3 rit Commissie achter markt- uitbreiding 0e Stem/De Vriïe Zeeuw rk Zaamslag lijdt schade door verkeer Drie maanden voor grijpgrage Terneuzenaar ONTZEGGING EN BOETE VOOR AANRIJDING ONDER INVLOED Brief over ziekenhuis kwestie Weer winst Aanbesteding v00r Dow „Verenigd Europa moet meer dan economische eenheid zijn" streek i hartje hulst 122 fr 165 fr 152 fr 141 fr 137 fr 88 fr 54 fr 87 fr 69 fr 53 fr tN HET les zou sreld te deel ïensen jedrukt: iken >eken laar hien nig r Jezig- oord t zijn afen en dege- in dacht in, aat- rerken che aressant als u ar een Lenteavond N.V.V.H. CENTRALE ANTENNE 26 MAART IN GEBRUIK „De Geeren" wandelde met 2 bekers weg Vergadering over bej aardenwerk Eede Expositie handwerkcluh in Sluiskil NKV - ver gaderin g Veel vogels op Mossel ba n ken eland Gewonde en veel schade bij botsing Burgemeester opeut clubhuis in Zaamslag DINSDAG 18 MAART 1975 it 3 (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De gemeentelijke commissie voor het Mid den en Kleinbedrijf in Terneuzen staat positief tegenover het idee om de woensdagmarkt uit te breiden, althans wat betreft oppervlakte. Dit zal dan moeten gebeuren door de rijweg van de Burgemeester Geillstraat en de De Jongestraat bij het huidige marktterrein te trekken Commissie-lid A. J. Rekeld stond wat aarzelend tegenover het idee. Hij zag liever een wat meer ge varieerd aanbod wat betreft marktwaren. In dit verband sprak hij dan ook van een „marktverdunning". De voorzitter van de com missie, burgemeester J. Aschoff vroeg de leden van de commissie naar hun mening over de uitbreiding. Ais eerste merkte de heer J. den Toon der, HCT-voorzitter op, dat hij graag zaïg dat de ambulante handel, de markt- en straat handel. in het overleg over de uitbreiding gekend zou wor den Over een mogelijke ver schraling van het marktaanbod zei hij. „Een uitbreiding van he'. assortiment zat er kenne lijk niet in. De ambulante handel voelt er niet veel voor om het aanbod uit te brei den". De heet G. Ververs, verte- I genwoordiger van de Noord straat-promenade stelde zich op het standpunt, dat de markthandelaren zelf moesten bepalen of ze hun aanbod al dan niet uitbreiden. Wethou der drs. R. Barbé was het met hem eens: „Bovendien", zo zei hij, „kan een uitbreiding van I de oppervlakte de aantrekke lijkheid van Terneuzen ver groten" Het commissie-lid H. de Jonge vroeg zich af of een beslissing om de markt uit te breiden geen vooruitlopen op toekomstige gemeenteplannen (Van een onzer verslaggevers) ZAAMSLAG „De vracht wagens stormen op de voet gangersoversteekplaats af. Het verkeer davert dagelijks over de traverse. Een snelheidscon trole is zinloos, want de auto mobilisten geven elkaar licht- tekens als er gecontroleerd wordt", aldus gisteren de ge tuigenis van de heer J. Dees, vertegenwoordiger van de middenstand van Zaamslag in de commissie voor het Mid den- en Kleinbedrijf van de gemeente Terneuzen. De com missie vergaderde in de Bur gerzaal van het stadhuis. Aan de voorzitter van de commissie, burgemeester J. Aschoff van Terneuzen vroeg de heer wie de schade ging betalen aan de gevels en san de huizen. Een ant woord kon de burgemeester nem direkt niet geven. „We letten zo goed mogelijk op en de controle wordt nog scher per". aldus de burgemeester. De wethouder van openbare werken drs. Barbé voegde daar aan toe: „Het nieuwe meetapparaat van