mg ren Als koning in de grote ronden Oranje ijshockeyteam start met nederlaag Nederland op negende plaats „Zoetemelk favoriet 11 Parijs-Nice zilveren VERSCHUREN TRAINT WEER India na winst op Maleisië in finale WEDSTRIJDEN sport door Hein Groothuis 0SBORKI Sherry Ma Spoor bezoekt met haar kriskraskaart heel wat familie, Niet zo vreemd. Ga zelf maar na. Zo'n kriskraskaart kost Ma Spoor zegge en schrijve f 52,-. Daarvoor mag ze acht dagen lang reizen. Door heel Nederland. Zoveel ze wil. En dan krijgt ze ook nog half geld op de interlokale bus. Voor zo'n prijs kun je toch zeker nog es een bloemetje extra voor je familie meenemen? voor versluis breekt een nieuwe tijd aan, misschien ook wel voor u r^slL-iis MERCKX: De Stem ders land ZATERDAG 15 MAART 1975 ligt de Omloop van nd de Nederlanders slecht, immers vier mlopen eindigden in -overwinning. Rien (de eerste Omloop Wouters (1966) stens (1967) en Tino 1) eisten reeds eerder voor zich op. René zijn werkgever Ti- graag willen laten ook nog op de weg staat, terwijl ook iai, ongetwijfeld op rand is. Maar ook de Jtie met streekren- Ker Bisschop, José len gesteund door andse ploeggenoten Harm Ottenbros, i, Van Dongen en zich zeker niet on- Het ziet er over- •i, dat door de vele de laatste dagen de het Waasland bij- r zal worden. Rond len de renners in finish passeren. R. Slock (Axel) 82 rtens-W. v. Poecke 78 pnt., 7. J. de Vet (Kapellebrug) Coremans-R. Bos- 19 pnt., 9. J. Thuy- t.-Jansteen-Hulst) A. Laureys-A. e) 56 pnt., 11. R. v. leriks (Hulst) 54 Daele-A. Daeth B.) 47 pnt., 13. C. dinck (Hulst) 44 ^kaert-R. Verdict pnt., 15. J. de Moor (St.- 40 pnt., 16. G. de Block (St.- een totaal van 36 Vereecke (B), 78 lus (B), 90 pnt. >0 cc.: 1. Van Ach- 2. Boënne(B), 19 inge (B), 19 pnt.; 4. 22 pnt.; 5. Plovier Lysy (B), 29 pnt.; (Terneuzen), 33 piegelaere (B), 44 'ter (B), 48 pnt.; 10. 54 pnt.; 14. Terneuzen), 79 pnt. >0 cc.: 1. C. Wal- zen), 21 pnt.; 2. pnt.; 3. DeBeuke- pnt.; 4. C. Hame- 1 pnt.; 5. Fr. Len- 2 pnt.; 6. Water- 5 pnt.; 7. Van de 36 pnt.; 8. W. v. leuzen), 39 pnt.; 9. Jnt.; 10. Provost 3. J. Schelleman 250 cc.: 1 (B), 7 pnt.; 2. Van pnt.; 3. J. Rottier nt), 30 pnt.; 4. 1), 36 pnt.; 5. Ver- ^nuydt (B) met 37 ileman (Axel), 65 125 cc.: 1.1. De 4 pnt.; 7. Axel) 28 pnt.; 14. (Terneuzen), 56 ionoord) 7 en Ter ere verenigingen minder dan zes n de Hulstenaren voor de zoge- lcup", welke tro- uitgereikt aan de r die het meeste Jan Jongbloed asseren. Dit heb- gelen te danken agt, die drie keer terdam-doelman nog een vijftal indse jeugdvoet- j momenteel het Dat heel voet- ulst het verdere >s-penaltybokaal al olijven volgen geen nader be- JOOP ZOETEMELK ONTTROONT MERCKX (Van een onzer verslaggevers) SAINT REMY-DE-PROVENCE - De IVIont Ventoux, op het laatste ogenblik toch nog berijdbaar bevonden tot een hoogte van 1500 meter, heeft gisteren vooreen paleisrevolutie in het beroepsrennerswereldjegezorgd. De strijd op een met een dik pak sneeuw bedekte col, waarvan de route de dag tevoren nog door sneeuwruimers vrij was gemaakt, leverde het duidelijke bewijs dat Joop Zoetemelk als de opvolger van Eddy