Nederlander betrokken bij ontvoering Lorenz PvdA blijft fel tegen YF-16 Europees parlement drijft conflict niet op spits Vluchtelingen Phnom Penh mogen Daar Thailand DEN UYL ZOU ZELF DEELNEMEN AAN VIERLANDEN-BERAAD Westerterp wil toch 27 nieuwe keuringsstations HENDRIK REINDERS DOOR WEST-BERLIJNSE POLITIE GEARRESTEERD Stichting 40- 45 onderzoekt klachten tegen twee Brabanders Twee slachtoffers nog in levensgevaar scheepsramp WM— F® liÉi yd REUZENPANTSERGORDELDIER Stichting voor niet- commerciële popmuziek Het weer in Europa binnenland buitenland 1HHHBW1 Geen aow voor Kotalla Ontploffingen in Griekse munitiefabriek Jongen (lid van Unified Family) terug bij ouders PPR TENZIJ PARLEMENT ANDERS ML J y/OENSDAG 30 APRIL 1975 1 9 13 DEURNE NUENEN VALKENSWAARD VEGHEL BANGKOK (DPI) De nieuwe revolutionaire regeriag van Cambodja lieeft toestem- «geven voor de evacua tie oi er land naar de grens mei Thailand van de 610 Franse en andere buitenlandse vluchtelingen die zich in de Franse ambassade te Phnom Penh bevinden. 91 Dit heeft het hoofd van het i'hailandse Bode Kruis, Pipit tfaacbakarn, gisteren in Bang kok meegedeeld. Hij zei dat het in de bedoeling ligt de vluchtelingen in vijf groepen van 120 man elk naar de grens te brengen. De evacuatie is ge «rganiseerd door het internati anale Rode Kruis. Een woord voerder van de V.N. in New York zei dat de vluchtelingen in vrachtauto's naar de grens zullen worden gebracht en laar woensdag of donderdag illen arriveren Oe weg van mom Penh naar de grens- ist Poipet is ongeveer 480 m. lang. De toestand op de Franse ambassade in Phnom Penh zou snel slechter worden. Er zou gebrek aan water en levens middelen zijn en dysenterie zija uitgebroken. Sinds zater dag is er geen contact meer met de ambassade geweest. In de Laotiaanse hoofdstad Vien tiane staat een Frans militair vliegtuig klaar om medicijnen en andere hulpgoederen naar Phnom Penh te brengen en de vluchtelingen op te halen. De nieuwe Cambodjaanse rege ring wil echter niet dat het toestel op Pochentong, het vliegveld van Plmom Penh. landt. Prins Norodom Sihanoek !s van plan spoedig na de crema tie van zijn moeder koningin Koshamak, die op 4 mei zal p'uitwinden, naar Cambodja terug te keren, zo heeft het Hoegoslavische persbureau Tan- jug gisteren vanuit Peking be- Ikendgemaakt. l'TRECHT (ANP) De oorlogsmisdadiger Joseph Kotalla heeft geen recht op een aoiv-uitkering. De centrale raad van beroep in Utrecht heeft gisteren met deze uit spraak de beschikking van de raad van beroep bevestigd. De griffie van de centrale raad be-chikte toen nog niet over de overwegingen. Kotalla zou nog cassatie kunnen aanvragen bij de Hoge Raad. I Kotalla zei aanspraak te ma ten op een aow-uitkering, om dat hij „inwoner van Neder land'' zou zijn. De sociale ver zekeringsbank weigerde hem echter staatspensioen te geven. De raad van beroep besliste destijds dat Kotalla geen staat ken maken op AOW, omdat hij formeel juridisch hier niet woont. De man zit gevangen in de koepelgevangenis in Breda, waar hij sinds 1952 in het bevolkingsregister staat ingeschreven. (Van onze correspondent) BONN De Nederlander Hendrik Reinders is onder verdenking van medeplichtig heid aan de ontvoering van Peter Lorenz door d e West- Berlijnse politie gearresteerd Samen met Reinders nam de politie nog drie andiere man nen vast die er eveneens van verdacht worden aan de kid napping van de West-Berlijnse CDU-voorzitter te hebben meegewerkt. Hendrik Rein ders is de broer van de 25- jariige Ralf. die reeds sinds jarer. wegens anarchistische overvallen wordt gezocht en die dioor de politie wordt be schouwd als de leider van de „beweging van de tweede ju ni". Deze beweging is verant woordelijk voor de moord op rechter Von Drenkmann op 9 november van het vorig jaar en voor de ontvoering van Lo renz in februari. De arrestatie van Hendrik Reinders betekent