chuiten sterkste KUIPER ZAKT TWEE PLAATSEN IN ALGEMEEN KLASSEMENT prof in Made KNVB wil Inter Football definitief uitschakelen PIRARD WINT BIJ AMATEURS Uw Kunstgebit Van de Bunder wint Klauterkoers Raymond Ceulemans profbiljarter Gödde naar Milkrace longe mensen /Uitslagen Made Forse winst militairen Haarlem-supporters rukken massaal op naar Breda Winst voor Adrie van de Brooke ICorreloploskoffie inde Gulden Reuzenpot tijdelijk van f570 voor f5,20 piNSDAG 6 MEI 1975 corrupt of hoe trectis de radio- of evisie-discjockey Nederland? degenen onder de Ie zelf bij een Igeverij betrokken Kwalijk nemen, dat ze I hun platen zoveel «ie draaien. Maar het leen faire „game" 1 daar ontbreekt het Ins aan. dat nou vragen ik nog weieens in aires, als ik fen ben. I weten helemaal niet linds ik werk als |ator, heb ik nooit iets an ppogingen (op welke i ook). I van corruptie heb ik geconstateerd, terwijl j dden in deze wereld Ik geloof er niet in. deejay 500,- in z'n I stoppen, zou er heus deren. De artiesten ar eens naar zichzelf I s wel goed materiaal f t zoals ge uzelf Radio- en tv-deejays I nsen en niet anders mensen. et in Amerika met rciële stations. Ik it er in Nederland aan toe ging. (Van onze sportredactie) MADE - l)e uitslagen zijn profs: I Roy Schuiten, Zand voort 120 kin in 2.52.35; 2 Cees Ral. Kwadendamme; 3 Aad van den Hoek, Dirksland; 4 Ras Hordijk, Rotterdam; 5 Bert Pronk, Scheveningen; 6 ll'icher Vlot. Wanneperveen; 7 Wimde Waal, Axel; 8 Richard Buckaki, Sint-Gillis Waes; 9 Cees Priem, Goes; 10 Gunther llarilz, West-Duitsland; 11 Dietrich Thureau, West- Duitsland: 12 op een ronde: Jan van Katwijk, Bladel; 13 Nidi den Hertog, Ermelo; 14 Jus Schippers, Baarn; 15 Jo Vrancken. Roosteren; 16 Wim Prinsen, llank; 17 Kees Stam. Koog a d. Zaan; 18 Gust Her mans. België; 19 Theo Smit. Amsterdam; 20 Albert Huize bosch. Nijeveen; 21 Staf van Ronshroeck. België; 22 Ren 'ijnen. Hoogerheide; 23 Gerry Fens, Amsterdam; 24 Tino Ta bak, Egmond aan Zee; 25 Wil de Vlam. Sambeek; 26 Gerard Vianen, Kockengen; 27 Henk Prinsen, llank; 28 joop Zoe temelk, Germingy; 29 op 2 ronden Ko Rlok, Kruiningen; 311 Jan Breur, Schiedam. Amateurs: 1 Frits Pirard. Rredn, 90 km in 2.14.37; 2 Johnny Kontngs, Sprundel; 3 Wim van Sleenis, Hoogblok land. 4 Piet Franken, Ooster- hnut; 5 Bert Broere, Ouden boseh, 6 Nico van llest. Alp hen; 7 Cees de Jongh, Made; 8 Ad Oprins, Gilze; 9 Theo Ven- ix, Zevenbergschen Hoek; 10 Gerard van der Sterren, Goir- le; II Piet de Jong, Tilburg; 12 André Toepoel, Tilburg; 13 Piet van der Pluijm, Hank; 14 Jan Ktmps, Assen; 15 R. van Zuuk, Itiissum; 16 Vester Aarts, Kruiningen; 17 John Krijnen, Breda; 18 Peter Kic- vits, Breda; 19Ton Damen, Breda; 20 Ben Langeveld, Lis- se. Hij, waar iedereen verwachtte dat hij met groots machtsver toon er in zou kletsen, nam geen enkel risico Reageerde in eerste instantie ook niet toen Jos Schipper, Aad van den Hoek, Nidi den Hertog, Joop Zoete melk en Wimde Waal reeds tn de eerste ronde van twaalfhonderd metei lengte er van daar gingen Schuiten verkoos de tactiek van het afwachten. Ook al om dat de Raieighploeg - gisteren met Gan Merci, i oppermachtig - rijkelijk vertegenwoordigd was aan de kop met De Waal en Van de Hoek Renë Pijnen dacht dat het tweetal van Post nog wat versterking kon gebruiken en waagde de sprong, die uitste kend slaagde Zes leiders dus. En dat na een aantal ronden van de in totaal af te leggen honderd Schuiten ging wel mee toen een groep van 15 renners de aan drang voelde de ongehoorzamen van het eerste uur tot de orde te roepen In die groep ondei