Dianne de Leeuw ongenaakbaar WK-hockey: ORANJE SPEELT TIEN MINUTEN COME-BACK KROL FC DEI HAAG KWAAD BESSEMS EN VELTHUIS STARTEN MET VERLIES 30.000Mazda's MAZDA SHC WaSm* Nederland daarom Formidabele bij alle 183 dealers Zoetemelk wint Keelie llage Indoor Brabant Mtie over in in Monaco Over lijken 6*7*8* MAART biedt het meest voor z'n prijs Karpov misschien niet tegen Fischer ss der der kola UMAZDA iek- trijden apelle Tl commentaar 6*7*8* MAART 6*7*8* MAART 6*7*8* MAART 6*7*8»MAART ZATERDAG 8 MAART 1975 den gehouden. De alleen bedoeld voor ;eizoenkaarthouders ns. id met het 55-jarig idt de jeugdcommis- al toernooien voor de 1 mei is het de beurt 12- en D1 -jeugd, op 7 de BI- B2- en B3- >od en op 14 juni de jeugd. sportmedewerker) ,E - De Goese atle- ing AV '56 houdt za- Kapelle wedstrijden ren en A-junioren wee prestatielopen, tatielopen allereerst kinderen tot 12 jaar kilometer afleggen tijd van 30 minuten. iop begint ora halt t- tur komen de oudere )ers aan de beurt. De >r hen is 6 kilometer ninuten). Aan beide jen is een verloting De trekking daar om halfvier in „De n natuurlijk is er het herinneringsvaantje en die binnen de ge- linnenkomt. Men kan en dat geldt ook voor datleten in de sport- de Vroonlandseweg irtterrein). Bij de ■ten die tussen de be- tielopen van start dt zich ook de win- >rig jaar Marien van L (UPI) - Het toene- reld in de voetbal- entuele maatregelen, gen kunnen worden :ijn de voornaamste iten van de „ronde :ntie", die van 1 tot 3 lonaco wordt ge- n van de voorstellen a voering van een tien lurende uitsluiting edingen, die net niet oeg zijn om iemand t het veld te sturen, nstig om af te doen en van de gele kaart de-tafel-conferentie ren officials van de ale en Europese raties (FIFA en UE- officiais, vertegen van spelers, scheids journalisten, ming van agressief owel bij spelers als rs - bezorgt vele :ials hoofdbrekens, ■ptember 1973 ver- EFA-voorzitter Ar- inchi tijdens een tersbijeenkomst: het er wel op of er i razernij door onze aast". Voetbal hebben de scheids- jedragen streng op te ral tijdens de laatste om de wereldbeker ritsland. Maar alle ingen, gele kaarten, en verboden om op n te spelen ten spijt, ituatie niet te verbe- rsartikelen en bij of- ideringen is de vraag jk gesteld: gaat de an het geweld ver- t op de duur de sport Is de noodzaak 'an meer stringente i? Hoe kunnen spe- jok het publiek, zo den opgevoed, dat ;edrag achterwege )al-autoriteiten ho- t debat in Monaco ^dreigingen van de t en de maatregelen eteugelen", een ant- tkele van die vragen >VEN (ANP) - We ien Heikki Mikkola zal noodgedwongen eten laten gaan bij de s der Azen", die vol- ie de opening is van tionale crossseizoen, maakte een week ge ns een training een j hij een rugwervel al zeker nog zes we behandeling blijven, weer zal kunnen rij- <er Voor de halve li- an het evenement op St.-Anthonis zijn 42 geaccepteerd. Van kanshebbers onder weedse tweevoudige ampioen Aberg en moten Jonssen, An- sng en Hammergren. (Van een speciale verslaggever) COLORADO - Het feit dat in Colorado Springs de artistieke, op ballet gebaseerde bewegin gen van Dianne bij de jury meer in de smaak vallen dan hel krachtdadige sportieve rijden van de huidige wereldkampi oene Christine Errath kan van groot belang zijn. „Want", zegt Dorothy ilamill, de nummer twee van verleden jaar en waar schijnlijk de beste Kürrijdster van allemaal, wier optreden ditmaal echter door een val inde allerlaatste seconden werd overschaduwd: „Wie er hier ook wint, degene die dat doet, is nu al vrijwel zeker van de Olympi sche