een grote verrassing, omdat tot nu toe alleen maar bekend was, dat zijn broer Ralf zich bij de terroristen had aangesloten. Ralf heeft zich al sinds vijf jaar niet meer gemeld op het Nederlands consulaat in West- Berlijn, waar hij regelmatig moest verschijnen om zijn pas te laten verlengen. De vader van Hendrik en Ralf had zich na volbrenging van zijn krijgsgevangenschap in 1940 permanent in Duitsland geves tigd en was in West-Berlijn met een Duitse vrouw ge trouwd. Een aantal jaren gele- Om in haar levensonderhoud den liep het huwelijk spraak, te voorzien werkte mevrouw Reinders sindsdien in een wa renhuis van West-Berlijn. Zij heeft het nooit kunnen begrij pen waarom haar zoon Ralf zich bij de anarchisten aan sloot, want volgens baar was hij altijd een volgzame en rus tige jongen geweest. De politie kwam Reinders op het sipoor, nadat zij maandag middag eerst twee mannen had gearresteerd, die in een garage in de Berlijnse wijk Reiniokcndorf bezig wanen valse nummerborden aan te brengen op een auto, waarvan naderhand bleek, dat hij kort voor de ontvoering van Lorenz gestolen was. De overval van de politie geschiedde zo snel, dat het tweetal geen kans meer zag om hun pistolen, waarvan de haan gespannen was, te trekken. Zij bleken in het bezit te zijn van valse papieren, maar aan de hand van opsporingsfoto's kon de politie vaststellen, dat het hier ging om de 24-jsrige Ronald Fritsch en de 21-jarige Gerald Kloepper. In hun woning werd een grote hoeveelheid Libane se en Zweedse bankbiljetten gevonden, maar de politie weet nog niet, of zij zich ge reed maakten voor vertrek of dat zij deze landen inmiddels al bezochten. In de .garage vond de politie ook voorwer pen, die afkomstig waren uit de gestolen rode Ford die was gesignaleerd bij de kidnapping van Peter Lorenz. Verdere sporen in de woning van het tweetal waren voor de politie aanleiding een groot scheepse razzia te organiseren, waarbij talrijke huizen door zocht werden. Hierbij werden Hendrik Reinders en de 24- jarige Paul Revermann gear resteerd. Bij de West-Berlijnse politie heerste er grote opluchting over, drat men er na ruim twee maanden uiteindelijk in was geslaagd de eerste overvallers van Lorenz te arresteren. De vermoedens hier werkelijk een goede vangst te hebben gedaan, werd bevestigd dloor de ontdekking dat de bij de twee mannen gevonden wa pens door Rolf Pohle op valse jachtvergunningen gekocht waren. Pohle was een van de vijf anarchisten, diie in ruil voor Peter Lorenz wenden vrijgelaten. Het gelukkige toeval heeft bij dit eerste succes de belang rijkste rol gespeeld. Een brandweerman die enige tijd geleden buiten dienst de be wuste garage passeerde, ging een kijkje nemen, omdat hij rook ontdekte. Hij vond de situatie zo verdacht, dat hij de politie verwittigde. Deze liet de garage hierop onopvallend enige tijd in het oog houden en sloeg uiteindelijk toe. ATHENE (UPI) Een mu nitiefabriek in het Griekse Lavrion, in de buurt van Athene, is gisterochtend ge loften door een aantal explo-l 8»e\ Drie mensen zijn om het leven gekomen en twintig pakten gewond. Volgens een woordvoerder van de politie verkeren twaalf van de ge wonden in ernstige toestand. Een grote brand die na de ontploffingen uitbraik kon on der controle worden gebracht. e oorzaak van de ontploffin gen is niet bekend. Tientallen ambulances en brandweerau to s spoedden zich naar Lavri on een stadje op 50 km ten zuiden van Athene. In de fa- oriek werden kleine wapens, en munitie vervaar digd (Van onze parlementaire redactie) Oi! .Ll!