gezien. astisch W" inkelonderzoek niet overbodig Burgemeester gaf bok weg Dagverpleging strop voor Ter Schorre Grens in Zeeuwsch-Vlaanderen is eigenlijk een kunstmatige De Sfem/De VrPe Zeeuw BURGEMEESTER ASCHOFF DAMES BIESBROECK- V. D. DRIES KAMPIOEN BRIDGEN ZEELAND Weer olie in kanaal Gent- Terneuzen WESTERLO stad streek VLOOIEN- MARKT NAC-paviljoen| VERMEER I uit Joegoslavië HE COURT nig in België ET HOF n WESTERLO INKOM I Westdorpe Breskens Terneuzen Draaibrug Zaamslag BELGISCHE GOUVERNEUR BIJ HERDENKING: Oostburg VRIJDAG 14 MAART 1975 )G etrouwd Paul van der Valk en {Patricia van Ginrrikei,l Bergen op Zoom, Noord] zijde Zoom 7. {Amsterdam, Nic. Map, straat 130. Vandaag over drie wek.J t.b.v. NAC-jeugd Beatrixstraat, Breda Tel. 33566. :IK - echte gestreepte dralon. 950 Fr. n 1/2 PRIJS prachtige massieve balk- r, 8 armen in smeedwerk, ter 1.000 Fr. NU 500 Fr. ters van 500 Fr. aan 250 Fr. 1/2 prijs amiddag een doorlopend isten zoals het 12 Man sterk orkest •orlopend 5 uur Show Dancing: prachtigste Dancing van s Belgie :e WESTERLO (België) ts toi 19 uur 's avonds. Ook ■1 54 52 61 eet met matras ressort 950 Fr (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Na het verschijnen van de discussie nota Terneuzen maakt een winkel-onderzoek door het cen traal instituut voor midden- en kleinbedrijf volgens bur gemeester J. Aschoff van Terneuzen zeker niet overbodig. Dezelfde mening is HCT-voorzitter J. den Toonder toege daan. Het Cimk heeft inmiddels al opdracht gekregen om het winkelonderzoek te starten. In de discussie-nota van de AMRO-Westland projectgroep zijn al gegevens voor het Ter- neuzense winkelgebeuren vastgelegd. Niet genoeg echter naar de mening van de burge meester. Hij noemt het Cimk winkelonderzoek „toch wel zinvol". De voorzitter van Terneu- zense middenstandsvereniging HCT is dat in grote trekken met hem eens: „De gegevens in die nota zijn nog wat sum mier". Overigens kwam de nota van het AMRO-Westland bu reau voor het gemeentebestuur van Terneuzen lang niet als een verrassing. Het project on'wikkelingsbureau gaf na melijk in eerder stadium een ontwerpnota over de toekomst van de zuidelijke binnenstad aan B. en W. ter inzage. Aan de hand van de reactie ging het bureau door met het werkstuk, dat het best geka rakteriseerd kan worden als een winkelonderzoek met een stedebouwkundig tintje. Voor dat laatste zorgde onder meer het Goese architectenbureau Rothuizen en 't Hooft. Overi gens is een van de opstellers van het stuk een voormalig medewerker van het Cimk en als zodanig doorkneed in het vak. Met de standpuntbepaling ten opzichte van het Amro- Westlandonderzoek wacht de gemeente Terneuzen nog lie- Karabijnschieting Op za terdag 29 maart, paaszaterdag houdt de Westdorper karabijn club een schdeting in café het Oud Raedhuijs. Het prijzen geld voor deze wedstrijd be draagt 5000 bfrs. De wedstrijd begint om 19.30 ur. EHBO-examens Op dins dag 18 maart leggen de nieu we leden van de EHBO vereni ging van Westdorpe hun exa mens af. De examens vinden plaats in het Wit-Gele Kruis- gebouw. Examinator is dokter Cok uit Axel. Met