ALLEEN VAN BINNEN B. en W. Axel nemen proef met opknappen betonnen woningen Riolering in Axelse Churchillaan staat op instorten P. Esselbrugge verlaat autobranche EERSTE PRIJS VOOR KAPSTER RITA UIT ST. JANSTEEN Morres-dames leden eerste nederlaag Fusie toepast comm Nieuwe e Onbeantv» Vanzelfspr stad streek i 1 Aardenburg Zaamslag A. van der Sijpt voorzitter bouwbond NKV Clinge Kloosterzande Programma van tennisclub Hulster Ambacht Toneelavond in Axel Opklaring VRIJDAG 14 MAART 1975 Bolliugen De Aarden- burgse Boilers Club (A.B.C.) organiseerde een huldigings- bolling naar aanleiding van het behalen van het Neder lands Glubkampioenschaip. Er kwamen 100 boilers uit bin nen- en buitenland om aan de wedstrijd deel te nemen. De uitslag luidt: 1. R. Dhondt-E. Sierens-P. Laridaen, 2. J. Blondeel-R. de Geeter-C. de Rocker, 3. A. Hermie-G. de Geeter-R. Schoonaeker, 4. R. Dezutter-A. v. Pamelen-W. Longueville, 5. P. Staelens-R. Raeman-J. de Muijnk, 6. G. Vanhove-R. Verdegem-L. Rog ge, 7. G. Baute-G. Voet-R.de Vriend, 8. J. Haegeman-P. Haegeman-E. Debaets, 9. J. de Muijnk-G. Dhuitschaever-J. v. Ouwe. Uitslag 5e en voorlaat ste bolling voor de wintertro- fee: 1. G. Voet-R. van Rie-E. Debaets, 2. C. Bauiwens-Leli- aert, 3. C. Rijekaert-R. de Vriend-E. Standaert, 4. A. van Pamelen-G. Dhuitschaever-U. Vanhulle. Met nog een bolling voor de boeg staat A. v. Pa- melen aan de leiding met een totaal van 11 punten. Hij wordt gevolgd door G. Voet uit Gent met 10 en E. Debaets uit Eeklo met 9 punten. De laatste bolling zal op 22 maart de beslissing brengen. Uitslag 3e clubbolling voor het kampi oenschap van A. B. C.: 1. P. Temmerman-E.-Rijckaert-C. Gijs, 2. A. van Pamelen-J. Focke. 3. C. Rijckaert-A. Leli- aert-G. de Geeter. Na 3 bollin gen leidt .T. Focke met 7 pun ten. E. Rijckaert en C. Gijs hebben ieder 6 punten en W. Veldkamp 5. De Ware Vrienden Uit slag le clubbolling van het nieuwe seizoen: L. de Hon-E. Verhulst 10-3, Th. Dhondt-J. Simpelaar 610, B. Bauwens - W. Rootsaert 710 en P. Boekhout - C. Dhondt 103. Schietingen Uitslag 11e puntenschieting van „St. Se- bastiaan". Hoogvogel R. de Clerk, zijv. H. van Iwaarden en 2e niet af, kallen R. de Clerck en 2e niet af; meeste kleine vogels J. Cattoor (6). Stand kampioenschap: 1. J. Cattoor 53 punten. 2. D. van Hermon 42, 3 t.m. 5. H. de Rijcke, J. Jansen en Jac. van Iwaarden 39, 6. H. v. Iwaarden jr. 42; 7. H. van Iwaarden sr. 30; 8. J. Heijboer 25, 9 en 10 A. Ballegeer en F. Wijffels, ieder 24 pnt. Uitslag 11e klep- schieting: 1 en 2 en 3 Jac. van Iwaarden, W. Dhondt en H, v. Iwaarden jr, ieder 2 kleppen Stand kampioenschap: 1 en 2. H. de Rijcke en J. Cattoor 21 kl.: 3. R. de Clerck 14, 4 en 5. H. v. Iwaarden sr. en D. van Hermon 12, 8 rn 7 R. de Wispelaere en A. Ballegeer 10, 8 t.m. 11 J. Heiiboer, Jac van Iwaarden. W. Dhondt en P- Blondeel 8. Kaarting In het kader van de financiële actie die de voetbalvereniging Zaamslag houdt ten behoeve vain de bouw van de kantine werd in café Het Wapen van Zeeland een prijskaarting gehouden, waaraan door 44 personen werd deelgenomen. Uitslag: 1. Jac. Cornelissen uit Othene, 2. Jac. Buijze uit Terneuzen, 3. G. van de Voorde uit Zaam- slagveer. 4. R. Scheele uit Zaamslag. 