zó inzenden: PUZZEL25 slankie jQnÉTüt SKOL Kankerbestrijding 6eef ee"ex,ra bi'drase ■ennia verzekeringen Wehkcsmp smul gei "TBirdy" toonaangevende mode iri Ijuistjoudtextiel Singer Starlet KAWEE ZJ neten doe mee. es CTTfi International Bier Wat hoofdprijs van £50000,-? mi BH ill Deze puzzelaktie ten bate van het zilveren Koningin Wilhelmina Fónds voor de kankerbestrijding in Nederland bestaat uit 26 opgaven, die wekelijks in deze krant worden gepubliceerd. Om mee te dingen naar de eindhoofdprijzen en extra-eindhoofdprijzen moet men aan het einde van deze puzzelaktie het totaal aantal K's uit alle 26 puzzel diagrammen inzenden. Dus alle K's die voorkomen in de oplossingen (Niet de omschrijvingen). Men telt slechts éénmaal (dus NIET én horizontaal én vertikaal). Wekelijks telt u de K's, schrijft ze op en aan het einde van deze puzzelaktie zendt u het totaal aantal in. U kunt op twee manieren uw oplossing(en) inzenden: Per postgiro: (als voorbeeld) Op voordelige en eenvoudige wijze kunt u meedoen via de postgiro. ,U maakt minimaal f 1,- over óp nevenstaande gi rorekening. De slagzin (slechts één per kaart) schrijft u op de voorzijde onder „Mededelin gen" U kunt géén girobetaalcheques inzenden. Koningin Wilhelmina Fonds Do vergunning voor het houdon van deze puzzelaktie is ver leend aande Ne derlandse Vereni- q ging tot Steun a aan het „Ko ningin Wil helmina Fonds" voor de Kanker bestrijding te Am sterdam, door de Min. v. Justitie bij besluit van 10 april 1974 nr. L.O. 670/149/045. LET OP! Het postbusnr. Is in DEN HAAG uw oplossing afz: uw naam en adres H Nat. Puzzelaktie De Stem Postbus 10103 Den Haag Per briefkaart: (als voorbeeld) Naast de normale porto plakt u tenminste 1 gulden (en ten hoogste 5 gulden) aan geldige Nederlandse postzegels extra, ten bate van het K.W.F. Ver meld duidelijk naam en adres en de slagzin die u in de puzzel POSTCHEQUE- EN CIPOOI f. EN GIRODIENST - P05 0000000 P.PUZZELAAR KRUISW00RDWEG 6 PUZZELSTAD 1,-of meer c» 3224103 Nat. Puzzelaktie De Stem I Den Haag uw oplossing een FAM-stofzuiger ter waarde j:en tapijtknooppakket ter waar van 250,-. Een prachtige aanbie- qe van 275,-, een geschenk van ding van FAM Ver. Fabr. te Maars- n.V. koi1. Scheepjeswolfabrieken, sen* Veenendaal. een Sleepland elektrische voe tendeken ter waarde van 54,50, aangeboden door Martex-Holland B.V., Haarlem. een Braun wekkerklok, modern van vormgeving, met een gem. win kelwaarde van 100,-, aangeboden door Braun Electric Nederland B.V., Den Haag. Drie prijzen: een mand kaasas sortiment ter waarde van 100,-, een geschenk van Kon. Kaasfabriek Eyssen B.V., Alkmaar. Vijf prijzen: onderstaand artikel uit de Wehkamp-catalogus een ge schenkvan Wehkamp, Zwolle. Kodak Pocket Instamatic 100. hebt gevonden. Uw oplossingen u mag. net zoveel inzenden als u wilt moeten zaterdag a.s. in ons bezit zijn. Wel voor elke oplos sing een aparte girokaart ge bruiken (tenminste 1,- of meer) of een aparte briefkaart inzenden (met tenminste 1,- extra boven de normale porto van 35 cent) De trekking wordt wekelijks verricht door notaris J. H. Birk- hoff te Den Haag, bij wie ook de oplossingen en het daarin voorkomende aantal letters K zijn gedeponeerd. Over de uitslag kan niet wor den gecorrespondeerd of gete lefoneerd. een