Onderzoek naar Montedison Sportraad geeft GS subsidie-advies RAADSLID DE KOSTER: Wethouder opende clubgebouw "■sa** Afscheid van broeder Michael kerkdiensten Promenade concerten in Goes stad streek Aardenburg Schuur uitgebrand Kwadendamme Vlissingen Goes Clinge WÊÊ—om—mm ïarkten GOES-KRABBENDIJKE. 27 jum Kruisbessen exp. II 51, frambozen II 46, IIx 57, red gauntlet I 4246, vola II 38, rode bessen I 138199, II 136157, red gauntlet I 180 200, IIx 180—200, II 170—115, vroege aardappels grote 114 133, Dr. 99—105. kr. 92—10», oude aardappels grote 8,59,5, dubb. pr.bonen I 390, snijbo nen I 170220- II 130, lav.- Scool I 30, peulen I 6106120. tuinbonen I 2428, tomaten A 128—132, C 95, uien 22—33, kroten 4136, uien 3749, wortelen 81. krop sla I 911. II 8, komkommers I 3342, bloemkool 4 per kr. 77, 6 per kr. 5974, 8 per kr. 25—76, 10 per kr. 35—37, afw. 26. KAPELLE - TERNEUZEN, 2i7 juni 1975 Kruisbessen export 79, frambozen in doos jes p. kg.: I 332-416, IIX 228, II 145, napluk I en IIX 228, napluk II 145. Aardbeien z, dop: Sengana 127, div. rassen 115. Aardbeien P- doosje van 200 gram: I 39—52, IIx 34—39, II 23-33. Aardbeien in 2 kg. krat p. kg.: I 180-240, II 170- 220. II 115-160. Bode bessen doosje van 250 gram: IA IS 199, IB 160-190, extra 159, II 136-157. Loganbessen p. doosje van 250 gram: IIx 34-44. Aard appelen; Oude oogst: grote Vh. Nieuwe oogst: grote 103- 104, driel 42-76, kriel 47-63. Groenten: Kaspr.bonen 350- 270. Kassnijbonen 140-160. Bos uien 43, Bloemkool 44-77. Ra barber 46. Frambozen: Vanaf heden is er gelegenheid fram bozen te leveren in de namid dag tot zes uur. Dit kwantum moet worden opgegeven in de voormiddag, vóór elf uur. TERNEUZEN - KAPELLE, 27 jund 1975 Per stuk: sla 2: 18-22. Bloemkool A: 64-93. B: 68-70. Afwijkend: 36-57. Komkommers: 18. Per bos. Kroten:53- 63. Uien: 9-24. Ra dijs 48-51. Per kilogram. Aard appelen, eerstelingen, grote: 130-134. Drielingen: 8-4-97. Kriel: 110. Andijvie: 41-43. Peulen: 400-424. Pr.bonen: 334-354. Rabarber: 57-58. Tuinbonen: 46-65. Kassnijbo nen. 246-247. Sav.kool: 17. Ro dekool: 73. Spitskool.- 14-25. Per doos aardbeien 1: 47-57. Aardbeien 2: 40-45. Rode bes sen: 107-116. KAFELLE-TBRNEUZBN, 26 juni Groene kruisbessen I 40, Frambozen in doosjes t 1.27-1.34, Frambozen per kg. IIX 2,34-2,65. n 1.11. Aardbei en zonder dop Sengana 1.15 Red Gauntled 1.15, Diversen 1.15. Aardbeien per doos van 200 gram I 47-58, IIX 42-47, H 23-33, Aardbeien per kg. J 2.30-2.90, IIX 1.90-2.50, II 110- 2.00. Rode bessen per doos van 250 gram extra 1.77, IA 1.72- 2.17, IB 1.57-1.91, II 1.52- 1.64. Boiling Uitslag van de 6e clubbolling van A.B.C.: 1. E. Rijókaert-P. de Geeter. 2. F. Voet-A. Leliaert, 3. R. de Geeter-R. van Rie-R. de Vriend. De stand op de rang lijst na de eerste helft van deze competitie is als volgt: 1. J. Focke en E. Ryokaert, 10 p., 2. C. Gijs, 8 p.. 3. tot en met 7: R. Coene, W. Vekflcamp, F. Voet, A- Leliaert 6 p.. 8. J. de Muijnck, 9 en 10: C. Bauwens en H. de Muijnck, 4 p. (Vaa een vMtef grvera) (Van onze correspondent) HULST Gisteren is er op uitbupdige wijze afscheid ge nomen van het hoofd van de St. WilUbrordussohool broeder Michael. Na de eucharistievie ring waren het de kinderen die de broeder met allerlei voordraohtjes en schetsjes een spontane hulde bfwcbten. Het bleef niet alleen bij mooie woorden want broeder Michael werd o.a, vernet met een rekencaloulator, een enve loppe onder couvert en een brêefeenpers. Gieteravond was er voor aide belangstellenden tijdens een informele receptie gelegenheid afscheid te nemen van broeder Michael, die na regen jaar in Hulst doorge bracht te hebben weer naar Brabant teruggaat. Broeder Michael wordt opgevolgd door de heer R. de Nijs, de eerste leek als hoofd van deze school in 70 