WZ- Vlaanderen betaalt hoogste milieubelasting CK Jongeren stichten („onderwijswinkel" Bouw vereniging neemt 1000ste woning in gebruik De Stem/De Vrije Zeeuw EIND MEI, BEGIN JUNI OPEN Uitslagen wedvluchten vanuit Doornik EURS TEURS N B.V., SITE BORSELE] stad LST Bejaardenreis 9,48 9,48 6,48 9,98 8,98 10,98 4,48 •2573 Schietingen de Cra"*kS UW St Amateur-geologen !)1jeen in Hoek American Gipsy naar Westdorpe VVV. informatie in Sluis Westdorpe ELKE DAG in zeeland Raad Sas praat over lozings verordening Breskens r van Borsele maakt beku r gemeente in zijn vergatjeri! leeft besloten, dat een her> Jitbreidingsplan in hooft* Heinkenszand 1961" y. een perceel grond, 1 te Heinkenszand, kadastm eente Borsele, sektie AH earceerd is aangegeven oil 'horende tekening. igsbesluit met de bijbeho aande 23 mei 1975 vooT. ter gemeentesecretarie i zaken, Stenevate 10 te i' 9 mei 1975 burgemeester voornoemd E. M. van Waes pONDERDAG 22 MEI 1975 i -T -1 TOaBEHRH 5 ersoneelszaken. Wij sen tot/ 1.700,-per ig en onderhoud van liverse automatische ihines en depalletti- van grondstotten en •uwen en ons machi- 30 uur en van 14.00 >1102-1651. - kwaliteit - kwaliteit t Breskens Centraal: links op de foto de heren J. Vergouwen en G. van Schaick tegenover de presentators Henk van Stipriaan en Hans Zoet. (Van een onzer verslaggevers) BRESKENS De West-Zeeuwsch-Vlaamse burger wordt op gescheept met de kosten van de recreatie-voorzieningen. Zo wordt in deze streek de hoogste milieubelasting van ons land betaald, omdat men zeer kostbare voorzieningen heeft moeten treffen in verband met de recreatie. De kosten hiervan worden gedragen door de plaatselijke bevolking. Deze uitspraak werd giste ren gedaan tijdens een ge sprek in het radioprogramma Breskens-centraal, waarin me vrouw ir. J. van der Weele, gezworene van het waterschap Het Vrije van Sluis, een korte toelichting gaf op het milieu- werk van dit waterschap. Zij sprak hierbij de hoop uit, dat de centrale overheid de hoog ste top van deze milieubelas ting voor zijn rekening zal willen nemen. In hotel De Mi] liana, van waaruit de uitzending plaats vond, spraken Hans Zoet en Henk van Stipriaan voorts met burgemeester Schipper en we thouder Vergouwe, waarin de- re iets vertelden over de nieu we jachthaven en de vismijn. De heer Vergouwe sprak de wens uit, dat een betere sa menwerking tussen Breskens en Vlissinigen tot stand m ag komen, aangezien beide vis- mijnen slechts kort van elkaar gelegen zijn. De heer P. Phi- lipse brak een lans voor het behoud van het Oostburgse ziekenhuis, een voorziening die beslist niet gemist kan worden en met zijn verplee; duur beneden het landelijk gemiddelde zit. De heer G. van Schaick ging in op het werk van de veer diensten en de heer A. Aal- bregtse vond in Herik van Sti priaan een fan voor zijn boek Kezandse kost. De heer J. Keijmel vertelde een en ander over de Salzburger emigran ten. die rond 1734 voet aan wal in Zeeuwsch-Vlaanderen zetten en wier nakomelingen zich hebben verenigd in een stichting, die tweejaarlijkse reünies houdt. De heren Wa genaar, Notebaeirt en Van de Sande tenslotte haalden aan het eind van de uitzendingen de verschrikkingen van het bombardement op Breskens in 1944 op. I (Van onze correspondent) WESTDORPE Het West- I dorpse feestcomité organiseert I woensdag 18 juni de traditio- I nele reis voor de bejaarden. I Dj reis wordt gemaakt met I drie bussen, die het gezelschap I door de Vlaamse Ardennen I toeren. Om half acht wordt vertrok- Iken vanaf de kerk, nadat de I bejaarden worden opgehaald I in