Feestcomité Graauw wil oprichting dorpsraad aste an n oor Marionette na topbiljart- kampi noen Sluis heeft eigen blad I ïuisvuilzakken in Oostburg worden duurder NKOV-Zuid wil nog niei praten ovei' openingstijl RIOLERING ZWARTE HOEK IN STUDIE Twee damherten in Groede dood door ondervoeding MODERNISERING PAROCHIEHUIS NIEUW NAMEN GAAT DOOR Progressie? in Oostburg willen sportraad VRIJDAG VERGADERING VOOR BEVOLKING Wellicht terug naar reinigingsrecht stad streek St.-Jansteen Cfinge Eenheid HET ZMAM HULST ADRES Toekomst Graauw VERGADERING TOPBILJARTERS Topbil jartprijzen uitgereikt JEF DEYAERT EXPOSEERT 1.N HULST Hulst Nieuw-Namen Wachten op wetsontwerp Ossenisse Zuiddorpe Consument Winkels ►uadrofonische delfde weertype WOENSDAG 9 WOENSDAG 9 APRIL 1975 1BHHHHHMH Biljartwedstrijd In café den Ouden Arend speelde de biljartclub Den Ouden Arend een biljartwedstrijd tegen „de Steense Carambole". Den Ou den Arend wön met 207 tegen 186 caramboles. De uitslagen: Chr. Jansen - R. Bleijenberg 29—29, H. Totte F. de Cock 939 J. van Houten - J. de Potter 3429, G. Boussen - A. Aerts 39—18, E van Goethem - A van Dam 2812, R. Olt- jes - E. de Vlaeminck 2119. A. Buijsse - F. Ivens 1822, J. van Goethem - A. van Da'mme 29—18. Bak- en braadavond Me vrouw Gijsel heeft voor don derdagavond een bak- en braadavond georganiseerd waarvoor alle vrouwenverenv gingen in Steen zijn uitgeno digd. Ook andere belangstel lenden rijn welkom op de avond, die om aoht uur begint. Het bakken, braden en proe ven vindt plaats in café „Den Ouden Arend". Fanfare concerteert De fanfare Weldoen Door Ver maak verzorgt zaterdag in het gemeenschapshuis Malpertuus een concert. De fanfare wil een tiental nummers ten geho re brengen, waaronder Lobe den Herrn, Koningsmars, Je sus Christ Superstar. Met de leerling tamboers en de overi ge leerling-muzikanten erbij speelt de fanfare aan het slot de marsen Bill Baley, Horna en „Aan mijn volk". Men zal dan ook de majorettes aan het werk kunnen zien. Het concert begint om aoht uur. (Van onze correspondent) HULST De Hulster top- biljartclub Marionette, nog steeds leider in de Oost- Zeeuwsch-Vlaamse topbiljart- competitie, is er in het afgelo pen weekeinde in geslaagd om de moeilijke uitwedstrijd te gen het zo gevreesde STC In Sluiskil met 911 te win nen. Dank zij die overwinning kan „Marionette" zich nu gaan opmaken om het topbiljart- kampioenschap voor de derde achtereenvolgende maal in de wacht te slepen. Dat zou hen dan meteen de titel van „top- biljartkeizer" opleveren. Dat zal het komende weekeinde in de wacht gesleept worden, als het in het eigen clublokaal bij Willy van Swaal aan de grote Bagijnestraat de volle winst weet te behalen op stadgenoot be ONA. De persoonlijke uitslagen van de het afgelopen weekein de gespeelde wedstrijden wa- icn als volgt: STC Sluiskil Marionette HULST 9—11, M. Dallinga P. de Smet 2-0, H. Verbiest Th. de Cock 1-1, L. DalI'nga W. van Swaal I-1, J. van Waes G. van Damme 0-2, 11. Dallinga J. van Delft 2-0, J. Klaassen R. Bogaerd 0-2, R. Boelens E. Bogaerd 2-0, A. v.d. Voorde -- W. van Swaal jr. 1-1, L. de Schepper A. Seghers 0-2 en E. Hemelsoet F. van Swaal 0-3 BC ONA Hulst Kot Hulst 5-15, F. Wentzler A. Pica- vet 1-1, E. Wentz'er A. de Wilde 2-0, A. v.d. Voorde J. Vernimmen 0-2, CH. de Wolf »- J. Maetaggart 1-1, M. van ite Brande J. de Burger 0- 2, J. Pilaet W. Koemans 0- 2, L. Segers G. de Feber 1- 1. E. Segers R. Picavet 0-2, P. Wen'zier R. Blommaert 0-2 en R. Pilaet Fr. Stroo- band 0-2. Tovak Koewacht 't An ker Hulst 8-12, C. Martens E. van Overmeeren 1-1, E. Suy J. Boeding 0-2, van Gassen J. van Haute 2 0, F. Buis T. Rodrigo 0-2, B. Rombout G. Herwegh 0- 2. Jtnej. W. van Boven J. Haulez 0-2, C«. de Vlieghere E. Wautors 1-1, F. de Vlieghe re ,T. Kayser 0-2 en L. 7 >ppieters .1Vinck 2-0. De competitiestand v.erfi hierdoor: 1 Marionette Hulst II-18, 2 Kot Hulst 11-17, 3 hc 't Raedhuys Westdorpe 10-12, 4 STC Sluiskil 10-9, 5 bc ONA Hulst 10-8. 