Samenstelling viel niet mee Programma Goes toneetseizoen SCHAPEN BIJ DE KAPPER Bezwaar tegen vakantie woningen contactlens - specialist AN VC Evenementenhal Goes in stroomversnelling Artiestenelftal voetbalt tegen team Kortgene Sportieve strijd om klassetitels handboogschieten in Vlissingen stad streek EISEN PROGRAMMA Fosforovens op lager pitje Goes Politie Goeb gaat gevonden fietsen verkopen Stadhuis Goes weer open voor bezoekers DONDERDAG 26 JUNI 1975 examens - 1' (Van onze correspondent) GOES Het samenstellen van een schouwburgprogram ma dat nooit een sinecure is geweest, is dit jaar met bij zonder veel moeilijkheden en teleurstellingen gepaard ge gaan. Om tot een evenwichtige verdeling van het program ma te komen, zal men voortdurend moeten afwegen (en schipperen) tussen het ernstige genre en de meer op gezel lige verpozing gerichte toneelstukken, immers zoveel hoof den, zoveel zinnen. Van de kant van de toneel gezelschappen leken er aan vankelijk weinig moeilijkhe den te zijn, zowel op het ge bied van het klassieke toneel als van de moderne „pro bleemstukken". Om maar eens een greep uit de aanbiedingen te doen: Mac beth van Shakespeare: No mans land van Harold Pinter; De opgaande zon van Heijer- mans: Elektra van Sophocles; l'Arrestation van Jean An- nouilh; Met gesloten deuren van Jean Paul Sartre; De ba byfoon van H. Lutgerink. Hij nader inzien bleek echter dat al deze voorstellingen aan Goes voorbij zullen moeten gaan. De reden hiervoor is heel eenvoudig maar wel zeer te leurstellend: de toneelaccom modatie van de Goese schouw burg, de Prins van Oranje, voldoet niet meer aan de ge stelde eisen, d.w.z. het toneel decor voor deze toneelstukken kan op het toneel niet staan. De ervaring van de laatste ja ren heeft geleerd dat veel to neelgezelschappen in toene mende mate een toneeldecor laten bouwen, dat alleen nog geschikt is voor grote zalen, zoals b.v. Middelburg. Zierik- zee of Terneuzen. om maar in de provincie Zeeland te blij ven. Wie niet over zo'n zaal beschikt, heeft eenvoudig pech gehad, zo ongeveer schijnen de „machtsverhoudingen" te liggen. Het Goese toneelgebeuren dreigt een tweederangs aange legenheid te worden. Het zal voor iedereen duidelijk zijn dat deze situatie op korte ter mijn ernstige gevolgen voor het Goese toneelleven kan hebben. Enerzijds dreigt daar door een grote uittocht naar Middelburg te ontstaan, wat voor de toneelliefhebbers ook fins-"iële consequenties heeft, anderzijds zal in het program ma van de Goese schouwburg een ernstige verschraling ont staan. Tegen deze achtergrond moet dan ook het nieuwe pro gramma gezien worden dat de KAPELLE, 25 juni Groene kruisbessen I 43, frambozen in doosjes I 1.26—1.43, IIX 37-53, II 1.32, aardbeien zonder dop, red gauntlet doordraai. Aard beien per doos van 200 gram I 39-48. IIX 28-39, II 23-38, aardbeien per kg I 1.50-2.00, IIX 1.20-1.80, II 1.15-1.40, rode bessen per doos van 250 gram I 1.35-1.87, II 92-1.08, golden delicious IID 31-36, grof 30-40, 170—80 97, II 75 83, 1170—80 92, 1165 76, 1160 50, kroet 17.60, nieuwe aardappelen I 79-1.05, drielingen 66 86, kriel 63-76, oude aardappelen I 3,5- 6,5, groenten: kropsla 14, bos- kroten 51, kas dubb. bonen 3.50-3.80, kassnijbonen 1.50 1.90, bloemkool 1x5 1.03, X6 97, X8 75, andijvie 22-30, bo suien 36-37. uoes-KRABBENDIJKE, 25 Juni Kruisbessen exp. 40- 43, per doos: frambozen: IIx 37-53, rode bessen: I B 187, aardbeien: senga: IIx-30, red gauntlet I 48-57, nx 43-46. II 24-37, per kg: red gauntlet I 200-220, IIx 170-200, senga