de wijken Passluis er, I Zwartenhoek. De reis gaat via IZelzate naar Gent, waar een I rondrit door de stad gemaakt I wordt om een kijkje te nemen I b;j de Tolhuisbrug, het Gra- Ivensteen. Korenmarkt, Veld- Istraat, St. Pieterstation, het I Zuidpark de Dampoort IDaarna gaat de reis verder [naar Overmere Donk, waar in I restaurant „Casino" een kopje I koffie wordt gebruikt. Dan j het richting Geraardsber- waar gepauzeérd wordt I bij de „Muur van Geraards- Ibergen". Hierna rijdt men via I Eor.se naar de Kluisberg. Na ren warme maaltijd brengt liet gezelschap 's middags een (bezoek aan het dolfinarium in ge. Tijdens de terugreis nog het „Dortmunder llhier Brauhof' worden aange- 1. voor het maken van een donderdag nassi - bami 500 gr. T ,99 !erij kwaliteit kwalite'1 (Van onze correspondent) Ter gelegenheid van de ker mis werden in het Hofzicht- theater enkele «^Metingen op de liggende wip gehouden. schieting op zater- Deelname 25 schutters gevormd uit zes pelotons. Hoogvogel: M. Boerman, Hof zicht uit IJzendijike: eerste zij vogel: A. Ivens, Hofzicht uit [Sluiskil; eerste extra prijs: J. Seegers, Hofzicht uit Terneu zen: tweede extra prijs: A. Martens, Hofzicht uit IJzendij ke; grootste aantal (3): J. Seegers, Hofzicht uit Terneu- zen. Aan de zondagschieting *erd door 44 schutters vormd uit elf pelotons deelige- nomen. Hoogvogel: R. van Ac ker, Sporthuis te Waarschoot 'S): eerste zij vogel: A. de t rooter, Hofzicht uit IJzendij- 1 *e: tweede zij vogel: G. de ^epe café Menu te Mollekot; eerste extra prijs: G. Martens, I ptszicht uit St. Margriete JB-); tweede extra prijs: L. [woosman, Hofzicht uit IJzen- jMe: derde extra prijs: E. Buijsse, Hofzicht uit IJzendij- k:it grootste aantal (2): E. I Buijsse, L. Groosman, G. Mar tens en J. Seegers Uitslag schieting op tweede Pinksterdag, deelname 51 I schutters gevormd uit 13 pelo- Hoogvogel; D. de Dobbe- eerste zij vogel: G. Pitoe. beiden van De Beusikleppers Ij! Maldegem (B.); tweede ^lyogel: c. Boerman, eerste extra prijs: H. Verhoosel, bei- Ten van Hofzicht uit IJzendijke. I Jg6 ex^ra P'vijs: C. Vlerick i,'1 Laureij s Bderde ex- A. Sijnesael uit IJ- Itetwijke: grootste aantal (3): (Van een onzer verslaggevers) ',r®K De stichting Geo- Aktiviteiten houdt op som« 7 l1™1 een bij'een- voon!, 'r Sehoorzaal in het HoeV ulge gemeentehuis in eenlm„ ?°f.dPunt van deze bij- bet ls een lezing over de h^Ter"erP „Kwarts" door tan rvA Ste.nvers- De avond Zeeuwsch- De lo ren beêint om 20 uur. PaardZlng °Ver kwarts zal ge- tan w„Pj.n be1 vertonen w» dja-serie. Na de paiuze de aanwezigen hun "'enten'f,^' problemen bÜ ëe" naa^ voren brengen. (Van onze correspondent) WESTDORPE Disco Poly Pam uit Westdorpe brengt za terdag 14 juni een Amerikaan se groep op het toneel in ge bouw Concordia. Het is de be kende „American Gipsy" die al eerder in Westdorpe kwam, maar door een communicatie storing bij de groep zelf viel toen het optreden in het wa ter. De leden (muzikanten) wa ren zelf wel op de goede plaats aanwezig, maar hun in strumenten en installaties wa ren toen ergens in België be land. Dc organisatoren zagen zich ver-plicht hun bezoekers toen meer dan 500, een „compen satie-optreden" aan te bieden Dat gebeurt nu door een avond met .