Alternatief plan Sasse woningen naar Den Haag s nI y „malle pietje" trok veel belangstelling De Stem/De Vrije Zeeuw Meer inzendingen op veetentoonstelling in Oostburg Kunstgroep Aglaja bracht kleurrijk schouwspel in Goes t Voske Veteranentoemooi in Sluiskil stad streek RENOVATIE MUWl-W Intercommunale wil vaart achter ontwikkeling Sehelde-oever NKV-Rotterdam boos over visieprogramma O •Ispéel Vakantieweek Zonnebloem in Hulst Café-Restaurant LANGE BAAN Zaterdag 13 ES;I 1 I 1 VERLOVINGS RINGEN Monsterlraiisport op Oostersclielde WITPLAN" SAS VAN GENT Aanrijdingen in Hulst RUZIE OP WOON WAGENKAMP Donateursactie harmonie Hulst geslaagd Zondag ZATERDAG 5 JULI 1975 5 (Van een onzer verslaggevers) SINT NIKLAAS-IIULST De Inter communale van het I,and van Waas wil dat er schot komt in de ontwikkeling van het industrie- en haven terrein op de linker Sehelde- oever. Dit blijkt uit het jaar verslag van de Intercommuna le. Het intergemeentelijke sa menwerkingsorgaan van Waas land vindt dat het hoog tijd wordt dat de Belgische over heid haar gedane beloften na komt „De kans is groot dat door vertraging sommige vaak inte ressante industriële vestigin gen voor de linker-oever ver loren zouden kunnen gaan" aldus het jaarverslag. I In het verleden heeft de In tercommunale al verschillende keren geld aangeboden om de J ontwikkelingen te stimuleren. IBit echter op voorwaarde dat het beheersrecht van het ter rein aan de Intercommunale toe zou vallen. Om aan het nodige geld te komen deed het samenwerkingsorgaan een be roet) op haar deelnemers, die zij het met enige moeite over I de brug kwamen. De vraag wie het Linker-Oever gebied gaat beheren is al een langsle pende kwestie tussen Antwer pen en de gemeente van het Waasland, vertegenwoordigd in de Intercommunale. Oor zaak van de vertraging in de ontwikkeling van het indus trie- en havengebied zijn de langdurige besprekingen over grondonteigeningen en bet te kort aan gelden om de te ont eigenen grand aan te kopen. (Van een onzer verslaggevers)' ROTTERDAM Het dage lijks bestuur van de Plaatse lijke Centrale Rotterdam van het NKV heeft een boze brief naar het Verbondsbestuur ge stuurd naar aanleiding van het verschijnen van het Visiepro gramma van het NKV. Dat programma wordt in die I brief weer zo'n lief gebaar |naar het NW genoemd, maar leer nog dan tegen de inhoud rotesteert de Centrale Rotter- am tegen de wijze van pre sentatie. „Wanneer dit", aldus de brief, „uw gekozen vorm van inspraak, democratisering van de vakbeweging, van uw beleid is, buiten heigeen wat er in uw Visieprogransma staat, kunnen we er beter nu een dikke streep onder zetten, nu het nog kam. dan mor gen". Elders zegt de brief: ..Wat nu heeft plaatsgevonden, door uw wijze van publdkatie. zon der vooraf enige kennisgeving van doelstelling en inhoud van. uw Visieprogramma, is zoneer meer een kaakslag voor al de nog actieve NKV-centrales". (Van een onzer verslaggever» SAS VAN GENT Een alternatief plan voor het ver nieuwen van 131 Muwi-wonin- gen in Sas van Gent gaat met steun van de woningbouwver eniging Sas van Gent-Vooruit naar het ministerie van Volks huisvesting in Den Haag. Het plan is opgesteld door het Bouwkundig Advies Bureau Buurtbewoners In Eindhoven- Dit op initiatief van een be langenvereniging van bewo ners van de burgemeester Hoefnagelstraat en de Witte Wijk Als nel alternatieve plan er (ADVERTENTIE) OFF. DEALER K.T.V. HIFI-STEREO APPARATUUR elektrdnika Hoofdstraat 16 St Jansteen Hulst Tel OIMO 2491 (Van een onzer verslaggevers) GOES Woensdagavond viel er op de grote markt te Goes een kleurrijk schouwspel te genieten, dat werd gebracht door de kunstgroep „Aglaja" uit het Belgische Brugge. Het