Zomer: W Alleenstaanden krijgen soos Braderie ook op jeugd afgestemd Lange discussie over kabel-tv De Stem/De Vrije Zeeuw m m\ OP 6 JUNI OPEN Kleuter - en basisschool in 1 gebouw -V Bisschop Ernst diende vormsel toe in Westdorpe Peter Moelker 25e bij zware va;i Groeit weggekapt uit dorpskom DEMONSTRATIE INTERNATIONALE RALLYRIJDERS IN OOSTBURG De zomer valt mee. Bij P&G ''u fe. Gastarbeiders Kanaalzone bespreken hun problemen Near zuster gemeente Heimbach APOLLO EN BELFORT UIT SLUIS NAAR DUITSLAND Wijkraad centrum Terneuzen over wijkvernieuwing Hoogvogel in Terneuzen voor Th. van Waes en Goethals Gesprek over open bejaarden- werk Jeugd voerde vergeefs actie Philippine Na tutO'behendigheidsivedstrijd IONDI cRDAG 2V MEI 19/. p JJI Officieel gaat die soos op 6 voor de eerste keer draai Ijn het buurthuis Pe Sluis" linde Dijkstraat in Terneuzen. Iiwna is het elke veertien n soos. De behoefte aan dergelijke soos kwam |,iai voren tijdens de kerst- I herberg 1974. Er volgden wat r-jorbereidende besprekingen I -er een permanente voorzie- I jg, een soort kerstherberg I jet hele jaar door. De (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Alleenstaanden hoeven zich niet alleen te I voelen, ze moeten zich niet in zichzelf opsluiten. Om het niet ge- I jjnje volksdeel van geseheiden, alleenstaande of gewoon eenzame jensen niet in de kou te laten staan bracht een Terneuzense ..rkjroep van tien man een nieus i initiatief tot wasdom, een I voor alleenstaanden. Gewoon een gezellige ruimte, met de I jtlegenheid, voor een praatje, een dansje of andere aktiviteiten. voor alleenstaanden is hiervan het uitvloeisel. Initiatiefnemers zijn een aantal medewerkers van de Centrale Stichting en de stich ting voor Maatschappelijke Dienstverlening, beide in Ter neuzen en verder een aantal vertegenwoordigers uit de kring van alleenstaanden. De soos krijgt een wat besloten barakter. Een lidmaatschap wordt in dit verband op prijs gesteld. Van die beperkte be slotenheid verwachten de ink tiatiefnemers dat de bezoe kers, leden van de soos mak kelijker over hun eigen pro blemen zullen praten en die ook makkelijker kunnen op lossen. Inmiddels zijn er al twee proefavomden achter de rug. Het succes van deze avonden zette de werkgroep „A. llcen- staanden" ertoe aan om door te gaan. Opvallend tijdens beide avonden was het gebrek aan mannen. Een van de vrouwelij ke leden van de werkgroep had daar gisteren tijdens een korte bijeenkomst van de werkgroep wel een verklaring voor: „Voor mannen zijn er veel mogelijkheden om hun problemen proberen op te los sen. Ze gaan naar een bar. Als je als wouw irn een bar komt dan ben je bijvoorbaat slecht"* Alleenstaanden willen overi gens volstrekt niet gezien worden als een groepje weg gedrukte, zielige mensen. Door vooroordelen worden ze vaak wel in deze rol gedwongen. Via een eigen club, willen de alleenstaanden van Terneuzen en wijde omgeving wait meer contacten leggen, contacten waarop ieder mens recht heeft, aldus de werkgroep. Er zijn inmiddels ook acti viteiten naar buiten toe ge pland. Zo wordt eraan gedacht om gezamenlijk „dagjes uit" op touw te zetten, of met zijn allen vakant-ie-triips te maken. Er komt een activiteitenkalen der, waarop alle evenementen die zich in de omgeving afspe len, staan