Inventum éénpersoons elek trische onderdeken ter waarde van 133.50, een geschenk van Kon. Fabriek Inventum, Bilthoven. BELANGRIJK: Tel vooral het aantal malen dat de letter K In deze puzzel voorkomt. Noteer het aental, maar zend nog niet In. Na 26 puzzels vragen wij u het totaal K's uit alle 26 puzzels op te geven. U dingt daardoor mee naar da geweldige eindhoofdprijzen en extra eindhoofdprijzen. Horizontaal: 1. Adreskaartje (alk.): 21. Lijn-Maatschappij aan koffer; 5. eerste vrouw; 8. (afk.): 23. ad Interim (alk.); 24. projectiel: 13. huldigen; 14. kaf- sociaal economisch (afk.); 31. ferdorp; 15. hoort bij kuch 'en leegte; 32. langzame: 34. wiel; bonen; 16. gebaar; 18. vaartuig 36. lange, brede sjaal; 37. inwo- van Noach; 19. cowboy-werp- ner van Letland; 39. ordedienst strik: 20. nieuwe testament (afk.); 40. insnijding; 42. afval bak onder in kachel: 45. om roepvereniging; 46. niet droge; 48. paard; 50 verdieping; 52. vrouw uit de bijbel; 54. uitroep om iemand tot kalmte aan te sporen; 59. klein aardappeltje; 60. jong schaap; 61. zacht; 63. ten bedrage van; 64. verder omhoog; 66. in,oprichting (afk.): 67. naaldboom: 69. gun stig gezind; 71. een zekere; 72 nalatenschap; 73. beiden. Verticaal: 1. Eierproduktie van kippen; 2. roofvogel; 3. wapen stilstand; 4. loot; 5. tijdperk: 6. per boot reizen; 7. rijnschip; 9. bid (Lat). 10. kooktoestel op gas; 11. man, die etsen maakt; 12. lucht-strijd-organisatie (afk.); 17. iedere; 19. lichtpaars; 22.joods paasbrood; 23. reeds spoedig; 26. nationaal instituut (afk.); 27 bloem; 28. boek met landkaarten; 29. landbouw werktuig; 30. aarde; 33. flink en sterk; 35. gravin van Holland; 38. Europese gemeenschap; 40. stouwen; 41. bepaalde plant, waarvan zowel een brand-, als een dove-versie bestaat; 43. schoenmakersgereedschap; 44. beoefenaar van atletiek; 47. warm kledingstuk; 49. het aan tal exemplaren van uw dag blad; 51. karakter; 53. hoger onderwijs (afk.); 54 handschrift (afk.); 55. bevel; 56 geluid van een val in het water; 57. de laatste letter van het Griekse alfabet; 58 rivier bij Parijs; 59. losplaats voor schepen 62. vorm van roeien; 64. gewas op onze (o.a. Drentse) zandgrond en ;65. opstootje; 68. Nederl. Federatie (afk.); 69. gelukkig nieuwjaar (alk.); 70 Nederland (afk.) 71. getijde. Bij juiste oplossing ontstaat op da regels 25 en 55 horizontaal de slagzin, die wij u vragen in te sturen. een automatische diaprojector, merk „Kindermann". Een geschenk ter waarde van 338.-, aangeboden door B.V. Transcontinenta, Amster dam. Verschuyl's puzzel-encyclopedie ter waarde van 29,90, beschikbaar gesteld door Uitgeverij Luitingh B.V. Publishers, Laren N.H. Twee prijzen: een verlichte glo be met dubbel-effect kaartbeeld; Ned. tekst, de gebergten in voelbaar reliëf, boldiameter 25 cm., winkel waarde 85,-, Een geschenk van de Eerste Ned. Globe industrie, Veerallee 5, Zwolle. Omdat het zil veren jubileum van het K.W.F. sa menvalt met het 25-jarige jubileum van de Eerste Ned. Globe Industrie, bieden wij iedere puzzelaar gedu rende de puzzelaktie een jubileum cheque aan van 25,-, die kan worden verzilverd bij aanschaf van een verlichte globe. (Aanvragen op bovenstaand adres). Achttien prijzen: een tafellaken met 4 vingerdoekjes merk „Birdy" ter waarde van plm. 27,50, een