ffhnom Penh kan ieder moment vallen AFVALWARMTE BESTUDEERD Denemarken stelt keuze Starfigliter-opvolger uit Zuid-Afrika kreeg van Amerika verrijkt uranium Manusama boos over plan Van Doorn We hebben drie jaar uitstel en KVP horen niet te schrikken Kardinaal Alfrink door paus ontvangen binnenland buitenland ijuenaar die tegen vloeken rotesteerde terecht ontslagen iedereen i de krant altijd en VLIEGER DEED BOMAANVAL OP MILITAIRE LEIDERS iedereen fe de krant altijd en od VAN THIJN: Geweld legen Portugese eommunisteu iedereen lei de krant altijd en oil VIETNAM OOK BIJ DENEN VERZET TEGEN TF-16 Pt 'oces-verbaal van Rijnmond tegen Shell Sithole blijf 1 voorlopig in Tanzania Aardgas uit Algerije voor Frankrijk DINSDAG 15 APRIL IV'/o Di:.«AAG - De 30-jarige juiul-conimies Hendrik lussoren uit het Utrechtse estbroek, die onlangs hij het Igemeen rijksarchief in Den laas werd ontslagen, nadat j aanmerkingen had gemaakt liet vloeken van zijn chef, Ig niet meer naar zijn oude rkkring terug. Het ambte- echt heeft gistermid- ag hetl beroep van Oussoren gen zijn ontslag ongegrond irklaard omdat de ambtenaar het moment van het ontslag geen vaste aanstelling had bovendien niet bijdroeg tot ij goede samenwerk'ng. Het nog niet bekend of Ousso- in hoger beroep gaat. Op 28 oktober vorig jaar ■ecg Hendrik Oussoren zijn itslagbrief in de bus- Als re in voor zijn ontslag, dat per februari j.J. is ingegaan, gaf |n baas op, dat hij niet ge el aan de verwachtingen id voldaan. De raadsman van ten, mr. B. W. Maris, echter gisteren ti.i- is dcf rechtszitting, dat de •keliike ontslagreden over duidelijk de houding is ge weest. die zijn client tegeno ver diens chef, de" neer Van Meerendonk, met Detrekking tot net vloeken had aangeno men. Uit diverse verklaringen was de raadsman gebleken dat op de werkzaamheden van de jonge ambtenaar niets aan te merken is geweest. Volgens de verdediger heerst er bij het algemeen rijksarchief een bijzonder slecht werkklimaat. Ook cta-ar had hij tal van verklaringen over gehoord. Het vele vloe ken zou een regelrecht gevolg van dat slechte werkklimaat zijn. De aanmerkingen daarop van Hendrik Oussoren, die zich ais orthodox protestant, afkomstig van het platteland, daar gruwelijk aan ergerde, zou de irritatie alleen maar vergroot hebben. „Hij is uiteindelijk de zon debok geworden", aldus mr. Maris. „En dat, terwijl mijn cliënt zich a-Heen maar princi pieel verzette tegen overtre ding van het derde gebod: „Gij zult de naam van de Heer Uw God niet ijdel ge bruiken"- Dit gebod is in onze maatschappij een algemeen aanvaarde regel, die boven dien ook in artikel 50 van het ambtenarenreglement wordt genoemd. Het ergst van alles vond echter mr. Maris het feit, dat de heer Van Meerendonk zijn ontslagen ambtenaar na de ontslagaanzegging nog in diskrediet heeft trachten te brengen bij het Haags ge meentearchief, waar Hendrik was gaan solliciteren. Hij had dit gedaan door een krante artikel over de kwestie-Ous- noren op te sturen aan de Haagse gemeentearchivaris. „Een dergelijke manier van handelen is zeer onbehoorlijk en werd ook als zodanig dooi de gemeente-archivaris erva ren", zo betoogde mr. Maris. Na-mens het ministerie van CRM waaronder het rijksar chief ressorteert, bracht ver volgens mr. E. A. Polman naar voren, dat voornoemde daad van de heer Van Meerendonk voortkwam uit het feit, dal Van Meerendonk door de ge hele kwestie volledig over- stufir was geraakt. „Hij heeft na het zenden van dat kran- teknipse! zijn verontschuldi gingen aan zijn superieuren en aan de Haagse gemeente-ar chivaris aangeboden en ver volgens de heer Oussoren als werkkracht bijzonder aanbe volen", aldus mr. Polman. Overigens was volgens de verdediger van CRM het ont slag van Oussoren terecht. „Hij oefende op den duur een negatieve invloed uit op de