Compleet programma ingelast voor 3D Spanning stijgt ten top Deelnemers tweede zaalvoetbal bekend Waterpolotoernooi „Scheldestroom' Marathontoernooi in Ylissingen WIELERFORMATIE ZEEUWSCH-VLAANDEREN ronde Waterlandkerkje: eok geen profkoers Hockeytoernooi Middelburg zilveren sport Stand 3 D Toertocht Hulst Winnaar Zwemmen in Terneuzen TOPSCORERSCOMPETITIE AMATEURVOETBAL De Stem 7ATPRDAG 26 APRIL 1975 (Van onze sportredactie) axel-VOGELWAARDE-GOES - De competitieleider van het district Zuid I van de KNVB heeft voor de voor Zeeland zo belangrijke derde klasse D van het amateurvoet bal een compleet programma ingelast. Aanvankelijk was voor zondag alleen het duel Jong Ambon - Steen gepland, maar dat werd verschoven naar afgelopen zondag, zodat de klappen zondag kunnen vallen. Degradatieklappen wel te verstaan. Want de strijd in de derde klasse D is uitzonderlijk spannend. Tien van de twaalf clubs staan nog niet in veilig heid met nog slechts drie wedstrijden voor de hoeg. Een gekke situatie. Vogelwaarde staat er veruit het slechtst voor met slechts 14 punten uit 19 wedstrijden. De selecttegroep van Hoofdplaatuitkomend in de eerste klasse van de zondagcompetitie van de KNVB Afdeling Zeeland. Hoofdplaat is titelkandidaat nummer een, gaat alleen aan de leiding en maakt een uitstekende kans op promotie naar de vierde klasse van het KNVB-amateurvoelbal. Zondag heeft Hoofdplaat een rustige dag. Het speelt zelf niet en kan rustig toezien hoe de concurrentie het zal gaan doen. Woensdag 30 april, koninginnendag, komt Hoofdplaat echter wel in actie. Thuis speelt het dan tegen Aardenburg, een niet te onderschatten tegenstander. De kloof met Alliance, Axel en Goes bedraagt drie punten; met Dosko en METO vier punten en met Steen en Breskens zelfs vijf punten. H W24 en Jong Ambon zijn met respectievelijk 20 en 21 punten onbereikbaar voor Vo gelwaarde. dat weinig uitwijk mogelijkheden meer heeft. HW en Jong Ambon staan voor wat betreft de tweede degradatie plaats nog niet helemaal veilig. Spanning te over dus dit wee keinde, waarna de zaken wel wal duidelijker zullen liggen. Vogelwaarde zal zijn laatste theoretische kans op ontsnap ping moeten aanpakken tegen Dosko uit in Bergen op Zoom. heeft en er dan een punt achter zet bij de Goese formatie. Al liance. de derde „zwakke broe der" en degradatiekandidaat, wacht een zware opgave in St.- Jansteen. Steen-trainer Piet Wissel: „We moeten thuis zeker kunnen winnen van Alliance. We staan dan meteen helemaal veilig. De jongens zijn geladen. We hebben nog iets goed te ma ken na de 2-0 nederlaag afgelo pen zondag tegen Jong Ambon". Breskens - Jong Ambon is even eens een duel tussen twee teams die nog een klein zetje nodig hebben om zich ook volgend sei zoen verzekerd te weten van een plaats in de derde klasse. Beide teams zullen elkaar de punten zeker niet cadeau geven. Ze kunnen ze hard genoeg gebrui ken. HW'24 gaat naar Vosmeer. Beide teams zijn vrijwel buiten de gevarenzone en kunnen gaan strijden om een hoge plaats in de klassering. HVV'24 is favoriet, temeer omdat de Vosmeer formatie na een uitstekende competitiestart in de tweede helft van het seizoen ver is te ruggevallen. In de vierde klasse H slechts één wedstrijd. Biervliet, dat tij dens de regenachtige dagen zijn terrein veelvuldig zag afgelast