ROBUR-VOORZITTER DE KOK: roeg trekken aan trainers is bedenkelijk" ZAALHANDBALTOERN OOI VAN VOLHARDING GOES Trainingspakken voor Toerclub Hulst De Kastelijns grijpt titel onbedreigd RUSS TSJE( Autocross van ZE VAC Nederlagen Zeeuwse Honk Sport op r Laatste ronde strijd om schaaktitel Green Spi sport Optimistisch Ontwerp HW klopt Z aamslag JUNIOREN TEGEN BRABANT Licht niet al te best WOENSDAG 9 APRIL 1975 16 (Van onze sportmedewerker) GOES - Het vertrek van Robur-trainer Hans de Ridder naar de zaterdag-derdeklasser Kloetinge, waarvan een maand geleden reeds melding werd gemaakt via de pers, heeft Robur-voorzitter Guust de Kok tot nadenken gestemd. Eet wel, De Kok heeft niets tegen deze „overstap" en in het laatste clubblad van zijn vereniging wenst hij Hans de Rid der dan ook geluk met deze promotie en zegt hij er van overtuigd te zijn dat De Ridder het bij Kloetinge zeker wel rooien zal. In hetzelfde clubblad echter wijdt Guust de Kok ook een artikel aan de materie dat „de slag om de nieuwe trainer" steeds vroeger wordt ingezet door diverse clubs. De Kok: „Nog maar enkele ja ren geleden voltrok de trainers wisseling zich in mei, juni, hooguit april, nu begint men al in de eerste drie maanden van het jaar, om wat dit betreft spij kers met koppen te slaan. De Kok meent dat hieraan bedenke lijke kanten zitten. Hij meent dat het gevaar levensgroot aan wezig is dat er dan in de betrok- maar gezien de resultaten die Passieux boekte bij de training van de jeugd gaf men aan hem de vooorkeur. Passieux is nog niet in het bezit van det D-diploma maar hij zal zich aanmelden voor de eerstvolgende cursus en is dan gerechtigd om als trainer te fungeren De Kok: „In overleg met Passieux zal een nader pro gramma worden samengesteld ken verenigingen spelers zijn die wat betreft de trainingsavond, met de gedachte gaan rondlopen het trainingsbezoek en het oe- dat de vertrekkende trainer niet meer zo nodig gehoorzaamd moet worden. De Kok tegenover ons: „Bij Robur hebben we dit gelukkig nog wel kunnen opvangen, maar niettemin betreuren we het toch dat wij door vroegtijdige publi- katie ih depers, niet in staat wa ren reeds daarvoor onze spelers in te lichten over het besluit dat De Ridder had genomen Even min is het leuk dat er momenteel veel clubs zijn, die al aan een trainer gaan trekken wanneer deze nog midden in het seizoen zit Op deze manier raken we be slist van het amateuristische pad af Trouwens bij ons hebben we ook al moeten constateren dat het niet alleen blijft bij touwtje trekken om een trainer. Men heeft bijvoorbeeld ook al geprobeerd om één van onze jeugdleiders te strikken. Dit al les heeft met sportiviteit dacht ik niet veel meer te maken". Gelukkig kan Guust de Kok na deze problematiek, die hem toch echt bezig houdt, ook nog wel optimistische geluiden be treffende zijn vereniging laten horen. De kans op promotie naar de eersteklas zondagafdeling zit er immers nog steeds in voor Ro bur en dat zou al een heel mooi succes zijn. Het zou tevens een mooie start zijn voor Piet Passieux, die per 1 juli is benoemd als nieuwe trainer voor het „eerste" en te vens als oefenmeester voor de A-junioren. Op de nominatie stond een drietal kandidaten, fenprogramma voor het vol gende seizoen. Dit gebeurt dan tijdens een spelersbijeen komst". Robur hoopt ook dit jaar nog te kunnen beginnen met de bouw van een eigen clubhuis. Hiervoor zijn reeds diverse ac ties gevoerd om wat in de pot te krijgen, want uiteraard speelt bij dit plan het geld weer een grote rol. Dank zij het organise ren van onder andere een loterij klaverjastoernooi, bingo-avond en dergelijke grote of kleine ac ties streeft men er naar om zo'n f 15.000 voor het