ande ren naast Schuiten, Jan Raas, Dietrich Thurau, Joop Zoete melk, Cees Bal, Gerard Vianen, Gerrie Kneteman en Richard Buckaki Het vijftiental had de zes lei ders na 23 ronden koers te pak ken Voor Cees Bal en Dietrich Thurau het sein om een poging te wagen Bal, uitstekend op de fiets zittend en Thurau pakten een paar honderd meter, maar achter hen kon de reactie niet uitblijven Het gehele zaakje spalte uiteen zo klapten beide TREMP - De Spanjaard Domingo Perurena heeft maandag de dertiende etappe van de wielerronde van Spanje, een rit over 189 kilometer van Barcelona naar Tremp, gewonnen in 5 uur, 30 minuten en 28 secon den. Perurena nam tevens de leiding in het algemeen klas sement. DE UITSLAG VAN DE 13E ETAPPE IS: 1 Domingo Peru rena Spa 5.30 28, 2 Santiago Laczana Spa 5 30 31, 3 Jose Gomez Lucas Spa 5 30 40, 4 Juan Manuel Santisteban Spa 51105 5 Miguel Maria Lasa Spa 5 35 18 6 Luc Leman Bel 4 45 19 7 Agustin Tamames Spa z I 8 Ben Koken Ned z t., 9 Marino Basso Ita z t„ 10 Rogei Rosters Bel z t n Pedo Torres opa z t 12 WilfnPd Wesemael Bel zt 13 j()se de Cauwer Bel tt 14 Antonio Martos Spa zt la Manuel Rego Por z t 20 Hen- nie Kuiper Ned z.t. 48 Fedor den Hertog Ned z.t. ALGEMEEN KLASSEMENT: 1 I Perurena 59 16 13. 2 Laz- cano 59 16 27 3 La 59 19 31 4 Martins Por 59 20 18, 5 Torres 59 20 21, 6 Lucas 59 20 26, 7 Luis Ocana Spa 59 20 28, 8 Je sus Manzaneque Spa 59 20 32 Jose Luis Viejo Spa 59 20 38 10 Jose Pesarroduna Spa 59 20 47 iCuiseppe Perletto Ita 59 20 49, 12 Tamames 59 20 52 13 Kuiper 59 20 53, 14 Rego u» 211 d8, 15 Fernandez Mendes P°r zt 20 Koken 59 21 22, 41 Den Hertog 59 29 5! (ADVERTENTIE) Philips batterijen, een van die dingen die vandaag de dag Dog lang meegaan. THEO VAN DIJK uit Roosen daal eindigde tijdens een koers voor nieuwelingen in Vlaardin- gen op de tweede plaats Kouijer uit Goes legde beslag op de derde plaats, Van Noort uit Roosendaal werd 16e en de ze ventiende plaats was voor Van Tetenngen uit Zevenbergen. FONS VAN KATWIJK eindigde als twee in een koers in St Ka- thelijne Waver die door de Belg van Lent werd gewonnen. HENK DE JONG uit Goes werd vierde in Burcht waar August van Looij winnaar werd Ad van Elsakker uit Roosendaal werd er 7 e en Ad Bastiaans eindigde op de 14e plaats IN LEMBEKE was Eddie van Puijenbroek de sterkste John nie Verbeke pakte een fraaie ne gende plaats en Theo van de Brand werd veertiende heren er tegenaan Priem, Ha- ntz, Nidi den Hertog. Wicher Vlot, Pronk, De Waal, Hordijk en Viènen en Van den H.>ek schoten naar voren Met als ge volg dal het tweetal snel te gra zen word genomen en het tempo zo omhoog vloog dat het restant van het peloton op een ronde werd gezet. Achter de kopgroep vormde zich een tweede groep, waarin Pijnen, Zoetemelk, Kne teman, Buckaki en ookRoy Schuiten, die het gevaar juist op tijd zag De achtervolgers ont wikkelden vooral door toedoen van Roy Schuiten en Zoetemelk een geweldig tempo en dat bete kende dat het peloton ook hun gezelschap moest dulden, zijnde dal hei opnieuw door een aantal renners op een toer was gezet. Dat betekende dat in totaal twintig renners een ronde voor sprong hadden en daar wilden de heren het beslist niet bij la ten. Aad van den Hoek, Cees Priem, Cees Bal, Bas Hordijk (zij hadden dus een ronde voor sprong) en Gust Hermans zorg den met nog 23 ronden te gaan dat de vlam opnieuw in de pan sloeg in deze we) zeer enerver ende koers. Een tweede groep volgde waarin Thurau, Pronk, De Waal, Vlot en Hantz de man nen waren die een ronde voor sprong hadden. Verder in die groep onder anderen