jaar. HEINKEN8IAND Voordat tot een eventuele grond verkoop zou worden overgegaan aan het petrochemische concern Monte dison, sou volgens het PPR-raaëblid van Borseie, J. de Koster door een wetenschappelijke studie moeten werden aangetoond, dat er milieuhygiënisch geen nadelige gevolgen aanwezig zijn voor de omliggende kernen. Ook zou deze stadie moeten aanto nen, dat de algehele belasting vaa het Sloegebied door de even tuele nieuwe vestiging binnen aanvaardbare normen kan blij ven. De heer Koster heeft deze mening via schriftelijke vra gen voorgelegd aan burge moester en wethouders van Borseie. Hij vraagt af het ooi lege deze mening deelt. Het: raadslid vraagt B. en W. ver der of hen bekend is welke produktieproc essen Montedi son eventueel wil gaan toepas sen en of de milieuhygiënische gevolgen daarvan benend zijn. riij vraagt verder aan B. en W. of de huidige en de ta verwachten structurele werk loosheid in Zeeland deze even tuele nieuwe vestiging noodza kelijk maakt. Verder wil het raadslid van het college graag vernemen wat de eventuele consequenties van de vestiging zijn op bet gebied vaa de ruimtelijke ordening, de ener gie en het toerisme lange de W este rscheldestranden. De heer De Koster gaat met eijn vragen ook rog in op het feit, dat door de provincie goedkeuring is onthouden aan het bestemmingsplan indus trieterrein Sloe Borseie. Daar in was eea zone op het indus trieterrein, liggend op het ge bied van de gemeente, aange duid waarbinnen bepaalde in dustriële activiteiten niet mochten plaatevinden. De heet De Koster vraagt het college Of het dit standpunt hand toeft. Het raadslid wil tenslotte aan B. en W. weten onder welke voorwaarden het college dan wel de gemeentelijke ver tegenwoordiger in het haven schap bereid is me« te werken aan de eventuele grondver- koop aan Montedison. Het raadslid zag graag, dat de gemeenteraad van Borseie voor een eventuele grondver- koop de nodige informatie kreeg om de wenselijkheid van de vestiging van Montedi son te kunnen beoordelen en de te stellen voorwaarden en deze beoordelingen te laten plaatsvinden tijdens «en open bare raadsvergadering. (Vaa ooae correspondent) HOEK Gisteravond om •even uur is vermoedelijk ten gevolge van hooibroei braad aUgebrokea ia een kapschunr Mj landbouwer F..M. de Jonge In de Lovenpolder te Hoek. Do brandweer van Hoek en later Terneuzen bestreden het vuur doch zowel de kapschuur met een bijgebouwtje als het daarin aanwezige hooi gingen verloren. Een transportband en een trekker met aanhangwa gen konden tijdig in veiligheid worden gebracht. Door de gunstige windrichting was er geen gevaar voor het woon huis. Alleen de gebouwen zijn tegen brand verzekerd. Hoe groot de brandschade is kon nog niet worden medege deeld. (Van onze correspondent) 's HEER ARENDSKERKE De Goese wethouder voor sportzaken J.H. Room heeft donderdagavond het nieuwe clubgebouw van de voetbal vereniging 's Hoer Aeeadsker- ke offkaeel in gebruik g». De bouw van twee kleedlo kalen met doudhes «m toiletten alsmede een kantine en een kleedkamer voor de scheids rechter kon worden gereali seerd dank zij de spontane medewerking van eigen leden bi samenwerking met de firma Schrijver uit Goes. Wethouder Rooee prees in het bijzonder het doorzettings vermogen van de leden van de voetbalclub en sprak de hoop daarbij uit dat deze fraaie ac commodatie etn stimulans aal betekenen voor het behalen van een eventueel kampioen schap en promotie in de ko mende competitie. Waarnemend vice-voorzitter van de KNVB afdeling Zee land J. Cevaal bracht hetzelf de compliment wat de leden van 's Heer Arepdskerke be treft en weea er ook op dat de gemeente Goes ook de kernen niet vergeet wat betreft ver betering van accommodatie. Ook voorzitter C. de Vos van 'a Heer Arendskerke had lof voor het Goese gemeente bestuur en voor zijn eigen le den en bood namens zijn be stuur een geschenkbon aan de leden van de bouwcommissie P. Simpeiear en W. Beenhak ker die zich bijzonder ver dienstelijk hebben gemaakt. Bij de talrijke aanwezigen dis hun gelukwensen kwamen aanbieden was o.a. ook C. Bie- rens van de afdeling Zeeland van de KNVB alsmede NAC- trainer Jo Jansen die 's Heer Arendskerke o.a. ook nag on der zijn hoed» hseft gehad als eefenmeester. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG De Zeeuwse sportraad heeft aan het college van Gedeputeerde Staten advies uitgebracht over een procinciale subsidierege ling tem behoeve van de sport en de lichamelijke opvoeding. Uitvoering van de voongestel- de regeling zou de provincie voor 1975 komen te staan op een bedrag van f 85.000. In de ontwerp-sportsubsidie- regeling wordt aandacht ge schonken aan een drietal za ken: subsidie ten behoeve van de provinciale en gewestelijke sportbonden, subsidie ten be hoeve van evenementen van meer dam plaatselijke beteke nis en subsidie ten behoeve van algemene opleidingen. Wat he treft de subsidiëring van d» sportbonden stelt de regeling voor bij te dragen in de koeten van opleidingen, vorming, propaganda en voor lichting en bij te dragen in de kosten van administratie en organisatie De kweten van de sportbeoefening «ls zodanig komt volgens de voorgestelde retgelimg niet voor subsidie In aanmerking. De Zeeuwse spor traad zegt in haar advies van oordeel te zijn, dat deze kos ten dioor de deelnemers zelf gedragen behoren te wor den. Van de bij de Zeeuwse sportraad aangesloten bonden hebben er zes 'laten weten geen prijs te steüen op subsi die van de provincie. Dit zijn de afdeling Zeeland van de federatie paardrijden gehandi capten. die gewestelijke bond voor Zeeland van de landelij ke rijverenigimgen, het gewest Zeeland van de Kon. Ned. Schaatsenrijdersibond. de werkgroep Deltawateren van de Kon. Ned. Watersport Ver bond, de afdeling Zeeland van de Kon. Ned. Wieken Unie en de Nederlandse Bond van Wipsohiutters. Vdlgwns de Zeeuwse spor traad zou er in 1975 voor de sportbonden een bedrag nodig zijn van t 65.000. Invoering van de voorgestelde regeling zou voor een enkele bond een achteruitgang ten opzichte van voorgaande jaren Inhouden, te kent de Zeeuwse sportraad san Maar volgens de spor traad hebben deze betreffende bonden in het verleden een naar verhouding te hoge subsi die ontvangen. Ook die sportraad is van mening, dat de subsidie voor sportevenementen van meer dan plaatselijke betekenis weer moet worden ingevoerd. Deze suibsidieimogelijkheid is intertijd opgeschort ten behoe ve van opleiding van vrijwil lig kader. De sportraad advi seert iwt Voor de evenementen met meer dan plaatselijke be tekenis per jaar een bedrag uit te trekken van f 10.000. De sportraad is verder Wam mening, dat de provincie het provinciaal centrum voor sportleidingen voor haar reke ning moet Mijven nemen. Dat ook de gemeenten in het node lig saldo van dit oentruim «ou den moeten gaan bijdragen, heeft volgena d« Zeeuwse sportraad een aantal prakti sche bezwaren. Bovendien steunen diverse gemeenten het cursuswerk van het centrum al in de vorm onder meer van de Zeeuwse sportraad advi seert tenslotte de voorgestelde spcrtsubsidieregeSing met te rugwerkend» kracht tot 1 ja nuari 1975 te doen ingaan. Kermis Dit weekeinde is er te Kwadendamime kermis. Het jaarlijkse evenement wordt vanavond (zaterdag ge opend met een muzikale rond gang van Con Affezzione om 19.00 uur. De kermis in Kwa dendamme telt dit jaar meef attracties dan andere jaren. De kermis duurt tot en met maan dag. Gevonden voorwerpen -»• Aan het bureau van gemeente politie te VItas;?:gen zijn in de periode van 18-6-1975 t.m. 