deze exa mens krijgt de vereniging Sint Raphael er weer een aantal leden bij. Ledenvergadering In zaal het Oud Raedhuijs te West dorpe hield de plaatselijke ka rabijnclub een ledenvergade ring. Het belangrijkste agen dapunt was een bestuursver kiezing. De vergadering koos de heer Oswald de Jaeger met algemene stemmen tot nieuwe voorman. F. Kox werd secre taris en de dames I. Pluijm en L. de Jaeger aanvaardden hun benoeming als penningmeeste ressen. De heren R. Allonsius en M. Pluijm werden even eens als bestuursleden be noemd. verd. Dit om het structuurplan voor de binnenstad niet te doorkruisen. Over de toekomstperspectie ven, die de nota voor Terneu zen schildert zegt HCT-voor zitter Den Toonder: „Het lijkt me voorlopig nog wat 'ucht- kasteel-achtig. Zeker als er gesproken wordt over een C en A of een Vendet waren huis. Ik geloof er niet in. In het hele geval eigenlijk niet". Als een van de bezwaren ziet de heer Den Toonder het feit dait Amro Westland zich beperkt heeft tot het zuidoos telijke deel van de binnenstad. „Ik zou het liever wat groot ster aanpakken. Zij zien het los van het Java en daar zal toch ook gebouwd gaan wor den", aldus de HCT-man. Hij is het er verder zonder meer mee eens dat Terneuzen een regionaal verzorgend streek- centrum wordt. Hij zei niet te geloven dat daarmee andere kernen in de de regio Zeeuwsch-Vlaanderen, met na me Hulst, Sluis of Axel bena deeld zullen worden. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Burge meester J. Aschoff van Ter neuzen deed gistermiddag het verpleegtehuis Ter Schorre een bok cadeau voor de die renboek. Het dier was een ge schenk van de gemeente Ter neuzen. De gemeenteraad van Terneuzen maakte gisteren een excursie naar Ter Schorre. Uit een kort speechje van ge neesheer-directeur dr. Rein Coster bleek onder meer dat het verpleegtehuis Ter Schorre gebrek heeft aan een logope dist, iemand die zich bezig houdt met het genezen van spraakgebreken. De directie van Ter Schorre Vismijn Aan de vismijn te Breskens is aangevoerd: 9.354 kg export garnalen 2,494,52; 689 pellerij 3,25 4,19; 1.326 bot 0,40—0,50; 2.274 schar 0,83—1,80; 6.227 schol 0,77—1,71; 6.021 tong 6,22— 10,43; 596 tarbot 5,5410,50; 643 griet 3,555,58; 3.881 ka beljauw 0,712,60; 1.369 wij ting 0.79—1,50; 62 rog 1,86— 3,25; 118 poon 1,62—2,09; 32 haai 2,23; 5 ham 5.48; 47 tong scnar 4,23: 7 leng 1,20; 4 kool- vis 2,14; 570 steenbolk 0,40 0,83. Kolonel Bosshardt Op zondag 16 maart houdt het Le ger des Heils in Terneuzen een tweetal samenkomsten on der leiding van luitenant-kolo nel A.M. Bosshardt uit Amster dam. De bijeenkomsten vinden plaats in de zaal van het Le ger des Heils aan de Donze Visserstraat 61 in Terneuzen. De aanvang van de bijeen komsten is 10.00 uur en 17.00 uur. Zaalvoetbal De uitslagen van deze week in de sporthal 't Zwaantje gespeelde wedstrij den in de zaalvoetbalcompeti tie zijn als volgt: Mistrappers Dow 1, 1-4. PZEM Van der Poel 2-3. DOW 2 Phi lips 6-2. Terneuzen Veteranen HKC 5-1. Het programma voor 17 maart ziet er als volgt uit: DOW j Van der Poel. Mistrap pers HKC, PZEM Ter neuzen Veteranen, DOW 