BADMINTONTOERNOOI GESLAAGD Terneuzen winnaar in Oostburg Stormvogel winnaar van „„kilometer" Sint-Aloysius grijpt weer naast promotie Twee surprises in volleybalcompetitie Overwinning Morres-dames ZUIDWESTERS VERLIEST PUNT üitspr Leeds United Barcelona o Selgische t. .T-yM feSSS-" uwS. Vijfde plaats Taalman Nederlaag voor FC Het Centrum Jeugdduels badminton sport IWÊÊ—mmmm—m DINSDAG 8 APRIL 1975 DINSDAG 8 APRIL 1971 (Van onze badmintonmedewerker) OOSTBl'RG - Het in Oostburg gehouden Rheinhold- en Mahla-badminton-propagandatoernooi is organisatorisch, sportief en qua sfeer een groot succes geworden. De toe schouwers konden een doorsnee van het Zeeuwse badminton aan hel werk zien, aangevuld met het Rotterdamse Metro. De wedstrijden, die elk uit vijf partijen bestonden, werden ge speeld in een poule voor de eerste en tweede klas, de derde klas en een achttal teams, bestaande uit recreatiespelers en speelsters. In de poule van de teams van de eerste en tweede klas kwam het op de eerste dag al gelijk tot een confrontatie tussen beide favorieten Terneuzen-A en Avanti-2. De Mid delburgers verloren deze wedstrijd waarschijnlijk door een tactische fout in hun opstelling. Ze lieten namelijk niet hun sterkste man het enkelspel spelen, wat uiteindelijk winst voor Terneuzen betekende. (Van onze zwcmmedewer- ker) VLISSINGEN - Voor de vierde keer in successie is de Stormvogel winnaar gewor den van de door haar georga niseerde „een kilometer van de Stormvogel". Zowel de Vlissingse dames als de heren kwamen als de sterksten uit het water. De eindstand luidt bij de dames: 1 de Stormvogel-A 12.45.5, 2 Luctor 13.10.4, 3 de Schelde 13.17.0, 4 de Braakman 13.32.6, 5 de Ganzen 14.10.8, 6 Stormvogel-B 14.36.5. Eindstand bij de heren: 1 Stormvogel-A 11.29.4, 2 Luctor 11.58.3, 3 de Schelde (Van onze sportredacti I KIEV - Kees Krijgh Ie samen met Gerrie Deijkei bijna twee jaar lang het wijs dat de taak van trainer niet alleen bestaa het aantrekken van talen maar evenzeer om deze lenten optimaal voor het tal te benutten door ze juiste plaats in het elftal te kennen. Immers Deijl kwam als aanvaller n PSV en Krijgh als aam lende middenvelder. Bt spelers fungeren nu al bi twee jaar lang als vleuj Marathon 3 en Rheinhold en Mahlu 1, juist gepromoveerd in de districtsrompetitie, hebben op ondubbelzinnige wijze ken nis gemaakt met het niveau uit de eerste klas. De Vlissingers kwamen uiteindelijk nog het be ste uit de verf met een derde plaats. In de derde klas werd verbeten strijd geleverd, maar tegen het badmintongeweld van Metro uit Rotterdam was geen kruid gewassen. Het won in deze poule al de wedstrijden met 5-0. Astroiden kwam met een tweede plaats verrassend uit de bus. Hartverwarmend was het badminton in de beide poules van de recreatieteams Enthou siast en ongedwongen brachten (Van onze sportmedewer ker) ZIERIKZEE- HULST - FC Taalman de zaalvoet balkampioen van het dis trict Hulst is er zaterdag middag in de gemeente lijke sporthal in Zierikzee niet in geslaagd de titel van Zeeuws kampioen te behalen. Het was de dis- trirtskampioen van Zie rikzee zeil. die voor eigen publiek zaterdagmiddag zijn titel wist te prolonge