IIx-115. Groenten per Kg.: vroege aardappels grote: 103- 120, dr. 76 94, kr. 78-87, oude aardappels: bonken 8-10, grote 4—10. Dubb. pr. bonen 1 400- 420, II 260, snijbonen I 170- 230, sav. kool II 18-25, sp.ts- kool I 16-23, II 12-15, peulen I 570, dopferwten I 240, poste lein I 64, tuinbonen I 50-55, andijvie II 28, tomaten A 113- 114, C 80, CC 59, per bos: kroten 30-56, uien 21-50, wor telen 31-67, per stuk: krop sla I 13-17, II 13-15, komkommers I 26-36, bloemkool X 4-94, X6 65 84, X8 13-52, afw. 25-35. TERNEUZEN-KAPELLE, 25 juni Per stuk sla 2 828, bloemkool A 100, A2 8893, B 70, afwijkend 25—60, groene komkommers 1840, per bos kroten 56—67, uien 6—30, per kg aardappelen eerstelingen grof 134—136, grote 120. drie lingen 106107. kriel 92104, andijvie 5053, peulen 2 403—111, prei 86, kasprinses- senbonen 353400, tuinbonen 8193, savooiekool 1826, ro de kool 7696, spitskool 33 42, kassnijbonen 194230, per doos aardbeien 1 31100, 2 27—75, appels Golden Delici ous 1 80 80—86, 70 94800, 65 85—86, 60 70—75, 2 80 70—82, 75 64, 70 78—90, 65 70—84, 60 68—74. 2X 65 24—56, 60 18—25, 55 22 -26. werkgroep van de Zeeuwse Volksuniversiteit voor het sei zoen 1975 - 1976 heeft samen gesteld. Het is zo langzamer hand traditie geworden dat het seizoen geopend wordt met het optreden van het Rot terdams Philharmonisch Or kest. Dit zal gebeuren op 7 okt. in de Grote Kerk. Op 17 okt. vindt in de Prins van Oranje de opvoering plaats van Die Hose (de broek) van Carl Sternheim; het is een sa tire op het leven van een man uit de burgerij die zich een plaats in de aristocratie tracht te veroveren (de burgerlijke oneerlijkheid van het Wilhel- minisch tijdDerk). Op 1 nov. presenteert de Hoofdstad Ope rette Der Bettelstudent; de muziek is van Carl Millöcker. Op 28 nov. wordt in een vrije produktie het luchtige blijspel Private Lives (privé voor twee) gespeeld; het is van Noël Coward en er spelen o.a. in mee Pleuni Touw en Jeroen Krabbé. Op 20 dec. eveneens in een vrije produktie Colla borators (vechtpaar) van John Mortimer met Cees Linnebauk, Mar tine Crefcoeur en Huib Broos, onder regie van Paul Steenbergen. Het is een „black comedy" met veel absurde en irreële situaties. Op 7 jan. 1976 is er een mini musical „Je moet er mee leren leven", waarin Conny Stuart, Jenny Arean en Sylvia de Leur op treden; de teksten zijn van Annie M. G. Schmidt en Guus Vleugel. Op 20 jan. 1976 wordt het blijspel Der Snob van Carl Sternheim gespeeld, waarin Trudy Labij en John Leddy meesoelen; het gaat hier om de ideologie van het vrije in dividu. Op 14 februari 1976 wordt The Lionel Touch (Al les over liefde), een blijspel van de Canadese schrijver G. Hulme gespeeld: hierin spelen o.a. mee Myra Ward en Paul Steenbergen. Op 6 maart 1976 is er een one-man cabaret van Paul van Vliet met het trio Rob Kreeveld. Op 24 maart 1976 brengt het Rotterdams Stadstoneel De Changeling (Het ondergeschoven kind) van William Rowley en Tho mas Middleton; het is een tra gedie van corrupte onschuld. Tenslotte od 6 mei 1976 het cabaret „Totenmetnu" van Henk Elsink. een nieuw pro gramma met een sterke bio grafische inslag. Ook in de regio's zijn weer enkele voorstellingen gepland, waarvan de data nog niet defi nitief vastliggen. In Kapelle vindt het optreden plaats van het, Nederlands Kamerkoor en de toneelvoorstelling Het zeepaard van Edward J. Moore- spelers zijn Kitty Janssen en Andre van den Heuvel. In Kruininigen wordt een orgel concert gegeven voor Feike Asma. in Borsele treedt Ivo de Wijs op. Voor Noord-Beveland zijn 3 