UtO Feest van hele bevolking In Hoek -laarzen in -Oosten NIEUWE BANEN SLUISE TENNISCLUB IN GEBRUIK De De Vriie Zeeuw TIN plloek Totaal BRT FILMDE WILDTUIN IN TERNEUZEN t Bibliotheek groeit nog steeds Voorzitter Sluiskil treedt af Retributies in Oostburg omhoog Bridgeclub Oostburg yerdachten van inbraak aangehouden I GOF.S Op verzoek van de gemeentepolitie te Goes heeft de gemeentepolitie te Dor- (trechl de 24-jarige uit Dor- drech! afkomstige J.D. aange houden op verdenking van dipfstal uit een aan de Zomer- weg te Goes gelegen bunga' low Werkgroepen Artiesten Philippine CPC HOUDT OPEN DAG Terneuzen Sluiskil Sluiskil 's-Gravenpolder Toneelmicldag WILT U OVER 'N TIJDJE TUSSEN UW EIGEN PLANTEN IN DE TUIN ZITTEN?? VISDAG 8 APRIL 1975 leer tke- rote de en bmt it an lan- ;er- val* ■een, fjke in it blij- hulp 1965 lati- hulp pde- de ef- I re- ge- 1 ge en IkI*- ra- ege- schreven aan het af neme» de activiteiten van de „J ders des doods" een i|' ganisatie van polities: die buiten hun diensttiji) recht in eigen handen om misdadigers die door mazen van de wet ware» kropen uit de weg ie men. Volgens niet officiële veris zouden de eskaders] doods sinds het einde der - tiger jaren zeker 2000 ]£,-. misdadigers hebben gedood, "i Een aantal agenten die, de eskaders behoorden ■»- V™ nu in de gevangenis op reohting of is het land wezen. Veel mensen n lopen met een vuurwapen] zak om leven en goed te schermen. Men verwacht er steeds meer „burgerij ten" ziul'len komen in de - schillende wijken van de j, Criminoloog Horwarth is stander van verbetering het politie-apparaat en ve ging van de salarissen politie. Als uiterste maat zou hij herinvoering va», doodstraf willen overwegen. Brazilië kerat momenteel leen de doodstraf voor drijven tegen de staatsve heid. Admiraal Flnriano Lima, de nieuwe gouve van de staat Rio de Ja» heeft reeds verklaard bestrijding van de een van de belangrijkste van zijn bestuur zal vormen, (Van onze correspondent) I HOEK De gehele bevolking van Hoek doet mee aan de feestelijkheden, die onder de naam „Hoek Totaal" van 30 april tot en met 5 mei worden gehouden. De hele or- isatie is nu al voor minstens negentig procent rond. Dit vertelt écn van de initiatiefnemers, de heer L. C. Fermont. Werd er begonnen met een paar mensen, die het idee kwamen om de woonkern Hoek in zijn totali teit te presenteren, er zijn momenteel honderdtwintig ledewerkers, die met enthousiasme hun taak uitvoeren. [„Het plan ls erg aangesia- v, aldus de heer Fermont. i*) homa vragen als regel mooie maar sterke laarzen: ronde neuzen. Maar we gen ook veel bestellingen Laarzen met puntige bijvoorbeeld, en wat het betreft, er is belangstelt voor nagenoeg alles, align! alfehuis, hagedis, noem af op". Een van de laatste grote stellingen kwam uit een i het 'iel op het eiland Bachren bü die betrof 350 paar dat van zeer hoogwaardige 1 en te it, totale waarde in de ora van de 12.000 dollar, agen De Tony Lama Com] ■teen heeft een jaarlijkse omzet d in 25 miljoen dollar en de talo- lingen uit het Midden-' vra- zijn nog niet zo dat het een dend ervan kan worden hoogd maar, zegt Stein, inte- draait lekker. Die laarzen kunt ons zijn „in" gaan raken, die de een ze draagt moet de noet der ze ook hebben. Echt lui rikaans en zo. Nou, dan want ze bij ons aan het >k!a- adres". naar dankbaar voor alles wat hij v ledaan, delen wij u mede, dat God ot Zich heeft genomen, gesterkt i niddelen der H. Kerk, mijn zorgzj >nze broer en oom US ADRIANUS DANIëLS weduwnaar van lanna Grada Verwaarsf ijd van 70 jaren. St.