25- 6-1975 de volgende gevonden voorwerpen aangegeven: di verse bankbiljetten, 1 p. shag, gele duimstok, beige onder jurk, zwarte port. met inh., knippert, mist inh., regenjack geel, zilveren armbandje, div. Sleutels, Skippy bal, pukkel (tas), id. kaartje Aan het bureau van ge meentepolitie te O-Souburg zijn in de periode van 18-6- 1975 t.m. 25-6-1975 de volgen de gevonden voorwerpen aan gegeven: huijfdeutel, sleutel aan hanger, rode plastic kin- derport. met sleutel, overzet- zormebril in etai. Aan het dierenasyl te Vlis singen zijn de volgende dieren aangegeven: bast. bouvier teef plm. 10 mnd. boat, teef pim. 9 mnd, bast. reu pltn. 8 jaar bruin-wit, 1 cyperse poes, lap jespoes hoog zwanger, 2 jes 1 jaar, hond met gele band, spaniel. Brand Vrijdagmorgen is in de Pieter Jewpersestraat brand uitgebroken in twee leegstaande woningen. Deze woningen werden waarschijn lijk gebruikt door daklozen. De brandweer had om acht uur de brand onder controle. werpen slaagde W. Valent te Clinge, met onderscheiding voor het diploma verkoopspy- Gelsaagd Aan de pro vin- chologie in de moderne voe- eiale «lagerevafcechool te Ant- dinigsmiddelen bedrijven. Ik zeg nog tegen iemand die mee zat te kijken: „Welke zender gaat op kleur en welke volgen we op het zwart wit toestel?" Veel maakte het niet uit want zowel de VARA ais de AVRO verdienden al bij voorbaat een dikke onvoldoen de voor hun ty-aanbod. Er was niets om naar uit te kijken en dat nog wel op een dag dat de eisen niet te hooggesteld war den. Immers op de vrijdaga vond wil iedereen zijn sores v*n de hele week vergeten en onderuit .gezakt een niet al te moeilijke avond hebben. Maar zo pretentieloos als het er gis teravond aan toe ging is toch wat overdreven. Er mankeert voorzover ik weet niets aan mijn ogen maar ik zou niet graag uit het hoofd navertel len wat ik allemaal heb ge- zien. Het was als met de STER spots, kijken en verge ten op hetzelfde moment. Uit de Stratenmakeropzeeshow herinner ik me het prachtige lied van Wieteke van Dort (Martijn geeft een festijn) En uit het eerste gedeelte van VAiRA's Heteluchtballon (de voorste) dat de winnaar aan het einde verplicht werd zijn Inzet te verdubbelen. Top of Flop wordt als ik het goed heb, nog steeds gepresteerd door Herman Stok. Van VA- RA's derde gedeelte van de Luchtballon zag ik alleen het einde van „Hallo bier Hilver sum hier js de VAiRA", waarin Henk van Montfoort hopeloze moeite had om Marty Feldrnan enigszins in bedwang te hou den en het zou me niks ver wonderen als de komie Jk„bem, etivig om had". De AVRO bracht enkele veranderingen in d e succesvolle Wie kent kwis. Het kon niet uitblijven, net als bij Berend Boudewijn worden de deelnemers bij Fred Oster erop getest hoe goed ze elkaar kennen. „Heeft uw a.s. man een ochtend hu meur?" Pikant e vragen, vro lijkheid alom, dat was dus een hele verbetering in deze Wie kent fcwis of een verslechte ring dat ligt aan Je humeur, De hele avond had overgesla gen kunnen worden op Vara's Portret na. Het verhaal van een slechthorende jongen Piep. Alle moeilijkheden die Piep die eigenlijk Frank heet, heeft doorgemaakt werden naar vo ren gebracht. Het relaas van Frank was in zoverre taboe doorbrekend dat het onder werp bespreekbaar werd ge maakt. „Je moet ermee leren leven", zei hij nog en dat klinkt allemaal zo ampel. On geveer op het moment dat u dit leest wordt een reportage van het huwelijk van Christi na uitgezonden. In zoverre uniek omdat het nog vele ja ren zal duren voordat zoiets weer op het scherm te zien aal zijn. Een feestdag dus. Jetoen Diepstraten GOES Aan de Lagere Technische School te Goes slaagden; Afdeling ITO (3-j, opleiding): J.M. Biersteker te Yeraeke. G.J.P. Flikweert te Nieuwerkerk, L.J. Groenen- herg te Goes, J.A.J. Hoogvliet