de politie, de Trafipax zal wel resultaten hebben" De wethouder zag overigens alleen een oplossing °P langere termijn voor dit verkeersprobleem, namelijk de aanleg van een weg rond Zaamslag. De heer H. de Jonge lid van de commissie vroeg de burge meester of het niet voordeliger was geweest om alvorens te beginnen met een winkelon- derzoek eerst te overleggen met het Amro-Westland Pro- ]ekt-Ontwikkelingsbureau. „Dat had misschien tot een wat nuttiger gebruik van gel den kunnen leiden", aldus de neer De Jonge. Wethouder Barbé beriep ach in zijn antwoord op de afspraak met de gemeenteraad ?m eerst het Cimk onderzoek m te laten stellen. Hij gaf toe dat er tussen Amro-Westland en gemeente contact was ge weest- „Maar er zijn er wel meer geweest", zo zei de wet houder. Hij pleitte er voor eerst de volledige procedure af te ronden rondom de binnen- stadsplannen en dan vervol gens andere elementen zoals ™t Amro-Westlandnlan ter discussie te stellen. „Om ver warring te voorkomen", zo be «loot hij. betekende. „AJs we de mankt nu gaan uitbreiden, moeten we dan later niet terugkrabbelen, in verband met binnenstads plannen", zo stelde hij. Wet houder Barbé zag dat blijk baar niet zo zitten: „Ik geloof dat je op dit moment niet alles moet ophangen aan toe komstige ontwikkelingen". Aan het eind van de verga dering van de middenstands- commissie bracht de heer J. Dees uit Zaamslag het functio neren van de commissie aan de orde: „De commissie lijdt aan bloedarmoede. Eigenlijk moet er een keer per kwartaal vergaderd worden. Nu verga deren we een keer per jaar. Dat kan natuurlijk ook regel matig genoemd worden. We zijn als winkeliers van Zaam slag niet tegen de commissie maar het moet wel functioneel zijn". De heer Dees merkte daarbij op dat de oorzaak van het verminderd vergaderen ook te wijten was aan het gebrek aan agendapunten. Burgemeester Ajschoff rea geerde als volgt: „Als we over het structuurplan gaan praten dan komen er wel meer agen dapunten en dan gaan we ook meer vergaderen". HCT-voor zitter voegde daar nog aan toe: „We moeten blij zijn, dat een commissie als deze er is". (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG P.B. uit Breskens, 36 jaar oud, kreeg van de politierechter twee we ken gevangenisstraf voorwaar delijk opgelegd, twee jaar proeftijd plus acht maanden ontzegging van de rijbevoegd heid en nog eens f 500 boe te. Op 26 jiuli van het vorig jaar veroorzaakte B. met zijn auto een ongeluk op de tertiai re weg in Oostburg. Drankin vloed bleek de oorzaak te zijn. De straf was hard. Er volgde onmiddellijk ontslag door zijn werkgever. De officier van juntitie eiste twee weken on voorwaardelijke gevangenis straf en aoht maanden ontzeg ging van de rijbevoegdheid, maar de politierechter wilde toch ook met de persoonlijke omstandigheden van de man rekening houden en maakte de gevangenisstraf minder drei gend door hem voorwaardelijk op te leggen. C.H. 53 jaar oud, uit Hoek kwam in de nacht van 3 of 4 december op de Molendijk in Terneuzen in botsing met een geparkeerde auto en een ge vel. De schade aan de auto's en de gevel bedroeg f 14.600. De bloedproef wees een alco holpromillage uit van 2.09. De verdediger, mr. H. Mul voelde meer voor een hoge geldboete, maar zeker niet voor een ont zegging en een onvoorwaarde lijke gevangenisstraf. De poli tierechter veroordeelde H. tot twee weken onvoorwaardelij ke gevangenisstraf, zes maan den ontzegging van de rijbe voegdheid, waarvan drie voor waardelijk met een proeftijd van twee jaar. De officier had aanvankelijk drie weken on voorwaardelijke gevangenis straf geëist. