miljard! X Maandag begint koninkrijks-top SURINAAMSE DELEGATIE IN ONS LAND Wiegel: Kansen voor de VVD Ontslagen en werktijdverkortingen prima Israël niet tevreden over Egyptische nieuwe voorstellen Spakenburg gisteren weer met beide klompen op de kasseien -ada! ZATERDAGMIDDAGCLUBJE BLIJFT BROODNUCHTER commentaar Frank Sinatra naar Amsterdam binnenland buitenland VD optimistisch Kind verkracht Stakingen Noord-Vietnam stelt V.S. voorwaarden Daders overval vlug gegrepen Havenarbeiders akkoord met cat» [e schoonheid. Kiezen klassiek en modern. 3os Cromargan edel-j ZATERDAG 15 MAART 1975 9 17 1MHHHHHI Ladal200 1200 cc ,/62 din PK top 140 km/u 8.495,- g ik een kleurenfoldêr^ 1200 Lada Combi of één van de andere Zastava 750/5.49V 8.995,- it u wenst). I I 1 Gremi v., Groningen. Hen: 050-126142). Lada1500S 1500 cc 4 cil./75 din PK top 155 km/u 10.590,- jf v. GiNNEKEN tel. 01600 - 55987 tegoed bij de Raiffeisen- ibanken, aangestoten bij ffeisen Boerenleenbank, gulden, van de gunstige voor- e voor U klaar bij de je bankservice Istraat 7 :ht 1 traat 32 ihot 126 n 12 3 ITet is een zelfverzekerde VVD. die op het ogenblik in Breda congresseert. De liberalen zitten in de lift. Van de hope loos verdeelde confessionele partijen hebben zij niets te vre zen - Wiegel noemde hen dan ook nauwelijks DS'70 is ont ploft en (ook) in de PvdA qroeit de twijfel, of het kabinet-Den Uyl nu werkelijk zulke „leuke dingen voor linkse mensen" doet. Men behoeft werkelijk niet over profetische gaven te be schikken om, zoals de VVD-fractieleider deed, voor de komen de tijd in Nederland „grote politieke en maatschappelijke span ningen" te voorspellen. Het hoge uitgavenbeleid van het kabinet ten nutte van alae- mene voorzieningen en de economische terugslag wettigen de verwachting, dat de welvaart van He werknemers de eerstko mende tiid eerder af zal nemen dan stijgen zal. Wiegel soecu- leert er op, dat de (geschoolde) arbeiders dit niet zullen accep teren. Heeft hij ongelijk? Den Uyl weet hoe smal de marge is van een democratische politiek. In 1970 schreef hij: Wiegel herinnerde er met graag te aan „De eerste eis die de meeste burgers aan een partij en aan een regering stellen is dat zij hun werk en hun inko men niet in gevaar zullen brengen. In de ogen van sommige radicale hervormers zijn dit stellig bijzonder platvloerse zaken, maar een strategie, die mikt op maatschappij-hervorming, kan er naar mijn mening niet omheen". Sinds 1970 is er niet zo veel veranderd in de mentaliteit van de mensen. Wiegel kan dus best gelijk hebben als hij ook bij de werknemers toenemend verzet voorspelt tegen het achter wege blijven van een reële loonsverhoging omwille van col lectieve voorzieningen. Vooral als daarvoor doordrammerig ge ijverd wordt door jonge intellectuelen, die de wereld van achter hun schrijftafel proberen te hervormen zonder dat zij de zorgen en lasten maar ook de hoopvolle verwachtingen van werknemersgezinnen kennen. Het is niet zo moeilijk soberheid te prediken met een goed gevulde bar onder handbereik. Het wordt wel moeilijk als her iedere week passen en meten is om met het gezinsinkomen rond te komen. Meer geld voor je zelf; minder geld voor de staat. Juist in deze tijd klinkt dit liberale lokkertje hoogst verleidelijk, al thans voor mensen, die geen oog hebben voor de geweldiqe problematiek waarvoor de mensheid zich op het ogenblik ge plaatst ziet: de schaarste aan grondstoffen, de afweging van industriële groei tegenover meer welzijn, het onaanvaardbare welvaartsverschil tussen arme en rijke landen. Over deze, onze toekomst bepalende vraagstukken zweeg Wiegel in zijn con gresrede. Daardoor kwam die speech niet boven het niveau van een handig partij-politiek propagandapraatje. Een nieuwe aansprekende liberale visie op de werkelijke problemen van