1 Philips. Jubileum D.S.V. Op 1 april bestaat de Draaibrugse Sportvereniging twee jaar. Dit wordt dan gevierd met een voetbalwedstrijd op tweede paasdag tussen de Draaibrugse veteranen en de jeugd van D.S.V. De wedstrijd begint 0m twee uur. een heeft in het verleden al aantal pogingen ondernomen om iemand aan te trekken. Ook is samenwerking met an dere verpleeg- en rusthuizen gezocht om dit probleem op te lossen, maar dat is nog niet gelukt. Dr. Copter ging ver in op de af en toe naar boven drijvende misverstanden bij familie van patiënten als zou de verple ging te hard en onzorgzaam zijn Dr. Coster: „Er is bij de patiënten een toenemende doe- het-zelf-drang te constateren. Dat is een goed ding. Als de mensen méér zelf gaan doen, kunnen er wel eens misver standen rijzen. Dr Coster benadrukte even later de goede samenwerking met onder meer de ziekenhui zen in Zeeuwsch-Vlaanderen. Hij noemde alle ziekenhuizen bij name behalve het Juliana- ziekenhuis in Terneuzen. Des gevraagd antwoordde dr. Cos- ter dat de contacten met de poly-kliniek en de röntgenaf- deling van het ziekenhuis goed waren. „Tot mijn spijt zijn de specialisten nog niet op bezoek geweest", zo voegde hij er aan toe. Hij vervolgde: „Ze hebben, denk ik proble men elders die veel tijd kos ten, maar ik hoop dat de con tacten beter zullen worden" 19.30 uur: De (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZE N Het jaar 1974 leverde het verpleegte huis Ter Schorre een strop van 120.000 gulden op. Oor zaak is, dat de zogenaamde dagverpleging nog niet is op genomen in een wettelijke re geling. Omdat veel gegadigden voor de dagverpleging de kos ten geheel of gedeeltelijk zelf moeten betalen, is ook de ani mo ervoor teruggelopen. Het verpleegtehuis kan maximaal veertig patiënten in de dagverpleging herbergen. Het personeelsbestand en de ruimte zijn hierop afgestemd. De economisch-directeur vah het verpleegtehuis, de heer A. F. Aartssen voorzag gisteren een verder teruggang in de sektor dagverpleging. Uit cij fers van geneesheer-directeur dr. R. Coster bleek dat erin de periode januari-juni 1974, 23 personen van de dagverple ging gebruik maaikten. In juni was dat aantal gestegen tot 33. In december waren het er echter nog maar 31 en op het ogenblik zijn het er oog slechts 28. De dagverpleging ls een re gelang waarbij de patiënt een of meerdere dagen gebruik maakt van de mogelijkheden die het verpleegtehuis Ter Schorre biedt. De kosten van zo'n „losse" verpleegdag lig gen rond de zestig gulden. Ziekenfondspatiënten krijgen Zaamslag De hengelaars vereniging „Sport en Ontspan ning" te Zaamslag hield een zeehengel wedstrijd waaraan door 35 leden werd deelgeno men. De vangst was niet om over naar huis te schrijven. De uitslag luidde: 1. J. de Bruine, Spui, 1550 punten, 2, K. Federmann, Sluiskil, 685, 3. M. de Bruine, Terneuzen 612, 4. mevrouw Allaart, Zaamslag, 580, 5. J. Veenstra, Hoek 540. hiervan 22 gulden uitgekeerd. Een gedeelte van de resteren de 38 gulden kunnen die vaak| via een bijstandsregeling ver halen. Het grote probleem zil ech ter bij de mensen die de dag verpleging