Medisch analiste I De kopieermachine van infotec medisch analiste samenwerking met of overname van bestaand accountants kantoor. SHELL NEDERLAND CHEMIE B.V. Wij pleiten voor praktisch denken. Shell Chemie Moerdijk heeft een vacature voor een: op het laboratorium van de bedrijfs geneeskundige dienst. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van een H.B.O.-A diploma (algemeen klinisch of klinisch-chemisch). Het strekt tot aanbeveling als ze enige ervaring hebben en een EHBO-diploma bezitten. Wegens het veelvuldige contact met personeelsleden, zijn goede contactuele vaardigheden gewenst. Leeftijd tot ca. 25 jaar. Wij bieden o.a.: - een aantrekkelijk salaris; - 8% vakantietoeslag; - een 13e maand salaris; - een reiskostenvergoeding. Zij die belangstelling hebben voor deze afwisselende en zelfstandige functie kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten onder nr. 828/1811 aan onderstaand adres. Voor verdere inlichtingen kan men bellen 01680 - 6362 (na kantoortijd 01680 - 4569). Vestiging Moerdijk. Afd. MPZf, Postbus 25, Klundert (N.-B.). Maatschap van registeraccountants met diverse vestigingen zoekt voor verdere uitbreiding Ook niet-registeraccountants, die het voornemen hebben hun kantoor over te dragen, wordt verzocht kontakt met ons op te nemen. Brieven onder nr27573van dit blad: De eerste ieermachine die niet beter is dan Ach ja, kopieermachines. Wie advertenties doorleestof verkopers van kopieer machines beluistert, hoort al tijd wel weer een andere redenatie, waarom de betref fende machine beter is dan alle andere. Welke technische vondst de konkurrentie hopeloos ouderwets maakt. Welke knop nu weer de uitvinding van de eeuw genoemd wordt. Eén aspekt schijnt men bij al die jubelkreten wat uit het oog te verliezenhoeveel kost zo'n apparaat eigenlijk, in werking. Geen onbelangrijke vraag toch. Vandaar, dat wij van Kalle Infotec de euvele moed hebben, naast al die andere machines, ook een kopieer machine op de markt te brengen. Hij heet de Infotec iooo en hij is prima voor zijn werk. Hij kan 15 kopieën per minuut maken en werkt op gewoon papier. De weergave is haarscherp, ook in halftonen, u kunt kiezen uit drie kopieformaten: A4, A5 en folio. Allemaal goede eigenschappen voor een kopieermachine, maar we durven de Infotec 1000 echt niet beter te noemen dan welke kwa kapaciteit vergelijkbare machine ook. De reden, dat wij de infotec 1000 op de markt brengen, is een andere. Na uitgebreide becijferingen bleek ons namelijk, dat wij in staat waren een machine aan te bieden, die bij 6.000 tot 20.000 kopieën per maand vaak tot 30% goedkoper werkt dan zijn konkurrenten in deze kapaciteitsklasse. Daarom is ie er dus de Infotec 1000. En u zult begrijpen, waarom het ons weinig moeite kost toe te geven, dat onze kopieer machine niet beter is dan die van de konkurrentie. Wie maakt nu zoiets? Kalle Infotec. Een snel groeiende verkooporganisatie met vestigingen over heel Europa. Wij zoeken over de hele wereld naar de nieuwste ideeën in kommunikatie- systemen. En konstrueren op die basis appara tuur voor de praktijk van alledag. Wij zijn dus geen uitvinders, maar perfektioneerders.Wij brengen doel matige oplossingen in kommunikatie- machines. •Salie Infotec is een onderneming, die tot de Hoecbst-groep behoort.Vestigingen in: Amsterdam,Weerdestein ai, tel. (030) 444901; Rotterdam,Schiedamsedijk 50, tel. (oio) x3aaao;Zwolle,SchoUurweg 7,tel.(03300) 16316/14884..

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 8