Massaspurt door Bitossi gewonnen BLUNDERS ORGANISATIE Twente zonder moeite langs Volendam hockeyteam LANGE VLUCHTSTEVENS-BALAGUEMISLUKT Resultaten Doden bij ijshockey in Moskou Engeland wint ^ege Barcelona ronde verder Katjes s|»ört door Hein Groothuis Kort geding Achterberg tegen HP 'trouwens cl ie nieuwe thee van KG is ook rggoed' Wageningen klopt Heracles Donderdag 13 maart 1975 15 25 FC OEN H1AC GELUKKIG (Van een sportmedewerker) DEN HAAG - Na een verre van fraai, maar wel met alle in zet uitgevochten duel tegen Sparta heeft FC Den llaag (1-0) de halve finale van het toernooi om de KNVB-heker bereikt. De 10.1)00 toeschouwers in het Zuiderpark kregen geen groots voetbal te zien. muar wel de ty pische hardheid en inspanning, die nu eenmaal kenmerkend plegen te zijn voor bekerduels. Den Haag mocht zich na afloop de gelukkigste noemen, niet de beste, want er was van kwali teitsverschil tussen de beide ploegen geen sprake. Frans Derks eiste de opvallendste rol voor zich op Alert reagerend op elke onoirbare actie deelde hij drie gele kaarten uit, alle aan Haagse zijde, en legde hij ook met een vrije trap, zeven minu ten voor tijd, de basis voor de beslissende treffer. Derks zorgde er echter voor. dat beide ploegen zich bewust bleven van wat wel en niet geoorloofd was. Hij groeide daarmee uit tot de onbetwist beste man van het veld. Al na twee minuten moest Sparta-trair. r Sleegman, die al niet over "alfischberger en Walbeek kon beschikken, de reserve-bank aanspreken Storm trof V isser vol en de Spar- taan moest per brancard worden afgevoerd Van de Munnik nam zijn plaats als voorstopper over De Rotterdammers incasseer den deze tegenslag onbewogen. Fel werd er op elke bal gejaagd en FC Den Haag kreeg nauwe lijks kans over de middenlijn te komen De getalenteerde, maar mentaal o zo kwetsbare Ling week al snel naar links uit om dat zijn direkte bewaker Meut- stege hem geen centimeter ruimte gaf. maar ook op de an dere vleugel kon hij niet in zijn spel komen De Hagenaars, die Van Leeuwen eh Kila moesten missen, stelden zich tegen het Spartaans overwicht teweer dooi een grote dosis physiek ge weld ten toon te spreiden Heijerman viel na een kwartier krimpend van pijn tegen de grasmat na een charge van Van Vliet, maar kon worden opge lapt Frans Derks achtte echter al snel de tijd gekomen om in te grijpen Kort achter elkaar haalde hij tot tweemaal toe de gele kaart tevoorschijn Beide malen om een Hagenaar tot de orde te roepen Bres vergreep zich aan Michielsen en Van Vliet aan de doorgebroken Skipper Het duel werd er niet fraaier op Sparta bleef drukken, schiep zich ook enkele kansen, maar maakte er geen gebruik van. Na de hervatting was het ech ter de beurt aan de formatie van Boskov De Joegoslaaf speelde alles of niets door al snel Mon- nee te vervangen door Lochten- berg en Swanenburg in te zetten voor Jol. Boskov's ingreep le verde direkt kansen op. Storm mikte in riante positie over na een mistrap van Meutstege. Ling beproefde Doesburg met een schuiver en Lochtenberg vuurde keihard naast. Sparta in de tweede periode duidelijk op de counter, spaarzaam nu met energie. Een van die zeldzame Rotterdamse uitvallen leverde FC Den Haag de derde gele kaart op. Mansveld legde de snelle Van Staveren neer, en weer was Derks. terecht, onver biddelijk. De Bredase arbiter zou trou wens ook een groot aandeel in de ontknoping voor zich opeisen Hij bestrafte een lichte overtre ding van De Munnik jegens Storm relosuut met een vrije trap Mansveld tikte slim naar Swanenburg, die resoluut voor zette In de onoverzichtelijke si tuatie, die toen ontstond, haalde Ling plotseling doeltreffend uit 1-0 Sparta trachtte de reste rende tijd met alles of