Toch maar mooi van British Leyland. rik ziekenhuis energieke medewerker opleiding: tot verpleegkundige, een baan die voldoening geeft! hoek loos vakantiewerkers in 2-ploegendienst (SÜ) NEDERLANDSE KATHOLIEKE SPORTFEDERATIE TECHNISCHE DIENST spyer,\an der vijver&zvvancnbuti/ etten-leur te 's-Hertogenbosch STICHTING DEKENAAT ROOSENDAAL PART-TIME DISTRIKTSKATECHEET (2/5 weektaak) Hebt u tien mille voor een nieuwe auto, let dan op. Wees niet te vlug. Want de Allegro biedt u voor negen mille wat u zoekt. Met Hydragas- vering (luchtvering), met radiaalbanden en met achterruitverwarming. Evenals een "denkende" ventilator, die zichzelf elektrisch regelt. Ja, voor negen mille. Dan hebt u toch een wagen met voorwielaandrijving, motor dwars voorin en schijfremmen voor. Met alle komfort van de tien mille klasse. or. duizend gulden in Al die geperfektioneerde techniek en standaard extra's biedt de Allegro. Plus nog iets meer. Het plezier, te gaan rijden in een nieuwe auto die veel goeie dingen in zich verenigt. Een auto die "oogt", een auto die "stuurt". Terwijl het ronduit een feest is om erin te rijden. En rijden in de Allegro, dat moet u doen. Mócht u iets horen rinkelen, dan zijn dat de duizend gulden in uw zak. Verdiend met de aankoop van de Austin Allegro. Autobedrijf R. de Beule Garage „de Tof Fa. Gebr. Vervaet Van Ceveren B V. Automoblelbedr. C.M.J. Bal 1 september a.s. dordrecht rayon vertegenwoordiger Automoblelbedr. „Andreae" B.V. Automoblelbedr. Rlnus van Nunen Autobedrijf B.V. Gebr. Janssens Autobedrijf van der Put Automobielbedrijf C. Martens Automoblelbedr. P.J. Wils n.v. verenigde bedrijven nutricia V DE STEM ZATERDAG 31 MEI Iffi'! De Stichting Samenwerkende Woningbouwcor poraties 's-Hertogenbosch voert het beheer over bijna 5000 woningen. Ter versterking van de staf van de stichting die snel gegroeid is, zoeken wij contact met candidaten voor de functie van HOOFD Gedacht wordt aan een bouwkundige van 30 - 45 jaar, die beschikt over goede contactuele eigen schappen en leidinggevende capaciteiten, die er varing heeft opgedaan in een vergelijkbare onder- houdsfunctie met als opleiding minimaal opzichter B.N.A. of gelijkwaardig. Tot zijn taak zullen behoren: - het geven van leiding aan het opzichtersteam; - het opbouwen van een plannings- en kostenbe wakingssysteem; - de advisering van bestuur en directie inzake in standhouding en aanpassing van het woning bestand; - het onderhouden van contacten met architec ten, aannemers en overige leveranciers; - deelneming in de algemene beleidsbepaling van de stichting. Tot nadere informatie moge dienen dat de Stich ting vele werkzaamheden uitbesteedt, ook de tech nische voorbereiding van nieuwbouw en renovaties. De huidige staf van de stichting is beperkt van om vang. De salariëring is gebaseerd op de c.a.o. voor per soneel in dienst van woningbouwcorporaties. Voor een woning zal zo nodig zorg gedragen wor den, aangezien wonen in 's-Hertogenbosch nood zakelijk is voor deze functie. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan ons kantooradres Ketsheuvel 12A te 's-Hertogen- bosch-Orthen, t.a.v. de directeur van de Stichting. een organisatie, die zich vanuit ideële doelstellingen beweegt op het vlak van de relatie sport - maatschappij, met ca. 350.000 leden, zoekt voor haar bureau een die een bijdrage zal kunnen leveren aan een verantwoorde sport- begeleiding met name op het gebied van de sportieve rekreatie en het opleidings- en vormingswerk. Gevraagd worden: - een positieve katholieke levensovertuiging; - een opleiding op het gebied van sport en/of sportieve rekrea tie (niveau: diploma C.I.O.S. en/of akte J); - organisatorische en enige administratieve bekwaamheid; - leeftijd ongeveer 30 jaar. Geboden worden: - een interessante en afwisselende werkkring; - een nader overeen te komen salaris op basis van in de amb tenarenwereld gebruikelijke salarisschalen; - een pensioenregeling. Sollicitaties - welke vertrouwelijk zullen worden behandeld - met uitvoerige inlichtingen dienen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te worden gericht aan de Nederlandse Katholieke Sportfederatie, Vughterweg 1, 's-Hertogenbosch. In de linkerbovenhoek van de enveloppe vermelden: „Sol licitatie". Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de adjunkt-direkteur van het N.K.S.