geschenk van Van Heek-Scholco B.V., Almelo. het Beste Gezondheidsboek en een reisapotheek ter waarde van 59,90, een geschenk van Reader's Digest N.V., Amsterdam, Om- carnaval, verjaarda gen, vakanties e.d. op de gevoelige plaat vast te leg gen vijf maal een Kodak Pocket Instamatic uit de Wehkamp-catalogus (be- stelnr. T .74-51-87, pagina 318), t.w.v. 79,95. Wehkamp, Postbus 400, Zwolle. DUIZENDJES EXTRA DUIZENDJES EXTRA DUIZENDJES. EXTRA DUI Van de extra postzegels, die U boven de 1,— (die U toch al moet plakken om aan ^Je puzzel mee te doen) op de briefkaart plakt en van de extra girostortingen (eveneens boven de ƒ1,—) wordt.30% in een pot gestort. Notaris J. H. Birkhoff heeft een aantal data In- zijn procesverbaal vastgesteld (die hij alleen weet), waarop hij de pot van dat moment gaat uitkeren in ronde prijzen van ƒ1000,—. De notaris trekt - op de-door hem vastgestelde data r zoveel maal een kaart uit alle in die week ingezonden kaarten als er duizenden in de pot zitten b.v. ƒ19.632,— betekent, dat 19'inzenders dan een biljet van ƒ1.000,— thuis ontvangen. De overblijvende 632,blijft in de pot tot de volgende trekking. U kunt die pot groter maken door meer dan 1,— bij te plakken of te gireren. Een open boeken- en opberg- kast ter waarde van 166,- van Lundla B.V., Varsseveld. een luxe grill (paprlkarood), win-, kelwaarde f189,-, aangeboden door Moulinex B.V., Rotterdam. WEEKHOOFDPRUZEN Een palissander tafelaansteker merk „KaWee" ter waarde van 44,-, een geschenk van Karl Wie den Import, Naarden. De eerste weekhoofdprijs: De achtste weekhoofdprijs: Een lichtgewicht zig-zag naai machine, type Starlet, winkel waarde 599,-. Een geschenk van Singer B.V., Amsterdam. liiBiwnffipitr^ Een Peugeot type 204 met ■schuifdak ter waarde van 1T.395,- aangeboden door Gebr. Nefkens N.V., Utrecht. De tweede weekhoofdprijs: Een kleurentelevisie ter waarde van ƒ2695,—, aangeboden door Philips Nederland B.V.,. Eindhoven. De derde weekhoofdprijs: Een Bauknecht vaatwasaufo- maat ter waarde van 1.118,-. De vierde weekhoofdprijs: Een springbox-kombinatie. De ze, unieke kombinatie bestaan de uit een stalen onderstel, een dikke polyetherlaag en een ma tras geeft uw slaapvertrek me teen allure. Een geschenk ter waarde van 1.100,- van Olga Matrassen LM F B.V., Leiden. De vijfde weekhoofdprijs: Een waardebon van 1.000,-, te'besteden bij één der filialen van Witteveen's Modemagazij nen N.V.l JEen groeibriljantring ter waarde van 150,- een geschenk van Jos In den, Kal verstraat. 51 to Amsterdam. juivelloro - een zuiver wollen deken en een bedsprei ter waarde van 300,-, I een geschenk van Kon. AaBe Fa- ij brieken B.V.. Tilburg. 5 Voor een half jaar SKOL-bier op tafel: (26 dozen van 24 blikjes). Wees blij met SKOL in blikl Uit én thuis. SKOLI Aangeboden door Skol Brouwerijen N.V., Breda. Probeer 'm te winnen. Zo'n prachtige, komfortabele Olga Springbox kombinatie. Ver koopprijs f. 1100,-. U hebt nog nooit zó heerlijk geslapen!) De zesde weekhoofdprijs: Een Peugeot damesbromfiets, type 102 MS ter waarde van 710,- van Magneet Handels onderneming B.V., Weesp. De zevende weekhoofdprijs: Een Petri fotocamera plus tas, type-T.T.L,'eenvoudig te bedie nen en ongelooflijk nauwkeu rig. Een geschenk ter waarde van 753,-, aangeboden