-,American Gipsy". De aanvang is 20.00 uur en de entreeprijs bedraagt vijf gul den per persoon. (Van onze correspondent) SLUIS Vlak vóór Pink steren werd de VVV-balie in de hal van het Sluise stad huis weer bezet. Als informa- trice werd aangesteld mej, C.J. Vercouteren uit Retran- chemcnt. Zij is tevens belast met de regeling van en het toezicht op het bezoek aan het Belfort, dat tijdens de zomer maanden voor bezichtiging is opengesteld. Gedurende de uren. dat zij niet in de balie verblijft en buiten het zomerseizoen zal mej. Vercouteren werkzaam zijn als typiste ter secretarie. Zij zal dan echter tevens be schikbaar zijn voor represen tatieve werkzaamheden bij of ficiële ontvangsten in het stadhuis. Mej Vercouteren heeft een toeristische oplei ding genoten en is ruim een j-aar in de toeristische sector werkzaam geweest, en toeris ten, welke zich in de komende maanden aan de Sluise VW- balie vervoegen, zulilen dus op een deskundige voorlichting kunnen rekenen. Handboogsport Op het schuttersterrein van de h-and- boogmaatsehappdj „Sint Sebas- tia-ar" ls een nieuwe gaaiper- che geplaatst. Dit zal de hand boogsport ln Westdorpe en omgeving terj goede komen, want nu staan er in totaial drie prangen. Daardoor zullen de wachttijden bij de diverse wed strijden niet zo lang meer zijn. Ook komt er nog een vierde perche, die tijdelijk gebruikt zal worden, tijdens de Europe se kampioenschappen in au gustus. Diamanten bruiloft Dins dag 3 juni viert het echtpaar Xaverius Janssens-Coralia IJ- sebaert uit, de wijk Zwarten- noek te Westdorpe het diaman ten huwelijksfeest. De heer Janssens is 89 j.aar, zijn vrouw 85. Beiden genieten een goede gezondheid. De heer Janssens is lange tijd raadslid en wet houder geweest van de voor malige gemeente Westdorpe. In de parochiekerk van Westdor pe zal 's middags eerst een eucharistieviering worden op gedragen. Daarna komen een aantal feestelijkheden op gang. Henny en Jan Haring bezig in de onderwijswinkel. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Terneuzen krijgt een eigen onderwijs winkel; een ruimte waarin gepraat kan worden over leer lingenproblemen, vernieuwingen en andere ontwikkelingen in het onderwijs. Bovendien krijgt de onderwijswinkel via een eigen bibliotheek een informatieruimte. De ruimte waarin dit alles gaat gebeuren, is het pand Blokken 10 in Terneuzen, tevens het gebouw van de Katholieke Werken de Jongeren. In oktober vorig jaar stelde een groep van tien jongeren, voornamelijk middelbare scho lieren vast, dat het eigenlijk, maar een saaie boel in Ter neuzen was. Bovendien werd behoefte gevoeld aan een ruimte, waar eens lekker on gedwongen over allerlei on derwijszaken, gepraat kon worden. Om in beide behoef ten te voorzien kwam er een werkgroep die zich serieus ging bezighouden met het op zetten van een onderwijs-, ak- tie-, en informatiewinkel. Eén van de leden van de werkgroep is Hennie Harit-ck, 16 jaar jong en leerlinge van het ZeldenrustoolLe-ge. Zij geeft de taakomschrijving van de onderwijswinkel weer: „We willen via makkelijk ver teerbare informatie helpen met onderwijsproblemen. We willen ook gaan prater! over onderwijsvernieuwingen in een wat vrijere sfeer, dan die van het schoolgebouw. Het on derwijs is erg belangrijk. Het staat midden in de maatschap pij, het vormt die maatschap pij". Een boekwinkel gaat een onderafdeling van de onder wijswinkel vormen. Die boek winkel moet volgens Hennie een hulpmiddel worden voor leerlingen, zowel als voor lera ren. Om voldoende leesbare informatie te krijgen over ont wikkelingen in het Nederland se onderwijs zijn er kontakten gelegd met de Nederlandse Ghristelijke Studentenvereni ging. Verder zijn er banden met onderwijswinkels in Am sterdam en Groningen. In ver gelijking met deze winkels is de Terneuzense onderwijswin kel in ieder geval in één op zicht uniek, Hennie Harinck Het idee is