5. C. de Deyn uit Axel, 6. W. Leneen uit Axel. 7. F. Deurwaarder uit Zaam slag. 8. M. de Vos uit Zaam slag. 9. J. Scheele uit Othene. 10 Jac. de Koeijer uit Reu- zenhoek. HSVO De hengelaarsver- niging „Sport en Ontspanning" te Zaamslag hield nabij de buurtschap De Griete aan de Westersriielde een zeehengel- wedstrijd voor haar leden. De vangsten in deze eerste voor het clubkampioenschap 1975 meetellende wedstrijd vielen tegen, met uitzondering dan voor de winnaar, de heeT J. de Bruijne uit Spui. die 1550 punten behaalde tegen K. Fe- derman uit Sluiskil, die met een totaal van 685 op de twee de plaats beslag wist te leg gen. De verdere uitslag was als volgt 3. M de Bruijne uit Terneuzen 612 punten, 4. me vrouw AHaart uit zaamslag 580, 5. J. Veenstra uit Hoek 540 6. J. de Feijter 522 uit Axel, 7. J. van Langevelde uit Axel 257. 8. mevrouw Hame link uit Zaamslag 220. 9. C. Dees uit Hoek 207. 10. A. Rie- mens uit Terneuzen met 200 punten Na afloop werden in café Het Wapen van Zeeland, de prijzen aan de winnaars uitgereikt. (Van een onzer verslaggevers) AXEL Burgemeester en wethouders van Axel willen het leegkomen van de betonwoning Bernhardstraat 36 aan grijpen om een proef te nemen met het opknapplan, dat men in petto heeft voor de in totaal 286 betonnen wonin gen m de gemeente. uitvoeren betreft verbetering en-of aanleg van een douche, toilet, keuken, de elektrische installatie, centrale verwar ming en het verwijderen van de schoorsteen. In totaal is hiermee een bedrag van bijna 11.000 gulden gemoeid. Dit geld wil men ten laste van de risico-reserve brengen, wat betekent dat het voorlopig wordt betaald uit eigen mid delen. Wanneer het hele plan zou worden uitgevoerd (met onder meer aanleg van centra le antenne, opknappen van ge vels, daken enz.) zou het on geveer 25.000 gulden per wo ning gaan kosten. Het college schrijft in een toelichting aan de leden van de verschillende commissies, waarin de proefneming maan dagavond wordt besproken, dat de overgang van de wo ning naar een andere huurder een goede gelegenheid is om wat het inwendige gedeelte van de woning betreft een proef te nemen met het verbe teringsplan. „De andere bewoners kun nen dan ook zien, wat de ver anderingen binnenshuis in de praktijk betekenen", aldus het college. Inmiddels is overigens al wel de termijn verstreken, waarbinnen de bewoners hun ja of nee kunnen uitspreken over de uitvoering van het, op sommige punten danig omstre den, verbeteringsplan. De uit slag van de door het ministerie voorgeschreven opiniepeiling onder de bewoners is, zo blijkt uit de toelichting'en uit telefonische informatie op het gemeentehuis, nog niet volle dig bekend. De bewoners had den tot 8 maart de gelegen heid om rich over het hele plan uit te spreken. Onderde len van het plan kwamen daarbij echter niet ter discus sie. Öp de vragen, die het raadslid J. Dieleman- anderhal ve maand geleden heeft ge steld over de mogelijkheden het plan te wijzigen, heeft het college nog steeds niet geant woord. De proef in de betonnen wo ning. die B. en W. nu willen (Van onze correspondent) KOEWACHT Tijdens een vergadering in hotel Zeelandia is de heer A. van der Sijpt benoemd tot voorzitter van de afdeling Koewacht van de hout- en bouwbond NKV. Hij volgt de onlangs