Otheense Kreek issers zitten zonder steigers 1EDWUE Voorzitter Van Driel herkozen prenatal profiteer prijzen!! n Slecht weer bij start duivenvluchten De Sfem De VrPe Zeeuw Klooster in revisie ktuigkundi; 1 itori KLACHT IN BRIEF AAN GEMEENTE TERNEUZEN o §0öföÖ Concert in Zaamslag préncitcil G Maquette wordt opgeknapt BOTSING OP DE WESTERSCHELDE Anti-abortus voorlichting Rondweg weer open stad i ssmgen n.v. Vestiging Vlissingt en moderne zakenbeleid I Uw beste wonen legint bij WONINGBOUW VERENIGING Burgemeester Aschoff niet naar 't Gooi Deltasporttoe mooi Sluiskil Wat vindt u weer allemaal in de nieuwe Libelle? Onder meer dit: Sonja Barend Marja Habraken's kinderboetiek Thuis bevallen? NOOIT MEER FOTOMODEL! in zeeland VRIJDAG V APRIL 1975 chst Holland N.V.is een onderneming bii nationale chemisch/farmaceutischeHo^cl, erken bijna 3000 Nederlanders. Het hoofdi e verkooporganisaties zijn gehuisvestin Ai„ ibrieken staan in Breda, Vlissingen en Weer] laken kunststoffen, lakken, grondstoffen vc Jelen en Trevira, kunststof-platen en foliën. asis van Hoechst is research, cialisten op uiteenlopende gebieden zoekem oplossingen voor de problemen van nu en iaar geeft Hoechst meer dan 450 miljoen gi research uit... heepswerktuigkundigen meteen diploma kunnen bij Hoechst in baan krijgen die hen past. Als, de 4-ploegendienst kunt u uw tel nnis gebruiken bij het bedienen, ntroleren van onze ingewikkelde tallaties. •nstige arbeidsvoorwaarden echst biedt naast het salaris: 8°/t J islag, een 13e maand salaris, een] driifsspaarregeling, een goede pe| ^zekering, een toeslag van SS'/j'/J rken in de 4-ploegendienst, vrij J ~r en van het werk en vrije bedrhl het verkrijgen van een passende u egenheid verlenen wij onze voll» dewerking. (\'an eeu onzer verslaggevers 1 ZAAMSLAG De Zaamslagse sportvisser, de heer J. amelink heeft donderdag een brief aan de gemeente ler- euzen geschreven, waarin hij klaagt over het feit dat de Jienst openbare werken van de gemeente Terneuzen nnga- eer zestig steigertjes in de Otheense Kreek heeft afgebro ken. De steigertjes waren gebouwd bij De Kraag, J. In de loop van de jaren bouwden sportvissers uit Zaamslag, Zaamslagveer, Reu- zenhoek. Spui en ook uit Bel gië de bedoelde steigertjes om hun visbootjes aan te meren. In december 1974 zijn de stei- lertjes weggehaald. In zijn t-ief geeft de heer Hamelink wel toe dat de steigertjes min of meer illegaal waren ge bouwd, jjlHij voert verder aan dat Boor' de gemeente Temeuzen is toegezegd, dat er voor een april, dus voor de start van hel nieuwe visseizoen, nieuwe meerpalen aan de Otheense eek zouden komen. Een tal meerpalen is volgens de Hamelink echter niet ge noeg. De visbootjes van de (ADVERTENTIE) (ADVERTENTIE) n zakenbeleid •dxrland» grootste woninginrichting 111000 m' kijkplezier 13000 meubel- on woningtextiel- «lloktlee itterdam. Binnenwegplein, 010-141800 hsterdam, Stadhouderskade 3, 020-160491 ilversum. Leeuwenstraat 45/47, 02150- 14565 TWburg, Spoorlaan 013-422326 Venlo, Koninginneplein 46. 077- 1661! VRIJ TOEGANG, elke werkdag, 6ók zaterdags, van 9 tot 17 uur 30. Op koopavonden tot 21 uur. 