IE N PSP werkt niet mee aan pro regeerakkoord na 1977 DS '70: AANZET TOT VERNIEUWING Vrees voor directe aanval op Saigon Commissie onderzoekt situatie Russische politieke dissidenten Echtelijk drama in Vlaardingen KVP aanvaardt Vergeer en kapt lijn-De Zeeuw „En t was so n leuke reis RODE KHMER RUKT VERDER OP Green Spot zonder prik Green Spot zender prik NOORD-VIETNAMEZEN VERSTERKEN POSITIES UGBLIK binnenland buitenland iCHILLEN Boze leraren dreigen met harde acties Waarschuwing \ati China bij bezoek Tindemans Prof. Creyghton overleden 5 MAANDAG 21 APRIL 1975 Vingers tijd, hoorspel VOO Nieuws. HILVERSUM III Iheel uur nieuws, p: 7.02 Drie op je boter- 103-8.06 Radiojournaal) I Pep op drie: ArbeidsvU i en populaire verzoek. 11.03 Radiojournaal brie draait op verzoek I) Drie tussen de middag 1 Radiojournaal. 14 (f6 jitact I. 15.03 PoD. Jn. 16.03 De Hitmeesters Internationale tophits 17.06 Radiojournaal! |8 03 De vacaturebank lioost mag niet eten 119.02 Drie loopt achter Roll gebeuren. VPRo _S) VPRO-maandag met I platen op het terrein van 1 jazz en blues. (20.00 (S) len actieprogramma met lop-tien. 21.02 Han Rei. 12.02 Rik Zaal. 23.02 Wim loek. 0.02 Jan Donkers) I 1.02 De Nachtwacht J 6.02-7.00 Alfred Lagar-. |RUSSEL (Nederl.) Kleinkunst, aktualitei- pasten in de studio. 11.50 en tuinbouwkroniek Nieuws en SOS- len). 13.00 Nieuws en (richten. 13.10 Aktuali- 13.30 Spiegel van kus en I. (14.00 Nieuws). 15.00 I. 15.03 Gevarieerd pro- 1 met informatie. (16 00 16.30 Muziek en in- voor automobilisten, (en 18 00 Nieuws. 18.15 1 19 00 Nieuw en weerbe- |9 10 Aktualiteiten. 19 30 Inken. (Herhaling). 19.33 tprogramma met groeten Vrmatie. 20.30 Nieuws. Magazine met alle genres gezongen toneel. 22.00 22.05 Gevarieerd pro- a. (23.00 Nieuws). 23.40 1. 23.45-0.15 Scheep- Jrcihten en groeten voor lui. ods do -dod uba puoui ueejjinqos )e.\pueq T1.1 'laSuaq ftq (aotaiaput» (Van onze parlementaire redactie) TILBURG Een royale meerderheid van de PSP heeft bepaald dat de partij niet zal meewerken aan de opstel ling van een regeerakkoord met de progressieve partijen voor de periode na 1977. Wel wil de partij blijven mee praten in het permanente overlegorgaan van PvdA, PPR en D'66. Met de uitspraak, dat niet meegewerkt moet worden aan een regeerakkoord be zorgde de meerderheid van het PSP-congées dat afge lopen weekend in Tilburg vergaderde de meerder heid van het partijbestuur een fikse nederlaag. Vanuit het partijbestuur was immers gepleit voor meedoen. Maar reeds aan het begin van de discussie, zaterdagavond, bleek dat het partijbestuur met die opvatting nauwelijks een voet aan de grond kreeg. „Geen tijdversp;llen, maar bouwen aan het eigen ge zicht van de partij", was één van de argumenten tegen. Kaar ook het opereren van het kabinet-Den Uyl vormde voor vele PSP-ers het ar gument om tegen te stem men. „Het kabinet wordt ge bruikt door rechts en Joop den Uyl wiegt de arbeiders in slaap" („rooie reus" Drik de Vroome uit Limburg); „het grootste struikelblok voor deelname aan een re geerakkoord is de onvermij delijke vereenzelviging die we dan krijgen met het op treden van het kabinet-Den Uyl. Er is bitter weinig over van de mooie beloften in keerpunt gedaan" (Alphen a.d. Rijn, Leiden, Gouda). Met 2740 tegen 1515 stem men besloot het congres, na een nachtje slapen, tot niet- meedoen. Eerder was met 2970 tegen 1202 stemmen be sloten, dat de partij blijft dee'nemen aan het perma nent overlegorgaan, ook al h d de meerderheid van het congres daarvan weinig ver wachtingen. Maar d e reden dat toch voor blijvende deel name aan het P.O.O. werd gekozen, was het geloof, dat de PSP-ers in het overlegor gaan de andere partijen Inin- nen sturen in de richting van een echte socialistische, anti kapitalistische maatschap pij- Ook op