op 62-jarige leeftijd overleden voorzitter H. de Bruyne op. Tijdens zijn openingswoord herdacht districtsbestuurder H. Lenting uit Bergen op Zoom de heer De Bruyne. „Als voor zitter van de bond, was de heer De Bruyne een man, waarop wij konden bouwen, niets was hem teveel, als het om de belangen van de leden en de bond ging. In dankbare herinnering zal hij in ons mid den blijven voortleven", zo zei hij. Penningmeester D. van de Brande (tevens plaatselijk vertegenwoordiger van het fonds bouwnijverheid) legde zijn functie wegens drukke werkzaamheden neer. Hij gaf te kennen wel als bestuurslid te willen aanblijven. Het be stuur werd verder met twee personen uitgebreid. Het ziet er nu als volgt uit: A. de Vlieger, penningmeester en plaatselijk vertegenwoordiger sociaal fonds, D. van de Bran de. R. Baert, W. van Hove en W. Martens. Wit Gele Kruis Voor de tweede maal hield het Wit Gele Kruis afdeling Clinge een ledenvergadering in het wijkgebouw aan de Beatrix, straat. Doel van de vergade ring was van de leden goed keuring te verkrijgen om toe te treden tot de te vormen regio oost Zeeuwsch Vlaander- en-oost en opheffing van de plaatselijke afdeling. Hoewel behalve de vijf bestuursleden slechts twee leden op waren komen dagen konden nu toch spijkers met koppen geslagen worden. Met algemene stemmen werd het toetreden tot de re gio en het opheffen van de eigen afdeling aanvaard. Voor zitter Lansu deelde mee, dat tot de start van de regio, het huidige bestuur In functie blijft. Ouderavond In de Sint Bernardiusschool voor basison derwijs werd een ouderavond gehouden. In iedere klas was een leraar aanwezig om per soonlijke gesprekken met de ouders te voeren. Ruim 90 procent van de ouders gaf blijk vam belangstelling. Kleutercursus Het Wit-Gele Kruis in Clinge heeft besloten een cursus kleuterverzorging te laten verzorgen. Men zoekt nu nog naar wat meer deelnemers aan deze cursus. Belangstellenden kunnen zich in verbinding stellen met wijkverpleegster zuster Verver. Docente is zus ter Buyse. Aan de bejaardenschieting. gehou den in café R. van Kruijssen, namen 48 schutters deel. De uitslag: hoogvogel :A. Pauwels uit Groenendijk, eerste zijvo gel: J Hiel uit Kloosterzande, tweedie zijvogel: J. de Maat uit Terhole, meeste kleine vo gels (vijf stuks): E. van Dam me uit Koewacht. Aan de schieting, gehouden in de zaal van café Jac. de Waal deden 49 schutters mee. De uitslag: hoogvogel: J. Kint uit Ossenisse, eerste zijvogel: L. Remijn uit Ossenisse, tweede zijvogel: H. Mod uit Ove-zande, meeste kleine vogels vier stuks): L. Remijn uit Ovezan- de. (Van een onzer verslaggevers) AXEL Een ongeveer 100 meter lang gedeelte van de riolering onder de Churcillaan kan elk moment in elkaar klappen. Dat is gebleken uit een onderzoek, dat de gemeen te heeft laten instellen naar aanleiding "an het verzakken van een gedeelte van het weg dek in de Rooseveltlaan. Men heeft geconstateerd, dat vrijwel alle buizen van de rio lering in de Churchillaan, die doorloopt tot in de Roosevelt laan stuk zijn. Negentig pro cent van de buizen is ge scheurd en herstel van die buizen is. volgens de onder zoekers, niel "neer mogelijk. O aan deze toestand een einde te maken wil het college van burgemeester en wethou