Tevredenheid over jaarmarkt in Sint-lansteen Sluis kan mogelijk in België verbranden extra Overbewinke Zeeuwsch-VL Bestuur De Halle gokt op Belgen Raad Hontenisse volgt college in keuze wegtracé's ZWARE STRAI no SCHOLIEREN IN HEIKANT TONEEE OP VOOR OUDERS ENQUETE- WERKGROEP PESSIMISTISCH „Vuilnisbelt" in wordt opgeruimd IDEE BOER stad streek Wisselvallig Aardenburg Sluiskil St.-Jansteen Terneuzense krijgt literaire prijs Terneuzen Speciaalclub parkieten houdt expo in Clinge BRIEVEN LEZERS Koewacht J. Lockefeer voorzitter bejaardenbowl OPPASSEN MET NIEUWE WINKEL VRIJDAG 7 MAART 1975 VRIJDAG 7 MAART 1975 Vooruitzichten voor zaterdag en zondag opgesteld door het KNMI op donderdag om 18 uur: Wisselvallig weer en weinig verandering in temperatuur. Weersvooruitzichten in cij fers gemiddeld over Neder land. Voor zaterdag: aantal uren zon: 1 tot 7; min. temp.: om streeks 5 graden; max. temp.: omstreeks 11 graden. Kans op een droge periode van min stens 12 uur 90 proeent, kans op een geheel droog etmaal 60 procent. Voor zondag: aantal uren zon 0 tot 6; min. temp.: om streeks 5 graden; max. temp.: omstreeks 10 graden. Kans op oen droge periode van min stens 12 uur 60 procent, kans op een geheel droog etmaal 30 procent. 'j waterstanden Konstanz 281 min 1, Rheinfel- den 193 min 3. Plittersdorf 330 plus 2, Maxau 380 plus 2, Plochingen 150 min 1, Mann heim 212 plus 1, Steinbach 156 Plus 4, Mairoz 248 plus 1, Bin- gen 124 onv, Kaub 164 plus 3, Tner284 plus 6, Koblenz 183 °nv. Keulen 150 min 4, Ruhr- ort 307 min 3, Lobith 939 min 4. Pannerdense kop 911 min 1, bfimegen 742 min 1, IJsselkop 854 onv, Eefde IJssef 393 onv Deventer 274 plus 4 Katerveer 43 plus 1, Monsin 5464 plus 1 borgharen 3928 plus 4, Belfeld 1130 min 2, Grave beneden de sluis 503 min 5 Morgen, zaterdag 8 maart: Dergen op Zoom 0.24 en 12.59 uui' Hansweert. 12.06. Terneu- 5?" 11.35. Vlissingen 11.08 en 33. .3. Wemeldinge 0.15 en (Van onze correspondent) SINT-JANSTEEN Nog nooit werden op de Stnt-Jan- steense jaarmarkt zoveel paar den aangevoerd als dit jaar. Er waren er 44. Voor het eerst in de geschiedenis van de jaar markt werd bovendien een ezel ter beoordeling aangebo den. De aangevoerde aantallen koeien en varkens bleven, bo ven verwachting, ongeveer ge lijk met vorig jaar. Er waren 60 stuks vee en 33 varkens. De voorzitter van het jaar marktcomité, de heer P. van Esbroeck, stak bij de opening van de jaarmarkt zijn tevre denheid niet onder stoelen of banken. In de flinke belangstel ling zag hij een stimulans om met het organiseren van de jaarmarkt door te gaan. De aangevoerde paarden en runderen waren afkomstig uit geheel Oost-Zeeuwsch-Vlaan deren en zelfs uit België wa ren enkele dieren aanwezig. De jury stond niet voor een gemakkelijke taak. Vooral bij de paarden, die in meer cate gorieën werden aangevoerd clan aangekondigd, leverde de beoordeling tal van problemen op. Volgens de juryleden was de aangevoerde kwaliteit veel beter dan voorgaande jaren. De bekers voor de kampioe nen werden 's middags door wethouder J. Blommaert van de gemeente Hulst uitge reikt. Kampioen bij de paarden koudbloed werd P. Suy uit Absdale, kampioen bij de warmbloed werd W. Debuck uit Absdale. De verdere kam pioenen: varkens: B. Vergou wen. Kapellebrug, fokvee: F. Verdurmen. Absdale. stieren: J. P'eters, Sint-Jansteen, dik- Hllen, kruislingen en vlees vee: A. van Wijck uit Hoek. braad worst Ham lappen bathe «lees tartaar v&rkcsn* tappen .artap iade Gevonden voorwerpen Bij de rijskpolitie te Aarden burg, Markt 4, zijn de volgen de gevonden voorwerpen bin nengekomen: groene jas, para plu-etui, sportschoen in rood- wit-blauw, bankbiljet, paar zwarte dameshandschoenen. compleet regenpak, jongens fiets merk Gazelle, rechter da meshandschoen, plastic kin dertasje, blauw regenzeiltje plastic kinderparaplu, afsluit- dop benzinetank, tas met trai ningspak en spijkerbroek, blauwe capuchon, blauwe kin dersjaal Museum Het gemeente lijk museum werd in de maanden januari en februari bezocht door 623 personen, waaronder 550 Nederlanders. 