uitgegaan van de leerlingen en niet van de lera ren zoals ergens anders". In eerste instantie beperken de medewerkers van de onder wijswinkel ziah tot zaken van de middelbare scholen. Later wil men zich ook gaan toeleg gen op ontwikkelingen binnen het -kleuter- en basisonder wijs. Via aktie», discussies, films, en zomaar gezellige bijeen komsten wil de werkgroep „Onderwijswinkel" de Terneu zense jeugd ertoe brengen om te gaan praten over hun eigen situatie, hun positie op school, de democratisering op school en het functioneren van het onderwijs in het algemeen. Eind mei, begin juni, gaan de deuren van de onderwijs winkel voor de eerste keer open. De bedoeling is dat die deuren elke dag open zijn 's middags, 's avonds en ook in het weekend. Diegenen, die nog mee willen werken aan het projekt „Onderwijswin kei" kunnen inlichtingen krij gen via tel. 01150-7025, of op het adres Schuberthof 26, in Terneuzen. BERGEN OP ZOOM Het Markiezenhof Steen- bergsestraat 6, expositie van Russische iconen (t.m. 22 mei) geopend dag. van 9.00-17.00 uur, zon- en feestdagen van 12.00-17.00 uur. BOSCHKAPELLE A. Stallaart 13.30 uur Be- j aardensohietinig. GOES Grand jr. 20.00 uur Gold 14 HULST Bioscoopgebouw 20.00 uur „Keetje Tippel" 18 jr. MIDDELBURG City-Theater 20.00 uur De Kazerne Vleeshal 3x2 o.a. Andr. Minderhout, Antoine Mes, Le onard Maas (t.m. 31 met). Zeeuws Kunstenaarscentrum Expositie door Paul Blom t.m. 29 mei). Geopend di. t.m. zat. 14.00-17.00 uur. OOSTBURG Ledel Theater 20.00 uur „Keetje Tippel". 18 jr. ROTTERDAM Hofplein Theater 20.15 uur Gerard Cox en Frans Hal- sema met „Wat Je zegt diat ben je zelf'. Piccolo Theater 20.15 uur Toneelgroep De Appel met „Kafka KK". Schouwburg 20.15 uur Zuidelijk Toneel Globe met „Spoken". SAS VAN GENT Galerij Uilenspiegel Ger- rit Jan Groote Willink, schil derijen, gouaches en etsen, en Louis Tangel schilderijen. Ge opend dag. van 9.00-12.00 uur. en van 13.30 - 18.00 uur Vrijdag tot 21.00 uur, zondag van 14.00-18.00 uur. Woensdag gesloten (t.m. 30 mei). TERNEUZEN Luxor 20.00 uur „Keetje Tippel". 18 jr. Zuidlandtheater 20.00 uur „De goede mens van Sezuan" door het Publiekstheater. VLISSINGEN Alhambra 20.00 uur Roole Sien 14 jr. Stadhuis Expositie Kluist uit Zeeland (grafieik) tm. 30 mei. Geopend ma. t.m. vrijdag 8.00-12.30 en 13.30-17.00 uur. ANTWERPEN Prov. Centrum Arenberg 20.15 uur „Het gekroonde paard". (Reizend volksthea ter). (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De postdui venvereniging Dé Eendracht te Terneuzen hield met 369 oude duiven een wedvlucht vanuit Doornik. 1. J. Bui j ze, hoogste snelheid 1409.- meter per mi nuut. snelheid van de laatste prijswinnende duif 863.- mpm. 2. J Wisse, 3. J. de Graaf, 4. J. Risseeuw, 5. A. Bril, 6. F Temmerman, 7. A. Dieleman, 8. A. Vroegop, 9. E. Brouwers. 10. M. de Roo. Met een deel name van 95 jaarlingen, hoog ste snelheid 1323.- mpm. Laat ste 829.- mpm. 1. J. van de Graaf, 2. J. Risseeuw, 3. er 10 J. Prince, 4. A. van de Tricht, 5. A. Small egange en zoon, 6 en 7. J. Geelboedt. 8. A van Hout, 9. F. de Bakker. Eerste de Beste te Schoon- dijke met 179 duiven, hoogste snelheid 1248.72 mpm. 1. J. Toernoois en zoon, 2 en 7. Klaassen-Taillie, 3 en 4. Bei- jer-Dobbelaere. 5. C. Pijcke, 6. C. Jansen, 8. R. Postma, 9. P. Ras, 10. P. de Hullu. Nog Sneller te Breskens met 265 duiven, 1, 5 en 10. A. vaii de oorde (1288. mpm), 2. H. Moohoek, 3. J Faas, 4. J. Ja cobs, 6. I. de Jonge, 7. I. Riteco, 8. P. Blaakman, 9. Jac. Wisse. De Getrouwe Duif te Cad- zand met 169 duiven, hoogste snelheid 1259.07 mpm. 1 en 6. J. de Meij. 2, 3 en 10. J. Kools, 4. en 7. A. Duininck en zoon, 5. J. van de Plasse, 8. I. Porrey, 9. A. van Hanegem. De Snelvliegers te Oostbürg met 103 duiven. 