ders aan de raad een krediet vragen van ruim 134.000 gul den. Met dat geld kan het betreffende gedeelte van de riolering worden vernieuwd. B. en W. rijn onder meer tot dit besluit gekomen, nadat uit stel van de vernieuwingswerk- zaamheden volgens verschil lende instanties onverant woord is. Uitstel zou, volgens de adviezen, nog verdere ver zakking tot gevolg kunnen hebben en kan, wanneer de periode van stortbuien aan breekt, zorgen voor waterover last in de omliggende straten. De riolering in de Churchil laan ligt ruim vier meter on der de grond. (Van onze correspondent) HULST Nu het tennissei- zoen weer voor de deur staat, gonst de tennisclub „Hulster Ambacht" volop van de acti viteiten. In een rondschrijven werden de leden op de hoogte gebracht van het komende programma. Door een vrij gro te verschuiving van de compe titie data zijn ook de jaarlijk se toernooien en ontmoetingen van de Hulsterse tennisclub gewijzigd. De voorlopige agenda ziet er daarom ais volgt uit: Zaterdag 12 april: naar St.-Niklaas-Wa- se t.c., zondag 20 april gaat „Hulster Ambacht" naar Axel. Van zondag 4 mei tot zondag 15 juni wordt de competitie gespeeld. De clubkampioen schappen worden betwist van zondag 3 augustus tot zondag 17 augustus. Maandag 18 au- gustus-zondag 31 augustus wordt deelgenomen aan de districtskampioenschappen. Zondag 7 september tenslotte gaat men naar Sas van Gent. Wat de komende competitie betreft, vestigt het bestuur er de aandacht op dat er twee kampiooenskandidaten zijn voor de afdelingen 4e en 5e klas. Gehoopt wordt dat zowel het eerste als het tweede team deze keer een promotie zullen kunnen waarmaken. (Van onze correspondente). AXEL Vanavond is er in het bejaardendienstencentrum 't Trefpunt aan de Singelweg te Axel weer een toneelavond. De toneelclub van P.J.Z. heeft onlangs de klucht „Hoogheid, Uw kameel staat voor" inge studeerd en zal dit stuk vana vond spelen. De avond begint om halfacht en de toegang is gratis. (Van onze correspondente) AXEL „Alles wordt ge regeld. Ik moet er alleen maar een beetje rondlopen. Ik kom wel tien keer per dag op het bedrijf neuzen. Dat kan ik niet laten. Zelfs niet, nu ik gepensioneerd wordt". Dat zegt de man Dat kan ik niet laten. Zelfs niet, nu ik gepensioneerd wordt". Dat zegt de man, die notabene tuinbouwkundig ingenieur is, voorbestemd was voor de tuinbouw en de fruitteelt, maar vandaag af scheid neemt na een geslaag de carrière In de autobran che. Pieter Hercules Essel- brugge: niet te verwarren met zijn neef Pieter Hercu les Esselbrugge of zijn zoon Pieter Hercules Levinus Es selbrugge, die de zaak mede gaan helpen voortzetten. Ruim 45 jaar heeft Piet Es selbrugge van zijn leven ge geven aan de auto en alle? wat daarmee te maken heeft Hij heeft zijn zaak zien groeien van een tweemans bedrijfje met één auto tot een goed-florerend be drijf met vestigingen in Axel, Terneuzen en Schoon* dijke, 63 bussen en 65 men sen in dienst, en heeft de omzet de laatste twintig jaar zien vertienvoudigen. Zijn werk is altijd zijn hobby ge weest (zodat er voor andere hobby's nauwelijks tijd was), als hij nog maar een week met vakantie was, kreeg hij alweer de kriebels, dat hij naar huis wou, en hij voelde zich altijd het gelukkigst als hij