85 Belgen en 8 Duitera. Herwonnen Levenskracht Op 13 maart houdt de afdeling Sluiskil van Herwonnen Le venskracht een vergadering in zaal Dallinga. Op de agenda staat onder meer de verkie zing van een secretaris. De huidige secretaris van de afde ling J. van den Abeele heeft zijn functie wegens drukke werkzaamheden neergelegd. Kandidaten voor een plaats vervanger kunnen zich bij het bestuur van Herwonnen Le venskracht aanmelden. Intermezzo De zangvere niging Intermezzo trad de af gelopen week op voor de be jaarden van Sluiskil in het Gildehuis. Intermezzo bracht enkele oudere liederen ten ge hore, zoals het Slavenkoor en het Nonnenkoor met daarnaast een aantal nieuwere werken. Het koor stond bij deze gele genheid onder leiding van di rigent G. de Wijn. De Sluiskil- se organist G. de Caluwé zorg de voor de verdere beaelei ding. Ondernemingsraad NSM Tijdens de vergadering van de ondernemingsraad van de NSM is de heer J. Roelandt gekozen als secretaris van de raad. Hij komt in plaats van ae heer A. Luteijn. De verga dering riep verder enkele nieuwe werkt -mmissies in het leven zoals een commissie voor de voorbereiding van on dernemingsraadsvergaderin- gen. Lid van deze commissie werden de heren C. Feijen, J. Roelandt, G. Luteijn, A. Duin- kerke en A. Schreuders. De leden van het sociale fonds zijn nu de heren P. van Kaar, P. de Cock en E. Ivens. De heer A. Duinkerke aanvaardde zijn benoeming als lid van de veiligheidscommissie. De heer J. de Rijk werd gekozen in de redactiecommissie van het blad „NSM-nieuws". J. Pi- cavet tenslotte gaat deel uit maken van de begeleidings commissie voor het kade- en laadgebouw. Biljarttoernooi In het door biljartclub Den Ouden Arend georganiseerde neder- laagtoernooi werd de laatste wedstrijd gespeeld tegen de biljartclub „Het Groene La ken" uit Sas van Gent. Den Ouden Arend won met 245 tegen 147 caramboles. De per soonlijke uitslagen: E. Picavet 50 - R Claeysens 16. J. Josias- sen 29 - G. Snelders 14, E. Nachtegaal 62 - P. Snelders 32. G. Boussen 23 - W. de Smet 6, E. van Eek 23 - J. de Blaue 23, E. van Goethem 23 - R. Claeyssens 23, Chr. Jans- sens 32 - C. Verhoeven 12, W. van de Velde 14 W. Scheffer 21. (van een onzer verslaggevers) SLUIS Er bestaat r-en goede kans dat Sluis zijn huis vuil kan laten verbranden in de vuilverbrandingsinstallatie van Knokke-IIeijst. Tijdens de gisteravond gehouden begro tingsvergadering deelde bur gemeester mr. II. van den Beid mee. dat de Belgische landsregering waarschijnlijk geen bezwaren zal maken te gen een overeenkomst tussen Knokke en Sluis. De concept-overeenkomst is gereed en zal, alle de definitie ve vorm is verkregen aan bei de gemeenteraden worden voorgelegd. In 1975 zal voorts beslist moeten worden of het huisvuil in eigen beheer dan wel door derden wordt opge haald. De parkeerautomaat aan de Sint-Annastraat blijkt een sue ces te zijn. In de toelichting aan het begin van de be-gro ting die in de plaats kwam van de niet versohenen bege leidingsbrief zei die heer Van den Beid dat in de acht maanden van 1974 het appa raat 13.000 gulden had opgele verd. De inkomsten voor 1975 worden geraamd op -19.000 ■gulden, een bedrag dat zeker verhoogd kan worden als een effectieve controle wordt inge stelid. Een oplossing hiervoor is in onderzoek. Rijkswaterstaat geeft toe stemming voor verbetering van de verlichtingssituatie op de kruispunten van de nieuwe rondweg om Sluis. Het zai de gemeente jaarlijks zesduizend gulden