E OL Bestedingsplan toto- en lottogelden Schuiten actief RITZEGE VOOR TAMAMES Karpov wil titel in 1978 verdedigen MAZBA10DB/1300 kompleet en inklusief 7090: m MAZDA LAND Mazda: kompleet de voordeligste sport Holzenbein gepasseerd Fransman leidt EC-fuiaie Jaap Meerman naar België ZATERDAG 26 APRIL 1975 de sport is spreken erc zwijgen oud ijzer, onze nationale top duinen Willem van •gem, dat hij het voor \je af laat weten nooit weer. Hij zegt draait zich om en als een Friese stoelt- ok van het toneel af. omt Henk Burgwal. :nipt één oog veelbe- •■end dicht. Daar is Willem de Loerd- weer. Hij had het teweten, maar Opa 'al heeft hem nu l/egd, dat de tucht- bissie van de KNVB, oon niet koninklijk gekeurd, toch auto- schorst en Willems toorn dus niet tegen je vlammen mag. Na zwaar denken snapt m 't, stelt zich weer ikbaar en een kin- ke glimlach siert fraai omlokt Cari- gelaat. geen ander middel bestaan, de politiek - daargelaten, wordt ntiegelijk veel ge it als in de sport. De man is niet dommer gemiddelde leek en lat ook moeilijk zijn. daar moeten we het oeken. We zoeken en n het in de omstan- id volgens welke het meest luide ge- van de sportman ge lijk ongestraft blijft Willem, dat hij niet voor Oranje speelt, totte, provocerende, gende en nergens op ide uitspraak. Wat het volk Het volk t om het in de knop ken leven en smeekt m te blijven meer en Wat doet het ■opperhoofd Burg- Die speelt voorpeel- zn strijkt de plooien En wat gebeurt als George zijn fami- ilijkheden op tafel Dan koopt Henk aat paasei en strijkt je door zijn kuif. het wellicht óók wat gekost hebben bederf ie de markten i je je eigen aanloop 'Veem, dat een hoge n een zaak zegt, dat eggaat. Hoeft ie niet meer uit te duiden am, want het koor neteen in met: „Wij u niet in de weg en vergeet je para iet" ln de sport ech- aat iedereen op de n liggen om de voe- n de rebel te wassen, aal zich voeden en n, onderwijl zijn ho- ij en zijn eisen op- evend. Vandaar dat ortvloot samenges- uit een zooitje trek en. Vandaar dat elf die in de losse ver zet/tallen miljoenen n opbrengen geen presteren vanwege amlendigheid der eëerde en totaal nde vedetten, hou niet van Rinus Is en ben niet eens em gehecht, maar nog altijd mijn pet zijn grootste daad: had eens het lef een nge Johan Cruyff straf- en reserve- te zetten. Wat zonder Knobel en Van Hanegem (je •r gewoon niet aan en) presteren zou? aal niets minderen 'hijnhjk zelfs iets 'an met Knobel is en Van Hanegem weg. twee keien zowel George als kun je niet een 'aar alle dagen mis- idrajein een collec- n man niet missen zit je goed fout. En 'Ier die dat niet on- njft. wordt bij de- tslagen Want als je i voetbalcollectief, 't elftal dus, een tje wegpikt, en er der mannetje voor laats poot. dan ver- Ie de hele zaak door Zo ge rm een elftal er'op gaan als het be- vordt van zijn twee pelers, al zou ik niet op wit willen bewe- at Oranje wereld- oen zou zijn ye war- it Cruyff en ós Wul- naast hadden ge- Al hoewel.. •oethal is er slechts misbaar De lede- WINTRAECKEN NAC REKENT OP SUPPORTERS (Van onze sportredactie) BKEDA - Op heel wat eredivisievelden zal het morgen beslist niet aan de nodige spanning ontbre ken. Zeker niet op de vel den van NAC, Wageningen en Sparta waar de drie ploegen die voor degradatie in aanmerking komen in het strijdperk treden. De Bredase eredivisionist moet het morgen opnemen tegen Go Ahead Eagles dat zich via overwinningen op Sparta en Excelsior in vei. ligheid gespeeld heeft. Wa geningen ontvangt op „de Berg" titelkandidaat Feye- noord, terwijl Sparta de formatie van trainer Hug hes op bezoek krijgt. Uiteraard hopen het NAC- hestuur