door B.V. Transcontinenta, Amster- N De negende weekhoofdprijs: Een home-trainer fiets Carniellt met beweegbaar stuur - waar door u kilo's lichter wordt - waarde 560;-, een geschenk van Carnielli Nederland. De tiende weekhoofdprijs: 4 Conti. TS autobanden ter waarde 'van 540,-, beschik baar gesteld door Continental Rubber B.V., Amersfoort. De negende weekhoofdprijs Vier prijzen: een Jago-shaw! ter waarde van 25,-, geschonken door Jan van Gooi, Amsterdam. Een warme donsdeken met la- kenovertrek merk Irisette, ter waar de van 295,- aangeboden door Claushuis-Beuth Co., Naarden. Twee prijzen: een drankenpak ket (inhoud 3 liter jonge dubbele graanjenever, 3 liter bessenjenever, 2 liter Berenburg, 1 liter citroenje never, 2 liter Vieux en 1 fles advo caat) een geschenk van Distilleerde rijen-Wijnhandel -Hooghoudt B.V., Groningen. Vijf prijzen: een origineel Ita liaanse schapewollen autowashand- schoen Giemme NT, rubber gevoerd (waterdicht), winkelwaarde 11,75 van G. v.-Amersfoort Import-Export, Krullelaan 40, Zeist. Twee prijzen: eyeshadow en na gellak,-een geschenk ter waard® van 33,50 van Estée Lauder, Brus sel. Vl]t prijzen: een voetbal merk „Pinguïn", winkelwaarde 50,-, van Pinguïn Sports, Den Haag. Twee prijzen: een modern hprlo? ge met een gem. winkelwaarde van 200,-. een geschenk van Schaap Citroen van Gelder, Juweliers Dia mantairs. Twaalf prijzen: een levensmidde len-cheque ter waarde van 30,-,. aangeboden door VlVO (vrijwillige' In- en Verkoop Organisatie), recht. Ut- Twee prijzen: een Lois Jeans broek in de kleur en maat, die u wenst, winkelwaarde plm. 50,-, een geschenk van Saez-Vogels B.V., Zwanenburg. GEEFT WEKELIJKS 12 LEVENSMIDDELEN CHEQUES VAN f30r EINDHOOFDPRIJZEN EERSTE PRIJS: Een sta-caravan van Belmont, type Sierra Nevada 25, Uw- luchtkasteel op de grond. Een sta-caravan, die werkelijk- van alle gemakken is voorzien: gezellige slaapkamers, een aparte dinette, een comfortabele zithoek, een gas komfoor met oven, een gashaard, eigenlijk te veel om te omschrijven. Deze Sierra Nevada sta-caravan moet u zien en dat kan bij Belmont B.V. te Polsbroek, die deze caravan ter waarde van ƒ12.350,- ter beschikking heeft TWEEDE PRIJS: Een volledig verzorgde 15-daagse vakantie voor twee personen naar Djakarta. U vliegt met een Bo-707 van de Belgische Luchtvaart Mij. Sabena. DERDE PRIJS: Een tour-caravan van Belmont, type Monza 1200 NT, uitgevoerd in geperst aluminium, wat inhoudt dat de caravan sterk en licht in gewicht is. Iedere Monza caravan heeft een maximum aan berg- en woonruimte en is bovendien uitgevoerd met een Sigma oplooprem, zodat men er moeiteloos mee achteruit kan rijden. Een ge schenk ter waarde van 6.450,- van Belmont B.V. te- Polsbroek. VIERDE PRIJS:. Een reis naar keuze'voor één of meerdere personen uit het uitgebreide reizen- pakket van Airtour Holland. •Een geschenk t.w.v. 5.400.- van AIRTOUR HOLLAND Zwarteweg 5, Den Haag. VIJFDE PRIJS: Een mooie gelegenheid om Üw 'interieur aan te vullen of te veranderen is deze prijs van Wehkamp, Zwolle. U kunt tót een bedrag van 2.500,- meubels kiezen uit de welbekende Wehkamp-catalogus. ZESDE PRIJS: Een volautomatische zig-zag naaimachine, type 760, win kelwaarde ƒ1.125,-, aangeboden door Singer B.V., Am sterdam. ZEVENDE PRIJS: Voor een jaar voortreffelijk Skol Bier (52 dozen van 24 blikken). In Nederland gebrouwen en hoe 1 Een geschenk van Skol Brouwerijen N.V. te Breda. ACHTSTE PRIJS: Een Sankyo Hi-Focus- filmcamera, type CME 444.