ren. Voor het Hulsterse FC Taalman werd het na een felle strijd een vijfde plaats. De Zeeuwse titelstrijd kreeg in de voorlaatste wedstrijd - Vlissingen tegen Zierikzee - zijn be slag Het team uit Vlissin gen had aan een gelijk spel al voldoende om zich kampioen te kunnen noemen, en in het begin zag het daar ook allemaal naar uit De Vlissingers namen in het begin niet al te veel risico's, en toen men zelfs een 1-0 voor sprong nam, zat men he lemaal op fluweel Dat dachten ook veel suppor ters, maar het geneel pakte helemaal anders uit. Zierikzee kwam te rug, en toen men gelijk maakte was de strijd weer helemaal open Een strijd die voor het thuisspelende Zierikzee pas begonnen was en aangemoedigd door volle tribunes ging Zierikzee fanatiek in de aanval Dat resulteerde een vijftal minuten voor tijd in de beslissende tref fer, en meteen was de nieuwe Zeeuwse kampi oen bekend Over enkele weken zal de Zeeuwse kampioen in twee wed strijden moeten uitkomen tegen de zaalvoetbalkam pioen van Brabant, waar van de winnaar het dis trict Zuid I mag verte genwoordigen in ae strijd om het Nederlands kam pioenschap De prijsui treiking van hel Zeeuws kampioenschap vindt plaats op 29 mei in Goes Uitslagen Zeeuws kampioenschap Middel burg - Goes 3-2, Zierikzee Terneuzen 1-1, Vlissingen Hulst 4-2, Goes - Terneu zen 4-2, Middelburg - Vlissingen 0-3, Zierikzee Hulst 3-0, Terneuzen - Vlissingen 3-1, Goes - Zierikzee 0-5, Hulst - Middelburg 2-1, Vlissin- fen - Goes 3—1, Hulst - 'erneuzen 1—1, Middel burg - Zierikzee 3-2, Hulst - Goes 1-1, Vlissin- §en - Zierikzee 1-2, Mid- elburg - Terneuzen 4-6 Eindstand 1 Zierikzee 5 7 pnt (13-5), 2 Vlissingen 5-6 12-8). 3 Terneuzen 5 6 pnt (13-11). 4 Middel burg 5 4 pnt (11-15). 5 Hulst 5 4 pnt (6-10), 6 Goes 5 3 pnt (8-14) deze teams hun wedstrijden tot een goed einde, met als finalis ten Terneuzen en Van Gorp uit Oostburg. De routine van de Terneuzenaren bracht hun tens lotte de overwinning Na afloop werd door de wedstrijdleider Hans Brand iedereen bedankt voor zijn of haar medewerking. Wethouder Claeijs van sportza ken der gemeente Oostburg, in het bijzijn van de ambtenaar sportzaken, de heer De Munck, reikte hierna in de sfeervolle kantine van sporthal De Veer- hoek de vele prijzen uit Het vol gend jaar wordt dit toernooi ge promoveerd tot officieel bond- stoernooi van de Nederlandse Badminton Bond In principe is hiervoor toestemming verleend. UITSLAGEN: Eerste en tweede klas: Rhein hold en Mahla 1 - Avanti 2 0-5, Terneuzen A - Terneuzen B 5-0, Marathon 3 - Rheinhold en Mahla 1 5-0, Avanti 1 - Terneu zen A 2-3, Terneuzen B - Mara thon 3 0-5, Rheinhold en Mahla 1 - Terneuzen A 0-5, Terneuzen B -Avanti 2 0-5, Marathon 3 - Terneuzen A 1-4, Rheinhold en Mahla 1 - Terneuzen B 2-3, Avanti 2 - Marathon 3 4-1. Eindstand eerste en tweede klas: 1. Terneuzen A 8 p., 2 Avanti Middelburg 6 p., 3 Mara thon 3 Vlissingen 4 p., 4 Terneu zen B 2 p., 5 Rheinhold en Mahla Een overzicht van het toernooi in Oostburq. Uitslagen recreatie: Terneu zen - Rheinhold en Mahla 3 3-2, Van Gom - Rheinhold en Mahla 4 3-2, Cadzand - Avanti 3-2, Astroiden - Aardenburg 5-0, Avanti - Terneuzen 0-5, Aar denburg - Van Gorp 2-3, Rhein hold en Mahla 4 - Astroiden 2-3. Terneuzen - Cadzand 4-1, Van Gorp - Astroiden 4-1, Rhein hold en Mahla 3 - Avanti 5-0, Rheinhold en Mahla 4 - Aarden burg 3-2. Finale recreatie: Terneuzen - Van Gorp 4-1, Rheinhold en Mahla 3 - Astroiden 5-0, Cad zand - Rheinhold en Mahla 4 2-3, Avanti - Aardenburg 2-3. Eindstand recreatie: 1 Ter neuzen, 2. Van Gorp, Oostburg, 3 Rheinhold en Mahla 3 Oost- burg, 4 Astroiden Oost- Souourg. 