Boeiende strijd om de Lente-trofee Eindstanden strijd om Lente-trofee SLOCK CLUBKAMPIOEN ZEEUWSCH-VLAANDEREN Eierrace voor jeugd een succes en Philippine Graauw gelijk Begrafenis KNVB- voorzitter I.W. Bakker DE RIJK FAVORIET VOOR BILJARTTITEL ub Jan brilj wer Korte strijd Prestaties sport U proeft he puur zongerijpt VIERDE SPORTPAGINA VAN MAANDAG 24 MAART 1975 10 1wmm—ÊÊ—mm VIJFDE SPORTPAGINA JOHAN SCHEELE TOONT IN AXELSE CROSS Z'N KLASSE (Van onze sportmedewerker) AXEL Op een totaal doorweekt parkoers waar de mo torcrossers zaterdagmiddag in de vierde en laatste inter nationale motorcross meetellende voor de „Lente-trofee" op het terrein achter de watertoren in Axel geconfron teerd weiden met striemende regenbuien, een ijzige koude wind en modder, heeft Johan Scheele uit Zaamslag (de enige Zeeuwsch-Vlaamse deelnemer in de categorie inter nationalen 500 cc) z(jn klasse en talenten nog eens duidelijk onderstreept. Het talent uit Zaamslag nu niet zoals in de twee voorgaande wedstrijden uitgeschakeld door domme pech deed zijn al grote naam in Zeeland, maar ook in België alle eer aan. Hoe hij zijn zware crossmo tor door de modder-massa stuwde, de spiegelgladde sprringschansen nam en daarbij alle grote namen zoals die Bel gen Guido Verburgh, Johan de Cuyper, Felix Verhoeven en de Nederlander Arno Bosch. Vervoert, DaeLman en Van der Vleuter gemakkelijk achter zich liet, dwong hij de toe schouwers al®e bewondering af. Dat deed Scheele zowel in de eerste als in de tweede manche. De eindoverwinning van deze „Lente Trofee" ging naar de Belg Guiido Verburgh. maar SCheele schreef zaterdag beide manches ap zijn naam. Voor hem werd het daarin een derde plaats. Domme pech in de tweede en derde wedstrijd heeft hem vele punten gekost Het succes van de organise rende MC Axel werd met drie eerste plaatsen bij de junioren 250 cc van Frans Lensen uit Axel helemaal volledig. Len- sen won zowel de eerste al* de tweede manche, en werd tevens adk nog eindoverwin naar in zijn categorie in de.- Lente Trofee". Met Co Wal- hout uit Terneuzen hier op de dierde plaats, Cees Hamelinck als vierde en Wlm van Brug gen uit Terneuzen ais vijfde werd het een compleet succes voor de MC Axel. In de eerst» manche internationalen 500 cc met nu wel Europees kam pioen de Belg Felix Verhoe ven in het strijdperk was Arno Bosch als eerste weg. Scheele op een tweede plaats, koos onmiddellijk het wiel van leider Bosch en de strijd kon beginnen. Het werd een korte strijd want reeds in de tweede ronde verwees Scheele rivaal Bosch naar de tweede plaats. De Belg Verburgh, die een slechte start had, kwam nog sterk terug, maar moest uit eindelijk toch genoegen ne men met een derde plaats- Bosch kwam Scheele in de eindfase nog even bedreigen. Even maar, daarna rekende Scheele definitief met zijn concurrent al. Aan de finirti bedroeg zijn voorsprong ruim twintig seconden. Ook bdj de start van de tweede manche was Arno Bosch als eerste vanachter het omlaag gevallen starthek weg, met ook nu weer een fel jagende Scheele in zijn wieL Scheele liet er ook nu geen twijfels over be staan. Reeds na zo'n 50 