Merckx moet worden gezien, als koning in de grote ronden. (ADVERTENTIE) Twee dingen kwamen name- Merckx het in die ronde, dat hij lijk onomstotelijk vast te staan: een keer dreigde af te stappen Joop Zoetemelk is na zijn val in als zijn ploegleider geen maat- De uitslag van de vijfde etappe is: 1 Eddy Merckx (Bel) 4.25.47 (met bonificatie 4.25,42, 2. Fred Maertens (Bel) z.t. (met bonificatie 4.25,44), 3. André Dierickx (Bel) 4.25,50 (met boni ficatie 4.25,24), 4. Ger Knete- men (Ned) z.t., 5. Baronchelli (ita) z.t., 6. Cees Bal (Ned) z.t., 7. Joop Zoetemelk (Ned) z.t. 8. Thurau (Did) 4.25,56, 9. De Schoenmaecker (Bel) z.t., 10. Bracke (Bel) z.t., 11. Oliva (Spa) z.t, 12. Delcroix (Bel) z.t., 13. Bruyte (Bel) z.t., 14. Vasseur (Fra) z.t., 15. De Witte (Bel) z.t., 16 Ocana (Spa) z.t., 17. Lazcana (Spa) z.t., 18. Hnault (Fra) z.t., 19 Van der Leeuw (Ned) z.t., 20. Le Guilloux (Fra) 4.29.08, 28. Schuiten (Ned) z.t. 32. Pronk 4 32,18, 44. Tabak z.t. 48. Kooken z.t. ALGEMEEN KLASSEMENT: 1. Zoetemelk (Ned) 27.54,41, 2. Maertens (Bel) 27.54,55, 3. Merckx (Bel) 27.54,59, 4 Kne- temann (Ned) 27.55,08, 5. Bal (Ned) 27.55,11, 6. Baronchelli 27.55,14, 7. Thurau (Did) Hinault (Fra) Dierickx De Witte Ocana De Witte Ocana Vasseur Delcroix Lazcana Bruyere Bracke Oliva 27.58,00, 18. Le Guilloux (Fra) 27.58,39,19 De Schoenmaecker (Bel) 27.59,23, 20. Delisle (Fra) 28.01.09, 26. Pronk (Ned) 28.01.42. 23. Tabak op 1 min. 39 sec. 42. Schuiten op 1.58, 46. Van der Leeuw op 3.39, 51. Raas op 10.42, 53. Karstens op 10.44, 66. Koeken op 11.45. de Midi Libre weer helemaal de oude en Eddy Merckx heeft af gedaan als klimmer. Van Zoe temelk was bekend dat hij in een goede vorm steekt. In de Ronde van Corsica, die direct aan Parijs-Nice voorafging, won hij twee etappes, waarvan een met meer dan drie minuten voor sprong op de rest van het veld. De kwaliteit van het deelne mersveld was echter niet gewel dig en daarom bleven er twijfels bestaan. Die heeft Zoetemelk met zijn formidabele rijden op de Ventoux echter geheel weg genomen. 27.55,17, 27.55,22, 27.55.27, 27.55.28, 27.55.27, 27.55.28, 27.55,31, 27.55 35, 27 55,39, 27.55.53, 27.56,16, 27.56,52, 8. 9. 10. 11. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. (Bel) (Bel) (Spa) (Bel) (Spa) (Fra) (Bel) (Ita) (Bel) (Bel) (Spa) (Van onze sportredactie) SINT-JANSTEEN - Theo Verschueren de ex- wereldkampioen achter zware motoren zal binnenkort weer de training hervatten. Verschueren heeft wegens een ernstige bles sure aan het zitvlak zeven maanden op non-actief gestaan. Dit jaar zal de Belg wellicht nog geen wedstrijden rijden. „Ik ga weer langzaamaan beginnen, want ik wil geen risico's nemen. Als ik merk dat het niet gaat, stop ik meteen. Maar ik hoop dat ik volgend jaar weer de oude ben", aldus Verschueren. (ADVERTENTIES) I /f Joop Zoetemelk: „Dit was mijn etappe. Als het vandaag niet gegaan was, dan was het nooit meer gegaan. En het ging ontzettend goed". Met Eddy Merckx ging het daarentegen uitgesproken slecht. Tweemaal werd hij door Joop Zoetemelk in de lange klim gelost en de tweede maal kwam hij niet meer