Aardenburg: middenstands- commissie niet nodig Raad Hulst wil hoge prijs voor vuilnisbelt De Stem/De Vrije Zeeuw On( ma* NJLV Arbe Vogeltjes zongen in de kerk De Zwaluw vierde 5-jarig bestaan TOESTEMMING GS VOOR AANKOOP GRAFISCH WERK Variabele werktijden voldoen Hitleriaan Vrouwen kunnen veel doen aan milieuproblemen Vragen in raad Hulst A.R.-KA stad streek l WATERSCHAP PLAATST GEDENKSTEEN Graauw Gemeentehuis Kruiningen aanbesteed Drie schepen betrokken bij botsing Hulst Vastenactie in Sas van Gent Ballonvaarders maakten noodlanding Loonwerkers wel onder R.Z. Politierapport CDA in Zeeland b vooruitga Vrij zacht WAAN DAG 3 MAART 1975 (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Gedepu teerde Staten van Zeeland hebben de directeur van de Zeeuwse Culturele Raad mee gedeeld, dat ze instemmen met de aankoop vap de collectie grafiek „Kunst uit Zeeland" Met de aankoop is een bedrag gemoeid van ruim f 11.000,-. De directeur van de Zeeuw- •e Culturele Raad heeft de machtiging gekregen de aan koop met de verschillende kunstenaars te regelen en af te wikkelen. Nadat de collectie grafiek „Kunst uit Zeeland" de diver se tentoonstellingen langs is geweest, zal ze ter beschik king worden gesteld aan de stichting Beeldende Kunst Zeeland ten behoeve van de uitleen aan het publiek. G.S. behouden zich echter het recht voor te zijner tijd een keuze uit de verzameling te doen voor eigen doeleinden. 'CVen een onzer verslaggevers) AARDENBURG Na am pele besprekingen is het Aar- denburgse college van b. en w, tot de conclusie gekomen dat in deze gemeente geen behoef te bestaat aan een adviescom missie voor het midden- en kleinbedrijf. Met nam e het raadslid W. van Helden heeft op instelling van een dergelij ke commissie herhaaldelijk aangedrongen. Tijdens een gsprek dat b- en w. hebben gehad met middenstandsconsu lent W. Korstanje en het dage lijks bestuur van de zijde van de consulent dat een der gelijke commissie het college kan adviseren bij bepaalde za ken als sanering en vestiging van winkels en zaken van ruimtelijke ordening. B. en w. wijzen erop dat waar nodig steeds overleg met de middenstand wordt ge pleegd, waardoor aan instel ling van een dergelijke oom- missie minder behoefte be staat. Ook het bestuur van de ■winkeliersvereniging toonde, aldus het college, niet veel enthousiasme voor een der-ge lijke commissie. Derhalve stelt het ooilege de raad voor niet tot instelling van de commis sie over te gaan. De raad zal hierover dinsdagavond van ge dachten wisselen. Er heeft zich een nieuwe huurder ge meld voor het diepvriesge- bouw in Eede. De raad wordt voorgesteld dit gebouwtje voor 400,- te verhuren aan de heer H. van Rie. Eede zal verstoken blijven van een telefooncel. Ongeveer de helft van de huizen js aan gesloten op de telefoon waar door er minder behoefte be staat dan b.v. in een kern van BarseJe waar slechts 7 huizen waren aangesloten. Ervaringen elders hebben aangetoond dat de gemeente dijkwijl-s voor een fors bedrag moet bijsprin gen in het nadelig exploitatie saldo van de PTT. De cel zou dn 1975 f 4.200,- moeten opbren gen. B. en w- stellen de raad voor gzlien al deze gegevens geen voorstel te doen in Eede een telefooncel te plaatsen. Het college voelt ook niets voor het instellen van een commissie bijstandswet omdat een dergelijke commissie geen werk zou hebben en b. en w. de aanvragen gemakkelijk kunnen behandelen. De raad wordt verder voorgesteld ad hesie te betuig en aan moties van die door verschillende ge meenten op onderwijegebeid zijn genomen. (Van een onzer verslaggevers) AXEL Het Axel-er Am bacht wil de uitvoering van het landschapsplan niet onge merkt voorbij laten gaan. Om dat ermee wordt begonnen gaat het waterschap vrijdag 7 maart een eenvoudige gedenk steen plaatsen aan het begin van de dijk tussen de Van Lijndenpolder en de Eendragt- polder. Deze dijk zal