1. W. Prenen, 1204,81 mpm, 2. J. Riteco, 3 Combinatie Bosse-Steenber- gen, 4. L. Risseeuw, 5 en 7. W. van Unen. 6. J. Bakker. 8. W. van Hee, 9. J. Wile, 10. R. Vlierstraeten. Combinatie Axel-Stoppel dijk met 215 Jaarlingiduiven, hoogste snelheid 1401.- mpm. 1. G Meijer, 2. G. Koekkoek, 3. F van Acker, 4 en 15. M. Dieleman. 6 en 9. C. van Ecke, 7. M. van Arenthals, 8. A Boilleman, allien uit Axel, 10. P. van de Veeke uit Stoppel dijk, 11 en 14. J. Giele, 12. M. Klaassen, 13. P. Lenos allen uit Axel. Met 79 oude duiven: I K. Verbunt (1352.- mpm), uit Axel, 2. R. Peersman uit Stoppeldijk, 3. J. Verstraeten uit Axel. 4. B. Burm uit Stop peldijk, 5. J. Giele, 6,7, en 10. G. Koekkoek allen uit Axel, 8. Th. de Poorter, 9. L Kcrc- loaert beiden uit Stoppeldijk, II en 15. F. Michiels, 12. A. Bolleman., beiden uit Axel. 13. E. Boeijkens uit Stoppeldijk, 14. P de Bakker uit Axel. De Vrede te Sas van Gent met 135 duiven, hoogste snel heid 1363.42 mpm. 1, 4 en 7. R. Geirnaerdt. 2. R. van de Berg'he, 3 O. Martens én zoon, 5. M. de Grof, 6. H. Maicjuinde. 8. K. de Backer. 9. M. van Lent, 10 A. Cl. „jou-. Volharding te Westdorpe met 114 j aarlingduiven. 1. E. Baecke (1298.92 mpm), 2 .A van de Vijver, 3. C. van Ac ker, 4. R. van Kwikkelberghe, 5. P. Qoossen, 6 en 10. W. 7erha»egen en zoon, 7 en 9. Ph. van Acker, 8. E. Adam. Met 88 oude duiven, hoogste snelheid 1329.33 mpm. 1. Ed de Smet. 2. P. Vervaet, 3. E. Baecke, 4. Ph. van Acker, 5 en 6. Gebr. Audenaerd, 7 en 9. Raf. Gijsel, 8. C. van Acker, 10. R. Goet hals. Recht voor Allen te Sluis met 91 duiven, hoogste snel heid 1137.- mpm. 1. G. de Meijer, 2 O de Meijer, 3. J. Wage, 4 en 5. J. van Nijhof, 6 en 7 P. Maenhout, 8,9 en 10 A. van de Bussche. Nieuw Leven te Koewacht met 113 jaarlingen, hoogste snelheid 1379.- mpm .1 en J. de Bruine, 2. A. Rombout, 3 en 10. V. de Block, 4 G. Jansen, 6 en 8 W. van de Bilt. 7 C. de Bock, 9. P de Waele,. Met 55 oude duiven: 1 F. de Maaier (1408,4 mpm), 2. G. lansen, 3. J Elegeert, 4. A de Booij, 5. R van Hijfte, 6 en 7. W. Verbiest, 8. P. de Waele. 9 J. de Kind. 10. R. de Waele De Reisduif te Sluiskil met 89 duiven, hoogste snelheid 1331.9 mpm. 1, 4 en 9. A. van Kerckhove, 2 en 10 P. Claes, 3. J Snap, 5. A Snoek, 6. B. de Koeijer. 7. A Bouchaiut jr. 8. J van Doeselaar. (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT De ge meenteraad van Sas van Gent gaat op donderdag 29 mei de lozingsverordening voor de ri olering behandelen. Andere punten op de agenda zijn het bestemmingsplan West en de vergoedingen voor het lager onderwijs. De raadsvergade ring begint om 19.30 uur. De lozingeverordening bevat een aantal regels en -bepalin gen die gericht zijn op het tegengaan van verontreiniging van oppervlaktewater en op het tegengaan van beschadi ging van gemeentelijke riole ringen. Ook mogen de geloos de stoffen geen gevaar opleve ren voor eventuele zuiverings installaties. Bij de besprekingen van de vergoedingen voor het bijzon der lager onderwijs in Sas van Gent gaat het voornamelijk om een administratieve afwik keling van reeds eerder geno men besluiten. Een aantal scholen krijgen nog wat extra, omdat ze het afgelopen jaar meer leerlingen kregen dan voorzien en een aantal scholen moeten in de gemeentelijke kas terugstorten, omdat ze minder leerlingen dan ver wacht huisvestten. (Van een onzer verslaggevers) BRESKENS De algemene