6 't Anker Hulst 10-7 en 7 Tovak Koewacht 12- 3. (Van een onzer verslaggevers) GlvAAUYV Volgens het feestcomité in Graauw is tie tijd rijp om een dorpsraad op te richten. Daarom wil men vrijdagavond met zoveel mogelijk inwoners van de vroegere gemeente Graauw gaan praten over de aanpak en de opzet ervan. Vandaag en morgen worden in Graauw, Paal en Zandberg huis aan huis circulaires bezorgd, waarin de nood zaak van een dorpsraad wordt uitgelegd en waarin de inwoners worden opgeroepen niet een zo groot mogelijk aantal op de vergadering van vrijdagavond te verschijnen. Die bijeenkomst wordt in het verenigingsgebouw gehouden en begint om acht uur. olgens voorzitter O. Kips van het feestcomité is oprichting van de dorpsraad noodza kelijk oin de belangen van het dorp be'er te kunnen behartigen. „Omdat er in ons gebied en kele veranderingen op til zijn (bijvoorbeeld Baalhoekkanaal en de opstelling van een struc tuurplan) wordt het hoog tijd, dat we de ontwikkelingen scherp in de gaten gaan hou den en waar mogelijk onze invloed aan te wenden", zo schrijft de dorpsraad in de aan alle inwoners gerichte circu laire. Het feestcomité vestigt er de aandacht op, dat een dorpsraad grote invloed kan uitoefenen op het wel en wee van de dorpsgemeenschap en dat een dorpsraad de instantie bij uitstek is om bepaalde za ken van de overheden gedaan te krijgen. Bovendien kan een dorpsraad de overheden wij zen op bepaalde mistoestanden en kunnen bepaalde suggesties vanuit de gemeenschap naar voren worden gebracht, zo stelt het feestcomité. De structuurstudie Hulst, aan de hand waarvan de inwo ners van de gemeente Hulst binnenkort via een uitgebreide inspraakprocedure hun toe komst kunnen medebepalen heeft de heer Kips overigens nog niet gelezen- „Daar betaal ik geen 35 gulden voor", zo zegt hij. „De dorpsraad moet liet welzijn binnen het dorp be vorderen. We kunnen via de dorpsraad als eenheid naar vo ren komen. Klachten en pro blemen, die bij de mensen le ven krijgen daardoor 'n groter k'.inkbord" aldus de heer O. Kips, in zijn dagelijkse doen hool'd van de lagere schooi in Graauw. „Aan de andere kant kan het stellig niet de bedoe ling zijn om steeds meer bij het gemeentebestuur op de te nen te gaan trappen. De dorpsraad moet geen politieke instelling zijn".- zo formuleert de heer Kips alvast zijn visie op het op te richten ot"*~-«i. De heer Kips is ervan over tuigd, dat er voor Graauw nog toekomst is weggelegd. Ze moeten nu maar eens duide lijk stellen of ze ons dorp weg willen hebben of niet. Daarbij zijn we meer gebaat dan bij de onzekerheid van nu. En als er besloten wordt ons te laten bestaan, dan moeten er zo gauw mogelijk stimulerende maatregelen komen. Dan moe ten er snel huizen worden ge bouwd. Als het Baalhoekkanaal er komt en er sluizen tussen Paal or) Graauw komen te liggen dan kan Graauw er zelfs op vooruitgaan- Dan moeten we kunnen profiteren van die nieuwe activiteiten," aldus de heer Kips. (Van onze correspondent) j KLUIS Iv-'n dezer dagen verscheen het eerste nummer van het mededelingenblad van - zoals de kop het deftig ver meld) - de Stad Sluis, Het blad is voorzien van een keu rig vignet, compleet