dut punt toonde het congres zich uiterst kritisch tegenover de PvdA, die naar de indruk van nogal wat PSP-ers medeplichtig is aan een niet-socialistisch beleid. H~tweede-kamerlid Van der Spek riey het congres toe: „Praten in een club die aanstuurt op een regeerak koord is nutteloos tijdiver- lies". Toen zondagmiddag beslo ten was niet mee te doen aan een regeerakkoord, werd als nog geprobeerd de uitspraak van het congres te krijgen, dat het permanent overlegor gaan niet als doelstelling meer zal hebben het opstel len van een regeerakkoord. Maar tegen die uitspraak trok het partijbestuur met succes ten strijde. PSP-voor zitter Hoogerwerf had in zijn openingstoespraak gezegd, dat de PSP zich niet zou mogen onttrekken aan be sprekingen die kunnen lei den tot een regeerakkoord. Om werkelijk structurele hervormingen te kunnen be reiken. is strijd nodig. Met dagdromen bereiken we niets. Maar wii zijn als PSP nipt in staat alleen die strijd te voeren". Hoogerwerf riep de progressieven op om nog vandaag te breken met KVP en ARP, als deze partijen zich blijven opwerpen als verdedigers van het kapita listisch systeem. Beter kun nen de progressieven zich wi'den aan de bundeling van alles wat links is in ons land". (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Het partij bestuur van de KVP heeft een commissie Ingesteld, die de weg moet aangeven waar langs do partij naar het CDA toe noet groeien. Fractielei der Andriessen is lid van de commissie. Daarmee lijkt, althans op het niveau van het partijbe stuur, een eind gekomen aan de lijn-De Zeeuw. Temeer omdat het partijbestuur zich uitdrukkelijk gesteld heeft achter de besluiten van Woudsohoten waar de partij top toen nog met De Zeeuw met ARP en CHU de laatste hand gelegd heeft ar n de CDA-statuten. Het partijbestuur nam za terdag de door de commissie van zeven onder leiding van de Brabantse kringvoor zitter Wagemakers opge stelde voordracht voor het nieuwe dagelijks bestuur on gewijzigd over. Dat betekent dat de Utrechtse wethouder W.J. Vergeer aan de partij raad zal worden voorgedra gen als voorzitter. Voor het secretariaat zal worden voor gedragen het tweede-kamer lid P. van Zeil (ook thans lid van het dagelijks bestuur). Voor het penningmeester schap wordt voorgesteld de Brabantse gedeputeerde mr. G. Brokx (ook thans pen ningmeester). De nieuwe kandidaat voor het viee- voorzittersehap van de partij is mevr. mr. Leyten uit Til burg. Nieuwe leden in het dage lijks bestuur worden: drs. Fleers (burgemeester van Orrtmarsum), H. Haenen (Heerlen), dirs. A. Janssen (Boxtel), mevr. M. Nagel- Comelissen (Oosterbeek) en drs. G.J.van der Top (U- trecht). (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG-GOUDA Met een nieuwe voorzitter en volgende week een geheel vernieuwde tweede-kamer fractie gaat DS '70 (of, zoals Drees wii, de Democratisch Socialistische Partij) op nieuw van start. Doelstelling: het opvullen van de politieke ruimte tussen de PvdA en de VVD, voor zover die niet in beslag wordt genomen door de zich eveneens nieuw op stellende christelijke partijen (CDA). Op het congres in Gouda maakte de partij een begin met de vernieuwing, die vooralsnog minder inhoude lijk dian wel uiterlijk zal zijn. Of, zoals de nieuwe partijvoorzitter Staneke het uitdrukte: de partij moet haaT ideeën beter uitdragen dian tot nu „toe het geval is geweest. Om het gat tussen socialis ten en liberalen te kunnen opvullen, zal DS '70 moeten zoeken naar contact met ge lijkgestemden in andere par tijen en politiek daklozen. Daarbij wordt nogal eens ge wezen op de stervende D'66. De resten van die partij kun nen door de democratisch-so cialisten worden overgeno men, evenals de zich „links" noemende afgescheiden D'66- ers, verenigd in de liberale splinter van