Snellere uitvoering riolering afgeketst in raad Hulst Restauratie de Gier gestart HBO begint met Leao-opleiding Zeskamp in Hulst O Pater A. Ruyloft nieuwe pastoor van Graauw Raad van Oostburg toerde langs campings stad streek nK •Ispèel WEDGWOOD De Vos Eggermont B.V. Leider en trainer voor A-junioren Clinge Kleuterleidster uitgeluid Veekeuring in Heille Slijkplaat neemt afscheid van leerkrachten Hulst St. Jansteen Raden op excursie Expo-werkstukken van bejaarden Kieldrecht Nieuw-Namen TERNEUZEN WIL SNEL BESLUIT VUILVERBRANDING Kieldrecht Clinge (Van een onzer verslaegevers) HULST Een versnelde uitvoering van de aanleg van een nieuwe riolering in Kapel- le-Brug Is door de gemeente raad van Hulst afgestemd. Het voorstel kwam van de heer P. Stevens. Burgemeester Mol thoff had weinig overredings kracht nodig om de raad ervan te overtuigen dat het beter was om de lopende besprekin gen met het Belgische Kemse- ke over deze zaak af te wach ten. „We praten al zolang over dlie zaak. We moeten geld be schikbaar stellen voor de rio lering Gentse Vaart-Kapelle- bruig". zo meende de heer Ste vens. Hij bombardeerde deze steil in gname gelijk tot een voorstel De gelden voor de aanleg van het wenk moesten volgens hem uit de reserve pot van de gemeente Huil9t komen. Burgemeester Molthoff leg de uit dat het allemaal niet zo eenvoudig in elkaar zat: ,We zijn ermee bezig. We mogen er niet zonder meer vanuit gaan dat Kemzeke wel mee zal betalen. Het is eleganter om van te voren te praten en geen gok te riskeren. We gaan de komende dagen kontakten leggen. We moeten een broe dende kip niet storen". De heer Stevens sloeg de raad van zijn voorzitter in de wind oin het voorstel terug te nemen. De heer Molthoff noemde deze houding een on verstandige zaak. De heer H. Vercauteren stelde zich achtei de lieer Stevens op. Hij uitte de vrees dat er volgend jaaT wel eens weinig geld van hei rijk kon komen in de vorn vain subsidie. Dit met het oog op het miljardengat van Dui- senberg De heer Molthoff verwacht-u dat die impulsen, ACW-subsi- die wel zouden blijven koine! Het voorstel van de heer Ste vens haalde het tijdens de stemming bij lange na niet. tegen twee Veertien voor. Het wel of niet ophangen van een reclamebord vergde nog heel wait discussie. B. en W. van Huist hadden in een voorstel aan de raad hun veto uitgesproken over de aanvraag van e enfirma aan het Stations plein om een reclamebord op te hangen. De raad was er vierkant tegen. Mevrouw E -iemert-Koch vond dat er an- 'are borden in de gemeentr varen die het stedeschoor neer toetakelden. De heei -Stevens trok het geheel in de -leer van de werkgelegenheid tot ieders hilariteit: ..Hoe meer borden er hangen, hoe meer er verkocht wordt. Dan kunnen er weer mensen in dienst worden genomen". Methouder J. H. Stolte be- -toogoe dat de raad ergens een grens moest trekken en een keer stop moest zeggen. Zijn collega wethouder J.A. Blom- naert vatte wat dat betreft de koe bij de horens: „We moe ten consequent zijn. Als er -traks borden met zwevende dames aan sex-boetieks komen te hangen dan kunnen we laar ook niets meer aandoen". Ondanks de argumenten van B. en W. weed het voorstel verworpenvier voor, twaalf tegen. (ADVERTENTIE) OFF. DEALER K.T.V. HIFI-STEREO APPARATUUR elektrVnika Hoofdstraat 16 St JansteenHolst Tel OIMO.2491 (Van een onzer verslaggevers). HULST Evenals vorig jaar houdt de Ki'J in samen werking met de buurtvereni ging Den Dullaert vanavond (zaterdag) in Huist eeu zes kamp. Het programma wordt volle dig uitgevoerd achter de sport hal Den Dullaert en is gratis toegankelijk. De voornaamste onderdelen zijn autoduwen, waterbuizentransport, skilo pen, waterballet met slinger- bal en een geheime rode draad, welke telkens na elk onderdeel door de twee ploe gen wordt uitgevoerd. De deelnemende ploegen zijn van de KPJ Terhole met' pi. leider Jan Maas. Lamswaarde met Etienne Broeckaert. Graauw met Piet Steyaert. Koewacht met Herman Baert St.