met Jan tje van Sluis en het silhouet van hét Belfort, alleen de kleur van het gemeentewapen wijkt nogal af van de origine le kleuren maar dat euvel zal bi.) de volgend/» verschijning ongetwijfeld worden her steld. Als laatste gemeente Be schikt Sluis nu in Zeeuwseh- Viaapderen over een eigen in formatieblad. Naast een inlei dend woord van burgemeester mr. H. van den Beid, bevat «et blad informatie over het werkbezoek van een Sluise de legatie aan het zusterstadje Heimbach, en enkele specifie ke gemeentelijke gegevens zo als burgelijke stand, bijstands normen en een overzicht van de genieénthbegroting. Voorts is opgeno-men een lijst met de belangrijkste be sluiten van de raad in het eerste kwartaal 1975 en een opsomming van de belangrijk ste evenementen tot 1 juli 1975 Het informatieblad zal een maal per drie maanden ver schijnen en zal klachten van raadsleden over gebrek a'art informatie kunnen ondervan gen. VOOR EEN GOEDE BRIL Leverancier voor alle ziekenfondsen. Dansles Dansleraar Van de Lavoir gaat dansles geven in Graauw. Vijf weken achter elkaar kan men daarvoor op zaterdag terecht in het ge meenschapshuis. (Van onze correspondent) HULST Donderdagavond heeft liet. hoofdbestuur van de Oos-t-Zeeuwsch-Vlaamse topbil- jartcompetitie in het clublo kaal van KOT bij S. Blom- maert te Hulst een bestuurs vergadering belegd, waarop onder andere de loting zal worden verricht voor het top- bilj-artkampioenschia-p van Zee land dat op 19 en 20 april in café „Oud Raedhuys" te West dorpe zal worden gehouden. De bestuursvergadering begint om 20.00 uur. (Van onze correspondent) HULST In het café van A. Lybaart vond de prijsuit reiking plaats van het neder- laagtoernooi, dat georganiseerd werd door de aldaar gevestig de topbiljiartclub de Lustige Toepers- Nadat voorzitter G. Crombeen speciaal wethouder J Blommaert had verwel komd, ging deze laatste over tot ue prijsuitreiking. De prij zen waren: 1ste prijs: een beker, 35 gulden en een vaantje, 2de prijs: 25 gulden en een vaantje; 3de prijs: 15 gulden en een vaantje. De overige teams ontvingen als herinnering een vaantje. Na de prijsuitreiking speelde de wethouder de openingspartij voor de topbiljartwedstrijd tussen de eindoverwinnaar van dat neder! aagtoernooi, Zondaigsvermaak uit St. Jan steen en een selectie uit de ovenge teams. (Van een onzer verslagevers) HULST De burgerzaal van het stad/huis in Hulst, waar nu nog prestaties van leerlingen van de kunstacade mie van St.-Niklaas te bezichti gen zijn, herbergt van 12 tot en met 24 april schilderijen en tekeningen van Jef Deyaert. De tentoonstelling van deze kunstenaar, die zijn atelier heeft in Zandberg, wordt geo pend door wethouder J. Stolte. De opening vindt plaats op vrijdag 11 april om acht uur. De letterkundige Yvonne Wae- gemans zorgt dan voor een inleidend woord. Volleybal Drie heren-be- drijfsvolleybalteams uit de Bevobo-competitie te Hulst, n.l. Lybeert Verstraeten, se Morres en WC, hebben met succes deelgenomen aan het jaarlijkse bedrijfsvolleybal- toernooi van de MBV te Mid delburg. Lybeert Verntraeten kwam met een eerste-, jwe met een vierde-, en se Morres met een zesde plaats uit de bus. Ly beert Verstraeten ging met de wisselbeker naar huis. Tcerdag De Hulster top- biljartclub Marionette houdt vrijdagavond in het café van Willy van Swaal aan de Grote Bagijnestraat te Hulst de jaai lijkse teerdag. Aanvang 19.30 uur. Biljartwedstrijd De bil- jarttweekanyp tussen OBK uit Nieuw Namen en het Gilden huis uit Sint Niklaas is geëin digd in een overwinning voor de Belgen, die ook de