kosten, waarvoor B. en W. een voorstel aan de raad zullen doen toekomen. Het college zal verder alles in het werk stellen de bouw van een nieuwe school in Re- tranchement te bevorderen „Hierbij heeft het colleige de intentie het kleuter- en basis onderwijs te integreren", al dus de raadsvoorzitter. De heer Van den Beild had er in het begin van zijn toe lichting op gewezen dat door allerlei omstandigheden, zoals onderbezetting van de secreta rie en ziekte van de bur ge meester, geen aanbiedingsbrief bij de begroting gevoegd was. Hij wees erop dat de memorie van toelichting erg veel infor matie bevat en eigenlijk weer geeft wat het college van plan ls te doen. „Ik vraag mij af of deze memorie plus een mon delinge toelichting aan het be gin van de begrotingsbehande ling niet voldoende is". (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De Terneu zense Janneke Dierx-Harms heeft beslag weten te leggen op een literaire prijs ter waar de van honderd gulden. De prijs wordt haar maandag 10 ma-art in Den Haag over handigd. De „Maduro-amateurprijs. is een tweejaarlijkse prijs, toegekend voor klein letter kundig en journalistiek werk Mevrouw Dierx krijgt de prijs voor haar „innemende per soonlijke en aansprekende wijze" waarop ze aldus de ju ry. wekelijks in de Provincia Ie zeeuwse Courant haar ru briek „Op de ponteneur' schrijft. De overhandiging van de prijs vindt plaats tijdens een bijeenkomst in het Neder lands Letterkundig Museum. Bij deze gelegenheid wordt ook het eerste exemplaar van een verzamelbundel van haar werk getiteld „Op de Ponte neur" ten doop gehouden. (Van een onzer verslaggevers) HEIKANT Enthousiast hebben de leerlingen van de basisschool in Heikant de af gelopen weken geoefend om liun ouders vanavond een ge zellige avond te kunnen bie den. Vanavond, (vrijdag) wordt namelijk vanaf halfacht een ouderavond gehouden, die gro tendeels door de kinderen zal worden verzorgd. Op het pro gramma staan zang, dans, to neel, een poppenkastspel enz. Alle kinderen van de school zullen vanavond in ieder geval op de één of andere manier op bet toneel verschijnen. Zoals tijdens dit soort jaar lijkse ouderavonden in Hei kant gebruikelijk is, zullen de schoolreisjes van het afgelopen- seizoen nog eens in herinne ring worden gebracht via een ongeveer een halfuur durende kleurenfilm. Tweemaal wor den de activiteiten vanavond onderbroken door een door de oudervereniging te organiseren bingospel. De prijzen zijn door de ouders en andere belang stellenden gesehonkeen. De opbrengst komt *en goede aan de school. Onderwijzer T. Zwartelé verwacht zo'n 110 kinderen en een 150-tal ouders te mogen begroeten vanavond. De goede band tussen de oudervereni ging en de school is volgens hem de basis, waarop dit soor' avonden gehouden kunnen worden. Wereldgebedsdag In het kader van die wereldgebedsdag worden in Terneuzen vandaai bijeenkomsten gehouden Schelde-oord om halftien, De Blide om halfdrie. Baehlen Dieke om vier uur, het Julianaziekenhuis om vier uur in De yeste om zeven uw vanavond 'en in de O-pstan- dingskerk eveneens om zeven uur. Tijdens alle bijeenkom sten wordt een collecte gehou den voor het bouwen van een opvanghuis voor weeskinderen in Jeruzalem. (Van een onzer verslaggevers) AXEL Het bestuur van het cultureel centrum „De Halle" te Axel verwacht één dezer dagen te vernemen of de enig overgebleven kandi daat al dan niet het centrum wil gaan exploiteren. Na het gesprek, dat het bestuur vo rige week met de gegadigde heeft gevoerd, heeft deze nog enige bedenktijd ge vraagd. De brief van de werkgroep, die eind vorig jaar een enqu ête onder de bevolking heeft gehouden over het gebruik van De Halle zal, zo is inmid dels bekend, tijdens de verga dering van he' algemeen be stuur van 