-Jan steen met Honny van Looy, Westdorpe met Casper van Waes, Vogelwaarde met Theo de Winter PJZ Axel met Theo de Winter en de buurtvereni ging Den Dullaert met ploeg leider Jo Everaert, in totaal 9 teams welke alle verplicht zijn om 6 heren en 4 dames in de arena te brengen. De jury voor dit hoofdzakelijk uit wa terachtige onderdelen bestaand programma bestaat uit Theo Hiel, Wim Koster, Chris Mar tens, Oscar Poppe, Marja van Houte, Eddy Broeckaert en Piet Boënne. Er is medewer king van de Hulster brand weer om het zwembad op peil te houden. Na afloop is er een feestavond in de foyer van Den Dullaert. Het commentaar bij de spelen wordt geleverd door Wim Hendriks. (ADVERTENTIE) Korte Nieuwstraat 21 HULST Tel. 3558; b.g.g. 2209 (Van onze correspondent) CLINGE De jeugdcom missie te Clinge heeft ouder voorzitterschap van P. Ras een aktiviteiten programma opge steld. De A-junioren zullen door het bestuur van de voet balclub worden geleid. Voor deze junioren cal het bestuur ook een leider en een trainer aanstellen. De B-junioren zullen in het komende seizoen getraind worden door R. van Craenen- broek De C-junioren, twee elftallen, zullen getraind wor den door Mark Magnus en P. vac der Heyden. De D-pupil- len zullen getraind worden door Joh. Ras. Het ligt in de bedoeling om ook nog een E- elftal te vormen. Mocht dit doorgaan, dan zal J. Delforge zich belasten met de training. (Van een onzer verslaggevers) HULST Met het onthullen van een bord startte bur gemeester P. J. G. Molthoff van Hulst gistermiddag rond vier uur officieel de restauratie van het pand „De Gier" in de Steenstraat. Op het bord viel onder meer het motto van de restauratie in het algemeen te lezen: „Restauratie, een toekomst voor ons verleden". De burgeme ester gal het startsein voor het herstel in oude glorie van het pand in aanwezigheid van de wetnou- ders J. H. Stolte. J. A. Blom- maert en B. de Keijzer. Ver der waren aanwezig vertegen woordigers van het architec tenbureau Rothuizen en het Hooft te Goea die in overleg met monumentenzorg een res tauratieplan opstelden. Ook enkele raadsleden toonden be langstelling. De kosten van de restauratie, die overigens al aan de gang is, bedragen bij elkaar 738.000 gulden. Een ge deelte van deze som wordt gedekt door een acw-subsidie, (Van onze oorrespondent) SLUIS Na een verblijf van zes jaar als kleuterleidster te Sluis heeft zuster Hendrika vrijdag afscheid genomen van haar kleuter-. Dit gebeurde tijdens een officiële receptie, waar haar veel lof werd toe gezwaaid. Namens het school bestuur sprak de heer Ohms. Als blijk van waardering bood hij een fototoestel aan. Me vrouw van de Vijver sprak namens het ondercomité. Zij bood een bandrecorder en bloemen aan. Voorts werd nog het woord gevoerd door pas toor Holleman en de heer Buk- kens, hoofd van de lagere school. In het algemeen werd betreurd dat zuster Hendrika Sluis gaat verlaten. Zij heeft een nieuwe benoeming in De venter. (Van onze correspondent) HEILLE De