is aan een „indrukwekkend" in haalprogramma bezig. Het heeft nu nog een achterstand van drie wedstrijden op de meeste teams in 4 H. Zondag staat de belang rijke wedstrijd Biervliet - Hon- tenisse op het programma. Belangrijk des te meer voor Hontenisse, dat nog steeds een van de titelkandidaten is naast Zierikzee en RCS. De schei- Vogelwaarde-trainer Bert van der Meijden: „Het is onze laatste kans, al is die klein. Winnen we, dan staan we nog maar twee punten achterop DOSKO. Ver lies betekent degradatie, dat be seffen we maar al te goed. We blijven optimistisch. De sfeer in de ploeg is goed en de jongens willen er voor blijven knokken. Het is de hele competitie toch al een klas waarin de gekste uit slagen vallen". Axel staat thuis tegen METO eveneens voor de plicht van het moeten winnen. METO heeft één punt meer ver zameld en Axel kan zich geen nederlaag veroorloven. Trainer Rudi Steel.' „We krij gen zondag METO thuis en ook Alliance komt nog op bezoek in Axel. Die twee wedstrijden moe ten we de volle winst pakken, dan staan we veilig. De uitwed strijd tegen Jong Ambon wordt een zware dobber. We zullen het nu moeten waarmaken. De kerngroep is gelukkig fit. Bles sures zijn er niet. Een overwinning zou het mo reel lekker oppeppen. Goes zit in dende trainer Ronny Bouchaute hetzelfde onaantrekkelijke zou Hontenisse graag tenlg de derde klasse in willen loodsen. Tegen Biervliet is Hontenisse favoriet. Temeer nu Biervliet zich via een zege op Sluiskil in veiligheid heeft gespeeld. In haalprogramma's eveneens in de tweede klasse B - waar Ter- neuzen een vrije dag heeft - en in de eerste klasse E. In 1 E speelt Middelburg thuis tegen UNA. De Middelburgers kunnen bij kansloos worden geacht. Weinig winst weer een paar plaatsen op aanlokkelijk voor Lery van der de ranglijst stijgen en tenslotte Velde, die zijn team nog drie toch nog een fraaie klassering wedstrijden onder zijn hoede bereiken. lijke schuitje als Axel, alleen ziet het er voor Goes nog iets somberder uil. Goes gaat namelijk bij kam- pioenskadidaat nummer een Sprundel op bezoek en lijkt kansloos. Immers, Sprundel kan bij winst zondag de titel defini tief binnen halen en zal er weinig voor voelen er in rustig tempo tegenaan te gaan. Onder die omstandigheden moet Goes (Van onze sportmedewerker) HULST - De zaalvoetbalteams van Bar de Smidse (Hulst), Staf deFeber (Sluiskil/Hulst), BLZ/FASSAERT (Hulst), FC Taelman (Hulst), bouwbedrijf Van Kerckhoven (Klooster- zande), FC Bleyko (Walsoorden), Hans Boehlé (Hulst) en Rapide/De Clipper (Hulst) - dat zich de eerste ronde had vrijgeloot - hebben zich geplaatst voor de tweede ronde van de eerste HuZaVo/Sporthandel De Moor- bekerzaalvoetbalcompetitie. Die tweede ronde zal worden gespeeld op dinsdag 29 april in sporthal „Den Dullaert" in Hulst. Na loting ziet het programma er als volgt uit: Bar de Smidse - BLZ/Fassaert (19.30 uur); Hans Boehlé - FC Bleyko (20.10 uur); Bouwbedrijf van Kerckhoven - Staf de Feber/CCP (20.50 uur); (Van onze sportredactie) AXEL - Dat de spanning in de derde klasse D - wat betreft de twee degradatieplaatsen er tot de laatste competitiedag in zal blijven blijkt wel uit de stand zoals die er nu uitziet met nog drie wedstrijden voor de boeg. Sprundel 19-26; Vosmeer 19-22; Jong Ambon 19-21. HW'24 19-20; Steen 