„ i 9JA 9jr BREDA-AMSTERDAM De Stichting '40-'45 stelt een intern onderzoek in naar de rechtmatigheid van de beta ling van verzetspensioenen aan de Vughter fabrikant M. van de V- en de in Den Bosch wonende, maar uit Tilburg af komstige K. A. Aanleiding hiertoe vormen klachten uit de kringen van voormalige leden van de Nederlandse Vereni ging van Ex-politleke gevan genen (Expoge) uit Breda. Zoals wij al eerder in een deel van onze edities hebben gemeld vormden deze klachten de aanleiding tot het uittreden van een aantal Bredase leden uit hun organisatie, waarna ze een „Vriendenkring" opricht ten. Volgens deze afgescheide nen vallen de genoemde per sonen uit Vught en Den Bosch, die lid zijn van de Bossche afdeling van Expoge, niet in de termen voor een lidmaat schap van deze vereniging. Van de zijde van het hoofd bestuur van Expoge werd ons meegedeeld dat de klachten van de genoemde Bredase le den, waarvan de heer J. Ver meulen zich de tolk maakt, al eens zijn onderzocht. Die zijn echter niet zwaar genoeg be vonden om tot schorsing en royement te leiden. Tegen de heer A., die in de oorlog in het concentratiekamp Sachsenhau- sen gevangen zat, zijn na de bevrijding vermoedens van hiand-en-spandiersten aan de vijand ingebracht. Hij is na een onderzoek door de procu reur-fiscaal bij het Bijzondere Gerechtshof te Den Bosch on voorwaardelijk buiten vervol ging gesteld. De heer V.d- V. heeft in Duitsland, waar hij gevangen heeft gezeten, ver zetswerk gedaan. Beide personen zijn destijds door de Stichting '40-'45 als pensioengerechtigden geaccep teerd, maar hun uitkeringen dateren pas van enige jaren geleden omdat ze tot dan in eigen onderhoud konden voor zien. ARNHEMVan de vier <"l de scheepsramp in Keulen waar gewond geraakte passa giers verkeren twee personen cf0? Jn .levensS«vaar. Hun toe stand is nog uiterst kritiek. vrezen hel ergste", aldus gistermiddag drs. A.J.A. Snel- ïn vJ*n de vereniging „De zonnebloem" in Breda. ramp met de „Prinses «ene vorige week zaterdag, werden vier slachtoffers met ernstige verwondingen in zie kenhuizen in Keulen opgeno- en De twee in levensgevaar erker en de slachtoffers ver- nven m *en He^emin/gs icoioüolecentrum. AMSTERDAM-TORONTO (ANP) De 19-jarige zoon van een Zeedse vrouwenarts in Toronto (Canada), Ulf En- horning, die vorig jaar zomer toetrad tot de godsdienstige sekte Unified Family in Ber gen aan Zee- is weer terug bij zijn uose. dr zijn ouders. Eind maart kwam zijn va der, dr. Göran Enhorning, naar Nederland om te pogen zijn zoon naar buis teruig te halen. Ulf had volgens hem in het centrum huize „Glory" (het voormalige bio-vakantieoord) een „gedegen hersenspoeling" ondergaan en durfde niet naar zijn ouders terug te keren. De vader diende bij de Alkmaar- Se hoofdofficier van justitie een klacht in tegen de leider van Unified Family in Neder land. Uit het onderzoek van de rijksrecherche in Amsterdam bleek, dat Ulf contact had ge had met de vreemdelingenpo litie in Freiburg, die vroeg of het niet verstandiger zou zijn als hij naar huis terug zou keren. De jongen is door een ander lid van de sekte met wie Ifij in Freiburg verbleef bij de vreemdelingenpolitie 1 afgemeld. DEN HAAG Het partijbestuur van de P.v.d.A. beeft er b(j premier Den Uyl nogmaals met kracht op aange drongen de Starfighter niet te vervangen door de YF-16. Met klem van argumenten heeft het 21 man tellende partü- bestuur tijdens een vergadering die tot diep in de nacht voortduurde, Den Uyl gewezen op de foutieve overweging die minister Vredeling (Defensie) laat gelden om over te gaan tot de aanschaf van de YF-16. Het partijbestuur is van oordeel dat alle pogingen moeten worden gedaan om deze dreigende beslissing af te wenden. Premier Den Uyl die met de staatssecretaris van Defensie Stemerdink Vredeling was afwezig omdat hij zijn West- duitse collega Leber moest ontvangen de vergadering bijwoonde, heeft tegenover de ze argumenten van het partij bestuur die van Vredeling ge zet. Weliswaar noemde bij de argumenten van het partijbe stuur „valide en zwaarwe gend" maar hij heeft geen en kele opening geboden om uit de problemen te geraken. Vandaar dan ook dat uit de kring van het partijbestuur vernomen kan worden dat Den