te Baarland, A.C. de Jonge te 'i-Gravenpolder, A.J. Looy te 's-Gravenpolder, L.P. Maat te Ellewoutsidijk ®n P.A.G. Rfjk te Kloetinge. Afdeling Bouwtechniek: J.J.F. Braam te 's-Gravenpol- der, C. Corbijn te Goes, S. Geênsen te Goea, J.M. de Gof- fau te 's-Gravenpolder, H.C. Jansen te Kruiningen, J.D. de Jonge te 's-Heerenhoek, Joh. J. de Jonge te Goes, M.L.M. de Jonge te 's-Heerenhoek, J.C. Joosse te Kloetinge, M. Otte te Kruiningen, G.L.M. Rentmees ter te Goes en C.A. Walthout te Goes. C.J. Amperse te Goes, B. v.d. Bend te Lewedorp, P. Berk te Wolphaartólijk, P.M. Proost te Goes, D.W. Slimmen te Kats, G. Slotema te Wissen- kerke, C.L. Traas te Goes en F.L. Verstrate te Wolphaarts- dijk. J.M. Elenbaae te Baar land, M. Pierloos te Hoede kenskerke, P.S.M- Huyskena t« Lewedorp, E.E. Lans te Goea. N.L. Nieu- wenhuize te Yeraeke, B A. Oe- le te Kapelle, N.G. de Reiger te 's-H- Hkuideren, P. Sturm te Goes, G. Verhoeven te Goes, M. Verschuure te Oost elijk en PJ. Versluis te Colljns plaat. T-etroom: J.M. Elenbaas te Baarland, M. Fierlooe te Hoe deken skerke, P. la Grand te Hoedekenskerke, B.A Oele te Kapelle, N.G. de Reiger te H.-H. kinderen, P. Sturm te Goes, G. Verhoeven te Goes en M. Verschuure te Oost- dijk. Afdeling schilderen: D.J C. v.d. Berg te Goes, J.J. Kievit te Krabbendijke, M. Kriek- aard te Krabbendijke, MJ. Wirtz te Hoedekenekerke, JJ. Zandee te Hoedekenskerke. T-stroom: J. Wirtz, te Hoe dekenekerke. Afdeling metaalen: CJ. de Boe te Kloetinge, R. Bneur te Kortgene, F. Harinck te Goes, M.A. Schrijver te Goea, P.R. Sinke te Yeraeke en M. Spaans te Goes. F. van Beek Sabbinge en M A. Witkeen te 's-Heerenhoek. Afdeling banketbakken: J.A. Amperse te Kortgene, C.M. Baarende te Goes, C.M. v. Belzen te Middelburg, J.H.J. v.d. Brink te Heinkenaaand, P.F. Dalebout te Kloetinge, R. den Dunnen te Breskens, J.M.E. Hokke te Goes, J.P.J. Kool» tie Goes, M. Molhoek te Goes, J.M. Oosse te Brouwers haven, E.H. Pallade te Kapel le-Biezelinge en D v. Wittene te Vlissingen. Afdeling mechanische tech niek (3 j. opleindig): W. Bal te Yerseke, H P. Eyke te We- meldinige, L.D. v. Giirt te Ril land-Data, J. Jansen te Krui- pingen en A.L. de Jonge te Nieuwdorp, Goes. J.L. Boonman te Hein- te Lewedor kensmnd, G.H. Broers te Goes en MJ. Kopmele te Nieuw dorp, R. v. Bever en te Goes, D E Boei te KapeUe-Biezelin- ge, R. Kimmel te Goes, C. Kole te Goes, H. Murre te Hoedekenskerke, J.B. Polfliet te Goes en L. Chr de Rijder te Kapelle. T. Stroom: J. Bauer te Krui ningen, M C. v.d, Berge te Kruiningen, R. v. Beverep te Goes, D.E Boei te Kapelle- Biezelinge, M. v. Doorn te El- lewoutsdijk, R. Kimmel te examens Goes, J.A. Koens te Ovezande, J.B. Polfliet te Goes, L. Chr. de Rijder te Kapelle, P.A.A Smid te Goes en J.E.R. v.d. Velde te Heinkenszand. Afdeling elektrotechniek: AW.J. Bosma te Goes, H. Ga- pelile te Goes, R. Coppoolse te Goes, M.C. Goud te Kapelle- Biezelinge, A. Jdbse te Goes, J.A. Kaas te Lewedorp, J.P. de Koeyer te Wemelding»^ G.Th. H. Lavooy te Hans- weert, L.J. Meertens te Wot- uhaartsdijk, J.W. Versteeg te Krabbendijke, W. Westerweeje té Wiesenkerke, J.G. de Wilde te Oudelande en W.G. Witte te Borssele. T. stroom: G.J. de Jong te Afdeling autaherstellen: F. Hoogstrate te Yerseke, J. v.d. Jagt te Yerseke, B.L. v. Kloos ter te Lewedorp, F.D. Krijger te Goes, D. Moerland te Kloe tinge, N.J. Nagelkerke te Goes, M.A. Paauwe te Kapel le, N. te Goes, P.M. Repkes te Goes, J.A. de Vos te Nieuw dorp, MD. Welteman te Nieuwdorp, P.J.C. v.d. Werv» te Lewedorp en J.P. v. Zwa den te Kapelle. T. stroom: P.M. Reekes te Goes. Afdeling landbouwwerktelg- kerstellen: L.K. Bakker te Yerseke J. de Bart te Hoede kenskerke, W.D. Dingemanse te Kapelle-Biezelinge, J.J. Kaase te Veeje, A Lokerse te Kruiningen, A. Polderman