keuringscom missie Heille zal op maandag 30 juni wederom de jaarlijkse veekeuring houden. Dit jaar voor de achttiende maal. Het aantal inzendingen groeit elk jaar. Vorig jaar waren er ca. 100 Inzendingen. In praktisch elke Zeeuwsch-Vlaamse ge meente werd in vroeger jaren een veekeuring gehouden. De een veekeuring gehouden. De ze traditie is echter in de loop der jaren in het slop geraakt. In Heille slaagden enkele en thousiastelingen, onder wie se cretaris Robert Focke> deze traditie in stand te houden en hiervoor bij het geïnteresseerde publiek en veehouders belang stelling op te wekken. Dit voor de kleine doch een grote samenhang vertonende dorps gemeenschap heel belangrijke evenement vangt aan om 13.30 uur en speelt zich op een ter rein nabij het dorpshuis te Heille, waarna na afloop ook de prijzen zullen worden uit gereikt. (Van een onzer verslaggevers) GRAAUW Zondag zal de benoeming bekend gemaakt worden van pater A. Ruyloft van de Orde van de Maristen tot pastoor van Graauw. Pater Ruyloft. die 45 jaar is. is thans onderpastoor in de r.k. paro chie van Brasschaat. De huidige pastoor van deze Belgische parochie, pater Van Aert, is thans 67 jaar en gaat met emeritaat. De bedoeling is dat hij komt wonen in de pastorie in Graauw, zodat Graauw in feite over twee zie- leherders kan beschikken. een subsidie in het kader van de werkgelegenheidsbevorde- ring. Het pand „de Gier" is in 1973 aangekocht door de ge meente Hulst voor de som van 900.000 gulden. De laatste par ticuliere eigenaar en bewoner was dokter De Gier, een niet onbekende figuur in Hulst. Na het vertrek van dokter De Gier kreeg het pand in de volksmond de naam „de Gier" mee. Oorspronkelijk as het honderden jaren oude gebouw een „refigium", een vlucht- plaats voor de monniken van het klooster in Hulst, de abdij van duinen. In 1400 woonden de zogenaamde lombarden al ln het statige huis. De lombar den. van Italiaanse afkomst, hadden in die tijd de geldhan del in Hulst ln handen. In 1547 werd het pand gekocht door de monniken van dui nen. Na de verovering van Hulst in 1547, door de stedendwin ger Frederik Hendrik werden alle eigendom van de „paap- sen" door de oranjevorst ver beurd verklaard. Het gebouw werd omgedoopt tot het prln- senhuis en werd staatseigen dom. Later ging het weer over in particuliere handen. De stichting streekmuseum oost- Zeeuwsch-Vlaanderen wil in het pand „de Gier" het oude Hulst weer tot leven brengen. Wanneer het gebouw als streekmuseum in gebruik kan worden genomen is nog niet bekend. (Van onze correspondent). SLIJKPLAAT In Slijk plaat is afscheid genomen van de kleuterleidster mevrouw van Geffen, het hoofd van de lagere school de heer H. v. d. Voorde en de onderwijzer W. de Pundert. Mevrouw van Geffen is elf Jaar kleuterleidster geweest doch wegens gebrek aan kleu ters zal de school gesloten moeten worden. De heer van de Voorde is benoemd aan de LTS in Oostburg en de heer de Pundert zal de wapenrok aantrekken. Namens het ou dercomité sprak de heer M. Kuijl woorden van waardering tot de vertrekkenden. Hij zei dankbaar te zijn voor hetgeen zij hebben gedaan voor de jeugd in Slijkplaat. Hij bood een cadeaubon aan. Geslaagd Aan de acade mie te Breda slaagde voor fy- sio-therapeute mej. M.E.A. Verwey uit Hulst Geslaagd Aan de Hoge Technische School te Tilburg slaagde voor bouwkundig-in genieur dhr. J.P.A. Verwey uit Hulst. neerd heeft, stond bij de rust reeds met 02 voor. Het enige ABN-doelpunt werd gescoord