeling voor het verwerven van een eigen woning. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk te richten aan de directie van de N.V.. Willemsplein 2 te 's-Hertogenbosch. Het moderne bejaardencentrum, verzorging biedend aan 300 bewoners, (en gelegen prettig-dicht-bij Amsterdam en Zandvoort) vraagt voor zijn uitstekend geoutilleerde Ziekenafdeling met 14 bedden, ter assistentie van het Hoofd van deze afdeling een die tevens belast wordt met een deel van het „wijkwerk" in dit bejaarden centrum. Geen nachtdiensten. Sollicitaties te richten aan de alg. econ. directeur, Fl. v. Adrichemlaan 15, Haarlem (023-333250). ned. hervormd centrum voor geestelijk gehandicapten In verband met verdere uitbreiding van ons centrum vragen wij Wij denken in dit verband aan verpleegkundigen in het bezit van het B of Z-diploma. Zijn/haar taak zal bestaan uit het werken met groepen pupil len voornamelijk in de tuin, de kinderboerderij in aanbouw en het arbeidscentrum. De maatschappelijk werker die deel uit maakt van het behandelingsteam van een van onze opnamesettingen vertrekt wegens studieredenen. Wij zoeken een (liefst met VO) die samen met arts en psycholoog-teamlid een beroepsbepaalde in breng kan hebben binnen het behandelingsgebeuren. Dit team krijgt konsultatie van een psychiater en werkt verder in nauw overleg met verpleegkundige teams die in eerste instantie verant woordelijk blijven voor het gebeuren in de 4 leefgroepen die deel uit maken van deze opnamesetting. Verder is een nauwe samenwerking met ambulante dienstverlenende instanties, met name de SPD, typerend voor onze manier van werken. Deze werksituatie stelt eisen die het o.i. voor pas afgestudeerde m.w.'ers zonder relevante ervaring, niet zinvol maken om te reflek- teren. De kennismaking met leden en werksituëtie van het team neemt een belangrijke plaats in bij de selektieprocedure. U kunt ook bij hen terecht voor het telefonisch inwinnen van informatie (tel. 01608-15920, toestel 158). Salariëring vindt plaats volgens de richtlijnen van de Nationale Zieken huisraad. Schriftelijke sollicitaties te richten aan hoofd personeelszaken, van Bergenplein 39, Etten-Leur.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 22