voorstellingen gepland- Ivo de Wijs, Caro van Eyck en Tekstpirement. In de maand augustus zal weer huis-aan- huis een Uitkrant worden be zorgd, waardoor iedereen de kans krijgt zijn „eigen" pro gramma samen te stellen. (Van een onzer verslaggevers) VLISSENGEN De stich ting Zeeuws Coördinatieorgaan voor Natuur-, Landschaps- en Milieubescherming maakt be zwaar bij de gemeente Vlis- singen tegen de voorgenomen bouw van 59 vakantiewonin gen in het plangebied West duin. Het coördinatieorgaan heeft haar bezwaren ook kenbaar gemaakt aan Gedeputeerde Staten van Zeeland, die voor de Vlissinigse plannen een ver klaring van geen bezwaar moet afgeven. Het coördinatieorgaan wijst erop, dat het gebied waar de 59 woningen zouden moeten komen, nu nog de bestemming bosgebied heeft. In het streek plan Midden-Zeeland wordt het betreffende gebied aange merkt als parkgebied. Ook heeft het coördinatieorgaan andere planologische bezwaren tegen de voorgenomen bouw. Het Zeeuws coördinatieor- gaar, verwijst verder nog even naar de laatstverschenen re creatienota waarin staat, dat Vlissingen allgs in zich heeft om een badplaats van allure te worden. Gezegd wordt dan, dat in de naaste toekomst de behoefte aan appartementen in voldoende mate kan worden gedekt op de dan verzwaarde boulevards en de gedempte spuikom. De behoefte aan ap partementen is volgens het cocrdinatieorgaan echter nog nooit aangetoond. De stichting heeft verder bezwaren tegen de procedure die door de gemeente Vlissin gen wordt gevolgd. Door deze procedure worden namelij k vele mensen buiten spel gezet om inspraak te geven. Tenslot te heeft het coördinatieorgaan natuurwetenschappelijke be zwaren tegen de voorgenomen bouw van de 59 vakantiewo ningen. Het Nollenbos en het Westduingebied hebben zich na 1944 ontwikkeld tot een aantrekelijk parkgebied, waarin diverse beschermde plantensoorten voorkomen. Ook is het gebied van belang voor vogelsoorten, ook als rust- en voedselgebded tijdens de trekperiode. Een verdere ontsluiting van en bebouwing in dit gebied zal sterk versto rend werken, is de vrees van het coördinatieorgaan. Gecon cludeerd wordt, dat in het ge hele betreffende gebied geen behoefte is aan recreatieve ontwikkelingen m de geest van complexen vakantiewo ningen. G.S. wordt daarom ge vraagd geen verklaring van geep bezwaar te geven. (ADVERTENTIE) optiek Let u eens op het ANVC-bord dat wij voeren. Dat is het bewijs dat wij als erkend en gediplomeerd contactlens-specialist zijn aange sloten bij de Algemene Nederlandse Vereni ging van Contactlens-specialisten. Voor u de meest volledige garantie voor een vakkundige bediening, als u contactlenzen wilt nemen. Korte Nieuwstraat 3 Hulst, tel. 01140 - 2327 Noordstraat 43 Terneuzen, tel. 01150 - 4677 (Van onze correspondent) TERNEUZEN Kond de langste dag (21 juni) is het de tijd om de schapen van hun dikke wollen vacht te ontdoen. Aan deze operatie ontkwamen ook niet de acht volwassen scnapen van de Terneuzense kinderboerderij. De heer Jan de Kraker van Spui, schapenscheerder van professie, had het er woens dagmiddag even druk mee, maar op nauwelijks twee uur was net karwei geklaard en konden de geschoten schapen, aanvankelijk een beetje rille rig misschien, weer de wei in. Het was bijzonder geschikt weer voor het schapenscheren, niet te warm en voorul niet te konden de geschoren schapen, beesten zich het best bij. Er was heel wat belangstelling. Ongeveer tweehonderd vijftig volwassenen en kinderen kwa men naar het scheren kijken. (Van een onzer verslaggevers) GOES In