meter ginig hij Bosch onweerstaan baar voorbij, en meteen was de winnaar bekend. Verburgh had weer heel wat problemen met de modder, en maakte een tweetal keren een slippertje. Dat sloeg hem ver achteruit maar hij zou weer sterk terug komen Hij verwees Bosch nog wel naar de derde plaats, maiar Scheele awodkvoor s maar Scheele was ook voor hem ongenaakbaar. Scheele, die met zijn knie een paaltje had geraakt, had daar in de laatste twee ronden veel pijn van, maar hield tot aan de finish vol. De Terneuzenaar Cairio Buysse was de grote man bij de senioren. Hij werd zowel in de eerste als in de tweede manche fraai tweede. Een plaats die hierdoor ook voor hem was weggelegd in de eindstand om de „Lente Trofee". In beide manchea nam Buysse bij de start de leiding, maar beide keren moest hij in de Belg Boënne zijn meerdere erkennen, al ge beurde dat in de tweede man che met de finish in zicht. Won Lensen bij de junioren alles wat er te winnen was. de prestaties van Hamelinok, Walhout en Van Bruggen wa ren zeker niet minder. Van Bruggen met een slechte start in de eerste manche kwam sterk terug tot een twaalfde plaats om daarna als derde te eindigen. Hamelinck, zich goed thuis- voellende in de modder werd fraaie vierde en vijfde. De snelle Walhout voelde zich in die blubber niet zo prettig, maar wist er toch een viifde en een zevende plaats aan over te houden. De grote pechvogel zaterdagmiddag in Axel was Paul Rottier uit Sas van Gent. De beloftevolle nieu weling in die 250 cc klasse kwam toen hij halfweg de eerst» manche op een tweed» plaats lag, zwaar ten val. Men vreesde een scheenbeenbreuk maar de foto's wezen voor hem gelukkig „slechts" een zware bloeduitstorting aan. De kans op de eerste plaats was hierdoor voor hem van de baan. Clubgenoot Vindk werd hier zevende en negende. In de 125 cc klasse werd de Axe laar Cor Goossens in de eerste manche elfde. In die tweedie manche sloeg zijm achterwiel vast, en moest hij de strijd staken. (Van ker) onze sportmedewer- Pech voor een van de crossers in de strijd om de Lente-trofee in Axel. Motor vast in de modder, maar geen paniek.... (Van onze sportredactie) SAS VAN GENT De clubkampioenen van de wie lerverenigingen Zeeuwsoh- Vlaanderen en Theo Middel kamp bij de liefhebbers zijn bekend. Het tweede gedeelte van deze gezamenlijke titel strijd, dat in Sas van Gent werd verreden, leverde voor Zeeuwsch-Vlaanderen Ronny Slock uit Axel (eerder win naar van de eerste wedstrijd in Zuiddorpe) als titelhouder op, en bij Theo Middelkamp bleek de Souburger Lepoeter niet te genaken. Jammer voor de organisators de wieler vereniging Zeeuwsch-.Vlaande- ren in samenwerking met het Sasse wielercomité dat de regen met bakken gelijk naar beneden klapte, waardoor de publieke belangstelling wat tegen viel. Gbkoppeld aan dit dluel voor de liefhebbers werd de zoge naamde eierrace voor de jeugd, gesponsord door George van Boven van de Amstel-bar in Sas van Gent. diie voor dit festijn een kleine 800 eieren beschikbaar stelde. Ga d'r maar aanstaan. Bij de liefhebbers, die na overleg met de organisators besloten de koers wegens de Slechte