Strijd in Angola breidt zich uit Radio toegelaten in het Lagerhuis Buit geroofde vrachtwagens deels naar neo-fascisten Arnhemse paleis van justitie zwaar bewaakt Northrop - agenten PTT-protest in Den Haag esrelFd PORTUGESE MILITAIREN GRIJPEN IN Onderhandelaar van Vatikaan in DDR Israël wil tussen tijdse regeling Het weer in Europa binnenland buitenland VERDACHTEN „SOESTDIJK-COMPLOT" VANDAAG VOOR RECHTER Amerika zette Nederland in '49 onder druk MIJLPAAL IN BRITSE HISTORIE Voor begin spreidingsdebat Emancipade trok 70.000 bezoekers Pas op voordat buitenlandse eten... NeemTendosimol mee tegen diarree. Bouwproduktie vier procent lager Vier maanden voor Helma V. Stonehouse gearresteerd METROZAAK AANGEHOUDEN PINSDAG 10 JUNI 197S (Van een onzer verslaggevers ARNHEM Het paleds van justitie in Arnlhem is herscha pen in een zwaarbewaakte veste. Twee afzettingsgordels liggen om het gebouw, waar vandaag, morgen en overmor gen het proces tegen de Zuid- Molukkers wordt gevoerd, die ervan verdacht worden, be trokken te zijn geweest bdj tiet Soestdijk-eomplcrt. Het Arnhemse politiekorps ie versterkt met agenten van an dere korpsen. Terreinen rond om het paleis zijn autovrij gemaakt. Wie in het gebouw moet werken ,heeft een speci ale pas gekregen. Puiblielk, dat het proces op de publieke tri bune wil volgen, wordt gron dig gefouilleerd. Al een week lamg is in het hoofdbureau van politie duide lijk een verhoogde spanning merkbaar. Draaiboeken voor allerlei situaties liggen klaar. Al te opzichtige maatregelen zijn -vermeden, daar men zich er scherp van bewust is, dat deze een uitdagend effect kunnen hebben. De politie is weinig meedeel- 2aam, als het om exacte gege vens gaat. Vraag: „Hoeveel mannen zijn er nu precies dn aktie ter be waking van het paleds en de omgeving daarvan? Antwoord met een lachje „Telt u ze maar!". Vraag: „Zijn er sdhierpsehut- ters bij?". Antwoord: „Geen commen taar"- Hoofdinspecteur Kant verze kert: „We hebben afdoende maatregelen genomen ter be veiliging van het paleis en de omgeving". Dat is ook duide lijk te merken. Het hele be stuurscentrum, waar het justi- tiegèboiuiw midden in ligt, is hermetisch afgegrendeld. Het verkeer naar het belangrijke damcircudt, dat onder andere in verbinding staat met Arn hems bottleneck, de brug over de Rijn, is omgeleid. Er zijn vier permanente verkeerspos ten ingesteld. De centrale ingang van het paleis is verschoven naar een plaats in de „buiteng-ordel" tussen de gtrote kerk en het Duivelshuis. Daar is als een soort Checkpoint Charley een politiepost ingericht. Gistera vond is men begonnen met het plaatsen van afzettingshekken. Het gemeentehuis, het provin ciehuis, het rijksarchief en het belastingkantoor allen ge bouwen tüe dicht in de buurt van het paleis liggen zijn slechts te voet bereikbaar. De voorlichtingsdienst van de ge meente Arnhem heeft de be woners van de omliggende straten per brief van de maat regelen op de hoogte gesteld en een plattegrond van het terrein daarbij gevoegd. Voor de middenstanders van de ten westen wan het paleis gelegen Markt heeft men een speciaal gereserveerd parkeerterrein ingesteld vlaik voor het huis der provincie. Op vertoon van een vignet kunnen zij daar hun auto's kwijt. (ADVERTENTIE) Voor een ieder (Se het nog nietwee(* Philips batterijen gaanheèHaogmecb WASHINGTON (AP) In 1949 hebben de Verenigde Staten Nederland laten weten dat bet als het niet tot een re geling kwam met de Indonesi sche nationalisten, Nederland Biet meer behoefte te rekenen op Amerikaanse militaire steun. Dit staat in een van de tot nu toe geheime documenten van het ministerie van buitenland se zaken te Washington. De Nederlandse reactie was hierop neergekomen: in dat gevai kunnen wij het lidmaat schap van het Atlantische1 bondgenootschap opnieuw gaar. bezitn. Het memorandum over deze aangelegenheid gaat over een gesprek tussen de toenmalige