19-19. Bredskens 19-19; Dosko 19-18. Meto 19-18; Goes 19-17; Axel 19-17; Alliance 19-17; Vogel waarde 19-14. Rapide/De Clipper - FC Tael man (21.30 uur). Plaatstén De Smidse, De Fe- ber. Van Kerckhoven en Rapi de/De Clipper zich al eerder, de overige teams deden dat de afge lopen dagen. FC Bleyko had geen moeite het zwakkere GTI (Terneuzen) er onder te houden en won deze wedstrijd met 5-1. Door doelpunten van De Mooy en Bogaert had FC Bleyko al gauw een 2-0 voorsprong geno men en toen Begijn er daarna 3-0 van maakte was het een be keken zaak. GTI kon nog een keer tegenscoren, maar met twee fraaie treffers maakte Bo gaert er definitief een eind aan; 5-1. FC Taelman de kersverse kampioen in de eerste klas van de onlangs geëindigde tweede HuZaVo-compelitie - had heel wat meer moeite FC Den Dul laert er onder te houden. Den (Van onze sportredactie) HULST - De toerclub Hulst houdt zondag 27 april een toer tocht over HO kilometer, die ge heel door Oost-Zeeuwsch- Vlaanderen voert, waarbij vooral aan het natuurschoon is gedacht. Voorzitter H. de Letter van de Hulslerse toerclub: „Ik durf gerust te zeggen dat deze ril voor de doorsnee natuurlief hebber een geweldige ervaring zal zijn". Behalve de leden van de Hul- sterse toerclub kunnen ook an dere leden die bij de NRTU zijr aangesloten en leden van d< BVVF (Belgische Wieier Feder atie) voor deze rit inschrijven Er wordt gereden onder de reg lementen van de NRTU (Neder landse Rijwiel en Toer Unie) en men kan zich voor deze rit laten inschrijven in café „De Ster" bij J. Polfliet in Hulst van 8.00 toi 9.00 uur. Bij café De Ster wordt om 9 00 uur gestart. (Van onze sportmedewerker) BRESKENS - Voor de vierde maal in successie houdt de zwemvereniging „Schelde stroom" uit Breskens op zondag 27 april het „Veerhoektoer- nooi". De organisatie is in han- (Van onze sportmedewerker) VLISSINGEN - Zaterdag 26 en zondag 27 april houdt de badmintonvereniging Marathon uit Vlissingen het bekende Ma- rat hontuernuoi met veel deel name uit Zeeland en Noord- Brabant. De wedstrijdcommis sie bestaande uit Tobi Lammers, Danny Mol, Coby Ploegaert en Anita Lammers is reeds bijna geheel voor dit grote badmin- tongebeuren klaar. De loting voor de diverse onderdelen heeft al onder toezicht van districts voorzitter Ten Haaf uit Oost- Souburg plaatsgevonden. Vooral in de C-klasse is de deelname buiten verwachting groot geworden, dit in tegenstel ling tot de B-klassers waar slechts weinig deelnemers zijn Bij de heren in de B-klas lijken Danny Mol, Tobi Lammers en Geert van Meers de grootste kanshebbers voor overwinnin gen in de diverse onderdelen. In de C-klas valt hierover weinig zinnigs te zeggen, al mogen de kansen van Mickey Titaley, Nico Smolders en René Lips hoog worden aangeslagen. Bij de da mes zullen Herma Vermeireen, Brigitte van de Water, Anita Lammers en Yvonnen Keyzer ongein i||elri rn de verschillende itnll ,|1 de hoogste eer trachten te beha len. Overigens is er ook nog een sterke deelname uit België en wellicht kunnen de heren Rooze en Risseau voor een aantal ver rassingen gaan zorgen. De wed strijden worden verspeeld onder het toeziend oog van hoofd- scheidsrechter Jongbloeds en bondsgedelegeerde Cruson. (Van onze sportredactie) TERNEUZEN - De sport- commissie van de wielervereni ging Zeeuwsch- Vlaanderen