deze tijd hebben wij er niet uit kunnen halen. Die toekomstvisie is naar onzë mening eerder te vinden bij een zich gematigd opstellende PvdA en eensgezind optrek kende confessionele partijen. Die eensgezindheid is echter ver te zoeken en bij de PvdA overheersen de wilde jongens. Daar om zou het optimisme van Wiegel c.s. toch wel gefundeerd kunnen blijken. (ADVERTENTIE) te winnen in onze puzzelaktie PEUGEOT BROMFIETS MODEL 102 MS 35 kg licht, met vóór- en achterwielvering Zoals bij alle Peugeot brommers heeft ook dit model een zowel in de hoogte als in de breedte verstelbaar stuur. Het kan in combinatie met het verstelbare zweefzadel aan ieders lichaams bouw worden aangepast JERUZALEM (AFP-UPI) De Amerikaanse minister van buitenlandse zaken, Henry Kissinger, heeft „concrete" nieuwe Egyptische denkbeel den aan Israël voorgelegd. Maar de eerste Israëlische re actie was dat zij „onvo'doende en te onbevredigend waren" om te kunnen leiden tot een Israëlische terugtrekken uit de bergpassen en olievelden in de Smaï. Kissinger sprak gisteren drie-en-een-half uur met pre mier Rabin en de Israëlisdie onclerhandelingsploeg. Een be langrijke functionaris in Jeru zalem deelde mee dat men van Israëlische zijde niet het gevoel had dat men de „con crete antwoorden kreeg waar naar men uitzag". De zaken bewogen zich niet in de rich ting die Israël, politiek of mi litair, verwachtte. Het kabinet zal zondag het verslag aanho ren van de onderhandelings- ploeg. Het leek volgens de functionaris niet nodig een buitengewone zitting van het kabinet bijeen te roepen- „E- gypte zou meer moeten doen als het een kader wil schep pen waarbinnen vruchtbare onderhandelingen zouden kun nen worden gevoerd". Dr. Kis singer liet na zijn onderhoud met premier Rabin door-sche meren dat zijn missie nu de richting opging van harde on derhandelingen. De minister noemde zijn overleg met Is raëlische leiders weer con structief en positief. Hij zei vain plan te zijn in het Midden- Oosten te blijven tot hij wast of er wel of niet een overeenkomst tussen rsr „n Egypte mogelijk was. Het is nu nog te vroeg om te voor spellen of ei- een regeling zal zijn. aldus Kissinger, die er echter aan toevoegde dat enige vooruitgang was geboekt. AMSTERDAM (ANP) Een zesjarig meisje is in het Biilmerpark in Amsterdam door een ongeveer twintigjari ge jongen verkracht. Het meisje reed met een zevenja rig vriendinnetje op de fiets in het park en werd toen aan gesproken door de jongeman, die zelf op een witte fiets reed. Hij sleurde het kind van de fiets en vergreep zich aan haar in de bosjes. Het kind is ter verpleging in een zieken huis opgenomen. (Van een onzer verslaggevers) SPAKENBURG Brood nuchter is Spakenburg op de vrijdag (visdag) na de heroï sche victorie op de Alkmaar- se profclub AZ'67. Geen vlaggen of verkreukelde sup porters versieren het straat beeld. Nee. Spakenburg staat weer met beide klom,pen op de kasseien. Wie er naar vraagt, krijgt te horen dat „onze IJsselmeervogels een unieke prestatie hebben ge leverd door als zaterdagmid- daigclubje die AZ-proffies af te troeven". Meur met de borst vooruit lopen, ho maar. Kortom, Spakenburg ging gisteren gewoon over tot de orde van de dag. Arend v. d. Groep, besnorde kastelein van „In den Ka juit", heeft er wel een stevi ge kater van over gehouden. Zijn excuus geldt. Want als eigenaar van het clubcafé van de IJsselmeervogels heeft hij tot het ochtendglo ren getapt. Ook voor de broodnuchtere sfeer in Spakenburg heeft hij een excuus: „We vlaggen pas als we de beker hebben. Goed, daarvoor moeten we eerst nog naar FC Twente. Maar dat zijn krenten en die pakken we in". Na wat glaasjes seven-up geeft hij toe dat de bal rond is. Maar voegt er krijgshaftig aan toe dat „beide ploegen met 0-0 beginnen. En dan zien we wel hoe we uit