en trainer Jo Jansen dat de aanhang van de geel zwarten massaal met toeters en vlaggen richting NAC- stadion trekken om hun favo rieten aan te moedigen. NAC- secretaris Eugène Lemmens: „De steun van het publiek is onontbeerlijk. In het verleden is vaak gebleken dat een legi oen dal enthousiast meeleeft een stimulans voor de spelers is. Al zijn de spelers er natuur lijk ook wel van overtuigd dat er geknokt moet worden. Maar we hopen dat het Bredase pu bliek als één man achter NAC zal staan". Trainer Jo Jansen ziet mor gen voor zijn ploeg zeker winstkansen. Niet alleen om dat Go Ahead zich in veilig heid gespeeld heeft, maar ook omdat het spel van zijn forma tie een stijgende lijn vertoont. „De laatste wedstrijden is er zeker niet slecht gespeeld. Neem de wedstrijd tegen Fe- yenoord maar Met wat geluk nemen we daar een 0-1 voor sprong Die wedstrijd is me daar zeker niet tegengevallen. Qua doelsaldo had het mis schien beter gekund. Die goal die we daar gemaakt hebben kan trouwens wel eens erg be langrijk zijn. Want wat dat be treft is er weinig verschil tus sen Wageningen, Haarlem en NAC". De mogelijkheid dat de drie degradatiekandidaten na het zo belangrijke weekend in puntenaantal gelijk staan is vrij groot. Met dan nog twee wedstrijden voor de boeg is de kans groot dat de spanning tot de laatste competitiedag bew aard blijft. Jo Jansen. „Nor maal verliest Wageningen van Feyenoord. Wat Haarlem be treft ligt dat wat moeilijker. Sparta heeft niets meer te ver liezen of te winnen. Maar ik zie nog mogelijkheden genoeg om in de eredivisie te blijven. Als we uit de resterende wedstrij den zes punten pakken zit het wel goed. Maar ook als we vier punten behalen is de kans op behoud groot Dan zal het doelsaldo een belangrijke rol spelen We moeten er in de komende wedstrijden voor zorgen dat het verschil tussen i'oor en tegen kleiner wordt". JoJansen is er van overtuigd dat de spelers die morgen in het veld verschijnen met hon derd procent zullen knokken. Over het bericht dat jongstle den maandag in onze ej.tie stond en waarin vermeld werd dat er geweigerd werd een rondje te lopen wil Jo Jansen niet zo erg veel kwijt. „Er is van een weigering besl ist geen sprake geweest Ln tnj ver volgt: „De spelers moeten ver trouwen in elkaar hebben, zelfvertrouwen hebben en ze moeten kunnen incasseren. Dat zijn allemaal factoren die in het voetbal een belangrijke rol spelen. Iedere spelei heeft een andere begeleiding nodig Dat kan we) eens botsen Maar nogmaals, iedereen weet nu dat er keihard gewerkt moet worden En morgen zal dat ook het geval zijn Daar is NAC het meeste mee gebaat" Jo Jansen kan morgen over alle selectiespelers beschik ken, uitgezonderd llenk van Kooy, die weer last van zijn knie heeft. Jo Jansen: „llenk van Koo.v heeft opnieuw vocht in zijn knie. Wat er precies met zijn knie aan de hand is weten wc nog niet. Maar hij kun in ieder geval niet spelen. De overige spelers zijn fit. Ook Hudisic, Graaumans die aan zijn bovenbeen geblesseerd was, Krijncn en Vermeulen. Wal dat betreft zijn er dus weinig problemen". Go Ahead Eagles zal naar alle waarschijnlijkheid in zijn sterkste opstelling binnen de lijnen verschijnen. SPELPEIL ENSCHEDE ERG LAAG ENSCHEDE (ANP) - Het blijft bedroevend gesteld met de kwaliteit van het spel dat sinds donderdag tijdens het toernooi om de Nederlandse biljarttitel bandstoten in Enschede op de tafels wordl gedemonstreerd. Ook op de tweede dag bleef de angst om goede posities voor de tegenstanders achter te laten de partijen beheersen. Slechts één man, Rini van Bracht, speelt geen carotte, maar heeft zijn open strijdwijze wel met drie verliespartijen moeten bekopen. In de algehele malaise deelde ook Christ van der Smissen, die ondanks alles toch ver boven de andere deelnemers uitsteekt. De vice-wereldkampioen in deze spelsoort stuitte op taai verzet van André van Ham, maar zegevierde toch. Na drie ronden mogen nog slerhts drie spelers aanspraak op de titel maken: Christ van der Smissen, llenk de Kleine en Piet Vet. Van der Smissen echter heeft nu al een ruime voor sprong in moyenne en hel lijkt er dan ook op dal slechts een zware inzinking de man uit St.