werksfeer. Bovendien wordt met het „niet voldoen aan de verwachtingen" ook gedoeld op de weigering van Oussoren om gehoor te geven aan de oodracht. niet meer in dienst tijd over religieuze kwesties te praten- Het ging trouwens niet zo zeer om ernstige gods lasteringen, maar om allerlei stonwoorden. zoals „tjee", ,.m-iin hemel". „goh", en „god". Dergelijke uitlatingen ziin absoluut niet als bewuste vloeken bedoeld geweest", zo betoogde mr. Polman. Voor een ieder oie het nog niet weet, Philips batterijen gaan heel lang mee. ROSMALEN (ANP) Aantjes en Andriessen beho ren niet geschrokken te zijn als de PvdA-fractievoorzltter verklaart dat zijn fractie nog sterker dan voorheen het ka binet-Den Uyl met de neus op de feiten van Keerpunt '72 zal drukken. Keerpunt geeft een ondubbelzinnig antwoord op de vraag wat bedoeld wordt met het streven naar veilig heid en ontspanning". Dit heeft Pvd A-fractie voorzitter Van Thijn gisteren te Rosma len gezegd on een bijeenkomst van zijn partij. LISSABON (UPI) Mani festaties van politieke partijen in Portugal zijn de laatste da gen opnieuw gepaard gegaan met politiek geweld. De bewe ging van de strijdkrachten ieft de partijen opgeroepen hun c.nn pagnes vreedzaam te voeren. Zowel linkse partijen als partijen rechts van het centrum klaagden over het verstoren van hun bijeenkom sten, maar ditmaal lijkt het merendeel van het geweld ge richt te zijn geweest tegen de communisten. De gewelddadige acties speelden zich vooral af in plaatsen in het vanouds con- servatief-katholieke noorden, en vielen samen met een ver klaring van de rooms-katholie- ke kerk dat het katholieken moreel verboden is te stem men op „anti-christelijke" partijen zoals de communisti sche partij. Volgens de commu nistische partij zijn twee van haar aanhangers door schoten gewond tijdens een optocht in een noordelijke plaats. De be lagers zouden hebben behoord tot de centrum-linkse PPD. De partij maakte ook melding van schoten op ha-ar bijeenkomsten in Viana do Castelo en in Go- nes. Andere botsingen deden zich voor in Braga, Oporto, Almadia en Viseu. Mogelijkheden hij stadsverwarming (Van onze redactie buitenland) PHNOM PENH/SAIGON Eén enkele vlieger heeft gis teren geprobeerd de militaire leiders in de Cambodjaanse hoofdstad Phnom Penh door een bomaanval uit te schake len, terwijl de Rode Khmer begonnen is aan de bestorming van de hoofdstad. Rode Khmerstrijders zouden zich al op houden in de noordwestelijke wijk Tuol Kork, het zender park van Kambaul hebben veroverd (waardooi alle telex en telefoonverbindingen met het buitenland zijn verbro ken) eu een algemene aanval zijn begonnen op het vlieg veld Pochentong. ARNHEM (ANP) E^l gistermiddag geïnstalleerde beieidsadviesgroep „stadsver warming" gaat de mogelijkhe den onderzoeken van een rui mere toepassing van stadver- warming in ons land. Met stadsverwarming wordt hierbij bedoeld het voor een deel ge bruiken van de zogenaamde afvalwarmte van elektriciteits centrales voor het verwarmen van steden of stadsdelen. On derzocht zal worden of en hoe op die manier een beter ge bruik kan worden gemaakt van de benodigde brandstol fen De beieidsadviesgroep werd ingesteld door de vereniging van exploitanten van gasbe drijven in Nederland (Vegin) en een vereniging van exploi tanten van elektriciteitsbedrij ven in Nederl'and (VEEN). De installatie in Arnhem werd verricht, door minister Lubbers van-Eoonom sche Zaken. Voor zitter van de groep is mr. J. Aart sen. oud-commissaris dei- koningin in Zeeland. Tot nu toe werd het systeem van stadsverwarming nog maar op beperkte schaal in «mis land 'toegepast. Alleen in Rotterdam en Utrecht wordt een klein gedeelte van de stad oo deze wijze verwarmd. Door do Inge brandstofnriizen in hetl verleden woog de gelde) i i ke1 besparing or- tegen do koffen