prof. Wessel. Hoe het zij, fractieleider Drees heeft de wind in de partij er weer goed onder: volgende week verdwijnt de laatste „dissident" nl. kamer lid Keuning. In zijn slotrede deed Drees de bekende aan vallen op het beleid van hét kabinet-Den Uyl. Deze keer was het vooral het beleid rond de onafhankelijkheid van Suriname, dat het moest ontgelden. Ook het buiten lands beleid ds DS'70 een gruwel in de ogen. De uit spraken van de premier over de Zuidvietnamese president Thieu verwierp Drees. jppjprpnjninro1^ j.H'. fi| I" BANGKOK— Een radio zender van de Khmer Rouge heeft bekendgemaakt, dat de meeste topfiguren van de ge vallen regering in Phnom Penh zijn onthoofd. Alle Cam- bodjanen. die zich nog verzet ten tegen het nieuwe bewind, is nogmaals dringend aangera den hun wapens neer te leg gen en zich aan de zijde van de Rode Khmer te scharen. Uit de radio-uitzending is gebleken, dat de stirjd in de Cambodjaanse provincies nog voortduurt, maar volgens be trouwbare zegslieden in Bang kok, hebben de meeste provin ciale steden en dorpen zich aan de Rode Khmer overgege ven. Het persbureau van de Rode Khmer heeft bekendge maakt. dat de oprukkende ro de troepen verscheidene ste den hebben veroverd, waaron der de op een na grootste stad van Cambodja, Battambang, en de zeehaven Kampong Som. op '190 km ten zuidwesten van de hoofdstad Phnom Penh. Naar de eoa-respondent van het Parijse blad „Le Monde" za terdag berichtte, bevinden zich figuren van het oude bewind in handen van de Rode Khmer. Onder hen bevinden zich de laatste premier, Long Boret. Lon Non. een broer van expresident Lon Nol. en ver scheidene oudmindsters en ge neraals. Long Boret had zich zelf gemeld bii de overwin naars en was goed door hen ontvangen. De oude leiders en Strijders van de Rode Khmer, die de stad Poipet aan de grens met Thailand innamen, in felle discussie met functionarissen aan de andere kant van de grens. De Rode Khmer militairen protesteerden tegen de prik keldraadversperring, die door de Thailanders was aangebracht. de nieuwe machthebbers had den, volgens „Le Monde", in het ministerie van voorlichting een hartelijke en ontspannen ontmoeting. DEN HAAG Het Neder lands Genootschap van Lera ren gaat over tot harde, esca- erende acties, waarbij staking niet is uitgesloten, als de normbetrekking van de lera- en niet met één lesuur wordt verminderd tot 28 lesuren per week. Het salaris van de uren- leraar moet dienovereenkom stig worden aangepast. Hiertoe heeft de algemene vergadering van het NGL be sloten op voorstel van het dis trict Breda van hef genoot schap. Ook werd uitgesproken, dat hef hoofdbestuur van het genootschap zijn eis tot ver lichting van de taak van de udere leraar onverkort hand haaft. In Jen Haag werd voorts een demonstratieve bijeen komst van de sectie Frans van de vereniging van leraren in levende talen gehouden. Ongeveer 2900 mannen en vrouwen, leraren Frans en hun medestanders, hebben harde acfies aangekondigd als staats secretaris Veerman van On derwijs en Wetenschappen woensdag geen nieuwe feiten of omstandigheden weet te melden, die hef ingediende wetsvoorstel tot harmonisatie van de brugklassen zinvol ma ken. (Van onze redactie buitenland) SAIGON De strijdkrachten van Noord-Vietnam en de voorlopige revolutionaire regering (VRR) hebben hun po- sities in do Mekong-delta ten zuiden van Saigon die week- VJucllt eind geconsolideerd en de vrees voor een directe aanval te gen de Zuidvietnamese hoofdstad is gestegen. Militaire zegslieden deelden mee dat er zich in en rond het 3e mili taire district, Saigon en zijn elf omringende provincies, thans tien Noordvietnamese divisies bevinden. gen gesignaleerd deze ten oosten van Saigon gelegen provincie op het punt staa'. te.capituleren. Initiatief Amnesty Internatinal (Van onze redactie buitenland) GENèVE Amnesty International, de organisatie die zich het lot van de politieke gevangenen op de wereld aan trekt, heeft gisteren in Genève de vorming bekendgemaakt van een permanente commissie, bestaande uit psychiaters en juristen, die een onderzoek moet instellen naar de om standigheden waaronder politieke dissidenten in Sovjet- russische psychiatrische inrichtingen worden vastgehouden (ADVERTENTIE) Het opperbevel in Saigon: meldde slechts sporadische gevechten vanuit de delta, maar volgens militaire zegs-j lieden zjjn er tekenen dat dej communistische legers in de provincie Long An strategi sche stellingen betrekken. Long An is de corridor die via de Mekong-delta naar het gebied rondom Saigon leidt en juist in dat gebied worden troepenverplaatsin-j Het wankelend regiem Thieu in Saigon controleert al leen nog de Mekong'-delta, het gebied rond Saigon en de on middellijk daaraan grenzende regio. Gesteund door tanks hebben Noordvietnamese infanterie- eenheden gisteren hun ring om de provincie Bing Tuy nauwer gesloten en uit de vlucht van Zuidvietnamese re geringstroepen en grote groe pen burgers leidt men af, dat Tot vorming van deze com missie is zaterdag besloten op een symposium in Genève, ge houden onder auspiciën van Amnesty International. Aan dit symposium werd deelgeno men door psychiaters uit zes westerse landen en een psy chiater uit de Sovjet-Unie- In een gisteren in Genève gepubliceerde verklaring wordt gezegd dat een psychia trische behandeling die als middel tot onderdrukking wordt gebruikt", slechts ge lijkgesteld kan worden met een misdrijf". In verband met de arrestatie in de Sovjet-Unie van de drie leden van Amnesty Internati onal waaronder de schrijver Nicolai Roedenko en de na tuurkundiige Andrei Tverdokh- lebov, verklaarde een woord voerder van Amnesty Interna- tional het zeer wel mogelijk te achten dat deze arrestaties bedoeld zijn als een waarschu wing aan het adres van de organisatie zich niet meer zo sterk bezig te houden met de aangelegenheden van de Sov jet-Unie. Deze mening wordt gedeeld door Toersjün die voorzitter ls van de Russische afdeling van Amnesty Interna tional- Behalve het hoofdbu-i reau van Amnesty Internatio-j nal hebben de Nederlandse en Oostenrijkse afdelingen van de organisatie en de Remon- stantse Broederschap vrijlating van de Russische medewer kers van Amnesty Internatio na] gevraagd. Andrei Sacha- rov de dissidente fysicus uit Moskou heeft de arrestaties een „provocering van de open bare mening genoemd. Diverse deelnemers aan het symposium deden een beroep op de internationale verenigin gen van psychiaters „een meer strijdlustige houding aan te nemen tegenover het probleem van de opsluiting van dissi denten in de Sovjet Unie. Pro fessor Charles Durand van de universiteit van Genève noem de het ronduit schandalig dat de wereldorganisatie van psy chiaters geweigerd heeft dit probleem te bespreken. De Russische psychiater, mevrouw Voifehanskaja, die pas geëmigreerd is, zei dat or toch we,l tamelijk veel psychi aters in de Soviet-Unie zijn die „passief verzet" plegen te gen de maatregelen van de autoriteiten. PEKING (DPA) De Chb nese vice-premier Tsji Teng- Koe-Ei heeft op een staatsban ket in Peking ter ere van de Belgische premier Leo Tinde mans West-Europa ervoor ge- waarsebrwd dat de bewape ninafswedloop tuisen de twee supermogend'heden. de Soviet- Unie en de V.S., onverbidde. liik tot een niieuwe wereldoor log moet leiden. Hij spoorde de Westeuropese landen aan hun ooi:tieke en militaiire een heid te versterken. (ADVERTENTIE) (Vervolg van pag. 1) Het was een nacht, die oude Keulenaren aan de bombarde menten van de oorlog herin nerde. Tegen de laaghangende wolken verenigde het ge schreeuw en gejammer van de