ministers van bui tenlandse zaken der twee lan den, de heren Dirk Stikker en Deen Aeheson (gevoerd op 31 maart 1949). (Van onze correspondent) LONDEN Het Britse La gerhuis maakte vandaag ge schiedenis met zijn eerste rechtstreekse radio-uitzending. Ze werd verzorgd door twee verslaggevers: een van de BBC en een van de commerciële radio, die samen in een kleine cel zaten en de gebeurtenissen in de kamer konden volgen door een glazen wand. Er werden alleen parlemen taire vragen en antwoorden en een verklaring van premier Wilson over het recente refe rendum uitgezonden. Voor de Zitting begon, zei de voorzitter het gebruikelijke gebed. Op dat moment moesten de twee radioreporters hun cel twee minuten verlaten, want tijdens het gebed mogen zich geen vreemdelingen in het Lager huis bevinden. Het grootste deel van de parlementaire vragen was ge richt tot de extreem linkse en anti-Europees gezinde minister van industrie, Tony Berm. In het licht van het recente refe rendum Over 'hét Britse lid maatschap van de EEG werd hem herhaaldelijk (Van onze redactie buitenland) LOEANDA/JOHANNESBURG In het noorden van Angola worden op vele plaatsen harde gevechten geleverd tussen de drie bevrijdingsbewegingen MPLA, FNLA en Unita. Volgens in Johannesburg ontvangen radio- en pers berichten hebben de schietpartijen zich sinds het weekein de van de hoofdstad Loeanda naar het binnenland ver plaatst. Zwaar gevochten werd ook om de stad Malanje, 350 km ten oosten van Loeanda. Er zouden grote verwoes tingen zijn aangericht. Alle partijen maken gebruik van machinegeweren, granaatwerpers en anti-tankgeschut. Volgens onbevestigde be richten zouden er de laatste vier dagen alleen in Loeanda honderden burgers zijn ge sneuveld. Portugese militairen proberen met gebruikmaking van pantservoertuigen de vechtenden te scheiden. Het wordt niet denkbeeldig geacht dat de twee niet-oammumisti- sche bevrijdingsbewegingen FNLA en Unita zich samen tegen de marxistisch getinte MPLA zullen keren om zo doende de bloedige machts strijd in hun voordeel te be slissen. De Portugese strijdkrachten die de neutraliteit in Angola moeten handhaven hebben de MPLA in krachtige bewoordin gen aan de kaak gesteld wegens de overval van donderdag. De MPLA ®aat steeds meer over tot het bewapenen van bur gers. Deze organisatie ont vangt moderne wapens van de Sovjet-Unie en van Tsjecho- slowakije. (Vervolg van pagina 1). Volgens een der directeuren van Northrop zouden Teengs Gerritsen en anderen zijn aan bevolen door prins Bernhard. Voor dr. Waltmans zijn deze nieuwe ontwikkelingen aanlei ding om vandaag al een derde ronde van het kamerdebat over de koop van F-16 (con current van F-17) te vragen. Hi) wil dan van minister Vre- deling opheldering hebben hoe deze twee jaar geleden, toen hij minister van defensie tverd, de situatie over het al dan niet kopen van de F-17 van Northrop heeft aangetrof fen. De liberaal De Koster was zijn voorganger. De PPR twijfelt aan de vrije keuze van de minister. Ook is de situatie van nu aanleiding voor dr. Waltmans om de kamercommissie van defensie, onder voorzitterschap van Van Eisen (KVP) met spoed bijeen te roepen om over de positie van prins Bernhard als inspecteur-gene raal van de strijdkrachten te praten. „Omdat prins Bern hard als lid van het koninklijk huis praktisch onschendbaar is wordt de zaak nog ingewik kelder", aldus Waltmans. Het is de vraag of dit soort funk- tles nog wel behoren aan een lid van het koninklijk huis", 'egt dr. Waltmans. Voor het met spoed bijeenroepen van de kamercommissie is ook de publiikatie in de Gazet van Antwerpen aanleiding. In die publiikatie zouden opnieuw Belgische en Nederlandse par lementsleden beticht zijn van omkoping. Dr. Waltmans verklaarde gisteren tegenover ons met na druk, dat hij vgeen twijfel heeft over de integriteit van prins Bernhard. Maar ik heb wel twijfel ever