-Vincentiusvereniging. Oudenbosch: J. M. L. M. Daniels Familie Daniels Familie Verwaarst Familie Bomer h, 6 april 1975. Ginnekenstraat 5 april is er om 19.00 um- een eucha in de Basiliek, daarna is er gelei scheidnemen van de overledene in van het St.-Elisabethziekenhuis, eweg. ge uitvaartdienst zal plaatshebben april a.s. om 11.00 uur in de F' H.H. Agatha en Barbara te Ou< ïinancieel is de zaak hele 1 rond. De bijdragen per gezin zijn gemiddeld vijf gul den en dat vinden wij erg hoog. Ook de Hoekse midden stand doet in zijn totaliteit mee, bij de bedrijven hebben wij niet tevergeefs aangeklopt en de gemeente geeft ook een Hbsidie"- Toen dat allemaal voor elkaar was zijn er zes werkgroepen gevormd, die voor zover mogel'ijik, het zeer omvangrijke draaiboek hebben uitgewerkt- Het programma- K (Van onze correspondent) •"Wijdens absentie van de be woners was hier op 2 april ebroken. Op zaterdag 5 11 werd eveneens te Dor- dht aangehouden de tweede verdachte A.v.B. Beiden heb ben bekend de inbraak te heb ben gepleegd. De buit, drie ®rrekijkers en een hoeveel heid sieraden ter waarde van f 1200,- is door beide verdach ten in een haven te Dordrecht gfesmeten, nadat zij hadden verondersteld door de politie te zullen worden opgespoord. Na 'verhoor zijn beiden in vrijheid gesteld. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Het lezers, publiek van de openbare bi bliotheek in Terneuzen breidt zich nog steeds uit. Dat blijkt uit het jaarverslag van de ferneuzense bibliotheek-cen- rale dat gisteren is gepubli- erd. boekje is ook al gereed en zal nog deze week huis aan huis worden verkocht. De 25 Oud hollandse huisjes, die voor het feest worden gebruikt, zijn eveneens al aangekomen. Een paar ervan worden opgezet om de middenstanders een idee te igeven. Vermoedelijk zullen deze huisjes wel eigendom blijven. Op woensdag 30 april om 10 uur worden de feestelijkheden officieel geopend door burge meester J.C. Aschoff van Ter- neuzen. Om halfelf begint de braderie en ook de fototen toonstelling in de bovenzaal van het voormalige stadhuis, waar gedurende die dagen een informatiecentrum is gevestigd en politie en brandweer tijde lijk hun intrek nemen. De zes werkgroepen hebben allen een duidelijk omschreven taak. Zo is er een groep die alle horeca-aangelegenheden be heert. Dat behelst de inkopen, tap en bediening en de boe- renmaaltijd, die op de ope ningsdag wordt gehouden. Een tweede groep bouwt in samen werking met de Hoekse mid denstand de Oudhollandse huisjes en versiert het feest terrein. Een groep beheert de feesttent en zorgt voor de be geleiding van de artiesten, die in de grote tent, midden op de Markt optreden. Groep vier behandelt algemene zaken, als opening, oecumenische kerk