door Wim Vinke. Voetbal Het voetbalteam van FC Marionette uit Hulst speelt vanmiddag, zaterdag middag, om 16.00 uur in het Belgische Burcht bij Antwer pen een vriendschappelijke voetbalwedstrijd tegen het voetbalteam „Halfweg" Geslaagd Aan de R.K. Uni versiteit te Nijmegen is voor doctoraal notarieel recht ge slaagd de heer J.M.E. Seydlitz uit Hulst. Voetbal Een voetbalteam van de Algemene Bank Ne derland N.V. uit Terneuzen heeft in een op het OZO-ter- rein te Hulst gespeelde vriendschappelijke voetbal wedstrijd met 15 verloren van een Terneuzense voetbal team uit de „Noordstraat-Pro menade". Het team uit de Noordstraat-Promenade, dat de gehele wedstrijd gedomi- Muziek Vanavond, zater dagavond, verzorgt de harmo nie „Sint-Jan" te Sint-Jan steen een rondgang door het dorp. Dit ter gelegenheid van de opening ven de jaarlijkse kermis. Collecte De huis-aan-huis i oLleete ten bate van de Zon nebloem afdeling Sint-Jan- steen heeft een bedrag van 166,25 opgebracht. (Van onze correspondent) OOSTBURG Door de raad der gemeente Oostburg is de jaarlijkse excursie gehou den welke dit jaar langs de campings, 31 in totaal, voerde binnen de gemeente. Aan de ze excureie werd ook deelge nomen door de dames van de raadsleden en het bestuur van de cam pinghouders vereniging Twee campings, te weten Hoogduin en Zonneweelde werden met een bezoek ver eerd om nader kennis te ma ken met de voorzieningen op de campings Gestart werd aan de Panneschuur, te Nieuwvliet en vervolgens via Cadzand, Breskens weer in Nieuwvliet bij Panneschiuur te arriveren. Ook hier werd een rondgang gemaakt. Na een ge zamenlijke maaltijd ,in de kan tine van de camping sprak Burgemeester A. Schipper Hij zei dat een grote vooruitgang op het recreatieve terrein te be speuren is. (Van een onzer verslaggevers) HULST De gemeentera den van Hulst en Hontenisse maken op donderdag 21 au gustus een uitstapje naar de Braakman. Tijdens deze ex cursie zal ook een bezoek worden gebracht aan een Bel gisch spaarbekken. De aan vang van het tripje van de raadsleden is rond 14.00 uur. (Van een onzer verslaggevers) TERHOLE Vandaag za terdag is er in het florpshuls te Terhole eeir tentèonstelling van werkstukken, die vervaar digd zijn doof gehandicapte bejaarden. De tentoonstelling wordt voor de tweede keer gehou den. Het geheel krijgt een of ficieel tintje, aan te brengen door wethouder P. Everaert van Hontenisse die de opening verricht. De openingstijden van de tentoonstelling zijn 14.00-16.00 uur, 20.00-21.00 uur. Van de opbrengst van de verkochte werkstukjes zullen nieuwe materialen worden aange schaft. Bedevaart Zoals iedet jaar zal door de VTB en de A. Verbruggenkring een reis worden georganiseerd naar de Ijzerbedevaart. Deze bede vaart vindit plaats op zondag 29 juni. De inschrijving kan geschieden bij de heren G. van Nerum in de Merodestraat en B. Vlegels in de Molen straat te Kieldrecht. Verkenners Onder leiding van hun hopman de heer F van Roeyen gaan de verken ners en welpen van de groep Sint-Pauwels te Nieuw-Namen een weekend doorbrengen in hun blokhut. 