Twente vandaan komen". Voor het ontbreken van doorgezakte supporters heeft de kastelein ook een verkla ring: „Kijk, als Feyenoord dit kunstje geflikt had, dan zou nu half Rotterdam op zijn kop staan. Maar ja, daar hebben ze ook zo'n honderd duizend werklozen. En wij Spakenburgers moeten de volgende dag gewoon weer werken. Wij hebben daar geen tijd voor". Dat klopt. Bram de Graaf die in Spaikenbung en ver daarbuiten faam geniet als de beste amateur-ausputzer van Nederland, loopt bedrij vig te doen in zijn vishandel aan de haven. Even gaat de overall uit voor een plaatje in de krant. Tijd om na te kaarten heeft Bram, beter bekend als „Poem", maar weinig. De wagens moeten geladen zijn voor de zater dagse markten in de omge ving. Terwijl er een wijde blik in zijn ogen komt, geeft hij een korte samenvatting van de twee uiur durende st.riid in Alkmaar. Do mee opgelopen kastelein hangt aan zijn lippen. Wat „Poem" overslaat vult hij gretig aan. „Weet je nog Poem, toen jullie daar in het. halfdonker die strafschoppen narnen. dat wij toen met zijn allen de aanstekers hebben aangedaan. En ma,ar schreeu wen: „AZ LICHT AANIM" Om nooit te vergeten. En weet je wat -ik tegen Molenaar (een van de geld schietende broers van AZ'67. red.) heb gezegd...of ie geen spelers moest fccxpen. Hij gaf geen asem. Maar ik zei. „Ach. laat maar zitten, koop er maar een goede ver lichting voor". Op de hoek van de Turfwal verdringen wat jongeren zich voor de etalage van electro- winkelier v.d.Hoogen. Dank zij de video-vinding kunnen ze nog eens genieten van het Spakenburgse spektakel. Grotendeels in kleur. En waar AZ ten,onder ging zijn de beelden passend zwart wit. Tegen half vier strom pelen enkele, zojuist ont waakte supporters he t café in. De kranten worden ge speld. Elk goed woord over „onze jongens" wordt met gejuich onderstreept. In de hoek kraait een wat oudere man: „Leo Pagano ig de beste verslaggever ter wereld. Waarom? Omdat hij gezegd heeft, dat de IJssel meervogels zijn hart hebben gestolen. Lang leve Leo Pa gano". Eu dan is de kastelein weer aan de bal. Wijzend naar een uitgebluste voetbalfan, zegt hij „Da's nou Klaas Mop, een verloren talent van de IJsselmeervogels. Jammer dat ie meer van bier dan van voetballen houdt". Niet iedereen in Spakenburg is gelukkig met het avontuur van Spakenburg. Dominee Kn,ossen drukte afgelopen zondag de kerkgangers op hel hart „niet tegen de zon- dagsploeg uit Alkmaar aan te treden". Kastelein Arend zegt: „De dominee moet zich niet met voetballen bemoeien. Trou wens hoe komt hij aan die wijsheid? Kijkt hij 's avonds dan toch naar Studio Sport? Maar tussen haakjes, jullie moeten nu niet over de kerk schrijven. Dat heeft niets met voetballen te maken". (Van onze redactie binnenland) SCHIPHOL (ANP) Vergezeld door vijf van zijn mi nisters is de Surinaamse premier Henck Arron gisteren uit Paramaribo op Schiphol gearriveerd. In zijn gezelschap be vond zich niet de Surinaamse minister van Verkeer, Bru ms, op wie een groot gedeelte van de aanwezige pers met spanning wachtte, in verband met de zaak rond de vluch ten van Surinam Airways vanuit Paramaribo op Schiphol. Premier Arron, die komt praten over de onafhankelijk heid van Suriname, werd op de luchthaven onder meer be groet door premier Den Uyl, minister De Gaay Fortman en de gevolmachtigde minister AMSTERDAM (ANP) - De Amerikaanse zan ger Frank Sinatra komt op 2 juni een concert geven in het Amster dams Concertgebouw. Sinatra heeft aanvanke lijk steeds geweigerd om naar Nederland te ko men, maar is thans ge zwicht voor een aanbod van impresario Lou van Rees, die meer da» 300.000 gulden neertelt. Daarom zullen de toe gangsprijzen f 50 tot F 250 gaan kosten. Sinatra arriveert 2 ju ni in de middag met zijn eigen straalvliegtuig uit Londen op Schiphol en