- Willebrord van een tweede kampioenschap in het bandsto ten kan afhouden. Van der Smissen, zeker niet in topvorm door allerlei militaire beslommeringen, had met de Moordhol lander Andrévan Ham aanvankelijk veei moeite. De anders onverstoorbare Braban der werd zelfs op een gegeven moment nerveus toen Van Ham in de achtste beurt door een serie van 15 flinke afstand van hem nam 48-87 Een sensatie hing in de lucht, maar kwam toch niet. In de eerste plaats omdat de 25- jarige debuterende Van Ham sterk terugviel en de weelde van een voorsprong op de favoriet niet kon dragen, ten tweede om dat Van der Smissen toch weer de stoïcijnse biljarter werd en wist dat Van Ham voor hem toch geen fatale dwarsligger zou kunnen zijn. maar hooguit een brutaal tegenstribbelende tegenstander, die zijn eigen kan sen hoger schatte dan de reali teit bood. Van der Smissen, de enige van het in Enschede neer gestreken gezelschap, die eind mei in Granada zich tijdens het toernooi om de Europese titel met de internationale cracks kan meten, snelde dan ook op het laatst toch nog naar een ruime triomf Het aantal beur ten, dat hij nodig had (26). was weliswaar niet van internatio naleallure. rivalen als de Kleine en Vet zitten ver achter het En- schedese niveau van de West brabander De Kleine, ondanks drie winstpartijen teleurstellend spelend, haalde tn 39 beurten Sundquest neer (200-142) en Vet bleef zowaar onder het aan tal beurten van Van der Smissen (25), maar heeft op de eerste dag teveel schade aan zijn algemeen gemiddelde opgelopen, Beiden kunnen slechts hopen op een misstap van Van der Smissen (of de Europese jeugdkampioen in een rechtstreekse confrontatie verslaan) om uitzicht op de titel te krijgen. Van de overige vijf deelnemers kreeg Piet Dekkei tegen de lange Oldenzaler Ben Velthuis zijn eerste verliespartij te incasseren en bleven Van Bracht, Vam Ham en Sundquesi op nul matchpunten staan Triest voor driebandenkampi oen Rini van Bracht, deenige die in Enschede vrijuit speelt, maar voor deze openhartige strijd wijze (nog) geen beloning heeft gekregen DEN HAAG (ANP) - Het bestuur van „de nationale spiirttotalisutor" heeft mi nister Van Doorn van Cul tuur. Recreatie en Maat schappelijk W'erk het beste dingsplan van de netto op brengst van de toto- en lotto- gelden over de periode I sep tember tol en met 31 decem ber 1971 doen toekomen. Te vens heelt hel bestuur de mi nister de plannen voor een aanzet van de verdeling voor 1975 ter hand gesteld. bi de laatste vier maanden van 1971 waarin toloen lotto naast elkaar draaiden werd in totaal runn 7 5 miljoen gulden ingelegd 75 0X0 291) Van dat tredrag bleef na aftrek van prijzen en kusten (ruim 43,S miljoen) 31.533 797 over vuur de verde ling (Je ruim tl miljoen wordt verdeeld in een verhouding 79 21 lussen enerziids de sport en tu hainekike vorming en an- derzliils vuil uur. nnalsehappe- li|k welzijn en volksgezondheid. Vmn r(i sport en lichamelijke vorming i-. bijna 25 miljoen be- schiktiaai (24 911 629) De an dere sei luien ki ijgeneen bedrug van li «22 1178 Van hetgeen vix)i tit spoil en