vermeld. Overigens draait er in Goes al een tijdje een soos voor alleenstaanden in het gebouw „De Veste". Deze soos trekt vaak meer dan honderd bezoe kers. Wie inlichtingen wil over de soos voor alleenstaan den in Terneuzen kan die krijgen vin tel. 01150-814. iVm een «nezr verslaggevers) TERNEUZEN Voor het I Itrneuzeiis openbaar onder- rijs gaat volgende week een lang gekoesterde wens in ver- vulling. I>e integratie van het kleuter- en baisonderwijs wordt een feit. De kleuter- I vhool ..De Springplank", deze «eek voor het laatst in het •ebouw aan de Oranjestraat, iaat verhuizen naar de Van Sleenbergenlaan, naar het ge bouw van de openbare lagere school „De Zonneschool". Deze verhuizing komt eigen- I lijk neer op een eerste aanzet voor het definitief in elkaar opgaan van twee onderwijs vormen. Wettelijk is de inte- I gratie van laiger- en kleuteron- f derwijs nog niet vastgelegd, I maar met de twee scholen in een gebouw kan een officieuze I start worden gemaakt. De samenwerking komt neer I op het uitwisselen van gege vens over leerlingen en het uitwisselen van lesmateriaal. I Het voornaamste doel, dat wordt nagestreefd is, dat voor de kinderen de overgang van I bet kleuter- naar het basison- I derwijs moet vervagen en tenslotte moet verdwijnen. Het ligt in de bedoeling om in de toekomst via bepaalde projek- ten met elkaar samen te gaan werken. Dat praten over kinderen I vindt mevrouw J, de Zeeuw, hoofdleidster vande Spring plank erg belangrijk: „Zo leer je van elkaar de karaktertrek ken van de kinderen kermen", i vertelt ze. Belangrijk vindit de hoofdleidstei ook dat de kleuterschool binnen het grote geheel toch een eigen gezicht kan bewaren. Degene, met wie ze bij de integratie het meest te maiken zal krijgen is me vrouw G. Veraart, onderwijze- I fes in de eerste klas van de Zonneschool. De Zonnesehool kinderen krij sen per één juni les op de eerste verdieping van hun ge bouw, vier lokalen voor hon derdentien kinderen. De veer tig kleuters van de Spring- i Plank krijgen de beschikking over drie lokalen op de bega- te grond. De eerste voorbereidingen r00r deze Terneuzense onder- Wjsintegratie werden in 1971 '1 getroffen. De plannen voor do verhuizing van de Spring- Plank werden herhaalde malen uitgesteld. Vooral de school raad voor het openbaar onder lijs beijverde zich voor deze Maar door een „van het «stje naar de muur" effekt, tissen de onderwijsinspectie <je gemeente Terneuzen «pi de verhuizing en de inte- gtttie pas volgende week plaatsvinden. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN In het buurthuis De Sluis in Terneu zen vindt binnenkort een bij eenkomst plaats van buiten landse arbeiders. Tijdens deze vergadering komen met name de problemen van de Turkse arbeiders in de kanaalzone aan de orde. In de kanaalzone werken zo'ii vierhonderd Turkse ar beiders. Inmiddels is nog steeds niet duidelijk of er een cen trum voor buitenlandse arbei ders in de kanaalzone komt. Dc drie beirakken gemeenten Terneuzen, Axel en Sas van Gent pleegden vorige week nog overleg over deze zaak. Verder houdt ook de regionale Werkgroep voor Buitenlandse Werknemers zich met de pro blemen beziig. In deze werk groep zijn de buitenlandse werknemers zelf trouwens niet vertegenwoordigd. (Van onze correspondent) WESTDORPE In