vertrekt onmiddeiijk na het concert - het laatste van een Europese toer- nee - naar de Verenigde Staten. De 57-jarige zan ger zal tijdens zijn op treden begeleid worden door zijn eigen orkest. Lou van Rees wil na afloop van het concert in het Hilton hotel een nachtfeest geven waar voor hij het Engelse or kest van Syd Lawrence wil contracteren. van Suriname in Nederland, Van Eer. Maandag begint op het Cats- huis in Den Haag de rege ringsconferentie tussen Neder land, Suriname en de Neder landse Antillen. Gedurende dit overleg zal gesproken worden over het rapport van de konink rijkscommissie, de resultaten van het in januari in Parama ribo gevoerde overleg tussen Suriname en Nederland en het tijdschema van de behandeling van de door de parlementen goed te keuren beslissingen. De koninklijks -top zal worden voorgezeten door premier Den Uyl. De Surinaamse premier zei niets te weten van de plannen van Suriname Air ways om driemaal per week van Paramaribo op Schiphol te gaan vliegen. Deze plannen zijn vorige week bekend ge maakt door Mike Koster, die door de SLM is aangetrokken als adviseur. Advertenties daarover zijn reeds in de dag bladen verschenen: Dlit is ge beurd zonder medeweten en toestemming van de Suri naamse regering en de SLM. „Ik heb al die berichten van de heer Koster ook via de pers moeten vernemen", verklaarde premier Arron. Premier Den Uyl in gesprek met zijn Surinaamse ambt genoot Arron op de luchthaven Schiphol. In 't kort IN het archief van de Ameri kaanse geheime dienst die met de veiligheid van het staats hoofd en zijn entourage is be last, bevinden zich de namen van 47.000 personen die in de gaten gehouden moeten wor den. Dit heeft de directeur van de dienst, David MacDo- nald, verklaard voor een par lementaire subcommissi. ALLE zeven inzittenden van een personenauto zijn in de Slowaakse plaats Banska By strica om het leven gekomen toen de auto frontaal op een vrachtwagen botste. De be stuurder van de personenauto was dronken. HET Sovjetrussische persbu reau Tass heeft bekendge maakt dat de Sovjet-Unie ln het zuiden van de Stille Oce aan gedurende twee weken proeven met nieuwe raketten gt. at nemen. fn de West zelf is het intus sen nog lang niet rustig. De ruim duizend werknemers van de Bruynzeel houtmaatschap pij in Suriname, die eergiste ren in staking gingen, besloten hun actie voort te zetten. Het is een spontane actie van de werknemers zelf, zo werd in Paramaribo meegedeeld Voorts is het onderwijzend personeel op Aruba en Cura cao nog steeds in staking. (ADVERTENTIE) 'n METZLER- bril: ieders oogmerk! WASHINGTON (RTR) Noord-Vietnam heeft te ken nen gegeven dat het wel in lichtingen wiil verstrekken over in Indo-China vermiste Amerikaanse militairen als de Verenigde Staten hun militaire hulp aan Zuid-Vietnam staken. In een brief van 21 januari, welke gisteren in Washington is vrijgegeven, aan senator Edward ^Kennedy, zegt de Noordvietnamese minister van buitenlandse zaken Nguyen Dui Trinh, dat de regering Ford de Parijse overeenkom sten .voortdurend schendt door voortzetting van de militaire hulp aan Saigon. Daardoor worden ongunstige omstandig heden geschapen voor norma lisering van de betrekkingen tussen Hanoi en Washington. CUYK In het Noordbra bant Cuyk is gistermorgen een gewapende overval ge pleegd ip een agentschap van de PTT De politie heeft enke le iren later vier mannen aan gehouden, in de leeftijd van 19-25 jaar, verdacht van die overval, waarbij f 3.000,- werd geroofd. Bij de overval wer den de kantoorhouder en een klant geJ'v "«en Gp de grond te a- »n 'iy-eo onder bedrei- é°n eeweer. (Van onze redactie binnenland) UTRECHT Ook gisteren hebben vertegenwoordigers van de diverse vakbonden zich moeten buigen over ontslagen en aanvragen voor werktijd verkortingen van een aantal ';edrij-en. De hardste klap viel in Helmond. De directie van de Didas-textielfabriek al daar heeft 88 van de 450 per soneelsleden ontslag aange zegd. Het bedrijf wil inkrimpen tot 350 man. Overheidssubsi die-» aan het bedrijf blijkt niet mogelijk. In Tegelen heeft Ijzergiete rij Hekkens N.V. voor 90 van de 110 personeelsleden voor een periode van zes weken werktijdverkorting aange-' vraagd. Enkele grote orders die betrekking hebben op de bouw en verwarmingsindustrie zijn uitgebleven. Het stukgoed- overslagbedrijf Seaport Ter minals BV in Rotterdam, een dochteronderneming van Fur- ness NV, wil een aanvraag indienen voor werktijdverkor ting op beperkte schaal. Bij Seaport werken 1150 man. Te Arnhem weigert direc teur-eigenaar L. Kip van de Elka-supermarkten (19 filialen in de Achterhoek, 140 man personeel) in te gaan op een verzoek van de in de Deeom samenwerkende vakbonden om een gesprek over de te lange arbeidstijden te voeren. Ook compensaties voor wer ken op zaterdagen en koopa vonden zouden uitblijven. De Decom heeft een nieuwe brief aan Kip geschreven. Komt er weer een afwijzend antwoord, „dan moet hij de consequen ties daarvan onder ogen zien. Ei- zal dan niets anders opzit ten dan acties te gaan voeren", aldus een woordvoerder van de Decom. Wiegel drong voor de leden vergadering nogmaals aan op liet aftreden van de ministers Vorrink (Volksgezondheid en Milieu) en Gruyters (Volks huisvesting en Ruimtelijke Ordening). De VVD-leider zei voor de komende tijd grote politieke en maatschappelijke spannin gen te zien. Spanningen die het kabinet zelf, door het blij ven berijden van socialistische stokpaarden, heeft opgeroe pen. Uitvoerig ging Wiegel in op het principiële verschil tussen socialisme en liberalisme, dat vooral tdt uitdrukking komt in de andere visie op de vrijheid van de mens. „Ontplooiing van de mens vergroot zijn vrijheid van bewegen, zijn gevoel voor eigenwaarde, zijn onafhanke lijkheid, zijn zelfstandigheid, kortom zijn levensgeluk. Ik ben ervan overtuigd dat ook in de komende tijd de politie ke strijd zich hierop zal toeij spitsen. In die strijd staan con fessionelen en liberalen dich ter bij elkaar dan confessione len en socialisten. Een strijd die ook zal worden uitgevoch ten in de boezem van het ka binet". Wiegel meent dat deze strijd kan 'leiden tot verdeeldheid binnen de PvdA en, als ze door de radicalen binnen de PvdA wordt gewonnen, zal leiden tot vervreemding van een belangrijk deel van de achterban van de PvdA van haar politieke voormannen" Daarom hield hij de ledenver gadering voor dat er kansen liggen voor de VVD. Ook de scheidende voorzit ter van de WD, mevrouw Haya van Someren Downer, sprak met enthousiasme over de mogelij kbeden van haar partij, „De liefde voor de naaste, het oipkomen voor de zwakkere, het laten van vrij heden waar dat mogelijk is, is ons gemeenschappelijk ideaal, essentieel voor een liberale partij. Dat moet de basis zijn voor ons nieuwe programma, waarmee wij de winst die wij reeds boekten zozeer moeten vergroten, dat Den Uyl van zelfsprekend uit het Catshuis verdwijnt". Volgens mevrouw Van So meren zit in het socialisme de grote vergissing ingebouwd dat de arbeiders een wazige ideologie meer waard achten dan welvaart en bewegings vrijheid voor het eigen gezin Hij wenst zijn auto, die hem net wat vrijheid schonk, niet te missen. Het is schone taal om te praten over het over brengen van produktie en ma chines van het westen naar ontwikkelingslanden, maar wanneer deze ideeën en de handhaving van de nullijn be tekenen, dat de te verdelen koek niet groter wordt, wan neer er siprake zal zijn van een wezenlijke aantasting van het levensniveau in ons land, wanneer wij een armoedig voorportaal worden van West- Duitsland, dan zal die arbeider zich afkeren van de heersende ideologie, in