sp il tl ove U -tere afslandi- I dan enkele kilometers. Die besparing bestaat dan uit een gecombineerde produktie van warmte en elektriciteit waar bij minder brandstof nodig is dan bij gescheiden produk tie. De noodzaak om een ver standig gebruik te maken van de beschikbare energie en de aanzienlijk hogere brandstof prijzen van nu, maken een nieuwe studie zinvol, aldus de VEEN EN VEGIN in een com muniqué, waarin voorts wordt gemeld dat het transport van warmte over grotere afstanden ook economisch wordt door een hogere financiële bespa ring. Het is de taak van de groep ie onderzoeken onder welke voorwaarden uitbreiding van nieuwe aanleg van stadsver warming thans mogelijk is. Behalve aan de technische en economische aspecten zal de groep ook aandacht besteden aan de eventuele gevolgen voor de volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en het mi Beu. Het is de 'bedoeling d'at het werk van de beleids-advies- groeo op een zo kort mogelij ke termijn leidt tot een hand leiding die provincies en ge ■neentelijke instanties kunnen "ehruiken om een verantwoor- 1" h=sl;ssing over toeoassang mdsverwwrming te ne- Mug de VEEN en dr Na de bum-aanval op liet hoofdkwartier van de chefs van staven werd een uitgaans verbod van 24 uur afgekon digd. De bomaanval heelt vol gens een mededeling van de Cambodjaanse ambassade in Bangkok aan vijf burgers het leven gekost. Afgezien van de luchtaanval op Phnom Penh, uitgevoerd door een kapitein van de strijdkrachten van Phnom Penh, is de militaire situatie weinig veranderd sinds de VS zaterdag alle Amerikanen uit Cambodja evacueerden. Dat houdt in dat de val van de stad ieder ogenblik verwacht kan worden. Militairen" hebben rond het centrum van Phnom Penh barricaden opgeworpen, waar vluchtelingen worden te gengehouden. Gevreesd wordt dat met de vluchtelingen Rode Khmers de stad zullen binnen trekken. Voor het eerst sinds jaren heeft de bevolking van de Zuidvietname.se hoofdstad Sai gon gisteren het dreunen van de kanonnen kunnen horen. Op sommige plaatsen staan eenheden van de Voorlopige Revolutionaire Regering (VRR) op nog geen 11 kilo meter van Saigon. Volgens sommige berichten zouden Zuidvietnamese troepen een deel van Xuan Iioc, een belang rijke stad op 60 km van Sai gon, hebben heroverd. De VRR heeft hiér zijn troepen teruggetrokken. President Nguyen van Thieu van Zuid-Vietnam heeft giste ren zijn pas gevormde rege ring „van nationale eenheid" opdracht gegeven zich gereed te houden voor onderhandelin gen met de VRR. Maar de VRR voelt niets voor onder handelingen zolang Thieu nog uan het bewind is. In de nieu we regering zijn de belang rijkste oppositiepartijen ove rigens niet vertegenwoordigd. In het Amerikaanse huis van afgevaardigden is er op aangedrongen alle Amerikanen binnen zeven dagen uit Zuid- Vietnam te e-vaoueren. Afge vaardigden zijn bang dat in schakeling van Amerikaanse troepen om Amerikanen in Zuid-Vietnam te redden zou kunnen leiden tot, een her nieuwde Amerikaanse inmen ging in Indochina. Het Amerikaanse ministerie van defensie werkt momenteel aan een evacuatie-plan voor 170.000 Vietnamezen, die met de Amerikanen hebben sa mengewerkt. Verscheidene Vietnamese kinderen die Per vliegtuig naar de VS zijn overgebracht zijn geen wezen maar kinde ren van rijke functionarissen in Saigon. Dit hebben tolken verklaard die de kinderen op het vliegveld van San Francis eo hebb enopgevangen. Ver scheidene van deze hoge mili tairen zouden on de nominatie staan om te worden geëvacu eerd 55 55 (Copyright De Stem/Het Parool) Kleindochter van Bertrand Russell verbrandt zichzelf PENZANCE (Reuter) De 26-iarige Lucy Russell, klein dochter van wijlen Bertrand Russell, heeft zichzelf aan de voet van een stenen kruis op een kerkhof in St.