bij. Later liet ook zelfs zijn landgenoot Michel Pol- lentier, die vorig jaar opzien baarde door Merckx in een Tour-tijdrit te kloppen, de we reldkampioen als een beginne ling achter. Zoetemelk: „Toen Delisle ging moest ik wel achter hem aan, want als die dertig se conden pakt, gaat hij door. Daar ken ik hem wel genoeg voor. Merckx ging aan mijn wiel mee, maar moest er al gauw af Toen ik bij Delisle was, bleven Delisle en ik even zitten en daardoor kon Merckx terugkomen. Even later reden we echter zo weer bij hem weg". Verbaasd had dat Zoetemelk niet. „Het vorige jaar heb ik de Tour bijna elke dag op de televi sie gezien. Ik constateerde toen al dat Merckx de grote Merckx van 4,5 jaar geleden niet meer is". Merckx is eigenlijk nooit een grote klimmer geweest. Hij kan altijd op zijn macht en klasse naar boven. Bij afwezigheid van pure „berggeiten" als vroeger een Coppi, Bartali, Gaul, en Ba- hamontes kon hij in voorgaande jaren toch bergetappes met grote voorsprong winnen. Maar toen de jaren voor Merckx gin gen tellen reed hij moeilijker be rgop. De eerste tekenen van het verval kondigden zich het vorige seizoen aan. Hij triomfeerde in drie rondes, maar in alle met een minimale voorsprong. De Merckx, die in zijn beste tijd met een voorsprong van vele minu ten nog niet tevreden was en tientallen kilometers als een dwaas solo reed om de anderen nog maar meer te vernederen, bestond niet meer. In de Giro moest hij vreselijk afzien door het voortreffelijke rijden van de Spaanse klimmer José Manuel Fuente, die alleen doordat hij een keer de slag miste, de eind zege ontging. Zo moeilijk had regelen zou nemen. Merckx zat toen bij de beklimming van een hoge col aan het wiel van Fuen te, die was gedemarreerd. Hij ving alle vuile wind op, die langs het ranke lijf van de Spanjaard kwam en dat werd hem teveel. Hij brulde naar Lelangue: „Haai de jongens naar voren, anders schei ik er mee uit". Lelangue wist niet hoe hij zich moest om aan het bevel van de Molteni- kopman gevolg te geven. Alleen door de afwezigheid van Zoetemelk, die een fantas tisch voorseizoen had, bleef Merckx in 1974 de heerser, zij het op een heel wat bescheidener niveau. Nu hij door diezelfde Zoetemelk keihard met de neus op de.feiten werd gedrukt, was Merckx direct na afloop van de rit niet te genieten. Zijn schoon vader Lucien Accou, die in opd racht van Merckx gisteren 100 flessen wijn kocht, trachtte hem te troosten. Accou: „Wel Eddy, je hebt toch een goede zaak ge daan met die honderd flessen en je hebt bovendien toch deetappe fewonnen....". Maar hij pro eerde tevergeefs wat vriende lijker trekken op het gezicht van de wereldkampioen te krijgen. Het forse pak slaag dat hem op de Ventoux was toegediend, zat hem te hoog. „Het ging slecht", was alles wat hij nors te zeggen had. Kriskraskaart. Acht dagen reizen op'n koopje. Eddy Merckx flitst zegevierend over de finish. De etappe zege betekende echter een schrale troost voor Merckx die Zoetemelk in het algemeen klassement moet laten voorgaan omdat de Nederlander bij de beklimming van de Ventoux een bonus van 30 sec. veroverde. (Van