dit geval het socf alisme". UTRECHT (ANP) Door middel van een schriftelijke stemming hebben de leden van de vervoersfederaüe NVV-NKV en van de veir- voersbond CNV die in de ha vens werkzaam zijn hun cao goedgekeurd. Deze cao geldt voor 17.500 havenarbeiders in Rotterdam en Amsterdam. En kele van de uitkomsten van de onderhandelingen zijn: een reële loonsverhoging' van 23 cent per uur, een zaterdagtoes- lag van 60 pet (was 50 pet) een vakantietoeslag voor 21 in plaats van 20 dagen. De on der! -ndelingsde legaties had den al eerder, op 21 februari, overeenstemming bereikt over de cao. Eerder deze week lieb ik het boodschappelijk bezige deel van de natie op het spoor gezet van de aangekondigde margarineprijsverlaging. De fabrikanten, zo heette het, verlagen de prijs kennelijk wel. maar de vraag is of en wanneer en in hoeverre de kleine (en grote) kruidenier het ook doet. Ik heb u echter te vroeg op het spoor gezet, zo bleek uit een brieflcaartje van een me vrouw uit Sas van Gentdie duidelijk zelf in het kruide niersvak zit. Let op, zo liet ze mij weten, de margarineprij- zen zijn op 10 maart „af fa briek" (zo heet dat) omlaag egaan. Dat wil zeggen dat de eerste in prijsverlaagde margarine pas eind deze week bij de grossiers is gearriveerd, en dat op z'n vroegst in de loop van volgende week de in prijs verlaagde margarine in de winkels kan liggen. Hou, als die er dan ook maar ligt, willen wij de me vrouw uit Sas van Gent belo ven wat zij vraagt: nl. niet zo voorbarig te zijn met mijn conclusie, want de kleine mid denstander heeft het al- moei lijk genoeg- De kleine, wel te ver staan. Hog een reactie uit ons im mer attente publiek. Naar aan leiding van de brand onlangs in een Terheydens restaurant belt een lezer zij het. wat laat het volgende door: Weg restaurant- PZEM plus PNEM plus PLEM is kernfusie. „Het is een wensdroom van alle vrouwen, gewogen en te licht bevonden te worden". Nee, die is niet van mij, ma^r met voorbijlopen van de auteursrechten gepikt van Ru- di Carrell. Want hij heeft het ook vast ergens gepikt. Zo schallen de wijsheden de we reldbol rond. Maar te weinigen trekken zich er iets van aan. Snik- Jongeheer Wiegel zei giste ren voor de radio dat de VVD zo vaak in Breda congresseert omdat Breda de meest liberale stad vam Brabant is. Maar een slimme VVD zou juist gaan congresseren. en daarmee zijn gezicht laten zien. in een stad die nog met liberaal is. En vergissen is ook mense lijk, zelfs in Amerika, zelfs bij een wereldberoemde krant als de New York TimesDie liep afgelopen maandag liefst 900 jaar achter. Door een zet fout luidde de dagtekening 10 maart 10 75 De dag daarop verontschul digde de krant zich vanwege het feit dat de redactie geen melding had gemaakt van da onlusten in Milaan en zelfs niet van de moord op de kerk hervormer Erlembald, feiten die beide nl. in het jaar 1075 hebben plaatsgevonden. Er is weinig nieuws onder de zon, vrienden, houdt dat in de kijkerd. En als er dit weekeinde nou maar zon is dan hebben we tenminste iets om in het water te laten schijnen. Groeten. MERIJN (ADVERTENTIE) \Vlc»«itenmc'l,iarEn^1Ny]aren>i Maak nu een voordelige Londen-trip. Iloverllovd brengt u in 40 minuten van Calais naar Ramsgate. Niet vliegen, niet varen, maar vlaren. Voor een vakantie tussendoor. Aankomst in het mooiste deel van Engeland. Londen vlakbij U betaalt alleen voor de auto all-in 114,-* Gratis overtocht voor u en 4 mede-passagiers. Inlichtingen: uw reis- of passagebureau. tarief voorseizoen voor auto-' tarief hoogseizoen f 150,-. COUPON S11 Stuurt u mij a.u.b. gratis folder, dienstregeling en prijzen. Naani: Straat: Plaats: Versturen als brief aan: Hoverlloyd Reservations, Brabantstraat 3, Brussel. Tel. 09 - 32 22 19 02 25. HO

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 9