-Buryan met benzine overgoten en in brand gestoken. Daarna rende zij ais een levende fakkel het dorp binnen, waar zij bezweek in een smidse. Verbijsterde dorpelingen doofden de vlammen met paar- dedekens. maar wat later overleed zij in het ziekenhuis. Het dorp St.-Buryan ligt in een eenzame landstreek in het graafscha-p Cornwall. De poli tie is ervan overtuigd dat er geen moord in het spel is. Een reden voor de zelfverbranding is niet bekend. KOPENHAGEN (DPA, UPI) De Deense regering zal haar besluit over de keuze van een opvolger voor de Starfigliter uitstellen omdat onzekerheid is gerezen over de positie van Nederland. Aanvankelijk werd verwacht dat Denemarken vandaag be kend zou maken dal de keus ROTTERDAM (ANP) Hel dagelijks bestuur van het openbaar lichaam Rijnmond heeft gistermiddag besloten proces-verbaal op te maken tegen Shell-chemie, omdat dit bedrijf afgelopen zondag ver zuimde een storing, in het complex in Rotterdam - Pernis aan de Rijnmond-autoriteiten tc melden. Shell-chemie had dit volgens RDnmond op grond van de erfpacht overeenkomst met Rotterdam en op grond van de erfpachtovereenkomst wel moeten doen. Volgens Shell gaat het om een kleine calamiteit, toen zondagmorgen vroeg om tien over twee via een scheur in een vat een kleine hoeveelheid pronaangas vrijkwam. Terwijl deskundigen van Shgll metin gen verrichtten, zette de Rot terdamse politie uit voorzo-rg drie uur lang de petroleum- weg in het Botlek-gebied voor alle verkeer af. Volgens Shell heeft het onereluk n-auweliiks schade en geert oecsoonlijke ongelukken veroorzaakt. DAR ES SALAAM (REU TER) Dominee Ndabaningi Sithole, een van de leiders van de Rhodesische ANC (Afri kaanse nationale raad), blijft voorlopig in Tanzania, terwijl de overige ANC-leiders giste ren uit Dar es Salaam vertrok ken om via Loesaka terug te keren naar Rhodesië. Sithole was door de Rhodesische rege ring tijdelijk in vrijheid ge steld om deel te kunnen ne men aan de conferentie van de organisatie van Afrikaanse eenhe!<i 'n Da- es Salaam. Hij zei gisteren dat de Rhodesi sche regering nog niet heeft duidelijk gemaakt wat haar verdere bedoelingen met hem zijn. In ANC-kringen is verno men dat bisschoo Moezorewa. de voorzitter van de ANC, mogeliik in l.oesaka van pre sident Kaoenda meer zal ver nemen over de plannen van de regering Smith- De ANC heeft haar bereidheid tot constitio- nele besprekingen met de re- nering van Ian Smjtb gekoo- oeld aan de vrijlating van do minee Sithole. In een telefoon- eesprek met verslaggevers zei Sithole dat. bisschop Moezore wa waarsch'inliik woensdag, na ziin teru-gkepr in Salisbury, een verklaring zal afleffvpn. PARIJS (ANP) Tijdens het officiële bezoek dat de Franse president. Valery Gi- scard d'Estaing verleden week aan Algerije heeft gebracht is een principe-akkoord bereikt over een pijpleiding van Alge rije naar Frankrijk waardoor rond 1985 een hoeveelheid Al gerijns aardgas zou kunnen stromen overeenkomend met ongeveer vijftien procent van het aanbod van primaire ener gie in Frankrijk. Volgens een woordvoerder van het staatsgasbedri-jf Gaz de France verkeert dit project nog in de anderzoekf-ase. Over de commerciële, financiële en andere aspekten van de zaak is nog geen enkele beslissing genomen. De totale kosten van de pijpleiding zouden volgens onbevestigde berichten worden geraamd op vijf miljard gul den. was gevallen op de aankoop van 58 Amerikaanse YF-16 toestellen. De Deense minister van defensie Orla Moeller zei gisteren dat Denemarken het definitieve besluit uitstelt ge zien de uitspraak van het con gres van de Partij van de Arbeid, dat zich vrijdag een stemmig tegen de aankoop van de YF-16, of van de Franse concurrent, de Mirage F-l, uit sprak. De PvdA verlangt een eenvoudiger toestel, dat slechts een beperkte taak zal krijgen en geen nieuwe prik kel mag ziin voor de bewape