uit eigen zak moe ten betalen. Dat geldt voor mensen, die voor hun oude dag hebben gespaard. Zij moe ten eerst een gedeelte van hun spaarcentjes opteren alvorens ze voor een vergoeding in aan merking komen. Om dit nu te veranderen, zou de dagverple ging moeten opgenomen wor den in het pakket van de wet bijzondere ziektenkosten, zo benadrukten gisteren zowel dr. Coster als de heer Aarts sen De keuze voor de patiënten, die op een kwade dag de peri odieke verpleging niet meer kunnen betalen is tweeërlei mogelijkheden: of de intrek nemen in Ter Schorre met het vaarwel zeggen van een groot deei van de familiebanden, of met de behandeling stoppen, wat de kwaal wel verergert. Dat laatste is het afgelopen jaar blijkens de getallen nogal eens voorgekomen. De lande lijke organisatie Centraal Or gaan Ziekenzorg stelt als eis| voor dagverpleging dat er ln een bepaald tehuis 5000 ver- pleegdagen per jaar moeten worden gemaakt. Dat betekent ongeveer 15 extra bedden. Ter Schorre maakte het afgelopen jaar slechts drieduizend dagen ln de sector dagverpleging. Het resultaat: 120.000 gulden verlies, bij te passen uit de pot van Ter Schorre. Het feit dat mensen uit ae dagverpleging worden opgeno men binnen het tehuis levert ook financiële nadelen op. Een verpleegdag in Ter Schorre kost 116 gulden. Volgens de hee: Aartssen zou het lande lijk gezien betekenen, dat et in dit geval nog een verpleeg tehuis bij gebouwd zou moeten worden. Om de mensen die uit de dagverpleging naar de con- tinu-verpleging overgaan op te vangen. AXEL Jeugdhaven, prairie. BERGEN OP ZOOM Roxy, 18.45 en 21.15 uur: Keetje Tippel. 18 j. Luxor 20.00 uur: The man with the golden gun. 14 j. GOES Grand, 20.00 uur: The man withe the golden gun. 14 j. 23.00 uur: De duivel hale je. 18 j. Museum voor N-Z-Beveland, (di. t.m. zat. 10.00-12.00 uur en 13.30-17.00 uur). „Actuele archeologie" (tot 12 april). (Van onze correspondent) OOSTBURG De dames Biesbroeck-v.d. Dries zijn in de competitie damesparen, kampioenschap van Zeeland van de Nederlandse Bridge bond, kampioen geworden. Daarmee hebben zii zich ge plaatst in de halve finale voor het Nederlandse kampioen schap. De uitslag van de laatst ge speelde wedstrijd luidt als volgt: Hoofdklasse: 1. Dames Bies broeck-v.d. Dries, 101 pnt.; 2. Dames Risseeuw-Risseeuw, 94 pnt.; 3. Dames Maat-Voorhans, 91 pnt.; 4. Dames Braak-Cre- diet 88 pnt.; 5. Dames Wijne Hamelink, 79 pnt.; 6. Dames De Vliegher-Kroeders, 74 pnt. Dames Blok-Bouchery, 74 Pnt.; 8. Dames Drent-Ouwe- leei, 71 pnt. Eerste klasse: 1. Dames Kint-de Zeeuw, 101 pnt.; 2 Darr.es Geijzen-Hage, 92 pnt. 3 Dames v. d. Heuvel-de Vries H pnt.: 4. Dames de Jong- WiUemstein, 90 pnt.: 5. Dames Hallentijn-de Weert, 88 pnt.: 6 Dames Jurriëns-van Fraassen pnt.: 7. Dames v.d. Berg- Weststraeten, 72 pnt.; 8. Dames Bruijne-Verscheling. 56 Pnt Totaaluitslag: Hoofdklasse: 1. Dames Bies broeck-v.d. Dries, 109 pnt.; 2. Dames Maet-Voorhans, 103 pnt.; 3. Dames Braak-Orediet, 96 pnt.; 4. Dames Risseeuw - Risseeuw, 94 pnt.; 5. Dames De Vliegher-Kroeders, 86 pnt.; Dames Wijne-Hamelink, 79 pnt.; 7. Dames Blok-Bouchery, 78 pnt.; 8. Dames Drenth-Ou- weneel. 