weersomstandigheden een zeer gliad parkoers en weinig prettige entourage in te korten tot 33 kilometer werd de strijd al vlot beslist door een vrij vroege ontsnap ping. Een kopgroep van negen renners met alle favorieten voorin. Pech was er wegge legd voor Geruit Bijvank uit Sas van Gent, die zich uitste kend had voorbereid op dit titelgevecht, maar door een af lopende ketting moest lossen uit de hoofdmacht Grote ver rassingen in de kopgroep wa ren Middelkamp-coureur Le poeter en Ben Thomas uit Sas van Gent, die tal van ontsnap pingspogingen in de Hem smoorden. Het achttal uitlo pers bleef bijeen tot de ednd- spurt, die vroeg werd ingezet door de raippe Lepoeter, die op de meet nog slechts een band dikte voorsprong over had op Ben Thomas. Dit duo bleef verrassend voor op de als win naar gedoodverfde Ronny Slock, die zich eerder in Zuid dorpe da niet te kloppen man getoond had Lepoeter had voor de 33 kilometer 51 minu ten nodig. De eerste plaats van Slock in de eindstand kwam achter niet meer in ge vaar. De eierrace voor da Jeugd leverde bij de 8 en 9-jarigen een spurtzege op voor Charles de Caluwé uit Sluiskil. Bij de 10- en 11-jarigen die 10 kilo meter reden, ging de Axelaar Carlo Steel als eerste over de meet. Bij de 12- en 13-jarigen spitste de strijd zich lange tijd toe tussen Ronald Harte (Mid delkamp) en Rob Bijvank uit Sas van Gent. Dit duo nam een ruime voorsprong op de rest van het (Van onze voetbalmede werker) TERNEUZEN In de eer ste klas van de zondagcompe titie van de KNVB afdeling Zeeland is de oogst schraal. Walcheren benaderde de kop groep weer dankzij de 1—0 winst op Hulsterloo. Graauw greep een punt in de wed strijd tegen Philippine (00) en ook Patrijzen - Schoondijke eindigde in 00. De rest werd afgelast. WALCHEREN - HULSTERLOO Een aan trekkelijke wedstrijd, die werd beheerst door Walche ren. Desondanks kregen de Vlissinigers vrijwel geen enke le uitgespeelde kans en was Hulsterloo met de op een hand te tellen uitvallen nog kansrij ker. De beslissing viel pas in de laatste tien minuten. Een bandsbal werd bestraft met een penalty, die van Oostsr- nout benutte: 10. GRAAUW - PHILIPPINE De eerste helft was voor Phi lippine. Na de rust was Graauw wait sterker en kreeg meer kansen. De wedstrijd werd zodoende netjes opge deeld en eindigde precies vol gens de verhouding in 00. PATRIJZEN - SCHOON DIJKE De thuisclub wias veel sterker, maar een met man en macht verdedigend Schoondijke hield de verdedi ging potdidht. Er was geen doorkomen aam en ondanks het grote veldoverwicht van Patrijzen bleef de score op 0 0 steken. Schoondijke kreeg ook bij de uitvallen geen en kele kans. De stand luidt: Hoofdplaats 1522; Ria 15-21; Walcheren 16—21; DFS 15—20; Philippi ne 1519; Patrijzen 1618; Aardenburg 1215; Schoondij ke 1615: Luctor 1+—10; Hansw. Boys 1510; Graauw 159: Dreischor 16—9; Hul sterloo 14.7 veld, maar Harte kreeg een lekke band waardoor hij Bij vank, die aan de meet bijna 40 seconden voorsprong had, moeet laten gaan. In de cate gorie 14-jarigen bleek het rij den van Jan Maayen uit Klooeterzande een openbaring. Maayen trok er all vlot tussen