beeft een nieuwelingen ploeg en een amateurploeg samengesteld die respectievelijk zullen deel nemen dit weekeinde aan koer sen i.i het Limburgse Hulsberg en het Belgische Kemmel. Jan de Vos uit Zaamslag is de ploegleider van de amateurfor matie die deelneemt aan een tweedaagse wegwedstrijd in Kemmel. Zaterdag staat er een rit in lijn op het programma over 40 kilometer; zondagmorgen wordt een individuele tijdrit ge reden over 7 kilometer en daarna opnieuw een ril in lijn over 140 kilometer Een zwaar parkoers waarbij verschillende keien de Kemmelberg moet irlen beklommen De amateurs die door de sportcommissie van de wieler vereniging zijn geselecteerd zijn: Theo van de Brande (Hei kant), Cor Verveel (Walsoor den), Willy de Feber (Sluiskil), Johnny Verbeke (lJzendijke) en Bertus Wieles (Terneuzen). De nieuwelingen rijden een klimkoers in het Limburgse Hulsberg Emiel Verstraete uit Eede gaat mee als ploegleider van de nieuwehngenformatie van de wielervereniging Zeeuwsch-Vlaanderen die be staat uit: Peter Kouijzer (Ter- neuzen), Johnny Roelands (Koewacht), Adrie Schanck (Waterlandkerkje), Ronnie van der Sijpt (Koewacht), Peter van de Velde (Terneuzen), Johnny Vermeulen (Kloosterzande) en George de Weduwe (St.Jan- steen) den van waterpolocommissie van „Scheldestroom" bestaande uit de heren Peter Nicolai, Jan Erasmus, Frans Verplanke en Wim de Zeeuw. De wedstrijden, die om drie uur beginnen, wor den in het overdekte bad ge speeld, hoewel dit bad eigenlijk aan één zijde veel te ondiep is, en derhalve voor waterpolo onge schikt. Voor vriendschappelijke wedstrijden en toernooien ech ter beeft de zivembond dispen satie verleend, zodat het toer nooi normaal doorgang kan vin den. Daarvoor heeft de organisatie de spelregels wel enigszins aan gepast. Het doel aan de ene zijde van het bad is hoger dan het an dere in verband met de ongel ij ke diepte Bovendien is het niet toegestaan in het ondiepe ge deelte van het bad te staan, in dien het spel zich op die speei- helft afspeelt. Ook in het dage lijks bestaan van de vereniging zijn er wel eens moeilijkheden te overwinnen. Zo speelt „Schel destroom" met de waterpolo- teams de competitiewedstrijden in het Belgische Moerbeke, ge woon omdat er in de naaste om geving van Breskens geen, voor waterpolo geschikt, bad aanwe zig is. Bezoekers, tegenstanders en spelers moeten hiervoor tel kens reizen afleggen van zo n dikke veertig minuten. Desondanks is „Schelde stroom" er toch in geslaagd het „Veerhoektoernooi" van de grond te krijgen, waarbij yeel medewerking werd ondervon den van de gemeente Oostburg. Er is een stevige garantiesubsi die van de gemeente Oostburg verleend voor dit toernooi en wethouder Claeves van Oost burg reikt na afloop de prijzen uit waaronder de door de ge meente ingestelde wisseltrofee. Ieder deelnemend team ont vangt als herinnering aan dit toernooi een prijs, uiteraard wel overeenkomstig de geleverde preslraties. Evenals voorgaande jaren is er weer sprake van een sterke bezetting van het toer' nooi. De vorige winnaars zijn weer aanwezig om hun krachten met de anderen te meten. „De Gun- ze" uit Goes, wist vorig jaar het toernooi te winnen en de beide jaren daarvoor was dat „De Schelde" uit Terneuzen. De or ganiserende vereniging wist alle jaren verdienstelijk op de