IN MAART ROERT DE MODE ZIJN STAART PANORAMA Huizen opknappen kost geld. Maar de overheid helpt. Voortaan 2 jaar lang géén reparatie-kosten aan de motor van de VW-Bedrijfswagen NIEUWS Maak nu gebruik van de regelingen. mantelspecialist; 3§k""" )„M'n kind terug!" Israël gaat steeds meer lijken op een hel. •Zware jongens onder elkaar. •En nog veel meer nieuws in de nieuwe Panorama. Ds. Richard Wurmbrand spreekt in Gorinchem Inkoop van boeken en gehele bibliotheken Boekhandel J. de Slegte (ongeacht het aantal gereden kilometers) de enige met 2 jaar motorzekerheid Regenmantel in de nieuwe wijdte. Diolen katoen gabardine. Ino.a. ice-blue, linde, bisquitenl.-beige. M: 36/48 Zuiver scheerwollen jersey mantel met wijde rok. Met sierzijde doorgestikt. In: zwart, écru, ice-blue, oud-rose, linde en marine, M: 36/48 Gedessineerde Diolen Loft japon met wijde plissé rok in 2 kleurstellingen. Diolen katoen gabardine regenmantel in de moderne lijn. In o.a. bisquit, marine, linde, ice-blue en l.-beige.M: 36/48 Truitje in de modekleuren. 100% Acryl. M:S/M/L/XL Gabardine doorknooprok op de nieuwe lengte. In o.a. brique, grijs en groen. M: 38/46 Kamgaren pantalon, nieuwe kleuren. Breda: Ginnekenstraat 29. Ze is Poolse, 32. Ze vindt mannen, ook Amsterdamse mannen, van grote innerlijke schoonheid. „Ik keek door de zoeker en kreeg een schok. Ik zag iets sterkers, iets waarachtigers dan ik ooit bij een vrouw had gezien". Bekijk wat Tana zag. Zie haar schitterende kleuren foto's in de nieuwe Panorama. Radeloze ouders contra de Sosjale Joenit. Verboden liefde tussen een 14-jarige leraars- dochter en een straatveger van 25. Panorama praat met de ouders van het meisje; maar ook met de geliefden. Zesentwintig jaar oorlog is de heilstaat aan. het opbreken. Het vólk is een verzameling neurotici geworden: dagelijks loert de dood. Lees het beklemmende Israël-dagboek dat Hans Smulders schreef. Ex-gedetineerde die bij de Scheveningse gijzeling was,vertélt over huilebalk Laurent Denie,pistolenzwaaier Nuri en broeder Mattheus. Als u meteen abonnee wilt worden (f 14,30 per kwartaal, 13 nummers), stuur dan een lege envelop met op de achterkant uw naam en adres naar Panorama, Antwoordnummer 7^47, Amsterdam. Postzegel hoeft niet.' De bekende Roemeense predikant Richard Wurmbrand, die om zijn geloof 14 jaar in com munistische gevangenissen heeft doorgebracht zal op MAANDAGAVOND, 17 MAART A.S. in die grote Ned. Hervormde Kerk van Gorin chem spreken over de geloofsvervolgingen ach ter het ijzeren gordijn. Ds. J. C. Maris, Alg. Secr. vam de ICCC zal ds. Wurmibrand vertalen. Aanvang; 19.30 u. Parkeerterrein: Kazerneplein. Kom en luister naar deze afgezant van de Ondergrondse Kerk. Coolsingei 81. Tel. 138305 Rotterdam. Er zijn veel goede vooroorlogse woningen in Nederland. Wel stevig en sterk, maar niet aangepast aan de huidige wooneisen. Er ontbreekt bijvoorbeeld een geriefelijke keuken, een behoorlijk toilet of een douche aan. Om die woningen op te knappen is vrij veel geld nodig. Daarom helpt de overheid u - particuliere huiseigenaar - met subsidie. Amersfoort, Amsterdam, Apeldoorn. Arnhem. Breda, Dordrecht, Eindhoven, Groningen, Den Haag, Haarlem, Hilversum, Leeuwarden, Leiden, Rotterdam, Tilburg, Utrecht, Zwolle. Winkelcentra: Amsterdam-Boven 't IJ, Eindhoven-Woensel, Haarlem-Schalkwijk, Leidsenhage, Rotterdam-Zuidplein, Utrecht-Hoog Catharijne, Subsidie (tot ten hoogste f 4 900,-) kan worden verkregen voor het verbeteren van vooroorlogse huur- en eigen woningen. Als die woningen echter liggen in een door de gemeenteraad aangewezen rehabilitatiegebied, kan men in vele gevallen meer subsidie krijgen, namelijk 35% van de goedgekeurde verbeteringskosten. Informeer bij uw gemeente of uw woning in een rehabilitatiegebied ligt. Het aanvragen van de subsidie. Door wie, waar en wanneer? Vóór er aan het werk wordt begonnen, vraagt de eigenaar de subsidie aan bij de gemeente. Oók als de huurder in overleg met de eigenaar zelf zijn woning laat verbeteren. In dat geval kan de subsidie door de gemeente worden gestort op e.en bank- of girorekening van de huurder. Meer informatie? verbetering vaa «rosiops tin wooiibtsnirtc». verbetering faseer In het (groene) vouwblad "Verbetering van woningen en woonbuurten" leest u meer over de subsidieregeling voor het verbeteren van particu liere woningen die niet in een rehabilitatiegebied liggen. In het (oranje) vouwblad "Verbetering van een woonwijk" vindt u meer over de subsidie regeling voor het verbeteren van woningen, die wél in een rehabilitatiegebied liggen. Beide vouwbladen kunt u gratis afhalen bij de gemeente. Publikatie van het ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening. De VW-Bedrijfswagen is in zijn klasse ol jaren de meest gekochte, onder meer dank zij z'n jaarlijks toe genomen bedrijfszekerheid. Zo is hij nu uitgerust met een nieuwe 1,6 of 1,8 liter motor. Nieuw is de metaallegering van het motorblok. Nieuw het kleppenmechanisme.dof nu tegen nög zwaardere etsen is opgewassen. Nieuw het materiaol van de cilinder-* koppen, waardoor deze een nög grotere hitte kunnen verduren. N'évwde bevestiging van de cilinder-) koppen. Nieuw het verstevigde carter. De importeur is nu zelfs zó zeker!) van deze motor,dat hij u deze verzfl-' kering durft te geven: gedurende 2 volle ioren vergoedt hij eventuele reporotiekosten pon het motorcarter en de inwendige delen von de motor, ongeacht het aantal kilometers dot gereden is. Ook het arbeidsloon volt hieronder. Bedenk daarbij,dat de VW-Bedrijfs wagen over uitstekende getuig schriften beschikt als kipkor, bestelwagen, snackbar, bus, over heidsdienaar, vrieswagen en gaat u maar door. Is er geen slandaara- uitvoering voor uw doel, dan laat u een van de basismodellen eenvoudig op maat van uw wensen ombouwen. Zodat ook u kunt profiteren van deze vlotte,degelijke,snelle kilometerprijs- verlager: de VW-Bedrijfswagen...

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 8