5 Rheinhold en Mahla 4 Oostburg, 6 Cadzand, 7 Aar denburg 8 Avanti Middelbuig. 1 Oost burg 0 p. Ter- Derde klas competitie: neuzen - Astroiden 2 2-3, Pluumpje - DOK 3-2, Metro - Terneuzen 5-0, Astroiden 2 - Pluumpje 4-1DOK - Metro 0-5, Terneuzen - Pluumpje 4-1DOK Astroiden 2-3, Metro Pluumpje 5-0,Terneuzen - DOK 3-2, Astroiden - Metro 0-5. Eindstand derde klas compe titie: 1 Metro Rotterdam 8 p., 2 Astroiden Oost-Souburg 6 p3 Terneuzen 4 p., 4 Pluumpje Goes 5 DOK Oost-Kapelle 0 p 2p. (Van onze sportmedewerker) HULST Het eerste heren team van de voetbalclub FC Het Centrum uit Hulst - dat ook in de OZO- bedrijfsvoetbalcompetitie met enkele teams deelneemt - speelde op de OZO-terreinen in Hulst een vriendschappelijke wedstrijd tegen de Engelse ver eniging Bowes Lyon Hoose Herts uit Londen. De Engelse ploeg won met 4-1. De dames van FC Het Cen trum kwamen er tegen de En gelse dames helemaal niet aan te pas en verloren met 7-2. (Van onze tafeltennismede- werker) GRAAUW - In de hoofd klas A is het Schiedamse Bruynzeel Kitchen 2 kampi oen geworden na een 2—8 zege bij Scylla 3. Laatstge noemde team degradeert hierdoor, terwijl Bruynzeel automatisch naar de promotie-ereklasse promo veert. Evenals het vorige competitiedeel grijpt Sint- Aloysius 1 nu weer net naasl de titel, al wonnen de Zeeuwsch- Vlamingen in Gouda tegen Ken Bernard 1 de wedstrijd met 3-7. Dumez en Malthijssen wonnen dit maal al hun partijen, terwijl René van Dijk twee tegen- punten moest toestaan. Ac cent Swift werd door SKF met 6—4 geklopt. Het inde competitie zo uitste kend gestarte Middelburg-Zuid I vond in de overgangsklasse zijn Waterloo" tegen het Roos- endaalse Deso I. dat in Middel burg kans zag met 4-6 aan het langste eind te trekken, waar door Deso zijn kampioenskan sen verstevigde Middelburg- Zuid wist in een gelijkopgaande strijd een 1-4 achterstand eerst nog weg te werken tot 4-4. maar in de resterende partijen glipte de winst nog uit handen Ker- slen was de enige die lot twee maal winst kon komen. Sint- Aloysius 2 boekte een belang rijke 9-1 zege tegen Twenty One Up. waardoor de Graauwse re serves met nog twee wedstrijden te spelen aan een punt vol doende hebben om zich veilig te weten voor degradatie. Paul van Laere en André Louwen scoor den ieder driemaal Luto 1 maakte bij Noad 2 geen fouten en won met 2-8, waardoor de Tilburgers nu alleen aan de lei ding staan De zaterdag te spe len ontmoeting tussen Deso - Luto kan reeds de kampioen op leveren bijeen gelijkspel voorde bezoekers Kampioen Wil no 1 wist met twee spelers De Mep pers met 4-6 te kloppen. De wilno-reserves die in de promotie-overgangsklasse Fla mingo's moesten verslaan, om een kans te behouden om degra datie te ontlopen, slaagden