titel volgend jaar in In nsbruck. De jury bepaalt hier wat er volgend jaar gaat gebeu ren." Als dat allemaal waar is, ziet de toekomst er voor Dianne de Leeuw rooskleurig uit. Zoals te voorzien viel Karen Iten, die na de verplichte figuren de tweede plaats bezette, ver terug. Kathy Melmburg sprong van de vierde naar de tweede plaats, terwijl Isabel de Navarre (W Did), Christine Errath (O Did) en Do rothy Hamill (VS) zo dicht bij elkaar staan, dat de jury nauwe lijks een volgorde kan bepalen. Dat is ook een factor in het voordeel van de Nederlandse rijdster Het ziet er naar uit dat de nederlaag van Kopenhagen, toen zij op het nippertje door poh won Spanje met 1-0 elf En dat is inmiddels een be kend beeld geworden Er komt dan niet zo n klein beetje regen, maar alle hemeldouches worden tegelijk aangezet. Na precies tien minuten, juist op het moment dat Nederland zijn tweede strafcorner mocht nemen, wees Renaud met ge strekte arm naar de kleedka mers Aanvankelijk omdat hij de kalklijnen niet meer kon zien Maar al spoedig was het duide lijk dat men aan hockey niet meer zou toekomen Het publiek begreep dat al te goed School jongetjes. die tot de laatste tex- tielvezel doorweekt waren, gin gen maar wat in de verse recrea tiepias spelen Toen Enaud af floot hief Bob Dijkerman de ar men wanhopig ten hemel „Ik was er kapot van", zei hij later, de druppels als een jonge hond uit zijn haar schuddend „Want we draaiden zo geweldig We walsten er toch gewoon over heen" Hij had volkomen gelijk, want Nederland speelde in die tien minuten een uitstekende partij •Inll van Nieuw-Zeeland Spanje heeft daarmee halverwege de kwalificatieronde de leiding ge nomen in poule b met vtjf pun ten uit drie wedstrijden Nieuw-Zeeland. dat goed startte met onder meer een overwinning op Nederland, mag zich hierdoor uitgeschakeld achten Als er tenminste niet vanachter de groene tafel een andere beslissing wordt geno men Nieuw Zeeland werd don derdag namelijk met 2-0 door Pakistan verslagen tijdens een wedstrijd, die op twee velden werd gespeeld De ontmoeting begon in het Merdeka-stadion maar werd zeven minuten na rust gestaakt wegens regen An derhalf uur later werd de wed strijd uitgesjieeld opeen acht ki lometer verder gelegen terrein Direct na afloop diende Nieuw- zeelandse manaeer Tonv Palmer een protest in, dat werd afgewe zen door de technische gedele geerden van de wedstrijd Daarop is Nieuw-Zeeland tn be roep gegaan bit de internatio nale federatie De overwinning van Spanje kwam tot stand uil een korte corner, die door Salies werd ingeslagen Argentinië won zijn eerste wedstrijd in het derde toernooi om het wereldkampioenschap hockey in Koeaia Loempoet tegen Ghana met 2-I De Argen tijnen namen in de 26e minuut de leiding dooi een treffei van spits Gustavo Paolucci. die uit een strafcorner hard inschoot Tien minuten in de tweede helft miste Argentinië de kans op 2-0 Doelman Tackle van Ghana •topteeenstrafpushvan Alberto Sabpione. Die grotere voor sprong kwam toch toen opnieuw Paolucci na een aanhoudende Argentijnse pressie inschoot bij een onoverzichtelijke situatie in het Ghanese doelgebied Ghana verkreeg nog aansluiting in de 68e minuut door een doelpunt van aanvoerder Sam Langszij kwam Ghana echter niet meer India had tegen Australië een agressief begin dat al in de derde minuut een doelpunt opleverde van aanvaller Govinda Austra lië antwoordde met een aantal felle aanvallen, maar doelman Leslie Fernandez stak in een goede vorm en stopte zelfs met een prachtige safe een van dichtbij ingeschoten bal van Terry Walsh In de elfde minuut werd hij evenwel toch gepas seerd door een schuiver van Jim Irvine die Australië daarmee aan een opvallend gelijk spel hielp. De stand in de twee groepen na zeven dagen is: Groep A I Spanje3 2 1 05 5-1,2 Maleisië3 12 0 4 3-1, 3 Pakistan 3 12 0 4 7-5. 