Uyl de oppositie tegen de aan schaf van de YF 16 onder schat. Het partijbestuur heeft aangedrongen op uitstel van de beslissing om evaluatie van de door de PvdA-fractie in de Tweede Kamer aangedragen alternatieven mogelijk te ma ken. Die alternatieven zijn de volgende toestellen: de Jaguar (Brits-Frans), die aangeboden wordt door de Britse regering, de Alpha 10 en de Alpha Jet- de Harrier (Brits) en de Tiger (Amerikaans). Het PvdA-bestuur heeft de fractie aangespoord om de tot nu toe -gevoerde lijn dus die van fel verzet tegen de aanschaf van de YF 16 voort te zetten en te blijven pleiten voor een oplossing van de problematiek in de zin van de uitspraak van het FvdA- conigres. Dat wil zeggen aan schaf van een toestel dat geen „alleskunner" is, dat de finan ciering van de Defensie in ge vaar brengt, dat mede is ge richt qp de taakverdeling bin nen de NAVO, dat niet bij draagt tot bewapeningswed loop en dat geen nucleaire ta ken mag vervullen. Het PvdA-bestuur heeft bo vendien uitgesproken dat het vanzelfsprekend is dat de par tijraad zonodiig en desgewenst in de gelegenheid zal worden gesteld zich over de Sta-rfiglh- ter-vervanging uit te spreken. De partijraad komt in ieder geval op 14 juni bijeen voor een huishoudelijke vergade ring. Maar uiteraard is er dan alle gelegenheid om de Star- fi ghter-problematiek bij de kop te nemen als dan meer duidelijkheid zou zijn ontstaan over het definitieve standpunt van het kabinet. Houdt het kabinet vast aan de voorkeur van Vredeling dan zijn grote politieke moei lijkheden te voorzien: het standpunt van de PvdA-fractie en dat van het PvdA-bestuur is hard en laat weinig of geen ruimte tot wijken. Daarbij komt dat de PPR de handel en wandel van Vredeling en van de PvdA met argusogen volgt. Het moet niet uitgeslo ten worden dat de PPR-fractie in de Tweede Kamer onder zware druk gezet zal worden door de eigen achterban om, wanneer tot aanschaf van de YF 16 zon worden besloten, het vertrouwen in Vredeling of zelfs het kabinet op te zeg gen. De PvdA wil het zover niet laten komen, maar een actie vanuit de PPR zou ook de PvdA-fractie of een deel ervan tot politiek zware stap pen kunnen dwingen. Op 3 mei a.s. praat minister Vredeling in Brussel met een delegatie uit het Belgische ka binet. Het is niet uitgesloten dat premier Den Uyl zelf ook naar Brussel zal reizen omdat in de Belgische regeringsdele gatie premier Tindemans zelf zitting heeft. Ook vertegen woordigers van het Deense em Noorse kabinet beraden zich in Brussel, Politieke waarne mers verwachten echter dat premier Tindemans bij zijn Nederlandse, Deense en Noor se collega's steun zoekt in zijil strijd met de Waalse oppositie in zijn kabinet. p* 'I'jibiwIMWBWBU Wlf—M SllM Deze vervaarlijke „dierlij ke tank" is de voornaamste aanwinst van diergaarde Blijdorp in Rotterdam van de afgelopen maand. Het is een reuzenpantsergordeldier, dat in de oerwouden van het Amazonegebied leeft. AMSTERDAM (ANP) Met de bedoeling nieuwe, niet commercieel gerichte impulsen aan de popmuziek te geven is in Amsterdam de Stichting Popmuziek Neder land opgericht. Het initiatief is genomen door een werk groep bestaande uit leden van de Algemene Nederland se organisatie van uitvoeren de kunstenaars (ANOUK) en van vijf gelijkgerichte vere nigingen, met steun van het bureau van de federatie van kunstenaarsverenigingen. Bij het ministerie van CRM heeft de stichting een subsidie van bijna zeven ton als startkapitaal aange vraagd. De raad voor de kunst zal CRM over de aan vraag adviseren. Popmuziek Nederland streeft naar het doorbreken van het monopolie van de platenmaatschappij op dit gebied. „Als de commeroie winst ziet in een bepaalde muziekvorm, wordt diaarmee niet alleen de keus gemaakt wat goed is, maair wordt te vens als dwingende norm op gelegd wat goed gevonden moet worden. Muziek die in dit commerciële denken niet