hierin met helemaal, want het werd 5-5 Mede doordat Slager faalde Bij de landelijke jeugd werd Avanti 1 door. een 1-9 score bij Shot kampioen van Nederland bij de meisjes, voor het Sint-Aioysius-trio, dat met 7-3 Koningslust klopte In de B-klasse jongens behaalde het uit Wim Legman, Johnny Ga- bnëlse en Eddy Verkaart be staande Middelnurg-Zuid 1 de titel, dank zij een 1-9 zege bij Alblasserdam, waardoor het naar de A-klasse promoveerde De overige uitslagen zijn meis jes MZ 1 - Tatic 10-0, Scylla - Sint-Laurens 10-0, Jongens Middelburg-Zuid 2 - Bruynzeel Kitchen I 9 (Van onze volleybalmede werker). TERNEUZEN - In de Zeeuwse volleybalcompeti tie zijn er twee regelrecht sensationele uitslagen te melden. In de eerste klas bij de dames leed koploper Mor- res Hulst 3 een eerste 1-3- nederlaag tegen naaste bela ger Herstaco EWC en in de eerste klas heren zag Voor waarts de laatste wedstrijd van een verder goed seizoen jammerlijk de mist ingaan door met 2-3 van Kikkers te verliezen, zodat de kampi oenskansen voor Voorwaarts nu wel verkeken zijn. Morres Hulst 3 kwam na de uitstekende bekerprestaties met duidelijk minder animo binnen de lijnen dan Herstaco EWC, dat graag voor promotie in aan merking wilde komen en zich daarvoor wel eens wilde waar maken. Herstaeo dat heel het seizoen in de schaduw van Mor res heeft moeten staan, verraste de thuisclub op alle fronten. Zowel verdedigend als aanval lend speelde Herstaeo een uit stekende wedstrijd met Anke v. d. Bliek in de hoofdrol. Geen en kel blok van Morres was bestand tegen aanvallen van haar hand. zodat ze met de regelmaat van de klok kon blijven scoren, waarbij de andere speelsters met goede aanvallen en geplaat ste ballen nog voor de nodige on rust in de Morres-gelederen konden zorgen. En daar tegenover kon de lijs taanvoerder maar bitter weinig stellen. Veel aanvallen van Mor res verdwenen gewoonweg in het net en vooral het feit dat Herstaco het initiatief constant naar zich toetrok, zorgde ervoor dat Morres nooit zijn normale niveau kon bereiken In de eer ste twee sets hielden de beide ploegen elkaar lang in even wicht Via 15-13 en 14-16 kon er met een gelijke stand aan de derde set begonnen worden, waarin Herstaco zich duidelijk superieur toonde aan de Morres-dames De bezoekers wonnen deze set met 8-15 In de vierde set moest eerst nog een achterstand weggewerkt wor den voordat Herstaco de strijd met 13-15 in zijn voordeel kon beslissen Zeker een verdiende overwinning voor de beste ploeg, die Herstaco nu op een punt achter Morres brengt, maar dat waarschijnlijk toch te weinig zal zijn om de titel nog van Morres af te kunnen pak ken. Voorwaarts is er tegen Kik kers niet in geslaagd dit seizoen succesvol af te ronden. Evenals in de voorlaatste wedstrijd moesten er ook nu weer twee punten worden afgestaan, wat een teleurstellende afronding betekende van een goed seizoen voor Voorwaarts. Door dit pun tenverlies zijn de kansen op een titel praktisch nihil geworden, omdat Voorwaarts vier punten is komen achter te staan op Roe- lofs Scheldesport en zelfs werd gepasseerd door Blok '73 1, dat nu een winstpunt meer heeft. Voorwaarts kon in de eerste set