4 Nieuw-Zeeland 4 112 3 2-4. 5 Nederland 2 0 111 4-5, 6 Polen 3 0 12 1 9-1. Groep b: 1 West-Duitsland 1 2 0 0 4 7-4. 2 Australië 3 1113 11-4, 3 India 2 1 1 0 3 3-2, 4 Engeland 2 10 12 4-3, Argenti nië 2 1 0 1 2 4-5, Ghana 3 0 0 3 0 3-14 (ADVERTENTIE) geen zinloos verbruik ven wat de aaide ons biedt, maar redelijk gebruik t entet leven om te verdienen, maat verdienen om te leven, 9 mets ten koste alles ten dienste van de ander. deze maniet van leven helpt een betere samenleving op bouwen. bovendien, met wat we zo besparen kunnen we anderen extra helpen, VKSTENAKTIE-SAMEN BOUWEN giro 5850 utrecht centr. rabobank eindhoven. Christine Errath van de Euro pese titel werd afgehouden, op een overtuigende manier onge daan zal worden gemaakt Na de verplichte kür bij de dames stonden de overige twee Nederlandse meisjes Anne- Mane Verlaan en haar zusje Sophie Verlaan op de 26e en 27e, respectievelijk voorlaatste en laatste plaats Anne-Mane Ver laan met 97 75 punten en plaats- cijfer 223, Sophie Verlaan met 95 71 punten en plaatsctjfer 240 De stand na verplichte figuren en verplichte kür: 1 Dianne de Leeuw (Ned) plaatsctjfer 9 125 68 pnt., 2 Kath Malmburg (VS) 26 5, 120 70; 3. Isabel de Navarre (W Did) 38 0, 118 76, 4 Christine Errath (O.Dld) 37.0. 119 00; 5. Dorothv Hamill (VS) 37 0. 119 23, 6. Wendy Burge (VS) 56 5,-68.31. a De Rus Sergei Volkov is in Co lorado Springs (V St.) wereld kampioen kunstrijden bij de he ren geworden. Hij hielp de Sovjet-Unie aan de eerste we reldtitel op dit onderdeel in de geschiedenis na een behoudende maar foutloze kür. Hij hield daardoor zijn landgenoot en Eu ropees kampioen Vladimir Ko valev (tweede) en de Brit John Curry (derde) van het lijf. Vol kov kreeg 231.35 punten en het plaatseijfer 12 tegen Kovalev 228 33 punten en plaatseijfer 27. De Canadees Toller Cranston kwam niet verder dan de vierde plaats waarop hij na de ver plichte kür was gekomen. Het vrije rijden leverde een over winning op voor de Amerikaan Terry Kubica met 104.5 punten waardoor hij van de achtste naar de zevende plaats steeg. De eindstand is: 1 Sergei Vol kov (Sov) 231 35 punten, plaats- cijfer 12, 2 Vladimir Kovalev (Sov) 228 33-27, 3 John Curry (GBr) 229 92-23, 4 TollerCran- ston (Can) 228 69-29; 5. Gordon McKellen (VSt) 22332-48; 6 Joeri Ovtsjennikov (Sov) 221 40-53, 7 Terry Kubicka (VSt) 220 54-61, 8 fton Shaver (Can) 217 85-76, 9 Laszlo Vajda (Hon) 214 61-81; 10. Minora Sano (Jap) 214 44-86. Dianne de Leeuw in actie tij dens de verplichte kür, die haa een eerste plaats opleverde. (Van een speciale verslaggever) KOEALA LOEMPOER - Het begint zo langzamerhand eentonig te worden. Voor de derde maal in zes dagen werd een wedstrijd van het Nederlands hockeyteam voor het toer nooi (nou, ja... toernooi) om het wereldkampioenschap in Ma leisië afgelast. Konden de duels tegen Spanje zondag en donderdag in Koeaia Loempoer helemaal niet worden ge speeld, vrijdag lieten de scheidsrechters Jewell (Aus) en Re naud (Fra) in het schitterende Perakstadion van Ipoh na tien minuten inrukken. Nederland heeft kennelijk de toorn van Pluvius opgewekt want de gehele dag was het droog (Argentinië Ghana, India Australië in de hoofdstad en zelfs Spanje - Nieuw-Zeeland in Ipoh konden normaal worden gespeeld), maar uitgerekend enkele