'a Maandagt gealoten. sportvissers liggen op het ogenblik op de wal getrokken bij café „De Kraag". In de brief, gericht aan b. en w., met een afschrift aan alle fractievoorzitters vraagt de heer Hamelink zioh trou wens ook af of er misschien iemand de steigertjes eigen machtig heeft weggehaald. In gemeentelijke stukken heeft hij namelijk nergens een op dracht tot het slopen van de steigertjes kunnen bespeuren. Daarop aansluitend stelt hij de vraag of het niet kortzichtig is van de gemeente om eerste oude voorzieningen weg te ha len terwijl er nog geen nieuw» zijn. De heer Hamelink noemt in dit verband ook het feit dat de gemeente Temeuzen een tijdje geleden de aanleg van een tweede jachthaven aan de Otheense Kreek heeft afge ketst. Daardoor zijn er langs die Kreek volgens hem in de toekomst ook niet voldoende ligplaatsen voor de ongevee- zestig bootjes. De problemen rond de ge sloopte steigertjes en de meer- mogelijkheden aan de Otheen se Kreek zijn gisteravond nog besproken tijdens een verga dering van de gemeentelijke financiële commissie. Op de brief van de Zaamslagse sportvisser, kon de gemeente Terneuizen gisteren nog geen commentaar leveren, doodeen voudig omdat de brief aldus een woordvoerder van de ge meente nog niet ontvangen (Tan onze correspondent? ZAAMSLAG In de Ne derlands hervormde kerk te Zaamslag wordt op zaterdag 26 april, 's avonds om half- acht een concert gegeven door de Harmonie de Volharding uit Zaamslag (dirigent J.C, de Witte) en de Harmonie De Vliegende Hollander uit Ter- r.euzen optraden, om in de Dit concert is een vervolg op een vorig jaar genomen initia tief, toen beide harmonieën in het. Zuidlandtheater te Ter- neuzen optreaden, om in de toekomst vaker samen te wer ken, zij het dat ieder gezel schap dan toch zelfstandig op treedt. gfWÊfm- (Vut een onzer verslaggevers» TERNEUZEN Het be ltuur van de woningbouwver eniging beleefde gisteren een warm avondje. Wantrouwende leden van de vereniging vuur den vraag na vraag op voorzit ter W. van Driel af. De voor zitter verdedigde zich niet al tijd even succesvol en haalde enkele malen liet hoongelach van de vergadering over zich heen. Inzet van dit alles was een bestuursverkiezing. De oorzaak van de kritische hou ding van de leden was een deze week verspreid insinue- rend-pamflet. Het niet ondertekende vlug schrift bepleitte het aanblijven van de voorzitter en enkels leden van het bestuur. Anders leden, waaronder een bankdi recteur werden min of meer in een kwaad daglicht gesteld, als zouden er zakelijke rela ties tussen deze mensen en ds ïfcroningbou wvereniging be staan. Aan het pamflet kleefde een merkwaardig luchtie. He* was slechts onder een deel van de leden van de woning bouwvereniging verspreid. Hel pamflet promootte enkel de PvdA-leden van het woning bouwbestuur, evenals een aan tal PvdA-kandidaten. Opval lend was ook het grote aantal PvdA-partijleden dat aanwe zig was. Uit. welke hoek het pamflet was komen aandwar- reien was gisteren nog niet bekend, al deden er wel aller- jfi geruchten de ronde op d-» •vergadering. Voor a.s. moeders om hun blijde tijd nog blijder te maken, deze attente Prenatal aanbieding Blouse van 100% katoen in de modekleur écru. Maten: 36 t/m 44 Mooie corduroy overgooier in zwart. Maten: 36 t/m 44 BREDA: Torenstraat 11 Tel. 01600 37875 ROOSENDAAL: Winkelcentrum „De Rozelaar" 33 Tel. 