maar moeilijk in zijn spel komen. Tot 9-9 ging de strijd nog gelijk op, maar daarna stond Kikkers de thuisclub geen punten meer toe en het won de eerste set met 9-15. In de vol gende twee sets was Voorwaarts echter duidelijk de meerdere van de bezoekers. Er zat wat meer variatie in het spel van de thuisclub, dat met 15-8 en 15-7 een 2-1 voorsprong opleverde. In de vierde set leek Voorwaarts de strijd te gaan beslissen. Kik kers keek al snel tegen een 11-6 achterstand aan, wat door goed verdedigen weer ingehaald kon worden tot 12-12, waarna het doek viel voor Voorwaarts, om dat Kikkers deze set met 12-15 won. De laatste en beslissende set ging lang gelijk op Er werd van veld gewisseld bij de stand 7-8, waarna wederom Kikkers de thuisclub verraste op goed verdedigend spel, wat in een 14-7 voorsprong resulteerde. Nog even leek Voorwaarts iets terug te kunnen doen, maar het laatste restje vuur aan de kant van Voorwaarts werd snel ge doofd door Kikkers, dat de wed strijd via 11-15 in een verras sende 2-3 overwinning besliste De uitslagen van de Zeeuwse volleybalcompetitie luiden als volgt: Heren derde klas B: Verdegem Oostburg 2 - De Sterre 2 3-2. Tweede divisie C-dames: Ma rathon - VC Rooy 2-3, Set Up - Morres Hulst 0-3. Dames eerste klas: Ardito - Wiska 3-0, Marathon 2 - Kik kers 3-1, Morres Hulst 3 - Her staco EVVVC 1-3. Heren eerste klas: Ovisa - Ma rathon 2-3, Blok '73 1 - OVVC 3-0, Morres Hulst - Blok '73 2 3-0, Scheldesport 1 - IJVC 3-0, Voorwaarts - Kikkers 3-3. Dames tweede klas B: Her staco EWC 2 - PEZEM 2 3-0, Marathon 3 - Herstaco EWC 3 3-0, Marathon 4- Wiska 2 3-0, Ardito 2 - Blok '73 2 0-3. Heren tweede klas A: Mara thon 2 - De Lange Dynamo 1 -3 Dames tweede klas B: UVC - WIC0-3 Savok-Attanatos3-0 Heren tweede klas B: Kikkers 2 - Savok 3-0. Heren derde klas B: Roelofs Scheldesport 3 - SSV 3-0. (Van onze volleybalmedewer ker) HULST - De dames van Mor res Hulst hebben in 's- Hertogenbosch het lot van de Set Up-dames definitief beze geld. Morres toonde zich weer helemaal hersteld van de tegen Marathon geleden nederlaag. De ploeg bleek door de extra trainingsgelcgenheid in de paasvakantie haar zelfvertrou wen herwonnen te hebben. Dat zelfvertrouwen bleek op som mige momenten iets te groot, wat nonchalance en onnauw keurig spel ten gevolge had. De ploeg begon goed geconcen treerd via een feilloos server ende Odette Aarts resulteerde in een 7-3 voorsprong. Door goed aanvalsspel van Tilly v.d. Veeken werd de stand opge voerd tot 10-5. Set Up kon hier weinig tegen over stellen. Morres ging te rus tig spelen, wat natuurlijK resul teerde inde nodige fouten En de ploeg sukkelde naar een 12-13 achterstand. De ingewisselde Jacqueline Biesbroeck bracht weer vaart in de ploeg en met uitstekende aanvallen bracht zij de Morres-dames op 15-13 set winst Set Up was nu duidelijk deklutskwijt Het had ongeloof lijk vee) moeite met de zwevende opslag van Arno Ferket. De slecht gestopte ballen ver dwaalden vaak over het net, waar vooral Tiny Everaard van profiteerde, door hard in te slaan En weldra stond Morres met 10-1 voor Gaby Aarts mocht het karwei nu afmaken met een harde massieve opslag, set winst 15-2 