evenement vond plaats in het kader van de Goese toeristi sche dagen I97S. De Belgische groep bracht een programma van dansen, die het karakter hadden van een balletvoorstelling. De dan sen werden verlevendigd door het gebruik van attributen, meestal vlaggen. Het geheel kreeg hierdoor het karakter van een harmonie tussen het vendelzwaaien en ballet. Af wisselend traden op een groep van jonge mafvnen en een groep jongens. Het kleurrijke schouwspel werd geaccentu eerd door het gebruik van middeleeuws aandoende kos tuums en gekleurd licht van schijnwerpers. De publieke belangstelling voor dit evene ment was echter bepaald niet overweldigend te noemen. Eveneens in het kader van de toeristische dagen hielden de Goese winkeliers gisteren hun jaarlijkse rommelmarkt. De publieke belangstelling hiervoor was goed. (ADVERTENTIE) 'Van een onzer verslaggevers) HULST Tot en met 9 juli vindt in Hulst de vijfde va kantieweek van de stichting .,de Zonnebloem" plaats. Het Weekje vakantie voor de lan- durig zieken en gehandicapten ging gisteren van start in het internaat Baudeloo te Hulst. »De Zonnebloem" zorgt tijdens de week voor allerlei aktivi- teiteu. Op hef programma staan een allentocht, wandelingen in ulst, eep bezoekje aan de andagmarkt en een speur- t met opdrachten. De olksdansgroep „Hava Nagui- b' uit Kloosterzande zorgde isteren voor het nodige avond- musement. Vanavond komt t jeugdcircus Reinardi. ".adag is er een kleinkunsta- nd en dinsdag zorgen de twintig gasten zelf voor een avondje gezelligheid. 55 Bierkaaistraat 8 Hulst Telefoon (01140) -3444 De zaak voor een gezellig dineetje - bijeenkomsten - vergaderingen Tafel reservering is aanbevolen. Dinsdags gesloten. doorkomt krijgen beide Sasse buurten een kraakhelder aan zicht. Voornaamste verschil met de oorspronkelijke opzet van de woningbouwvereniging is het zandstralen en witten van de buitenmuren van de woningen. Dit in plaats van het optrekken van een half steens muur. Het „witplan" kreeg het fiat van de woning bouwvereniging na overleg met vertegenwoordigers van de belangetnivereniigïng van huurders en eigenaren in do betrokken buurt. Via een enquête hield de belanigenvorenigiog een soort inspraakronde. die ervoor zorgde dat ook op een aantal detailpunten wat interieur be treft nu meer naar do zin van de bewoners zijo. Een van de knelpunten, de toekomst van de achttien du- fdexwoningen, met 36 huur ders. blijft voorlopig onaange roerd. Belangenvereniging en Sas var Gent-Vooruit besloten om met de renovatie van deze woningen en het halveren van het aantal wooneenheden te wachten, tot zich een pasklare oplossing aandient. De heer R. Stock, secretaris van de wo ningbouwvereniging: „Van overheidswege staat men er op diat de splitsing van die wo ningen bij renovatie teniet ge daan wordlt". Voorlopig blijft de situatie onveranderd omdat er geen aangepaste vervangen de woongelegenheid voor do Sasse djutplexbewoners is, zo Miijikt verder uit de woorden van de heer Slocfc De bouw van een viertal modelwoningen in de burge meester Hoefnagelstraat, pas send in het oorspronkelij ke plan van de woningbouwvere niging. gaat voorlopig ook op de lange baan Wel gaat Sas van Gent-Vooruit door met de papieren voorbereiding van deze woningen. Naar de me ning van de voorzitter van de ze vereniging de lieer L.F.S. de Meier is met het „witplan" van de huurders en eigenaren weinig nieuws onder die zon Datzelfde plan hebben we een jaar geleden in Middelburg aageboden. Het is toen afge wezen. Dat wil volgens hem trouwens niet zeggen, dat dit niu weer gebeurt. Vooralsnog is de situatie zo dat er nu een tweetal praat plannen op tafel liggen voor de vernieuwing van de