tweede wedstrijd in eigen huis ge speeld, in winst wisten om te zetten. Dit keer werd het een verschil van 12 punten. De heer F. Blommaert, voorzitter van OBK, overhandigde de beker aan de ploeg uit Sint Niklaas. (Van een onzer verslage evers) OOSTBURG De huisvuil- zakken in Oostburg worden lier 1 mei per zakje van 20 stuks f 3.39 duurder. De prijs wordt dan f 13.80. De huidige prijs van 1' 10.50 dateert van 1 januari 1974 cn gebleken is dat voor die prijs het huisvuil ophalen voor de firma Bron in Watcrlandkerkje niet meer rendabel is. De raad krijgt volgende week een voorstel akkoord te gaan met de verho ging, iets waartoe de financië le commissie zich gisteren kon verenigen. De prijsverhoging baarde de commissie overigens zorgen. „Een hoge prijs per zak. werkt een ongewenste toe stand in de hand, want vrij geregeld moet een gemeente- wagen huisvuil ophalen, dat niet in de voorgeschreven zak wordt aangeboden. Het wordt tijd dat wij teruggaan naar een reinigingsrecht, want het huidige systeem geeft aanlei ding tot onregelmatigheden" zo zei de heer F. Baarends. Hij werd hierin bijgevallen door de overige commissiele den, waarvan de heer P Toes- seint en G. van Schaick op merkten het huidige systeem zeer rechtvaardig te vinden, omdat hier de vervuiler be taalt. Betreurd werd de onge disciplineerde houding van een deel van de bevolking dat zijn 'Mill D'ee-a?! stort. ..Er wo clt van het huidige systeem misbruik gemaakt", aldus de heer A. de Feyter, „en dan moeten de goeden onder de kwaden lijden". Zoals bekend betalen de in woners van Oostburg thans geen reinigingsrecht, want die zijn verdisconteerd in de prijs van de huisvuilzak. Burge meester A. Schipper zei dat wordt overwogen weer een reinigingsrecht in te voeren. „Ge differentieerd naar het aantal mensen dat een bepaald pand bewoond", aldus de heer Schipper, die meedeelde dat de gemeente bij het huidige systeem overigens er nog ze ker een ton per jaar bijlegt. De gemeente zal uit de alge mene middelen verder f 7000 betalen aan de firma Bron voor aangetoonde exploitatie tekorten in 1974. De financiële commissie kon zich gistermiddag verenigen met een voorste] bijna f 6500 beschikbaar te stellen voor de kindervakantieweek. „Er zit ten leuke ideeën in. wij staan er zeer positief tegenover", al- Jus de heer Schipper. F,r werd verder niet veel over gezegd, want. aldus de heer De Fcv- ter. „het heeft geen zin vooraf met kritiek te komen. Wii moeten die zaak objectief vol gen, en blii-kens de onzet. zit er een stukie les uit het verle den in". De commissie ging verder akkoord met de tariefs vaststelling voor de jachtha ven. en de verhoging van de '»>-:»"on voor verschillende re tributies. (Van een onzer verslaggevers) WESTDORPE De Centra le voor Bouw- en Woningtoe zicht in Axel heeft op dit moment een project in studie, dat behelst om de riolering van het buurtschap „Zwarte Hoek" aan te sluiten op de Afval Waterleiding Kanaalzo ne. De riolering van de Zwarte Hoek is al een tijdlang een probleem. Volgens wethouder A.C. de Beleir van Sas van Gent kan het afvalwater van het buurtschap niet langer ge loosd worden op de Canisvliet- polder, zoals het nu nog ge beurt. „Uit milieuoverwegin- ren moeten we daarmee stop pen, als we het wel blijven doen dan zitten we nog vijf entwintig jaar met de smur rie", aldus de wethouder. Vooral van de kant van het waterschap Axeler Ambacht is bezwaar gemaakt tegen de lo zingen op de Canisivlietpol- der. In opdraeht van de gemeen te Sas van Gent bekijkt de Centrale Dienst in Axel nu of het mogelijk is om