lichamelijke vorming te verdelen is gaat ruim Zes niil|i»n naai de sportvereni gingen (8 procent van de Inleg) In i,t> sjrörf en lichame- l'lk. ,u! KH millfam als volgt verdeeld zijn KNVB(/ 2 25000(1). NCSU (50 000) en NSF. uitkering tekort toto rekening 1973-74 (360 000) Voor sportaccommodaties en ruimten ontvangt de NSF ruim vijf miljoen gulden Dit bedrag is gesplitst in twee uitkeringen t.w 5 014 900 voor accommo daties van 542 verenigingenen I 235 000 v<K>r bondsgebouwen landelijke sportorganisaties. Overeenkomstig de bepalin gen van de aan de sportloto ver leende vergunning worden de bestedingsplannen pas defini tief als ei binnen zes weken na de publicatie ervan geen bezwa ren bij het ministerie van CRM Worden ingediend Op zijn vroegst is du dus 6 juni a s Het volledige plan ligt ter inzage bij het bureau van de sporitnto in Den Haag en de twintig afde- lingskanioren van de KNVB Voorts zal het worden gepubli ceerd in de eerstkomende mede delingen van de NSF Het zal nog enige tijd duren voordat een totaalbestedings- plan 1975 kan worden opges ield Daarom heeft de minister van CRM machtiging verleend voorschotten toe te kennen lot maximaal de door het bestuui van de sportloto vimii gestelde bedragen Deze bedragen zijn inmiddels aan de belangheb benden overgemaakt Deze maximale bedragen zijn a voor de sportorganisaties 19 021 134. b voor orut vooi cultuur, maatschappelijk werk en volksgezondheid I organisaties Henny Kuiper: beste Nederlander in het algemeen klassement in de ronde van Spanje. ALMERIA (ANP) - De Spanj aard Agustin Tamames heeft gisteren de derde etappe van de ronde van Spanje gewonnen. Hij legde de 179 kilometer tussen Granada en Almeria af in vijf uur, 17 minuten en 38 seconden. Tweede werd zijn landgenoot Perurena en derde Miguel Maria Lasa, beiden in dezelfde tijd als de winnaar. Lasa blijft in het bezit van de leiderstrui. De derde etappe van de Vuelta werd gekenmerkt door een harde tegenwind, waardoor het tempo in de laatste fase van deze rit zakte tot onder de 33 kilome ter per uur. Het peloton was steeds dicht bij elkaar gebleven en spandde zich alleen in bij de premiesprints op twee bergen van de derde categorie en een van de eerste categorie, alle ge legen in de Sierra Nevada. Klimgeit Abilleira triomfeerde in de eerste sprint op de Alto de Tejar (3e categorie) met de Por tugees Leite op de tweede plaats. Evenals op de tweede dag greep Theo Smit de zege palm in de tweede sprint in Dur- cal op het moment dat de harde tegenwind de renners, die toen van de kust afbogen op weg naar Almeria, in het gezicht blies. Ab illeira was ook het eerste boven op de Hazo de Lima, een berg Mendes (Por) van de eerste categorie. Hij liet mael 11.20.30 daarbij Viejo en Oliva achter zich SOFIA (ANP) - De Duitse bondscoach Helmut Schön heefl Bernd Holzenbein gepasseerd voor de interland tegen Bulga rije in de voorronde van het Eu ropees kampioenschap voor landenploegen, die morgen wordl gespeeld. Hij gaf de voor keur aan de Fortuna Dtisseldorf-speler Wolfgang Seel. Het Duitse elftal zal als volgt aantreden Maier, Vogts, Schwarzenbeck, Beckenbauer en Breitner, Netzer, Bonhof en Höness, Ritschel, Seel en Heynckes De Bulgaarse coach Orman- jiev stuurt de volgende ploeg het veld in. Filipov, Zafirov, Range- lov, Marev en Eftimov, Kolev, Dimitrov, en Panov, AJexand- rov. Jelvaskov en Dene In de eindsprint toonde Ta mames zich de snelste, hoewel een finishfoto moest uitmaken dat hij inderdaad zijn wiel als eerste over de streep had ge duwd. De uitslag van de derde etappe luidt: 1. Augustin Ta mames (Spa) 5.17.38, 2. Do mingo Perurena (Spa) 5.17.38,3 