26 maart, ter sprake komen. In deze brief wordt een reactie van het bestuur gevraagd op het resultaat van de enquête, die onder de be volking is gehouden. De brief zou vorige week eigenlijk al behandeld zijn, maar doordat het gesprek met de kandidaat beheerder nogal uitliep is het daar niet meer van geko men. De werkgroep, die de enqu ête heeft gehouden heeft er ondertussen overigens niet veel vertrouwen in, dat de door haar geformuleerde wen sen tijdens die vergadering in gewilligd zullen worden. Woordvoerder J. van Schaik (raadsLid voor de PvdA): „Ik heb er niet veel vertrouwen in, dat het beleid ten aanzien van De Halle in gunstige zin wordt veranderd. Vanuit het algemeen bestuur verwacht ik niet veel, want de meeste ver tegenwoordigers van de Axel- se verenigingen hebben het bijltje er al lange tijd- geleden bij neergegooid. Van het dage lijks bestuur, dat zich nu praktisch alleen met de pro blematiek bezighoudt is nau welijks een nieuwe aanpak 'e vewiachten. Als het inderdaad allemaal op niets uitloopt, hou ik op met mijn bemoeiingen", aldus de heer Van Schaik, die momenteel zelf deel uitmaakt van het algemeen bestuur. De werkgroep, die als resul- taat van de enquête onder meer noteerde, dat men De Halle in Axel een „te deftiige tent" vindt, heeft in de afgelo pen maanden een eigenvisie .gekregen wat betreft het be leid in De Halle. De heer J. van Schaik: „De horecafunctie in De Halle moet op de twee de plaats komen. De Halle moet in de eerste plaats een gemeenschapscentrum zijn, waarbij de bevolking sterk is betrokken. Een kroketje of een pilsje moet je er wel kun nen kopen, maar je moet niet verder gaan met het serveren van allerlei Franse diners of zo. Daar zitten ze hier in Axel echt niet op te wachten. We hebben de indrulk, dat het da gelijks bestuur vooral op de Belgen gokt, die 's zaterdags Axel bezoeken. Maar het zou beter zijn, wanneer een maat schappelijk werker of zo zou kunnen worden aangetrok ken". Ir. M. Feijen, vice-voorzitter van het De Balie-bestuur be vestigde het vermoeden van de beer Van Schaik, dat men vooral op de komst van de Belgen wil gokken. „Als we De Halle goed willen laten floreren, zou het gedragen moeten worden door de Bel gen. Een goede horeca-exploi. talie in De Halle blijft eerste noodzaak om het ge bouw te kunnen exploiteren, Waar moet het geld daarvoor anders vandaan komen? Het ziet hier 's zaterdags in Axel altijd zwart van de Belgen. Dat die niet in De Halle ko men om iets te nuttigen bete. kent dat er iets fout zit", a[. dus ir. M. Feijen. Volgens de heer Feijen ver- wacht men juist van de nieu we beheerder, waarnaar men op zoek is, dat deze De Halle aantrekkelijk weet te maken. „Het is niet gemakkelijk om een beheerder te vinden, dat in zijn mars heeft, zo zegj hij. De heer Feijen ontkent ge. ruehten als zouden vijf van de ongeveer zes sollicitanten naar de functie van horeca-exploj. tant binnen De Halle zich heb. ben teruggetrokken vanwege de te hoge pachtprijs en voor waarden, die het De Halle- bestuur zou stellen. „Dat ij hij, „als iemand dat zegt dan is dat gelogen. We willen ie. mand hebben, die voldoende capaciteiten bezit om er iets van te maken en dat heeft in een aantal gevallen zeker ook meegespeeld". Het .aanstellen van een func tionaris, diezich met het sti- muleren en begeleiden van ae- I tiviteiten in De Halle bezig, houdt, ziet de heer Feijen nie: zo zitten. „Dat kost alleen maar meer geld", zo zeg: hij. De heer K. Dudek, die D Halle op verzoek van het be- stuur voorlopig beheert, totda: een vaste exploitant is gevon den, maakt er ondertussen geen geheim van, dat hij langzamerhand toch wel wal I meer zekerheid omtrent zijn I bemoeiingen met De Halle zo: f willen hebben. „Het bestuir j zou langzamerhand eens