kilometer lange race had hij uit en aan het eind van die 20 een knappe voorsprong van maar iiefBt 34 seconden opge bouwd op Peter Scherbeijn, die ailj tweede finishte. Na afloop werden de jonge coureurtjes bedolven ondier de eieren in de Amstelbar van George van Boven- De uitslagen lulden: Jeugd 8- en 9- jarigen: 1 Charles die Calluwé, Sluiskil; 2 Kurt van Overmeeren, Ter neuzen; 3 Bert Jan Harte, Theo Middelkamp, Middel burg: 4 Ruben van Overmee ren, Terneuzen; 5 Brigitte Tle- leman, Kloosterzande; 6 Jac queline Sohoremam. Axel. 10- en XI jarigen: 1 Carlo Steel, Axel; 2 Mare die Dobbe- laere. IJzendijke; 3 Poter van Acker, Koewacht; 4 Mario Rammieiloa, Philippine; 5 Henk Smits, Axel; 6 Bennie Tiéle- man, Kloosterzande; 7 Jean Luc Groosmam, IJzendijke; 8 Robbie de Vos. Philippine; 9 Ronnie Cornelisse, Westdorpe; 10 Stanny Overmeeren. Ter neuzen; 11 Ronnie Sch/ore- mans, Axel: 12 Patrick de Beer Axel. 12- en 13-jarigen: 1 Rob Bij vank, Sas van Gent; 2 Adri de Maesschiaicfc, Axel; 3 Karei van Goethem, Kloosterzande; 4 Ronald Harte, Theo Middel kamp; 5 Johnny van Hoorn, Theo Middelkamp; 6 Ab Ver plante, IJzendijke; 7 Jbhnny Steel, Axel; 8 Rob Liplijn. Axel; 9 Wim Hamelink, Ter neuzen; 10 Ronny van Over- veld, Theo Middelkamp. 14-jarigen: 1 Jan Maayen, Kloosterzande; 2 Peter Scher beijn, OoGtburg; 3 Maurice de Vleeshauwer, Westdorpe; k4 Werner Wieme, IJzendijke; 5 Alex van Boven, Sas van Gent; 6 Brigitte van Goethem. Kloosterzande. Liefhebbers: 1 J. Lepoe ter, Theo Middelkamp, Sou burg; 2 B. Thomas, Zeeuwsch- Vlaanderen, Sas van Gent; 3 R. Slock, Z.-V1., Axel; 4 C. de Wolf Z.-V1., Sluiskil; 5. D. Lij- baert Z.-Vl., Sas van Gent; 6 T. de Waele, Z.-Vl., Axel; 7 W. de Bakker, Z.-VL. Sas van Gent; 8 E. de Rijke, Z.-Vl., Sas van Gent; 9 A. Stroo Theo Middelkamp Zoutelande; 10 G. Bijvank Z.-VL, Sas van Gent; ger, Z.-Vl., Sluiskil; 12 W. Martens, Z. VL, Koewacht; 13 B. Louise. Theo Middelkamp, Goes; 14 B. de Kok, Z.-VL, AxeL Eindstand clubkampioen schap wielervereniging Zeeuwsch-Vlaanderen: 1 R. Slock, 4 punten; 2 C. de Wolf, 6 punten; 3 D. Ujbaert, 9 punten; 4 Th. de Waele, 9 punten; 5 W de Rakker, 12 punten; 6 de Rijke 14 pun ten; 7 G. Bijvank, 17 punten; 8 W. Martens 21 punten; 9 B. de Kok, 2S punten. Clubkampioen Theo Middel kamp: J. Lepoeter. AXEL Eindstanden vier de en laatste wedstrijden voor de „Lente Trofee", internatio nalen 500 cc: 1. J. Scheele Zaamslag, 2. G. Verburgh (B), 3. A. Bosch (N), 4. J. Bleyaert (B), 5. J. de Cuyper (B), 6. J. Verburgh (B), 12. Van der Vleuten, 15. Vervoort, 16. Daelman, 18. Luysberg, 20. Van de Boer, 21. Kerkhof, 23. Aarts, 24. Voesenek. Senioren 250 cc: 1. Boënne (B), 2. C. Buysse (Terneu zen), 3. Morris (N), 4. Ftovier (B), 5. Nijs (N). Junioren 250 cc: 1. *r. Lensen (Axel), 2. Castermans (B), 3. De Beuke- laere (B), 4. C. Hamelinck (Axel), 5. Mallefroi (B), 6. C. Walhout (Terneuzen), 7. W. v. Bruggen (Terneuzen), Nieu welingen 2®0 cc: 1. Houwem- huyse (B), 2. Geudene (B), 6. C- Vinck (Axel), 14. Verhae- gen (Wemeldinge). Nieuwelin gen 125 co: 1. Roothooft (B.), 2. De Ruyscher (B), 12. C. Goos sens (Axel). Eindstand