de paro chiekerk O.L.V. Visitatie te Westdorpe heeft bisschop Ernst van Breda het H.Vorm- sel toegediend aan de kinde ren van de hoogste klassen van de basisscholen uit West dorpe, Axel en Zuiddorpe. De kerk was bijna geheel bezet. De bisschop diende het sa crament toe tijdens een plech tige eucharistieviering, die door hem zelf werd opgedra gen. Tijdens de dienst werden gezangen uitgevoerd door het parochieel zangkoor, o!.v. de heer O. Hemelsoet en het kin derkoor van de S. Joseph- school uit Westdorpe. a.l-v. de heer H. van Dorsselaar. Oga- n-ist was de heer W. Gillissen uit Westdorpe. (Van een onzer verslaggevers) SLUIS Het Sluisse mu ziekgezelschap Apollo, verge zeld van het majorettenpeloton Belfort brengt aanstaande za terdag 31 mei, een bezoek aan het Duitse Eifelstadje Heim bach, waarmee Sluis sinds eni ge tijd een juraelage heeft aangegaan. Het optreden van de Sluisse muzikanten valt samen met het tegenbezoek dat de ge meenteraad van Sluis, onder leiding van burgemeester mi\ H.P.L. van den Beid komend weekeinde brengt aan de nieuwbakken zustergemeente. Vorig jaar namelijk heeft de raad van Heimbacht een be zoek gebracht aan Sluis. Het wordt overigens zater dag vroeg dag voor de muzi kanten en maj-oretlen, want reeds om zes uur wordt van-ai de Groote Markt in Sluis ver trokken. Er wordt- in Heim- hach tweemaal opgetreden. In de morgenuren wordt een mu zikale rondgang gemaakt en 's middags verzorgt E.M.N. een concert op de muziekkiosk in Heimbach. Rond midderna-cht hoopt men weer in Sluis te arriveren. Het gemeentebestuur* blijft iets larager om te verbroede ren. Dit gezelschap keert pas zondagavond terug in het aloude grensstadje. Raad en burgemeester zullen vergezeld worden van Jantje van Sluis in het officiële kostuum, dat door het gemeentebestuur is besteld en dat een dezer da gen gereed is. AXEL Passage, Bovenzaal. Noord- straat - Foto-expcsitie van Fo toclub Axel. Geopend van 1Ö.00-17.D0 uur en "an 19.00- 21.00 uur. Zaterdag van 13.00- 17.00 uur en van 19.00-21.00 uur. (l m. zaterdag). (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Op donder dag 2.9 mei vergadert, de Ter neuzense wijkraad voor de binnenstad. De vergadering vindt plaats in het buurthuis „De Sluis". De aanvang is 20 uur. Onderwerp van het ge sprek zijn de ontwikkelingen met betrekking tot de ver nieuwing van de binnenstad. Sfeertekening van de Sluise braderie (Archieffoto). (Van onze correspondent) TERNEUZEN Tijdens een schieting op twee staande wippen te Terneuzen schoten Theo van. Waes uit Westdorpe en Alb. Goethals uit Rijen de hoogvogel at De zijvogels wa ren voor G. van Waes en A. de Beleir uit Westdorpe, C. vam Meenen en H. Lintjes uit Rijen. Kallen: J. Bernard uit Rijen, Jaap van Iwaarden uit Aardenburg. Wip 2: hoogvo gel: H. de Jong uit Rijen (de andere werid niet afgeschoten) Zijvoigels: A. Kogels en H. Lintjes uit Rijen en J. Brug- gemam uit Westdorpe. (de an dere werden niet afgeschoten Kallen: Toonen uit Rijen en Blondee! uit Aardenbung (de andere werden niet afgescho ten). (Vau onze correspondent) TERNEUZEN De Schel- desportatleet, Peter Moelker uit Terneuzen, momenteel in militaire dienst, is bij de ge houden zware militaire vaar- digheidsproeven als 25e van de 72 deelnemers geëindigd en heeft daarmee het