niets voetbal in ieder geval een ver lenging te forceren Bijna leek dat nog te lukken, maar met bo venmenselijke inspanning tikte Thie een kopbal van Michielsen onder de lat weg ALMA ATA (Tassj-De Russi sche schaotsenrijdster Tatjana Averina. die dinsdag al de we reldrecords op de 500 (4 1.70) en 1500 meter (2.09.90) verbeterde, heeft gisteren op de Medeo-baan van Alma Ata ook haar eigen wereldrecord op de 1000 meter scherper gesteld. Zij kwam tol 1.26,12. Haar oude record stond sinds 2 april van het vorig jaar op I 26,4 tJan Jeuring haalt fors uit. Ja"n Jonk van Volendam heft ver twijfeld zijn handen omhoog. (Van onze speciale verslaggever) SINT ET1ENNE - Ook in de derde etappe van Parijs-Nice, in de massa -spurt gewonnen door de Italiaan Franco Bitossi, die vier jaar geleden ook in Sint Etienne zegevierde, hielden de groten zich rustig. Zich nimmer uitsb vend, legden zij de 241,5 kilometer af. Maar deze keer lieten zij hun knechten niet zo streng controleren als de voorgaande dagen. En dat bracht leven in de brouwerij. Leven, waarvoor de Belg Julien Stevens en deSpanjaard Luis Balague zorgden. De hele rit stond in het teken van hun ontsnapping, die voor Balague ongeveer 230 kilometer duurde en voor Stevens iets korter. SAINT ETIENNE - De uit slag van de derde etappe is: 1 Bitossi (Ita) 232 kilometer in 6 10 II (met bon 6 10 01), 2 Esclassan (Fra) z.t. (met bon 6 10 05), 3 Maertens (Bel) z.t (met bon 6 10 09), 4 Guimard z.t., 5. Karstens (Ned) z.t., 6 Leman (Bel) z.t., 7 Rouxel (Fra) z.t., 8 Perurena (Spa) z t 9. Schuiten (Ned) z.L, 10 Szurkowski (Pol) z.t., 11 Ovion (Fra) z.t., 12 Delcroix (Bel) zt„ 13 Conati (Ita) zt., 14 Ruch (Wdl) zt., 15. Aling (Ned) z.t., 16 Martinez (Fra) z.t., 17 Merckx (Bel) z.t., 18 Corbeau (Fra) z t 19 Pollen- tier (Bel) z t., 20. Knetemann (Ned) z.t. Alle overige Neder landers eindigden in dezelfde tijd. 6 10.11 Het algemeen klassement ziet er als volgt uit 1 Maer tens (Bel) 18 uur. 19 minuten en 24 seconden, 2 Guimard (Fra) op 2 seconden, 3 Bitossi (Ita) z t4 Merckx (Bel) op 6 sec 5 Knetemann (Ned) op 7 sec., 6 Pozo (Spa) op 9 sec 7 Zoetemelk (Ned) z.t., 8. Bal (Ned) z.t., 9 Santy (Fra) z t., 10 Thurau (Wdl) z.t, II De- tisle (Fra) z t„ 12 Ovion (Fra) op 11 sec. 13 Poulidor (Fra) zt, 14 Tabak (Ned) z.t.,-15 Pollenlier (Bel) z t.. 16 Aling (Ned) op 13 sec., 17 Esclassan (Fra) z t 18 Leman (Bel) z t, 19 Kowalski (Pol) z t20 Ba- ronehelli (Ita) zt., 21. Pronk (Ned) z.t., 22 Raas (Ned) z.t.. 26 Karstens (Ned) op 16 sec.. 58. Schuiten (Ned) op 29 se conden, 77 Koken (Ned) op 2 minuten. 88. Van der Leeuw (Ned) op 4.37. Dat de gedurfde vroege vlucht van het tweetal up een voor hen zo trieste wijze, met nog maar luttele kilomeiers voor de boeg. een einde kwam, was mogelijk een direct gevolg van hel feil dat zij in Veauché (circa 35 kilome ter voor de finish) een gesloten spoorwegovergang op hun weg vonden. Een minuut moesten zij wachten voor de spoorbomen, waar de renners sinds vorig jaar in Frankrijk niet meer over mo- gen klimmen, en daardoor slonk un voorsprong, die maximaal dertien minuien bedroeg lol vijf minuten. „Maar", stelde de tele urgestelde Stevens, de man die in 1969 tweede werd in het door Harm Ottenbros gewonnen we reldkampioenschap in Zolder, „erger nog dan die minuut ver lies. was dat wij uil ons ritme raakten llet is niet goed voor de benen ineens zo lang stil te moe ten staan." Of zij zonder dat oponthoud zouden hebben standgehouden zal altijd een vraagteken blij ven Herman van Spnngel had er wel een uitgesproken mening over „Ze zouden het nooit gered hebben In de tweede helft van de koers werd er in het peloton zo hard gereden, dal ik mij ero ver verwonderd heb. dal het nog