slachtoffers zich met de sire nes van aanrazende ambulan ce- en brandweerauto». Artsen van de gemeentelijke geneeskundige dienst verbon den ter plaatse de gewonden. Nooit bij een catastrofe heb ik van zoveel overlevenden ge hoord: „Dat moet u schrijven. Hoe moedig die mannen wa ren en hoe zij geholpen heb ben. Hoe goed het allemaal georganiseerd was". Met de vlammen op hun hielen droe gen zij passagiers op de veili ge oever en rolden zij aan hun stoelen geketende gehandicap ten over de loopplank. Deze dank geldt echter ook de be manningsleden van de „Prin ses Irene" en het verplegend personeel, maar ook de passa giers, die elkaar onderling op opofferende wijze hielpen. Zonder hen zou het aantal do den veel hoger geweest zijn, zo is men algemeen van me ning. Pater J. Landsman uit Den Haag, die voor de eerste keer als aalmoezenier de reisgroep van de „Zonnebloem' bege leidde, staat de schrik ook nog In de gelaatstrekken gegrift „Het was een onvoorstelbare chaos en ik dacht, daar kom ik nooit meer uit, maar er stonden zoveel mensen achter me te dringen, dat ik als het ware vanzelf naar buiten ge stuwd werd". Het geluk, dat de meeste men sen snel op de heen waren, dankte zij de heer Volkerts uit Hoofddorp. Hij hoorde wel het geknetter van de vlam men, maar dacht dat het re gende. Op een gegeven mo ment snoof hij echter rook op en als een bezetene rende hij hierop uit zijn bed en begon hij op de deuren van de ande re passagiers te beuken. Mevr. Onderwater uit Oegstgeest, die op een kruk gaat en door haar man naar buiten werd gehol pen: „We dachten eerst dat het meneer Volkerts in zijn bol was geslagen. Zo'n lawaai maakte hij. maar ik ben er zeker van, dat hij het leven van veel mensen heeft gered. En het was toch zo'n leuke reis. We hadden voor de laat ste avond nog een enorm ge zellig feestje met een Lim burgse zanger, maar de dokter had nog gezegd, het kan alle maal nog zo leuk zijn, maar om 10 uur naar bed". Toen de brandweer de meeste passagiers in veiligheid waan de en de onderste dekken door de vlammen niet meer bereik baar waren, ontketende zij met ontelbare slangen haar waterkanonnade tegen het steeds meer om zich heengrij- pende vuur, maar om te ver hinderen, dat het schip zou zinken, pompten de mannen tegelijkertijd het water weer weg. Het werd een wanhopige wedloop tegen de voortrazende tijd, waarin de vlammen het kreunende schip met de snel heid en het geweld van een vulkanische uitbarsting uit el kaar trokken. Om zes minuten over vier, 80 minuten nadat de eerste von ken het werk van de onder gang inleidde, was de strijd beslist. Sissend en spuitend, alsof zij zich stuiptrekkend te gen haar vernietiging wilde verzetten, zakte de „Prinses Irene schrijlings in de Rijn weg, een onbekend aantal do den met zich mee sleurend. Toen het daglicht aarzelend doorbrak, stierf mevr. Hove uit Amsterdam in het zieken huis aan de gevolgen van haar rookvergiftiging. Een gewonde bij de ramp met het Nederlandse hotel schip in Keulen, wordt uit een Duitse ambulance ge dragen na aankomst bii het gemeente ziekenhuis in Arn hem. In het kader van een op hoger toerental draaiende af tocht werdén er zondag nog eens enkele honderden Ameri kanen en van hen afhankelij ke Zuid-Vietnamezen per C- 141 transportvliegtuig uit de Zuidvietnamese hoofdstad geëvacueerd- Zij dienden als retourlading voor de giganti sche toestellen die van de Fi lippijnse luchtmachtbasis Clark oorlogsmaterieel naar Zuid-Vietnam hadden overge vlogen. Een Amerikaanse functionaris schatte dat giste ren vanuit Saigon zo'n 700 Amerikanen en hun gezinnen zijn vertrokken, waardoor/er iin de Zuidvietnamese hoofd stad nu nog ca. 3000 Amerika nen resteren. In Saigon is be vestigd, dat president Thieu vijf generaals die hij mede schuldig acht aan de