voortaan worden genoemd de H.A. van Dihxoorndijk. De heer Van Dixhoorn uit Amsterdam was namelijk de vorige eigenaar van de dijk. Bij de gedenk steen wordt vrijdag 7 maart ook een boom geplant. (Van onze correspondent) BRESKENS Zondag is in de rooms-katholieke kerk te Breskens een dienst gehouden met als thema „Ieder vogeltje zmgt zoals het gebekt is". Voorganger was pastoor O. Giel liet. Voor deze dienst waren de kampioen-kanaries van de heren A. en P. Morel in de kerk aanwezig. De vogels flo ten er lustig op los. Verder waren velen van ver uit de omtrek gekomen om de dienst bij te wonen. Door pastoor Gielliet was een houtsnijwerk gemaakt, dat een vogel voor stelde. Dit houtsnijwerk booa hij na afloop aan de heren Morel aan, die op hun beurt een kanarie aanboden. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De varia bele werktijden, die sinds vorig jaar juli voor het personeel op het stadhuis in Terneuzen van toepassing zijn functioneren naar voldoening. In tegenstelling tot de ge meente Oostburg, heeft men er in Terneuzen geen enkele moeite met deze werkwijze, die neerkomt op een klok-sys- teem, gehad. De gemeente Terneuzen be sloot dan ook om het systeem te handhaven. De gemeentelij ke woordvoerder, voorlichter J.C. Robesin heeft er niets dan lof voor: „Je hebt bepaalde vaste werktijden, maar daar- buitenom kun je wisselen. Je kunt overuren percies bijhou den. Het is geen controle op de aanwezigheid van de men sen maar een zelfcontrole op de tijd dat je werkt". (Van onze correspondent) OOSTBURG „Ik dacht dat ik met een Hitleriaan, zo'n leider uit de Tweede Wereld oorlog te doen had", trachtte F.J.S., gemeente-ambtenaar vogelliefhebber zich voor de kantonrechter te Oostburg, mr. C.J.M. van Hees, zich te ver dedigen. Hij stond terecht voor het feit dat hij in zijn volière te Waterlandkerkje een goudvink en vier barmsijsjes hield, het geen, daar dit beschermde vo gels zijn, verboden is. „Eén van de controleurs van de vo- gelwet was wel schappelijk", zei verdachte. Het bleek dat hij gezegd had dat er niemand in zijn volière kwam en dat hij de vogels niet zou af staan. Tenslotte was dat toch ge beurd. Verdachte zei dat hij dit gezegd had omdat hij eerst de juridische adviseur van de vogelvereniging wilde raad plegen, toen hem werd verwe ten dat hij als ambtenaar zich onbehoorlijk tegenover andere ambtenaren misdragen had. Mr. Gelderman eiste honderd gulden boete en verbeurdver klaring van de vogels. De kan- tonkechter halveerde de boete, maar handhaafde de verbeurd verklaring. (Van een onzer verslaggevers) HULST Vooraleerst de raad een beslissing neemt over ver koop van een beboste vuilnisbelt bij Nieuw-Namen aan staats bosbeheer zal opnieuw worden bekeken, of het niet mogelijk is een hogere prijs voor het stukje grond te krijgen, dan is voor gesteld. het is bij deze instantie ln gerede handen als we beslui ten het niet te verkopen voor deze prijs, dan zullen we het zelf moeten .doen". Met dit plan bedoelde hij het plan van Staatsbosbeheer om door een beter beheer van de grond en permanente openstelling erva-n een groter publiek kennis te laten maken met de waarde van het gebied. I Van deze bedoelingen waren enkele raadsleden niet geheel overtuigd. Ze pleitten voor toevoeging van een zesde arti kel aan het aan de koopover eenkomst, waarin als voor waarde zou moeten worden gesteld, dat het plekje een openbaar karakter moet hou den. Als een van de voorwaar den was al opgenomen, dat de schietinrichting ter plekke ge handhaafd dient te blijven. Burgemeester en wethouders van Hulst moesten tijdens de raadsvergadering voorlopig het voorstel terugnemen om het voor ongeveer 14.000 gulden beplante en ongeveer 70 are grote stukje grond te verko pen voor 6863 gulden. Dat ge beurde nadat de raad met der tien stemmen voor een motie van het raadslid W. de Brouwer had gestemd om het