past. wordt hiermee elk be staansrecht ontnomen", zo stelt de stichting in haar „popplan", dat als ondertitel kreeg: „Je kan er altijd nog op dansen". De stichting is van plan een sfeer te scheppen „die tot samenwerking van de musici aanzet" en denkt aan een oefenruimte en ontmoe tingscentrum en studio voor het maken van bandopnames, ondergebracht in een huis in Amsterdam: „Amsterdam, omdat in Noord- en Zuid- Holland de werkgelegenheid onder popmusici het grootst is en de sfeer het meest geschikt. (Van onze parlementaire redactie). DEN HAAG Minister Westerterp van Verkeer en Waterstaat wil toch de bouw van keuringsstations voor de verplichte autokeuring laten doorgaan. Hij beslist anders wanneer de Tweede Kamer hem binnen vier weken tot een ander besluit brengt. Bij hervatting van de bouw van deze stations zal in januari 1977 met de verplichte keurin gen van auto's kunnen worden begonnen. Dit blijkt uit de memorie van antwoord van de ministers van Verkeer en Wa terstaat van justitie op het wetsontwerp dat de periodieke keuring van motorrijtuigen re gelt. Voorlopig gaat het dan om de bouw van naar verwachting 27 keurinigsstations voor de keuringen van auto's van 10 of misschien 9 jaar en ouder. De vrees dat door de bouw van deze keurinigsstations de auto bedrijven niet zullen worden ingeschakeld omdat hierdoor LUXEMBURG (ANP) Het Europese parlement heeft gisteren het conflict met de EEG-ministerraad over het recht de begroting vast te stel len niet op de spits gedreven. Het heeft, met handhaving van zijn standpunt, het con flict verschoven tot na de volksstemming die in juni in Eqgeland wordt gehouden over het al dan iet voortzetten van het Britse lidmaatschap van de gemeenschap. Het meningsverschil gtag ovar de vraag oif de uitgaven die dit jaar zullen worden ge daas» voor een regionaal ont wikkelingsfonds moeten wor- dm beschouwd als z.g.n. ver plichte uitgaven, d-w.z. die voortvloeien uit -het verdrag van Rome af daarvan afgelei de verordeningen waarover het parlement geen volledige zeggenschap heeft, of als niet- verpliohte uitgaven, d.w.z. uit gaven waarover het parlement het laatste woord heeft. De ministerraad meende dat de 150 miljoen rekeneenheden (c.a. 540 miljoen gulden) die dit jaar beschikbaar moeten komen voor regionale ontwik keling (en zonodig nogmaals 150 .miljoen) een verplichte uitgave zijn. Hoewel de minis ters eerder, voordat de Parijse topconferentie besloot 300 mil joen rekeneenheden uit te trekken voor regionale ont wikkeling, met de Europese Commissie, het „dagelijks be stuur" van de gemeenschap en met het parlement, van oordeel waren dat het hiei niet-verplichte uitgaven betrof, kwamen zij van hun standpunt terug. Het parlement, dat aanvan kelijk de begroting wilde amenderen in de zin dat toch 300 miljoen rekeneenheden beschikbaar zouden moeten worden gesteld, ging dinsdag met een overweldigende meer derheid 127 stemmen voor, vier tegen en vijf onthouding akkoord met een bedrag van 150 miljoen, maar protes teerde met klem tegen de po ging van de raad in de verdra gen gewaarborgde rechten van het parlement op het punt van de begroting door een eenzij dig besluit op te schorten". Deze besluiten, aldus de reso- 'lutie die aan het slot van het ontbeerlijk voor de verdere debat werd aanvaard, zijn on democratische ontwikkeling van het Europese parlement. Het verklaarde met zo veel woorden bij zijn standpunt te blijven dat de uitgaven voor ..et regionale fonds met-ver plichte uitgaven zijn, en zei et var plan te zijn de voor 1976 en 1977 vastgestelde be dreigen vain telkens 500 mil joen rekeneenheden voor het fonds te veranderen. een aanmerkelijke overcapaci teit zou ontstaan, is ongegrond aldus de memorie van ant woord. Het direct betrekken van de autobedrijven bij de verplichte keuringen leidt slechts tot een betrekkelijk geringe vermindering van het aantal benodigde