minuten van het begin van het belangrijke treffen tegen gastheer Maleisië - waar ruim 25.000 toeschouwers voor waren gekomen - ontrokken onheilspellende regen wolken de omringende bergen aan het gezicht. - - '"„v Ruud Krol: maakt zijn rentree legen Feyenoord. (Van onze sportredactie) AMSTERDAM/ROTTERDAM - Ajax-speler Ruud Krol zal in de topper tegen Feyenoord die in een uitverkocht Olympisch stadion gespeeld wordt zijn come-back maken op zijn oude plaats. Aangezien Jan Mulder geblesseerd - niet zal spelen schuift Arie Haan weer op naar het middenveld en neemt Blankenburg zijn plaats als li bero over. Gerrie Mühren zal eveneens niet van de partij zijn. De Ajax-middenvelder heeft nog steeds last van een bles^ire aan de achillespees. Ijfcyenoord zal zich voor hel d/el tegen Ajax niet terug trekken in een trainingskamp, zoals gewoonlijk De spelers hebben zich unaniem tegen een dergelijke vorm van voor bereiding uitgesproken Aan voerder Wim Jansen: „We hebben dit seizoen tot nog toe alleen maar verloren na een trainingskamp, noem het een vorm van bijgeloof, maar nu hebben we er in het geheel geen zin in". Wiel Coerver heeft zijnelftal gewoontegetrouw nog niet be kendgemaakt. Een vraagteken vormt nog het meespelen van de Joegoslaaf Ramljak. Zijn spierblessure, is nog steeds niet geheel genezen De beslis sing over zijn meespelen wordt pas kort voor het duel in Am sterdam genomen, in samen spraak met de medische staf Speelt Ramljak niet, dan zal Van Daele, wiens schorsing er weer opzit, zijn rentree maken, maar kan de Joegoslaaf wel tegen Ajax aantreden, dan blijft Van Daele op de reserve bank Everse speelt wel, ter wijl ook Van Hanegem zijn rentree maakt Schoenmaker zit opnieuw op de bank, terwijl Kreuz in de spits gehandhaaft blijft. (Van onze correspondent) ROTTERDAM - Volgens FC Den llaag-voorzitter Herman Chofour is een overgang van trainer Vujadin Boskov (43), tot 1976 onder contract bij de Haagse ere-divisieclub, naar Feyenoord hoogst onwaar schijnlijk. Deze week deed de Rotterdamse club Boskov op nieuw een aanbod om opvolger te worden van de vertrekkende Wiej Coerver. FC Den Haag eist echter van Feyenoord een aan zienlijke afkoopsom en tevens terugkeer van'Lex Schoenma ker tegen een aantrekkelijk transferbedrag. Feyenoord heeft echter verklaard op deze eisen niet te willen ingaan. Men is bij FC Den Haag over igens nogal verbolgen over de handelswijze van Feyenoord Chofour: „Drie weken geleden heeft de beleidsgroep betaald voetbal van Feyenoord bij mij thuis over een mogelijke over gang van Boskov gesproken. We hebben toen gezegd, dat we be slist aan de verbintenis willen vasthouden. We willen Boskov niet kwijt. Van Feyenoordzijde heeft men toen uitdrukkelijk be loofd niet meer op deze zaak te rug te willen komen, en nu plot seling dit" (Van een speciale verslaggever) ESSEN - De strijd om het Eu ropees kampioenschap 7'/> is gisteren in het Jugendzentrum van Essen WDI) voor de Neder landse deel nemers Jean Bessems en Ben Velthuis verre van roos kleurig begonnen. Niet zozeer door de nederlagen tegen res pectievelijk Dieter Muller en Raymond Ceulemans, als wel door het in dit toernooi gehan teerde afvalsysteem, dat hen nu reeds vrijwel kansloos heeft ge maakt voor een hoge klassering. In de door regens geteisterde stad in het Ruhrgebied wordt met drie poules van vier spelers gewerkt. In elke groep komen alle deelnemers tegen elkaar uit en de eerste twee kwalificeren zich voor de volgende ronde. De nummers zeven lot en met twaalf spelen een partij via het I nhet Europa-cup voetbal