heeft nschapi linen Na krappe nederlaag tegen Biervliet Winst voor Noormannen VERDIENDE NEDERLAAG STEEN-FORMATIE: 2-0 HOOFDPLAAT LEIDER NA ZEGE OP LUCTOR Overwinning Middelburg AZVV deelt punten met Dinteloord Arnemuiden kansloos legen Zwart Wit WIK en Sluis spelen gelijk sgramma Gelijk spel V lissingen Jong Ambon dicteert wedstrijd Teamverband itslageri - standen - programma sport svc. DERDE SPORTPAGINA VAN MAANDAG 21 APRIL 1975 ■aar gebruik van en pikfe waardevol puntje mee. Qe N oekers namen reeds na t rinuten de leiding door j obs toen deze maar liefst Lnderlechters (inclusief aan Ruiter) op het verW, leen zette. Een misser boeclt leverde de bezoel >ijna het tweede doelpunt «i ioch Broos kon rediding M 'en. Doordat achterspeler V en Daele met een afst chot de „roos" trof kon lerleoht toch nog met een ijke stand gaan theedr:ns«i tan Himst bezorgde AjidJ echt in de 56e minuut eidang, doch drie minuten er wist Schena voor Charta e scoren (22). Een kwarti 'oor tijd zette Anderletj eugdtalent Van Foucke ij och de stand bleef ongewjl Op „Lisp waar Luerse hij omrcilie heeft liet trainer lans Croon zijn pupillen nog ens ouderwets uithalen, alvo- ens hij over enkele weker, zeer waarschijnlijk) de ierlechtformatie zal gaan eleiden. De Lierenaren snoef en FC Brugge een kostbaa >ur»t af (althans voor Brugge! let werd maar liest 4— ;odat de toeschouwers edtl vaar voor hun geld kregi Valther Ceulemans had vi Jerse de score geopend (3w,i n Posthumus bezorgde enkele ninuten voor het theedrinkt! Ie thuisclub zelfs een J-| 'oorsprong. De wedstrijd led 'espeeld, doch het doelpunt® eest begon pas. Binnen hel ninuten in de tweede he'lL tond Club Brugge gel:;ï| lankzij doelpunten van beft 're en Lambert. In de "tij ninuut. kwam Brugge zdj .an de leiding via Van fe ïyeken Toen op de 80 9, ninuut Lievens voor Liene| elijkmaakte en een tuut later Posthumus huisclub opnieuw de let™, tezorgde en daarna in de slot-| eeonden Van der Eycken ut en scrimmage wederom 4 iloegen op gelijke hoogte; iracht (44) was de sensati olledig. RSTE DIVISIE nersfoort 1—1, FC VVV - Ptfl Cambuur - Veendam 4—11 0, Willem II - FC Den Bosch I n - Heerenveen 20, Vitesse I -0, Fortuna SC - Eindhova gen - Heracles 10. STAND 33 20 4 9 44 59—3!l 33 13 17 3 43 42—2 33 16 9 8 41 58-11 33 15 11 7 41 46-31 33 15 10 8 40 54-31 33 13 13 7 39 52-3 33 16 7 10 39 44-3! 33 14 8 11 36 40-J! 34 14 7 13 35 5145 33 11 12 10 34 38-4! 34 10 12 12 32 44-31 33 10 9 14 29 42—5! 33 11 5 17 27 35-41 34 9 9 16 27 28-44 33 8 10 15 26 34-41 33 8 10 15 26 32-43 33 9 8 16 26 31-8 33 7 9 17 23 33—51 33 8 6 19 22 28—«t eningen en NEC periode ka#' 4D 4e PERIODE 7 5 2 0 12 7 4 3 0 11 8 3 5 0 11 8 4 2 2 10 8 4 2 2 10 8 4 2 2 10 8 1 7 0 9 8 2 5 1 9 8 2 4 2 8 7 3 1 3 7 8 1 5 2 7 8 2 3 3 7 7 2 2 3 6 8 1 4 3 6 8 0 6 2 6 6 2 1 3 5 7 1 2 4 4 7 1 1 5 3 8 I 1 6 3 15- 10-31 14I 18-? 15-i r 8-31 11-' 9-1 4—11 3—131 S-ll 7—151 8-1 10-11 8-1' 5-i 3-1' 7-1! 