'Op zaterdat en zondag staan er verschillende activiteiten op het program ma. (Van een onzer verslaggevers) BREDA Het Instituut voor Hoger Beroepsonderwijs in West-Brabant hoopt in 1976 in Breda een begin te maken met een Hogere Economische en Administratieve Opleiding (HEAO). Dat deelde de voor zitter van het instituut, mr. J Misteli, vrijdag mee bij de uitreiking van diploma's aan 85 leerlingen van de H T.S. en 49 van de Laboratoriumscho- len. Die MEAO zal een comple tering vormen van de cluster van hoger beroepsonderwijs- instellingen. die mensen oplei den voor bedrijfsleven en in stellingen. Voor een evenwichtige ver scheidenheid vam studiepro gramma's streeft het Instituut, aldus mr. Mistelli, een verdere uitbouw van de aam de H.T.S. verbonden afdelingen na, als mede een uitbreiding van de opleidingen aan de Hogere- en Middelbare Laboratorium- school tot een volledig pakket m de chemische sector. Daaronder behoort de uitbrei ding van de nu nog 3-jarige H.B.O.-B-opleidin,g tot een 4- jarige Vorig jaar is men op twee plaatsen in Nederland gestart met een experiment daartoe, dat de naam verkreeg van Hoger Natuurwetenschap pelijk Onderwijs. Een naan waar men in Zuid-West-Ne- derlaind, aldus mr. Misteli niet zo gelukkig mee is. omdir die feitelijk de inhoud van di opleiding niet goed dekt De heer Misteli noemde hei Westbrabantse Instituut eer van de weinige instituten, dit door de staatssecretaris ge noemde uitgangspunten vooi zo'n vierjarige opleiding volle dig kunnen waarmaken. Dat zijn: gelijkwaardigheid in maatschappelijke waardering met de HTS.. mogelijke sa menwerking met het weten schappelijk onderwijs en ge schiktheid tot erkenning van het diploma binnen È.E.G.- verband. Het Instituut streeft een regionale aanpak na. Daartoe behoort de totstandko ming van een gezamenlijk voorbereidend jaar. met daar na aan het Instituut verbonden meerjarig vakgerichte studies n alle chemische richtingen. Mr. Misteli deelde voorts tiee. dat in oktober een begin vordt gemaakt met een ïieuwbouw aan de Lovensdijk- hraat voor de Hogere- en Vliddelbare Laboratorium- rhool. Het gebouw zal drie- naai zo groot worden als het nuidige en in mei 1977 gereed :ijn „Dat zal dan", aldus mr Misteli, „23 jaar zijn nadat de ingediend" eerste plannen daartoe worden Ook op het stuk van democra tisering binnen de opleidingen van het Westbrahantse Insti tuut kondigde de voorzitter vernieuwingen aan. „Wij vin den een goed voorbeeld", zei hij, „in het bedrijfsleven, het onderdeel van de maatschappij waar het grootste deel van on ze studenten zijn weg zal vin den" Hij doelde daarmee op de ondernemingsraad en deel- het nieuwe cursusjaar aan de schoolgemeenschap het model van een Instituutraad zal wor dein voorgelegd. .-De Vereni ging voor Hogere Technische Scholen en de Vereniging voor Scholen voor Laboratori- umpersoneel hebben uit de ve le denkbeelden het onze ver kozen" zei hij. Die Instituut- raad zal alle geledingen om vatten en elk onderwerp het In stituut rakend, zal erin ter dis cussie kunnen worden gesteld. HUISARTSEN. Aardenburg en Oostburg Dokter Bruggeman, Niéuw- straat 53 te Oostburg. tel. 01170—2121. Axel Dokiter Frank, Noord- straat 9 te Axel, tel. 01155 1666. Van zaterdagmorgen 8.00 uur tot zondag 24.60 uur. Biervliet, Hoofdplaat en IJzen- dijke Dokter A. Lievens, Beursstraat 6 te ÏJzendijke. tel. 01176—1266. Breskens, Groede en Schoon- dijke Dokter Hof te Schoondijke. tel. 01173— 1428. Cadzand. Retranchement, Sluis en Zuidzande Dozter Bom te Cadzand. tel. 01179—1366. Clinge, Koewacht en St. Jan steen Dokter Melchers. tel. 01146—327. Driewegen, Hoedekenskerke, •s-Heerenhoek en Ovezande De praktijk van de huis artsen J. Geldof, J. Kole en S. Wöstmann wordt tot maandagochtend 8.00 uur waargenomen door dokter H. Zwartelé, Werrilaan 43 te 's-Heerenhoek. tel. 01 JOB 1280. Goes Dokter D. Keizer, Fr. den Hollanderlaan 29. tel 6405. Hulst Dokter W. Gielen, Gr Markt 11. tel. 01140— 2969. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Enige tijd geleden heeft de firma Tolle naar bij de gemeente Terneu. zen offerte uitgebracht voor het inrichten van een vuilver brandingsinstallatie. De kosten hiervan zouden voor de ge meente tussen f 20,- en f 25,- liggen. Aan de offerte waren allerlei voorwaarden verbon den zoals toestemming tot ver koop van oud-ijzer en een in vesteringspremie. Dit deelde gisteravond drs. R. Barbé mee tijdens de Terneuzense raads vergadering- Op een voorlichtingsavond bleek, aldus de wethouder, dat niet gegarandeerd kon worden dat beneden f 25.- verbrand kon warden en hij vond het niet juist af te gaan op een enkele offerte- „Wij als over heid moeter. meer dep aftasten en "niet name - -giënische asp- Iverbranding be milieu-hygiënische aspecten lüL-V.ëb .vut-v1 ren. Verder zijn er ook rui we ontwikkelingen op dit ge bied. ïoals recycling". De heer Barbé kwam tot zijn opmerkingen na uitlatin gen van de heer De Jong (WD) die vreesde dat de vier Oost-Zeeuwsch-Vlaamse gemeenten hun afvalstoffen- probleem zouden oplossen zon der samenwerking met Ter- neuzen. Volgens hem zou de z.g. Intercommunale reeds be sloten hebben tot vuilverbran ding over te gaan. De heer Barbé stipte aan dat tijdens een gistermiddag gehouden vergaderimg de meerderheid van de aanwezige Zeeuw-Vlaamse collegae voel den voor de idee van een cen trale stortplaats teneinde een begin te maken met de ook door het provinciaal bestuur gewenste regionalisatie op dit gefbied. Gelijktijdig zouden dan studies verricht kunnen worden over de verwerking van dit vuil. Hem was overi gens niet gebleken dat de In tercommunale reeds besloten had tot vuilverbranding over te gaan. Braderie Op zaterdag 28 juni en zondag 29 juni is er braderie in Kieldrecht. Sche pen Overmeire opent het win- keliersfestijnmet medewerking van een majorettenpeloton, Om 14.30 is er een straakte- kenwedstrijd voor de jeugd. Om 20.00 uur verzorgt het muziekkorps Sint Cecilia een rondgang. Om 21.00 uur volgt er een kampvuur op de markt. Tijdens dit evenement treedt een dansgroep „de Drieske Nijpers" uit Sint-Gillis Waas op. Zondagmiddag om 14.00 uur begint er een pony koers om het kampioenschap van de grensstreek. De festiviteiten worden besloten met een gymnastiekshow door de „Kieldrechtse jeugd in bewe ging". Inschrijving Ouders kun nen leerlingen inschrijven voor de meisjesschool „de Kreek" van 2 tot en met 11 juli. Verder kan er na 15 au gustus nog ingeschreven wor den. Schieting Op de staande wippen bij C. Weemaes te Clinge hield de sehuttersmaat- schappij „Eendracht en Broe dermin" haar jaarlijkse ko- ningsrhieting. In de tiende ronde gelukte het aan de schutter Willy Ivens de ko ningsvogel naar beneden te halen. Hij onttroonde daarmee de vorige koning de heer R. de Vos. Kloetinge, Wemeldinge, Ka- pelle-Biezelinge en Katten- dijke Dokiter H. Entink, Kon. Juliamastraat 21 te Kloetinge, tel. 01100—6857 b.g.g. 01192—433. Middelburg Dokter J. Pel, Rouaansekaai 11, tel. 26659 (zaterdag) en dokter M. Reyerse. Seisweg 29, tel. 13456. Visites aanvragen voor 10.00 uur. Spreekuren zaterdag en zondag voor dringende gevallen van 12.30—13.00 en van 17.20— 18.00 uur. Nieuwdorp, Lewedorp en Borssele De praktijk van dokter G. Aarnoutse wordt waargenomen door dokter Kiviet. Reimerswaal Dokter J. de Beij te Hansweert, tel. 011301344 voor de dorpen Hansweert, Kruiningen