zolang duurde voordat wij hen te pakken hadden Julien Stevens was deinitiatief nemer van de ontsnapping Di rect na het een half uur ver vroegde vertrek in Cuisery (vanwege het ver achterreken op het tijdschema in de eerste twee etappes) ging de Belg in de aan val Alleen Balague volgde hem Kees Bal „Zij deden er goed aan al zo vroeg te gaan, want nie mand had toen al zin te reage ren Na een flink aantal kilome ters zouden zij waarschijnlijk geen kans gekregen hebben Terwijl Eddy Merckx. die het lot nu toe erg kalm aan heeft ge daan (Hij wilde flink wat anti biotica. die hij vorige week ge slikt heeft om een opkomende griep te verdrijven, eerst goed uit laten werken), laconiek aan de staart van het peloton fietste, bouwden Stevens en Balague razendsnel een grote voorsprong op Zij profileerden daarbij dankbaar van het wandel tempo van het grote veld en het boch tige traject, waarop enkele ren ners nu eenmaal in het voordeel zijn len opzichte van een grote groep Er kwam slechts een reactie, van de Fransman Sy- bille die vier minuten van het peloton wegliep maat er daarna de brui aan gaf Toen de kloof zo'n 75 kilometer voor de aankomst inSinl Etien- Franco Bitossi winnaar van de derde rit in Parijs-Nice. ne. nog altijd een kleine twaalf minuten was, leek het slagen van de ploeg, waarbij Balague het meeste werk opknapte, tot de reële mogelijkheden te beho ren Succes, dat de ploegen van de twee koplopers bijzonder goed konden gebruiken De [Jsboerke-equipe van Stevens was dinsdag volkomen de ver nieling in gereden Alleen Gil more arriveerde in de eerste groep Peeters, de best geklas seerde man. eindigde op 35 se conden door een lekke band op twee kilometer van de meesten Swerts In 't Ven. Jacobs. Ter Haegen en Borguet finishte in de tweede groep en Stevens („Ik had vergeten te eten kwam als laatste op bijna een half uui binnen En de Super Ser forma- tre, die Ocana op de 51e plaats als best genoteerde had staan had nog totaal niets laten zien Maar het mocht de twee koplo pers niet lukken De sterk ver hoogde snelheid van hel peloton na 150 kilometer (Bal „Na de ravitatllertng zijn wij enorm hard gaan koersen en de geslo ten spoorwegovergang, waren hen tenslotte teveel Eerst werd Stevens, die Balague nauwelijks kon volgen op de klimmeljes. in gelopen en even later Balague die op 25 kilometer van de eind strijd aan een solo was begon nen De Fransman Santy ging na het tot de orde roepen van de Spanjaard er alleen vandoor maar hij werd al snel terugge pakt En daardoor moest op nieuw een massaspurt de beslis sing brengen Bitossi. dre een paar honderd meter voor het einde was gedamareerd met Es classan, toonde zich daarin dt sterkste Het betekende de 125e triomf van de Italiaan in zijn prof-carrière, die hij dit jaar af sluit. De Belg Freddy Maertens nam door zijn derde plaats, die hem twee seconden bonificatie ople verde, de leiderstrui over van zijn ploeggenoot Guimard Een voorspelling of hij lang leider van het klassemenl zal blijven durfde de 24-jarige Belg niet te doen „We zullen maar zien De hoge bergen die nog komen moe ten zijn helemaal nieuw voor mij Hel is voor mij dus echt af wachten VOETRAL - Leeds United en Ipswich Town hebben nog geen beslissing bereikt over een plaats in de halve finales van het toernooi om de Engelse voetbal beker In de replav werd het op nieuw een gelijkspel. 