een speciale verslaggever) SAPPORO - Het Nederlands ijshockeyteam is de eerste wed strijd van het toernooi om de wereldtitel in Sapporo tegen West-Duitsland onverwacht slecht begonnen. De volgelingen van Bob Jastremski moesten een forse nederlaag van 2-9 incasse ren: De Westduitsers, één van de favorieten voor promotie naar de a-groep, werden slechts in de eerste minuten door Nederland verrast. Oranje nam zelfs na vijf minuten spelen een voorsprong door Jack de Heer, maar daarna zetten de Duitsers orde op za ken. Nederland was echter toch nog even gevaarlijk met snel uitgevoerde counters, maar Jiri Anton en Ron Krikke mikten op paal en lat. Nederland had veel overtredingen nodig om de Duitsers tegen te houden en Jo Simons was de eerste, die vier minuten naar de strafbank moest. Na de gelijkmaker van Phi- lipp, benutte Schloder vervol gens twee kansen, die hem wa- (Van een speciale verslaggever) KOEALA LOEMPOER - Het Nederlandse hockeyteam heeft vrijdagochtend in alle vroegte op de Kilatclub van Koeala Loempoer het derde toernooi om het wereldkampioeschap afge sloten met een revanche op Po len: 3-1. Vier dagen tevoren hadden de Polen in een wed strijd voor groep A voor de eer ste maal in de historie van Ne derland gewonnen (2-1), een bittere pil voor de Taniaboys, die toen de kansen op een plaats in de halve finales aanzienlijk zagen slinken. India bereikte de finale na een enerverende strijd tegen Maleisië, dat uiteidelijk met 3-2 het onderspit moest delven. Net als het duel van woens dagmiddag tegen Argentinië was er bij beide ploegen niet vee] inspiratie te ontdekken. Tania had ditmaal Hans Jorritsma in de basisopstelling opgenomen (formatie: 1-4-2-3). Na een ge wenningsperiode in de Neder landse verdediging, waardoor de Poolse aanvallers in de begin fase enkele malen dicht bij de weer uitstekende Doyer konden komen, raakte Oranje er wat be ter in. Voorlopig stond de goede Poolse doelveraediger Josefiak echter succes in de weg. Opval lend was overigens het slechte afstoppen van Ties Kruize bij het nemen van lange corners. Keer op keer liet hij de bal weg springen,. daarmee de Poolse verdediging alle kans gevend op tijd te interveniëren. Jan Boersma was de enige die met onvermoeibare rushes het vuurtje in de Nederlandse aan val levend hield, want van de abominabel spelende Patty Mundt (hij was het hele toernooi nergens en werd in feite uitslui tend als tweede strafcornerspe cialist in de ploeg gehouden) ging totaal niets uit. Hans Kruize gaf in de 23e mi nuut na een voorzet van Ron Steens (pink in verband) met een schot in volle vlucht fraai de lei ding. Halverwege de tweede helft zorgde „Tjebbie" Kruize opnieuw voor opluchting met een mooie treffer na goed aan gegeven van Boerma. Opluch ting, want de Polen waren direct na de hervatting op gelijke hoogte gekomen De geblokte Grotowski benutte de derde schietkans, die hij van de Neder landse achterhoede cadeau kreeg. Met nog twee minuten te spelen zette Ties Kruize Neder land tenslotte op 3-1, notabene uit een strafcorner. In een bijna uitverkocht Mer- dekastadion (ongeveer 42.000 