Miguel Maria Lasa (Spa) z.t., 4 Luc Leman (Bel) z.t., 5. Wilfried Wesemael (Bel) z.t., 6. Ramon Medina (Spa) z.t., 7. Ottavio Crepaidi (Ita) z.t., 8. Ben Koken (Ned) z.t., 9. Henk Prinsen (Ned) z.t., 10. Willy Vanneste(Bel)z.t„ 11Hennie Kuiper (Ned) z.t., 12. Jose Luis Viejo (Spa) z.t., 13. Manuel Esparza (Spa) z.t., 14. Antonio Jimenez (Spa) z.t., 15. Andres Oliva (Spa) z.t. De klas seringen van de overige Neder landers zijn: 36. Fedor den Her tog z.t., 50. Theo Smit 5.18.14, 82 Piet van Katwijk 5.39.47, 85. Albert Hulzenbosch z.t., 86 en laatste Henk Poppe z.t. Het algemeen klassement luidt: 1. Lasa 11.20 08, 2. Peru rena 11.20 13, 3. Jesus Manza- nequé (Spa) 11.20.17, 4. Jose Luis Viejo 11.20.19,5. Jose Mar tins (Por) 11.20.20,6. Pedro Tor res (Spa) 11.20.27, 7. Fernando Mendes (Por) 11.20 29, 8. Wese mael 11.20.30,9. Kuiper z.t., 10. Leman 1.20.31, 11. Koken 11.20.32, 12. Guiseppe Perletto (Ita) z.t., 13. Luis Ocana (Spa) 11.20.35, 14. Andres Oliva (Spa) 11.20.36, 15. Manueal Esparza (Spa) z.t.. De klasseringen van de overige Nederlanders: 35. Prinsen 11.21.15, 37. Den Her tog 11.21.21, 53. Smit 11.22.00, 82. Van Katwijk 11.43.06, 83. Poppe 11.43.29, 84. Hulzen bosch 11.43.39. BARCELONA (ANP) Op de Belg Jacky lekx en de Italiaan Vitorio Brumbilla na hebben de deelnemers aan de autorace om de Grote Prijs van Spanje voor formule een-wagens die morgen op hel Monljuichcircuit van Barcelona wordl gehouden, gis- leren geweigerd Ie trainen PARIJS (ANP) - De Franse scheidsrechter Michel Kitahjian is door de UEFA aangewezen om de finale op 28 mei van het toernooi om de Europa-cup (landskampioenen) tussen Ba- yern München en Leeds U niled te leiden. De twee grensrechters zullen eveneens Fransen zijn en worden later bekend gemaakt. Indien de wedstrijd onbeslist eindigt, zal de finale op vrijdag 30 mei worden overgespeeld. Zij zal dan opnieuw door een Fransman, Robert Wurtz, wor den geleid. (Van onze sportredactie) ARNEMUIDEN - Jaap Meerman van de zaterdagclub Arncmuiden heeft een conlracl getekend voor de Belgische eer ste klasser Berchem Sport, die onlangs ook Stanley Bish van Roda JC over nam. Meerman speelde veelvoudig in het Neder lands amateurelftal. MOSKOU (DPA) - De nieuwe wereldkampioen schaken Anatoli Karpov zal zijn titel waarschijnlijk pas in 1978 verdedigen. Dit liet hij doorschemeren bij een gisteren in Moskou gehouden persconferentie. De 23- jarige Karpov bevestigde dat hij bereid is tegen voorgan ger Fischer uit te komen. Daarbij kan hel naar zijn op vatting echter alleen om een in officiële tweekamp gaan, waar bij Fischer zich direct tot de we reldkampioen dient te wenden en mei mag onderhandelen via derden Bovendien liet Karpov er geen twijfel over bestaan, dat bij een eventueel duel tegen Fi scher hij de man is die de eisen zal stellen. Zo wil Karpov bij voorbeeld niet meer dan 24 par tijen spelen Hij verlangt voorts dat de voorwaarden van een dergelijk treffen schriftelijk worden vastgelegd. Karpov zei, dal hij „moreel" niet tevreden isover het feit dat hij zonder strijd wereldkampi oen is geworden, maar acht hei niet zijn schuld, dat Fischer ge weigerd heeft de titel te verde digen De kwalificatie „papie ren wereldkampioen" verwierp Karpov als belachelijk „Ik denk dal de term meer slaat op Fi scher. die de afgelopen driejaai geen partij heefl gespeeld. Afge zien daarvan heefl niemand ge klaagd over de kwaliteit van mijn spel". (ADVERTENTIE) TOURS (ANP) - De eerste etappe van de koers Indre et Loire, een rit over 206 kilo meter rond Tours, is gewon nen door de Belg Andre Die- rickx in vijf uur en zeven mi nuten. Zijn landgenoot