5-1' ROGRAMMA SC Amersfoort FC VÏJ; I Cambuur, Veendam (illem II, FC Den Bosch - n. nveen Vitesse, Helm"11" SC, Eindhoven FC VU"" .loetinge (uitg.); Hoek - euzense Boys (afg.J, linteloord 33, Good Luw illandia 32. Derde klas - NOAD '32-Altena >-7 leeuwijk-NEO '25 1—2, Wou»" chem - Brakel 23: Iran ie Wit 0—1. Vierde kt Almkerk-The Gunnf —4. Vierde klas B CWf nda -Krabbendijke 1-1, Tho- VN - Kapelle (afg.): nse Boys-Wolphaartsdijk TENNIS Afdeling 1 Victoria-311:' —3, Jov Mozaïek-Mets®'3 9—2. Afdeling 2 HUS rm 2-DDV 1 5—6, BL» rarke/idaal-Dasti 74. SLUISKIL KAN DEGRADATIE NU NIET MEER ONTLOPEN (Van onze correspondent! BIERVLIET De ontgoo cheling na de nederlaag die Sluiskil gisteren leed bij Bier vliet was het grootst bij Slu s. kilaanvoerder Johnny Schelf hout, die in zijn achtjarige loopbaan bij Sluiskil nu ron der meer de bitterste neder laag kreeg te slikken De bit- terste nederlaag, omdat Sluis iril de degradatie niet meer kan ontlopen. Sluiskil, dat voornamelijk in de tweede helft goed partij gaf. verloor mede doordat het gehandicapt aan de start kwam in verband met schorsingen en blessures van de spelers Schobbe, De Larelle en doelman Brou- wer. Deze nederlaag was echter zonder meer verdiend. Niet dat Biervliet nu zo'n schitte rende partij speelde, maar wel bleek het de gevaarlijkste van dc twG6- Dg Sluiskildefensie was flink verzwaikt. Johnny Schelfhout, de beste man van Sluiskil tijdens deze wed strijd, was door de eerder ge noemde afwezigheid van zijn medespelers, verhuisd naar het middenveld om zodoende de Sluiskil-aanval daadwerke- liik te steunen. Hierdoor wal Kees den Hamer, altijd een vaste keus od het Sluiskilmid denveld, (toch van origine aanvaller) naar de aanval ver schoven. Door deze verande ringen speeltte Sluiskil duide lijk wat onwennig. Het moet gezegd worden, Kees den Ha mer, de zo talentvolle midden- celder van Sluiskil, viel in dit duel veel tegen in de aanval lende linie van Sluiskil. Bier vliet mocht dan ook terecht aansoraak maken op de zege. Arbiter De Griend liet zich gemakkelijk verleiden om strafschoppen uit te delen. In de 30ste minuut van de eerste helft mocht Kees den Hamer de eerste strafschop nemen, bij de stand 00. Hij trof echter de paal en zag zijn schot buiten de lijnen ver dwijnen. Net voor rust was Raymond Inghels de man die het vonnis voor Sluiskil reeds kon vellen, maar hij schoot twee toch redelijke kansen net naast. Na rust zouden de goals vallen Peter Bracke bepaalde voor Biervliet de stand op t 0. Toen hij de bal door een schot vatn de beste man van Biervliet De Reet via het li chaam van een Sluiskilverde- diger ontving, knalde hij raak In de 17e minuut van de tweede helft werd Biervliet- aanvaller Eddy Doens gepakt in het strafschopgebied. Of het een strafschop waard was valt te betwiifelen. maar wel knal de uit deze door de scheids rechter toegekende penalty (Van onze voetbalmedewer ker). TERNEUZEN Sluiskil heeft de slag gemist in de vierde klas H. In Biervliet werd met 21 verloren en omdat Noormannen met 2O van Corn Boys won lijkt het ver gebeurd met de Sluiskil ploeg. NOORMANNEN - CORN BOYS De thuisclub was beter en won verdiienid. Met de rust was het ail 10 door Jon gepier en in de tweede helft, voerde B. Gaforielse de stand op tot 20. Corn Boys zette hier weinig tegenover. De bes te kansen bleven voor Noor mannen. Corn