rappe Theo Smit, Jan van Katwijk, Tino Ta bak en Henk Prinsen. Terwijl bij de leiders Bas Hor dijk weg viel door lek rijden wist Roy Schuiten opnieuw dat het sein op storm stond. Met Staf van Roosbroeck, de terug geval len Hordijk en Buckaki sloot hij zich snel aan, favoriet Zoete melk achter latend in het steeds verder verbrokkelende peloton. Uiteindelijk resulteerde het in het feit dat elf man twee ronden pakten en dat waren Van den Hoek, Bal, Priem, Schuiten, Hordijk, Buckaki, Thurau, Pronk, De Waal, Vlot en Haritz. Het koersbeeld werd intussen zo warrig, dat de jury een be grijpelijke vergissing maakte en even de groep waarin Thurau, Pronk, De Waal Vlot en Haritz opnieuw een ronde pakten ver gaten Dank zij een attente Peter Post werd dat echter snel her steld en kon de finale zonder vee) moeilijkheden gereden worden Een finale die geheel in het teken stond van de op dit moment ongekende kracht van Roy Schuiten De coureur uit Zandvoort had dan wel een paar maal op het laatste nippertje aangepikt, maar op het moment dat de vetste prijs - de zege - te verdelen viel, was hij er hele maal Met een schitterende solo liet hij alle mannen zijn in fraaie stijl gekromde rug zien en won onbedreigd Bij de amateurs ging de zege naar de Bredanaar Fnts Pirard, die bi] het ingaan van de laatste ronde vernietigend uithaalde en zijn medevluchter en in de eind sprint gevaarlijke Johnny Ko- nings achter liet Pirard en Ko- nings zetten het peloton op twee ronden, waarmee werd aange toond dat het rondje van Made superfel is Opvallend bij de amateurs was het sterke rijden van Bert Broere die ondanks tweemaal lek rijden toch nog als vijfde eindigde ROB VAN DEURSEN KOEWACHT - De Koe- warhl.se amaleurwielrenner Pe- ler Cfódde iul van zondag 25 mei lot en met zaterdag 7 juni deel nemen aan de Konde van Enge land voor amateurs, beter be kend als de (Vlilkrace. In de officiële KNWU-ploeg, die onder leiding staat van de heer Kuiper (die ook de Vredes- koers doel) zijn behalve BIC- coureur Peter Godde nog twee renners van de ploeg van cafë- restauranl Storm opgenomen Wim de Wilde en Gaby Minne- boo maken eveneens deel uit van de Nederlandse formatie die voorts wordt aangevuld met Matthieu Bucks (Bossche Staalbouw) en Roernerman (Ca ballero) (ADVERTENTIE) zit dé gehele dag stevig op zijn plaats! Thans Is het niet meer nodig, dat Uw kunstgebit bij het spreken, eten, lachen of niezen losschiet of verschuift. Een weinig Dentolix-poeder op de gebits plaat, en deze ongemakken bestaan voor U niet meer; Oentoflx geeft U een ongekend gevoel van zekerheiden welbehagen. Aangenaam en hygiënisch in het gebruik. Bij apotheken en dro gisterijen. KW UIL KOF MM® (Van onze sportmedewerker) SWEUKHUIZEN - Zeelands topper bij de amateurs Toine van de Bunder heeft evenals vo rig jaar de zogenaamde Klau- terkoers in het Limburgse Sweijkhuizen gewonnen. De Zeeuwsch-Vlaming domineerde vrijwel de gehele wedstrijd en sloeg reeds na twintig kilometer een bres samen met Hilbrink en Roemerman. Laatstgenoemde viel. snel te rug en met nog 25 kilometer te gaan kwam ook Hilbrink in ademnood Van de Bunder ging toen alleen door Hij bereikte de finish met een voorsprong van 1 minuut 56 sec. op een groepje van vier renners waarvan Leo van Vliet de spurt won De tijd van Van de Bunder die ook de leidersprijs won over de 85 ki lometer was 2 uur 8 minuut 51 sec. De Roosendaler Peer Maas werd twintigste op 2 minuut 17. Overigens zal het waarschijnlijk een van de laatste amateurzeges van Toine van de Bunder zijn. Maandag praat de Zeeuw name lijk met de directie