Ver- plancke werd tweede, de Fransman Meunier derde, Pintens (België) vierde en Ger Kneteman vijfde. Allen kregen dezelfde tijd van ne gen minuten. De eerste etappe had een vrij saai verloop. Negentig kilome ter voor de eindstreep ontsnap ten negen renners, waarbij het peloton de indruk wekle deze poging niet ernstig te nemen. Daardoor kon de groep van ne gen, waarhij zich Kneteman en Schuiten bevonden een onver wacht grote voorsprong nemen. Deze voorsprong groeide uit tot uitzonderlijke grootte, omdat vooral Schuiten veel werk ver zette. ln de eindsprint die volgde toonde de Belg Dierirkx zich de sterkste voor zijn landgenoot Verplancke en de Fransman Meunier. Door de bonificatie kon de Belg tevens de leiderstrui aantrekken. De uitslag van de eerste etappe is: 1 Andre Dieriekx (Bel) 206 km. in 5.06.07 (met bo nificatie 5.04.57), 2. Verplancke (Bel) z.t. (met bonificatie 5.06 02), 3. Jean-Claude Meu nier (Fra) 5.06.07, 4. Pintens (Bel) z.t., 5. Ger Kneteman (N'ed) z.t., 6. Thurau (WD1) z.t., f. Van de Wicle (Bel) z.t., 8. Perret (Fra) z.t., 9. Schuilen (Ned) z.t., 10 Laurent (Fra) op 6.19, 11. Genet (Fra) op 8.31, 12. Tino Tabak (N'ed) z.t., 13. Pronk (Ned) z.t., 14. Delhats (Fra) op 8 44. 15. Gutteriez (Fra) z.t., 18. Raus (Ned) z.t., 24. Pijnen op z.t., 52. Vianen op 9.04, 58. Van den Hoek z.t., 59. Van der Leeuw z.t. Het etappeklassement geldt tevens als algemeen klassement. TAFELTENNIS - Zweden is kampioen geworden van de Eu ropese tafeltennisliga door in de laatste wedstrijd de Sovjet-Unie met 4-3 te verslaan. "ink!.BTW al Importrïce Een auto kost geld. En als u zo'n bedrag "op tafel legt", mag u verlangen dat alles erin zit, wat erin hóórt. Dat zo'n auto kompleet is. va- En dat u niet te veel betaalt. Want u laat zich niets wijsmaken. U maakt gewoon een proefrit in die komplete Japanse Mazda 1000 of 1300, Uiteraard geheel vrijblijvend. Standaardvoorzieningen in de Mazda 1000/1300: 2-snelheden ruitewissers - elektrische ruitesproeier - achterultrljlampen- alarmknipperlicht- installatie - signaallicht - hoofdsteunen - gelaagd veiligheidsglas in voorruit (kan niet "blindslaan") - beveiligde kool-carrosserie mei valbeugel in dak - gescheiden remsysteem - stuurslot - zonnekleppen - afsluitbare benzinetank - handremwaarschuwingslicht - sigaretten aansteker. Nog extra in de Mazda 1300: verstelbare rugleuningenenelekirischverwarmde achterruit 183 dealers in Nederland. Service in geheel W.-Europa Japanse perlektle in auto's AUTO PALACE - DE BINCKHORST B.V., DEN HAAG POSTBUS 148, BINCKHORSTLAAN 312-322, TEL. 070-855100 AUTOBEDRIJF DONKERS Oft Maada-dealer Dorpsstraat 41 Oha/aon Tel. 01619 228 Mazda-dealer voor Zeeuwsch-Vlaanderen AUTOBEDRIJF DE OUDE Mr. F. J. Haarmamweg 56 Terneuzen TeL 01150—5755 Vertegenwoordiger G. Lootens, tel 01157536 Dealer voor Etten-Leur e.o. GARAGE VAN DEN BOOMEN B.V. Oude Bredaseweg 35 - Etten-Leur Tel. 01608—2289. Dealer voor Oosterhout e.o. GARAGE SNEIJERS Bredaseweg 37-41, Nwe. Bouwlingstraat Oosterhout, teL 01620-23434 Off. Mazda-dealer voor Breda eo. AUTOBEDRIJF JOOP FOKKEMA Deinzestraait 385 Breda TeL 01600 - 75137 70516 Dealer voor Raamsdonk e.o. AUTOMOBIELBEDRIJF JANSEN RAAMSDONK RV, Luitenambachtstraat 41 - Raaimsdianik Tel. 01621-2991 Off. Dealer voor Breda e.o. GARAGE VAN RIEL Gen. Maczekstraiat 8-14 Breda TeL 01600 - 33825 GARAGEBEDRIJF H. GLERUM F Ir er-straat 104 - Lage Zwaluwe Tel. 01684 - 430 Dealer voor Zeeuwsch-Vlaanderen GARAGE ED. VOERMAN Paardenmarkt 15 - Hulst TeL 01140 2104 AUTOMOBIELBEDRIJF A. v. d. WOU Tramstraat 37 Dongen Tel. 01623 2619

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 19