augustus zal de gemeente Goes een principe uitspraak moeten hebben gedaan over de bouw van een evenementenhal in het stationsgebied van Goes. Dit is toe gezegd aan de PTT en de Nederlandse Spoorwegen, die in het zelfde gebied ook grote bouwplannen hebben. Dit deelde wethouder L. de Leeuw gisteravond mee tij dens de vergadering van de commissie van volkshuisves ting, ruimtelijke ordening en openbare werken. Burgemees ter en wethouders gaan zich aanstaande maandag nog eens uitvoerig met deze zaak bezig- (vervolg van pag. 1) Dat de fosforovens op een lager pitje draaien, komt ook omdat in de zomer de vraag naar fosfaten voor wasmidde len afzakt. Bovendien begint in het algemeen het fosfaatge halte in de wasmiddelen te dalen Toch acht men bij Hoechst deze ontwikkeling van tijdelijke aard. Men hoopt, dat de fosfaatproduktie op het einde van dit jaar weer op normaal peil is en in de toe- Komst zelfs uitbreidt. Met dit laatste hangt in elk geval de voorgenomen bouw van de natzuurreinigingsfabriek in Vlissingen-Oost samen. Het afremmen van de bouw van de alkaansulfonaatfabr ek hangt eveneens samen met het verder teruglopen van de vraag. De overige vestigingen van Hoechst in Europa zijn momenteel geheel in- staat aan alle vraag naar alkaansulfo- naat te voldoen. Beëdiging Op vrijdag 27 juni vindt om 10.30 uur in de kantine van het Dolitiebureau te Goes de beëdiging plaats van twee agenten van politie, de heren J. Stoutjesdijk en P. J. Verhage. Goes-Zuid Op korte ter mijn zullen aan de Appel itraat in Goes-Zuid een zandbak en een aantal speelwerkluigen worden geplaatst. houden. De zaak van een nieu we evenementenhal is in een stroomversnelling geraakt on der invloed van de mogelijk heid dat de PIT tot bouw van een nieuwe expeditie-ac commodatie besluit. Daar komt volgend jaar drie miljoen gul den beschikbaar. De N.S. heeft hierop ingehaakt en de bouw van een nieuw station hogere urgentie gegeven. Dit om de bouw van een nieuw station ln een bouwmassa mee te kun nen nemen met de PTT-bouiw- plannen. De gemeente Goes heeft hierop op haar beurt inge haakt door te onderzoeken of ook de evenementenhal ermee kon worden gecombineerd. De ruimtelijke mogelijkheden als ook de nodige parkeeraccom modatie blijken aanwezig te zijn. Maandag aanstaande zal het college nu tot een princi pebeslissing trachten te ko men B- en W. zullen de be langen van de Prins van Oran je in hun overwegingen be trekken, aldus wethouder De Leeuw. De wethouder deelde verder mee, dat Goes sinds half juni een leegstand van woningen had van 260. Dit betekende een daling sinds «pril, toen de leegstand 370 woningen netto bedroeg. In de sector woningwetwoningen en premiewomngen heeft Goes op dit moment geen enkele voor raad meer, zei de heer De Leeuw. Van de 63 woningen- die momenteel in aanbouw ziin in het plan Valckeslot 1, zij-n er inmiddels al 40 ver huurd. Maandag zal het ver keer ln de haven van Goes een das gestremd zijn wegens werkzaamheden aan de sluis. De binnendeuren zullen dan uit de sluis worden gelicht en er zullen metingen worden ge daan met het oog op noodza kelijk te verrichten werk zaamheden wegens de slechte staat van de sluizen. Tenslotte deelde de heer De Leeuw mee, dat liet Papegaaistraatje zeker voor de bouwvakvakan tie weer voor de voetgangers zal kunnen worden openge steld. Zoals bekend is dit straatje in de Goese binnen stad gestremd als gevolg van de grote brand onlangs. GOES Aan de Rijksscho lengemeenschap ,>Het Goese Lyceum" slaagden voor het HAVO-diploma: Hans Brink man, Dick