Sasse Muwi-woningen. Een van de woningbouwvereni ging en een alternatief witplan, waarmee de betrokken bewo ners volledig akkoord zijn ge gaan. Beide plannen gaan naar het ministerie om de nodige goedkeuring te verkrijgen. (Van onze correspondent) SLUISKIL Met medewer king van enkele middenstan ders te Sluiskil kan het ge plande veteranen toernooi toch doorgaan. De heer F. de Brou wer, organisator, had de moed om met deze achtjarige club door te gaan opgegeven, Miaar na enkele gesprekken met sponsors bleek het toernooi op acht augustus todh doorgang te kunnen vinder,Voor het toer nooi schreven inmiddels adht clubs in: de veteranen van Westdorpe. Philippine, Vogel waarde, Kloosterzande, Ter- neuzen, Axel 4, A.Z V.V. en de organiserende club Sluiskil met als reserve de Terneuzen- se Boys- Het toernooi vindt plaats op het auprtveld aan de Drostlaan, Malle Pietje en de winnaars van het son gfestival: Monique en Miranda. (Van onze correspondent) TERNEUZEN In het Ter- neuzense Zuidlandtheater heb ben ongeveer vijfhonderd kin deren gedurende twee voor stellingen gistermiddag de ver richtingen gadegeslagen van Malle Pietje, bekend uit do tv-serie Swiebertje. De voorstellingen wex'deD geopend met enkele korte films van Laurel en Hardy, Bugs Bunny, de Comedy Ca pers, Tom en Jerry, Chiliy Willy en Popeye. lil de pauzes was er een optreden van het Theater Jeugdorkest met de 13-jarige Leon van de Breek als gita rist. Benny Siebert (14) aan de drams en Nancy de Heer (18) als zangeres. De kinderen konden meedoen a«« een Meurwedstrijden ook hier voor bleek er een grote be langstelling te zijn. De eerste prijs, een fototoe stel met toebehoren, werd ge wonnen door Sandra Weber (11) van Kingsbergenl aan 29. De tweede prijs was voor Hannie Emmerik (9), Newton- straat 33, zij kreeg een hand radiootje. De derde prijs Pe ter Kotlijn (9), Nicolaas Beets- straat 1 die een L.P. mocht uitkiezen en de vierde prijs was voce* Marco van Boven Deussyhof 175, die werd be loond met een pakket boeken. Voorts was er aan de voorstel ling nog een, loterij verbanden, waarvan wjf gelukkige win naars elk niet Malle Pietje op de foto mochten. Tenslotte werd er nog een talentenjacht gehouden, die ais hoofdprijs eveneens een prachtige lang speelplaat opleverde. (ADVERTENTIE) EN ■1 jpwguw-BOitapqni ÜWOB NIEUWSTRAAT M HUUCT (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Gisteroch tend hebben de sleepboten Holland, Schotland, Ahjo en de Ruyter van sleepdienst Willem Muller b.v. de 12.000 ton metende mammoetponton H 102, vervoerd van werkha- ven Kats doo-r de Zeedandbrug naar de monding van de Oos- tersehelde. Tijden» deze ope ratie was de Zeelandbrug ruim twintig munten geopend om het convooi door te laten. Dc sleep vertrok omstreeks half negen in de ochtend. Kort na het middaguur kon de mammoetponton worden over gegeven aan de Fair Play 19, die voor verder transport over de Noordzee zal zorgdragen. De H 102 was geladen met zes betonnen segmenten, elk met een gewicht van duizend ton. Deze segmenten zuilen ais anker op 150 meter diepte die nen voor een olievoorraadboei met een inhoud van 40.000 ton. (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT Het „witplan" van het Eindhovens Bouwkundig Adviesbureau Buurtbewoners, omvat een flink aantal vernieuwingen. Vernieuwingen die naar het idee van de huurders en eige naren in de Burgemeester Hoefnagelstraat en de Witte wijk goedkoper zuilen zijn dan de plannen van de wo ningbouwvereniging Sas van Gent-Vooruit. Dat idee wordt door het bestuur van deze ver eniging niet overal gedeeld. De verbeteringen door bui ten-renovatie zijn onder meer: De buitenmuren van de wo ningen gritsstralen, bijpleiste