de personen, ™e hem in brieven noemen", uit laatste zou slaan op een brief uit 1971 van de presi dent-directeur van Northrop, waarin een niet met name ge noemde Nederlander wordt aangeraden met prins Bern hard te gaan spreken over het in dienst nemen van een Ne derlander als adviseur voor de fabriek. Die betrokken Neder lander zou ook zijn voorgedra gen door de voormalig gene- raal-majoor J. Bosch van de luchtmacht. Dr. Waltmans vertelde dat het doel van de parlementaire enquête niet Is mogelijke strafbare handelingen te on derzoeken. Dat is een taak van het openbaar ministerie. Maar om de kamer en de bevolking een inzicht te verschaffen in het proces san besluitvorming, voorafgaand aan de beslissing om voor de krijgsmacht kost bare nieuwe wapensystemen aan te schaffen. De huidige berichtgeving is onvolledig en mogelijk onjuist. Het publiek is nu afhankelijk van geruch ten, die een boosaardig karak ter hebben. Zij kunnen door de concurrentie in de wereld zijn gebracht. Het algemeen belang vereist daarom opening van zaken. De Amerikaanse senaatscommissie voor multi nationale ondernemingen van Frank Ohurdh (waarvoor Northrop gehoord is en deze week nog verder gehoord zal worden) geeft daarom een na- volgingswaardlg voorbeeld", vertelde dr. Waltmans. De parlementaire enquête, waarover de Tweede Kamer bij gewone meerderheid van stemmen moet besluiten, is een zeer zwaar middel. De laatste enquête werd gehouden naar het regeringsbeleid van 1940 tot 1945. De laatste maal dat een politieke partij een parlementaire enquête op touw probeerde te zetten ging uit van de socialisten. Die en quète zou moeten gaan over de rol van de oliemaatschap pijen tijdens de benzinedistri butie. De eerste voorzichtige pogingen van het kamerlid Van der Hek faalden toen. Hij moest tenslotte volstaan met eenvoudige hoorzittingen, die onlangs zijn gehouden en die door kamervoorzitter Vonde ling nogal tel zijn bekrit! seerd. In Loeanda heerst thans een uitgaansverbod. Eir is ook een tekort aan voedsel in de stad. In een aantal hotels is het personeel niet meer kamen opdagen. Voorts wordit er ge sproken over ernstige voedsel tekorten op tal van plaatsen in het land en vooral leden van nomadenstammen zouden vota- de hongersnood staan. Op de eilandengroep der Azoren die tot Portugal be hoort zijn sinds het uitbreken van agitaties jongstleden za terdag door rechtse elementen tegen het linkse regime te Lissabon al meer dan 30 arres taties verricht, aldus is giste ren in de Portugese hoofdstad vernomen. Een demonstratie op het ei land San Miguel, dat 1.450 km. ten westen van het Portugese vasteland ligt, had de civiele gouverneur van het eiland ge dwongen naar Fortugel terug te keren. Maar, aldus is giste ren te Lissabon verklaard, de „mind-opatand" op San Miguel was thans voorbij en alles was rustig op het eiland. Twintig functionarissen van de rechtse Portugese christen democratische partij die 12 uur lang in Evora, een stad op 160 km. ten oosten van Iissa bon, door linkse demonstran ten zijn belegerd, hebben hun vrijheid herkregen. Rond 1.000 betogers omsingelden zondaga vond een school in Evora waar de Christen-democraten verga derden. Militairen grepen in en brachten de partij functio narissen naar een kazerne In de stad. OOST-BEKLLJN De „mi nister van buitenlandse zaken' van het Vatikaan, mgr. Agosti- no Casaroii, is gistermiddag in de DDR aangekomen. Zijn eerste bezoek aan het land zal zes dagen duren. Op het vlieg veld Sohoenefeld werd hij be groet door zijn gastheer, mi nister van buitenlandse zaken Oskar Fischer, met wie hij besprekingen zal voeren over „zaken van wederzijds be lang" zoals het officieel heet. UTRECHT (ANP) Naar schatting een kleine 70.000 mensen hebben in de afgelo pen weken de Emancipade in Utrecht bezocht. Deze mani festatie in het kader van het jaar van de vrouw, die op 20 mei door koningin Juliana