De derde set wilde Morres dan ook zijn beste speler Arno Ferket naar de kant te halen. Dit gaf wel enige moeite met het spelverband. maar het technisch overwicht van de Hulsterse dames was dusdanig dat de ploeg geen en kel moment in gevaar kwam. Geleidelijk werd een 7-0 voor sprong opgebouwd, de concen tratie verslapte en Set Up kwam weer terug tot 8-6 Dit bracht de goede mentaliteit in de ploeg weer terug Eerst was Set Up met een goed blok uit zijn spel gehaald, waarna de eigen aanval net karwei overnam en de set be sliste met 15-6. (Van onze sportmedewerker) OOSTBURG - Op zaterdag 19 april 1975 worden in sporthal „De Veerhoek" te Oostburg jeugdteamwedstrijden gehou den voor de badmintonteams uit het district Zeeland. Deze wed strijden komen in plaats van de juniorencompetitie, die van wege het geringe aantal in schrijvingen dit seizoen geen doorgang kon vinden. Voor deze jeugdteamwed strijden is de belangstelling aanmerkelijk groter B.C. Zie rikzee neemt deel met drie teams, B C Terneuzen met vier. B V „De Sjuttul" met twee teams en B C Pluumpje met een team In de te spelen wedstrij den worden een herenenkel, een damesenkel en een damesdub- bel en herendubbel gespeeld De aanvang van de wedstrijden is tien uur Omstreeks zes uur wordt het einde verwacht De organisatie is in handen van de dist rictswedst njdcommissie 13.05.5, 5 de Braakman 13.19.5,6 de Ganzen 13.24.1, Opvallend was de vierd plaats die de dames van d Braakman wisten te bemachii gen. De verwachting wasn 1 di juist de Braakman het Stormvogel-dames erg moeilij zou maken Weliswaar wist Nel tie Pladdet het duel tegen haa rivale Lenie van Bodegom winnen, doch de winst was slechts een seconde. Lenie va Bodegom maakte twee val: starts en was hierdoor danig ui haar concentratie. Nettie Plai det trok zich echter hiervi niets aan en won met duidelijl verschil Met veel belangstellir,] was uitgezien naar het duel de 100 meter schoolslag hei tussen Guus van de Neste u: Terneuzen en de Vlissinger Pai Meerman De technisch veel ter zwemmende Terneuzenai nam echter na de start direct leiding en stond deze niet mi af. Hij bleef met zijn tijd vai 116.3 slechts eentiende secomii verwijderd van het Zeeuwse kord Carla Willems won het a veelste duel van haar rivale MarJ jolein van de Neste op de 101 meter rugslag. De finish van 50 x 50 meter vrije slag estafeti bij de dames en de heren was spannend, dat de kantrechtei met het oog geen verschil kor,, den zien. De herenteams v: Luctor en Stormvogel en de da. mes van de Braakman en Lucl. kregen de tweede plaats toei wezen De heren van de Schel en de Stormvogel-dames hel ben deze estafette duidelijk wonnen Er werden m het VEs singse zwembad wel goede tii den gemaakt, doch tot rekori verbeteringen kwam het niet. Enkele uitslagen waren: 10(1 meter rugslag jongens onder 1. jaar: 1 N. vd Neste de Schaldt 1.26.7, 2. G Sampon de Stom vogel 1.29 5, 3 J.K. Mol d(| Stormvogel 1.36.0. 100 meter crawl voor meisje onder 12 jaar: 1 C Solleveld Stormvogel-A 1.22.4, 2 M Nieuwelink van de Schel 1.23 8,3 J Spruijt Luctor 1.24.4 100 meter vlinderslag meisje, onder 14 jaar: 1 N. Christy Stormvogel 1.31 2, 2 C. Gee: Luctor 1.31 4,3 K. Clenminckdtl Schelde 1.35.8. 