bouwfonds bijeen te brengen. Verder is er de wekelijkse reservering uit de toto en lotto en de gemeentelijke subsidie over 1974 waarvan men negentig procent moest reserve ren ten behoeve van een kapi taalsuitgave. Die keuze was na tuurlijk niet moeilijk: de bouw- kas. In de komende maanden gaat men gestaag door met de acties voor het bouwfonds maar het staat toch wel vast dat men ongeveer een bedrag van f 40 000 zal moeten lenen om de eventuele en men mag wel zeg gen toch concrete plannen voor de bouw van het „eigen huis" te realiseren. vormd bestaande uit voorzitter De Kok, P. Eeman en A. Huijs- mans en deze zal in de omgeving clubhuizen gaan bekijken, daarvan de tekeningen opvra gen en dan met een definitief plan ter tafel komen. Een speciale financiële com missie gaat weer na hoe men het goedkoopst en het meest ge schikt aan geld kan komen. Guust de Kok: „Het is allemaal niet eenvoudig en we willen ook niet onverwijld te werk gaan. Het gebouw moet neergezet worden op een gezonde finan ciële basis en als bestuur nemen we natuurlijk geen beslissing zonder dat een ledenvergade ring uitwijst dat men akkoord is. In mei of juni denken we tij dens zo'n vergadering met voor stellen te komen over de finan ciering van ons clubhuis. Ieder een in onze vereniging is gewle- dig enthousiast wat de stichting van dit eigen huis betreft, want men beseft terdege dat dit ill een grote behoefte zal voorzien". Robur-voorzitter Guust de Kok: „De jacht op trainers wordt veel te vroeg ingezet. Dat heeft weinig meer met amateurisme te maken". Een ontwerptekening is in middels verzonden naar de NSF en naar de KNVB. Hierop zijn adviezen gegeven en aan de hand daarvan worden de defini tieve tekeningen gemaakt. Er is een technische commissie ge- HULST - De KNVB- zondag-derdeklasser HW '24 uit Hulst heeft in een op eigen terrein gespeelde vriendschap pelijke voetbalwedstrijd met 2-0 (rust 1-0) gewonnen van de KNVB-zaterdag-vierdeklasser Zaamslag. De twee teams waren in de eerste helft aan elkaar gewaagd, maar na de hervatting had HW '24 het beste van het spel. De Hulster doelpunten werden ge maakt door De Schrijver en De Boov PETER GÖDDE eindigde op de derde plaats in een amateur- koers in Outer. Hij had een ach terstand van twee minuten op de winaar, de Noor Stein Braten, die de 105 km. in 2 uur en 45 minuten aflegde. Gerrit de Wit legde in het veld van 105 cou reurs beslag op de achtste plaats Ad van Elzakker werd twaalfde. (Van onze sportmedewer ker). GOES De Goese sport vereniging „Volharding" houdt op Hemelvaartsdag een groot internationaal zaalhandbaltoernooi in spor thal De Bevelanden. Dank zij de persoonlijke contacten die Volharding-trainer Louw Traas en Henk Nelisse (pers en propaganda afdeling Zee land) hebben kunnen leggen zullen de handbalfans straks sterke teams aan het werk kunnen zien. Men heeft on der andere beslag gelegd op de twee gerenommeerde Be lgische clubs: Sasja (Ant werpen) en Avanti (Lebbe- ke). Beide clubs zijn bekend door deelname aan het Europa- Cuptoernooi en staan ook nu weer hoog genoteerd in de Belgi sche Ereklas. In Sasja speelt on der andere de oud-Vlissinger Jan van Hanegem. Maar behalve deze twee sterke Belgische teams komen ook wat betreft de Nederlandse kant, uitstekende handballers binnen de lijnen, in dit senioren-toernooi voor he ren. U it Den Haag komt Hermes, terwijl Simplex Toy-Meteoor (Eindhoven) dat evenals Hermes ook uitkomt in de Nederlandse hoofdklas, eveneens in Goes present zal zijn. Hermes heeft vijf internationals in zijn gele deren, waaronder de Zeeuw Ronnie de Jonge, die in het wes ten van het land voor studie ver blijft De landelijke eerste klasser Mora Swift uit Roermond is