op sjouw was voor de zaak en het een en ander kon kopen of verkopen. Vrij zijn, een beetje ploe teren, op de weg en onder de mensen zijn en de ups en de downs van het leven meema ken, dat wou Piet Esselbrug ge en dat is hem tot dusver re aardig gelukt, want hij zegt zelf: „Ik heb nergens spijt van gehad. Ik ben zo tevreden met het lot, dat ik met geen mens wil ruilen en op niemand jaloers ben". „Maar", zegt hij er meteen achteraan, „dat komt ook wel omdat we de juiste mensen op de juiste plaats hebben. Alleen speel je niks klaar en de sterkte van onze zaak is, dat er zo'n goede harmonie onder het personeel is". De heer Esselbrugge, gebo ren en getogen Axelaar, be gon de zaak 45 jaar geleden met zijn broer. „De tuin- bouwconsulent had al ge zegd, dat ik mijn heil maar ergens anders in moest zoe ken, omdat die tuinbouw hier niks was", herinnert de heer Esselbrugge zich. „Van daar dat ik maar met mijn broer meedeed. We gebruikt- ten de privéauto van onze ouders als taxi. Ai gauw kwam er een tweede taxi en in 1928 kwam de eerste bus. Die kostte zoiets van drie duizend gulden totaal". De heer Esselbrugge zegt la chend: „Nu kosten de bussen f 130.000 per stuk. Maar die eerste bus gebruikten we veel voor trips naar Brussel en Antwerpen. In de oorlog hadden we ook taxi's. Zeven. Die reden op kolen en hout en daarmee brachten we de kooplui naar de markten. Na de oorlog moesten we nood gedwongen meer omschake len op reparatie en verkoop van auto's. Die technische kanten heb ik me in de praktijk allemaal aangeleerd en zakelijk ben ik altijd al geweest". Mevrouw Esselbrugge be aamt dit nadrukkelijk. Vele I merken zijn er in die tijd door de Esselbruggens ver kocht en er zijn heel wat I gebruikte auto's uit Engeland geïmporteerd. Zo'n jaar of 17 geleden werd de spinnerij van de Nederlandsch-Indi- sche Suiker Unie aan de Bui tenweg overgenomen en in dat pand werd het garagebt- drijf Cito gevestigd. Langza merhand mam het bussenbe- I stand toe en 25 jaar geleden begon men het personeels- vervoer voor de N.S.M. te doen. Eerst met één bus. nu met veertien. Nu wordt er ook personeel vervoerd voor|| Dow Chemical, de Here Philips. Is het niet moeilijk II om te stoppen, als je zo innig verknocht bent aan je be drijf? „Ik blijf adviseur", I vindt de heer Esselbrugge, I „Als je stopt, als je er niet meer bent, kun je ook geen adviezen meer geven. De|| zaak draait nu goed". Vrijdagmiddag van half II zes tot acht uur wordt er tijdens een receptie in „Zo- merlust" van de heer P. H. Esselbrugge afscheid geno men. (Van onze correspondent) SINT-JANSTEEN Met een diploma op zak een beker in de hand en een vierdaagse reis naar Londen in het voor uitzicht is de 19-jarige kapster Rita Beulaert uit Sint-Jansteen deze week naar huis terugge komen, nadat zij tijdens een internationale kapwedstrijden in Den Bosch de eerste prijs in de wacht had weten te slepen. Aan de wedstrijd, gehouden door een haute coiffureclub, namen een groot aantal da mes- en herenkappers en kap sters uit Nederland, België en Duitsland deel. Rita bleek van de 15 deelneemsters in haar categorie het best in staat om op het hoofd van haar model (Tmy Ottjes, eveneens uit Sint-Jansteen) het mooiste en eommercieelst afgewerkte kapsel