-bureau, de heer P. C. Arts, tel. 073-138884. Het Bestuur van de Stichting Dekenaat Roosendaal roept sollicitanten op voor de funktie van TAAK: - op een nader overeen te komen aantal scholen voor kleuter- en basisonderwijs in het dekenaat Roosendaal de leerkrachten begeleiden bij het geven van verant woorde katechese; - in samenwerking met de plaatselijke pastores bijdragen aan het tot stand komen van een verantwoord pastoraat voor kinderen. Hij/zij zal nauw samenwerken met twee andere. In het dekenaat werkzame dlstrtktskatecheten, met de dekenale begeleidingskommissie van de distrlktskatecheten en met de diocesane werkgroep van distriktskatechdten. GEDACHT WORDT aan iemand met voldoende pastorale en katechetische bekwaamheid, die belangstelling heeft voor het primair onderwijs en in staat is met groepen en afzonderlijke per sonen een goed kontakt op te bouwen. Aanvullende tra ning is mogelijk. SALARIS en sociale voorzieningen konform de Interdiocesane rege lingen voor de salariëring van pastorale werkers. INFORMATIES kunnen worden ingewonnen bij dr. P. Luljten, katechetlsch medewerker van het Diocesaan Onderwijscentrum, Steenbergen 41, Teteringen (N.B.), tel. 01618-1626. SOLLICITATIES voor 15 juni a s. te richten aan de Voorzitter van het Deken aat Roosendaal, H. de Kroon, Vlncentiusstraat 3a, Roosendaal. De enige auto-van-tien-mille M IHM I Pres inkl BTW. af fabriek. Imp. British Leyland.Gouda.Tel.MH2n11122 Mini-Austin-Morrls-MG-Triumph-Rover- Jaguar-Land-Rover-Range Rover. 200 Verkooppunten in Nederland. Mogelijkheden voor leasing. LEYLAND Gentsevaart 79. Kapellebrug, tel 01140-2097 Vaartstraat 1 Axel. tel 01155-1628 Couwervestraat 51 Goes. tel. 01100-6100 Eenrtrachtsweg 13. Tholen, tel 01660-440 Ons middelgroot en algemeen ziekenhuis, gelegen in het cen trum van Dordrecht, biedt een opleiding tot verpleegkundige aan jonge mensen die wat meer van hun leven willen maken. Die er niet tegenop zien een inte ressante maar pittige studie te volgen en bereid zijn in team verband te werken aan de gene zing van onze patiënten. begint de nieuwe cursus voor meisjes en jongens die tenmin ste 17 jaar en 7 maanden oud zijn en een opleiding Havo, Mavo-4 of gelijkwaardig hebben gevolgd. Interne hulsvesting is mogelijk. Schrijf een briefje of bel onze afdeling Personeelszaken (toe stel 216), die je graag alles zal vertellen over salaris, vergoe dingen, huisvesting enz. ;lïii;. Houttuinen 10 Telefoon 078-40044 - -™f liijllf ;i!i:- O Onze onderneming houdt zich bezig met de fabrikage en verkoop van industriële, medische en speciale gassen. Een uitgebreid vérkoopprogramma van aanverwante installaties en apparatuur vormt een belangrijke pijler. Ruim 1100 medewerkers zetten zich dagelijks in voor een optimale service-verlening aan ca. 50.000 klanten. De commerciële organisatie vraagt ter versterking van het gebied Zeeland - West Brabant ill die op de juiste wijze onze onderneming op het gebied van lastechnische apparatuur en industriële gassen naar buiten weet te vertegenwoordigen. Het daadwei elijk verkopen en het verstrekken van technische i /iezen vereisen een gedegen kennis en ervaring op dit terrein. Naast een aantrekkelijk pakket arbeidsvoorwaarden is aan deze ambulante funktie een auto verbonden. Belangstellenden van middelbaar niveau, leeftijd tot ca. 35 jaar, gelieven hun schriftelijke sollieitatie te richten aan Hoek Loos, hoofd personeelszaken, Postbus 78 te Schiedam. De Hil 2, Zevenbergen, tel 01680-4150 Haagweg 442-444. Breda, tel 01600-34223 Marksingel 35, Breda, tel. 01600—24031. Houtsenheuvel 50, Den Hout (gem. Oosterhout), tel 01620-23457 Van Beethovenlaan 9, Roosendaal (N.-Br.) tel. 01650-36566/37260 Raadhuisstraat 88, Hoogerheide, tel. 01648-2530 Spyer, van der Vijver Zwanenburg B.V., kortweg genoemd SVZ, Is een bedrijf, dat zich heeft toegelegd op het telen van zilveruitjes, het vervaardigen van tafelzuren, vruchtensappen en vruchten- conserven. Vanaf 30 juni a.s. hebben wij nog plaatsingsmogelijkheid voor mannelijke studenten vanaf 18 jaar, in twee-ploegen dienst. Zij moeten bereid zijn minstens 2-weken te werken. Werktijden 2-ploegendienst: ochtendploeg: maandag t/m vrijdag van 5.00 tot 14.30 uur en op zaterdag van 5.00 tot 12.00 uur; middagploeg: van maandag t/m vrijdag van 14.30 tot 24.00 uur. Voor nadere inlichtingen kunt u bij de portier. Oude Kerk straat 8, een inlichtingenblad ontvangen, waarin alle voorwaarden vermeld zijn. Ook telefonisch kunt u alle gewenste inlichtingen krijgen, ons telefoonummer is (01608) 1 73 21. SVZ-oroeeEtten-leur, Remia Oen Dokter en Luycka Oraïwn. 1

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 16