Grundig portables db débé meubelen Co en atletiek K arabi Winn medewerker(ster) F portables van Grundig voelen zich óveral thuis Lees ook op uw vakantie-adres Uitsluitend per luchtpost gemeente dordrecht (s.v.p. met blokletters invullen) personeelszaken LADDERS TRAPPEN EN STEIGERS KWASTENNABRIEK C. VOLDERS en ZN. B.V. off. imp. voor de Benelux, Handelmij. J.N.J. Sleverding B.V. Koningsfaan 32-36, Amsterdam, tel 020 >719966 v Z Een bij'zondere belevenis: Meubels kijken in de toonzalen van débé in Breda. U ziet.er tientallen bankstellen, stoelen, tafels, bergmeubels en slaapkamers. En dat alles in allerlei prijsklassen en in de meest uiteenlopende stijlen, van heel klassiek tot ultramodern. Echt, zoveel mooie meubels ziet u zelden bij elkaar. Débé is dan ook de grootste meubeltoonzaal van Zuid-Nederland, Voor u één meubel elders koopt, moet u eerst bij débé geweest zijn. Kom eens kijken: maandag tot en met vrijdag tussen 9 en 6 uur. Of op zaterdag tussen 9 en 5 uut. De levering gaat via uw woninginrichter. Teteringsedijk 89 bis, Breda. Postbus 3145. Tel. 01600-34552. DONDERDAG 5 JUNI 1975 DAGBLAD VOOR ZUIDWEST NEDERLAND Daartoe kunt U onderstaande bon invullen en aan onze afdeling abonnementen opzenden. Wel graag 14 dagen van tevoren. Om fouten in de adressering te voorkomen kunnen wij telefonische opgaven helaas niet accepteren. Voor toezending van de krant in Nederland en België zullen wij geen porto in rekening brengen. Toezending van de krant buiten Nederland en België zal J plaatsvinden. De gemiddelde portokosten hiervoor, ad 1,15 per dag, zullen worden doorberekend. Hiertoe ontvangt U een acceptgiro kaart. Wij verzoeken U dringend hiervan gebruik te maken bij Uw betaling. Ondanks de uiterste zorg die besteed wordt aan verzending van de krant laat de plaatselijke bezorging, in drukke toeristencentra in Zuid-Europa jammer genoeg te wensen over. tyij achten het juist, U hierop te attenderen. Ondergetekende i u Huidig adres Woonplaats t Bezorging i per post per agent') doorhalen wat niet van toepassing Is. verzoekt zijn krant van tot en met ....w naar het volgende adres i te zenden adres huisnummer hotel, pension of camping plaatsnaam land Niet meer dan één letter per vakje invullen. Gegevens geplaatst buiten de vakjes worden niet in het adres opgenomen. Dit niet invullen Reg. Rayon ag. plaats/landcode Editie 1 DIENST OPENBARE WERKEN EN STADSONTWIKKELING. Bij onze afdeling Organisatie en Personeel is plaats voor een Wij streven er naar, dat zij na een zorgvuldig door ons voorbereide inwerkperiode van twee drie maanden de afdelingsadministratie nagenoeg zelfstandig kan voeren en de service aan personeelsleden kan verlenen op grond van daarvoor bestaande regelingen. Onze gedachten gaan uit naar iemand met: middelbare opleiding (min. Mavo-4-niveau), typen; administratieve ervaring bij voorkeur op een perso neelsafdeling opgedaan en, gezien de verscheidenheid in de personeelssamenstel- ling, een flexibele omgangsstijl. Het aanvangssalaris (maximaal 1556,— bruto per maand) is afhan kelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. We willen dat in onderling overleg nader vaststellen. Belangstellenden worden verzocht sollicitatiebrieven te richten aan het hoofd van de afdeling Organisatie en Personeel van bovenge noemde dienst, Postbus 318, Dordrecht. In hout en aluminium. Tevens vliering- trappen en droogmolens Grootste voorraad van Zuid-Nederland. Goedkoper aan de