van Mars Flandria over een profcontract. Nog voor de Nederlandse kam pioenschappen beginnen, wil Van de Bunder zijn proflicentie hebben ENSCHEDE - Het Neder lands militair voetbalelftal heeft op bevrijdingsdag in En schede een oefenwedstrijd tegen de eerste klasser der amateurs Eilermark met 5-0 gewonnen De ruststand was 1-0 door een kopbal van Leidekker (PEC- Zwolle) In de tweede helft scoorde deze speler nog twee maal De andere doelpunten kwamen op naam van .Verheyen (PEC-Zwolle) en Bakker (Go Ahead Eagles) Er waren 1500 toeschouwers. (Van onze sportredactie) GENT - Topbiljarter Ray mond Ceulemans die, zoals De Stem gisteren meldde na een ru zie met de Belgische biljartbond zijn lidmaatschap heeft opge zegd, heeft besloten om profhil- jarter te worden. Hij doet dat omdat hij, naar hij zegt. de pla gerijen van de Belgische Biljart bond meer dan beu is. Ceule mans pikte het niet dat de Belgi sche bond hem voor twee maan den wilde schorsen omdat hij niet op een receptie was ver schenen. „Ik duld niet langer dat er met mij wordt gesold" aldus een boze Ceulemans ..Het Is gewoon broodroof Ik word prof en zal dan genoeg werk hebben De bond heeft zich met deze schor sing onsterfelijk belachelijk gemaakt" Ceulemans zegt dat zijn beslissing onherroepelijk is De Belgische biljarthond is in tussen ere geschrokken van de reactie van de grootmeester en overweegt de schorsing onge daan te maken Ceulemans heeft een aantal uitnodigingen om demonstraties in het buitenland te komen geven aanvaard Zo gaat hij binnenkort voor drie weken naar Brazilië en een week naar Chili (ADVERTENTIE) Voor een ieder Jie het nog niet weet, Philips batterijen gaan heel lang mee. (Van onze sportredactie) MADE - Peter Post, ploegleider van TI Raleigh mag zijn weer in genade aangenomen kopman Roy Schuiten dun soms verwijten dat hij teveel van achteren rijdt, gisteren in Made bewees de renner uit Zandvoort dat het voor hem geen bezwaar hoeft te zijn om dan toch een koers te winnen. Schuiten die zes ronden voor de meet aan een solo begon en die door de zich fel verzettende Cees Bal niet meer achterhaald kon worden en dus won, toonde gisteren in het boordevolle Made aan dat hij de pure kracht bezit om zijn wat afwachtende rijden te compenseren. Schuiten met Joop Zoetemelk zonder meer de grote favoriet in Made reed een zeker bekeken koers. BENEVENTO (AFP) - De wedstrijd tussen Be- nevento en Bari, in de derde divisie van de Itali aanse voetbalcumpetitie is zondagmiddag in een veldslag tussen de sup porters geëindigd. De scheidsrechter staakte de wedstrijd zes minuten na rust. Vlak daarvoor had Benevento gelijk ge maakt. Roy Schuiten bevestigde in Made zijn goede vorm van de afgelopen weken Hij gaat hier triomfante lijk over de streep na een koers die zowel organisatorisch als sportief een succes werd. FOTO JOHAN VAN GURP Weisweiler onder indruk van Tweite (Van onze speciale verslaggever) Want onze tegenstander FC Twente is in kracht niette verge- MONCHENGLADBACH - „Een hotsing tussen twee zeer lijken met het toen erg opportu- goede systemen", zo karakteriseert Borussia nisUsch spelend Tottenham Mönchengladbach-trainer Hennis Weisweiler de komende Hotspur FC Twente speelt in de confrontaties met FC Twente in de finalewedstrijden in de Europese competitie het moder- UEFA-cup. De „veulens" van Weisweiler, zoals een aantal jaren gele den de toen jonge en erg levendige Borussen werden ge noemd, zijn stukken wijzer geworden. „Ze gedragen zich nog wel niet als raspaardjes, maar de ploeg is op de goede weg. Dit seizoen wordt in de