chaoti sche terugtocht van de Zuid vietnamese troepen in d>e afge lopen weken, onder huisarrest hééft laten plaatsen. NIJMEGEN (ANP) Za terdag is prof. dr. Jos Creygh ton, Jezuïet, in Nijmegen op 74-jarige leeftijd overleden. Hij was in 1946 oprichter en tot in 1950 hoofdredacteur van het weekblad De Linie. De uitvaartdienst wordt woensdag 23 april gehouden in huize Berchmainianum in Nijmegen, aanvang halfelf waarna de begrafenis op het kerkhof Jon- kerbos aldaar zal geschieden. Van 1935 af doceerde hij kerkelijk recht, eerst in Rome en later in Maastricht aan de theologische faculteit der Je zuïeten. In 't kort BIJ een brand in de haven- wijk van de Libanese hoofd stad Beiroet zijn zaterdag op slagplaatsen met goederen ter waarde van bijna vijf miljoen gulden in vlammen opgegaan. Verscheidene kranten denken aan sabotage. IN Muskaat is bekendgemaakt dat vier mannen wegens het beramen van moorden en ge wapende opstand in Oman zijn ter dood veroordeeld. ROTTERDAM (ANP) In een huis aan de De Ruyter- straat in Vla-ardingen. .heeft zich in de nacht van zaterdag op zondag een echtelijk drama afgespeeld, dat het leven heeft gekost aan de 46-jarige taxi chauffeur J.J.B. Zijn 36-jarige echtgenote is levensgevaarlijk gewond naar een ziekenhuis in Rotterdam vervoerd, waar zij gisteren nog in kritieke toestand verkeerde. Volgens de politie van Vlaar- dingen kreeg het echtpaar, dat een dochter van 15 en een zoon van 13 heeft,' zondagmor gen omstreeks vier uur in de slaapkamer van het huis hevi ge ruzie. De man ging naar de garage onder het huis, haalde daar een geweer en schoot in de slaapkamer eerst zijn vrouw en daarna zichzelf door het hoofd. De dochter, die de schoten had gehoord, waarschuwde de politie. De man overleed in de ziekenauto op weg naar het Dij kzigtziefcenhuis in Rotter dam. Ben ik voor het scherm niet weg te slaan als er dichters te zien zijn, gistermiddag echter was het huilen met de pet op bij IKOR's „Ik zal mijn mond niet houden". Henk van 'Jlsen bracht gedichten en liederen van Huub Oosterhuis. Nu is het lezen van het werk van deze pastoor in spijkerpak al geen pretje, en kan ik, met Komrii, spreken van Vertrossing in de poëzie. Het horen en zien voordragen van zijn werk ver vult me helemaal met schaam te. Namaak-poëzie die als ho ge kunst wordt eeoresenteerd. Hoe hij aan die hoge verkoop cijfers komt is me een raad sel. Voor een groot deel werd het weekend beheerst door het thema „De Tweede Wereldoor log". Vrijdagavond laai van een fascinerende IKOR-docu- oentuire te zien over de SS'er Wirths. Voor de schuldvraag werd ie verwezen naar het totalitaire systeem. Zaterdaga vond vertelde Colditz-gevan- gene Douw van der Krap over zijn ervaringen in het gevan genkamp en was ik bii KRO'j rip werpl'd in oorloo" „dti gen van -te pj-ten-iO san de totale oorlog eri een mislukte aanslag op Hitier. Op zondag verviel Ad Langebents inter view met Egbert Meester, die zou vertellen over de terug slag van oorlogservaringen op zijn leven. Een ongunstige om mekeer in zijn gezondheids toestand verhinderde het ge sprek. KRO's Brandpunt be steedde al haar zendtijd aan de ramp met de Prinses Irene met de motivering dat de KRO en de Zonnebloem vele banden hebben- Een vreemde redenering voor een actualitei tenrubriek. De discussies zoals die in „Een op zondag'' ge voerd worden zouden maar eens diepgaand geanalyseerd moeten worden- Aar het einde van het gesprek gisteravond dat over ooomuziek ging, spraken ineens drie man door elkaar Het ging niet om het commerciële werk. maar om de ..andere" rno Verenigd in de stichting Popmuziek Ne derland proberen ze bii fcRM subsidie te kritffen. Veel wij zer werd je er zoals vanouds niet van. JOHAN DIEPSTRATEN. V

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 5