01650 - 3781 Naar aanleiding, van het pamflet riep de heer R. Clem ming als eerste voorzitter Van Driel ter verantwoording, om dat hij het foutieve beleid van de vorige, ontslagen woning- bouiwdirecteur zou hebben ge steund. Hij vroeg de lieer Van Drie) of het uit dat oogpunt gezien niet beter was om op te stap pen. De heer Van Driel: „Ik ben blijven zitten op verzoek van liet bestuur en terwille van de werkgelegenheid van de medewerker,, van de we ningbouwvereniging". Hij meldde verder dat de hele woningbouwvereniging met alle diensten was georga niseerd. Vervolgens riep ie mand uit de zaal: „U hebt uw eigen rol veel tc bescheiden geschilderd. U hebt een fout beleid gesteund, u bent ver antwoordelijk". Het antwoord van de heer Van Driel: „Hel hele bestuur is verantwoorde lijk" De volgende heibel ontstond over de stemmachtigingen waarmee een aantal leden kwam aandragen. Bovendien stonden er volgnu-mmer, op de uitgedeelde stembiljetten. Na een vrij emotionele discussie werden de nummers van de biljetten gescheurd. Een nog vrij rustige voorzitter gaf ver volgens na enkele vreemde wendingen in zijn voorstellen ook toestemming om alleen te stemmen met de ruim honderd aanwezigen uit de zaal. Na nog enkele moeilijke klippen te hebben omzeild onder meer het, niet versturen van uitnodi gingen aan de leden van de verenigingen, werd de heer Van Driel tenslotte toch her kozen. Bovendien kozen de lamwezigen zes andere be stuursleden, waaronder vijf nieuwe. Het wantrouwen in de vergadering was trouwens wel zo hoog gestegen dat elke be- stuurskandidaat zich bij het voorstellen ook moest verant woorden voor zijn levenswan del en ook de vraag moest beantwoorden of hij ooit eer der lid was geweest van het bestuur van de woningbouw vereniging. (Van on-ze correspondent) TERNEUZEN De ma quette van Terneuzen, die in het informatiecentrum in het stadhuis is opgesteld, wordt gedeeltelijk gerestaureerd. Momenteel is de Sertippensr- poltler aan de beurt. De opknapbeurt wordt uit gevoerd door de sociale werk plaats te Hulst. Eerder werd het „sluizencomplex" ondei handen genomen door de Terneuzense sociale werk plaats. Het is de bedoeling dat er telkens een gedelte van de maquette een beurt krijgt. Dit zijn niet alleen hei- stellingswerkzaamheden, maar ook veranderingen, om de maquette met de werkelijk heid in overeenstemming te brengen. Op het gemeentehuis ls men lang niet ontevreden over hel bezoek aan het informatiecen trum. Behalve scholen en vere nigingen komen er op woens dagmiddag tijdens de officiële opening van 14 tot 16 uui steeds meer oudere bezoekers- Voor groepen is het wel noodzakelijk om ruim van te voren een bezoek aan te vra gen als, men niet op woensdag middag komt. Het is daarbij ook dienstig te vermelden of en over welk speciaal onder werp men wil ingelicht wor den. teneinde dp nodige voor bereidingen te kunnen tref fen. Burgemeester J.C. Aschoft van Terneuzen, één van de gegadigden voor het voorzit terschap van het gewest Gooi en Vechtstreek is niet be noemd. Voor de gewestraad, die on langs een aanbeveling op maakte voor Gedeputeerde Staten van Noord-Holland stonden kandidaat, behalv» burgemeester J. C. Aschoff, mr. Van den Bergh. vi-ce-voorzitter van de P.v.d.A. en