keuringsta tions. De 27 keurinigsstations waar het, nu om gaat zijn in ieder geval nodig. De hervat ting van de bouw va» keu ringsstations staat inschakeling van de autobedrijven bij de periodieke keuringen in het geheel niet in de weg. De bouw van de keurinigs stations werd enige maanden geleden opgeschort omdat vele kamerleden eerst duidelijk heid wilden over de inschake ling van autobedrijven bij de verplichte periodieke keuring. Die autobedrijven zouden dan een erkenning van de over heid moeten krijgen. Zoals uit de memorie van antwoord blijkt, hebben de bewindslie den op zich geen bezwaar te gen inschakeling van de auto bedrijven, mits voldoende waarborgen aanwen' g zijn voor de deugdelijkheid en ob jectiviteit van de controle op de keuringseisen. Over het al dan niet direct inschakelen van autobedrijven bij de periodieke keuring heeft minister Westerterp de stichting PVM orr advies ge vraagd. Dit advies is enige maanden geleden uitgebracht en aan de Tweede Kamer aan geboden- De raad van bestuur heeft daarbij geadviseerd de autobedrijven pas te betrek ken bij de veiligheidskeurin gen nadat er een deugdelijk stelsel van erkenningen is. Hij betwijfelde of dit op zeer kor te termijn te verwezenlijken is. De raad van advies vond dat dit laatste wel kon en was daarom van mening dat auto bezitters meteen kunnen kie zen tussen een verplichte keu ring in een keuringsstation of een gekwalificeerde onder houdsbeurt door een hiervoor erkend bedrijf. Om te beginnen de jaar tn. jaar uit terugkerende maar daarom niet minder van harte gemeende gelukwensen aan Majesteit. Het zal weer een hele soesa geven vandaag op dat bordes. Want het wordt elk jaar druk ker-.... ..-..met ttl die kleinkinde ren En zoals v ln uw agenda en op uw kalender kunt zien is ook Pieter vandaag jarig, daarom ook voor hem een feli citatie. Hij is wel geen prins, maar hij heeft ons volk tr toch al veel bezorgd. Nu toe het daair toch over hebben. Wat vindt u van dit schreeuwend hoopje jong ge luk 1 Het ia niemand minder dan de gisterochtend ter wereld gekomen Erik Willem Geert Wiegel. ir Hl) Hjfct, Twee druppels pa. En terwijl Jelle, onze natio nale donderwolk, opnieuw al lerlei onheil en rampspoed ziet aankomenhebben de meesten uwer gewoon een vrije dag, alsof er geen vuiltje aan de lucht is. Maar u hebt een heleboel Duitse economen mee, die al lemaal hebben gezegd te ver wachten dat de economie weer aan het opbloeien Is. En in een effectenperiodiek van een onzer Heilige Huizen, ofwel banken, staat: „De beleggers hebben duidelijk weer moed gekregen-...ze blijken over het dal van de conjunctuur in het eerste halfjaar heen te kij ken 7 ■fr En - aangenomen dat aan het eind van het dal ook voor de werklozep. weer werk aan de iDinkel is - gaan we elkaar dan weer in slaap sussen met de troost dat geen crisis ons kan raken En dat het goed gaat omdat heit ons goed gaat ■fr Kom nou. MERIJN. De vermelde temperaturen de maxima. Aberdeed licht bewolkt 11 graden, Athene onbewolkt 19 graden, Barcelona onbewolkt 18 graden, Berlijn onbewolkt 23 graden, Bordeaux licht be wolkt 23 graden, Brussel re gen 23 graden, Brussel regen 23 graden, Frankfort onbe wolkt 24 graden, Geneve an- bewolk 22 graden, Helsinki zwaar bewolkt 14 graden, Innsbruck onbewolkt 23 gra den, Kopenhagen onbewolkt 21 graden, Kopenhagen onbe wolkt 21 graden, Locarno on bewolkt 22 graden, Lissabon onbewolkt 21 graden, Londen zwaar bewolkt 13 graden, Luxemburg licht bewolkt 22 graden, Madrid onbewolkt 18 graden, Malaga licht bewolkt 15 graden, Kopenhagen onbe wolkt 21 graden, Nice onbe wolkt 19 graden, Oslo geheel bewolkt 11 graden, Parijs re gen 22 graden, Rome onbe wolkt 19 graden, Split onbe wolkt 20 graden, Stockholm zwaaT bewolkt 14 graden, We nen onbewolkt 21 graden, Zürich onbewolkt 22 graden. (ADVERTENTIE)

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 9