eveneens een sterke formatie. De Goese club „Haringman", die vorig jaar de wisselbeker won (het toernooi was toen veel minder sterk bezet) is er ook nu weer bij en een „trekker" bij dit toernooi zal zeker zijn het team van de Zeeuwse Jeugdselectie (spelers van 17-23 jaar) Onder hen bevindt zich de oud- Goesenaar Cris Mijnsbergen, nu uitkomend voor het Middel burgse EMM. De organiserende vereniging „Volharding" com pleteert dit toernooi waaraan dus acht clubs deelnemen, die verdeeld worden over twee pou les. Voor een dergelijk toernooi komt er natuurlijk heel wat kij ken. In ieder geval is men nu een half jaar bezig wat de organisa tie betreft. Als sponsor bij dit evenement kon worden aangetrokken de Goese Rabobank en uiteraard is men daar zeer gelukkig mee. Trouwens ook met de toezegging van de gemeente Goes, die ga rant wil staan voor eventuele te korten. Het financiële probleem schijnt dan ook wel te zijn opge lost. Desondanks heeft men toch op zijn tellen moeten passen. Graag had men bijvoorbeeld landskampioen Sittardia naar Goes laten komen maar deze club vroeg in eerste instantie een bedrag van f 1200,- voor deel name en daarnaast nog eens f 300,- voor reiskosten. Hierop kon men beslist niet ingaan. Henk Nelisse, die overigens geen lid is van „Volharding' maar deze vereniging toch een warm hart toedraagt en daarom direct bijsprong toen hij werd gevraagd om het toernooi op po ten te zetten, meent trouwens dat de bezetting attractief ge noeg is om grote publieke be langstelling te trekken. Dat is zeker ook de bedoeling van de handbalafdeling van „Volhar ding" waarvoor Leen Korstanje de belangen behartigt in het be stuur van deze sportvereniging die in 1976 85 jaar bestaat, en over een grote en bloeiende gymnastiek en turnafdeling be schikt, terwijl men ook basket bal beoefent en in de toekomst ook met volleybal wil beginnen „Volharding" heeft nu zo'n 950 leden maar de handbalafdeling is wat klein. Men beschikt maar over 13 senioren die actief zijn en men kan dus maar één team op de been brengen. Vooral jeugd zou men graag tot zich trekken en er is ook gemis aan kader. En dit nu zijn vooral de factoren, waarom men een der gelijk groot toernooi als dit or ganiseert. Men wil hiermee de handbalsport in Goes en omge ving populair maken, nieuwe impulsen geven. Kortom het hele toernooi van „Volharding' is gebaseerd op uitbreiding van het ledental, voor de afdeling handbal en dat betreft dan zo wel dames als heren. Vooral ook een damesteam wil men graag van de grond krijgen. ff^FMQnAG 9 APRIL 1975 (Van onze sportmedewerker) OVEZANDE De teamwed strijden biljarten van het dis trict Walcheren-De Bevelanden zijn nu afgelopen. In de C 1 -klas zijn De Kasteleins uit Oude- lande onbedreigd kampioen ge worden. Dat zijn sterkste speler Hans Bruijnzeel na de eerste helft van de competitie kader moest gaan spelen bleek geen handicap te zijn voor De Kas teleins. Bruijnzeel begint ook in deze spelsoort namelijk goed op dreef te raken en een gemid delde van 15.000 was voor hem steeds bereikbaar. OBK uit 's-Heerenhoek kon nog verdienstelijk beslag leggen op de tweede plaats, dank zij het goede spel van de 72-jarige Be- rtus Korff, die in zijn laatste partij 12.25 scoorde en dat was voor veel jongere spelers niet be reikbaar. Er werden wat de C 1-klas betreft 18 wedstrijden gespeeld. De eindstand luidt: 1. De Kasteleins (Oudelande) 69 punten; 2. OBK ('s-Heerenhoek) 63; 3. DOS (Ovezande) 62; 4. HBC (Heinkenszand) 62; 5. ALM (Goes) 40; 6. ABV (Vlissin- gen) 17 punten. Omdat in de C 2-klas het Mid delburgse KOT zijn laatste wed strijd met 7-0 verloor werd stadgenoot Dampoort toch nog kampioen met 66 punten uit 18 wedstrijden. KOT