100 meter borstcrawl jongere! onder 14 jaar: 1 R vd Guchli Luctor 1 10 2, 2 R. van Ee dl digingsduo op door de go vorm waarin het verkt Zodanig zelfs dut de trai van Dinamo Kiev na de u strijd legen Telstar de nar van Krijgh en Deijkers vallen toen hem naar meest opvallende spelers PSV werd gevraagd. (Van oi Zt-.tsT - De verzekerir in de Nederlandse compi gisteren doen hesluiten het Nederlands elftal. 7. ,;m op 20 maart jl. te jaart in deze competitie voor Oranje, omdat hij in in de competitie verbod. Willem kwam gisteren oj besluit terug tijdens een get met KNVB's secretaris/ ningmeester Henk Burgwa begnp toonde voor zijn emj, nele besluit Henk Burgwal; klaarde gisteravond d. vraagd: „Ik heb Willem di lijk gemaakt, dat de tucht missie van de KNVB voll autonoom handelt en da KNVB op de beslissingen enkele invloed kan uitoef. Het Oranje-team heeft er mee te maken Het was eer helderend gesprek Willem begrepen elkaar en ginge 11goede vrienden uit elkaar lem besefte dat het Neder elftal belangrijk voor hem i 100 meter"vlinderslag jonger, f M, 's uitgepraat, hoe wel li onder 16 jaar: 1 J Keijmel del aan h'e "jL!)!! Stormvogel 1 08 7, 2 R. Geer-t bracht, dal als hij zondag vliet 1 14.0, 3 R. Clemminck Schelde 1.21.1. 100 meter rugslag meisjes on der 16 jaar: 1 C Willems dti. Stormvogel 1 18 2, 2 M vil Neste de Schelde 1.21 0, 3 1. Hoeksema Luctor 1 22.5. 100 meter schoolslag dames: 1 N Pladdet de Braakman 1.26.4, 2 L. van Bodegom de Stormvo gel 1 27.4, 3 M Vercruijsse di Braakman 1.31.2 100 meter schoolslag heren: 1 G van de Neste de Schelde 1.16.3, 2 P Meerman de Storm vogel 1.16 9, 3 P. Buijs dej Stormvogel 1.22.0. 50 meter vlinderslag meisjeil onder 12 jaar: 1 C. Solleveld de Stormvogel 42.7, 2 O. IJff d. Stormvogel 43.2, 3 J. Klompi Luctor 43 7 50 meter vlinderslag jongens onder 12 jaar: 1 G Sampon de Stormvogel 38 2, 2 J K Diele- man de Ganzen 44.2. 3 A. Del- zenne de Schelde 44.5. een tegenstander one schopt en een kaart krijg toch weer gestraft zal wc ui W, VOETBAL - Leeds United zit 3 met hlessurezorgcn voor zij» eerste wedstrijd legen Barcelo na. Zaterdag onthraken wegens blessures in hel duel met Liver pool Allan Clarke. Johnny Gile en Paul Beany. Frank Gray liep in dat duel een srhouderblessim' op en een andere verdediger Norman Hunter, een gekneusd» teen. (Van onze sportredacti BRUSSEL - De eerste finalewedstrijd van hel loc- om Europacup I tussen United en Barcelona morgenavond (woensdag) uitgezonden door de BK -edstrijd begint om halfn De NOS is van plan de halve finalewedslrijd ii toernooi om Europacup II sen FC Twente en Juventi morgenavond in Ens wordt gespeeld, eveneens uit te zenden. Voorwaarde is echter d Diekman-stadion van Twente geheel uitverkoch zijn Dat was gisteren no het geval De NOS zal va een beslissing nemen FC Twente - Juvenilis I om acht uur InSludioSpi verder morgenavond ee menvatting van Dynamo PSV worden uitgezonden (Van onze korfbalmede werkster) TERNEUZEN - In de Zeeuwse korfbalcompetitie is, ondanks de slechte velden en weersomstandigheden, weer een klein gedeelte van de geplande wedstrijden af gewerkt. De zorgen van