dienst, die wordt begeleid woor het klank- en lichtspel van pastoor Omer Geilleit uit Breskens. Een groep verzorgt de publiciteit en zorgt onder meer voor de permanente be zetting van het informatiecen trum in het gemeentehuis. De laatste groep beheert de finan ciën, bemant de kassa's, contro leert de kaartverkoop en „be waakt" de begroting. Het totaal aantal gebruikers ■an zowel bibliotheek al fo- lotheek nam met 846 tot 7284. Het totaal aantal uitle ningen van de bibliotheek met de erbij Irehorende filialen be reikte de recordhoogte van 333.326. I Undanks al deze vrij optt mistische geluiden zit het bi bliotheekpersoneel nog steeds met levensgrote problemen, iet name het gebrek aan ïmte speelt hen parten. Het stuur van de bibliotheek et de toekomst echter opti mistisoh tegemoet, omdat ei dit jaar een noodvoorziening :omt in de vorm van het ^^—oormahge pand van de gara ge Mannaert aan de Willem de Z- st in de Basiliek. grafenis is er gelegenheid de ïaim^Kwijgerlaan. ren in Hotel „De Kroon", Markt - fl Wat betreft het uitlenen van boeken heeft de biblict"-~u -7 het afgelopen jaar nogal DANKBETUIGING vergrote belangstelling bij de zie' ien van mijn lieve vrouw en moe" itINA JOHANNA BIAS-SCHOUTE' niet mogelijk allen in een persoor- bedanken. gs deze weg onze oprechte dank z»L was voor ons een grote steun. S. Bias I en kindef 1 1975 23. bibliotheek wat |moeite gehad om sommige uit geleende boeken terug te kri] gen Oproepen laten de boos doeners koud, aldus het jaar verslag. Dit „a-sociale Bande- ,i;len" noodzaakte het biblio .theekbestuur om een speciale terughaaldienst in te stellen. Het aantal gebruikers van de fonotheek, de platenuit- leencentrale steeg het afgelo- pen jaar met 26 procent 717. Het aantal beschadigde 1 platen bleef binnen de perken. In september startte de fono- theek met het uitlenen van j*muziekeassettes De beperking 'om slechts drie platen per keer uit te lenen is ook opge geven Het aantal uitleningen lr s'-'-dien met 100 procent gestegen. Schieting Van een groot aantal arties ten is het al zeker dat zij naar Hoek komen. Verwacht kun nen alvast worden het Cock tail-trio, Avro's Top Pop, Pier re van Ostade, de optreedt als leider van de quiz waaraan de Hoekse sportverenigingen kunnen meedoen, de zanger Jacques Herb, de twee Pico's, Hava Naguila, en diverse or kesten De voetballiefhebbers kunnen op 5 mei hun krachten meten met de doelverdediger van NAC, Jan de Jong- Dege ne die de meeste doelpunten maakt, wint de Hoek-Totaal- Bokaal- In de loop van de maand april worden hiervoor selecties gehouden. Tenslotte is er op dinsdag 29 april een rechtstreekse radio uitzending evenals op vrijdag 2 mei. Bij die gelegenheid zul len er nog twee extra orkesten optreden. Donderdag a.s. (10 april) wordt in het hervormd kerkcentrum voor de bevol king van Hoek een overzicht van de stand van zaken gege ven en zal worden gevraagd om zoveel mogelijk de wonin gen te versieren en wordt er ook gevraagd om zoveel moge lijk in historische klederdracht te verschijnen. Op zaterdag 26 april trekt een reclamekara vaan door de gehele kanaalzo ne. (Van onze correspondent) SAS VAN