moe. ten vaststellen, wat nu precies de bedoeling is met De Halle", zo zegt hij. „Er moeten kanten gekoze, I worden. Je kunt iemand, di« hier chique wil dineren n.; eenmaal niet plaats laten ne men aan een tafeltje me: I daarnaast mensen, die het nie: I zo nauw nemen en hier komes I om een beetje te drinken, tej praten en te lachen". (Van een onzer verslaggevers) HONTENISSE De raad Hontenisse heeft rich unaniem achter de door B. en W. be pleite ligging van weggedeel tes naar de vaste-oeververbin- ding gesteld. Zoals bekend heeft het college gekozen voor een weg ten westen om Kui taart en de meest oostelijke variant van de weg tussen de oeververbinding en Klooster- zande. Bovendien wij men een parallelweg tussen de St. Jo- zephstraat naar het geprojec teerde viaduct en aanleg van een viaduct op de kruising westclijk-tracé met Meeidijk- Hoefkensdijk. Ook pleit het college voor een zodanige oplossing, dat het verkeer na de gereedkoming van de oeververbinding niet meet door Terhole hoeft. Onder meer met het oog hierop werd door het raadslid J. Menu voorgesteld om nog eens apart te pleiten voor aan leg van de weg Terhole-grens, tegelijk met de rest van de aanvoerwegen naar de brug- tunnel. Burgemeester Somers ant woordde, dat de aanleg van de brug-tunnel wellicht vertraagd zou kunnen werden, wanneer men zich teveel vastpinde op snelle aanleg van de weg Ter- hole-grens. Hij was het eens met de afkeer, die de heer Menu uitsprak tegen de aanleg van gelijkvloerse kruisingen en verwees daarvoor naar de gezamenlijke brief, die de ge meentebesturen van Zeeuwsch-Vlaanderen naar (Van onze correspondent) HULST De parkieten speciaalclub regio Zeeuwsch Vlaanderen houdt zondag om 10.00 uur de algemene leden vergadering in café „De Ster'" te Hulst Door het steeds stijgend le dental, zal het bestuur uitge breid worden met twee man en gebracht worden op vijf bestuursleden. Tevens zal de regiotentoonstelling ter sprake komen. Deze wordt dit jaar gehouden tijdens de internati onale tentoonstelling te Clinge van 28 t.m. 30 noyember 1975. Ook zullen tijdens de ko mende vergadering de oorkon den uitgereikt worden, die verbonden zijn aan de ver speelde promotie-degradatiere geling. de Raad van Waterstaat heb ben gestuurd. De burgemeester zegde na een vraag van de heer Menu toe, te zulleen bekijken of aan leg van een parallelweg vanaf de Kalfdijk naar het Tolhuis wenselijk is. Het voorstel van de heer A. Roctus om maar vast te begin nen met aanleg van de wegge deeltes in afwachting van de aanleg van de brug-tunnel werd als onuitvoerba ir van de hand gewezen. In het gepubliceerde gedeel te van het schrijven aan de PTT over de ongerustheid van de dorpsraad van Nieuw Na men over het mogelijk ver dwijnen van het postkantoor in zijn huidige vorm, is moge lijk de indruk gewekt, dat de dorpsraad twijfelt aan de be kwaamheid en de betrouw baarheid van de winkelier, wiens naam het meest ge noemd wordt als kandidaat fi liaalhouder van het postkan toor. Dit was volstrekt niet onze bedoeling. De hoofdzaak van liet arti kel was het behouden van het postkantoor in de huidige vorm. Aangezien aan de dorpsraad meerdere kandida ten genoemd werden, was de zin "Indien een en ander on dergebracht wordt in een win kei, zeer goed te overwegen waar dit gebeuren gaat" be slist niet gericht op de hier vermelde winkelier Dit om mogelijke misver standen te voorkomen en de betreffende winkelier niet in een verkeerd daglicht te stel len. De dorpsraad (wijfeit er niet aan. dat de PTT bij het eventueel aanstellen van een filiaalhouder, in deze niet over één nacht ijs zal gaan. zodat de eventuele aan te stellen kantoorhouder straks voldoet nan de strenge eisen, die de PTT in deze stelt. Namens de dorpsraad A.M. de Deckers, secr. Topbiljart