werd geopend, is zondagavond gesloten. Het mooie weer van het afgelopen weekeinde heeft, na alle andere proble men, de Emancipade op de valreep nog parten gespeeld: het bezoek die laatste twee dagen was zeer gering. Bi) de planning had men op totaal een 300.000 bezoekers gere kend (ADVERTENTIE) DEN HAAG (ANP) In een volledig gevulde prins Willem Alexanderzaal (2.200 plaatsen) hebben PTT-ers gis termiddag een laatste protest bijeenkomst gehouden voordat vandaag de Tweede Kamer begint aan de debatten over de spreidingsnota van de rege ring. Er waren niet minder dan 13 sprekers die van hun solidariteit met de PTT-ers en de mensen van de topografi sche dienst in Delft kwamen blijk geven. Aan het einde van de bij eenkomst werd een motie aanvaard, waarin erop wordt aangedrongen dat er nieuwe diensten in het noorden, oos ten en zuiden komen om de werkloosheid daar op te van gen. Ook wordt in de motie gevraagd de diensten, zoals de PTT. qp te dragen wat op basis van eigen inzichten, open studies en reëel overleg door de betrokkenen kan wor den gedaan om die regio te steunen. De motie is gistermiddag aangeboden aan de voorzitter van de Tweede Kamer, dr. A. Vondeling. „Spreiding op deze manier is één grote spe culatie", zei de Haagse Looo- burgemeester H.F. Happel- „Het zal wel loslopen, zegt deze regering, maar nergens maakt de regering waar dat Den Haag regeringscentrum en regionaal centrum kan blijven Daarvoor zijn arbeidsplaatsen van elementair belang, zoals de haven van belang is voor Rotterdam". Loco-burgemees ter Happel noemde het feit dat door de kamer 74 vragen zjjjn gesteld over de sprei dingsnota „een bewijs van grote onzekerheid bij het par lement". R. vain Riet, sprekend na mens de dienstcommissies van de PTT, besloot zijn betoog met de uitspraak diat hij ver trouwt op de kamerdebatten. „We zullen blijven actievoeren tot dat blijkt dat we blijven", aldus Van Riet, die uitgebrei de ovaties van de zaal kreeg. „De regering gokt er op dat wij, geen uitweg ziende, wel zullen meegaan", vond me vrouw Brooshoofd, sprekend namens de PTT-vrouwen. Zi] geloofde niet dat er voor de PTT-vrouiwen, diie nu in Den Haag of omgeving een baan hebben, vervangend werk zal zijn in het noorden. „De rege ring wil het falen van het werkeloosheidsbeleid afwente len op de ambtenaren, die daar niet meer verantwoorde lijk voor zijn dan iedere ande re Nederlandse burger". DEN HAAG (ANP) In het eerste kwartaal van dit jaar is de bouwproduktie tegen de lo pende prijzen vier pet. minder geweest dan in het eerste kwartaal van 1974. Dit blijkt uit een maandag verschenen persbericht van het ministerie van Economische Zaken naar aanleiding van bij het centraal bureau voor de statistiek be schikbaar gekomen cijfers. Na afloop van de protest bijeenkomst lieten de PTT- ambtenaren op het grasveld voor het Haagse Congresge bouw met een duidelijk „Neen" hun afkeer voor de overplaatsing blijken. DEN HAAG (ANP) Het gerechtshof te Den Haag heeft gistermorgen de Rijswijkse ex-politieagente-Helma V, ver oordeeld tot vier maanden ge vangenisstraf, waarvan twee voorwaardelijk met een proef tijd van twee jaar en aftrek van voorarrest. De procureur- generaal had vier maanden cel met aftrek geëist. Helma V. stond terecht om dat zij in j-afi 1974 enkele malen de bekende in- en uit breker Aage M. in haar flat in Rijswijk had ontvangen. Eer der had de rechtbank te Den Haag haar vrijgesproken, na dat de offieiér van justitie eveneens vier maanden had geëist. JERUZALEM (UPI) De Israëlische regering heeft gis termorgen vroeg besloten te streven naar een tussentijdse regeling met Egypte, omdat ze dit de meest praktische weg vindt om tot vrede in het Mid- den-Oosten te komen. Premier Rabi-n, die binnen kort naar Washington gaet, moet van het kabinet tegen president Ford zeggen dat Je Israëlische regering bereid is tot concessies die „vergelijk