de riolering via de Molenstraat naar het pompgebouwtje van de AWL op het sohuttersterrein te lei den. Vandaar zal het dan via een persleiding naar de Wes- tersohelde gaan. Het schoolbestuur van de la gere school te Westdorpe heeft de gemeente Sas van Gent of ficieel om de bouw van een nieuw gymnastieklokaal ver zocht. Wethouder de Beleir verwacht liet officiële verzoek elke dag binnen. Op het ogen blik maken de Westdorpse la gere schoolleerlingen gebruik van de beperkte mogelijkheden van het gebouw Concordia aan de Graafjansdijk. Vooral bij slecht weer is de afstand van de lagere school in de nieuw bouwwijk van Westdorpe tot het huidige gymnastieklokaal een minder prettige factor. Concordia werd indertijd door het voormalige gemeentebe stuur van Westdorpe aan de sdhool toegewezen omdat Sas van Gent voor de gymnastiek les te ver uit de buurt lag. Van de accommodatie van het gebouw Concordia maken zo'n tweehonderd kinderen ge bruik. Een ware modderpoel, waarin de herten moeten leven. (Van een onzer verslaggevers) GROEDE r In het herten kamp in Groede hebben twee damherten door ondervoeding het leven moeten laten. De dieren zijn, volgens dierenarts H. van de Vijver uit IJzendij- ke, het slachtoffer geworden van de abnormale weersom standigheden waardoor op het terrein veel water bleef staan, en er praktisch geen gras heeft kunnen groeien. Daar kwam bij dat de kleine dam herten door de grotere edel herten werden weggehouden van liet extra voedsel dat de gemeente Oostburg dagelijks laat brengen. De gemeente werd op deze situatie opmerkzaam gemaakt door de heer Koek werkzaam bij het vlak bij het herten kamp gelegen hotel Het Vlaamsche Duyn. „De dieren zijn helemaal ondervoed, ze staan tot hun knieën in het water, ze kregen te weinig voedsel. Sinds september vorig jaar is het hertenkamp een grote slikboel. En ais beheer der is de gemeente Oostburg er toch verantwoordelijk voor", aldus een verontwaar digde heer Koek. Gealarmeerd door hem scha kelde de gemeente dierenarts Van de Vijver in. „De slechte situatie is volgens mij geen nonchalance van de gemeen te," aldus de dierenarts. „Het komt voornamelijk door het abnormale weer, waardoor het, terrein ongeschikt voor herten is geworden. Dit heeft nie mand kunnen voorspellen, want normaal groeit er in deze tijd van het jaar voldoende gras". De beste oplossing voor de nog levende damherten twee lieten het leven bij ge vechten in de bronstijd zou volgens de dierenarts over plaatsing naar een ander ter rein zijn. De dieren zouden daarvoor echter geschoten moeten worden met een ver dovingsgeweer. „Ze zijn eoh ter zo verzwakt dat ik vrees dat zij een dergelijke verdo ving niet overleven", aldus de heer aVn de Vijver. De dieren onderbrengen in een schuur kan niet omdat een .dergelijke behandeling eveneens niet overleefd zou worden. Op zijn advies wordt nu krachtvoer bijgevoerd voor de damherten, op een zodanige plaats dat de edelherten er niet bij kunnen. Desgevraagd zei de heer Van de Vijver, dat het voor leken moeilijk is te constateren dat de herten on dervoed waren, waarschijnlijk de reden dat de toestand van de dieren niet beoordeeld kon worden door de man die dage lijks het extra voedsel in het hertenkamp brengt. Hengelen Zee'neugelclub de Knorhanen hield onder zeer slechte weersomstandig heden de tweede clubwed strijd van dit seizoen. F. IJs- ackers uit Vogelwaarde bleek bij het oude gemaal bij Osse nisse, waar werd gevist, de meest succesvolle hengelaar. Tussen tien en dertien uur be haalde hij er 390 punten. De verdere uitslag: 2. R. van