Boys kwam niet verder dan enitg ongeïnspi reerd en onsamenhangend te genspel. Een verdiende neder laag voor de Boys. Raymond Inghels in tweede instantie raak, want in eerste instantie stopte de Sluiskil doelman Herman Snoek de slecht genomen penalty: 20. Het was toen al een duidelijk feit dat Sluiskil zou verliezen. Tot in de 32e minuut van de tweede helft toen scheidsrech ter De Griend opnieuw voor een penalty floot toen de bal tegen de handen van een Bier- vlietverdediger afsprong. Op nieuw mocht Kees den Hamer het proberen, en toen bleek hij zijn zenuwen beter in be dwang te kunnen houden. Hij schoot laag en onhoudbaar in: 21. Sluiskil probeerde nog wel. Maar de 21-stand bleef gehandhaafd. Sluiskilaanvoerder Johnny Schelfhout na afloop: „Ja, nu Is het wel gebeurd. We kon den nog hopen op een eventu eel behoud van het vierdeklas serschap tot aan deze wed strijd toe. Maar nu houdt ook dat op. Ik vond dat wij alle maal hard gewerkt hebben. Maar dat de gelukkigste heeft gewonnen". Sluiskilvoorzitter G. Albicher na afloop: „Bij de 2—fl-stand was het in feite al beslist. Het is een zwarte dag ln het bestaan van de voetbal vereniging Sluiskil- Ik hoop maar dat wij snel terugkomen in deze vierde klas". Het tweede doelpunt voor Biervliet. Sluiskil-doelman Herman Snoek wordt hier gepasseerd door Raymond Inghels, die een penalty pas in tweede instantie kon benutten. (Van onze voetbalmedewer ker). TSC - VLISSINGEN 1—1 Het was de beide ploegen goed aan te zien dat er niets meer voor hen op het spel stond. Het werd een ongeïn spireerd partijtje voetbal waarbij voor rust van krachts verschil geen sprake was. In de tweede helft was TSC dui delijk de betere ploeg maar de doelpuntenmachine kou niel op gang worden gebracht De beide treffers in deze ontmoeting vielen in de eerst*» helft en kwamen beide tot stand uit strafschoppen. In de 26e minuut brak .T. Scherders door. Hij werd neergehaald door de Waal. De beste sipelei- van het veld. G. Junelet vol trok het vonnis van de elf me terstip 10. Joh. v. d. Avoird moest in de 35ste minuut aan de noodrem trekken toen de Witte alleen op het TSC-doel afging. Ook hier een straf schop. Rafelaa.r zette die een d rnt om (Van ker). onze sportmedewer- MIDDELBURG De 2—0 zege die Jong Ambon op Steen behaalde kan zelfs door de grootste chauvinist niet wor den bestreden. De thuisclub dicteerde, met uitzoudering van het eerste kwartier, het spel volledig. In de 35ste mi nuut benutte Latuheru een strafschop 10, en drie minu ten later besloot Frans Wai- sappy een solo met eeu straf schop die opnieuw en nu via de paal —doel trof, 20. Die strafschop deed ons de das om en brak het ritme in onze ploeg", verklaarde trainer Piet Wissel, na afloop. Hij voegde er nog aan toe: „Die penalty was trouwens veel te zwaar gestraft" Saheidsreohtar Konings uit Zegge, die goed leidde, meen de echter diait het in grijpen van George Pauwels wel de gelijk ongeoorloofd was. Men ka-n hietrover van mening ver schillen, in ieder geval was Steen na de openingstreffer wel even de kluts kwijt. De Steen-defensie deed er name lijk heel weinig aan otm de solo van Waisappy te