oud-ge- meente-raadslid van Aimster dam en mejuffrouw mr. E.A. Haars, oud-lid van Gedepu teerde Staten van Utrecht en evenals de heer Aschoff lid van de C.D.A. Benoemd werd mr. Van den Bergh, (40), te vens directielid van het Natio nale Centrum voor Geestelijke Volksgezondheid TERNEUZEN In de Put op de Westerschelde heeft zich gisteravond omstreeks halfze ven een botsing tussen twee schepen voorgedaan. De in de Put voor anker liggende Texaco werd geramd door de Mineraal uit Gent. De mineraal was als gebruikelijk onderweg naar de Sid-mar. Het schip, dat een te grote diep gang heeft om de fabriek te bereiken, vaart altijd de Put in om een deel van zijn lading te lossen. Gisteravond is het sohip bij het binnenvaren van de Put tegen de Texaco aan gevaren. De stroming is liier waarschijnlijk de oorzaak van geweest. Sleepdienst Muller heeft met twee sleer>boten assisten tie verleend. De Rilland en de Kamperland hadden het kar wei voor acht uur geklaard. De schade aan beide schepen was gering. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De i'iort- vereniging van het arrondisse ment Terneuzen van Riikswa terstaat organiseert dit jaar het Deltasporttoemooi. Het Deltasporttoernooi is een evenement, waaraan naar schatting driehonderd vijftig medewerkers van Rijkswater staat in Zuidwest-Nederland deelnemen. Het toernooi vindt op 20 ju ni m Terneuzen plaats. De sporten die er beoefend woi- den zijn: voetbal, volleybal, tafeltennis en zeevissen in de Westerschelde. (ADVERTENTIE) Filmvertoning Tijdens de be j aardenbijeenikomst in het Gil- dehuis te Sluiskil op donder dag 15 april, wordt een fijm vertoond over de boottocht op het Veerse meer, die de Zon nebloemboot in 1974 organi seerde. Voorts worden er dia's over oüd-Sluiskil vertoond. De bijeenkomst begint om twee uur. (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT Na ja ren van langzame verkrotting, is de jeugd van Sas van Gent onlangs aan het werk getrok ken o.n het Oude Klooster in Sas van Gent een flinke op knapbeurt te geven. Dat ge beurde kort nadat de gemeen teraad van Sas van Gent toe stemming had gegeven aan het jongerenkoor om de intrek in het gebouw te nemen. De gemeente Sas van Gent verhuurt het Oude Klooster tegen een symbolisch bedrag. Tevens heeft de gemeente een subsidie aan het koor ver strekt van drieduizend gulden om het Oude Klooster op te kftappen. In het gebouw ont breken de belangrijkste levens accommodaties zoals gas, wa ter en elektriciteit en toiletten, Het Jongerenkoor van Sas van Gent heeft ongeveer ze ventig leden. De bedoeling van het koor is om het ge bouw te gaan gebruiken als gezeliigheidsruimte. Op dc bo venverdieping hebben de jon geren ruimten gepland voor het organiseren van de doe- avon ien, discussie-avonden en derde wereld-activiteiten. Op het ogenblik zijn de leden van het jongerenkoor elke avond met Kwasten, verf. hamer en spijkers bezig om het Oude Klooster weer een beetje een fatsoenlijk aanzien te geven. De .