Bunderen Sint Niklaas 385 pnt; 3. N. Duinkerke Hulst 380 pnt; 4. E. Strobbe Heikant 346 pnt. 5 N. de Neve Stekene 330 pnt. Zevenentwintig henge laars deden aan de wedstrijd mee. Diamanten huwelijk Op zaterdag (12 april) hoopt het. echtpaar P. Marten - Rombaut het diamanten lïuwelijk te vieren. Om elf uur 's morgens zal de drumband een serenade verzorgen bij het bejaarden centrum „Lindenhof", waar het echtpaar woont. Tussen halfdrie en halfvier is er eer receptie in de recreatiezaal van het centrum. In café ,,'t Gemeentehuis" wordt tussen halfviif en halfzes een recep tie gehouden. (Van een onzer verslaggevers) NIEUW-NAMEN „De verbouwing en modernisering van het parochiehuis in Nieuw-Namen gaat in ieder geval door". Dat verzekerde gisteren desgevraagd voorzit ter H. Vereauteren van da Stichting Saeftinghe. Volgens de heer Vereauteren is de Stichting Saeftinghe mo menteel in onderhandeling over een grootsere aanpak van de verbouwing, dip ze wil la ten uitvoeren. Dat is. aldus de heer Vereauteren. meteen een verklaring voor het feit, dat de werkzaamheden in het pa rochiehuis nog steeds niet zijn begonnen. Om de 75 procent subsidie uit de werkloosheids- bestrijdingspot in de wacht te kunnen slepen, had de verbou wd g oorspronkelijk voor 1 april begonnen moeten zijn. Volgens de heer H. Vereaute ren heeft men bij de dienst, 'ie deze subsidie toebedeelt, deze limiet opgeschoven in af wachting van de besprekingen met het ministerie van CRM, dat mogelijk ook een subsidie zal verstrekken. Die bespre kingen beginnen vanmiddag. De Stichting Saeftinghe heeft al eerder contact opge nomen met het gemeentebe stuur over de gewijzigde plan nen. Zoals bekend heeft de gemeente Hulst rich garant gesteld voor 300.000 gulden, het bedrag, dat volgens een raming van de centrale dienst met le oorspronkelijk geplan de verbouwing gemoeid zou zijn. De plotselinge plannen om de verbouwing grootser uit Ie gaan voeren zijn volgens de heer Vereauteren gebaseerd op de r-timcre subsidiemogelijk heden, die momenteel onder meer door de grotere werk loosheid zijn geschapen. Wanneer de besprekingen •net CRM over een grootsere aanpak van de verbouwing (men wil met name een grote re zaal) mislukken, worden aldus de heer Vereauteren, de oorspronkelijke plannen uit gevoerd. De heer Vereauteren lid, ontkende dat de gezamen- ook actief als gemeenteraads lid, ontkende, dat de gezame - lijke aannemers uit Nieuw- Namen, die onderhands voor het werk hebben ingeschre ven, een aanmerkelijk hogere prijs hadden bedongen, dan was geraamd. „De moeilijkhe den daaromtrent zijn nu wel opgelost De prijsverschillen zijn niet zo denderend groot", aldus de heet Vereauteren, die gisteren over de juiste bedra gen waarvoor de drie Nieuw- Namen,se aannemers het werk willen uitvoeren, nog niets wilde zeggen. (Van een onzer verslag TILBURG Het Zuid vindt liet weinig over de Winkelslui' 1975 te praten, zolans lu ontwerp voor deze it, niet in de kamer behai Staatssecretaris Hazek; dit wetsontwerp bii aan de kamer aanbieden Do voorzitter v NKOV-Zuid, de heer J bers gelooft niet zom; de Wiinkels iedere d, uur open moeten bi daarnaast nog een au week tot 9 uur. ..Als de Raad van Gi kelbedrijven nu maakt dat de consumei tot 7 uur 's avonds wil kopen, dan vraag ik waar deze wijsheid komt", aldus de voorziiti De heer Lambers v. Jammer, dat in de kwei de winkelsluitingen de ment zijn mening g kenbaar heeft kunnen Wel hebben dat ged partners in het ovei drie middenstander;::^—, ties NKOV, NCOV ei De genodigden bezichtige verenigd in het Overlegd™ de