1-1. (ADVERTENTIE) lekkere drop van Langenberg (Van onze speciale verslaggever) Sl ETIENNE-De organisatie van Parijs-Nice heeft zich giste ren de woede van alle renners op de hals gehaald, doordat zij in het laatste stuk van de derde etappe verschillende borden had geplaatst met een foutief aantal nog te rijden kilometers. Zo stond er op 27 kilometer voor het einde een aanduiding van 26 kilometer en op 7 kilometer van de streep een hord met 2 kilome ter En de borden tien en vijf ki lometer voor de aankomst kwa men tweemaal voor Wol de oor zaken van die stommiteiten wa ren kon niemand duidelijk ma ken Een leil was echter dat de ril in eder geval 7 kilometer langer was dan aangegeven stond in hel routeschema. De blunders van de organisa tie, die verder ook niet bepaald uitblinkt zr> zqn er bnvoorbe- eld helemaal geen reglementen voor handen en doet men maar wat het beste in zijn kraam te pas komt - stichtte een enorme verwarring onder de coureurs, van wie er een aantal flink ge dupeerd werd Een van de slachtoffers was Gerben Karstens, die dinsdag 2e werd en gisteren genoegen moest nemen met een vijfde plaats „Ik kendedezeaankomst wel - twee jaar geleden ben ik hier gevallen - maar ik dacht .Misschien leidden ze ons over andere wegen naar de finish toe Zoals het nu ging moest je ge woon geluk hebben mei je posi tie Daal kwam vooi mij nog bij dal ik tevoren had moeten nel- pen afstoppen, omdat Santv weg was Als je echter weel dat ei nog veel meei kilometers gedaan moeten worden, hou je je na tuurlijk wat rustiger, want tens lotte was de voorsprong van Santy niet erg groot'aldus de uiterst verbolgen Pnnsenbeke- naar, die wat later relativeerde „Och, Parijs-Nice is niet zo be langrijk voor mij Een ritje win nen is mee genomen, maar ik be schouw deze wedstrijd zuiver als training, nel zoals ik met de Omloop Het Volk gedaan heb De klassiekers, te beginnen met Milaan-San Remo, die beteke nen alles voor mij vlammen" Daarin wil ik Ook Freddy Maertens kon niet uit over de onbegrijpelijke fou ten Maertens „Het was een volslagen idiote bende Op een gegeven ogenblik kom ik dooi een bocht en denk ik dal hel nog twee kilometer is en dan moei je er ineens nog tien Nu werd er veel eerder dan in andere etap pes verschrikkelijk tekeer ge gaan En dat kost jeonherroepe- lijk kracht" ENSCHEDE (ANP) - Don- derdag 3 april zal voor de Am sterdamse rechtbank hel kort geding dienen dat FC Twente- speler Eddy Achterberg heeft aangespannen tegen de voor de Haagse Post werkende journa list Henk Spaan. Deze had naar aanleiding van de wedstrijd FC Twente - Ajax in hel weekblad een artikel gepubliceerd onder de kop „Achterberg is hel ge meenste jongetje van de klas". In hel artikel werden een aantal beledigende opmerkingen aan hel adres van de Ensehedese voetballer gemaakt. Achterberg zocht daarop con tact met de Vereniging Van Con- 'tract Spelers (VVCS), die hem de steun toezegde van rechtskun dig adviseur mr Jansen van Ra- a.y De Haagse Post heeft Achter berg inmiddels laten weten op korte termijn met een tegen voorstel te willen komen Indien Achterberg dit voorstel niet aanvaardt zal hei kort geding op 3 april dienen (Van onze sportredactie) ENSCHEDE - Voor FC Twente telt, nu de ploeg in de race om bet landskampioen schap op een onoverbrug bare achterstand is gema noeuvreerd alleen nog maar de strijd om de KNVB-beker en de UEFA-cup. Op het in ternationale vlak hebben de Enschedeërs na het 1-0 ver lies in de uitwedstrijd tegen het Joegoslavische Velez Mostar goede perspectieven zich een plaatsje in de halve finales te veroveren, iets wat zij gisteravond al deden op nationaal niveau. Volendam, dat ten koste van Germanicus en de eredivisie clubs Haarlem en NAC doorge stoten was naar de laatste acht, werd in het Diekman-stadion met 4-0 van verdere deelneming uitgesloten. De Twentse zege kwam tamelijk moeiteloos tot stand Al na drie minuten opende Jeuring de score, nadat De V'ries tegen de paal had ge kopt Twee afstandsschoten van Hoogland vormden het ant woord, maar echt dreigend werd het nimmer