totale afbouw van mijn werk in Mönchengladbach erg belangrijk", stelt Hennis Weisweiler. Nog niet zo lang geleden kreeg Weisweiler van enkele gere nommeerde clubs, waaronder Bayern München en Barcelona, aanbiedingen om voor veel geld in dienst te treden. Maar de Duitse voetbalprofessor legde ieder aanbod naast zich neer, „omdat", zoals hij het zelf stelt, „dit Borussia Mönchengladbach beslist nog niet het niveau be reikt heeft wat in het vermogen ligt. Pas over twee jaar zit deze ploeg aan het plafond van de mogelijkheden. En dan zal ik wel eens gaan bekijken, waar voor mi] nieuwe ontwikke lingsmogelijkheden liggen Op dit moment is er nog werk vol doende Ik heb de zaak opge bouwd en ik wil ook de uiteinde lijke roem van deze ploeg mee maken", aldus Weisweiler De afgelopen jaren is er in Mönchengladbach niet zoveel in het topvoetbal veranderd. Slechts een grote ster verdween Maar dat was wel uitgerekend Günter Netzer, die plotseling het shirt van Real Madnd om de schouders ging dragen. Voor de kleine, nimmer in ijver afla tende verdediger Berti Vogts, aanleiding om te verklaren „Het vertrek van Netzer werd tn eerste instantie als een duidelijk verlies gezien, maar achteraf is alles nogal meegevallen Temeer omdat we "anders zijn gaan voet ballen Toen het centrale punt op het middenveld Netzer - de man die in elke succesvolle combinatie betrokken moesl worden - ineens verdween, was het logisch dat we ons even moesten aanpassen. Maar het was onze trainer Weisweiler die snel de oplossing voor deze pro blemen vond" De verandering in het spel- concept van Borussia Mön chengladbach was simpel maar erg waardevol Vanaf het ver trek van Netzer werden de Borussia-spitsen niet meer ge lanceerd vanuit ingewikkeld opgebouwde combinaties De schutters Heynckes (hij ont breekt morgenavond in verband met een blessure) en de Denen Simonsen en Jensen worden vaak snel gelanceerd en de tref zekerheid van deze knapen is het afgelopen seizoen tot grote hoogte gestegen Hennis Weisweiler: „Deze aanvallers passen geweldig in mijn nieuwe systeem In de ach terste vier heb ik met Vogts, voorstopper Surau, ausputzer Witkamp en Bonhof geen enkel probleem gehad Het nieuwe systeem, vanuit de mandekking spelen en als het nodig is zo snel mogelijk het middenveld over bruggen, is goed aangeslagen. Temeer omdat mijn huidige middenvelders Danner, Kulik en Wimmer zich ten allen tijde in volledige dienst van het elftal stellen Ook als zij niet zo vaak in het spel betrokken worden Ook op de momenten dat zij wel de ruimte zoeken, maar geen bal aangespeeld krijgen De grote collectiviteit van mijn Jongens is op dit moment het uitgangspunt voor succes" Borussia Mönchengladbach, thans met twee punten voor sprong op Hertha BSC, koploper in de Bundesliga, en in de ge schiedenis van de UEFA-beker binnen drie jaar tweemaal fina list, wil de prestatie van Feye- noord in het vorige seizoen evenaren het landskampioen schap veroveren en de UEFA- beker winnen. „Maar", aldus Weisweiler, „we hebben het veei moeilijker dan Feyenoord vorig seizoen ne, totale voetbal dat de Neder landse nationale ploeg tijdens het wereldkampioenschap in troduceerde, op welhaast per fecte wijze. Vooral de manier waarop Twente in Italië Juven- tus heeft uitgeschakeld, heeft grote indruk op me gemaakt Maar het verloop van de WK- finale West-Duitsland- Nederland geeft me ook goede hoop dat juist het Duitse voet bal, met de straffe mandekking en de grote conditionele kracht, het enige wapen is om juist dit Twente-concept te kunnen doorbreken" Woensdagavond verwacht