om de Lente Trofee, internationalen 500 cc: 1. G Verburgh (B) 13 pnt. 2. J. de Cuyper (B) 46, 3. J. Scheele (N) 60, 4. Coorens (B) 76, 5. J. Verburgh (B) 88. Senioren: 1. Boënne (B.) 23 punten, 2. C. Buysse (N) 52, 3. Plovier (B) 55. Junioren: 1- Fr. Lemsen (N) 47 (tevens beste resultaten in laatste wedstrijd), 2. De Beukelare (B) 47, 3. C. Walhout (N) 52, 4. C. Hamelinck (N) 56, 5. W. v. Bruggen (N) 61. Nieuwelin gen 250 cc; 1. Van Houwen- huyze (B) 12, 2. Good (B), 3 C. Vinck (N) 71. Nieuwelin gen 125 cc: 1. De Ruysscher (B) l'l, 2. Van Gijzegem (B) 32, 4. C. Goossens (N) 69- In het cultureel centrum De Hal le in Axel werden zaterdaga vond tijdiens een feestelijke bijeehkomst de prijzen uitge reikt. Buiten een afvaardiging van de gemeente Axel, waren verder alle bestuurlijke orga nen van de BLB en de NMB aanwezig. Voorzitter Lairemans van de BLB had hier lovende woorden voor Sam Hamelinck van de MC Axel, het gemeen tebestuur, de heer Lensen en de vele sponsors. De eerste Lente Trofee werd in alle op zichten een groot succes. „En ST.-JANSTEEN Doordat Piet Wissel, de trainer van de voetbalvereniging Steen zijn contract met deze vereniging na dit voetbalseizoen niet meer wil verlengen, heeft Steen een opvolger moeten zoeken en gevonden. Wissel zal opgevolgd Worden door C- Lutedijn die zich sinds vorige week in Hulst vestigde en reeds trainer was van de Brabantse club Fijnaart en als voetbalspelen destijds uit kwam voor de vereniging Oost burg. de kans is zeker niet ultgeslo- ten dat we dit jaar nog enkele wedstrijden krijgen", aldui een dik tevreden Sam Hame- linok, voorzitter van do Mc Axel. (Van een medewerker) NIEUWDORP „Het lal stil zijn op de Zeeuwse voet balvelden", sprak vioe-voorzit- ter A.P- Schouwenaar van 4t KNVB-afdeling Zeeland tjj. dens zijn toespraak aan het graf van afdelings-voorzitter lm an Bakker. Was het op de Zeeuwse voetbalvelden leeg, tijdens de begrafenis van de voetbal-voorzitter was er een overweldigende belang* telling uit alle geledingen van de Zeeuwse sportwereld en nit wat tot voor kort zijn woon plaats was geweest, Nieuw- dorp Onder een in-trieste entou- rage (kou, regen en wind) sprak vice-voorzitter Schou wenaar als eerste aan het gral en roemde vooral de werklust en het doorzettingsvermogen van de overledene. Na hem voerde de heer Sa- man het woord, als voorzitter van de voetbalvereniging DFS. Bakker was mede-oprichter van de vereniging Voorwaarts, welke later is gefuseerd en toen de naam DFS aannam. Namens de (landelijke) KNVB sprak de heer AJ. Pe ters uit Nijmegen, die memo reerde aan de vele functies, welke Bakker had vervuld ia de KNVB. zoals het districts- bestuur en de sectie-afdelin gen en natuurlijk niet te ver geten als afdelingsvoorzitter Hij wees op het grote verli»s, dat de Zeeuwse voetballefi) met dit overlijden leed. Als vriend (de dag voor zijn over lijden was de heer Bakker nog bii hem geweest) sprak de heer D. Steur uit Middelburg, die in feite samen met Bakker op Schouwen-Duiveland is op gegroeid. Namens de familie bedankte de oudste dochter van Bakker. Na de begrafenis was er in het verenigingsge