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG-TERNEU- ZEN De NKV-vakcentrale in de kanaalzone Zeeuwsch- Vlaanderen heeft de minister van Volksgezondheid in Den Haag in een brief gevraagd, om het bestuur van de Stich ting Ziekenzorg Midden- Zeeuwsch-Vlaanderen nauw lettend in de gaten te houden. Het NKV doelt hierbij met name op de door de bond eer der gesignaleerde ontmante ling van het Elisabethzieken- huis in Sluiskil. Een brief met dezelfde inhoud is gericht aan het college van gedeputeerde staten van Zeeland. Naar aanleiding van het ge beuren in de kanaalzone schrijft het bestuur van de vakcentrale het volgende aan de minister: „Het ziekenhuis bestuur Sluiskil-Terneuzen neemt op eigen initiatief zeer ingrijpende besluiten. Er wordt nagenoeg geen enkele aan dacht besteed aan de belang hebbenden en het wordt de be volking van bovenaf opge legd". Samenvattend acht het NKV-bestuur deze wat zij noemt „belangrijke ingrepen", „onaanvaardbaar en zelfs on fatsoenlijk". Om die reden wendt de vakcentrale zich tot het minis terie en het college van G.S. met het verzoek om geen en- kei besluit van het ziekenhuis bestuur meer goed te keuren zonder dat de belanghebben den, in dit geval de bevolking van de kanaalzone volledige inspraak hebben gehad. (Van onze correspondent) TERNEUZEN De afdeling Terneuzen van de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen, houdt Haar jaarlijkse Lente avond op donderdag 20 maart in de huishoudschool de Leeuwtjes. De avond begint om 19.45 uur. De cabaretgroep van de Unie Vrouwelijke Vrij willigers Vlissingen luistert deze avond op. Introducées zijn eveneens welkom (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT Op woens dag 28 maart gaan in Sas van Gent de eerste beelden via het Centrale Antennesys- 'teem de kabel in. De officiële ingebruikstelling vindt plaats in het cultureel centrum „de Speye" te Sas van Gent. De ceremoniële handelingen die hierbij nodig zijn zullen worden verricht door de heer L. de Meyer, voorzitter van de woningbouwvereniging Sas van Gent-Vooruit en burge meester W. Dusarduijn van Sas van Gent. De aanvang van het hele gebeuren is 16 uur. i (Vam onze correspondent) TERNEUZEN Ongeveer 650 wandelaars hebben zater dag deelgenomen aan de lente- tochten, wandelingen over vijf, tien, vijftien, vijfen twintig en veertig kilometer, die door de Terneuzense wan- delsportvereniiging De Vrijbui ters werd georganiseerd. Zowel op de tien als op de 15 kilometer werd de wissel beker gewonnen door De Gee- ren uit Breda. Eer groep uit Hontenisse wist beslag te leg gen op de beker, die voor de vijf kilometer was beschik baar gesteld. Aan de veertig kilometer- tocht werd door 24 wandelaars deelgenomen. Hiervan waren er 18 Belgen, die de wande ling naar Hoek, Philippine, Sluiskil, Axel Zaamslag en Reuzenhoek Terneuzen goed volbrachten. Trouwens, in geen enkele categorie was er ook maar één uitvaller. De overige afstapden werden bin nen de gemeente Terneuzen gelopen Start en finish waren gelegen voor hotel Rotterdam aan de- Westkolkstraat. Alle deelnemers ontvingen een her- inneringsmedaille. (Van een onzer