Hennis Weisweiler in het schit terende Rhein-stadion van Düs- seldorf de eerste stappen te kunnen zetten op weg naar de UEFA-cup „Maar", zegt hij snel, „dan zal er in onze ploeg geen enkel zwak plekje mogen zitten, want FC Twente heeft de kracht en het inzicht om een tegenstander dol te draaien, ook al is het gaatje wat zo'n oppo nent je geeft maar erg klein" JACK ARENTSEN Supporters van Bari uitten hun misnoegen over die treffer door de aanhangers van de thuis club te gaan bekogelen met alle voor de hand lig gende materialen. Het antwoord liet niet langop zich wachten en veroor zaakte een zodanige chaos op de tribunes dat de wed strijd niet kon worden voortgezet. Buitèii het stadion gingen de gevech ten door, auto's van de supporters van Bari wer den beschadigd en de spe lersbus aangevallen. Poli tie maakte een eind aan de strijd en zorgde ervoor dat het bezoekende elftal na afloop veilig Benevento kon verlaten. Het aantal gewonden onder de toe schouwers bedroeg ruim veertig, vijf van hen moes ten in ziekenhuizen wor den opgenomen. (Van onze sportredactie) BREDA/HAARLEM - De belangstelling voor de helissings wedstrijd NAC-Haarlem die a.s. zondag in Breda wordt gespeeld is niet alleen in het zuiden erg groot. On danks het feit dat de voor verkoop vandaag pas be gint, loopt Haarlem al he lemaal warm voor hel duel. Gisteren stond het reeds kast dat er minstens veertig bussen vol Haarlem-supporters naar Breda zullen komen, ter wijl de verwachting is dat, er in de loop van de week nog wel enkele tienlallen bussen zullen bijkomen. (Van onze sportredactie) AMMERZODEN - Ad- rie van de Broeke uit Mid delburg heeft tijdens mo torwegraces in Ammer- zoden een formidabele prestatie geleverd. De Zeeuw wist de eerste plaats te veroveren in de 250 cc-klasse internatio naal. Adam van de Draai uit Oosterhout legde in deze klasse beslag op de vierde plaats. Jan van Disseldorp uit Breda werd vijfde in de 500 cc- klasse internationaal. De diverse winnaars waren 50 cc; Jan Bruins, 125 cc; Theo van Geffen, 350 cc: Wil Hartog en in de 500 cc klasse was plaatselijk fa voriet Boet van Duimen de sterkste. PETER GÖDDE reed gisteren in het Zuidhotlandse Nieuw Lek- kerlaod naar een tweede plaats Winnaar werd Gerrie Sint Nico- laas. die voor de 84 kilometet een tijd van 2 02 12 nodig had Gödde volgde op veertig secon den Wouters uit Zevenbergen finishte als negende Bij de da mes zegevierde Keetie van Oosten-Hage Derde werd hiei Henny Jongenelen uil SprundeJ, Gre Kneteman-Donkers tiende, Gusta Kerremans vijftiende en Ans Koole twintigste. (Van onze sportredactie) ZEIST - Op de op zaterdag 10 mei te houden sectievergadering betaald voetbal zal het bestuur betaald voethal aan zijn leden voorstellen om spelers die door middel van een niel officieel ge accepleerd hem iddeh ngs bureau een contract sluiten, dit contract dan niet te accepteren l iter aard is dit voorstel bedoeld om de activiteiten van het de laatste tijd veelbesproken bureau Inter Football (bestaande uit het driemanschap Coster. De Vos en Piel Keizer), aan banden te leg gen Het is namelijk meer' dan waarschijnlijk dat de vergade ring betaald voetbal in navol ging vari de FBO (waarvan prak tisch alle betaalde verenigingen lid zijn) hel voorstel van het be- stuui betaald voetbal zal accep teren Omdat de KNVB voelt dal er blijkbaar behoefte is aan een dergelijk berniddelingsinstituul wordt tevens het voorstel ge daan om een eigen bureau (in samenweiking met FBO. VVCS en WON) op te richten (ADVERTENTIE)

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 13