toeschouwers, een nieuw re cord) heeft het hartstochtelijk aangemoedigde Maleisië tot vijf minuten voor het einde een voorsprong gehad. Toen slaagde de voor Kindo ingevallen Aslam er eindelijk in een strafcorner (de zevende) voor India te benut ten en daarmee 2-2 te scoren. In de derde minuut van de eerste verlenging bezorgde Harcharan Singh na goed werk van Phillips India tenslotte toch de finale plaats tegen aartsrivaal Pakis tan. Oe tweede open-hui» dag wa» een hoogtepunt van de feesteii|ke opening aan de Eitenseöaan Versluis kantoorm- richters *i|n allen aangenaam verrast dooK zoveel belangstelling Oe getoonde mogeli|kneden mef scheidmgswan den bleken een groot succes Maa» ook kopieer- adresseer en taktureermachines evenals overhead projectoren zullen hun weg naar de moderne kantoren wel vinden 8i|zonder prettig was dat zowe» de demonstratie met micro-filmapparatuur en Hermes oHtce-computers als ons wmkeltie waardering ondervond Want Versluis mag dan buiten de progressieve kantoormeubels vloerbedekkingen gordijnen en alle mogeii|ke toeleveringen zich all round noemen, zeker is dat u de gangbare artikelen ook in overvloed aantreft Vandaag is de derde en laatste open-huis dag Wij hopen echter dat u spoedig zult ervaren dat hei bi| Versluis kantoorinrichters in teite altijd open-huis -dag is Voor on» brak een nieuwe ti|d aan Misschien ook wei voor u Versluis 8 V kantoorinrichters Ettensebaan 21 Breda telefoon 01600-35050 felex 54730 s-Hertogenbosch Eindhoven Tilburg is maart open-huis (van 10-17 uur) ST REMY-DE-PROVENCE -Het is nauwelijks voorstel baar dat Joop Zoetemelk zijn tweede achtereenvolgende triomf in Parijs-Nice nog kan ontgaan. Met de voorsprong die hij nu heeft op zijn groot ste concurrenten (14 secon den op Maertens, 18 op Merckx, 33 op Baroncelli, 36 op Thurau en 4 9 op Ocana) en de grote vorm waarin hij verkeert, moet het uitgeslo ten worden geacht, dat hij de eerste plaats, die hij ver overde door 30 seconden bo nificatie op de top van de Mont Ventoux, nog kwij traakt. Zo denken ook de vedetten ero ver. Eddy Merckx zei bijvoorbe eld: „Zoetemelk is voor mij de grote favoriet. Hij is zonder meer in de beste conditie en rijdt ook het best". De Gan-Mercier-kopman zelf liet zich na zijn geweldige pres tatie op de Mont Ventoux, waar hij samen met de Fransman Raymond Delisie het heie veld aan flarden reed, nog wat voor zichtig uit over zij n kansen op de eindzege. Zoetemelk: „Ik hoop de trui te kunnen verdedigen, maar ik heb 13 ploegen tegen me. En dat is toch verschrikke lijk moeilijk". Zoetemelk was wat te beschei den, want met uitsluitend hem goed liggend terrein voor de Boeg (zaterdag de beklimming van de Faron en zondag de tijd rit op de Turbie) kan hem, als er zich niets bijzonders voordoet niets meer gebeuren. Zoetemelk en Delisle schitter den gisteren in een uiterst boei ende rit, waarin voortdurend wel werd gestreden en de ren ners geen ogenblik rust werd ge gund. Delisle opende het gewel dige offensief dat werd ontke tend. Aan de voet van de mont Ventoux sprong hij weg uit het peloton. Zoetemelk volgde hem even later. Merckx