stuiten En omdat de bezoekers daar voor reeds blijk hiaidden gege ven van weinig imponerend aanvalsspel, was het wel dui delijk dlat het heel moeilijk zou worden de achterstand weg te werken. In de tweede helft had Piet Wissel Geotrge Pauwels naar voren gediri geerd maar ook dit zette geen zodjen aan de dijk. Jong Aim- bon bleef zoals in de eerste helft zijn greep houdien op het middenveld, en hoewel Steen wat meer voor het cloel van Lucas Waisappy versoheen kwam de doelman van de thuisclub nauwelijks in moei lijkheden. De defensie van Jong Ambon met Paul Telussa aan het hoofd, sloot de zaak hermetisch af, en bleef boven dien knap uitverdedigen. Trai ner Bert Pentury, die direct na de hervatting Latuhera had gewisseld voor Pieter Telussa en Ronnie Telussa meer liet assisteren op het midden en in de defensie, schoot met deze tactiek midden in de roos. Er was trouwens heel wat meer teamverband te bespeu ren bij Jong Ambon dan vori ge week tegen Alliance. De thuisclub was sterk aan de bal, en men vond elkaar beter in de combinaties. Bert Pentu ry: „Ik heb er veel op geha merd dit keer de vrije positie op te zoeken en men hield zich daar ook aan. Piet Wissel, die in de 25ste minuut van de tweede helft Joke Sturm nog liet opdraven voor Frank de Rechter, had ook hiermee geen succes. Steen kon aanvallend gewoon geen vuist maken, et, zelfs een vaak ver voor zijn doel opere rende Frans d'Hooge kon de bezoekers niet meer inspire ren. NadJait de Steen-doelman een hard en gevaarlijk schot van Pieter Telussa bekwaam had gestopt, verzuimde aan de andere kamt George Pouwels vijf minuten voor tijd zelf in te schieten in plaats van de bal af te spelen aan Ediward Franikaert. Laatstgenoemde scoorde toen wel, maar terecht werd dit doelpunt wegens bui tenspel geannuleerd. En in dit, door Joinjg Ambon handig op- gehete valletje, was Steen trouwens deze middlag maar al te vaak getippeld. Gezien het spelbeeld was de 20 zege voor de teohndsoh begaafde en bard werkende ploeg van Jong Amibon dan ook nog aan de magere kant. Spelmoment uit de ontmoeting Jong Ambon-Steen. De Jong Ambon-doelman onder schept hier een Steen-aanval. (Van onze voetbalmedewer ker). TERNEUZEN In de eer ste klas van de zondagcomps- titie van de KNVB afdeling Zeeland blijft Hoofdplaat ruim aan de leiding door een 02 overwinning op Luctor. Ria volgt met drie punten achter stand door de zege van 30 op Hulsteren. De laatste blijft in de zorgen, ook al door de 22, die Graauw bij Wal cheren bereikte. Daaronder verkeert nog Dreischor, dat thuis met 02 van Schoondij- ke verloor. Aardenburg won met 01 in Philippine- LUCTOR - HOOFDPLAAT De eerste helft was Luctor beter. Toch werd er door een slechte afwerking met 00 gerust en kwam de zege ui teindelijk terecht bij de ploeg, die er het meest aanspraak op mooht maken. Hoofdplaat kwam op 01 in de tweede helft door Soulimans (01) en Jan Jonkman bracht na een solo de voorsprong op 02. RIA - HULSTERLOO Een hattrick van Egbert Au- denaerd heeft de wedstrijd beslist. Het overwicht van Ria voor rust bleef vruchteloos (rust 00) maar direct na de hervatting knalde Audenaerd er lustig op