taxatiebureau van de gemeen te, dat telefonisch positief had geadviseerd, opnieuw een schriftelijke taxatie te laten maken, om te trachten een ho gere prijs te bedingen en om contact aan te knopen met het kerkbestuur van Nieuw-Na men over het innemen van een gezamelijk standpunt. Volgens verschillende raadsle den was dit kerkbestuur van wie staatsbosbeheer een aan grenzend stukje grond wil ko pen minder toeschietelijk bij de onderhandelingen over de prijs geweest. Alleen de twee wethouders J. Stolte en J. Blommaert stemden tegen de motie. Bur gemeester Molthoff, die wel mee kon gaan met het voorstel van de ra-ad, had eer der betoogd, dat er geen hoge re prijs voor de gemeente in zit. „Staatsbosbeheer heeft nu eenmaal zijn vaste normen. En Geslaagd Mei. J. Taalman uit Gna-auw is in het St.-Lidui- naziekenhuis te Hulst geslaagd voor het verpleegsters exa men. (Van een onzer verslaggevers) KRUININGEN In het ge meentehuis in Kruiningen heeft de aanbesteding op uit nodiging plaatsgehad van de bouw van het nieuwe gemeen tehuis van de gemeente Rei- mers-waal, dat in Kruiningen gesitueerd is. Er waren zes Inschrijvingen. De raming was f 1.561.000,-. De uitslag van de inschrijving was als volgt: firma Marteijn, Yerseke f 1.516.700,-, Korte- weg Bouwmaatschappij, Breda f 1.554.000,-. Aannemingsbe drijf Peters, Oost-Souburg f 1.597.900,-, Bouwbedrijf Poley, Kruiningen f 1.599.800,-, Aan nemingsbedrijf W. Dronkers, Yerseke f 1.655.900,- en Aan nemingsbedrijf Molhoek B.V., Krafobendijke f 1.716.000,-. (Van onze correspondent) HANSWEERT Zaterdag middag heeft op de Wester- schelde, ter hoogte van de ha ven van Hansweert, een aan varing plaatsgevonden tussen het 365 ton metende Belgische binnenvaartuig Meretus, het Nederlandse 360 ton metende binnenvaartuig Eljo en het Nederlandse motorvaartuig Keizersgracht, groot 256 ton. Alle drie de schepen waren onderweg van Hansweert naar Terneuzen. De Meretus liep zware ma teriële schade op en maakte snel water. De Cobie M, van W. Mullers Sleepdienst N.V. uit Terneuzen, de Nancy, van de werf Hansweert, en de Zeehond, van L Poldermans Bergingsbedrijf uit Hansweert, wisten het in zinkende staat verkerende vaartuig op de slik ken bij de werf te Hansweert te zetten. St.-Cecilia R. Leeraert staat met nog vier ronden te kaarten alleen op kop in de wintercompetitie van de kaartclub St.-Cecilia. Aan de elfde ronde van deze oompeti- tiekaarting in café Ron de Vil der namen 24 kaarters deel. De uitslag luidde als volgt: 1. D Scheele, 2. P. Collet, 3. R. v.d. Brnanden, 4. L. de Wilde, 5. M. Kayser, 6. R. Leeraert, 7. K. Kayser, 8. Th. Schauwaert, 9. A. Reyns en 10. F. Buys. Bejaardenschieting Aan de in het Hulster bejaardente huis „de Blaauwe Hoeve" ge houden bejaardenschieting hebben in totaaj 50 schutters deelgenomen. De einduitslag was als volgt: hoge vogel L. van Damme te Koewacht; eer ste zijvogel A. de They te Terhole; tweede zijvogel G. Bracke te Axel; de ex'ra hoge vogel ging naar C. de Schep per te Koewacht, terwijl de meeste kleine vogels (3 stuks) waren voor A. de They te Terhole. Kaartwedstrijd R. Lee- naert staat met nog vier ronden te kaarten op kop ln de win tercompetitie van de kaartclub St.-Cecilia. Aan de elfde ronde van deze competitie in café Ron de Vilder ramen 24 kaar ters deel. De uitslag luidde: 1 De Scheele, 2 P. Collet, 3 R. v.d Branden. 