aan die proeven verbonden diploma gekregen. De proeven beston der, uit schieten, zwemmen, internationale hindernisbaan, handgratiaativerpen en een cross country over een afstand van acht kilometer, die hij in iets meer dan 28 minuten af legde. (Van onze correspondent) TERNEUZEN— De cornmis- lie zich in Terneuzen be- r„lj° j1" met <le problemen via aanlcK van kabel-tele- o. heeft woensdagmiddag itadhuis landurig van smachten gewisseld met de Muftlvi ttltIer* directeur van uvisie, als gegadigde voor 5 ervan* Het STOle k£ v was> bij de bespre- de roncept-overeen- de kl' ,c bel>aling dat voor U'0rrU ..ms van de tarieven de -firÜ!!'8"111 van de door nw goedgekeurde fi- mMm.rinsskïste"* door de ge kust.,,1 .^^gekeurde aanleg- de instandlioudingskos- len, alsmede exploitatie. de kosten van De heer Mulder liet daarop een zeer duidelijk nee horen. Na uitgebreid hierover te heb ben gepraat, waarbij de heer Mulder vooral de directeur van de woningbouw Terneu zen, de heer Groenhof, tegeno ver zich vond. werd overeen gekomen dat van de zijde van Multivisie een andere redactie wordt toegezonden, over de inhoud waarvan de commissie zich dan in de allernaaste toe komst kan beraden. In het begin van de vergade ring werd het door Multivisie reeds duidelijk gemaakt, dat wanneer er b.v. huiseigenaren zijn, die zich niet bij het net willen doen aansluiten, dit voor wat Multivisie betreft, geen problemen oplevert. Over de ontvangst via het kabel-tv-net deelde de heer Mulder meee dat het in de bedoeling ligt, wanneer een en ander een feit zal zijn, ook Nederland 3 via het net te doen ontvangen. Voor wat meerdere buitenlandse zenders betreft, hangt, de kwaliteit van de ontvangst af van de inko mende en uitgaande signalen van deze zenders- Vanzelfspre kend wil Multivisie een zo goed mogelijk pakket van zen ders aanbieden. Hij stelde voorts in het vooruitzicht dat er metingen zullen verricht worden om een zo goed moge lijke radio-ontvangst te garan deren. Daarvoor moet een an tennemast worden gebouwd, met ontvangst- en regelstation ten behoeve van de C.A.I.. op gebouwd uit modulen om in Hoogte te kunnen variëren van 05 tot 95 meter. Het ligt in de bedoeling dat de commissie op woensdag 11 juni opnieuw vergadert, om de door Multivisie voorgestelde wijzigingen in de concept- overeenkomst te kunnen be spreken. Men hoopt dan bin nen niet al te lange tijd tot een contract te komen. (Van een onzer verslaggevers) SLUIS Een speciale feestkrant, tlic gisteren werd verspreid op de kleuter- en la gere scholen in Sluis, maakt duidelijk, dat de organisators van de braderie, die dit jaar voor de tweede maal en wel van 4 t.m. 8 juni iu Sluis wordt gehouden, de jeugd in het oude grensstadje niet ver geten zijn. In het krantje worden de kinderen opgewekt deel te ne men aan de activiteiten die speciaal voor hen op stapel zijn gezet. Dat begint al op woensdag 4 juni wanneer 's middags om 1,6.00 uur een op treden begint van het circus Charivari en waai* de jeugld gratis de verrichtingen van mens en dier kunnen vol gen. Vrijdag-middag kunnen de kinderen deelnemen aan een wedstrijd trottoirsehilderen. „Als je dit een te moeilijk woord vindt zeg je maar stoepWLeuren", zo staat in het krantje te lezen. Speciaal voor de jeugd wordt zaterdagmor gen in de