competitieleider Nieuwdorp worden steeds groter en ie dereen is erg benieuwd welke maatregelen getroffen zullen worden om de enorme ach terstand weer in te lopen, als dat nog mogelijk is. In IA verloor Zuidwesters zijn eer ste punt, waardoor het nu nog slechts één punt voor Togo staat. De derby tegen Animo 2 leverde niet zo erg goed spel op, maar de inzet was van beide kanten groot. Het bleef bij 6-6. Ondo deed hel uitstekend Tegen Swift 3 werd er weinig ge scoord. zodat geen der ploegen een beslissende voorsprong kon nemen Ondo was met 4-5 de ge lukkigste ploeg Voor Swift wordt het oppassen, want mei vier winstpunten verkeert het in degradatiegevaar. Volharding redde het niet tegen AU Ready, al bleef het ook nu goed bi) In deze stevige wedstrijd hield AU Ready het hoofd koel en won met 7-5, waardoor de positie heel wat beter is geworden. Stand: Zuidwesters 1 8-15, Togo 1 8-14, Stormvogels 1 6-9. Animo 2 8-9. Ondo I 8-8, AU Ready 1 8-6, Swift 3 10-4, Blauw Wit 1 6-3, Volharding I 8-2 In 2A had Top een moeilijke dag Animo 3 maakte het de ploeg bijzonder lastig en slechts mei de grootste moeite kon Top zich staande houden Met 2-3 bleef het aan de goede kant Zuidwesters 2 had hel heel wal gemakkelijker Het laagge plaatste Tjoba 3 kon geen be dreiging vormen voor de Sou burgers, die met 6-2 het erg be scheiden deden Hierdoor zijn ze nu wel opgerukt naar een (ge flatteerde) tweede plaats Stand: Top 1 7-12, Zuidwes tei's 2 8-11, Olympia 1 7-10. At las 1 8-9 Animo 3 8-9. Luctor 1 7-7, Tjoba 3 7-2. NOAD 1 7-1 In 3A overtuigde BKC in hel geheel niet tegen Stormvogels 2, dat erg laag geklasseerd is. Slechts met 2--1 namen de Bres- siaanders de winst mee. waar door ze weer op gelijke hoogte met Togo 2 staan Stand: Togo 2 6-10. BKC 1 6-10. Ondo 2 6-6. Animo 4 6-6, Alias 2 8-5, Zaamslag 2 6-4. Stormvogels 2 4-3, Zuidwesters 3 6-2. In 3B liet Blauw Wit 2 weer een punt liggen. Togo 3 liet de Kloetingers niet verder komen dan 2-2 Dit ten gunste van Zaumslug dal nog zooder pun tenverlies is. Stand: Togo 3 9-11. Blau» Wil 2 6-10 Zaamslag 1 4-8. Vol harding 2 5-5. Top 2 7-5. Olym pia 2 5-3. Seolto 3 4-1. Swift »l 4-0 Bij de junioren leverde Tog» lil IA een goede prestatie He'jl hield buurman Blauw Wil op I 2-2 Hierdooi verliet het de ge deelde laatste plaatsen liet Luc tor daarop achter, want de Tei- neuzense ploeg moest naaf j West ka pel le om Stormvogels te I bestrijden Daal is weinig va»! gekomen, want de veel sterkere Vogels lieten Luctoi geen enkele kans De 15-0 overwinning is J dan ook volkomen verdiend Stand: Tjoba Jl 5-10, Storm vogels Jl 6-10. Animo Jl 6-*. Seolto J1 6-8 Blauw Wit Jl 6-7. SwiftJ2 5-2 TogoJI7-2 Luctor i Jl 9-1 A»t>IF.ROAM (ANP) de Wil (39). een de „kroo van Van Praag' genoemd in december van hel vorg op grond van een „nep houding len opzichte van door hel bestuur en de raad ontzet uit hei lu schap, probeert via de I terug in Ajax Ie komen 1 heeil daartoe een verko viele procedure ing waarin gisterochtend rechtbank in de hootds pleidooien werden gehou Namens de voor zijn e tiebedrijf in Zuid Amen toevende De Wit mem mr J H lonket i ziul

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 12