baar" zijn met die van de Egyptische regering. wanneer hij ontslag zou nemen en erf hij zich niet beschaamd zou voelen in het gezelschap van Europese collega's, die weten, dat volgens ministei Benn het lidmaatschap van de EEG aan eeu half miljoen Britse arbeiders hun baan heeft gekost Minister Benn, die een rad de tong heeft, trok zich handig uit de slag. Daarna legde pre mier Wilson een verklaring af, waarin hij zijn tevredenheid Uitsprak over de uitslag, vain het referendum. Hij verklaar de, dat Groot-Brittannië nu welgemeend zal meewerken met de andere Europese lan den. Dit geldt ook voor het Europese parlement dat vroe ger gesaboteerd werd door de Britse socialisten. Premier Wilson zei, dait Groot-Brittan nië Europa's vertrouwen heeft gewonnen en dat sommige buitenlandse financiers al spreken van belangrijke in vesteringen op de Britse eilan den. Tot het radio-experiment dat ongeveer een maand zal duren, werd afgelopen februa- ri besloten na een speciaal la genbuisdebat. De afgevaardig den spraken zioh evenwél uit tegen een televisieexperiment. Ze zijn bang, dat tv-camera's dingen zouden zien en onthul len, waarvan de doorsnee-Brit geen weet heeft. MELBOURNE (REUTER) Het Britse parlementslid John Stonehouse heeft zijn strijd om vanuit Australië te rug te keren naar Londen ver loren. Juist op het moment dat hij op het vliegveld van Mel bourne aan boord wilde gaan van een Jumbo-Jet met be stemming Londen werd hij dooi Australische detectives gearresteerd, geboeid en naar een gevangenis overge bracht. Stonehouse had op tijd in Londen willen zijn voor het debat van donderdag in het Lagerhuis over zijn eventuele uitzetting uit hetparlement. Volgens de Britse autoriteiten is hij betrokken geweest bij diefstal, fraude, valsheid geschrifte en, samenzwering tot een bedrag van 170.000 pond (ibijna een miljoen gul den). AMSTERDAM (ANP) De rechtbank in Amsterdam heeft gisteren een begin gemaakt met behandeling van de zaak tegen drie der vier verdachten Van de verenigde bomaanslag op een in aanbouw zijnd me trastation in de Bijlmermeer, Gehoord werden de 41-jarige Johannes B., de 27-jarige Rij nald J.H. de L. uit Amsterdam en de 3I-jarige Utrechtse che micus drs. Erik M. De vierde verdadhte, de 96- Jarige Amsterdamse koopman Max L. had een bezwaar schrift teg enzrjn dagvaarding ingediend, waardoor zijn zaak automatisch zou warden aangehouden. De rechter-com missaris krijgt het verzoek van de rechtbank om zijn on derzoek (het horen van deskundigen van. de officier en verdediging tegenover elk aar) uiterlijk 1 september te sluiten. Dit betekent dat zaak pas weer in het najaar zal warden voortgezet DE Franse hoofdstad zat giste ren zonder kranten door een 24-uursstaking van het, tech nisch personeel dat daarmee zijjn collega's wil steunen bij Pörisien Libérè. FORD-ingenieurs hebben een wat zij noemen revolutionair procédé ontdekt dat benzine verstuift doormiddel van ao- nische schokgolven en dat de uitlaatgassen zou zuiveren. NOORWEGEN heeft met Bri tish Petroleum onderhandeld over de overneming van de Noorse dochteronderneming van het Engelse olieconcern, zo blijkt uit een verklaring van de regering in Oslo. (Van onze correspondent) ROME Een deel van de miljoenen-buit aan geroofde vrachtwagens in Italië wordt gebruikt voor de financiering van neo-fascistische activitei ten. Volgens het „oi aanstaande Turijnse dagblad La Stampa houdt de politie er zeer ern stig rekening mee, dat ultra rechts financieel voordeel heeft bij de georganiseerde diefstallen reeks van vaak kostbaar geladen vrachtwagen combinaties. Aanvankelijk to taal verschillende naspeurin gen blijken steeds meer in el kaar te lopen en tot deze con clusie te leiden. Het onderzoek naar de recente moord op de ontvoerde indus trieel Mario Ceretto 46 jaar, getrouwd, vader van drie jon ge kinderen heeft verras sende aanwijzigingen en arres taties