woningbouwvereniging West- Zeeuwsch-Vlaanderen zal op 14 juni aanstaande de dui zendste woning in gebruik ne men. Deze woningbouwmijl- paaL komt te stAui in Zuidzan- de en het is ook in in deze kern dat de feestelijkheden rond dit feit plaatsvinden. De 1000e woning is onder deel van een blokje van 6 bejaardenwoningen dat 's mid dags om 14.15 uur officieel door de aannemer aan de wo ningbouwvereniging, die zijn kantoor heeft in Breskens, zal worden overgedragen. Na de overdracht van de woningen, waarbij ook vertegenwoordi gers van het Oostburgse ge meentebestuur aanwezig zijn, wordt in het pand hoek Cnris- toffelstraat-Kamerikstraat een kunstwerkje door de womng- bouwvoorzitter overhand'gd aan burgemeester Schipper van Oostburg. Het kunst we >-k- ■je is ontworpen door de be kende Breskense ontwerper J. Boekhout en werd vervaardigd door Marcel Schellynck uit Oostakker en de firma De Hoop uit Terneuzen. Na de overdracht vindt een ballonwedstrijd plaats waar aan alle kinderen van woning- bouwveroni gin gleden uit Bres kens, Cadzand, Nieuwvliet, Oostburg, IJzendijke e„ Zu.d- zande kunnen meedoen. Om 15.30 uur wordt in het veren: gingagebouw van de N.H. kerk een tentoonstelling van hand_ vaardigheden geopend en bij gunstig weer wordt voor het gebouw een kunstmarkt ge houden. Van 16 tot 17.30 uur tenslotte wordt een receptie gegeven in De Zwaan, Markt Zuidzande. Wit Gele Kruis Vandaag houdt het Wit Gele Kruis Breskens de jaarvergadering in het wij'kgebouw. De verga dering begint om 8 uur. De agenda vermeldt de financiële verslagein en een goedkeuring om toe te treden tot de basis eenheid West-Zeeuwsch- Vlaanderen. Uitgave Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland RAYONKANTOREN TERNEUZEN: Nieuwstraat 9. tel. 01150 - 7920 (4 lijnen); HULST: Steenstraat 14, tel. 01140 - 3751 (3 lijnen); GOES: Klokstraat L tel. 01100 - 28030 (3 lijnen). KANTOORUREN Maandag t.m. vrijdag 8.15-12.30 en 13 30- 17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Breda Maandag t.m. vrijdag van 19.00 20.00 uur, tel. 01600 - 22341: zondag van 20.00 - 22 00 uur. tel. 01600 22341. BEZORGKLACHTEN Zeeuwsch-Vlaanderen: tel. 01140 3751: Midden-Zeeland: tel. 01100 - 14944. REDACTIE Chef Zeeuwse redactie: S. C. Augustijn, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen. tel 01150 7920; privé Lorentzlaan 50, Terneuzen. tel. 01150 5745: algemeen redacteur Zeeland: drs J Bouwmans, kantoor Klokstraat 1, Goes. tel. 01100-28030; privé Zuidvlietstraat 53, Goes, tel. 01100-28138; redacteur Midden-Zeeland: G. v. Ber- kel, kantoor Klokstraat 1, Goes, tel. 01100-28030; privé Voor burcht 37, Kapelle. tel. 01102 2320; redacteur voor Terneuzen en Kanaalzone: P de Schrpper, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel. 01150 - 7920; privé Noordstraat 45, Hoek, tel 01154 - 1556: redacteur voor Oost Zeeuwsch-Vlaanderen; H Postma, kantoor Steenstraat 14. Hulst tel 01140 3751; Drivé Walmolenstraat 12, Hulst, tel. 01140 4159. Redacteur voor West-Zeeuwsch-Vlaanderen: R. van der Helm, Melkweg 40, Oostburg tel. 01170 3370; foto-journalist voor Zee land: C. J de Boer kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel 01150 - 7920; privé Langs de Kreek 56, Terneuzen, tel. 01150 3137; sport redactie Zeeland: A. Koomen, Troelstralaan 8, Axel, tel. 01155- 2594. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE Inspecteur eeland: W Hendriks, tel. 01140 - 3751. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland: C Menu. tel. 01150 - 5839.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 5