en Yerseke. Dokter J. Lampa te Rillri-nd-Bath voor de dorpen Krabbendijke en Rilland- Bath. Sas van Gent e.o. Dokter E. Du Puy, Stationsstraat 26 te Sas van Gent, tel. 1777. Sluiskil, Philippine en Hoek Dokter H. Hofstee, Julia- nastraat 10 te Hoek. tel. 01154—1345. Terneuzen Dokter J. Ste vens, Scheldekade 27. tel. 01150—2020. Vlissingen Dokter D. Bom, tel. 12233 (tot zaterdag 24.00 uur) en dokter A. v. d. Griek, tel. 12950 (van zater dag 24.00 uur tot zondag 24.00 uur). Visites aanvra gen voor 10.00 uur. Spreek uren zaterdag en zondag voor dringende gevallen van 12.30—13.00 en van 17.30— 18.00 uur. Wolphaartsdijk, 's-H. Arends- kerke en Heinkenszand Dokter D. van Driel te 's-H. Arendskerke, tel. 01106— 1202. Zaamslag Dokter C. Ver boom, Axelsestraat 2 te Zaaimslag, tel. 01153 1377. TANDARTSEN. O.Z.-Vlaanderen Tandarts A. van Ravels, Stationsstraat 14 te Hulst, tel. 01140—2205. Spreekuren zaterdag van 10.0010.30 en van 18.00 18.30 uur, zondag van 12.00—12.30 uur. W.Z.-Vlaanderen Tandarts A. van Herk te Oostburg, tel. 011702493. Spreekuren zaterdag en zondag van 12.0012.30 uur. Walcheren Tandarts A Peeters, Houtkaai 7 te Mid delburg, tel. 01180—12565. Spreekuren zaterdag en zon dag van 11.0012.00 uur. Z. en N. Beveland Tandarts A. Laumen, Clara's Pad 71 te Heinkenszand. tel. 01106—1288. DIERENARTSEN. „J|l. en Z. Beveland sDieren- arts" J. Gakoer, Bloemen- straat 4 te Ovezande. tel. §£195*288. O. Z-Vlaanderen Dieren arts M. Schaub, Serlippen- straat 27 te Terneuzen, tel. 011505017 en dierenarts E. de Nijs, Wilhelminalaan 11 te Hulst. tel. 01140—3004. W.Z.-Vlaanderen Dierenarts K. v. d. Vijver te Hoofd plaat, tel. 01174424. Walcheren en deel N. Beve land Dierenarts J. Hoft- ijzer te Middelburg, tel. 0118013118. Consult alleen na telefonische afspraak. Vi sites aanvragen zo mogelijk van 8.009.00 uur. APOTHEKEN Axel Apotheek Axel, Bui tenweg 8, tel. 011552888. Zaterdag van 10.0011.00 en van 16.0017.00 uur. Verder uitsluitend voor spoedgevallen en recepten. Goes Zeeuwse apotheek. Grote Markit 10. tel. 01100— 5255. Middelburg Apotheek W. Hummelen, Markt 69. tel. 12134. Terneuzen Apotheek Ha- mann, tel. 2060. Zondag geo pend van 11.3012.30 en van 17.3018.30 uur. Verder uitsluitend voor spoedgeval len en recepten. Vlissingen Apotheek C. Lastdrager, C. van Pere straat 1 te Souburg, tel. 01183—61593. WIJKVERPLEGING. Aardenburg, Cadzand, Oost burg, Waterlandkerkje, Nieuwvliet en Sluis Zr. Kluck, Zuiddijkstraat 62 te Sluis, tel. 01178—1640. Biervliet, Breskens, Groede, Hoofdplaat, Schoondijke en ÏJzendijke Zr. Adriaanse, Karnebeekstraat 1 te Groe de, tel. 01171—1367. Ellewoutsdijk e.o. zr. J. Bolier, Elenbaasstraat 2 te 's-H. Arendskerke, tel, 01106—1303. Rayon Goes en Wtlhelmina- dorp Zr. J. Muller, tel. 13243. Groot Axel en Zaamslag Zr. Y. Mollet, Boekweit- straat 45 te Zuiddorpe, tel. 01156—336. Hoek, Philippine en Sluiskil Zr. Villerius, Rozenlaan 5 te Hoek tel. 01154—1495. Hulst en Hontenisse Zr. Verreeoken, teL 01142 344. Krabbendijke, Waarde en Ril- land-Bath Zr. S. Ver schoor, J.W. Frisostraat 9 te Krabbendijke, tel. 01134 1510. Kruiningen. Hansweert. Scho- re en Yerseke Zr. Don. tel 01131—2324. N. Beveland en Wolphaarts dijk Zr. A. v. d. Plank te Wolphaartsdijk, tel. 01198 362. Sas van Gent Zr. van Waes, Schulpenpad 43, tel. 01158 1548. b.g.g. 01158—1567. Terneuzen Zr. L. Claeys- sens, J. van Lennepstraat 85, tel. 2706, b.g.g. 01158— 1781.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 2