los. Binnen vijf minuten was het al 02 en hij zorgde tien minuten voor het einde nog voor een ruimere 30 stand. PHILIPPINE - AARDEN- BURG Een gelijk spel had de verhouding beter weerge geven. Philippine was vooral in de eerste helft gelijkwaar dig. Rust 00. In de tweede helft had Aardenburg meer balbezit en kwam tien minu ten voor het einde op een (Van onze voetbalmedewer ker). MIDDELBURG Er stond niets meer op het spel bij Middelburg Veerse Boys en dat was duidelijk te merken aan het vertoonde spel. De toeschouwers koesterden zich meer aan het zonnetje dan aan het vertoonde spe'. De 21 zege van Middelburg is boven dien nog geflatteerd. De 2-1 stand was al met de rust bereikt. Middelburg kwam al na zeven minuten achter door een doelpunt van Bert Rom- mie, na een misser van Max Wijs. Middelburg had pech. toen Max Patty even later in het zijnet knalde, maar nadat aam de andere kant Romme opnieuw een kans had gemist, werd het na een half uur 1— door Simon Harimck, na een knappe actie van Wi/m Dek ker. Romme knalde een vrije trap tegen de onderkant van de lat, waarna Henny Wijs koeelhard de rust en eanstatnd op 21 bepaalde. beslissende voorsprong, toen Buzijn de stand naar 01 til de. WALCHEREN - GRAAUW Een matige wedstrijd. Boone opende voor Graauw de score (01), waarna Meerman de ruststand op 11 bepaalde. Via Karei Leenhouwers werd het 21, maar de eindstand werd verdiend op 22 ge bracht door Leeraert. Een juis te verhouding. DREISCHOR - SCHOON- DIJKE Een slechte wed strijd, waarin Schoondijke als mirist slechte ploeg opereerde en dankzij een betere sohot- vaardiigheid in de tweede helft verdiend won. Voor rust was er niets te beleven. Rust 00- Na de rust nam Schoondijke meer en meer het initiatief en kwam verdiend op een 02 eindstand dankzij doelpunten van Eddy Muson. De stand: Hoofdplaat 1828, Ria 1725, Walcheren 1923, DFS 16—22, Philippine 17—21, Aardenburg 1418, Schoondij ke 1817, Patrijzen 1816, Graauw 1712, Luctor 1510, Hansweertse Boys 1610, Hulsterloo 179, Dreischor 18—9. (Van een voetbalmeö»wer- ker). TERNEUZEN Het belang rijke degradatieduel in de derde klas van het KNVB za terdagvoetbal Hoek - Terneu- zense Boys werd afgelast en omdat Smerdiek - Kloetinge werd uitgesteld zijn we nog even ver. Intussen werkte AZVV de competitie verder af met een 3—3 tegen Dinteloord. Een matige partij, die terecht gelijk eindigde, al hadden de Axelaars nog moeite genoeg om zover te komen, want met de rust was het nog 13. Door twee doelpunten van Vissers hadden de Brabanders al na tien minuten een 02 voorsprong. Theo Hanny bracht die terug tot 12, een eigen doelpunt van Bak ker betekende een 13 rust stand AZVV was na rust veel sterker. De ploeg draaide eindelijk op volle toeren en dankzij doelpunten van Jaap de Regt en Jan van Nierop werd het dan nog verdiend 33. Rillandia had met de rust een 01 voorsprong tegen Good Luck door een doelpunt van Blok. Na de rust was het nogal rommelig. Er werd aan beide kanten hard gewerkt, maar ook veel overtredingen gemaakt. De eerste Good Luck straf schop stopte doelman Schout nog. maar de tweede knalde Verbunt in (11). In korte tijd werd het 