ren en afwerken met een laag (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG Voor de 38e veetentoonstelling, die dit jaar op woensdag 16 juli wordt ge houden, zijn veel meer inzen dingen aangemeld dan id voorgaande jaren het geval (Van onze correspondent) HULST Bij een aanrij ding met een Belgische vracht auto, werd de personenauto van H. de M. uit Sas van Gent aan de achterzijde zwaar be schadigd. Niemand liep ver wondingen op. De vrachtauto bestuurd door A.H. uit Belsele reed gistermorgen om 9.45 uur over de Tivoliweg in Hulst komende van de duibbele poort. Ter hoogte ven de krui sing met de Olacisweg zag H. de personenauto staan. Hij remde krachtig, waardoor de vrachtauto in een slip raakte en ongeveer veertig meter verder tegen de achterzijde van de personen-auto botste Eveneens gistermorgen reed H. J. uit Hontenisse met zijn bestelauto over de Absdaalse- weg nhar richting binnenstad. Voor hem reed een Belgische personenauto, waarvan de be stuurder E.P. uit Kemzeke een oprit opreed. Terwijl hij dit deed. werd hij van achter aan gereden door de bestelauto. Niemand werd gewond, maar de bestelauto liep zware scha de cp. De schade aan de Bel gische auto was lidht. was. Oorzaak is de vervroe ging van de expositie, die an ders altijd in september werd gehouden. „Het is mede op aandrang van de fokkers dat de tentoon stelling is vervroegd", aldus de secretaris van de rege- lingscommissie, d-io de exposi tie inricht. „Half juli is er met name op het gemengd be drijf minder werk voorhanden dan in september en kunnen meer fokkers deelnemen aan onze tentoonstelling". De inzendingen, schapen, geiten en rundvee, komen uit geheel Zeeuwsch-Vlaanderen en opmerkelijk is de toename van deelnemers uit 't „oostelijke deel". Varkens zuilen ook dit jaar niet te zien zijn op het terrein naas t de Lts., waar de tentoonstelling wordt gehou den. „Die komen de laatste jaren niet meer aan bod. Ener zijds door de af en toe optre dende ziekten en anderzijds willen de varkensfokkers geen risico nemen, omdat varkens bij vervoer in de zomer nogal kwetsbaar zijn", aldus de heer Van Veen. De veetentoonstelling begint om 9 uur 's morgens. De arbi ter bij deze tentoonstelling is ir. J.A. Beukeboom uit Hein- kenszond, van het consulent schap voor de Akkerbouw en de Rundveehouderij. Na afloop van de tentoonstelling vindt de prijsuitreiking plaats in de hal van het Oostburgse ge meentehuis. polyesterihars en tenslotte af- spuiten met een witte deklaag. Het vernieuwen van de pui en, reparen of vervangen van kozij nen, duren en ramen, sohoorsteen en dakgoten. Elke woning aansluiten op het ge- meemterioal en het opknappen van de dakbedekking. Verbeteringen binnen-reno- vatie: Vernieuween elektra, vernieuwen hang- en sluit werk, ventilatie-kanaden op het dak verhogen, aanbrengen vain brede vensterbanken in de woonkamer, herstellen van plafonds, verbetering sanitair, aanbrengen van dakramen op de zolder en het betegelen van de ouohe-ruimte. Door al die verbeteringen komen de bewoners volgens de opstellers van het witplan vier e vijl' weken in de rotzooi te zitten. Ze kunnen geduren de die tijd intrek nemen in een ruilwoning. De vraag is dan: wie betaalt de verhui zing, of wie zongt voor de noodvoorzieningen wanneer bijvoorbeeld afwisselend bo ven- en benenden gewoond wordt. Verder zijn er nog een aan tal mogelijke struikelblokken, zoals de vergoeding van zelf aangebrachte verbeteringen, de datum van ingang van de huurverhoging en de zorg waarmee een renovatie wordt uitgevoerd. Volgens het BAB moeten alle klachten na reno vatie binnen bepaalde termijn, kosteloos worden verholpen. (Van onze correspiondent) S- SLUISKIL Op