ningswedloop. Het Nederlandse standpunt is van belang omdat Denemar ken, Noorwegen, Nederland en België het eens" willen zijn over de gezamenlijke aanschaf van één type toestel. De Partij van de Arbeid heeft weliswaar niet de meerderheid, maar haar standpunt Is van belang omdat zij de minister van defensie leverde in de regeringscoalitie, aldus minister Moeller- „Als Nederland zou atzien van de aankoop van de YF-16, zou ook de grondslag vervallen voor de Deense bestelling. Dat speelt een zo belangrijke rol dat ik mijn regering slechts kan adviseren zich nog niet vast te leggen. De kwestie moet blijven rusten totdat het standpunt van Nederland op gehelderd is", aldus minister Moeller. Ook in net Deense parle ment leeft veel kritiek op de aankoop van de 58 nieuwe ge vechtsvliegtuigen, waarvan de kosten voor Denemarken wor den geschat op 60 miljoen dol lar. Je hoeft niet per se naar de Finse televisie te hebben ge keken om te vinden dat hu mor in de politiek een zeer belangrijke functie kan ver vullen. Met name in de inter- nationale politiek, en daar kan ons land over meepraten. Voor de televisie heeft de Finse president Kekkonen de zer dagen eens uit de doeken gedaan hoe hij zulke goeie maatjes is kunnen worden met de leiders in het Kremlin. Het geheim is, so vertelde hij: de Russen houden van een goede mop. Sterker, Kekkonen vindt dat de huidige drie Rus sische leiders het beste gevoel voor humor hebben van alle internationale staatslieddie hij heeft gesproken En Kekkonen kan het we ten, want hij loopt al bijna 20 jaar mee als president van Finland. En de leukste is volgens de Fin Nikita geweest, Nikita Chroestjev: die heeft het meeste gevoel voor humor ge had. Die heeft Kekkonen dan ook duidelijk geïnspireerd, getuige het volgende verhaal dat hij ook voor de tv vertelde, over een van zijn 27 bezoeken aan de Sovjet-Unie. „In het Kremlin, of mis schien in de Leninheuvels, dat weet ik niet zeker meer, werd een diner gegevenHet was een informele aangelegenheid en iedereen praatte tegelijkertijd op luide toon. Ik probeerde er bovenuit te komen, maar te vergeefs. Kort tevoren had Chroestjev in de Verenigde Naties in New York zijn schoen uitgetrokken om ermee op zijn lessenaar te slaan en zodoende te protesteren. Ik dacht: Wacht, dat kon ik ook wel eens doenIk trok mijn schoen uit en begon er hard mee op tafel te sluan en erbij te roepen dat ik maar niet aan het woord kon komen. Nie mand nam er aanstoot aan en iedereen, Chroestjev als eer ste, begon te lachen*'. En Kekkonen kreeg v-i vol gens het woord. Nu kan Kekkonen moeilijk van zulke sterke buren de minder leuke dingen aan de grote klok hangen en het zijn inderdaad zeer goedlachse baasjesdaar in het Kremlin. Maar hun humor heeft toch wel wat weg van galgehumor en Hun grollen? Cruel jokes. Is u nou niet één ding opge vallen? Dat onze internationa le grappenmaker, Joseph Luns, niet genoemd is? tV Daar zal Joseph zelf nog het minst om kunnen lachen. Ik trap het af. Ik ga uithui len. MERIJN WASHINGTON (UPI) De Amerikaanse commissie voor kernenergie heeft giste ren verklaard, dat de Verenig de Staten aan Zuid-Afrika zeer verrijkt uranium hebben gele verd, dat nodig is voor de vervaardiging van kernbom men. Volgens de oommissie is het uranium bestemd voor een proefreactor voor wetenschap pelijk onderzoek in Transvaal. De leverantie was gedaan, na dat Zuid-Afrika had inge- 'Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG „De reis van minister Van Doorn naar Indo nesië heeft de kansen op een goede oplossing van onze zaak aanzienlijk verslechterd- De keuzemogelijkheid waarmee hij is teruggekomen, is maar voor een zeer gering aantal Zuidnielukkers acceptabel Door de houding van de Indo nesische regering en de hou ding van de minister worden de nrohlemen alleen maar gro