derde plaats te eindigen en kan dit maal dan ook als zeer gevaarlijk outsider beschouwd worden. Toch zijn „De Ganze", met hun goede spelverdeling Piet Schops en „De Schelde" mei klassedoelman Thijs Dinge- nouts toch de grootste favorie ten. Verder nemen deel een team van „De Krabben" uit Bergen op Zoom, „De Stormvogel" uit Vlissingen en „Luctor" uit Mid delburg. Wellicht kan een van deze drie verenigingen toch vooi een verrassing zorgen. Tijdens het toernooi wordt tussen de deelnemende teams een halve competitie gespeeld. In totaal moeten vijftien wedstrijden worden gespeeld. De wedstrij den bestaan uit twee maal zeven minuten waterpolo (onzuivere speeltijd). Dit in tegenstelling tot de competitiewedstrijden, wanl die bestaan uit vier maal vijftien minuten (zuivere speel tijd) Wat de organisatie van het toernooi betreft is alles al in kannen en kruiken. Tijdwaai- nemers, grensrechters, scheids rechters en verdere officials staan klaar voor hun taak even als de organisatoren Voor de toeschouwers is het plezierig te weten, dat de toegang gratis is en dat deglazen wand in het bad nu onderbroken kan worden zo dat men de teams volledig dooi toejuichingen kan aanmoedi gen Als extraatje voor de toe schouwers is er m de pauze van het toernooi een wedstrijd tus sen het Zeeuws aspiranten- waterpoloteam en een nog ge heim gehouden tegenstander Dullaert nam via Dophemont een 1-0 voorsprong, maar vrij vlot maakte P. Taelman gelijk. Pas in de slotfase kon Picavet met een fraaie goal de zege voor de Taelman-formatie veil ig stel len. Het team van BLZM - de kampioen van de tweede klasse - deed Hans Boehlé in de verlen ging de das om. Hans Boehlé nam door Kegels een voorsprong en kort daarna maakte De Wilde er zelfs 2-0 van. Toen kwam BLZ sterk terug. Van Goethem verkleinde de achterstand eerst tot 2-1 - dezelfde speler miste vlak daarna een strafschop - en via Forket kwam de gelijkmaker op het scorebord. Van Goethem herstelde zich in de verlenging goed door de winnende treffer voor BLZ te scoren. Hans Boehlé verloor wel, maar als beste ver liezer" ging dit team toch over naar de tweede ronde. (Van onze sportredactie) WATERLANDKERKJE Verschillende Zeeuwse wieier- comités blijken tijdens de ka lendervergaderingen van de KNWU waarop de data van de profkoersen werden vastgesteld tamelijk optimistisch te werk te zijn gegaan. Bleek in Breda aan vankelijk, dat er in Zeeland nogal wat animo bestond voor de organisatie van profkoersen, de werkelijke „buit" valt tegen. Kondigde enkele weken gele den het wielercomité van Phi lippine al aan dat de profkoers van de kalender kon worden ge schrapt omdat het financieel niet haalbaar was, die koers zou op 21 juli worden verreden, nu is Waterlandkerkje het voorbeeld van Philippine gevolgd. Evenals Henk Segers, voorzitter van het wielercomité Philippine ver klaarde voorzitter Cor Bron van het wielercomité Waterland kerkje: „Voor ons was het geen haalbare kaart de financiële kant van de zaak rond te krijgen. Voor een nieuwelingenkoers of een amateurwedstrijd gaat het nog wel, maar als je een prof koers wilt houden, en je moet het hebben van bijdragen van vij fentwintig gulden dan kun je het wel vergeten". In plaats van een profkoers houdt het wielerco mité Waterlandkerkje nu op de zelfde dag, zaterdag 24 mei, een