te Rtlland^Bath, H.A Vos te Vlissimjen en A Zwemmer te Middelburg. Afdeling installatietechniek J. Bosma te Goes, R. Dellebe- ke te Oost-Souburg, W.G. v.d. Geld te Kamperland, J.C.F. Goedemopdt te Goes, J. Huis in 't Veld te Goes, C.A. Lob- bezoo te Krabbendijke, J.L. v. Oosten te a-Gravenpolder, JJ. de Pree te 's-Gravenpolder, C.A.M. Raas te Lewedorp, A.C. Hiuiesen te Kapelle, W.M. Schipper te Baarland, J.M. Slinger te Middelburg, AS. V. Stee te Yerseke, A.J.M. Ver hoeven te 's-Heerenhoek, G.W. Vogel te Goes, A. Welleman te Nieuwdorp en H. Westetrate te Krabbendijke. Meteelprijeen: le prijs: F. Beek te Krabbendijke. 2e prijs: R. Breur te Kortgene. Se prijs: M. Spaans te Goes. 4e prijs: M.A. Schrii ver te Goes. Bovag-prijzen: le prijs: P.M. Repkes te Goes. 2e prije: N.J. Nagelkerke te Goes. 3e prijs: J.P. v. Zwede» te Ka pelle. Gawalo-prijzen: le prijs; J.C.F. Goedemondt te Goes. 2e prijs: R. Dellebeke te Oost- Souburg en H. Westrate te Krabbendijke. OCHTMANPRIJZEN 1975 Afdeling ITO: Klas la: H.H. Hoogeboezem te Middelburg, lb: B.D. v. Gilst te 's-Graven polder, Je: A. Lamper te 's- Hee- Arendskerke, 2a; A. Nuij- ens te Ellemcet, 2b; M. Ter- loüw te Hoedekenskerke, B3a: M.G. den Herder te Oudelan de, M3a: L.L.A Roose te Goes, M3b; PAG. Rijk te Kloetin- Brugklassen: Klas ld: CJ. v. Belzen te Kruiningen, le: F.N. de Kumder te Goes, If: J.M. Marijs te Hoedekensker ke, Ig: J.J.M. Boonman te Wolphaartsdijfe, Ih: C.J.L. Kloosterman te Kapelle-Bieze linge, lj: A.J. Wiskerke te Ka pelle, Ik; R.W, Dekker te Nieuwdorp. Bouwtechniek: Klas B2b: J.J. Dekker te Yerseke, B2c: P.M. Verheyke te Ellewouts- dijk, B3b: JJ. Hoogesteiger te Wemeldinge, B3c: L.C. Deur- loo te Kloetinge, B4b: AH.M. Drijdijk te Ovezande, B4c: CJ. Amperse te Goes, B4T N.G. de Reiger te 's H H. Kin deren. Schilderen: Klas 33: W.C. de Jonge te Heinkenszand, S4: J.J. Zandee te Hoedekensker ke. Metselen: Klas Ms4; N.W. Strooswijder te Nisse. Consumptieve techniek: Klas C2a: J.J. Poley te Kapel le, C2t>: P.L. Raas te Lewe dorp, C3: P.C. v. Kempen te Ovezande. Banketbakken: Klas BK4: D. v. Wittene te Vlissingen. Elektrotechniek: Klas E3a; M2a: X.L. Bourtvan te Goes, M3b: PJ. de Kumder te Goes, M2c: D. Mouthaan te Schore. M2d: C.M. v.d. Vliet te Kloe tinge, M2e: DC. Filhis te Kats, M2f: S. Mol te Lewe dorp, M3c: C.P.v. Zweeden te Goes, M3t: H. Murre te Hoe dekenskerke. Elctrotechniek: Klas E3a: M.J v. Stee te Yeraeke, E3T: R.J.P. Vermeulen te Goes, E4: J.J. Steketee te Goes. MotervoertaighersteUea Klas MV3a: J- Braamse te Heinkenszand, MVJb: C. Beeke te Kapelle-Biezelinge. Autoherstellen; Klas A4: N.J. Nagelkerke te Goes. Landboutrwerktaighersfel- toa: Klas LB4: AJ. op 't Hof te 's-Heer Arendskerke. Installatietechniek: Klas 12: A Moens te Middelburg, 14; A Welleman te Nieuwdorp. GOES Aan de Scholenge meenschap De Vakschool te Goes slaagden voor het diplo ma 3-jariige Vooropleiding voor Hoger Beroepsonderwijs de onderstaande leerlingen: Il se Fassaert te Hulst, Ada Hartman te Zierikzee, Ellen dTHonit te Goes, Anja Koster te Waterl andkerkj e. Annemiek Krijger te Halsteren, Anja Leendertse te Kruiningen, Miep Meur te Middelburg, Jannie Nieuwenhuyse te Krabbendijke, Gerda van Oos ten te Wemeldinge, Barbare Peeman te Middelbands, Ploni Rijk te Ovezande, Ineke Schuit te Vlissingen, Carla Verschoore te Goes, Marien Weststrate te RiBand, Jeanette Adriaanse te Yerseke, Elma van Balen te Goes, Tanja v.d. Bulck te Vlisjngen, Ria Burger te Kapelle, Ria Cornelisse te Goes, Wilma Davidee te Vlis singen, Wilma Fraanje te Mid delburg, Mariëtte Hoekman te Krabbendijke, Ditteke v.d. Leer te Middelburg, Atie Ma- lawauw te Middelburg, Trudie Mierae te Vlissingen, Carla Oosse te Noordwelle, Paula Palmkoeck te Oost-Souburg, Aline Perdaen