te creëren. Rita voerde de opdracht uit door een cock tail-kapsel in moderne coup op z dfbedachte wijze te versie ren met onder meer metaal. Ze behaalde daarmee 118 van de 120 te verdienen punten. Het was overigens niiet de eerste keer, dat Rita met haar kapkunst, die ze beroepshalve en uit liefhebberij beoefend, in de prijzen viel. Sinds ze zo'n anderhalf jaar geleden lid werd van de „hogere academie van het kapsel te Antwerpen" en daarvoor twee a drie avon den per week naar Antwerpen reist om te „trainen" heeft ze al verschillende trofeeën in de prijzenkast kunnen zetten. Tijdens het Belgisch kampi oenschap werd ze vorig jaar tweede in het algemeen klas sement. Een belangrijke kap- wedstrijd in Luik leverde vu rig jaar eveneens een tweede prijs op. Onlangs wist ze nog een tweede prijs te behalen tijdens een internationale kap sel wedstrijd in het Casino te Gent, die werd georganiseerd door de koninklijke Gentse Rita Beulaert bezig met het winnende kapsel. Als model fungeert Tiny Ottjes. kapperskring. Tijdens het kampioenschap van haar club wist ze vorig jaar de eerste prijs te behalen in de studie- afdeling „mooiste salonkap- sol" Het ziet er overigens naar uit, dat de reis naar Londen, die Rita gewonnen heeft pas ln de loop van het volgende jaar kan plaatsvinden. De kap- school in Londen, waarheen de reis voert, is voor dit jaar namelijk volgeboekt. In deze wereldberoemde school kan Rita kennis gaan nemen van de modernste en nieuwste kniptechnieken. Voor het zo ver is gaat haar aandacht voorlopig nog uit naar het Belgisch kampioenschap, waanan ze volgend weekein de deelneemt. Op 6 april wil ze daarna deelnemen aan het Rembrandt-toernooi, dat in Amsterdam wordt gehouden. (Van onze correspondent) HULST SSC Morres 1 leed in de dames eerste klasse vanèl bedrijfsvolleybalcompetitie in Hulst de eerste nederlaag van he I seizoen. De koploper moest na een aantrekkelijk duel in liet zaf I bijten voor W Huist 1 dat het Morres-team nu tot op twee pc' l ten naderde. De knappe prestatie van de Morres-dames in deal competitie mag toch wel eens worden onderlijnd, want zij blevcl niet minder dan veertien wedstrijden zonder een enkel verli»| puntje. De spanning bovenaan de ■ranglijst is door de uitsteken de prestatie van W Hulst 1 weer geheel terug. W Hulst had zelfs nog iets dichter bij Morres kunnen komen, maar het verloor onverwacht een punt aan Lybeert Verstraeten. Uitstekende prestatie van de dames uit Kapellebrug. KPJ 1 bleef na een gelijkopgaande strijd de baas over EIV. SC Morres 1 had er weinig moeite mee, om Remortel Sport met duidelijke cijfers te kloppen. Verdiende overwinning van Jomavo 1 tegen Lybeert Ver straeten. Datzelfde Jomavo 1 verloor op zijn beuirt vrij ver rassend van EIV. Nieuwe ne derlaag voor Remortel Sport ditmaal tegen W Hulst 2. De uitslagen: KPJ 1 - EIV 21, VV Hulst 1 - Lybeert Ver straeten 2-2, SC Morres 1 - Remortel Sport 30, Jomavo 1 - Lybeert Verstraeten 21, Jomavo 1 - EIV 03, SC Mor res 1 - W Hulst 1 1—2, VV Hulst 2 - Remortel Sport 3 0. Tweede klasse: Jomavo 2 leidt in de dames tweede klas se met een voorsprong van vier punten. In een recht streeks duel met concurrent CVC toonde Jomavo 2 zich net iets sterker dan de Clingse meisjes. GVC en VV