21, toen Kos ter in eigen doel schoot, maar het zelf even later rechtzette (22). Het leek een juiste eindstand, maar kort voor tijd kopte Van der Geijn de stand toch nog naar 32. Krabbendijke is al zeker van de promotie naar de derde klas. De Zeeuwse leiders van de vierde klas speelden 11 bij Chrislandiia. De 11 geeft de veldverhouding wel weer. maar Krabbendijke beschikt toch over een betere ploeg. Met de rust was het nog 00. Ko Rieddjk zorgde voor een 01 voorsprong, maar nog net voor hef einde tikte Mechiel- sen de eindstand naai- 11 Tholense Boys heeft zijn laat ste kans gegrepen. Uit een schijnbaar hopeloze positie is de ploeg met een 21 zege op Wolfaartsdijk helemaal terug. Het was een slechte wedstrijd, met een beter Wolfaartsdijk, dat onverdiend verloor. Tho lense Boys had veel geluk en kwam in de eerste helft dank zij een eigen doelpunt van Van de Kreake op 1—0. De Blaaij kogelde van afstand nog net voor rust de pairtijen ge lijk (11). De tweede helft kende iets meer evenwicht, maar Wolfaartsdijk voetbalde beter. Pech achtervolgde de ploeg en tien minuten voor tijd verdween de bal weer via een Wolf aartsdijk-schoen on gelukkig in het eigen doel: 2— L (Van onze sportmedewerker) ARNEMUIDEN Arnemui den, hekkesluiter in de eerste klasse A van het KNVB-zater- dagvoetbal kon afgelopen za terdagmiddag jammer genoeg weer geen vuist maken in de competitie-thuiswedstrijd te gen het Rotterdamse Zwart Wit *28. De Rotterdammers wisten de Zeeuwen op eigen bodem met 15 te verslaan en die eindstand was nog niet eens geflatteerd ook. Daarbij moet evenwel aan getekend worden dat Arne muiden voor die wedstrijd moest aantreden met vier in vallers, voor Jaap Meerman (blessure) Co Meerman (bles sure) Cor de Ridder (schor sing) en Lieven van Belzen (schorsing). De Zeeuwen keken na am per vier minuten spelen al te gen een 01 achterstand aan dank zij een treffer van Jos Roestenburg. Arnemuiden ging na dlie vroege tegentreffer massaal in de aanval en dat resulteerde een kwartier later in de gelijkmaker van Klaas Poortvliet. De Zeeuwen roken winst, maar tevergeefs. Zwart Wit '28 nam het heft steeds vaster in handen en na een half uur spelen zette Rien van den Heuvel d» Rotterdammers op een 12 voorsprong. Kart voor het rustsignaal werd het nog 13 door Theo Vlem- mings. Drie minuten na de hervatting kreeg Chris Braun de bal aangespeeld, en kon beheerst inschieten: 14. De Rotterdammers bepaalden ook daarna nog hot spelbeeld en in de allerlaatste minuut van de wedstrijd werd het zowaar nog 15 door Frans Steur. Arnemuiden moest de laat ste tien minuten van de wed strijd met tien man uitspelen, doordat men alle wisselspelers al had ingezet en doordat ook nog Willem Moerdijk moest uitvallen, maar veel had dat niet meer te betekenen. Door die 15-nederlaag kan Arne muiden zich nu al wel gaan opmaken voor terugkeer naar de tweede klasse. (Van onze medewerker). TERNEUZEN In de eer ste klas van de zaterdagcom petitie van de KNVB afdeling Zeeland kwamen de koplopers niet verder dan 11. WIK speelde 11 bij Arnemuiden, maar SluL-t kwam bij Colijns plaatse Boys ook niet verder. Nieuwdorp won met 12 