•orwaalitiing is da! eind april de benedenverdieping kan worden betrokken. (Van onze duivensportmedewerker) TERNEUZEN De weers omstandigheden bij de eerste wedvlucht in het nieuwe sei zoen konden niet slechter zijn. Ondanks de korte wedvlucht, Kring Centrum Zeeuwsch- Vlaanderen had het Be'glsehe Eeke als lossingsplaats, duurde liet zeer lang eer alle duiven hun hokken hadden bereikt en in sommige plaatsen waren de manden waarin de duiven wa ren vervoerd naar de lossings- EN DEZE WEEK BLZ. 52 is geen huisvrouw "Huismouw zijn is heerlijk als je het kan", zegt Sonja. Maar waarom lukt he haar niet? BLZ. 12 De bekende toneelspeelster showt u haar kinderkleren- ideetjes. lis Ct£\ BLZ. 56 Dat raakt weer in. En een 'wilde baker' is altijd wel in de buurt. BLZ. 63 EXTRA CREATIEF Een dikke uitneembare bijlage met heel veel moederdag-hado-ideeën. BLZ. 16 Een Libelle verslaggeefster was een paar dagen fotomodel. Ze vertelt u wat een ramp dat is. ELKE WEEK THUIS Ukunt abonnee worden door een open envelop zondei postzegel, met uw naam t adres op de achterkant, te sturen naar Libelle, \ntwoordnummer 714f Amsterdam. Of bel overdag 020-541134 5 plaats eerder terug dan vele duiven. De eerste prijswinnende duiven kwamen nergens aan een snelheid van duizend me ter per minuut. Uitslagen: „Met Moed Vooruit" te Bosch- kapelle. in concours 54 oude duiven: 1 en 2. J. Stallaart, 3, en 7. A. Nicolaas, 4. A. Verbracken, 6. T. van Schaik, 8. A. Dobbelaar, 9 en 10. J.Dohbelaar. Met 43 jaarling- liuiven: 1. J. Stallaert. 2. A. Nicolaas, 3. T. van Schaik, 4 Th. Dobbelaar, Zaamslag, 5. G de Nijs, 6. 7, en 8. D. Dobbe laar. 9 en 10. Ed. Pietels. „De Vrede" te Seis van Gent met 42 duiven, hoogste snel heid 339,66 meter per minuut. 1. B. van de Berghe, 2. A Willems, 3. R. van de Berghe, 4. P. Goethals, 5, 7 en 10. Th van Zeie, 6. F. van Hoye, 8. E. Neyt, 9. H Marquinie. „Volharding" te Westdorpe met 07 duiven, hoogste snel heid 877,86 nieter per minuut. 1. P. van Paemei, 2,4,6,7 en 8. C. van Acker, 3 en 9. E. Baee ke. 5. A. de Krijger 10. E. de Smet. Verwachting" te Axel met een ieelname van 63 duiven, 1. 4 en 5. G. Koekkoek, 2 en 3. M. Klaassen, 6,8 en 9. K. Ver- bunt, 7. F. Schoof, 10. A. Arens. „De Snelle Duif" te Clinge vanuit Quievrain met 29 oude duiven: 1. J. Lernout. 2, 3 en 10. A. Jansen en zoon, 4. J. van Goethem, 5. J. van Vlier- berghen, 6 en 7. C. van de Velde 8. P. Bolssens. 10. E. de Eurger. Voor de liefhebbers in de Kring West-Zeeuwsch Vlaanderen begon het opieer- seizoen met een duivenloze zondag. Hier achtte men het weer zo slecht dat de duiven door de begeleider in de man den werden gehouden en pas de volgende dag werden ge lost, waardoor er nergens een wedvlucht van werd gemaakt. Als het koude weer met regen en sneeuwbuien aanhoudt wordt algemeen verwacht, dat ook voor de aanstaande zondag te houden wedvlucht vanuit Doornik nog vele duivenhou- ders hun vogels thuis zullen houden. 14.30— geslo- Frans BERGEN OP ZOOM Roxy, 20 u Keetje Tippel 18 j. Luxor, 20 u: Het intieme leven van een prostituée 18 j. Etcetera, Molstraat 10a - Ex positie aquarellen, tekeningen en pastels van Vivienne Bogan en Willem Minjon (t.m. 24 april). Open dageli ks van 13.3017.00 uur, op vrij. ook van 1-9.0021.00 uur, zat. en zon. van 13.3018.00 uiur. Het Markiezenhof, Steen- bergsestraat 6 - Expositie van Russische iconen (t.m. 22 mei) Geopend dag. van 10.0017.00 uiur, zon- en feestdagen 12.0017.00 uur. Tweede Hal Stadhuis, Kunstwerk van de maand van W. Beerman uit Wouw (t.m. 30 april). Open ma. t.m. vrijd. van 8.3012.30 en 13.30—17.30 uur. GOES Museum voor N.