75 pnt. De dames Biesbroeck-v.d. Dries en Maat-Voorhans, zijn hiermee tot de halve finale in het kampioenschap van Neder land doorgedrongen en zullen op 16 april a.s. in hotel Gooi land te Hilversum hun kansen verdedigen. Eerste klasse: 1. Dames Kint-de Zeeuw, 109 pnt.; 2. Dames De Jong- Wiliemstein, 102 pnt.; 3. Da mes Geijzen-Hage, 100 pnt.; 4. Dames Ballentijn-de Weert. 92 pnt.; 5. Dames v.d. Heuvel-de Vries, 91 pnt.; 6. Dames Jurriëns-van Fraassen, 86 pnt.; 7. Dames v. d. Berg - West- straete. 84 pnt.; 8. Dames De Bruijne-Versehelling, 56 pnt. De dames Kint-De Zeeuw zijn hiermee eveneens in de halve finale om het kampioen schap van Nederland gekomen en zullen op 30 april in hotel Gooiland te Hilversum hun kansen verdedigen. (Van onze correspondent) GENT Donderdag is er weer olievervuiling opgetre den op het kanaal van Gent naar Terneuzen, op Belgisch grondgebied. Deze verontreini ging bleef echter beperkt tot een vlek van ongeveer 5 tot 50 meter, die dank zij een gunsti ge windrichting tegen de lin keroever bleef liggen. De brandweer van Gent kon door snel ingrijpen uitbreiding voorkomen door een oliedam rondom de vlek aan te leggen. Daarna werd met chemicaliën de bestrijding ter hand geno men. De olie kwam in het water terecht bij het overpom pen uit een binnenvaartschip ir opslagtanks van een bedrijf. Naar verluidt liep een der re servoirs over. Zaalvoetbal In de tweede afdeling van het Oostburgse zaalvoetbal is Triconoble deze week kampioen geworden. De Aardenburgers werden een handje geholpen door de lera ren Eloy, die AMRO met 4-3 klopten. Triconoble zelf won met 4-2 van concurrent Van Hal en Kareis. De stand aan kop is nu geworden. Tricono ble 14-24. Van Hal en Kareis 13-17, Amro 12-14. Onderaan begint het er voor Alteo steeds dreigender uit te zien nu met 5-2 van Hokey Pokey werct verloren. Dee uitslagen: poule a: Velo- eitas Wik 5-4. MC Fiehui- qua Peugeot 2-2, Admini stratief personeel Oktopu; 1-2. Hofzicht varkens Admi nistratief personeel 5-2. Ver duijn 1 MC Fiehuiqua 2-6. Poule b: Winkeliers Trico noble 0-7. Leraren KWL Verduijn 2 1-3 Poule c: Rle- mens bar Bistro 3-2. Lera ren Eloy Diepvries 3-4. Blijf Fit Trimclub 2-3. Het. programma voor maan dag 17 maart ziet er als volgt uit: Velocitas Peugeot, Hof ter Mude Wik, Hokey Po key OBV, Verduijn 2 AMRO, Leraren KWL Van Hal en Kareis. Dinsdag 18 maart: Blijf Fit bar Bistro, Vier Emmers 8 Trimclub, Rabo King Bron internationaal transport. HULST Bioscoopgébouw, 20.00 uur: The man with the golden gun. a.l. Den Dullaert, Sportlaan 14, expositie Barbara Jean van der Braak met tekeningen (t.m. 14 maart). Open dage- lii'ks van 8.30-21.90 uur. Bur gerzaal Stadhuis, expositie portretten, schilderijen (t.m. 19 maart). Open ma. t.m. zat. van 8.30-21.00 uur en van 13.30-17.00 uur. KLOOSTERZANDE Krokodilbar, „The Willi ams'' MIDDELBURG Kuiperspoorttheater, 20.30 uuiGeoffrey Madge, piano en Peter Masseurs, trompet. City Theater, 20.00 uur: „Malle Ma ry, Linke Larry". Expositieruimte, Lange Noordstraat 57, tentoonstelling gewijd aan de dichtbundel „Betreffende Vogels" van Hans Warren en werk van de illustrator H. Slijper (t.m. 21 maart). Open di. t.m. zat. van 14.00-17.00 uur. OOSTBURG Ledeltheater, 20.00 uur: Mijn nachten met Susan. Olga, Julie. Albert, Piet, en Sandra. 