Vrijstaat van 09.30 tot, 12.00 uur een rommelmarkt gehouden en zondagmiddag om 13.30 uur begint een vis wedstrijd in de Kaai. „En als je een visje vangt krijg je misschien wel een prijs". Voor kinderen die braaf zijn en zondagavond iets langer mogen opblijrven zal even als trouwens voor de ouderen h*et grootse vuurwerk dat de braderiedaigen afsluit, een belevenis zijn. Tijdens de braderie zijn speciale verkeersmaatregelen getroffen. De binnenstad van Sluis wordt autovrij gemaakt, zodat er geflaneerd kan wor den al dan niet in middel- (Van een onzer verslaggevers) AXEL-KOEWACHT Van daag vindt in het gemeentehuis van Axel een gesprek plaats over de mogelijkheid om de pendances van het open be jaardenwerk te vestigen in Koewacht en Zuiddorpe. Hoewel daarop vooral vanuit Koewacht de laatste tijd sterk is aangedrongen, is open be- jaardenwerk in hot voorname lijk katholieke Koewacht nog steeds niet mogelijk, omdat er in Axel een protestantse orga nisatie is, die zich al met open bejaardenwerk oezighoudt. Subsidiëring van twee ver schillende vormen van open bejaardenwerk in een gemeen te behoort niet tot de moge lijkheden. Men probeer! dan ook al een tijdje om Zuiddor pe en Koewacht te laten deel nemen aan het Axeise open bejaardenwerk. Het protes tantse open bejaardenwerk in Axel heeft echter nog beden kingen. Aan het gesprea van van daag nemen behalve B. en W. van Axel, die als bemidde laars optreden, vertegenwoor digers deel van de betrokken organisatie». eeuws kostuum, want het the ma van de braderie is „middel eeuwen". De parkeerterreinen in het plan Steenen Beer wor den beter bereikbaar dan vo rig jaar het geval was. De Kaai, die toen was afgesloten, voor verkeer, wordt nu ge bruikt als aan- e* afvoerweg naar deze terreinen. „Mede door aanleg van de rondweg verwachten wij min der verkeersproblemen dan vorig jaar", aldus het actieco mité „Hier is Sluis". Tijdens de braderie zullen regelmatig pogingen worden gedaan het record paalzitten te verbeteren. Een hoogstandje hiervoor is gebauwd op het Walplein. Wie liet nog hoger wil zoeken, kan tijdens de braderie op donderdag en vrij daig een rondvlucht maken dn een helikopter. Dank zij een actie van de winkeliers en de horecabedrijven zijn gratis he- likoptervluchten te winnen. Kleinere vluchten zijn te ma ken in o.m. de zweefmolen op de kermis, die gedurende <te braderiedagen wordt gehouden op de Grote Markt. Het programma voor de bra- deriedagen ziet er globaal als volgt uit: woensdag 4 juni 15.00 uur opening brade rie door schout en zijn rak kers, ballonvaart, circus Chari vari, 's avonds optreden mu ziekgezelschap. Donderdag 5 juni: ambach telijke dag met wedstrijd feaasproeven. biertappen en poffertjes bakken voor bezoe kers, helikoptervluöliten, 's avnds optreden muziekgezel schap. Vrijdag 6 juni: weekmarkt, 's avonds optreden muziekge zelschap. Zaterdag 7 juni: rommel markt, zeppelin boven Sluis, stadsom roepersconcours (aan vang 14.00 uur), 's avonds op treden muziekgezelschap- Zondag 8 juni: viswedstrijd voor de jeugd, 's avonds optre den St.