verslaggevers) HOEK Op donderdag 19 maart houdt het contactorgaan Hoek een openbare vergade ring in de gehoorzaal te Hoek. Op het programma staat onder meer een inleiding over het open bej aardenwerk in Hoek. Belangstellenden kunnen tij dens deze avond ook het ge meentelijk bestemmingsplan „Koudepolder" bekijken en er vragen over stellen. Verder staat op de agenda een verslag van de activiteiten van het contactorgaan over het afgelo pen jaar, en een bestuursver kiezing. De aanvang van de vergadering is 20 uur. Bolling Uitsfliaig' zesde clubboLling met 57 boilers: 1. Raoul de Geeter- C. van Rie- R. Goefchals; 2. P. van Maele- J. van de Hauwe-E. de Vree- ze: 3. J. de Vreeze-F. v. d. Dries-R- Dhondt; 4. H. Ver- straete-T. Voet-R. van Rie; 5. L. Rogige-A. Minnaert-R. de Vriend. Uitslag derde bolling voor invaliden en beiaarden met 45 boilers: 1. P. Haege- man-P. Goede ge buur-F. Voet: 2. C. Raiuwens-J. Claus- R. de Vriend; 3- C. van Rie-J. Schel- straete-P. Martens; 4. A. Ver- hamme-H. Pijfferoen-F. Lari- daen. 5. M Roets-R. van Rie- A. Reijbrouok-O. Dhoore-P Staelens-A. van Ootegem-E. v.d. Kerkhove-R. de Geeter-L. de Lange-A. Verstraete-L. Ceuwels-L Reiibrouck. (Van onze correspondent) SLUISKIL De handwerk- club van het open bejaarden- werk te Sluiskil hield gisteren een expositie in het Gildehuis te Sluiskil. Aan de expositie 'was tevens een verkoop ver bonden De werkstukken, waaronder kledingstukken voor baby's en peuters gingen grif van de hand. De tentoonstelling van gisteren was eigenlijk een voorloper van de bazaar die dit najaar gehouden zal worden. De opbrengst van de verkoop was voor het open bejaarden- werk in Sluiskil. (Van onze correspondent) AARDENBURG - Tijdens de algemene ledenvergadering van de afdeling Aardenburg van het N.K.V., onder voorzit terschap van de heer A. Baer- demaeker, heeft de districts bestuurder van de N.K.V.- bouwbond, de heer H E. Len- ting uit Bergen op Zoom, met de aanwezigen van gedachten gewisseld over de huidige werkloosheid in de bouwwe reld. Deze discussie heeft een be langrijk gedeelte van de ver- gaderingsduur in beslag geno men en als belangrijkste con clusie kwam tenslotte naar vo ren, dat er in de toekomst meer moet worden gestreefd naar werkverdeling, in plaats van naar werkverkorting. Ook kwesties die in het verleden hebben plaats gevonden, o.a. het gebeurde op de Aarden- burgse steenfabriek, maakte onderdeel van de discussie uit. De heren J. Rijcikaert en C. Salet, waren als bestuurslid aan de beurt van aftreden, maar werden herkozen. Nieuw in het bestuur is de heer A. Moens. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG „Om tot een Verenigd Europa te komen, is er een ontmanteling der Euro pese staten nodig. En dat Ver enigd Europa moet meer zijn dan een economische eenheid, zoals de E.E.G. is. Wij willen meer". Dit zei prof. dir. H. Brug- mans, ouid-rector-'Van het Eu ropees college in Brugge en thans als professor verbonden aan de Katholieke Universiteit van Leuven, tijdens een lezing voor leerlingen van de hoogste klassen en een aantal ouders in de aula van de scholenge meenschap St. Eloy im Oost burg. Volgens prof. Bruigmans zijn sociale en politieke problemen niet meer op eng-nationaal vlak op te lossen. Deze „Euro peaan van het eerste uur" zei gistermiddag, dat de Europese gedachte langzaam ingang heeft gevonden, maar men