kwam in het gezelschap van de twee, maar dat was slechts voor even. On weerstaanbaar demarreerden Zoetemelk en Delisle bij de Belg weg. Achter hen werd een ver schrikkelijke slachting aange richt. Het peloton sloeg in tal rijke stukken uiteen. Het best stand hielden de Franse neo- prof Laurent, diens landgenoot Thevenet, en de Belg PoIIentier. Maar die gingen omhoog op grote afstand van de twee lei ders, die er niemand ontziend aan trokken en bovendien eend rachtig samenwerkten. Zoete melk, die op een extra lichte fiets klom, die hij op de top van de berg verwisselde voor zijn normale: „Het had geen zin om te proberen te demarreren. Zo wel mij als Delisle was het niet gelukt de ander te lossen. Zoetemelk en Delisle lieten zich in de afdaling inlopen door Lau rent en Thevenet, die met 49 se conden achterstand het hoogste punt hadden bereikt. Het viertal deed geen poging om weg te blij ven. Zoetemelk: „Met nog 100 km. voor de boeg en die harde wind tegen had dat geen zin Een grote groep pakt je dan toch te rug". In de slotfase scheidden Merckx, Maertens, Dierickx, Knete- mann, Baroncelli, Bal en Zoe temelk zich nog licht af van de rest van de groep, waarin zich ook 'de zeer goed rijdende Theo van der Leeuw bevond. Merckx won de sprint in St. Remy door Maertens met wie hij wegge sprongen was, te kloppen. Zijn zege in deze Parijs-Nice bete kende voor de zwaar vernederde Belg echter slechts een troost prijs ren geboden en was Nederland een verslagen ploeg. In de ver dediging werd nerveus gespeeld en slechts George-Peter Nousek hield het hoofd koel. De Duit sers stoorden met volle inzet, hetgeen van Oranje niet kon worden gezegd. Bob Jastremski was dan ook teleurgesteld: „De jongens geloofden er niet in. Er was geen inzet en geen karakter. Het is triest maar waar", aldus de coach. In de matig bezette Makomanai-hal - er waren am per 500 toeschouwers - demon streerde de Nederlandse forma tie een schromelijk gebrek aan inspiratie en zekerheid. Bij een achterstand werd er nauwelijks teruggevochten. Na afloop van het duel kwamen de excuses voor het verlies. Van de scheids rechters - de Joegoslaviër Hege dus en de Zwitser Gerber - deugde niets, maar ook werd er op de Duitsers gemopperd. Het verlies tegen de Oosterburen was ingecalculeerd, maar de manier waarop het was gebeurd, had niemand verwacht. Ja stremski: „In de komende duels tegen Italië en Zwitserland moe ten wij ons revancheren. Hope lijk zijn de jongens door deze nederlaag geprikkeld". Zwitserland kon alleen in de eerste periode Joegoslavië in bedwang houden. Joegoslavië was voortdurend in de aanval, maar kreeg van de compacte Zwitserse defensie geen kans. Pas in de tweede periode, toen de Zwitsers al tekenen van ver moeidheid toonden, kwamen de „Joego's" los. Janez Petrac maakte twee doelpunten en Mi- roslav Gojanovic en Janez Pu- terle scoorden de andere tref fers. De laatste twintig minuten waren het aanzien nauwelijks waard, omdat Zwitserland niet meer kon en Joegoslavië niet meer wilde. Uiteindelijk werd het toch nog 5-0, toen Karei Sa- vic uit een pass van Hafner een niet te