werd tweede met 60 en Delta (Colijnsplaat) derde met 50 punten. Onder Ons uit Goes dankt het kampioen schap in de C 3-klas vooral aan sterk spel van Beugen en Ver wei). Zij verwierven 17 punten uit 10 wedstrijden. Deeindstand werd verder: 2. DOS (Ovezande) 50 punten; 3. TOG (Kortgene) 45; 4. ALM (Goes) 43; 5 BVW (Wemeldinge) 42; 6. OBK ('s- Heerenhoek) 20 punten. In C 4 A werd het resultaat: 1. BVW 65 uit 12; 2. Delta 63; 3. De Toekomst ('s-Heerenhoek) 54; 4 Onder Ons 53; 5. ABV 47; 6 OHGL (Kwadendamme) 46; 7. VEG (Souburg). In de andere poule van C 4 is evenals vorig jaar De Toekomst kampioen geworden met ruime voorsprong op de anderen waardoor zij het recht krijgen om met de winnaai van poule 1 om de titel te spelen. Eindstand poule C 4: 1 De Toe komst; 2. OKK (Kwadendam me); 3 DOS; 4. OHGL; 5. TOG; JMÜNCHEN (SID/DPA) - De eerste aanval van Tsjechoslo- uakiie op de Russische Ijshoc- kevhegomonie is milukt. Na een 1-0 moesten de 6. BVW; 7. HBC. Alle kampioe- nen zullen deelnemen aan d. ^XThun aartsrivaal een in Etten- ke ,rionlf van 5-2 toe- sutao, zodat hun itelkansen een gewestelijke ronden Leur. (Van onze voetbalmedewerkeii MIDDELBURG - Zaterdag 12 april spelen de jeugdplanst lectieelftallen van de afdeling Zeeland (A- en B-junioren) om het districtskampioenschap tegen dezelfde elftallen van dt afdeling Brabant. De winnaai neemt deel aan de strijd om het kampioenschap van Nederlani in het KNVB-sportcentrum it Zeist. De wedstrijden tegen Brabant worden gespeeld op het terrein van de v.v. Hoeven vlakbij het Bosbad Hoeven. De wedstrijd voor de| A-selectie begint kwart voor twee (2 x 40 minuten) en daar voor speelt de B-selectie on 12.00 uur (2 x 35 minuten). De Zeeuwse B-selectie word: samengesteld uit de volgende: spelers: Sjef Buzeyn (Aarden-! burg), Rudi Cornèlis (Hoofd plaat), Robbie Cuelenaere, Pete: van Eekelen, Jos van de Kinde ren en Paul Seghers van HW Tom Huyskens (Lewedorpse Boys), Cor de Jonge (Sluiskil] Robbie de Muynck en Henk Ot- tens van Breskens, Alex de Pap ter (Domburg), Ko de Ruyterèr Wim Verpoorte van Terneuzer Taco van de Velde (Middelburg en Leo Versluis van Beve landers. De A-selectie bestaat uit Ronnie van Hecke, Peter dt Jonge en Edu de Schepper van NAC (Breda), Frank Heymar, (Vhssingen), Paul van der Hooft, Jan Willem Leunisen Ronald de Neve van Terneuzen, Toon Hou tekamer (Wemeldinge), Simon Jasperse (Middelburg), Ad Jo- ziasse (VCK), Wim Kruf (Goes I Jan Meyers en Rene Repkesl (Kloetinge), Frank de Rooy (Vo-I gelwaarde), Rudi de Schrijver J (Steen), Stanny Soulimans 1 (Hoofdplaat), Hubert Vermeu len (GPC). flinke deuk kregen. Volgende week hebben de Tsjechen nog een kans. maar voorlopig heel de Sovjet Unie aangetoond, dat er van een terugval geenszins sprake is. Alleen in de eerste twintig mi nuten heeft Tsjechoslowakije gelijke tred kunnen houden. KIEV - Op het moment dt blijven, maar de buitenwac probleem geconfronteerd da heeft beïnvloed. Jan van Be' voor het Nederlands elftal v strijden tegen België en Joe kampioenschap, die 17 mei J Knobel werd door Van Bev ren van zijn voornemen op hoogte gebracht tijdens een sprek, dat de Roosendal maandagochtend had met PSV -ers Adrie van Kraay en J van Beveren én met manag Ben van Gelder en PSV-tran Kees Rijvers. Van Beveren die altijd te ke nen heeft gegeven graag inti nationaal voetbal te willen sj len, motiveerde zijn verrasser besluit als volgt: „Ik heb ve mezelf uitgemaakt, dat de co petitie bovenal gaat Ik ben sterk op een landskampiex schap gebrand, zeker nu we veel kans op de titel hebben, dat door een of andere reden i te laten lopen Ik wil ieder ris uitsluiten. De interland te] België valt net tussen de bela rijke