vakbeweging de De de raad voor bet Groo'.j bedrijf. Het NKOV-Zuid -»ctall titi#» een persbericht uit vakbeweging. $Qrand Theater Het is de heer la 'an onze oorrespondent) vooral te doen om deTOES Het Grand Theater van d» Decom, dat defGoes beschikt thans over "rofonische installatie, de bezoekers het ge- van vier zijden te Goes besc (t quadrof/ jarmee de id dus va op zaterdagmiddag zouden moeten worde, argument stoelt op te, dat de consument kj-ijgen. Vrijdag a.s. wor hoefte heeft aan de i - beid orn op zaterdag: rst<, i winkelen. De les^S de Decom, meestal dat werkt, ll iaa ïjgcu. V i ij«u6 er voor de bezoekers de uc/u vm "f ""-■■'t/te proeven mee genomen gaan winkelen. De I zal er muziek uit diverse r-, t meestal jnjften gehore worden ge- grootwinke acht Wanneer er jn de toe weten dor dat de zaterdagm.d zeer belangrijke ver dag is en dat de era een zeer groot gebruik van deze mogelijkheid' de heer Lambers. Hij drukt het belang van i sument in deze kwestie de klant is nog sted ning". Wanneer er in de toe films vertoond worden, roór geschikt zijn, zal nieuwe geluidsinstal sbruik worden gemaakt. Weersvo :rs gemi Vooruitzichten voor donder - ig en vrijdag, opgesteld door et KNMI op dinsdag om 1.00 uur: weinig verandering i het huidige weertype. ooruitzichten in cij- middeld over Neder- (Van een onzer verd»®» Voor donderdag: aantal uren 1 tot 8 min. temp.: om- 2 gr. max temp. um- 7 gr. Kans op een droog etmaal; 40 Voor vrijdag: aan- uren zon: 1 tot 8; min omstreeks 2 gr. temp.: omstreeks 8 gr op een droge periodi instens 12 uur: 70 pro- Kans op een geheel etmaal: 40 procent. OOSTBURG De sieve fractie in de raad van Oostburg steun geven aan ii van het college van K om in deze gemeente men tot functionele sies voor sport en cultn®] aan een subsidievero Hierdoor kan vanuit V' veld een grotere inbri den verwacht en mee: heid verkregen onit" verwachten steun, al' neer De Vries. „Twee gebieden binnen het Dit staat te lezen verzoek dat namens de: tie door raadslid Has Vries aan het college richt In het verzoek heer De Vries erop dal afzienbare tijd de gö een jeugdraad zal r; die als een der eersü^^^ zal krijgen het gestald DEN HAAG De water ■^in van dinsdagmorgen eeld door Rijkswater Konstanz 280 pl. 1 lelden 223 pl. 11, Plit jrf 360 min 9, Maxau 42 14, Plochingen 171 min heim 264 pl. 20, Stein 167 min 2, Mainz 281 pl kader liggen nagenoai], Bingen 158 pl. 1, Kaub 20 voor wat bereft bekjl. 1, Trier 369 min 29. Ko eng vanaf de clubs erjlenz 260 onv.. Keulen 25 gingen zelf. Op het gcontn 11, Ruhrort 438 min 1 de sport bestaat wel *obith 1085 min 4, Pannerden ren al een subsidieve: e kop 1051 min 4, Nijmegei, pi. 2, IJsselkop 941 min 1 'de IJssel 506 pl. 6, Deven 374 onv., Katerveer Spool •reluis 100 pl. 5, Monsin 547 10, Borgharen 4094 pl. 2(1 feld 1258 min 20. Grav :n de sluis 554 min 8. maar er is nog weinig van een geregeld 1*' van de verenigingen uit te stippelen en te beleid Hetzelfde geldt cultuursector". aldus raadslid die wijst op staan van de subsidie11 ning voor muziekge^i pen „Maar de culture'*1 omvat meer dan aller' muziekverenigingen", in het verzoek te let') vraagd wordt het coll' gezien de situatie bind welzi.insgebied en de aanzet die met het van een leugdraad is spoedig staopen te f": men om te komen tot 1 stet'en van een sportni tot hpt. inrtellen van eenl re ie raad dmrttoneri 1 lijkbaar met de jeugdraf'j ioog water Morgen, donderdag 10 apri1 op Zoom 3.16 en 15.? ïert 2.16 en 14.4 1.42 «r 14.(1 1.13 e*1 13 3.07 en 15.1

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 2