missen kans kreeg. Dankzij een sterke derde pe riode heeft Oost-Duitsland in het duel tegen Roemeniè toch nog een duidelijke overwinning behaald; 7-3. De Oostduitsers scoorden in de laatste periode - die met een stand van 3-3 was ingegaan - vier treffers en over klasten hun tegenstanders. Het publiek heeft in deze wedstrijd lang op het eerste doelpunt moe ten wachten, want pas in de 16e minuut zorgde Braun voor de eerste Oostduitse treffer. (Van onze sportredactie) BREDA - De KNVB heeft voor morgen nog enkele wed strijden ingelast. In de eerste klas E wordt de wedstrijd RKTW - Middelburg gespeeld. Gilze moet in de derde klas C de strijd aanbinden met het be zoekende Waspik. In de derde klas D worden morgen vier duels gespeeld. Het zijn HW - STEEN, Goes - Breskens, Jong Ambon - Alliance en Vosmeer - Dosko. In de vierde klas F gaat leider Beek Vooruit op bezoek bij Zundert. In de hoofdklasse C is RBC gastheer van het Waal wij kse RKC. TOPSCORERSCOMPETITIE AMATEURVOETBAL EERSTE KLAS E: 1. L. Ver- straeten RBC met 15 doelpun ten, 2. C. Schutter NO AD met 11, 3. L. v Wezel RBC, C. Schapendonk Cone. SVD met 8, 4. K. v d. Sluis Middelb., H. Wijs Middelb., P d. Witte Vlis- singen, H. v. Vught Wilhel- mina met 7, 5. De Veth Conc. SVD, P Taks Longa, Th. v. d. Heuvel Sparta '25 met 6, 6. R. Bennaarts Dongen, Versteij- nen RKTW, V. d. Berg Sparta '25, Wijers UNA, F. d. Grauw Veerse Boys, C. Haarenberg Veerse Boys met 5. doelpun ten, CLUBSCORE: 1. RBC met 39; 2. Longa 29, 3. NO AD - UNA met 23 TWEEDE KLAS B: 1. J. Evers RAC, H. Bruurmijn RWB met 12 doelpunten, 2. J. Bruurmijn RWB met 10, 3. R. Vlieks Baronie, G. Ruskus Ba ronie, A. Jaspers Rood-Wit, R. d. Bruijn Rood-Wit met 7,4. C. Havermans SC Gastel met 6,5. F. v. Pelt Baronie, Broos Clu- zona, Sj. Mathijssen Cluzona, J. d. Block Terneuzen met 5, 6. H. Sigtermans BSC, C. Mies Cluzona, W. Bink RAC, Dan- deijen RAC, Mandemakers RWB, Vergouwen SC Gastel, H. Brekelmans VOAB, v. d. Velden VOAB met 4. CLUBS CORE: 1. RWB met 39, 2. RAC met 35, 3. Baronie met 33. DERDE KLAS C: 1. J. v. Steen Moerse Boys met 12 doelpunten, 2. A. Oonincx UW met 11,3. Jan Mathijssen Moerse Boys, L. d. Leijer Uno Animo met 10, 4. R. v. d. Vel den Uno Animo met 9, 5. A. Bouwens Mad Boys, F. v. Oir- schot Mad Boys, J. d. Rooy WVO met 8, 6 J v. Leeuwen RKWU met 7, 7 H. Vermeer Berkdijk,/ H. Hofkens Mad. Boys, Jos Mathijssen Moerse Boys, A v d. Heijden SVG, E. Mathieu TAC, K Smits Was pik, T Broeders WVO met 6, 8. P v. Leeuwen RKWU, F. v. d. Heuvel RKWU, F Nanninck SVG. C Hurckx UW, G. Ga briels UW, G Goossen UW met 5 CLUBSCORE: 1. Moerse Boys - UW met 33, 2. RKWU met 29, 3. Mad. Boys met 27. DERDE KLAS D: 1. W. v. Nijnatten Alliance met 15 doelpunten, 2. H. Vaders Vos meer met 14, 3. F. Waisapy Jong Ambon met 9, 4 J. d. Lo- bel Breskens, J. d. Booy HW met 8, 5. Demmers Dosko, P Teiussa Jong Ambon, Boom- aerts Sprundei, De Regt Sprundel, F Sturm Steen met 7, 6. R. Markus Axel, B. Pen- tury Jong Ambon, Bakx Meto, J. v. Remortel Steen, R. Vaders Vosmeer met 6, 7. Ista Dosko, V. d. Broek Sprundel, L. d. Maaijer Vogelwaarde, J. Gil- jam