telt alleen bel resultaat" Citaat uit een lange tirade waarmee de „progressieve" Fc. Amsterdam- trainer Van der Meent het onverantwoord agressieve optreden van z'n „Lieverdjes" tegen Köln probeerde goed te praten Studio-Sport heeft een stukje van die beschamende vertoning laten zien Eigenlijk is Fc Amsterdam in Keulen met vijf gele en óén rode kaarl nog goed weggekomen De 5-1 nederlaag was een verdiende milde straf voor dit met alle begrippen van sporti viteit spotlende geweid Het is een verontrustend gegeven dat er zo weinig gedaan wordt aan de toenemende geweldadighetd op de voetbalvelden. Wie in hei normale leven - om een dikke boterham te kunnen verdienen - over lijken gaat wordt aan de schandpaal genageld Eenzelfde houding op hel voetbalveld wordt om het publiek zon der protest geaccepteerd en niet door alle sportcommentators met afkeur gesignaleerd Inmiddels is bekend geworden dat het bestuur van Fc Amster dam maatregelen overweegt tegen de grootste woestelingen De vraag is echter of de spelers zelf als de hoofdschuldigen aange merkt moeten worden Zijn ook niet trainers (zie citaat hierboven) en clubbesturen die almaar grotere resultaten eisen medever antwoordelijk voor de spelverruwing? Ave-systeem en kunnen dan-op zaterdagavond - hun keu op bergen. De beste zes spelen eveneens via Ave, een keer tegen elkaar, waarna de beste vier overblijven voor halve finales en finale. Dit in sportief opzicht falende systeem is een vondst van de Westduitse vedette Siegfried Spielmann, die hierdoor meer publiek naar de biljartzaal denkt te trekken. Spielmann heeft in dezen de Belgen op zijn hand. In België zijn reeds twee nationale kampioenschappen in deze vorm gespeeld, hetgeen bij de deelnemers aanvankelijk be zwaren opriep, maar later be- schouwdemeneenenandertoch als een succes. Dat de Belgen het nu waarde ren is wel te verklaren. In Essen zijn Ludo Dielis, Raymond Ceu lemans en Laurent Boulanger in een aparte poule ingedeeld, zo dat zij elkaar pas in de volgende ronde tegenkomen. De Oosten rijkse en Nederlandse deelne mers zijn echter wel bij elkaar ondergebracht. Het systeem- Spielmann bracht al met al bij spelers, officials en publiek vrijdag veel gemopper teweeg. Ondanks alle gemor werd er door de spelers toch met volle inzet gebiljart. Voor Nederland startten Bessems en Velthuis met verlies. De imponerendste prestatie in de eerste rondgang kwam op naam van Dielis en Müller. Velthuis was tegen al- leskunner Raymond Ceulemans volstrekt kansloos De lange Ol- denzaler kwam niet verder dan 57 caramboles en was kennelijk zo geïmponeerd door de faam van zijn tegenstander dat hij de Belg enkele uitstekende aan- vangsstoten gaf, die dan ook een (ADVERTENTIE) Mazda-kwal Heil: technisch pertekte Japanse auto's, boordevol luxe veilig en duurzaam. Tegen konkurrerende prijzen. 183 Dealers helen U van harte welkom S's TV..® p. "iAÖ.: ■h AUTO PALACE DE BINCKHORST B V BINCKHORSTLAAN 312-322 - DEN HAAG - TELEFOON 070-855100 AUTOBEDRIJF DONKERS Off. Mazda-dealer Dorpsstraat 41 - Chaam - Tel. 01619-228 Mazda-dealer voor Zeeuwsch-Vlaanderen Autobedrijf DE OUDE Mr F J. Haarmanweg 56 - Terneuzen - Tel 01150-5755 Vertegenwoordiger: G. Lootens. tel 01157-536 Dealer voor Etten-Leur e.o. GARAGE VAN DEN BOOMEN B.V. Oude Bredaseweg 35 - Etten-Leur - Tel 01608-2289 Dealer voor Oosterhout e.o. AUTOBEDRIJF A. SNEIJERS Bredaseweg 37-41 Nwe Bouwlingstraat Oosterhout - Tel 01620-23434 Off. Mazda-dealer voor Breda e.o. AUTOBEDRIJF JOOP FOKKEMA Deinzestraat 385. Breda - Tel. 01600-75137-70516 Dealer voor