het woonwa genkamp aan de Blilfstraat te Sluiskil kwam het tussen A. L. en de overige bewoners tot een handgemeen, waarbij en kele rake klappen vielen. L. werd er van beschuldigd met zijn radio te veel lawaai te hebben veroorzaakt in de late avonduren. De gemeentepolitie van Terneuzen beeft de zaak kunnen sussen (Van onze correspondent) HULST De vorige week afgesloten don-ateursactie on der de particulieren van de stedelijke harmonie in Hulst, is succesvol verlopen. Vijf avonden trokken de boerenka- pel en de drumband de diver se wijken in. waar met gulle hand werd gegeven. Er we den voor enkele duizenden guldens nieuwe donateurs ge noteerd. De actie onder de Hulsterse middenstand. is eveneens bijna afgerond. De volgende actie ten bate van het uniforme- en en instrumen tenfonds is een grote antiek en rommelmarkt op zaterdag 23 en zondag 24 augustus, ge lijk met de jaarlijkse braderie in de Bierkaaistraat en Vis markt. BERGEN OP ZOOM Luxor, 20.00 uur „ik zie liet niet meer zitten 14 jr. 23.30 uur Sex-spel met brave bor sten. 18 jr. Roxy, 14.00 uur In het sprookjesland van Ander son a.l. 18.45 en 21.15 uur Pas op of we slaan erop 14. jr. Het .Markiezenhof, Steen- bergsestraat 6, EXPOSITIE „Potjes Latijn" keramiek uit de collectie Rust (t.m. 27 juli) en „Bouwen in Bergen" in het kader van M '75 (t.m. 31 aug.). Geopend ma. t.m vrijdag 10.00-12.00 en 14.00-17.00 uur, zat. en zond. 14.00-17.00 uur GOES -Museum Z. en N. Beveland, Singelstraat 11, expositie „Be- velandse monumenten in spie gelbeeld" t.m. 31 aug.). Open di. t.m. zat. van 10.00-12.00 en van 13.30-17.00 uur. HENGSTDIJK P. van Dijk, 15.00 uur schic- ting op 2 wippen. HULST Biosooopgebouw, 19.00 en 21.00 uur Tiroler sex, dolle sex! 18 jr. P. Leeraert. 15.00 uur schie ting. Stadhuis. Burgerzaal, Expo sitie van strips, geopend 10.00- 12.00 uur en 14.00-17.00 uur, zond. 12.00-18.00 uur (t.m. 17 juli). Galerie van Geyt, Steen- bergsestraa t 6. expositie straat 20, expositie van oude kaarten, gravures en etsen (t. m. 30 aug.), tevens expositie door Hugo Metsers, t.m. 21 juli. Geopend op werkdagen van 9.00-12.00 uur en van 14.00- 18.00 uur. KLOOSTERZANDE R. van Kruyssen, 15.00 uur Kermissahieting' „De Batavie ren". MIDDELBURG City Theater, 20.00 uur Hell's Fighters. Rijksarchief, St. Pieterstraat 38. Expositie „Van Kust tot Kust" over de Stoomvaart maatschappij Zeeland van 1875-1875. Geopend ma. t.m. vrijd. 9.00-12.30 uur en 13.30- 17.00 uur, zaterdag 9.30-12.30 uur, zon- en feestdagen geslo ten. (t-m. 13 sept.) Zeeuws Museum, Middelburg voor, tij dens en na de verwoestingen 1850 (t.m. 31 aug). Geopend ma, t.m. vrij. van 10.00-12.30 uur en van 13.30-17.00 uur. Zeeuws Kunstenaarscen trum, Lange Noordstraat 59, Expositie door Wim Hofunden. Geopend di. t.m. zaterdag 14.00-17.00 uur (t.m. 17 juli) Stadhuis-Vleeshal, Leden van de Zeeuwse Kunstkring. Geo pend dag. 10.00-17.00 uur en zond. van 14.00-17.00 uur (t.m. 6 juli). OOSTBURG Lede) Theater, 20.00 uur Meisjes die het in de vingers hebben 18 jr. TERNEUZEN Luxor, 20.00 uur Dracula 18 iri VLISSINGEN Alhambra, 19.00 en 21.15 uur Vol gas met Herbie a.l. Walk Inn, 20.30 uur Elly Nieman en Rikkert Zuider veld. Jaeobstore», Carilloncon cert Tentenpaviljoeu. naast Stad huisplein, expositie 46 oldti mers van Lips Autotron Dru- nen (Lm. 17 aug.). WESTDORPE Galerie Troutzaerle, Olie verven van Jacques Slegerij, Lataster en Pierre van Soest Verder aquarellen, tekeningen en pastellen van Paul Citroen (t.m. 31 aug) Geopend di. t.m. zat. van 9.00-16.00 uur, zond. 14.00-18.00 uur, maandag ge sloten. IJZENDIJKE Molen, Expositie In en voor de molen" door Maurice De- baille, Miki v. d. Ecken, Joeg Krom, Guido Metsers, Matthy Murre. Maurits Portier, Robert Raog, Rolf Sohwarz, Pol Ver- heylezoon en Josephine Rut ten. Geopend dag. van 14.00- 17.00 uur (t.m. 7 augustus). Streekmuseum, Mak 23, zo- merexpositie van 10.00-47.00 uur. Zaterdag en zon- en feestdagen van 14.00-17.00 uur (t.m. 14 sept.). ZUIDDORPE A. de Block. 