fabriek pok 's zaterdags geopend. Teteringsedijk 92, Breda, tel. 01600-38067. Bij vonnis van de recht bank te Breda van 16 mei 1975 is het faillissement uitgesproken van de beslo ten vennootschap ETMC Designing and Consulting Engineers B.V., gevestigd en kantoorhoudende te Gilze, gemeente Gilze en Rijen aan de Aal straat 1, met benoeming van mr. T. van Daalen tot rechter-commissaris en ondergetekende tot cura tor. Mr. P. Kooijman, Postbus 39, RIJEN Ooed, teler KLEINTJE -K kwalite -"V. Grundig portable cassetterecorders, radio-cassetterecorders, daarbij eksfra (aat genieten van zelf opgenomen platen en favoriete radio's en TV's zijn een stuk draagbare kwaliteit op zich. radio- of TV-programma's. Bovendien zijn praktisch alle Grundig Kwaliteit in een fraaie vormgeving, die u gewoon mééneemt als U gaat portables geschikt voor batterijen en netvoeding. Ga eens kijken bij da zeilen, zonnen, luieren of iets anders prettigs gaat doen en u Grundig-dealer. Hij heeft ze allemaal - van de kleinste tot de grootste PONDEHÜAG 5 JUUl I9/5 TERNETJZEN - Dc heer en mevrouw De Jonge uit Terneu- z.en, in de plaatselijke atletie- kafdeling van de Terncuzense sportvereniging „Scheldesport" beter bekend als doodgewoon „Co en Elly", hebben aan de clubkampioenschappen die za terdag 7 juni op het Zuider sportpark betwist worden nog iets speciaals toegevoegd. Mede doordat hun drie kinderen bij de atletiek betrokken zijn, zijn Co en Elly letterlijk maar ook fi guurlijk bezeten van de atletiek. Buiten de organisatie van ver-l schillende grote wedstrijden, waaronder de onlangs gehouden Zeeuwse kampioenschappen, heeft dit tweetal zaterdag ook d<J organisatie in handen van eerf voor Zeeuwseh-Vlaanderen „unieke" familie-estafette. He- ièmaal nieuw is het niet meer, omdat het vorig jaar voor de eer ste keer werd gehouden. Co dc. Jonge zegt daarover: „Vorig jaai was het eigenlijk meer een proef, het was toen meer van, even af wachten wat het wordt". Niet aan de grote klok h gend were de eerste famili- tafette 'i avonds afgewerkt, en zeker niet zonder succes. Negen families lieten zich voor de wedstrijd in schrijven en de laatste nummer: werden in de schemer afge-l werkt. Jongens en meisjes zelf in de atletieksport betrok ken zijn „sleurden" pa en m; mee naar de Terneuzense sintell Het bestuur van de schutters van Roosendaal. SLUISKIL - Dc karabij schuttersvereniging „Winn tou" uit Sluiskil begint nu langzamerhand tot een ecl vereniging uit te groeien. In I begin leek niets erop dat di vereniging een lang bestaan z kennen. Slechts een vijftal ini sen toonde in dit eerste jaar I langstelling voor de karabi schuttersvereniging. Een aan was begrijpelijkerwijs aan veel te lage kant wat er duidde dat de vereniging - dien men daarvan mocht sp ken - slechts van korte duur zijn. Maar nu, zo'n drie jaar Ie is het ledental - al zij het gest - toch gegroeid naar negent Nog bepaald geen aantal on naast je schoenen te gaan lo| maar toch een vooruitgang er op duidt dat de verenigini toch op een veel langer besl kan rekenen. Drie jaar geleden'zo bt penningmeester Willy Ja van Roosendaal, „vroeg L Dalltnga aan mij of ik met initiatief wou ondernemen een schuttersvereniging op t te zetten In het begin wa daar nog beslist niet laaienc thousiast over, temeer omd. zelf nog nooit met de karat schutterssport serieus in aa kyjg was geweest. Tenzij je a toe op een mus schieten o

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 10