is er nog lang niet. Het „Europa der Staten", zoals Charles de Gaulle propageerde, werd door hem een slepende ziekte ge noemd, die onder meer heeft geleid tot invoering van het veto-recht, waardoor allerlei zaken vertraagd worden. Na afloop van de lezing be stond gelegenheid tot het stel len van vragen, waarvan overi gens een spaarzaam gebruik werd gemaakt. Rector drs. A. van Gurp, dankte de inleider voor zijn boeiende lezing, waarna voor wie dat wilde nog gelegenheid bestond per soonlijk met de inleider van gedachten te wisselen. (Van onze correspondent) TERNEUZEN In het ge meentehuis werd maandag aanbesteed de aanleg van we gen en riolering ten noorden van de Zeldenrustlaan in het exploitatieplan „Zeldenrust". De uitslag luidde: Aanne mingsbedrijf gebr. De Bokx B.V., Terneuzen, 405.000. Aannemingsbedrijf J. 't Gil de, Hoek 409.000. Aanne mingsbedrijf W. J. de Bruijn B.V., Terneuzen 417.000. Aan nemingsbedrijf K.T. de Oude, Biervliet, 418.700. Aanne mingsmaatschappij „Zeeland" B.V., Middelburg, 422.000. Aannemingsbedrijf Leenhouts B.V., Sluis 424.000. Aanne mingsbedrijf E.L.K. N.V., Schoondijke. 424.500. Hol landse Wegenbouw Zanen. Ber gen op Zoom, f 449.500. We- genbouwmaatschappij Van Dijck-Petit, Bergen op Zoom, 454.000. Aannemingsbedrijf de Ruijsscher en zn.. Biervliet, 456.000. Al deze bedragen zijn exclusief B.T.W. (Van onze oorrespondent) TERNEUZEN In de eer ste klasse van de competitie bedrijfsvolleybal is de strijd om het kampioenschap in feite als beslist. Het standaardteam van Dow is heer en meester. Het team heeft nu een voor sprong van zes punten op nummer twee op de ranglijst PSV 1, dat in een rechtstreeks duel met de leiders met 3-1 ten onder ging. PTT kwam vaster op de on derste plaats door.een 1-3 ne derlaag tegen Bravenboer- Scheers. Gemeente en Prome nade deelden de punten 2-2 en Dees Sport klom naar de der de plaats door Marechaussee met 3-0 te kloppen. Stand: Dow 9-18, PSV 9-12, Dees Sport 9-11, Gemeente 9-10, Promenade 9-9. Marechaussee 9-8, Bravenboer Seheers 9-4, PTT 9-0 punten. Uitslagen derde klasse: Gemeente 2-Am- ro 3-0, PZEM-Ter Schorre 1-3, PSV 2-Rabo 3-0. (Van onze correspondent) MIDDELBURG De politie rechter in Middelburg heeft de 18-jarige L.v L uit Terneuzen veroordeeld tot vijl maanden gevangenisstraf waarvan twee voorwaarde!' met een proef tijd van twee jaar en toezicht. Zijn 20-jarige mededader werd veroordeeld tot twee maanden gevangenisstraf voor waardelijk met een proeftijd van twee jaar en fl- 250.-. boete. De twee jongelui hebben vo rig jaar in de nacht van 13 op 14 december diverse inbraken gepleegd. Eerst hebben ze een auto uit een garage in de H-aarmanweg gehaald. Daarna pikten ze uit een kampwinkel in de Braakman geld, horloges en condoom., weg. Ook de So ciale. Werkplaats in Terneuzen werd diezelfde nacht met een bezoek vereerd. Daar werd geld weggenomen. Van L. moest bovendien te rechtstaan voor het feit, dat hij op 24 juli van het vorig jaar uit een stofzuigerfabriek in terneuzen een rekenmachi ne heeft weggehaald. Van L. heeft nog we1 meer diefstallen >p zijn kerfstok staan. De of ficier van justitie deed maar een greep uit de grote berg. Voor M. vat hei de eerste keer, dat hij zich aan ander- mar. vullen vargrepen had. Voor hem golden dan ook heel andere maatstaven ails voor de door zijn vader hartgrondig verwende van L. De officier van justitie eiste aanvankelijk tegen van L. zes maanden ge vangenisstraf waarvan drie voorwaardelijk en een proef tijd van twee jaar en tegen M. drie maanden onvoorwaarde lijks gevangenisstraf, met een proeftijd van twee jaar. BERGEN OP ZOOM Roxy, 18.45 en 21.15 u: Keetje Tippel, 18 j. Luxor 20.00 u: Lucky Lueiana (Club van Gildevrienden) GOES Grand 20.00 uur The man with the golden gun 14 j. Museum voor N.