voor het doel van Gross Zijn collega aan de an dere kant. de voor Hoek ingeval len Kontng - die het overigens voortrefielijk deed - kreeg meer werk op te knappen en moes! nog twee keer capituleren Een achterwaartse omhaal van Thijssen en een gericht schot van Jeurrg betekenden een 3-0 ruststand. Meteen na de hervatting sloeg FC Twente weer toe, ditmaal door Zuidema. die dttent rea geerde toen de bal na een schot van Jeuring van Koning's borst het veld weer invloog Met 4-0 hield de thuisclub het wei voor gezien. Met louter constructief spel probeerde Volendam de stand nog wel een draaglijker aanzien te geven, maar meer dan twee hoekschoppen en een prachtig schot van invaller Kok leverden deze pogingen niet op VOETBAL-Aan het interna tionale toernooi, dal FC Twente op 1, 2 en 3 augustus in het Diekman-stadion ter gelegen heid van het tienjarig beslaan organiseert, zullen naast de En sehedese club ook Anderlecht (België). Spartak Trnava (Tsje- choslowakqe) en Ipswich Town (Engeland) deelnemen MOSKOU (DPA) - Tijdens ongeregeldheden na afloop van een ijshockey wedstrijd in de Soknlniki-hal te Moskou zijn maandagavond verscheidene toeschouwers om het leven ge komen Oil blijkt uil een be richtje in de Moskovskaja Pra- vda van gisteren. Wat ei precies is gebeurd en hoeveel slachtoffers er zijn blijft onduidelijk Het blad spreekt van „ongedisciplineerd gediag van een jeugdige toeschouwer" en hel „niet in acht nemen van de geldende regels van orde" (ADVERTENTIE) LONDEN - Engeland heeft het prestigeduel tegen wereld kampioen West-Duitsland mei 2-0 gewonnen. Honderdduizend dolenthousiaste toeschouwers zagen Engeland op het drassige veld van Wembley 90 minuien lang stormachtig aanvallen. In de 29e minuut werd het 1 -0 door Colin Bell, die een vrije trap van Hudson doeltreffend afrondde Na rust werd de tomeloze inzet van de thuisclub in de 65e mi nuut beloond door een doelpunt van MacDonald. WAGENINGEN (ANP) - Heracles schemerde de halve fi nale van de bekercompetitie al voor de ogen. toen de Almeloërs er na een rommelig en met een grote dosis krachtvoetbal gep aard gaand duel een kwartier voor het einde in slaagde Wage ningen op een achterstand te zetten. Andermaal zou Wage ningen echter zijn reputatie op De Berg ondubbelzinnig waar maken. Vanuil vrijwel verloren positie sloeg de in hel nauw ge dreven equipe van trainer Frits Korbach meedogenloos toe en wist na de gelijkmaker van aan voerder Wcllerdierk in de aller laatste minuten ook nog aan een verlenging te ontsnappen, dankzij een niet minder sensa tionele treffer van invaller Hamberg. Wageningen dat eerder opzien baarde door bekerhouder PSV uit te schakelen, beging niet de fout reuzendoder Heracles waartegen Ajax zijn Waterloo had gevonden, te onderschatten. Toch slaagde de thuisclub er niet in de met veel inzet strij dende Almeloërs zijn wil op te leggen. Het klasseverschil tus sen beide opponenten was ook nauwelijks waarneembaar. Heracles ging agressief van start en forceerde een aantal chaotische momenten voor de Wageningse veste. Hoewel min der in aantal schiep Wageningen zich toch betere mogelijkheden. Het sein om Heracles volledig in de tang te nemen werd in de 20e minuut gegeven door van Osen- bruggen, wiens inzet door aan voerder Mulderij ternauwer nood werd gepareerd. Groenen dijk leek de actie te zullen vol tooien maar hij strandde op de uitgestoken voet van doelman Steunenberg en Wellerdieck trof in derde instantie het hout werk. Het bonkige duel dat door arbiter Weerink, die Lalopua wegens spelbederf opschreef, talloze malen moest worden on derbroken voor overtredingen, bleef ook na rust verstoken van constructief voetbal. Een kwar tier voor het einde wrong vleu