te Ossenisse, Lia de Braai te Terneuzen, Ageet van Dokkum te Krui ningen, Carin van Eekeren te Bergen op Zoom, Els Jobse te Oostkapelle, Hannie de Jonge te Goes, Anneke Konpenaal te Dirksland, Jeanine de Kraker te Axel, Rian Lucerne te Goes, Evie Malawauw te Middel burg, Anja Rooze te Ooster- land, Neeltje van Splunter te Bergen ep Zoom, Marie de Vries te Middelburg, Jolenda Wolffers te Krabbendijke. Prol. diensten ZATERDAG 28 JUNI VOLLE EVANGELIEGEM. Goes Bvangeliecentrum, Wijngaardstraat 19.30 uur: Speciale Intra kerkelijke opwekkings- en evangelisa- tiedienat voor iedereen. zondag 29 juni ned. HERV. KERK Aardenburg: 10.30 uur De. f. Blokland. Axel; 10.00 uur Ds. A. de Jong 14.30 uur Bevestiging en intree beroepen pred.: Ds. A. de Jong en Ds. W. Huisman. Biervliet: 9.30 uur Ds. W. Meeuse, H.A. Breskens; 9.30 uur Ds. G. Ger- kema. Cadzand: 9.30 uur Ds. G. J. W. den Herder. Grocde: 9.30 uur de heer Ju- znelet. Hoek: 9.00 uur Ds. e. J. Riet veld. Hontenisse: 9.00 uur Ds. P. A. v. d. Vlugt. Hoofdplaat: 10.00 uur Ds. Ph. J. Leenmans. Hulst: 10.30 uur Ds. P. A v. d. Vlugt. Nieuwvliet: U.OO uur de heer Jumelet. Oostburg: 10.00 uur Ds. G. H. Geurtsen. Retranchemeai; 10.00 uur Ds. G. Verlot. Sas van Gent: 9.00 uur de heer A. Senf. Schoondijke: 9.30 uur Ds P. A L. Brinkman. St. Anna ter Muiden: 11.00 uur Ds. C. Balik. St. Kruis: 9.00 uur Ds. F Blokland. Sluis: 9.30 uur Ds. C. Balk. Sluiskil: 10.30 uur de heer A Senf. Terneuzen: Grote kerk: 10.00 uur Ds. L. J. Cazemier. Goe de Herderkerk: 10.00 uur Ds. W. J. van Meeuwen; 19.00 uur Ds. E. J. Rietveld. Opstandimgskerk: 10.30 uur Ds. E. J. Rietveld. Waterlandkerkje: 10.30 uur Ds J. v. d. Hoek, Uzendljke: 9.30 uur de heer I. Verduin. Zaamslag: 16.00 en 19.00 uur Ds. A. T. Deinum H.A. Zuidzande: 9.60 uur Ds J. v. d Hoek. geref. kerk Terneuxem: Noordstraat: 10.30 uur Ds. A v. d. Beek. Op- standingskerk: 9.00 en 17 00 uur Ds. A. v. d. Beek. chr. geref. kerk Zaamslag: 10.00 en 14.30 uur Ds D. J. van Vuuren, Gïï; KERK <vri*e Axel: 10 00 en 15.00 uur Ds J. v. d. Wjelea. OERKT. GEMEENTE Hoek; 9.30 en 14.00 uur Lees- dienst. j **ne«Ben: (Vleoo wijkstraat 9.30, 14.08 en 18.00 uur Leesdaenst. GEREF. GEMEENTE (Syno daal) Axel: 10.00 en 14.30 uur Lees- dienst. Tnerneuzen: (Frans Halsloan) 10.00 en 18.00 uur Ds. Van Ravenswaay. oud geref. gemeente Terneuzen: 1.30, 14.00 en 18.00 uur Ds. A de Reuver. leger des heils T»,™rn: »-30 uur Bidstond; 10.00 en 19.30 uur Samen komst. VOLLE EVANGELIEGEM Goes: Bvangeliecentrum, Wijn gaardstraat -10.15 uur- ge- zinssamenkomst doopsgez. gemeente Aardenburg; 10.30 uur ds. H Luikinga. PINKSTERGEMEENTE Bethel, 2e Verbindingstraat 10.00 uur Woensdag 8 00 uur tatóo^ (1e Verbinding. r\k. kerkdiensten Axel, H. Gregorius de Grote m or01150"1532. ZATERDAG u., zondag 9.00 m 11.00 uur. Aardenburg, O. L Vr. Tenhe melopneming zaterdag 19B0 uur, zondag 9.00 en 10.00 uur. uur, zondag 10.00 uur. Cadzand, parochie H. Henri- cus, zaterdag 19.00 uur en zondag 8.00, 10.00, 11.30 en 19.00 uur en zondag 10.00 uur. Clinge, H. Henricus zaterdag 19.00 uur, zondag 8.30 en 11.00 uur. Goes, H. Maria Maagd, tele foon 01100-6754, zaterdag 19.00 en aondag 8 30 ei 10.00 uur. De Hoogte, Popu lierstraat, zondag 11.80 uur. Groenedijk, H. Martmus, tel 01148-382. Zaterdag 18.30 zondag 7.30, 9.00. 10.30 en 17 00 uur. Hansweert, O.L. Onbev. Ont. zaterdag 18.00 uur, zondag 10.30 uur. 's Heerenhoek, Sint Willebror dus. tel. 01105-264, zaterdag 19.00, zondag 7.30, 9.10 en 10 30 uur. Heinkenszand, H. Blasius, tel. 01106-1216, zaterdag 19.00, zondag 7.30, 9.30 en 10.30 uur. 10.00, zondag 8.00 en 19.00 uur. Hoek, H. Kruiskerk, zaterdag 10.00 en zondag 10.30 uur. Hoofdnlaat H. Eligius, zater dag 19.00 en zondag 9.00 uur. Hulst, H. Willibrordus, zondag 8.30. 