18 j. Buitenlust, ,,'t Kiekkat" me1 „Family Situations". ROTTERDAM Theater In Den Twijfelaar, 12.45 uur: Lunchtheater. Luxor Theater, 20.00 uur: „Waar blijft de tijd" met Wil ly Walden en Piet Muyselaar. Hofplein Theater, 20.15 uur: Theatergroep Funhouse met „Classics" met Rob v. Houten, Feike Boschma e.a. Piccolo Theater, 20.15 uur: Camera Obscura met „Marijnen Pro- jekt". Theater In Den Twijfe laar, 20.30 uur: Jan Jacob Pa radox Artiestentheater. Tref centrum. 20.30 uur: Cabaret Ivo de Wiis. Theater de Lanta ren, 2030 uur: Literaire avond: Sal Santen. Eksit, 21.30 uur: Amerikaanse Bluesgroe- pen Big John Wreneher en The Blues Hounds. Theater De Lantaren, 24.00 uur: Penta Theater. TERNEUZEN Luxor, 20.00 uur: Emmanu- elle, 18 j Zuidlandtheater, 20.00 uur: Huis Clas Terneuzen Museum, Burg. Geillstraat 2, SBK Zeeland. Kunstuitleen (t.m. 12 april), Ooen di. t.m. zat. van 14.00- 17.00 uur. VLISSINGEN Vestzaktheater, 20.30 uur: Volksdanstheater „Vranje" met dansen uit Israël, Roe menië en Joegoslavië. Alham- bra. 20.00 uur: Detroit 9000. 18 j., 23.00 uur: Dirty Harry, 18 1 ZIERIKZEE Concertzaal, 20.00 uur: Am sterdams Philharmomsch Or kest. ANTWERPEN K.V.O., 20 uur: Rigoletto. K.N.S. 20.00 uur: Sunshine Boys door Neil Simon Fakkel theater, 20.30 uur: De sex-vau- devilie Wittezwartepietepop- pen. Meirtheater, Meir 75. 20.30 uur: „Pas de deux" van Hugo Claus. Augustijnerthea ter, Ijzerenwaag 6. „In de hol te van je arm" door Dimitri Frenkel Frank. GENT Kon. Opera, Le Postillon de Lonjumeau (Adolphe Adam). Schouwburg, 20.00 uur: „Mi- randolina" van Carlo Goldoni door N.T.G. (Van een onzer verslaggevers) A RDENBURG „Bij het zien van de dikke meelstreep, die de grens tussen België en Nederland markeerde kreeg ik de troostvolle gedachte dat de ze grens zonder formaliteit overgestapt kon worden waar bij je niet het idee hebt iets te smokkelen. Deze streep sym boliseert niet alleen hoe ko ningin Wilhelmina hier dertig jaar geleden voor het eerst voet op Nederlandse bodem zette, maar ook hoe in de af gelopen jaren de verhoudingen tussen België en Nederland zich ontwikkeld hebben". Dit zei gistermiddag de commissaris der koningin in Zeeland dr. C. Boertien tijdens de ongedwongen receptie die werd gehouden na de plechti ge herdenking van het feit dat koningin Wilhelmina dertig jaar geleden hier de grens passeerde. Gouverneur J. de Kinder van het Belgische Cost-Vlaanderen, eveneens voor deze plechtigheid uitge nodigd, beaamde dat de grens in feite een kunstmatige is. Hij roemde de goede samen werking tussen buurgemeen ten zoals Aardenburg en Mal- degem en Hulst met Sint Ni klaas. Hij sprak de wens uit dat le goede samenwerking zoals die is ontstaan tussen zijn provincie en Zeeland mag voortduren. Burgemeester drs. W. Lockefeer toonde zich ver heugd dat in Aardenburg de beude gouverneurs, want zo werd de commissaris van de