Raamsdonk e.O. AUTOMOBIELBEDRIJF JANSEN RAAMSDONK b.v. luitenambachtstraat 41 - Raamsdank - Tel 01621 -299i -2805 Officieel dealer voor Breda e.o. GARAGE VAN RIEL Gen Maczekstraat 8-14 - Breda - Tel 01600-33825 GARAGEBEDRIJF H. GLERUM Flierstraat 104 - Lage-Zwaluwe - Tel 01684-430 Dealer voor Zeeuwsch-Vlaanderen GARAGE ED VOERMAN Paardenmarkt 15 - Hulst - Tel 01140-2104 Show In „Den Dullaert", Hulst AUTOMOBIELBEDRIJF A. v. d. WOUW Tramstraat 37 - Dongen - Tel. 01623-2619 gemiddelde van 42,85 haalde. Jean Bessems, tweede tijdens het nationaal kampioenschap in Ulestraten (achter Hans Vul- tink, die niet had ingeschreven omdat hij dit toernooi niet vond passen in de voorbereiding op andere wedstrijden) kon slechts in het begin Dieter Müller bij houden. Met een serie van 251 in de vierde beurt legde de Berlij- ner een formidabele basis voor zijn triomf, die kwam in de vol gende beurt: 300 om 163. De uitslagen zijn: Poule A: Ludo Dielis (Bel) 300, 5, 108, 60.00; GuntherSie- bert (W -Dl) 87, 5, 36, 17 50. Poule B: Raymond Ceulemans (Bel) 300, 7. 162,42 85; Ben Vel thuis (Ned) 57,7,39,8 14. Poule C: Francis Connesson (Fra) 300, 11, 126, 27 27 Johann Scherz (Oos) 185, 11, 54, 16 81. Poule A: Roland Dufetelle(Fr) 279, 11, 104, 25 36, Klaus Hose (W Did) 300, 11, 191, 27 27. Poule B: Jean Bessems (Ned) 163, 5, 85, 32 60; Dieter Müller (W Did) 300, 5, 251, 60 00. Poule C: Laurent Boulanger (Belg) 300, 8, 140, 37 50, Franz Stenzei (Oost) 121, 8. 76, 15 12. CALVI (AFP) - De Fransman Bernard Thevenet heeft hel eer ste gedeelte van devierdeetappe van de Ronde van Corsica, een individuele tijdrit van De- Rousse naar Calvi (24 kilometer) gewonnen. Hij legde de afstand af in 33 minuten en 47 seconden, zes so- conden minder dan zijn landge noot Laurent, die tweede werd. De uitslag is; Het tweede ge deelte werd gewonnen door Joop Zoetemelk De eindover winning was voor de Spanjaard Lasa. MOSKOU (ANP) - Russische schaak-autoriteiten zinspelen erop dat Anatoly Karpov zich misschien zal terugtrekken voor de tweekamp tegen wereldkam pioen Robert Fischer, als het reglement voor deze ontmoeting wordt aangepast aan de wensen van de Amerikaan. Ondanks heftige Russische protesten is de internationale schaakfederatie (F.I.D.E.al akkoord gegaan met het voorstel van Fischer om de match vanaf I juni a.s. in Ma nilla te houden en ook is Fi scher's kandidaat Paul Klein (Ecuador) aangewezen alt hoofdscheidsrechter. Volgens insiders gebruikt de Russische schaakbond de inge zonden brieven als een taktische zet in de psychologische oorlog tussen de schaakkampen van Rusland en Amerika (Van onze sportredactie). ST.-MAARTENSDIJK Keetie Hage is op haar aanvan kelijke plan om te stoppen met de wielersport teruggekomen. Zij gaat binnenkort weer in training en heeft reeds toege zegd in het nationale achtervol- gingskampioenschap voor da mes, dat in Oudenbosch gehou den wordt, te zullen starten. DEN BOSCH (ANP) - De Brit Lionel Dunning heeft het eerste internationale evenement van Indoor Brabant gewonnen, een springconcours over 12 hinder nissen (16 sprongen) met een maximum hoogte van I 40 me ter De lengte van het parcours was 450 meter, de toegestane tijd 78 seconden. Dunning won» na barrage. De uitslag is 1 Lionel Dun ning (G Brmet Aran Blaze 0 strafpunten. 316 seconden 2 Derek Ricketts (G Br 0, 31 8 3 Hartwtg Steenken <W Dl met Kosmos 0.32 7,4 James Kernan (Ier met MarcelJa 0,33 4. 5. Giorgio Nuti (Ita met Edipo II en Graziano Mancinellt (Ita met Ringos Girl 0, 34.3.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 27