14.30 uur schie ting. ANTWERPEN Meirteater, 20.30 uur Akade- klasslek Russisch mie voor ballet Middclheimpark, Middelheiro- laan Expositie beeldhouwwer ken en tekeningen van 9 leden van het werkcomité Middel- heim, alsmede de 13e Biënnale voor beeldhouwkunst, met speciale aandacht voor Turkije, Indonesië en Japan. Geo pend 10.00-20.00 uur (t.m. 4 oktober). AXEL Benelux 15.00 uur- schie ting liggende wip. BERGEN OP ZOOM Luxur 14.00 uur: „Men noemde hem Halleluja", 14 j. 16.30 en 20.00 uur: „Ik zie het niet meer zitten", 14 j. Roxy 14.00 uur: „In het sprookjes land van Andersen", a.l. 16.00 18.45 en 21.16 uur: „Pas op of we slaan erop", 14. J. HULST Bioscoopgebouw 17.00. 19.00 en 21.00 uur: „Tiroler sex, dolle sexl", 18 j. KLINGE E. de Moor 15.00 uur: Rouwschieting voor wijlen Vi tal Vos. KLOOSTERZANDE Hotel de Linde 14.30 uur: Kermisschleting. MIDDELBURG City-Theater 20.00 uur; „3 Ring circus". OOSTBURG Ledel Theater 14.00 uur! „Caklow, de vogelvrije", a.l. 16.30 en 20.00 uur: „Meisjes die het in de vingers hebben", 18 j. OOSTKAPELLE Sportzaal 20.15 uur: Ge wijd concert door Brassband „Crescendo". STOPPELDIJK J, Vernimmen 15.00 uur: schieting op 2 wippen. TERNEUZEN Luxor 14.00 uur: „Black Belt Jones". 14 j. 16.30 en 20.00 uur: „Dracula", 18 j. VLISSINGEN Alhambra 15.00 uur: Winnetou en old Surehand" 14 j. 19.00 en 21.15 uur: Vol gas met Herbie" a.l. ANTWERPEN Meirteater 16.00 uur „Aka demie voor klassiek Rus sisch ballet". Uitgave Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland RAYONKANTOREN TERNEUZEN: Nieuwstraat 9. tel. 01150-7920 (4 lijnen); HULST: Steenstraat )4, tel. 01140-3751 (3 liinen): GOES: Klokstraat L tel. 01100-28030 (3 Ujnen). KANTOORUREN Maandag tm, vrijdag 8.19 -12.30 en 13 30 - 17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE-EXPI.OITATTE Breda Maandag tun, vrijdag van 19.00 20.00 uur, teL 01600 22341. zondag van 20.00 - 22.0C uur. tel. 01600 - 22341. BEZORGKl,ACHTEN Zeeuwsch-Vlaanderen: tel. 01140-3751: Midden-Zeeland: tel. 01100 - 14944. REDACTIE Chef Zeeuwse redactie: S. C. Augustijn, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen. tel. 01150 - 7920; -privé Lorentzlaan 50, Terneuzen. tel. 01150 - 5745: algemeen redacteur Zeeland: drs. J. Bouwmans. kantoor Klokstraat Goes. teL 01100-28030; privé Zuidvlietstraal 53, Goes, teL 01100-28138: redacteur Midden-Zeeland: G. v. Ber- kel. kantoor Klokstraat I, Goes, teL 01100-28030; privé Voor burcht 37, Kapelle. teL 01102 - 2320: redacteur voor Terneuzen en Kanaalzone: P de Schipper, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel. 01150-7920; privé Noordstraat 45, Hoek, tel. 01154- 1556; redacteur voor Oost-Zeeuwsch-VIjanderen: II Postma, kantoor Steenstraat 14, Hulst, tel. 01140 3751; privé Walmolenstraat 12. Hulst, tel 01140 - 4159. Redacteur voor West-Zeeuwsch-Vlaanderen: R. van der Helm. Melkweg 40, Oostburg tel. 01170-3370; foto-journalist voor Zee land: C. J. de Boer. kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel. 01150 7920: privé Langs de Kreek 56, Terneuzen, teL 01150 - 3137; sport redactie Zeeland: A Koomen. Troelstralaan 8, Axel, tel. 01155- 25.94. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE Inspecteur zeeland: W. Hendriks, tel. 01140-3751. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland: C. Menu. teL 01150 - 5839.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 5