Vosmeer. K. Timmermans Vosmeer met 5. CLUBSCORE: 1. Vosmeer met 38,2. Sprundel mét 28, 3 Alliance met 27. VIERDE KLAS F: 1 J Broe- ren Boeimeer met 12 doelpun ten, 2. A. Holleman Beek Vooruit, C. Meuleman Raams- donk met 10, 3. L. v. Hassel Zundert met 9,4. A. v. Dongen Virtus met 7, 5. W. Wijnen Baardwijk, A. Schalk Beek Vooruit, G. Suoss WSC, F. Driessen Zundert met 6, 6 J. Schellen Be Ready, E Heij- mans Be Ready, H. Sterkens Boeimeer, A. Ariëns SCO met 5,7. A. v. Dijk Baardwijk, G v. d. Zanden Baardwijk, C. Ha- negraaf Be Ready, A. Lips Boeimeer, W. v. Beers Inter nos, A. Mouwen Internos, Lie- benstein Internos, B. Meekes SCO, P. Broeders Virtus, J. v. Hassel Zundert met 4. CLUBSCORE: 1. Zundert met 28, 2. Beek Vooruit - Internos met 25, 3. Boeimeer - Virtus met 23. VIERDE KLAS G: 1. Lo- diers Kruisland met 12 doel punten, 2. A. Valk Steenber gen met 10, 3. v. d. Heuvel Roosendaal De Rooy RSV met 9, 4 Bogers RSV met 8, 5 K. v. d EindeOdio.J d Laat Roos endaal met 7, 6 v d Wilden berg Halsteren. KerstensOdio, Den Ouden RSV, v Dongen Steenbergen met 6, 7 Stroop Kruisland, K. Franken MOC, A. Jansen Odio, A. Maghielse Oudemolen met 5. CLUBS CORE: 1 RSV met 32, 2 Odio met 27, 3 Steenbergen - Roos endaal met 26. VIERDE KLAS H: 1. G. Drumont Clinge met 21 doel punten, 2 K Verkaart Zierik- zee met 16, 3. H. Sepers Zeel Sport met 12, 4. J. d. Rijck Hontenisse met 11, 5. H. Ke gels Hontenisse met 10, 6. P. Huibregtse Domburg met 9,7. J. Wouters Koewacht, J Krips Zeeland Sport met 8 doelp. 8. J. Sponselee Hontenisse; P. v. Waterschoot Hontenisse; P. d. Mooijer RCS; A. Koster Zie- rikzee; met 7 doelp. 9. D. Schinkel RCS; K. Elve Zeel. Sport; met 6 doelp., 10. A. Drumont Clinge, E. Rietjens Koewacht, J Bil RCS, J. v. d. Velde RCS, H. Vermeulen Zie- rikzee met 5 CLUBSCORE: 1. Hontenisse met 42 doelpunten, 2. Zienkzee met 38, 3. Clinge met 37. DERDE KLAS A: ZATER DAGVOETBAL: 1 J Vierge ver SSC '55 met 19 doelpun ten, 2 J d Ridder Arnemuiden met 15,3. N Hage WHS, J Ge uze PTT met 13, 4. G. v d. Ge- ijn Good-Luck met 12, 5. D. Francken De Meeuwen met 10, 6. G Schipper De Meeuwen met 9, 7 K. d. Mol Kloetinge, B Wilting Tern. Boys met 7,8. G Viveen AZW, R. Vissers Dinteloord, H. v. Est Dinte- loord, K. Meuleberg Kloetin ge, B Hartman SSC '55, P. Si mons Tern. Boys met 6, 9. J. Meerman Arnemuiden, v. Ka- kerke PTT met 5 CLUBSCO RE: 1. SSC'55 met 38, 2. De Meeuwen met 27, 3. Arnemui den - Good-Luck met 25. VIERDE KLAS A-B: 1. P Brouwer BWR, C. Hoekman Krabbendijke met 13 doelpun ten, 2. P d. Waard Kapelle, T. Harmsen WN, H. Polak Zwa- luwse Boys met 11, 3. R. Oost- dijk Krabbendijke, C. v. Hout Tholense Boys met 10,4 F Ze- gers Zaamslag met 9, 5. R. Schrier Krabbendijke, A. Me- chielse Zaamslag, J Bruijze Zaamslag, J Kok Zwaluwse Boys met 7, 6 R, v. Geene BVC '54, P v. d Hurek Chrislandia, R MoolenbroekNieuwland, R. Westerweele Wolphaartsd., met 6, 7. K Vijfhoek Chrislan dia, D Pentury WN met 5. CLUBSCORE: 1. Krabben dijke met 41, 2. Zaamslag - Zwaluwse Bovs met 32, 3. Chrislandia met 29.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 31