van Dixhoorn, Ti neke van Doorn, Digna v-an der Linde, Marjolein Molhoek, Sjaak Olivier, Wim Steenber gen. Peter Strating, Onno Sturm- Ho Tan, Wil Timmer mans, Ton Hopmans, allen te Goes; Joh au Anthonisse, Ger- rie Boogert, Joop van Liere, allen te 's-Gravenpolder; Amy Hoek van Dijke, Evert Eek- hardt, Kees Wielemaker, allen te Kruiningen; Peter Caste- leyn, Nora van Egdom. Anja Pekaar- Marjan van Stee, allen te Yerseke; Adrian Donraadt, Jan Glerum. Francis Rijn, al len te Biezelinige, Astrid Flip- se. Tanita Schuit, beiden te Wolphaartsdijk- Marion H<un- d-ersmarek, Ko Schriel', beiden te Kapelle- Peter Jansen, Rientje Krajenbrink, Yvonne Stevense, allen te Hansweert; Celia van Damme, Marianne Meesen, beiden te Kortgene Ella Munter- Marleen de Wild. beiden te Kats, Hannah Age- link van Rentergem te Mid delburg, Jan Dalebout te Waarde. Bea Fongers te Bieze- linge, Ina de Fouw te Colijns- plaat, Aria Goud te Oudelan- de, Lieneke van den Heuvel te 's-Heer Arendskerke- Kees Hirdes te Kloetinge, Ted Ko lenberg te Bergen op Zoom, Ineke Oele te Wilhelminadorp. Nelleke Platschorre te Elle- woutsdijk, Gerard de Reiger te 's-Heer Hendrikskinderen, Tiny Riemens te Baarland. Jankees Steutel te Wissenker- ke, Leo Tjoonk te Wemeldin- ge, Johan van Waarde te Nis- se, Piet Elenbaas te 's-Heer Abtskerke. Afgewezen: 7 kan didaten. Herexamen: 8 kandi daten. Atheneum-A: Adrie Ovaa te Goes- Ko v. d. Parel, Dies Sinke, beiden te Kruiningen; Henk Huibregtse. Hans van Stel, beiden te Wemeldinge; Paul van Houte te Waarde; Adrie Huissoon te Heinkens- zand; Jaap de Jonge te Elle- woutsdiik: Lilian Koelemij te Wemeldinge; Arja Korstanje te 's-Heer Abtskerke; Tonnie van der Weele te Colijnsplaat; Rob de Wit te Heinkenszaud. Afgewezen: 3 kandidaten. Herexamen: 1 kandidaat. Atheneum-B: Marjan Cap pon, Jan-Robert Delver- Astrid Geense, Hannele Huigens, Wim Lukaart, Lian Verschuur- e, Bernard Willemse- allen te (Van een onzer verslaggevers) GOES Aan het politiebu reau te Goes staat weer een zo groot aantal gevonden fietsen, dat in verband met plaatsge brek tot verkoop van deze fietsen moet worden overge gaan, Dit maakt de Goese po litie bekend in een persbe richt. Iedereen, die gedurende hei voorgaande jaar een fiets is kwijtgeraakt, wordt de gele genheid geboden de opgesla gen fietsen te komen bekijken op vrijdag 27 juni van 10.00- 20.00 uur en zaterdag 28 juni van 10.00-12.00 uur. De dan nog resterende fietsen zullen in één partij bij inschrijving worden verkocht. Voor belang stellenden bestaat de gelegen heid tot bezichtiging en in schrijving op zaterdag 28 juni van 14.00-16.00 uur aan het Goese politiebureau. Goes; Joyce Boneschanscher, Janneke Poley, Jan-Willem Polderman, allen te Kruinin gen; Anneke Goeree- Suzan Geidof, beiden te Driewegen; Kees-Jan Kesteloo te Kats, Renè van Hekken te Kapelle; Maaike Kole te Wolphaarts dijk; Jan Kooning te 's-Heer Arendskerke: Francien de Pree te Yerseke; Jan Swets te Hansweert; Annemieke v. d. Weele te Kloetimge. Afgewe zen: geen. Herexamen: 1 kan didaat. Gymnasium-A: Alex de Baar te Ovezande; Elly Hoog- strate te Kloetinge; Nellie van Koeveringe te Waarde. Afge wezen: geen. Herexamen: geen. Gymnasium-B: Thijs 't Hart te Goes; Laban van Oeveren te Kortgene. Afgewezen: geen. Herexamen: 1 kandidaat. GOES Aan de Scholenge meenschap de Vakschool te Goes slaagden voor het diplo ma Vormingsklas: J. M. Anto- nisse te Colijnsplaat, J.C. Brouwer te Kapelle, S.M. Gi- deonse te Goes, G. d!en Herder te Biezelin-ge, N.M. Hoekman te Krabbendijke, H. S. Holle- stelle