GENT De CPC te Sas van Gent organiseert voor het personeel en voor de gezinsleden van hel personeel op de zaterdagen 19 april, 26 april en 3 mei een aantal zo geheten „Open deur dagen". Via deze „Open deur dagen' geeft de direktie van de fa briek de familie de gelegen heid eens een kijkje in de verschillende afdelingen te ne men. Op het programma staat ook het draaien van een film. Ver der is er gelegenheid om vra gen te stellen. De aanvang van de „Open deur dagen" steeds om 14.15 uur. De lucht buksvereniging „In de Roos" te Philippine hield een wedstrijdavond in het clubhuis bij H. Cornelis. De strijd ging dit keer tegen de „Missers" uit Aardenburg. In totaal na men 28 schutters deel- De winst ging naar Aardenburig imet 830 punten ,40 rozen, te lgen 786 punten (26 rozen) voor Philippine. De uitslag luidde als volgt: Philippine: W Taalman 166 punten (8), M. Vermeirssen 159 (5), H. Cornelis 158 (7), H. -Sogers 153 (2), en W. Neyt 150 (4). Aardenburg: L. Vercruyssen 173 (14), C. van Hérmon 166 (8), N. Kolmeyer 164 (7). Th. Kocquit 164 (6), en K. de Koeyer 163 (5). Op 15 april is er. opnieuw een wedstrijd tus sen de twee clubs, in het sportpark te Aardenburg. Gevonden voorwerpen Aan het bureau van de ge meentepolitie in Terneuzen kunnen inlichtingen verkregen worden over de volgende ge vonden voorwerpen: een aan tal huissleutels, en autosleu tels, een aanta-l verschillende kledingstukken, zoals hand schoenen, sjaals en dassen, en schoenen, portemonnees, bank biljetten, een kinderfietsje, een kentekenplaat, een para plu, bruine boodschappentas, een Duitse herder en een zil veren armband. SLUISKIL De huidige voorzitter van de zeehengel- club „Sluiskil" de heer J. Dhont is aan zijn laatste sei zoen als voorzitter bezig. De heer Dhont blijft dit jaar nog ln funktie tot aan de eerstvol gende bestuursverkiezing. De huidige eerste man van de zeehengelclub hanteerde vijf tien jaar de voorzittersha mer. De heer Dhont ls overigens de afgelopen week al in de bloemetjes gezet. Namen de driehonderd clubleden werd hem een Zaanse klok onver- han-digd. Tijdens een korte speech prees de secretaris van de zeehengelclu-b de heer Dal linga de kwaliteiten van de scheidende voorzitter. De hee Dallinga: „Het is uniek dat u het zolang heeft volgehouden. U heeft het ook gedaan gekre gen om de club erkend te krijgen bij de federatie. Bo vendien bent u een zeehenge laar die overal zit, zelfs tot in Frankrijk". OOSTBURG De financië le commissie van de Oostburg- se gemeenteraad gaat dinsdag 8 april een voorstel aan de raad bespreken om de retribu tierechten aan te passen aan de gestegen lonen en prijzen. Ofschoon door G.S. ook wordt aangedrongen op herziening van de precariorechten, willen b. en w. van Oostburg daar geen verandering in aanbren gen omdat de precariorechten pas in 1974 omhoog zijn ge gaan. Wat de retributierechten be treft zijn in het voorstel heel wat nieuiwe bedragen inge vuld. Het aansluiten van een perceel op het gemeentelijk riool gaat b.v. 75 kosten wan neer de aansluitlengte niet meer is dan zeven meter. Is dat langer, dan komt er pet strekkende meter ƒ27,50 hij. Het verlagen