bouw in Nieuwdorp nog gele genheid de familie te condole ren. Vele honderden maakten via deze gelegenheid gebruik om mevrouw Bakker, beide dochters en schoonzoon de hand te drukken. (Van onzo sportmedewerker) HULST In het districts-1 hoofdklasse bandstoten, dat georganiseerd wordt door de biljartvereniging HBC, in haar' lokaliteit restaurant „Dei Bruijri' te Hulst, gaat Frank de Rijk van de organiserende vereniging aan de leiding. De gen op Louis Dalling, Theo Tas en Peter Snelders ver-l schaften de Hulsterse biljarter Vijf van de zes finalisten uit de Hoofdklasse bandstoten. Van links naar rechts: Louis Dallinga, Peter Snelders, Tonnie van Eenennaam, Frits Bakker en Frank de Rijk. deze mooie uitgangspositie, Dezo uitgangspositie is in feite zo schitterend, omdat Frank kampioenschap biljarten, de Rijk nog slechts twee par tijen- moet spelen, en al zijn tegenstanders minimaal één nederlaag moesten incasse ren. Niettemin is Frank de Rijk nog lang niet zeker van de titel. Went zou deze speler zijn beide resterende partijen verliezen, dan is het zonder meer zeker dan een andere speler de titel voor zich op zal eisen. Wel is het zo, dat indien Frank de Rijk zijn vierde par tij in winst om kan zetten, hij wel bijna zeker is van een tweede plaats. Maar het zal ap zich beslist niet meevallen voor Frank de Rijk om nog een partij te winnen. Dat bleek afgelopen zondag wed, toen Frank de Rijk met d» hakken over de sloot won van debutant Peter Snelders: 100 punten tegen 98. Overduide lijk i» wel geworden dat alle spelers (behoudens Frank de Rijk) die thuis speelt, moeite hebben met het materiaal. Dat komt wel tot uiting in het algemeen gemiddelde. Want Louis Dallinga, een speler die vorilg jaar tijdens deze titel strijd nog goed was voor een gemiddeWe van ruina 4 staat nu met een gemiddelde van net boven de 3 te spelen. In ogenschouw genomen dat deze oomingman dit jaar kwalitatief nog sterker zou moeten zijn. blijkt dat hij toch veel moeite heeft met het materiaal, waar onlangs een nieuw laken op bevestigd is. wat bij bandsto ten bepaalde nadelen heeft. Ook Tanny van Eenennaam, een van de favorieten voor de eindzege, kan zich nu nog niet zo best aanpassen. Nad'at hij teren gewonnen had vaa Snelders (Laatstgenoem de speelt bijzonder slecht) moest hij een nederlaag incas seren tegen Frits Bakker. Glo baal gezien is de strijd om li eerste plaats (ondanks dat Frank de Rijk zich een goede uitgangspositie heeft verwor ven) nog helemaal open en zou het weieens kunnen dat het algemeen gemiddelde be slissend zal zijn bij een gelij ke stand- De kortste pairtij tot nu toe tijdens het kampioen schap werd gema/akt dooi Louis Dallinga, die tegen Friti Bakker in sleichts 18 beurten de partij uitmaakte. Na tien beurten had Bakker, die bij zonder sterk gestart was nof de leiding: 3ff—45. Maar toen kwam Bakker vast te zitten en kwam Louis Dallinga op dreef. Na 15 beurten: 6841- Na 17 beurten 7253 en toen maakte Dallinga via een seri» van 28 de 100 vod. Bakker op 53 achterlatend. De finale van dit kampioenschap vindt OP zaterdag 29 maart plaats, om streeks 20.00 uur. Er