10.00, 11.30 en 17.00 uur. Kamperland, Molenhoek, zon' dag 10.30 uur. Koewacht, H.H. Philippua en Jacobus, tel. 0U48-360). Za terdag 19.00, zondag 8.00 en 10.00 uur. Kwadendamme, H. Bonifacius tel 01194-219, zaterdag 10.00, zondag, 19.00, zondag 8.00 en 19.00 uur. Kruiningen, hotel De Koren beurs, Markt, zondag 11.15 uur. Lewedorp H. Kügius tel 61196-12336, zaterdag 19.00 uur zondag 4.00 en 10.00 uur. Middelburg, Kerk Lombard straat, zaterdag 19.00 uur, zondag 10.15 en 19.00 uur, De Hoeksteen, zondag 11.30 uur. Oestburg H. Etigiua, tel. 01170-2003, zaterdag 19.00 uur zondag 8.39 en 10.30 uur. Ovezande, O.L.V. Hemelvaart, tel. 01105-214, zondag 8J0 en 10.30 uur. Phillippine, zaterdag 19.00, zondag 10.00 uur. Rilland-Batb, zaterdag 19.00, zondag 10.00 uur. Sas van Gent, H. Maria He melvaart, tel. 61158-1661, 9.30 en 11.00 uur. Sasput, zaterdag 17.00 uur, zondag 9.00 uur. Schoondijke, zaterdag 19.00 uur, aondag 19.00 uur. Slijk piaat Hulpkerk zaterdag 17 DO zondag 8.10 uur. Sluis, St. Jan de Doper,fel- 01178-208. - -Zaterdag 19.00 uur, 'bondag 8.00 en 10.00 .uur. Sluiskil, Ant. van Padua, tel. 01157-418, Zaterdag 9.00 en 10.45 uur. St. Jamteen, zondag 11.30 uur. Terneuzen, H. Willibrordus, teL 01150 - 2327. Binnenstad, zondag 11.45 uur. Triniteito- kerk zaterdag 19.00 uur. Zondag 990 en 10.15 uur. Kruiskerk (Hoek), zondag 10.00 uur. Opstandingskerk, zaterdag 19.00 uur, zondag 9.30 en 11.00 uur. Vlissingen, parochiekerk Sin- ge, zaterdag 19.00 en zondag 9.30 en 12.00 uur. Open Het Paauwenhurg, zondag 11.00 en 19.00 uur. V.O.W, Seuburr, Martinus- kerk, zaterdag 9-00 en zen- dag 10.30 uur Westdorpe, H. Maria Visitatie, tel. 01X58-527. Zaterdag 19.00, zondag 8.00 en 10.00 uur. Uzendljke, OX-Vr. Tenhemel opneming, tel. 01176-234. Za terdag 19.00, zondag 8.30 en 10.30 uur. Zaadstraat, zaterdag 19.15 uur. yerseke, H. Arme. zaterdag 19.15 en zondag 9 uur. Weert, zondag 10.00 Uur. Zuiddorpe zaterdag 17.15. Toeristenzielzorg WALCHEREN. Dishoek en Koudekeke 10.00 uur: Toeristenkerk. Dombarr Zaterdag 19.00 uur (bijkerk); zondag 10.00 uur (recreatieterrein of bij kerk. Zoutelande zaterdag 19.00 uur: Zondag 10.00 uur. Middelburg - Hoofdkerk Lombarostraat, zaterdag om 19.00 uur en'* zondag om 10.15 en.18.9ft uur. Hoeksteen Roceeriburglaan, j«ndag om 11.30 uur. West-Souburg Kerklaan 19, zaterdag om 19.00 uur en zondag om 10.30 uur. Vlissingen Singel 106, za terdag om 19.00 uur en zon dag om 9.30 en 12.00 uut. Paauwenhurg - Openhof A. Gagelweg. Zondag om U.OO en 19.00 uur. Lewedorp Zaterdag om 19.00 uur en zondag om 8.00 en 10.00 uiur. Vrouwenpolder Toeristen kerk Fort den Haakweg: zat. 19.00 uur, zondag 10.00 uur. Weetkapelle Toeristenkerk, Bazienstraot. Zaterdag 19.00 uur, zondag 10.00 uur. NOORD BEVELAND. Gees - Hoofdkerk Singel straat 9, zaterdag om 19.00 uur en zendag om 8.30 en 10.00 uur. De Hoogt, Popul lerenstraat, zondag om 11.30 uur. Lewedorp Zaterdag om 19.00 uur en zondag om 8.00 en 10.00 uur. Kamperland - Toeristenkerk, Molenweg zaterdag 19.00 uiur, zondag 10.00 uur. Kortgene Ned. Herv. Kerk: zaterdag 19.06 uur. pasloriediensten Goes Goes ziekenhuizen. parochie Goes, - parochie O.Z.Beveland. Zondag van 1'2.00 - 24.00 uur: T. Brooy- mans, teL 01100-13541. Zak van Z.Beveland Zon dag van 12.00 - 24.00 uur: W. Clement, tel. 01196- 12336. (Van een onzer verslaggevers) GOES De promenade-or gelconcerten in Goes zullen ddt jaar worden verzorgd door Henk G. van Putten (8 juli), L.C. 4e Broekert (16 juli), Leo van Doeselaar (22 juli) en Kees van Eersel (29 juli en 5 augustus). De orgelpromena- deconcerten worden gegeven in de Goese grote kerk op de wekelijkse marktdagen en bef- gin«en-»>-dan, om- -half drie 's middags. De toegang it gra tis.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 7