-Leo uit Brugge 21.00 uur. Vuurwerk. Opgemerkt wordt dat tij dens de braderie geen slui tingstijd zal gelden, hoewel dit voor Sluis overigens nooit het geval is. (Van onze correspondent) ASSENEDE Te Assemste is inen dinsdag begonnen met het vellen van een reeks krachtige Canadese populieren in de Sportstraat. Na het om hakken van een tiental exem plaren werden de werken ge staakt. De populairen bevin den zich in een dreef die leidt naar het voetbalterrein. Ze vormen een uniek mooi gr oen- kader In de dorpskom va» As senede. De reden waarom de popu lieren geveld worden, is niet duidelijk! Todh wordt een ver band gelegd met eventueel na dere bebouwing van een woonzone in de Sportstraat. Hiermee zal later nog een gro tere groenzone uit het centrum van Assenede verdwijnen. Niettemin bestaat voor de aan leg van deze woonzone nog geen duidelijk plan van aan leg. Er zou echter vroeger reeds een gemeentelijke ver gunning afgegeven zijn voor deze boomslag. De jeuigd wil de bomen behouden en tracht te maandagavond nog het vel len tegen te gaan. Die actie was tevergeefs. Verondersteld wordt, dat in de loop van de week iie hakbijl opnieuw ter hand genomen wordt. BERGEN OP ZOOM Luxor, 20.00 uur: Keetje Tippel, 18 j. Rox.v, 20.00 uur. Towering Inferno. 14 j. GOES Grand, 19.30 uur: Gejaa-go door de wind. 14 j. KLOOSTERZANDE De Groene Molen, 13/30 uur: Bejaardenschieting. MIDDELBURG City, 20.00 uur: The Exor cist. Concert- en gehoorzaal, foy er 20.00 uur: Frans Brüggen- Vleeshal, 3x2 o.a. Andr. Minderhout, Antoine Mes, Le onard Maas (t.m. 31 mei). Zeeuws Kunstenaarscen trum, expositie door Paul Blom, t.m. 29 mei. Geopend di. t.m. zat. 14-00-17.00 uur. ROTTERDAM Groote Schouwburg, 20.15 uur: André van Duin's 'Pre: machine. Hofplein Theater. 20.15 uur: Gerard Cox en Frans Halsema met „Wat je zegt dat ben je zelf', SAS VAN GENT Galerie Uilenspiegel, Gerrit Jan Groote Willink, schilderij en, gouaches en etsen en Louis Tangel schilderijen. Geopend dag. van 9.00-12.00 uur en van 13.30-18.00 uur. Vrijdag tof 21.00 uur, Zondag van 14.00- 18.00 uur. Woeupdag gesloten |(t.m. 30 melk VLISSINGEX Alhambra, 20.00 uur! Paf op._ of we slaan d'r op!" 14 j. Stadhuis, expositie kunst uit Zeeland (grafiek) t<m. 30 mei. Geopend ma. t.m. vrijdag. 8.00-12.30 en 13.30 en 17.00 -uur. IJZENDIJKE Streekmuseum., Markt 28. Zomerexpositie. Geopend werkdagen van 10.00-17.00 uus*. zaterdag en zon- en feest dagen van 14.00-17.00 uur. ANTWERPEN Kon. Ned. Schouwburg, 20.00 uur: Trijntje van Saar dam, door Eugeen Winters. Meirteater, 20.30 uiur: Betalen zuilen we morgen wel; van Gaston Gheuens. Prov. Cen- frum Arenberg, 20.15 uur: Het Huis van Bernarda Alha, .(Rei zend Volkstheater). GENT Schouwburg, 20.00 uur'! M»- riken van. Niemeghen door N.T-G. Koningsbonen Deze week Meld de bolclu'b „Nooit Ge dacht" haar jaarlijkse konings- bolling. Aan deze wedstrijd deden 20 boilers mee. De uit slag was als volgt: op de vijfde plaats eindigde J. Lauret, op de vierde plaats R. Warrens, op de derde plaats R. Calu-wé, op de tweede plaats E. v. d. Jeugd. Als koning werd ge kroond Fr. Ploegaert. S.K.W. Öp 7 en 8 juni organiseert het. S.K.W. te Phi lippine voor het eerst in haar bestaan een optreden van ar tiesten, als voorlopige afslui ting van het seizoen. Met na me Eddy Haers en Frank Rammeloo waren de initiatief nemers bij het tot stand ko men van dit weekend. Het S.K.W. presenteert twee avon den: 7 juni voornamelijk voor de jeugd van Philippine en omstreken en op 8 juni voor zowel