wedstrijden tegen Ajax FC Amsterdam in Ik vind da er genoeg aan heb om me op (Van onze sportredactie) AXEL - De Stichting Snelheidsevenementen ZE- VAC (Zeeuwsch-Vlaamse Automobielsportclub) houdt op zaterdag 12 april de eerste autocross van 1975. Het woord autocross schrikt ve len nogal af, omdat men veelal denkt dat het een cross betreft waarbij het de bedoe ling is om zoveel mogelijk au to's in elkaar te rijden. Bij de ZEVAC is dit bepaald niet het geval. De autocross van de ZEVAC is afgeleid van de rallycross, een etiket dat al- (Van onze sportmedewerker) HULST - Het bestuur van de toerclub Hulst heeft uit handen van Paul Metz, eige naar van de pas geopende pla tenzaak „Paul's Music Centre" in Hulst vijftig trainingsjacks in ontvangst mogen nemen. Na het officiële gedeelte werd de Hulsterse toerclub waarvan ruim dertig leden aanwezig waren aan de pers en het pu bliek voorgesteld. Voor het bestuur van de toerclub Hulst is Paul Metz een welkome sponsor. Voorzit ter de Letter van de toerclub Hulst: „Een sponsor is voor een vereniging op de dag van vandaag gewoon een onmis baar iemand geworden We zijn dan ook bijzonder ver heugd dat U ons hebt willen steunen. Niet alleen namens het bestuur, maar vooral na mens de leden van onze ver eniging onze hartelijke dank." Nadat de fotografen hun werk hadden gedaan, werd de af vaardiging van de Hulsterse toerclub rondgeleid door de nieuwe platenzaak. In hun fel-gele trainingsjacken die de naam dragen van „Paul's Mu sic Centre" werd vervolgens de eerste rit door de Hulsterse binnenstad gemaakt. De toer club Hulst is op de Zeeuwsch-Vlaamse wegen geen onbekende meer. Buiten het organiseren van vele volkskoersen gaat het toer- gedeelte elke zondagmorgen weer op pad voor de weke lijkse toerrit. (Van onze sportredactie) ZIERIKZEE - In „Het Huis van Nassau" in Zierikzee zal za terdag 19 april de negende en laatste ronde van de strijd om de Zeeuwse schaaktitel worden ge speeld. Burgemeester De Mees ter van Zierikzee zal de eerste zet doen en gedeputeerde van sportzaken Van Geesbergen reikt aan het eind van de middag de prijzen uit. Het programma voor deze be langrijke laatste ronde ziet er als volgt uit: C. de Wolf - B Hend- rikse, C. Jansen - M Krijger, H Oosterhout - J Tholenaar, A den Hamer - H van de Graaf, W Geertse - C. Provoost, J de Lange - H de Ritter, W van Wijnen - M den Hollander, S Sanders - H Geertse, J Zwarts - R. van de Veken, M Wise - A van Oorschol, S van der Heijde A. Scheele, A van der Weel - M Westerweele De wedstrijden in Zierikzee beginnen om 14.00 uur. (Van onze sportredactie) TERNEUZEN - Het Zeeuwse Honk uit Terneuzen heeft zon dag in Brasschaat bij Antwer pen beide oefenwedstrijden voor softball en honkbal verlo ren. Het softball-team van Het Zeeuwse Honk, dat het eerst moest aantreden, verloor met 17-14. Geen slecht resultaat van het pas begonnen Zeeuwsch- Vlaamse team. De wedstrijd, die anderhalf uur duurde, gaf goed slaggeweld te zien, vooral van de goed op dreef zijnde Olga Hoog- enboom en Denise de Ridder. Verdedigend speelden pitcher Yolanda Uhjn en achter Domi nique Michielsen een sterke par tij. Dit oefenduel wekt goede hoop op de komende competitie, waarin eveneens tegen Bras schaat moet worden aangetre den. Het honkbalduel tussen Bras schaat en Het Zeeuwse Honk werd een boeiend duel waarin het enthousiasme van de Ter- neuzenaren tegen over de rou tine - vier spelers van Bras schaat komen uit in het natio nale Belgische team - kwam te staan. In de eerste inning was Het Zeeuwse Honk aan slag dicht bij een eerste punt, door dat Dio van Uytrecht mei ge waagd en snel honklopen nel derde honk bereikte, maar het sterke veld van de Belgen stond