opgeleverd. Cerette wrd onlangs enke le dagen nadat hij was ont voerd vermoord aangetrof fen. Volgens een van de gear resteerde verdachten zou het slachtoffer in koelen bloede zijn doodgeslagen, omdat hij niet ogenblikkelijk inging op de hoge losprijs die zijn ont voerders hadden genoemd. Nadien zijn opnieuw arresta tiebevelen uitgevaardigd. Vrij wel alle verdachten staan be kend als leden van ultra rechtse organisaties, of min sten? sterk sympathiserend met het neo-fascisme in Italië. Enkelen van hen, aanvankelijk alleen gezocht vanwege de moord op Ce-retto, blijken nu ook betrokken te zijn bij Maf fia-praktijken betreffende grond- en bouwspeculaties in Turijn en omgeving. Ook hebben zij de hand in de al even Mafiose keten vracht- wagendiefstalien. Combine rend, en nog steeds verder speurend, komt de politie nu reeds tot de slotsom dat ultra rechts mede gefinancierd wordt uit de eindeloze reeks, zeer „winstgevende" vracht wagendiefstallen. -1 V5 Niet zozeer heetgebakerd aiswel heetgeblakerd hebben u en ik zich gisterenweer on vermoeibaar maar toch reeds afgetuigd aan het werk gezet. Behalve die ge lukkigen die nog voordat de grote stroom losbreekt, aan het vakantievieren zijn gesla gen. Lucky, sunny boys (en girls). it Op de voetbalvelden is ook de rust weergekeerd, zodat u de wekelijkse deskundige commentaren in deze kolom helaas voorlopig zult moeten missen. Ik mis te self ook. Het gras kan nu tenminste ook eens groeien. Sjonge, daar beeft sich weer Iemand kwaadgemaakt, en nog mei een prof. Hoogleraar staatsrecht aan de Rotterdam se Erasmusuniversiteit, prof. H. Th. van Maarseveen, schrijft in het universiteits blad onder meer het volgen de: ■k „Het koningschap is een on waardig instituut. Wij dienen ons te schamen dat we het niet allang afgeschaft heb ben. De prof is niet boos op de koningin, maar op ons alle maal. Hij zegt ook waarom het koningschap weg moet in zijn ogen: „Het koningschap levert bij uitstek de inspiratie voor het blijven hiërarchiseren van de samenleving. Het koning schap is bij uitstek het sym bool van machtsuitoefening van. mensen over mensen." En verder: „Het koning schap geeft aan het statelijk gebeuren een elitair karakter en werkt ook daardoor anti- emancipatoir en anti-democra tiserend." Hij bedoelt maar te zeggen dat als je iemand so hoog op een troon zet, dan krijg je automatisch een samenleving als een piramide: telkens is er iemand de baas over een an der, of liever: speelt de baas. Heb je geen koning of konin gin (maar dan moet je ook geen president hebben of zo), dan zakt vanzelf ook de pira mide van gezagsdragertjes als een genivelleerde pudding in elkaar. In dat laatste vergist de prof. zich, denk ik. Zolang een enorme massa mensen nog be hoefte voelt aan een koning of een of andere „baas", heeft het geen zin om het koning schap af te schaffen, want die behoefte blijft en zal zich een andere „baas" scheppen. Naarmate wij meer geëman cipeerd en democratischer worden, verdwijnt de behoefte vanzelf en lean de koning, of komngin naar huis Groeten. ,ft,mnT MEKIJN Aberdeen Athene Barcelona Berlijn Bordeaux Brussel half bew. 21 regen 23 zw. bew. 22 half bew. 24 licht bew. 23 met ontvangen Frankort licht bew. 23 Genève licht bew. 24 Helsinki onbew. 24 Innsbruck regen 14 Kopenhagen licht bew. 23 Lissabon niet ontvangen Locarno half bew. 22 Londen onbew, 24 Luxemburg licht bew. 24 Madrid Malaga Mallorca München Nice Oslo Parijs Rome Split Stockholm Wenen Zürich Las Palmas zw. bew. 27 geh. bew. 26 zw. bew. 24 regen 13 zw. bew. 20 zw. bew. 29 onbew. 26 zw. bew. 23 geh. bew. 18 onbew. 26 regen 16 licht bew. 20 onbew. gr. gr. gr. gr. gr. gr. gr. gr. gr. gr. gr. gr- gr. gr. gr. gr. gr. gr. gr. gr. gr. gr. gr. gr. gr. (ADVERTENTIE) Philips batterijen»' een van die dingen dia^ vandaag de dag nog lang meegaan.>

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 9