amateurkoers over 100 kilome ter. Het zou niemand verbazen als er nog enkele comités die vol enthousiasme een profkoers hebben aangevraagd op het laatste moment noeten terug krabbelen omdat het financieel niet te klaren is. (Van onze zwemmedewerker) TERNEUZEN - In zwem- bad„De Honte" in Terneuzen wordt zaterdagmiddag beslist welke vereniging zich Zeeuws recreatief clubkampioen mag noemen, voor het jaar 1975. In deze finale van de Zeeland-cup waarvan de organisatie in han den is gelegd van de zwemver eniging Schelde - komen de ploegen van Onderdak uit Zie rikzee, Luetor (Middelburg), De Ganze (Goes), De Schelde (Ter neuzen) en De Stormvogel A en B (Vlissingen) tegen elkaar uit. De ploeg van de Schelde zal hier de eer van Zeeuwsch- Vlaanderen moeten verdedigen. Hoewel de Scheide-ploeg geen favorietenrol is toebedeeld, kunnen de Terneuzenaren het andere clubs toch flink moeilijk maken. De verwachting is dat de strijd zich zal toespitsen tussen de Stormvogel en Onderdak, waarbij de Stormvogel licht fa voriet is. Deze voorspelling is gebaseerd op de strijd in de voorronden, waarin beide teams elkaar geen centimeter voor sprong gunden en die uiteinde lijk door de Vlissinger» met slechts twee punten verschil werd gewonnen. Zeker isdat het een spannende strijd zal worden in Terneuzen. (Van onze sportredactie) MIDDELBURG - De Middel burgse hockeyclub houdt zon dag 27 april het jaarlijks vetera- nentoernooi. Evenals vorig jaar wordt hier weer aan deelgeno men door vele dames- en beren teams. De deelnemende vereni gingen zijn: Dames: Breda, Hoekse Waard, Pollux (V)aar- dingen), Olympia, De Water geuzen, Vlissingen, Wageningen en Middelburg. Heren: Breda, Hoekse Waard, Pollux, Wageningen, Olvmpia, De Watergeuzen, Middelburgen Vlissingen. De wedstrijdleiding is in handen van de heren F Diepeveen en K. van Spaen- donck. De wedstrijden op de velden aan de Voorborch begin- nen om 11.0(1 uur. Op koninginnedag, 30 april, houdt de Middelburgse hockey club het jaarlijkse ieugdtoer- nooi. De deelnemende vereni gingen aan dit toernooi, dat om 10.00 uur begint, zijn: Vlissin gen, Rapide, Tempo, Breda, Pe likaan, De Kraaien (Zaandam). HSD, Olympia, Spirit (Schie dam), Goes, en verschillende teams van de organiserende ver eniging Middelburg. EERSTE KLAS Bi 1 L. Verstraeten RBC met 1? doelp. 2 C. Schutter NOAD met 15. 3 L. v. Wezel RBC, K. v.d. Sluis Middelb., C. Haazenberg Veerse Boys met 9. 4 C. Schapendonk Cone. SVD, H. Wijs Middelb. met 8. 5 P. Taks Longa, P. d. Witte Vlissingen, H. v. Vught Wil- helmina met 7. 6 De Veth Conc. SVD, Mathijs- sen RKTVV, Th. v.d. Heuvel Sparta'25, Regeling UNA met 6. CLUBSCORE: 1 RBC met 43 doelp. 2 Longa met 31. 3 NOAD met 28. TWEEDE KLAS B: 1 J. Evers RAC, H. Bruurmijn RWB met 15 doelp. 2 J Bruurmijn RWB met 10 3 G. Ruskus Baronie, Broos Cluzona, A. Jaspers Rood-Wit, R. de Bruijn Rood-Wit, C. Ha- vermans SC Gastel met 8. 4 R. Vlieks Baronie, Mande- makers RWB met 7. 5 F v. Pelt Baronie met 6. 6 H. Sigtermans BSC. C. v.d. Mies, S. Mathijssen Cluzona, Vergouwen SC Gastel, J. de Block Terneuzen, v.d. Velden VOAB met 5. CLUBSCORE: 1 RWB met 46 doelp. 2 RAC met 41 3 Baronie met 40. DERDE KLAS C: 1 J. v Steen Moerse Boys met 15 doelp. 2 A. Oonincx UW met 13. 3 L. d Leijer Uno Animo 12. 