Terneuzens succes in de weg In de eerste en tweede innning kon Het Zeeuwse Honk Brasschaal ook op de nul houden dixit goed verdedigend werk van pitchei Ko Dooms In de derde en vol gende innings ga f de grote erva ring van de Belgen de doorslag en kon Brasschaat uitlopen lot 12-0 De Terneuzense ploeg toonde echter over voldoende karakter te beschikken en liet zich zeker niet overspelen Ten v Cuvpers speler-coach en linker- velder van het Belgische natio nale team tipte de Terneuzense ploeg als een van de favorieten in de komende competitie, waarin Het Zeeuwse Honk op het korfbalveld naast de grote vijver in Terneuzen thuiswed strijden tegen het Belgische Be- rchem Om 11 00 uur speelt de jeugd, om 13 00 uur is er een softballduel en om 15.00 uur een honkbalwedstrijd leen mag worden gebruikt voor de wedstrijden die de NRV op het circuit van Val- kenswaard houdt. De auto cross van de ZEVAC is in feite precies van hetzelfde kaliber, met als enige ver schil dat er niet in Valkensu- aard, maar in Axel op een fraai circuit wordt gereden. De autocross, die voor hel eerst in 1973 in Axel werd geïn troduceerd heeft veel verander ingen ondergaan. De coureur* hebben enorm aan hun wagen- gesleuteld, en de kwaliteit van het „wagenpark" is enorm ver beterd. Dat is trouwens wel ge bleken op andere circuits waa: verschillende ZEVAC-coureui: met fraaie prijzen gingen lopen In Axel komen alle Zeeuws J topcrossers aan het vertrek He' j circuit biedt vele voordelen voo: i het publiek. Het is geheel te j overzien, en de cross- 3 liefhebbers kunnen de wedstnjo j van start tol finish goed volgen j Bij slecht weer is het water het terrein in een minimum tijd verwijderd en de bezoeken kunnen hel circuit met de wagen tot op vijf meter naderen Bi slecht weer kunnen de bezoe kers de wedsi rijden gewoon in I hun eigen wagen volgen Niel al leen de coureurs hebben de kwa- liteit van hun wagens verbeterd ook de organisators hebben he: nodige gedaan om het circuit If verbeteren Een groot gedeela van hel cross-terrein is nu ver- hard Helaas ontbreekt het no; aan de nodige financiën om he: hele circuit van een verhardt bovenlaag te vrxtrzien Tevensu ,- er een speciale bus aangeschafi waarin de meetapparatuur i' ingebouwd Boven deze bus is dt positie van de commmentato: geprojecteerd De weiist rijden op het circuit nabij de watertoren in Axel be ginnen om 13 00 uur De cou reurs rijden Iwee keer vier ron den en een finale De wedstrijd- ronden zijn ingedeeld in vier klassen De toegangsprijs be draagt vier gulden Op 8 mei, 28 juni en 30 augustus houdt de Stichting Snelheidsevenpmen- ten ZEVT (Van onze speciale verslaggever) KIEV - Gisteravond trai PSV nog licht in het Cent stadion. Hicrhij bleek dat licht van hel grote stadion zo goed is als het overige deiTte van deze formida sportaccomndatie. De PSV die er thuis aan gewend zijn van de heste lichtinstallatie hun beschikking te hebben, len ht-l wat dal belreft vani lu-el wal minder moeien d heigeen toch wel eens een n ligt- invloed op PSV zou kui hebben. VOETBAL - Het Nedeilar militaire voetbalelftal h dinsdag in Vel.sen eenoefenv strijd tegen de eredivisie Telstar met 1-3 verloren B rust stond Telstar met 1-0 v (Van o BREDA - Aan het spor cupwedstrijden voetbal, d het wercldkampinenschai I aandacht besteed door ra TELEVISIE: Nederland de wedstrijd DinamoKiev I van de wedstrijd Leeds Ui ters van Genl-Wevelgem. Een rechtstreekse uitze I Juventus was gisteren nog kaartjes waren verkocht BELGIË (Nederlands Wevelgem, 19 30-21 15 u DUITSLAND II: 22 00 Ichen (beeldband). 23 30- lwedstrijd VS - Polen. IRADIO: HILVERSUM III lvanaf 20 00 uur FC Twe

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 16