Zaterdagavond wordt er In het café van K. van Boven te Koewacht eqn grote topbiljartprijskamp ge houden, die georganiseerd zal worden door topbiljartclub TOVAK. Voor deze prijskamp die om 19.00 uur begint en die openstaat voor iedereen, kan men zich laten inschrijven tussen 18.00 en 19.00 uur. (Van een onzer verslaggevers) NIEUW NAMEN Op I algemene jaarvergadcriiu kreeg de heer J. Looketter applaus toen bekend werd, dal hij als nieuwe voorzitter was gekozen. De heer Looketter volgt de heer P. van Roeyeii op. Deze zag vanwege rijn leeftijd af van het voorzitter schap. De heer Roeyen is 10 voorzitter geweest. Hij werdl bedankt door de heer C. vaal Aert, algemeen voorzitter van de bejaai-denbond, en de gees-l telijk adviseur, pastoor J. Mangnus. Hij kreeg een twee-I tal geschenken aangeboden. Verder werd als nieuw bel stuurslid gekozen de heer B.I van Poppe. De bestuurslede:! C. Bosschaert, F. van Roejei en mevrouw M. De Deckere-I Dbaens werden herkozen. Nil de vergadering vond een eu-1 charistieviering plaats In de] St.-Jozefkerk. (Van een onzer verslaggevers) HONTENISSE Tijdens li raadsvergadering in Honk nisse maakten verschillend' raadsleden gebruik van rondvraag om nog wat opuit'1 kingen te maken. De heer W. Gelderland con-1 stateerde dat er bij de PopH Herenstraat in Vogelwaaiof een vuilnisbelt „met slank ei al" was ontstaan. Wethoudel Lambert beloofde, dat de rom mel op korte termijn zou wei den opgeruimd. „Het gaat 1,13 vooral om vuil uit de slot® We waren al bezig om er iet' aan te doen", zo zei hij. Verschillende raadslede: toonden zich boos over de iM-| nier, waarop het raadslid J- Menu maandagavond tijd®?1 de vergadering van de mio- denstandsvereniging Klooster zande kritiek had geleverde? de benoeming van leden in commissies „Midden- en klem- bedrijf". De heer E. van G*| them noemde het jammer, d» de heer Menu daarbij M woord „schande" had gebruist Burgemeester Somers wees tri op dat de commissie dcst'J11 op democratische manier e. „volgens de regels van 1,0 spel" was gevormd. Op verzoek van liet raad» A. Roctus zal in het recreati gebied „De Vogels" een worden geplaatst met rege» voor zeilers en sportvis® Dit om te voorkomen dat J* den elkaar straks weer dw* gaan ritten. (Van onze correspondente) MIDDELBURG Het in breken in zomerhuizen komt steeds meer in trek. Vooral in de recreatiegebieden. Er wor den dan veelal dingen wegge haald, waar de bewoner bij zonder aan gehecht is, stelde de politierechter mr. P. van Empel, donderdagmorgen tij dens de behandeling van de Z.L.1V (Van een onze HULST/TERNEUZEN moeten worden b(j het stichl ven in bepaalde sectoren va Zeeuwsch-Vlaanderen.V orig bliek waarop een flink deel winkelapparaat is afgestemd ren betreft stabiel gebleven Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen d er zelfs een zekere vooruitga Dit zei de voorzitter van de Kamer van Koophandel en Fa brieken in Terneuzen de heer F. de Vos. In de laatste raadsvergade ring van Hulst heeft de heer G. Staal aangedrongen op maatregelen omdat volgens hem steeds meer bedrijven het loodje zouden moeten leggen. Iu dit licht moet ook de ver ontrusting bezien worden die bij Axelse winkeliers is ont staan tegen het plan voor een nieuw winkelcentrum in deze gemeente. Die mening van de heer Staal wordt bijgevallen door de voorzitter van de Hulsterse winkeliersvereniging de heer W. de Kaijser. „Sommige sec toren in Hulst zijn overbewin- keld. Veel van die overbewin- keling wordt uiteraard goed gemaakt door het Belgische kooppubiiek, maar toch is er in Hulst sprake van een knotsgekke situatie. Wij zitten wat ons winkelareaal betreft volgens mij op het maximum", zo zegt hij. Terneuzen kan wat zijn I

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 2