- Een camera, die het filmen vereenvoudigt en U betere result»: ten geeft. Een geschenk ter waarde.van 829,- van B.V. Transcontinenta, Amsterdam. I EXTRA EINDHOOFDPRIJZEN Eerste prijs: 100.000,- kontant, te ..besteden naar keuze. Denkt u eens even in, wat u daar niet allemaal voor kunt kopen.. een beauty set Shlseido ter waarde van 100,-, aangeboden door Ellen Ney B.V., Amersfoort. LET OP. Uw Inzending Is slechts geldig, wanneer u tenminste 1,- gireert of een extra postzegel van 1,- (boven de normale porto) bijplakt. Inzendingen zonder deze extra postze gels zijn volkomen waarde loos en dingen niet mee naar de prijzen. Heeft u er wel eens van gedroomd, dat u een paard bezat? Die droom kan nu werkelijkheid worden. Met deze hoofdprijs van ƒ100.000,- kunt u zelfs meerdere paarden kopen. Of... een echt renpaard, dat voor u prijzen wint in de vele koersen, die regelmatig op Duindigt, Hilversum, Wolvega of waar opk worden gehouden. Tweede prijs: 50.000,- kontant, eveneens te besteden naar keuze, aangeboden door Ennia N.V., Den Haag, die u hierbij onkfilff snnnesties aneft. Een reis om de wereld. Een half huis. Twee of meer droomauto's wellicht. Een boot van jezelf alleen, Of: een heel gaaf appeltje voorde dorst. Deze hoof dprijs van f 50.000,-voor de Nationale Puzzelaktie t.b.v. het Koningin Wilhelmina Fonds, wordt in kontanten beschikbaar gesteld door Hoewel zijn leven mome altijd lachen, uitbundig pr wordt uitgenodigd. Ofscho heeft zijn populariteit nau het openen van etablissen met zijn imposante gestall Hulshof f al zijn troubles laatste maanden van zich VOOI NIET AAN (van een onzer verslaggeve SCHOORL - Bijna ied een mag Barry Hulshoff, o dat, zeggen ze, hij oprecht beminnelijk is. Omdat ook een willig oor leent i de problemen van ander die zonder aarzelen hun h tegenover hem uitstori „Ik kan goed luisteren, gen de mensen tegen m bekent hij, „niet dat ik problemen dan oplos, m ik kan er wel lekker over cussiëren. Je moet iemanc tijd zichzelf laten zijn, kan hij ook prestaties le ren". Het zich verdiepen in p blemen van andere mense voor Barry Hulshoff ec! niet zonder gevolgen ge ven. Ongeveer twee maan geleden zag hij het allem niet meer zo zitten door problemen die op hem kwamen en dook hij met z vrouw Hilda onder in K teel Wittem, een impos hotel in Zuid Limburg. H innert Barry zich: „Norm los ik die problemen wel maar toen kon het effen n Het was me te veel geword Na vier dagen kon ik ech weer makkelijk tussen mensen zijn". Barry Hulshoff, 28 jaar tobt echter niet. Op zijn ei bedaarde wijze kan hij berui in zijn blessure die hem bijk een jaar heeft uitgeschak Pas over anderhalve ma weet hij definitief of hij voetbalcarrière mag voort ten. Dan hoort hij orthopedisch-chirurg dr. G Gerrie Knetemann irtinni-rrmaBMiaaaiBi w steun aan onderzoek voorlichting voorzorg begeleiding Wordt lid vah het KWF vanaf 5,- per jaar of geef een exira bijdrage. Postgirt. 26.000 t.n.v. KWF, Koninginneweg 28, Amsterdam. Telefonische inlichtingen: 020 - 726000,^oestel 7.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 28