namen slechts 6 spelen deel aan ddt kampioenschap, omdat Benny van Leemput zich door een ongevalletje te rug moest trekken. De stand na drie ronden is; (respectie velijk matdhpunten, carambo les, beurten, algemeen ge middelde en hoogste serie): 1 Frank de Rijk. HBC, Hulst l 300 94 3,19 13; 2 Louis Dallin ga. SBC, Sluiskil 4 256 77 3,32 28; 3 Fred Bakker, Kot, Ter neuzen 2 246 7 9 3,11 26 4 Tonny van Eenennaam, ZBC, Terneuzen 2 239 88 2,71 13: 5 Theo Tas. ABC, Sluis 2 270 109 2,47 16; 6 Peter Snelders Het Groene Laken 2 258 117 2.20 18. (Van onze sportredarti BREDA - Via allesofniets-poging zeges de 22-jarigt André Geve Schijndel gisteren in de tiende Omloop van de Bal Met nog zes honderd metei de wielen, juist op het mq dat de kopgroep van tien sterk de Bouvignedreef i Mastbos in Breda opdr dook hij de ruimte in. Een| tie van een seconde later hij langs de moegestrede Tak, terwijl zijn ploegmi Gerrie van Gerwen zeer h de reactie van de anderen', kopgroep hinderde. Van rwen liet eerst een gat valï op het moment dat de an (Toine van de Bunder, Wi Helvoirt, en ook Peer Maf eindsprint wilden aangaan hij het gat af. Dat verhin| snelle Van Gerwen niet tweede plaats voor de Van ploeg veilig te stellen, ter Ad Gevers juist voldtj ruimte had gegeven om I nen. Het slimme spel van d( Erp-ploeg (in de kopgroe] tien was Cabailero met viel sterk vertegenwoordigd en Snacks met twee cou vormde het enige hoog van een vrij saaie Omloop v Baronie. De oorzaak va weinig enerverende koer van gisteren lag duidelijk mooie weer De Omloop v Baronie is namelijk da ROTTERDAM (ANP) niemand te imiteren man] een titel waarvoor hij sterkste noemen na zijn volstrekt unieke prestatil voor hem niemand in st; wereldkampioen in voorg Vul tink zijn beste vorm. Door die sterke finish wer| op slag onbereikbaar voor I cis Connekson, die na tweq derlagen door Jean Bessen zijn eigen kansen door de nej laag tegen de Fransman speelde, naar een voor he| hoog aantal beurten werd sleept (9) In de middag al wj van biljartmoeheid bij Vu' niets te merken. Tegen de teil stellende Dieter Müller (die - zijn gemiddelde toch nog vi werd), de Europese kampi leek hij al naar de verbete van het wereldrecord serii partijgemiddelde af te steve Hij maakte losjes 270 pu van acquit, maar verspeel der een pique zijn positie doord; speelbal vast kwam te ligger 273 ging hij al. Müller k wan verwacht sterk terug met maar werd toch in twee beu verslagen. Die blakende vorm wa tegen Berardi. die tot zijn ne laag tegen Galvez ook nog t kansen had, maar daarna gleed naar de zesde positi optima forma. De enige niei ropeaan in het toernooi hac acquit tien punten weten te ken en mocht toen op zijn (AD bessenjenever kan voor I iets aparts zijn. Een delic; drank, die koel geserveer de smaak valt, bij jong en o Let echter wel op hel me leen pure, zongerijple zw geven Bessenjenever dat lie aroma Bessen van De Kuy senjenever die nog altijd op le manier met zorg en va wordt bereid. "Natuurlijk is Da Kuypei ie Maar her gaat slechts om enl per glas en U geniet merkelijk

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 10