HULST TERNEUZEN Noordstraat-pro Tel. 01150-7070 Lange Nieuwstraat Tel. 01140-2995 Steeds weer worden nieuwe opdrukken voor T-shirts verzonnen. Absorba heeft deze kinderen truitjes aangegeven :t daarop als vrienden de tijger, de dolfijn en de olifant. Ontwerpen van Absorba voor de kleinsten. De gestreepte pakjes zijn uitgevoerd in felle kleuren. Het model links werd met beestjes versierd. Sportieve en romantische kinderen. Voor wat betreft de kleding kan het deze lente en de komende-zomer alletwee. Naast de bekende spijker- en ribpakken wor den namelijk steeds meer pakjes en lange jurkjes ge maakt met romantische kantjes en bloemetjes. Deze twee uitersten bewijzen, dat er niet één duide lijke modelijn in de kinderkleren zit. Voor de meesten zal dit geen bezwaar zijn. Een dergelijke duidelijke modelijn houdt immers meestal in, dat er geen kleding te koop is, die er buiten valt. Nu kunnen ouders en kinderen terecht voor sportieve en romantische maar ook voor klassieke kledingstukken. Degenen, die voor de stevige, sportieve kleding kie zen vinden in de winkels nog steeds broeken, rokken en jasjes in bijvoorbeeld denim. Daarbij kunnen T-shirts worden gedragen met de meest uiteenlopende motieven en opdrukken. Jammer dat deze truitjes in een vaak zo slechte kwaliteit worden gemaakt, dat ze meer op weg werpkleding lijken dan op dingen die geruime tijd kun nen meegaan. De romantisch ingestelde ouders en kinderen moeten enkele onhandigheden op de koop toe nemen. In lange rokken en lieve, lichtgekleurde bloezen kun je je nu eenmaal niet zoveel veroorloven als in een gemakkelijk zittend spijkerpak. Mensen die dit niet zo'n bezwaar vinden kunnen vast wel iets van hun gading vinden in de lange rekken met over het algemeen katoenen kleren. Van katoen zijn ook vaak de kinderkleren die zijn uitgevoerd in de zogenaamde landelijke stijl. Hoofd doekjes en schortjes maken een belangrijk deel pit van deze collectie. Behalve wat orginele dingen op het gebied van strandkleding, zijn tenslotte ook de bekende, klassieke kledingstukken in de winkel te vinden. Rieja van Aart Nog steeds is kleding in denim zeer geliefff. Deze ontwer pen van Lee Cooper zijn versierd meteen konijntje en beertje van Dick Bruna. Onder het motto „Romantisch de nacht in" ontwierp Schiesser deze gebloemde kleren. Deze boerenkleertjes kocht C. en A. in.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 15