-Z.-Beve land, (di. t.m. zat. 10.00-12.00 uur en 13.30-17.00 uur). „Ac tuele archeologie" (tot 12 april). HULST Koning van Engeland 20.00 u. Bruidsshow Burgerzaal Stadhuis, exposi tie portretten, schilderijen (t.m. 19 maart). Open ma. t.m. zat. van 8.30-21.00 uur en van 13.30-17.00 uur. MIDDELBURG Citytheater 20.00 uur Met jouw tanden in mijn nek. Stadhuis, Vleeshal, (dag. 10.00-17.00 uur en zon. 14.00- 17.00 uur) Hans Troyen met tekeningen gouaches en schil derijen (tot 13 april). Exposi tieruimte, Lange Noordstraat 57, tentoonstelling gewijd aan de dichtbundel „Betreffende Vogels" van Hans Warren en werk van de illustrator H. Slijper (t.m. 21 maart). Open di. t.m. zat. van 14.00-17.00 uur. OOSTBURG Ledeltheater 20.00 uur: Mijn nachten met Susan, Olga, Ju llie. Albert. Piet en Sandra 13 J. ROTTERDAM Luxor Theater, 20.00 uur: „Waar blijft de tijd" met Wil ly Walden en Piet Muyselaar. De Doelen, 20.00 uur: Johan nes Passion van Johan Seb. Bach door de Koninklijke Christelijke Oratorium Vereni ging Halleluja m.m.v. het Am sterdams Philbarmonisch Or kest o.l.v. Jan Eelkema. Hof plein Theater, 20.15 uur: „Al- bert Mol presenteert wie van de zes", met Albert Mol, Tbé- rèse Steinmetz e.a. Piccolo Theater, 20.15 uur: Camera Obscura met „Marijnen Pro jekt". De Doelen (Gehoor zaal). 20.15 uur: J. C. Henriot, piano en Mlichel Arrignon, cel- Theater De Lantaren 20.30 uur: Kevin Ayers. (Van onze correspondent) TERNEUZEN - Onder lei ding van de heren B. Groot- jans en P. Maas, heeft een 16-tal leden van de Oost- Zeeuwsch-Vlaamse vogel wacht, De Steltkluut, zater dagmorgen een excursie ge maakt naar de Mosselbanken het thans omstreden natuurge bied, bij Dow Chemical en Braakman. Er werden veel soorten vo gels angetroffen. Op de eer ste plaats de fuut en de doo- daars, een groot aantal scholek sters, kieviten, diverse meeu wesoorten. o.a. de grote man telmeeuw en een aantal zil vermeeuwen, eendesoorten, als bergeend (150 stuks), wilde eenden, smienten, kuifeenden en wintertalingen, maar ook wulpen en grutto's, meerkoets en waterhoentjes. Ook werden er ongeveer veertig bonte strandlopers gesignaleerd. Verder de graspieper, de gele kwikstaart, de heggemus, ko perwiek, rietgors en de bonte kraai en enkele honderden SDreeuwen CAS VAN GENT Galerij Uilenspiegel, West kade 71 Koen Mertens expo seert keramiek en metaal plastieken (tot 26 mrt.Geo pend: dagelijks 912 en 13.30-18.00 uur, vrijdag tot 21.00 uur, zondag 14.0018.00 uur. woensdagmiddag gesloten. „De Vlaanderen", Expositie werken van kunstschilder John Verschuren en wand- klcedvervaardigster Digna Blaauw (t.m. 14 april). TERNEUZEN Luxortheater, 20.00 u: Em- manuelle 18 j. Terneuzen Mu seum, Burg. Geillstraat 2, SBK Zeeland, Kunstuitleen (t.m. 12 april), open di. t.m. zat. van 14.00-17.00 uur. VLISSINGEN Alhambra, 20.00 u: Dokter Zjivago 14 j. ANTWERPEN K.V.O., Frankhiiklei 3. 20.00 u: Madame Butterfly. BRUGGE Kon. Stadsschouwburg, „Ml- randolina", Carlo Goldoni door N.T. Gent. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Op de ver bindingsweg tussen de Oost- Sluis en de Axelsedam te Ter neuzen zijn drie auto's met elkaar in botsing gekomen. Eén der inzittenden werd uit de auto geslingerd en er was zware materiële schade. De bestuurder van een oer- sonenauto R.P.C.G. uit Ter neuzen stond voorgesorteerd om de Schependijk op te rij den. toen hij werd aangereden door de achterop komende personenauto, bestuurd door J.L. uit Philippine. Ten gevol ge hiervan kwam de auto van G. in botsing met de tegemoet komende personenauto, be stuurd door A.E. de K. uit Terneuzen. Mevrouitf J.G.-R., die bij haar man in de auto zat werd er uit geslingerd. Dokter Zuiderbaan, die de eerste hulp verleende liet haar voor verdere- behandeling naar het St- Antoniusziekenhuis te Oostburg overbrengen. De drie auto's moesten met een kraan wagen worden weggesleept. (Van onze correspondent) ZAAMSLAG Burgemees ter J.C. Aschoff van Terneu zen zal zaterdagmiddag het nieuwe clubhuis van de werk eenheid Zaamslag van de Centrale Stichting voor Soci aal en Cultureel Werk in de gemeente Terneuzen officieel openen. Dat gebeurt om drie uur. Daarvoor zal, om half- drie de muziekvereniging De Volharding een muzikale rondgang door het dorp ma ken. 's Avonds om acht uur is er in het nieuwe buurthuis aan de Sportlaan een feesta vond voor alle inwoners van- Zaamslag met medewerking van het plaatselijke orkest „Hanky Panky", nadat om vier uur 's middags een pop penkastvoorstelling voor de kinderen is gegeven. Uitgave Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland RAVONKANTUREN TERNEUZEN Nieuwstraat 9 tel 01150 7920 (4 lijnen): HULST: Steenstraat 14. tel. (11140 375] (3 lijnen), UOES Klokstraat 1, tel. 01100 8030 (3 lijnen) KANTOORUREN Maandag t m vrijdag 8 15 12 30 en 13.30 17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN ADVERTENTIE EXPLOITATIE Breda Maandag t.m vrijdag van 16 00 - 20 00 uur en zondag van 20.00 - 22 00 uur tel. 01600 22341. BEZORGKLACHTEN Zeeuwsch Vlaanderen tel. 01140 3751 Midden-Zeeland 01100- 4944 REDACTIE Chet Zeeuwse redactie S C Augustijn, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen tel 01150 792U privé l.orentzlaan 50, Terneuzen, tel 01150 5745. alg-vneer redacteur Zeeland drs J Bouwman», kantoor Klokstraat 1, 'Joes tel. 01100 8030 privé Zuidvliet- straat 53. Goes, tel 01100 8138 redacteur Midden-Zeeland: G van Berkel. kantooi Klokstraat 1 Goes, tel 01100 8030, privé Voorbutcht 37 Kapellc- tel 01102 2320. redacteur voor Terneu zen en Kanaalzone P de Schipper kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel 01150 7920 privé Noordstraat 45 Hoek, tel. 01154 1556. redacteut voor Oost Zeeuwsch Vlaanderen H. Postma kantoor Steenstraat 14, Hulst tel 01140 3751 privé Walmolenstraat 12. Huist tel 01140 4159 Redacteur voor West Zeeuwsch-Vlaanderen' R van der Helm, Melkweg 46. Oostburg «el 01170 3370: toto journalist voor Zeeland C J dt Boer kantoor Nieuwstraat 9. Terneuzen, teL 11150 7920 privé Langs de Kreek 56. Terneuzen tel (11150- 1137 sportredactie Zeeland A Koomen Troelstralaan 8, Axel, tel 01155 2594. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland W Hendriks, tel 01140 3751. ADVERTENTIE EXPt OITATIE Inspecteur Zeeland C. Menu, tel. 01150 5839.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 5