te Goes, M. F. Huijssen te Wemeldinge, C.S. Kievit te Colijnsplaat, I.L.M. Nuytinck te Kloefin-ge, C. Ruysink te Goes, T.L. Tazelaar te Kats, A.J. van de Vrie te Kattendij- ke, J. A. v.d. Weele te Colijns plaat. (Van een onzer verslaggevers) VLISSINGEN Onlangs werden in Vlissingen schiet wedstrijden gehouden voor de persoonlijke klassekampioen schappen handboogschieten 1975 van het distrikt zestien van de Nederlandse Hand- boogbond. De wedstrijden werden georganiseerd door de Eendracht uit Vlissingen op zes buitenbanen. In de eerste klasse was het een gemakkelijke overwinning voor Leen de Koeier van St. Sebastiaan uit Yerseke. Hij schoot over 100 piujlen een puntentotaal van 887. In de tweede klasse ontwik kelde zich een spannende strijd tussen J. de Koeier en L. de Koster, beiden van St. Sebastiaan. Een spanning, die bleef tot het laatste schot. Uit eindelijk won L. de Koster met vier punten verschil over 100 pijlen met een puntento taal van 808. In de derde klasse ging de strijd al snel tussen A. Jong- mans van Zodiak uit Zierikzee en J. van Keulen van St. Se bastiaan uit Yerseke. Ook hier viel de beslissing pas bij het laatste schot. J. van Keulen won met slechts drie punten voorsnrong met een totaalscore van 767. In de vierde klasse ging de titel naar C. Vaarzon-Morel van St. Jan uit Zierikzee, die zich na een wat zwakke start goed herstelde en met een flinke voorsprong won: pun tentotaal 745. In klasse vijf tenslotte werd de titel veroverd door E. En gels jr. van De Eendracth uit Vlissingen. Alle kampioenen mogen meedoen aan de wedstrijden voor de landelijke klassekam pioenschappen die in augustus en september worden gehou den. (Van onze correspondent) KORTGENE Zondagmiddag om 14.30 uur zal er op het gemeentelijk sportterrein van de KNVB-zondag-afdelings- voetbalvereniging Cortgene te Kortgene een vriendschap pelijke voetbalwedstrijd gespeeld worden tussen het vete ranen-voetbalelftal van de VV Cortgene en een Nederlands artiesten-voetbalelftal. Het artiesten-voetbalelftal zal worden samengesteld uit de volgende artiesten: Ben Kramer (zanger), Marti (trompettist), Serge (van het zangduo Saskia en Serge) Tonny Alberti (uit het orkest The Friends), Ruud de Wolff (van de Blue Diamonds), Ba rend Servet, The Elmondo'b (rolschaats-act), Con de Vries (uit het orkest Jackpot), Ri chard Ross (wereldkamp'oen goochelen), Ton op 't Hof (drummer van de groep Heart van Patricia Paay), The Ber lusons (acrobaten-duo), en Jan Korsten (accordeon-duo). Als reserve-spelers in dat elftal zullen eventueel moeten aantreden: het Lowland trio (komisch zangduo) en nog en kele muzikanten. De leider van dat elftal is Joop de Knegt. De wedstrijd zal wor den geleid door de zeer be kende Bredase eredivisie- scheidsrechter Frans Derks. Een en ander werd georgani seerd in verband met het on langs behaalde kampioenschap van het eerste seniorenelftal en de daaraan verbonden pro motie naar de tweede klasse van het KNVB-z»ndagaf de lingsvoetbal. Het komische commentaar onder die wedstrijd zal wor den verzorgd door Harry Touw (Fred Haché) De en treeprijs voor volwassenen zal f 1.50 bedragen, voor kinderen slechts f 0.75. (Van een onzer verslaggevers) GOES Gedurende de maanden uiH. n'-eustns en sep tember is het stadhuis van Goes weer te bezichtigen voor het nubll.ek. Het stadhuis staat voor bezichtiging open telkens op dinsdagm'ddag van 14.00 tot 16.00 uur. Het Goese stad huis gaat voor de eerste keer open op 1 juli.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 6