- en Z.-Be- veland, Expositie Actuele Ai- cheologie (t.m. 12 april). Open di. t.m. zat. van 10.0012.00 en 13.30—17.00 uur. HULST Biosooopgebouw, 20 u: Roole Sian 14 j. Den Dullaert, 20.00 uur Wessel Ilcken. Prijswinnaar 1974 .„De Boventoon" o.l.v. Herman de Wit, Willem van Manen. Galerie v. Geyt, Steenstraat 20 - Expositie van Kees Bol (t.m. 13 april). Open werkd. van 9.0012.00 en van 14.00 18.00 uur, zond. van 17.00 uur. Op dinsd. ten. KLOOSTERZANDE Krokodilbar Orkest Bonne. MIDDELBURG Citytheater, Geen filmvoor stelling. Kuiperspoort. 20.30 uur: „Touche pas a la femme" van Merco Ferreri. Filmhuis jeugd en muziek. Stadhuis Vleeshal Hans Pruysen met tekeningen, gouaches en sohilderijen (tot 13 april). Dag. 10.0017.00 uur en zondag 14.0017.00 uur. Zeeuws Museum, Recente archeologie Joop Dam (t.m. 29 april) Dagelijgs behalve zon dag en zaterdag OOSTBURG Ledeitheater, 20 uur: Gold 14 j. ROTTERDAM Luxor theater, 20 uur „Waar blijft de tijd met Willy Walden en Piet Muyselaar. De Doelen (grote zaal), 20.15 uur: Vader Abraham Sirow. De Doelen (Kleine zaal), 20.15 uur: Nederlands Kamerorkest olw Sxymon Goldberg. Pro gramma: Haydn. Bach, Hense en Schubert. Picollo Theater, 20.15 uur: Toneelgroep Baal met „de dame met de cameli a's" Groote Schouwburg, 20.15 uur: Stadstoneel Rotterdam met „Maria Stuart". Schouw, burg, 20.15 uur: Internationaal Folkloristisch Danstheater. De Doelen (grote zaal), 24.15 uur: Amaihlia Rodrigues. „The voi ce of Portugal". SAS VAN GENT Galerij Uilenspiegel, West kade 71 - Expositie schilderij en van Rik Jager (t.m. 30 april) Open van 9.0012.00 uur en 13.3018.00 uur. Vrij dag tot 21.00 uur, zond. van 14.0018.00 uur. op woenndag gesloten. De Vlaanderen, Ex positie werken van kunstschil der John Versohuren en wand- kleedvervaardigster Digna Blaauw. (t.m. 14 april). SLUIS Oude Seminarie, St. Anna- straat 46 - Expositie olieverf schilderijen van Ben Bonte. Geopend dag. van 14.0018.00 uur (t.m. 13 april). TERNEUZEN Luxortheater, 20 uur: In Ti- rol gaat de ontucht vrolijk verde- 18 j. Stadhuis, Expositie Variaties in textiel. Geopend ma. t.m. 19.00—21.00 zat. 14.30—1.30 uur (t.m. 14 april). Terneu- zens Museum, Burg. Geil! straat 2 - SBK Zeeland kunst di. t.m. zat. van 14.0017.00 uur. VLISSINGEN Alhambra, 20 uur: Emanuél- le 18 j 23.00 uur; Run 18 j. Open Hof, 20.00 uur: Con cert m.m.v. Gem Bejaarden- koor „Zanglust" Kon. Harmo nie ,.Ons Genoegen", Souburgs Mannenkoor, Vlissingse Orate- riumverenlgmg en Brassband „Caecilia". Walk-Inn: 20.30 uur: Michael Chapman. Sup porting act: Judith Terlin- gen. WESTDORPE Galerie Troutzacrte, Exposi tie kleinplastieken en kera miek van Stolk (t.m 15 april) Open di. t.m. zat. 9.0018.00 uur. Zondag 14.0018.00 uur. Op maandag gesloten. ANTWERPEN Kon. Vlaamse Opera, 20.30 uur: Concert „Elias" van Men- delssohn. Fakkeltheater, 20.30 uur: „Alfa Beta" van E. Whi tehead. Meirtheater, 20.30 uur: „Antwerpen X" van John Mu- rat. GENT Kon. Opera, 20.00 uur: „Das Feuerwerk" van Paul Burk- hard. Schouwburg, 20.00 uur: „Dit leven, jouw leven" van Willem Saroyan door NTG. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De afdeling Terneuzen van de stichting „Redt het ongeboren kind" gaat in de gemeente enkele voorlichtingsavonden tegen de abortus houden. Op 21 april komt dr. Gunning, voorzitter van het Nederlands Artsenver bond, uit Rotterdam naar de gereformeerde kerk in de Noordstraat in Temeuzen. De heer Gunning zal een pleidooi tegen de abortus houden. Ook zal de film „Levenszaak, le venstaak" te zien zijn. De avond vangt om acht uur aan. Een dag lager wordt dezelf de séance gehouden in de Op- standingskerk in de Bellamy- straat. Ook daar is de aanvang acht uur 's avonds. Op 23 april spreekt in „de Rank" in Zaamslag mevrouw Van den Berg-Overtoom, hoofdbe stuurslid van de stichting ..Redt het ongeboren kind". De bovengenoemde film zal weer te zien zijn, terwijl de aan vang om acht uur is. Na de drie voorlichtingsa vonden, die ook nog via folders huis-aan-huis bekend zullen worden gemaakt, gaat de Terneuzense afdeling van de stichting handtekeningen opttalen. Iedere inwoner van de gemeente zal verzocht wor den tegen abortus te tekenen. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Sedert vanmorgen acht uur is de rondweg om Terneuzen weer voor alle verkeer geopend. Het gedeelte van de rondweg tus sen de rotonde bij het zieken huis en liet stadhuis is vele weken gesloten geweest, om dat er zich een groot gat in het wegdek bevond. Het gat was ontstaan bij werkzaamhe den aan de waterleiding. Gis teren werden de herstelwerk zaamheden aan de verzakking in de rondweg voltooid. Uitgave Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland RA V ON KANTOREN TERNEUZEN Nieuwstraat 9 tel 01159 7920 (4 lijnen): HULST: Steenstraat 14 tel 01140-3751 (3 lijnen); GOES: Klokstraat I. tel. 01100-8030 (3 lijnen). KANTOORUREN Maandag t.m vrfidag 8 15 12 30 en 13.30 17 00 uur. BUITEN KANTOORUREN ADVERTENTIE-EXPLOITA TIE Breda Maandag t.m vrijdag van 19 00 20 00 uur en zondag van 20.00 - 22 00 uur tel. '.11600 22341. BEZORGKLACHTEN Zeeuwsch Vlaanderen tel. 01140 3751 Midden-Zeeland 01100- 4944 REDACTIE Chet Zeeuwse redactie S C Augustijn, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen tel 01150 7920 pnvè Lorentzlaan 50, Temeuzen, tel 01150 5745. als»",een redacteur Zeeland drs J Bouwmans, kantoor Klokstraat 1, Goes tel 01100 8030 privé Zuidvliet- straat 53 Goes tel 01100 8138 redacteur Midden-Zeeland: G van Berkel kantoor Klokstraat 1 Goes, tel 01100 8030, privé Voorburcht 37 Kapelle tel 01102 2320. redacteur voor Temeu zen en Kanaalzone e de Schtppei kantoor Nieuwstraat 9, l'errieuzen, tel 01150 7920 privé Noordstraat 45 Hoek. teL 01154 155b redacteui voor Oost Zeeuwsch Vlaanderen H. Postma kantoor Steenstiaal 14, Hulst tel 01140 3751, privé iValmo enstraat 12 Huist tel 01140 4159 Redacteur voor Wesi /.eeuwsch Vlaanderen R van der Helm, Melkwpg 46. Oostburg net 01170 3370 toto lournalist voor Zeeland L J de Boer kantoor Nieuwstraat 9. l'emeuzen, teL 01150 7M2C» privé l-angs de Kreek 56. Terneuzen tel. 01150- 3137 sportredactie Zeeland A Koomen Troeistraiaan 8, AxeL tel 01155 2594. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland: W Hendriks, tei 01140 3751. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE inspecteur Zeeland C Menu. teL 01150 5839.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 5