Hulst 3 deelden na een gelij kopgaande wedstrijd eerlijk de punten. VC Cactus was niet opgewassen tegen Jomavo 2 en verloor met duidelijke cij fers. Evenwichtige wedstrijd tussen W Hulst 3 en Ateil uiteindelijk werd W Hu>| nipt maar verdiend winntff CVC had weinig medelij*! met Hako Daf dat met diiié lijke cijfers werd verslas»! De uitslagen: Jomavo 2 - OTl 2—1, GVC - W Hulst 3 2-1 W Hulst 3 - Atek 2—1. Cactus - Jomavo 2 03, CVt| - Hako Daf 40. Derde klasse: Evenals St| Morres 1 in de eerste kla doet SC Morres 2 het uitstel kend in de derde klasse. #1 staat bovenaan met een vooT sprong van drie punten op *1 mavo 3 en Linex Voorwal! 1. De derby tussen SC U ,:"l 2 en SC Morres 3 eindigde"! een onbedreigde overwinnull van het tweede team. LinfJ Voorwaarts 2 stuurde Jonia'! 3 met een onverwachte ne*j laag terug naar huis. Lia'l Voorwaarts 1 op zijn N'-'l had weinig medelijden L Neckermann dat kansh-l werd verslagen: Tegen '1 Morres 2 werd het voor kermann opnieuw een Pf;L nederlaag. Linex Voorwaart'! behaalde opnieuw de V0;T winst ditmaal ten koste KPJ 2. SC Morres 3 was ópgewassen tegen Jomavo De uitslagen: SC Morres 1 SC Morres 3 40. Linex W| waarts 2 - Jomavo 3 3-]| Linex Voorwaarts 1 - Necpf mann 49. SC Morres Neckermann 40. U"'.l Voorwaarts 1 - KPJ 2 3-J Jomavo 3 - SC Morres 3 0. VRIJDAG 14 MA AD ST Wat De Stem in waarheid ge schappijen van Zee ren tot één grote er zeer kosten bespa rin bundeling van al zoeksmogelijkheder het gebied van de en wel in die mate gaan als het parlem gie zou tegenhoudt willen realiseren. Dit voorbehoud i aankondiging van sing van kernenerg (toen nog geheime menwerking. Een a toen naar aanleidinr college van Gedept 16 oktober 1974? werking tussen gei grond van de toepa dat dit antwoord nl voorbehoud van nu G.S. toen niet wat e val evenals hun Ze ment met een sterk woordigd. Op zichzelf is de verdedigbaar, hankelijkheid van d< getoond. Ook Nede levensgroot energie van krachten adequ roept deze fusie vra Bij energiereuzen kens uit. Die willen het gaat om zaken, heeft ons het gemal ciale energiebedrijve van kernenergie. To< hobby-isten, die ziel opgeloste probleem En er is nog een nen hebben afgelop gemakkelijk het is o bom te maken. In d op die „het was s zelf een atoombom hij in een ijzerzaak het publiek met eer lang slapeloze nach dat politieke terrori tagemiddel gaan be< Na het onopgelost* de controle doe ciale Staten c.q. de nu al heel weinig ven. Als die nu democratische langrijke aspect in dat de fusiepartners velende maar nu ee vanzelfsprekendheid En het is vanzelfs laten van belangrijk geen kernenergie, n sing van personeel, zijn geen zaken, dii worden. Zij, die aan deze kort schieten als zij i zoek zouden doen v t te same contrc Vooruitzichten voo zondag, opgesteld KNMI op donderdag uur: Overwegend d later opklaringen. Ie temperaturen overdag Weersvooruitzichtei fors gemiddeld ave land. •Voor zaterdag. Aantal uren zon: min. temp: omstreel den, max. temp: on braden Kans op Periode van minsten 90 prroent. Kans oj neel droog etmaal: 6 Voor zondag: Aantal uren zon: min. temp: omstreel nen, max temp: on graden. Kans op Periode van minsten 60 procent. Kans o[ heel droog rtrnaa] cent.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 2