van een inrit gaat voor een lengte van ten hoogste 3.75 meter ƒ165 kos ten. Voor elke vijfenzeventig centimeter meer wordt ƒ27,50 gevraagd. Voor het ontstoppen van een riolering wordt geen bedrag genoemd. De werkelij ke loon- en materiaalkosten Bullen worden doorberekend. Tijdens de commissieverga dering zal ook worden gespro ken over reinigingsrechten en de tarieven van de jachthaven te Breskens. L02Z128 Kaarting Aan de kaarting bij café Atlanta namen 64 kaarters deel. De uitslag is als volgt: 1. B. Wieles, 2 W. van Waterschoot. 3- A. van Gassen, 4. W. Goeth-als, 5. Van Dix- hoorn, 6. mevr. David, 7. J. K-opels, 8. F. Barem-an, 9. A. Vervaet, 10. V. d. Branden. Topbiljart Het algemeen klassement van de Sluiskilse topbilj-artcloib Atil-anta" na 15 speeldagen luidt als volgt: 1 T- de Brouwer, 27 punten, F. de Brouwer 20, 3. W. Dub. belan 17, 4. R. Visser 14, 5, T. Wi-llemse 12, 6. T. Valkx 12. 7. V.d Vreede 10, 8. J. van Tatenbove 10, 9. E- van Hijfte 10, 10. A. Po-ppe 12 punten. Er zi-jn nog twee wedstrijden te spelen. NKV-dames De NKV-da mes afdeling Sluiskil houdt op donderdag 10 april een avond in het Gildehuis over „de nieuwe levensfase". De film ctie er wordt gedraaid handelt over menopauze. De avond -be gint om 20 uur. Een cameraploeg van de Belgische televisie nam gis teren de Terneuzense wild- tuin op de korrel. De opna men van het BRT-team zijn bestemd voor het program ma „Leef mee", dat op 12 april wordt uitgezonden. Een van de mannen, die de gang van zaken rondom de wildtuin uit de doeken deed voor het camera oog was de heer C. Leeflang, hoofd van de technische dienst in Terneuzen (links). Het programma van komen de zaterdag begint om 14.00 uur en duurt tot 14.30 uur. Pinksteraktle De Sluis kilse middenstandsvereniging „De driehoek" gaat een bal- lonwedstrijd organiseren op zaterdag 17 mei. De eerste prijs is een echte pony. De middenstandsvereniging De Driehoek bestaat momenteel uit elf middenstanders uit Sluiskil waar een ballon en een kaart gratis worden afge geven op de dagen voor de wedstrijd, op zaterdag 17 mei zullen alle uitgegeven ballon nen vanaf het Minister Lely- plein te Sluiskil opgelaten worden. Wie de grootste af stand afleigt is de uiteindelijke winnaar. Voor het terugkrij gen van de kaarten zal een tijdslemiet vastgesteld wor den- Concert Intermezzo De personeelsvereniging „Ome-ga" van het Elisabethziekenhuis te Sluiskil organiseert voor het personeel en patiënten donder dagavond 10 april een concert van de Sluiskilse zangveren ging „Intermezzo". Het concert wordt gegeven in de kapel van het ziekenhuis en begint om 20 uur. De Sluiskilse zang vereniging brengt tien liede ren. Voorts zingt de sopraan T. Jumelet werken van Schu bert, van Weber, en Lehar. De sopraan M. de Smet brengt liederen van Bach en Mozart, de bas A. Schelfout liederen uit „Die Zauberflöte" en de bariton A. Meeuwsen negro sprituals en liederen van T. Jordamo en Vincent do Chiara- Voor de muzikale begeleiding zorgen mevrouw H. de Feijter en de heer G de Caluwe. Collecte De collecte voor de Nederlandse Hartstichting heeft in 's-Gravenpolder f 609,75 opgebracht. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG De heren Brevet en Van Hee zijn de clubkampioenen van het sei zoen 1974-'75 geworden van de bridgeclub Oostburg. De kam pioensstrijd was uitgesmeerd over zes wedstrijden. De uit slagen in groep A: L Brevet en Van Hee 334,95 procent, mevr Brevet-Van Hijfte 326,38, 3. mevr. Rosseel-Van Veen 324,53, 4. echtpaar Ris- seeuw 312,34, 5 Arekenbout Fieters 304.16. Uitslagen in groep B 1 .Da mes Pieters-Risseeuw 331,64 procent 2. Bode-Ouweneel 329.27, 3. Hoffman-Schijve 308.83, 4. dames Christiaansen- Masclee 307.14, 5. echtpaar Lam- mertink 301.39. De dames Belderok en Ris- seeuw wonnen ln groep B de paasdrive 1975 met 65,28 pro cent. Winnaars in groep A werden de heren Wagena-ar en Van der Plas. Uitslag groep A: 1. Wagenaar-Van der Plas 62,50 procent, 2. mevr. Ros seel-Van Veen 61.11, 3. dames Brevet-Van Hijfte 53,17, 5. Ma-at-Voorhans 56,48, 4- mevr. echtpaar Faas 51,39. Uitstag groep B: 1. dames Belderok-Risseeuw 65,28 pro cent, 2. Brevet-Van Hee 61,11, 3. echtpaar Hamelink 55,09, 4. echtpaar Touw 53,24, 5. dames Drenth-Ouweneel 2,31. Uitslag groep C: 1 mevr. V.d. Dries-Bierbroeck 60,71 procent, 2. Huisman-Neve 57,74, 3. Arkenbout-Pieters 52,98, 4. echtpaar Lammertink 49,40, 5. Bode-Ouweneel 47,62- (Van onze correspondent) WESTDORPE De toneel vereniging Camere van Retori ca Sint Jan ten Steene geeft zaterdag 19 april in het cultu reel centrum „de Speye" te Sas van Gent een voorstelling van het toneelstuk „Puin" van de Belgische schrijver Maxim Kröjer. Het stuk zal 's zaterdags middags worden opgevoerd op uitnodiging van de bejaarden- bond van Sas van Gent. Het toneelstuk „Puin" behandelt een generatie-conflict na de oorlog 1940-1945. Zijn sommi ge scènes engiszings luchtig en modem, andere gedeelten zijn daarentegen sterk dramatisch. In november vorig jaar speel de de toneelgroep hetzelfde stuk tweemaal in Sint Jan steen, waarmee men veel suc ces oogstte. Breng dan als Stern-abonnee een nieuwe abonnee aan want dan ontvangt u als attentie een echte o conifeer o rozenstruik (naar keuze) o heester per maand Bank/Giro 11,54 kwitantie 11,79 ADRES: en wH het abonnementsgeld betalen: per kwartaal Bank/Giro 34,25 Q kwitantie 34,75 giro nr:BANK NR: De nieuwe abonnee is opgegeven door Stemabonnee NAAM:ADRES: plaats: Deze bon in open enveloppe ZONDER POSTZEGEL opsturen naar DE STEM antwoordnummer 112, Breda De nieuwe abonnee ontvangt ter kennismaking De Stem de eerste 2 weken GRATIS BERGEN OP ZOOM I,uxor, 20.00 uur: Met jouw tanden in mijn nek 18 j. Roxy, 20.00 um'; Keetje Tippel 18 i- Het Markiezenhof, Steen- bergsestraat 6 Expositie van Russische iconen (t.m. 22 mei). Geopend dag. van 10.0017.00 uur, zon- en feestdagen 12.00—47.00 uur Tweede hal Stadhui Kunst werk van de maand van W. Beerman uit Wouw (t.m. 30 april). Open ma. t.m. vrijd van 8.30-12.30 en 13.3017.30 uur. GOES Grand, 20.00 uur: Keetje Tippel 18 j. Museum voor N.- en Z.