gelverdediger Amweg zich door de Wageningse linies. Zijn af gemeten voorzet werd niet on derschept en Polko kon zijn ploeg toen ongehinderd de lei ding geven Heracles beheerste op dat moment de strijd en maakte het spel Toen er niet langer gebikkeld werd, maar de Almeloërs aanvaardbaar voet bal wilden spelen, zag Wagenin gen zijn kans schoon Hel kreeg daarbij de steun van doelman Steunenberg die een schot van Osenbruggen verkeerd beoor deelde en de bal voor de voeten van de aanstormende Weller dieck deponeerde De gelijkma ker gaf Wageningen vleugels en in de allerlaatste minuut sloeg het noodlot voor Heracles nog maals toe. (Van een speciale verslagge ver) KOEALA LOEMPOER - De Nederlandse doelpun- tenmachine is in Koeala Loempoer na de uitschake ling voor de hoge- en mid denposities ineens op gang gekomen. Tegen Argentinië, dat eerder verrassend met 2—1 van India had gewonnen en Engeland op een gelijk spel had gehouden, werd het gistermiddag in het Mindef- stadion 5-0. Daardoor plaat ste Nederland zich voor de strijd om de negende plaats tegen Polen, die voor vrijdag is vastgesteld. Vandaag heeft het oververmoeide Oranje - dat viermaal achtereen moest aantreden - eindelijk een rustdag toebedeeld ge kregen. „Hei werd hoog tijd", ver zuchtte een geplaagde bonds coach Cees Tania. „want wal ze hier allemaal mei ons hebben uitgehaald grenst aan hel onge looflijke De Fill mensen heb ben totaal niet begrepen hoe ze met tophoekeyers moeten om gaan En nu maar hopen dal ze ervan geleerd hebben In ieder geval hebben mijn jongens hier genoeg opgestoken Want reken maai dal ze wal hebben moeien verstouwen Nog niel eens zo zeer lichamelijk, wanl de condi tie was in orde Maar vooral ge estelijk is hel heel zwaar ge weest". De wedstrijd tegen Argentinië - voor nauwelijks 2(1(1 toe schouwers - had weinig om het lijf CeesTania had Ad Boelaars buiten de ploeg gelaten, en be gon mei Paul l.unter in de aan- valslinie Binnen een kwartiei was hel al 2-0 voor Nederland, nadat Pattv Mundt de naai later zou blijken enige strafcorner had benut en Ties Kruize zijn vijfde strafblad van dit toernooi had ingeschoten Het eveneens vermoeide Argentinië bewoog zich slechts loom over het veld „Ik had de jongens voorbereid op een harde pot, maar daar bleek niets van", aldus Tania. In de 28e minuut verhoogde Ron Steens de score. Ties Kruize be reikte zijn nieters buitenspel staande clubgenoot met een mooie pass en Steens scoorde van rechts uit een minuscuul klein hoekje (3-0). Terwijl de re gen weer eens doordrensde - het was iwee dagen droog geweest - zorgde Jan Boerma (ook buiten spel?) voor een comfortabele ruststand van 4-0. Iri de tweede helft zette Tania voor hel eerst in dit toernooi Joost van der Hevden als link sachter in voor de falende Ton Pierik De debutant uil Tilburg deed hel heel behoorlijk en de vraag rees waarom Tania hem niet eerdet in Koeala Loempoer in hel elftal had opgenomen. „Hel is natuurlijk gemakkelijk om dal achteraf te constateren", zei Tania „Voor hetzelfde geld kun je zeggen waarom ik Mundt niel tegen Polen de straf corners heb laten nemen" In de weinig interessante tweede periode, waarin ook Jorntsma (Voor Lunter) nog kwam opdraven, voegde Steens uit de rebound van een lange corner acht minu ten voor hel einde nog een tref fer aan de produktie toe BARCELONA (SID) - CF Barcelona heeft zich geplaatst voor de halve finales van het toernooi om de Europacup voor landskampioenen. De formatie van ttions Vtii hels won in Barce lona hei tweede duel legen het Zweedse Alvidaberg mei 3—0 (1-0). De doelpunten werden gemaakt door Gallego, Asensi en Neeskens. Er waren 15.000 toeschouwers.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 15