jong als oud. Het pro gramma bestaat uit: 7 juni op treden van de Brabantse pop groep „Maydog" in de Meer paal te Philippine. Zaal open om half acht. 8 juni: Optreden van Ivan Hvlen in de Meer paal, om 19.30 uur. (Van een onzer verslaggever») OOSTBURG Wat een ervaren rallyrijder vermag met een doorsnee-auto zal op 7 juni te zien zijn in Oostbu-rfj, als twee leden van het Opel Dealer Team Holland na afloop van de be- hendagheidswedstnjden voor auto's een kleine demonstratie ge ven. 5 De i ailyrijders, Lars Carllson en Bob de Jong, komen naai Oostburg op uitnodiging van de fa. De Bliek uit Breskens. Beide rijders kunnen bogen op een schat van ervaring. Zo heeft Carll son goede prestaties„geleverd in de Monte Carlo Rally en werd hij in 1974 kampioen van Duitsland. Dit. jaar rijdt hij samen met Bob de Jong voor het Nederlands Rally kampioenschap. De Jong is onder meer Nederlands rallykampioen geweest en 'w;w nauw betrokken bij do organisatie van de Tulpenrally 1974. Nog meer stuntwerk op autogebied zal vanaf 13.30 uur in het Ledel- theater te zien zijn als een uur lang aulosportfilmg worden ver™ ♦oond. Verder natuurlijk het klapstuk van de dag de behendig- heidswedstrijd, die wordt gehouden op de Markt. Aspirant-deel nemers kunnen zich voor deze wedstrijd nog aanmelden bij d» fa. Van der Plas Modes N.V. in Oostburg. Uitaave Uiteeversmaatechappu De Stam B.V. Editie Zeeland RAYONKANTOREN TERNEUZEN: Nieuwstaai 9, tel. 01180 - 7920 (4 ljjnen); HULST: Steenstraat 14, tel. 01140-3751 (3 lünen): GOES: Kiokstraat i. tel. 01100 - 28030 (3 lijnen). KANTOORUREN Maandag t.m. vrijdag 8.1S-12.30 en 13 30-17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN s ADVERTENTIE - EXPLOITATIE Breda Maandag tjn. vrijdag van 19.00-20.00 uur, tel. 01600 - 22341; zondag van 20.00 -22.0C uur. tel. 01600 - 22341. BEZORGKLACHTEN Zeeuwsch-Vlaanderen: tel. 01140-3751: Midden-Zeeland: tel. 01100-14944. REDACTIE Chef Zeeuwse redactie: S. C. Augustijn, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen. tel. 01150 - 7920: privé Lorentzlaan 50, Terneuzen. tel. 01150-5745: algemeen redacteur Zeeland: drs. J. Bouwmans. kantoor Kiokstraat 1, Goes, tel. 01100-28030*. privé Zuidvlietstraa) 53, Goes, tel. 01100-28138; redacteur Midden-Zeeland: G. v. Ber- kel, kantoor Kiokstraat 1 Goes, tel. 01100-28030; privé Voor burcht 37, Kapel Ie, tel. 01102 - 2320; redacteur voor Terneuzen en Kanaalzone: P. de Schipper, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel. 01150-7920; privé Noordstraat 45, Hoek, tel. 01154-1556; redacteur voor Oost-Zeeuwseh-Vlaanderen: H. Postma, kantooi Steenstraat "4, Hulst tel. 01140 - 3751; privé Walmolenstraat 12. Hulst, tel. 01140 - 4159. Redacteur voor West-Zeeuwseh-Vlaanderen: R. van der Helm. Melkweg 40, Oostburg. tel. 01170-3370; foto-joumalist voor Zee land: C. J. de Boer. kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel. 011511 7920: privé Langs de Kreek 56. Terneuzen. tel 01150-3137; sport redactie Zeeland: A. Koomen. Troelstralaan 8, Axel, tel. 01155- 2594, p ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE: Inspecteur ieeland: W. Hendriks, tel, 01140-3751. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland: C. Menu, tel. 01150-5839.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 5