-Be- veland, Expositie Actuele Ar cheologie (t.m. 12 april). Open di. t.m. zat. van 10.0012.00 en 13.30—17.00 uui. HULST Bioscoopgebouw, 20.00 uur Rooie Sien 14 j. Stadhuis, Burgerzaal, Expo sitie werk Nederlandse leer lingen Academie voor Schone Kunsten te Sint-Niklaas (t.m. 10 april) Geopend ma. t.m zat. van 8.3012.00 en 13.30 17.00 uur. Galerie v. Geyt Steenstraat 20 Expositie van Kees Bol (t.m. 13 april). Open werkd. van 9.0012.00 en van 14.0018.00 uur, zond. van 14.3017.00 uur. Op dinsd. ge- loten. MIDDELBURG City, 20.00 uur: The man with the golden gun 14 Schouwburg, 20.00 uur: „De stilte aan de andere kant van de heg", van Eric Schneider door Zuidelijk Toneel Globe. Zeeuws kunstenaarscentrum. Lange Noordstraat 57 - Hen drik Baartman, grafimathema- tlca (tot 10 april). Geopend dl. tot zat. 14.00—17.00 uur. Stad huis Vleeshal, Hans Pruysen met tekeningen, gouaches en schilderijen (tot 13 april) Dag. 10.0017.00 uur en zon dag 14.00—17.00 uur. Zeeuws Museum, Recente archeologie Joop Dam (t.m. 29 april). Da gelijks behalve zondag en za terdag. OOSTBURG Ledel theater, 20.00 uur Vrouwen, die er de tijd voor nemen 18 j ROTTERDAM Luxor theater, 20.00 uur „Waar blijft de tijd?" met Willy Walden en Piet Muyse- laar. De Doelen (grote zaal) 20.1'5 uur: Concert door Kon. Bond van Zang- en Oratori- umveremgingen. De Doelen (kleine zaal), 20.15 uur: Ka mermuziekvereniging Quartet- to. Itaharïo. Hofplein Theater, 20.15 uur: Rients Grataina met „Regen op het Bloemkoolcor so". Schouwburg, 20.15 uur: Stadstoneel Rotterdam met „Maria Stuart". Piccolo thea ter, 20.15 uur: Toneelgroep Baal met „De dame met de camelia's". SAS VAN GENT, Galerij Ui lenspiegel, Westkade 71 - Ex positie schilderijen van Rik Jager (t.m. 30 april). Open van 9.00—12.00 en 13.30—18.00 uur. Vrijdag tot 21.00 uur, zond van 14.00—18.00 uur, op woensdag gesloten. De Vlaan deren, Expo itie werken van knstsohilder John Verschu ren en wandkleedvervaardlg- ster Digna Blaauw (t.m, 14 april) SLUIS Oude Seminarie, St. An- n-astr. 46 - Expositie olieverf schilderijen van Ben Bonte. Geopend dag. 14.0018.00 uur (t.m. 13 april). TERNEUZEN Luxor, 20.00 uur: My fair lady a.l. Stadhuis, Expositie Variaties ln textiel. Geopend ma. t.m. vrijd. 8.0018.00 uur, vrijd. 19.00—21.00, zat. 14.30—16.30 uur (t.m. 14 april). Artihof, Foto's Cor J. de Boer, geopend ma. t.m. zat. 10.0018.00 uur (t.m. 30 april). Terneuzensmu- seum. Burg. Geillstraat 2 SBK Zeeland kunst uitleen (t.m. 12 april) Open di. t.m. zat. van 14.0017.00 uur. VLISSINGEN Alhambra, 20.00 uur: The man with the golden gun 14 Vestzaktheater, 20.30 uur: ,3of' van Claude Faraldo. Filmhuis Jeugd en muziek. WESTDORPE Galerie Troutzaerte - Ex positie kleinplastiek en kera miek van Stolk (t.m. 15 april) Open di. t.m. zat. 9.0018.00 uur. Zondag 14.0018.00 uur. Op maandag gesloten. ANTWERPEN Prov. Centr. Arenberg, 20.00 uur: „Bloemekee" show dooi de „Strangers". BRUGGE Stadsschouwburg, 20.00 uur: „Dit leven, jouw leven" van Willem Saroyan door N.T. Gent (Van onze correspondent) SLUIS Met een forse slag joeg burgemeester mr H.P.L. van den Belt een bal door een papieren spandoek en sterde hiermede de twee nieuwe ba nen van de tennisaccommoda- tie in Sluis in gebruik- De voorzitter van de Sluise Ten nisvereniging, de heer G. van Daele. toonde zich zeer ver heugd over de totstandkoming van