4 Jan Mathijssen Moerse Bovs, J. de Rooij WVO 10 5 A. Bouwens Mad. Bovs. T. v. Oii-schot Mad. Boys! J v. Leeuwen RKVVU, R. v Velden Uno Animo 9. 6 T Broeders WVO 9 7 H Vermeei Berkdijk, H. Hofkens Mad. Boys. Jiis Ma thijssen Moerse Boys. P v. Leeuwen RKVVU. A vd Hevden SVG. C Hurckx UW, K. Smits Waspik 7. 8 F v.d. Heuvel RKVVU, E. Mathieu TAC, J Mathijssen WVO 8 CLUBSCORE: UW met 42 doelp. 2 Moerse Bovs met 39 3 RKVVU met 36. DERDE KLAS D: 2 W. v. Nijnatten Alliance. H. Vaders Vosmeer met 15 doelp. SF. Waisapij Jong Ambon met 3 J. d. Lobel Breskens met 9. 4 J. d. Booij HW 8. 5 Demmers Dosko. P. Telussa Jong Ambon, Bakx Meto. Boomaerts Sprundel, v.d. Broek Sprundel. De Regt Sprundel. J. v. Remortel Steen, F. Sturm Steen 7. 6 R. Markus Axel, J Hoefna gel, B. Pentury Jong Ambon, R. Vaders Vosmeer 6. CLUBSCORE: 1 Vosmeer met 39 doelp. 2 Sprundel 32. 3 Alliance 30. VIERDE KLAS F: 1 A. Holleman Beek Vooruit met 14 doelp. 2 J. Broeien Boeimeer 13. 3 C. Meuleman Raamsdonk, G. Snoss WSC 11. R L. v. Hassel Zundert 10. 5 W. Wijnen Baardwijk 9. 6 E. Hevmans Be Ready, A. v. Dongen Villus 7. 7 A. Schalk Beek Vooruit, C. Hanegraaf Be Ready. J. Schel len Be Ready. B Meekes SCO. A. Aliens SCO, F. Driessen Zundert 6, CLUBSCORE: IBeek Vooruit met 33 doelp. 2 Zundert 32. 3 Internos 30. VIERDE KLAS G: 1 Lodiers Kruisland met 13 doelp 2 A. Valk Steenbergen 11. 3 v.d. Heuvel Roosendaal Rooij RSV di de 4 J. de Laat Roosendaal. Boog- ers RSV 5 Stroop Kruisland, K vd Einde Odio, Van Dongen Steenbergen. li v.d Wildenberg Halsteren. K Franken MOC. Keistens Odio. A Magielse Oudemolen. Van Hoof Odemolen. Den Ou den RSV CLUBSCORE: 1 Steenbergen RSV met 82 doelp. 2 Halsteren 31. 3 Kruisland 30. VIERDE KLAS II: 1 G. Drumont Clinge met 22 doelp. 2 K. Verkaari Zierikzee 21 3 H. Sepers Zeeland Spon 12. 4 J. de Rijck Hontenisse II. 5 P. Huibreglse Domburg, H. Kegels Hontenisse 10. 6 P. v. Waterschoot Hontenis se, J. Wouters Koewacht. J. Krips Zeeland Sport. A. Kos ter Zierikzee 8. 7 J. Sponselee Hontenisse. P de Nooijer RCS, D. Schinkel RCS 7, 8 J. v.d. Velde RCS. K. Elve Zeeland Sport, H. Vermeulen Zierikzee 6. CLUBSCORE: Zierikzee met 40 dnclp 2 Himtrtii—e 43. 3 Clitige 40. Z ATEK l> AGVOETB AL 3e KLAS 1 J. iergel er SSt."55 ntel 21 doel|>, 2 J. «Ie Ritlilee Arnemtiiitett 15. 3 Huge WHS, Ge\ o Gmiil-Liiek II. t .1. Geuze l'IT 13. 5 I). Frtitiekeii lie Merimen IK. 0 Schipper lie Meetioen O. 7 k. «Ie Mul kliH'tinge. It. Willing Tern. Kn\- K. K T. Ilam \Z\\. H. A i—rr. Din- trliinril, II. vKai Dintrliiiiril. P. Simula, Tern. Hm» 7. 9J. \irriip AZA A G. neen AZA A k. Atrnh'tmr}! klnrlingr. V hakrrki' PI II, Hartman SSt*55 O. CM RSCOKK: 1 SSt'. "55 inn II ilnrlp. 2 GimmI l.iirk 311. 3 lie Alreimen A/A A 28. AIKKDE KLAS A-B, 1 P. Itrniiuer RW It met 17 ilnelp. 2 G. Hoekman kmlilieinlijke 13. 3 G. I. limit Tlmlrn-e Itia* 12- 11'. ile AA auril kii|H'llr. T. Harm -rn AAN, II. Pnlak /uatnu-r Itm -tl, 5 It. Onatitijk kriilthcnitijke. F. Zcgcr- /aam-la- lil. It. Grrnr BAG'54. It. Kip. zaait Tile Giinneea, J. tie Komen /walilu-e Km» H. 7 It. Srhrirr krulilieiiiliiki'. A. Nii'iinelmizeii Arr-ekr, A. Air. i-hit'l-eii /anin-la}:. .1. Km-r /aam-la». J. knk /HiittiH-e Km, GI.I IISCOKK: 1 krahiicinlijko no l 13 ilorlp. 2 /oaloo-r Itm- 37. 3 /aam-la- 11.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 21