koningin in het verleden ook betiteld, elkaar in Aardenburg mochten ontmoeten. Om 15.30 uur werden de genodigden voor deze herdenking, een idee van het Aardenburgse evenementencomité, ontvangen op het Aardenburgse stadhuis. In zijn welkomstrede ging drs. Lockefeer uitvoerig in op de situatie zoals die zich na de oorlog in Aardenburg en Eede ontwikkelde. Hij memoreerde de vreugde van Eedenaars en Aardenburgers toen de lands vrouwe op 13 maart 1945 om 12.29 uur bij de grens arri veerde. Het gezelschap vertrok vervolgens naar de historische plek. Er hingen gisteren aan de grens, net als dertig jaar geleden, een Nederlandse drie kleur aan een panlat. Na de kranslegging in Eede werd o.a. een korte tocht gemaakt door| Sint Kruis. Overigens bleek drs. W. Lockefeer zeer verguld met een opmerking van commissa ris Boertien. „Ik ben blij", al-1 dus de heer Boertien, „dat ik mijn eerste officiële daad in deze afgelegen streek van de provincie kan verrichten. Ik j ben bepaald niet alleen com missaris van Walcheren, maarl van heel Zeeland". Hij zei dit omdat hij door omstandighe den de Mattheus Passion niet! in Aardenburg kon bijwonen, maar wel in Middelburg. „Echt niet omdat ik Middel burg de voorrang wil geven", verzekerde de heer Boertien. Uitgave Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland RAYONKANTOREN TERNEUZEN Nieuwstraat S tel. 01150-7920 (4 lijnen): HULST: Steenstraat 14. tel. 01140-3751 (3 lijnen); GOES: Klokstraat 1. tel. 01100-8030 (3 ljjnen) KANTOORUREN Maandag t.m vrijdag 8 15 12 30 en 13.30 - 17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Breda Maandag t.m. vrijdag van 19 00 - 20.00 uur, en zondag van 20.00 - 22.00 uur tel. 01600 - 22341. BEZORGKLACHTEN Zeeuwsch-Vlaanderen: tel. 01140-3751. Midden-Zeeland 01100- 4944. REDACTIE Chef Zeeuwse redactie S C Augustijn, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel 01150 7920 privé Lorentzlaan 50, Terneuzen, tel 01150 5745; alg»meer redacteur Zeeland drs J Bouwmans, kantoor Klokstraat 1, Goes tel 01100 - 8030. privé Zuidvliet- straat 53, Goes, tel 01100 8138, redacteur Midden-Zeeland: G. van Berkel. kantooi Klokstraat 1 Goes, tel 01100 8030, privé Voorburcht 37. Kapel Ie tel 01102 2320: redacteur voor Terneu zen en Kanaalzone F d» Schipper kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen. tel 01150 7920 privé Noordstraat 45 Hoek, tel. 01154 1556, redacteur voor Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen H. Postma. kantoor Steenstraat 14, Hulst tel. 01140 - 3751. privé Walmolenstraat 12. Hulst tel 01140 4159 Redacteur voor West-Zeeuwsch- Vlaanderen: R van der Helm, Melkweg 40, Oostburg, nu 01170 3370; toto-journalist voor Zeeland C. J de Boer kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, teL 01150 7920, privé Langs de Kreek 56. Terneuzen. tel. 01150- 3137. sportredactie Zeeland A Koomen. Troelstralaan 8, Axel, tel 01155 2594. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland: W. Hendriks, tel 01140 - 3751. ADVERTENTIE-EXP1 OITATIE Inspecteur Zeeland C. Menu, tel. 0II50 5839.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 5