deze uitbreiding. Beperkte accommodatie stagneerde de laatste jaren het ledenaantal en er waren steeds moeilijkheden bij de competi tiewedstrijden en bij de orga nisatie van het bekende Bel- forttoernooi. Hij hoopte dat deze moeilijkheden thans voorgoed voorbij zouden zijn Namens de Aardenburgse tennisclub SJET bood voorzit ter J. Trapman zijn gelukwen sen en tevens een geschenk aan. De opening werd vooraf gegaan door een demonstrati»- wedstrijd tussen Robert Jan v.d. Feen uit Goes en Kees van Meurs uit Hoovelaken, dia beiden reeds tweemaal het Belforttoernooi hadden gewon nen. Van der Feen wist deze wedstrijd te winnen doch had er wel drie sets voor nodig, 63, 46, 62. Na de ope ning werden de banen direct in gebruik genomen voor een toernooi tussen LTVS en de tennisclub uit het Duitse stad je Heimbach; sinds kort de zustergemeente van Sluis. Za terdag en zondag werden er in totaal 18 wedstrijden gespeeld, waarbij de Duitsers zich met 1-0 gewonnen partijen de sterksten toonden. De Sluise tennissers verbroederden zich zaterdagavond met hun Duitse collega's bij een dineetje in Bon Apetit, gevolgd door een gezamenlijk bezoek aan de bowling in Duinbergen. Vriendschapsbanden werden aangeknoopt, wat tot gevolg had dat een aantal Sluisenaren zal deelnemen aan het tennis, toernooi, dat tijdens de pink sterdagen in Heimbach wordt gehouden Uitgave Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland RAVONKANTOREN TERNEUZEN Nieuwstraat 9 tel 01150-7920 (4 lijnen): HULST: Steenstraat 14. tel. 01140-3751 (3 Lijnen); GOES: Klokstraat 1, tel. 01100-8030 (3 lijnen) KANTOORUREN Maandag t.m vrijdag 8 18 12 30 en 13.30 17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Breda Maandag t.m vrijdag var 16 00 - 20 00 uur. en zondag van 20.00 - 22 00 uur tel 01600 22341. BEZORGKLACHTEN Zeeuwseh-Vlaanderen: tel. 01140-3751 Midden-Zeeland 01100- 4944 REDACTIE Chet Zeeuwse redactie S C. Augustijn, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen te) 01150 7920. privé Lorentzlaan 50, Terneuzen, tel 01150 5745. algemeen redacteur Zeeland dra J Bouwman», kantoor Klokstraat 1, Goes tel 01100 8030 privé Zuidvliet- straat 53. Goes, tel 01100 8138. redacteur Midder,-Zeeland: G. van Berkel kantooi Klokstraat 1 Goes, tel 01100 8030, privé Voorburcht 37 Kapelle tel 01102 2320: redacteur voor Terneu zen en Kanaalzone P de Schipper kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen. tel 01150 7920 privé Noordstraat 45 Hoek, tel 01154 155b redacteur voor Oost-Zeeuwsch Vlaanderen H. Postma kantooi Steenstraat 14, Hulst teL 01140 - 3751. privé Walmolenstraat 12, Hulst tel 01140 4159 Redacteur voor West /.eeuwsch-Vlaanderen: R van der Helm, Melkweg 40, Oostburg rel 01170 3370; foto-lournalist voor Zeeland C J de Boer kantoor Nieuwstraat 9. Terneuzen, teL 01)51) 7920 pnvè Langs de Kreek 58. Terneuzen tel 01150- 3137 sportredactie Zeeland A Koomen, Troelstralaan 8, AxeL tel 01158 2594. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland: W Hendriks, tel 01140 3751. ADV ERTENTIE- EXPI OITATIE Inspecteur Zeeland C. Menu, teL 01150 5839.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 5