ter". Dit is de mening van lr. J- V Manusama. leider van de meerderheid van de in ons land wonende Zuidmolukkers Ir. Manusama is bijzonder ver bitterd over de resultaten van de besprekingen tussen minis ter Van Doorn en de Indonesi sche regering over de Zuidmo- lukse kwestie. „De heer Van Doorn had veel meer druk kunnen en moeten uitoefenen op de Indonesische regering" vindt hij. .Maar heiaas is de minister een stug en koppig iemand, die vast blijft houden aan zijn opvatting, dat ons ideaal van een onafhankelijke republiek toch nie' te verwe zenlijken zou zijn. Als hij ge wild had, had hij veel meer kunnen bereiken". Fel reageert de heer Manu sama ook op de uitlating van minister Van Doorn, dat de Zuidmolukse leiders rm.iten ophouden hu-n volgelingen een irreële ideologie voor te hou den. „Hij weet drommels goed", aldus de Rotterdamse wiskundeleraar, „dat wij ons ideaaj nooit zullen opgeven, omdat wij er zelf van over tuigd zijn, dat het wel dege lijk haalbaar is. Momenteel zijn de kansen on verwezenlij king weliswaar niet gunstig, dat geef ik graag toe, maar de kansen kunnen ieder moment keren. In de politiek is name lijk alles mogelijk: wat van- niet kan, ban vaak mor gen of overmorgen opeens wel". Vandaag dient om twee uur voor de Haagse rechtbank het kort geding, dat ir- Manusama heeft aangespannen tegen B. en W van Den Haag omdat dit college heeft geweigerd aan de Zuidmolukkers een vergunning te verlenen voor net houden van een demon stratie op 25 april, de 25ste verjaardag van de RMS- Ir. Manusama: „Ik heb een rede lijk goede hoop op een voor ons gunstige afloop van het veding. Ik kan namelijk voor honderd procent garanderen, dat het een rustige demonstra tie zal worden". stemd met stringente voor schriften die het zeker moeten maken, dat het uranium in de proefreactor wordt gebruikt en niet voor andere doeleinden, aldus de commissie. De democratische afgevaar digde Les Aspin uit Wisconsin sprak echter de vrees uit, dat Zuid-Afrika wel degelijk een kernbom zal maken. Het land bezit de nodige kennis en het soort uranium dat voor een atoom-bom geschikt is. Volgens hem heeft Zuid-Afrika dit jaar al 6,72 kilo van het be wuste uranium ontvangen en zal nog 15,5 kilo volgen. Aspin pleitte voor stopzetting van de zendingen, omdat de V.S. geen controle zouden hebben op het gebruik van het verrijkt ura nium. De Amerikaanse commissie voor kernenergie maakte mel ding van een van 6 januari j.l. daterende vergunning om 19 kilo zeer verrukt, uranium aan Zuid-Afrika te leveren. Tot dusver was drie kilo verzon den Daarnaast had Zuid-Afri ka ei.n-d vorig jaar al de be schikking over 58 kilo Ameri kaans zeer verrijkt uranium Oe woord voe-"der van de com missie zei dat. het bewuste uranium voor 93.3 pet. uit het splijtbare uranium-235 bestaat. Het gewone uranim in kern centrale? bevat slechts onge veer drte pot. u-caninm-235. In natuurlijk urchin zit niet neer dan 0,7 pet. uranium - 735 VATIKAANSTAD (CIC) Gistermiddag is kardinaal Al frink door paus l'aulus in par ticuliere audiëntie ontvangen. Zoals bij dergelijke audiënties te doen gebruikelijk is, werd over de inhoud van hel ge sprek noch door de Vatikaanse persdienst noch door kardinaal Alfrink een mededeling ver strekt. Kardinaal Alfrink heeft een groep Nederlandse katholieken begeleid die ter gelegenheid van het h. ja-a-r een bedevaart naar Rome hebben gemaakt. Van zijn verblijf in Rome van 9 april af heeft, kardinaal Al frink gebruik gemaakt om en kele werkbezoeken «f te leg gen Een audiëntie bij de paus stond ook op het programma, omdat het gebruikelijk is, dat een kardinaal, die Rome be zoekt. door de paus ontvangen wordt. (ADVERTENTIE) Philips batterijen, een van die kleine dingen die vandaag de dag nog lang meegaan.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 9