van GPC. De rest werd afgelast. COLIJNSPL.AATSE BOYS - SLUIS Een aantrekkelijke, maar bovenal spannende partij voetbal, waarin Sluis beslist niet mooht mopperen en voor al een sterk sluitstuk had in zijn doelman Dick van Heijst Die ranselde voor rust alles uit zijn doel (00) en stopte na de rust een strafschop van Kramer. De ploegen werkten keihard en moesten met 0—0 rusten. Na de thee scoorde Wim Verburg al in de eerste minuut 10. Tien minuten la ter werd het door Karei van Dalen uit een hoekschop 11 en omdat Van Heijst de straf schop uit zijn doel hield bleef het daarbij, ook in de wat te hard geworden slotfase. GPC - NIEUWDORP Geen grootse wedstrijd, omdat GPC het aco«nt op die verdedi ging had, maar wel een zeer spannende partij. Van Boven zorgde al snel voor 01, maar met de rust was het al 11 door Meulmeester. Nieuwdorp kreeg na d* rust de betere kansen, maar moest tot de laatste minuten wachten voor dat Schrier eindelijk de eind stand op du verdiende 12 bracht. ARNEMUIDEN 2 - WIK -- Een slechte wedstrijd, die nog beter in 00 had kunnen ein digen. Beide ploegen voetbal den kleurloos en verdienden eigenlijk beide een nederlaag. Rust 00. Kees de Boer open de de score (01) voor de bezoekers en in de slotfase maakte Hannes van Belzen er* 11 van. De stand: Colijnspl. Boys 1726. Nieuwdorp 1624, Sluis 16—23. WTK 16—23, We- meldinge 1722. Veere 16 15. Brouwershaven 1815, Bruse Boys 1614, Arnemui den 2 1613, 's Heer Arends- kerke 1612, Wissenkerke 17—11, GPC 18—9, Apollo 15—7. HOOFDKLAS C Caesar - Helmond 1—1 (Caesar degra deert), Almania BW 13, Veritas - SVM 4—1 TOP - RBC 1—1, SVN - Limburgia 22, De Valk - Voerendaal 1—0, DESK - RKC 1—0. RBC 26-38 Almania 25-26 Helmond 26-32 Voerendaal 23-25 TOP 26-32 De Valk 26-24 BW 26-30 SVN 25-22 DESK 25-27 Veritas 26-21 RKC 26-27 Caesar 26-19 Limburgia 26-27 SVM 25-10 PROGRAMMA DESK - Almania, SVN - SVM. EERSTE KLAS E Concordia SVD - NOAD (afg.), Dongen - Sparta '25 (uitgesteld), Middelburg - Veerse Boys 21, TSC - Vlissingen 1—1, RKTVV - UNA 1—0, Longa - Wilhelmina 10. Longa 22"32 UNA 21-21 Sparta '25 21-26 Veerse Boys 22-21 Wilhelmina 21-23 NOAD 21-19 TSC 22-2? Dongen 21-17 Middelburg 21-22 Conc. SVD 21-17 RKTW 22-22 Vlissingen 22-14 PROGRAMMA Middelburg - UNA. TWEEDE KLAS B Zwaluw VFC - Rood Wit W. 0—1, BSC - RAC 4—0, VCW - SC Gastel 1—1, VOAB - Terneuzen (afg.), Cluzona - NSV 11, Baronie - RWB 31. (Baro nie kampioen). Baronie 21-33 SC Gastel 21-21 RAC 21-23 Terneuzen 20-18 RWB 21-26 NSV 21-17 Cluzona 21-23 VCW 20.16 VOAB 20-22 BSC 20-15 Rood Wit W. 21-21 Zwaluw 21- 8 PROGRAMMA DERDE KLAS D Jong Ambon - Steen 20. Sprundel Vosmeer Jong Ambon HW Steen Breskenus 19-26 Dosko 19-22 METO 19-21 Goes 19-22 Axel 19-1!" Alliance 19-1,9 Vogelwaarde 19-18 19-18 19-17 19-17 19-17 19-14 DIVO PROGRAMMA BSC - VCW. VIERDE KLAS H Biervliet - Sluiskil 2—1, Noormannen - Corn. Boys 20. Zierikzee 19-31 Corn. Boys 19-14 Hontenisse 18-2? Zeelandia 19-14 RCS 18-29 Domburg 18-12 Zeeland Sp. 19.27 Noormannen 19-11 Clinge 19-21 Biervliet 16-10 Koewacht 19-18 Sluiskil 19- PROG' fMA Biervliet - Hontemsse.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 9