4 L. de Wilde, 5 M. Kayser, 6 R. Leeraert, 7 K, Kayser, 8 Th Schauwaert, 9 A. Reyns en 10 F Buys. (Van onze correspondent) SAS VAN GENT Zondag van twaalf tot zes uur is het verenigingsgebouw De Rose- laer te Sas van Gent het bol werk geweest van een vasten actie, welke tot doel had geld in te zamelen voor de bouw van een gemeenschapshuis in de stad Escuintla in de Latijns- Amerikaanse staat Guatema la. De opbrengst van deze ac tie bedraagt ongeveer -duizend gulden. (Van onze correspondente). AXEL Vrouwen kunnen en masse veel doen aan de problemen rond energie en water. Dat was tenminste de mening van de vrouwen die in De Malle aanwezig waren op de tweede avond van de poli tieke scholingscursus. Mevrouw Esther Maris- Koster (WD) en de heren E. Rocco (PvdA), en E. van Goe- them (KVP) waren als verte genwoordigers van hun poli tieke partijen aanwezig om de vragen over het onderwerp energie en water te beant woorden. Gediscussieerd werd onder leiding van mevrouw Door Fackeldey-Jansen, waar bij men als vrouwen vond dat men bijvoorbeeld naar artike len zou kunnen vragen die niet in plastic zijn verpakt, dat men fosfa-atarme wasmid delen zou moeten gebruiken en ook dat het huisvuil voor gesorteerd zou moeten wor den. De derde les wordt gegeven op 20 maart In De Halle. Er zullen dan vertegenwoordigers aanwezig zijn van de KVP, DS 70, en GPV om vragen te beantwoorden over het onder werp werkgelegenheid. (Van een onzer verslaggevers) ARNEMUIDEN Twee Franse ballonvaarders zijn zondag uit angst voor een lan ding in de Noordzee afgedaald in de Zeeuwse klei. Beide 22- jarige vliegers uit de omge ving van Lille lieten het gas uit hun ballon ontsnappen, toen zij de Oosterschelde na derden. Daarachter wisten zij de Noordzee. Hun noodlanding op een weiland bij Arnemui- den verliep zonder ongeluk ken. Na een onderzoek van de plaatselijke politie zijn ze naar hun vaderland gereisd. (Van een onzer verslaggevers) GEOS In tegenstelling tot wat vermeld stond in een in- tervieuw met wethouder J.J. Vergouwe van Oostburg dat loonwerkers niet onder Rijks groepsregeling Zelfstandigen zou vallen -wat de wethouder een kwalijke zaak vond- deelt de Zeeuwse Landbouw Maat schappij ons bij monde van voorlichter Markusse mee, dat ook deze bedrijfstak voor een uitkering ingevolge de R.Z. in aanmerking komt. BERGEN OP ZOOM Roxy, 20-00 uur: The man with the golden gun, 14 j., Luxor, geen filmvoorstelling. Schouwburg Luxor, 20.15 uur: „De nacht van Thoreau" door de toneelgroep Theater. GOES Grand, 20 00 uur: De peet vader, 14 j. Museum v- Z.- en N.-Beve- land, Singel straat 13, kunst uit Zeeland, grafiek (t.m, 5 maart). HULST Bioscoopgebouw, 20.00 uur: The St'ng. Den Dullaert, Sportlaan 14 Expositie Barbara Jean van der Braak met tekeningen (t.m. 14 maart). Open dage lijks van 8.30-21.00 uur. MIDDELBURG City, 20.00 uur: De meedo genloze doder. Vleeshal. SBK-Zeeland ten toonstelling (t.m. 9 maart). Open ma- t.m. zat. van 10.00- 17.00 uur en zon. van 14.00- 17.00 uur. Expositiecentrum, Lange Noordstraat 57 Tentoonstel ling, gewijd aan de dichtbun del „Betreffende vogels" van Hans Warren en werk van de illustrator H. Slijper (t.m. 21 maart). Open di. t.m. zat. van 1-4.00-17.00 uur. OOSTBURG Ledeltheater, 20.00 uur: Em- manuelle, 18 j. (Van een onzer verslaggevers) T SLUISKIL Het majoret- tenpeloton en drumband De Zwaluw in Sluiskil heeft za terdag zijn vijfjarig bestaan gevierd. Dit gebeurde overdag door een tweetal muzikale rondgangen waarbij geen straatje in Sluiskil werd ver geten. 's Avonds was er vanaf 19.00 uur een gezellig samen zijn ln clublokaal Atlanta. Bij de opening van de feest avond blikte voorzitter H. Gijsel in het verleden en me moreerde dat in die periode het ledental tot 50 is gegroeid, er nieuwe uniformen zijn aan geschaft en dat thans nog steeds een stijgende lijn is te ontdekken. Vijf medewerkers van het eerste uur weerden in de bloemetjes gezet. Dat waren de da-mes J. van Hecke, J. van Avermaeten. N. Hamelinck en I. de maat, alsmede voorzitter H. Gijsel Secretaresse me vrouw M. Allaart overhandig de een bloemetje aan de heeT J. van Tatenhove, exploitant van het clublokaal, als dank voor de ondervonden mede werking. Tevens stelde zij de aanwezigen de nieuwe instruc teur de heer Bede voor. Beslo ten werd voorts een „bijpele- ton" te stichten voor de drum band. Gegadigden hiervoor kunnen zloh opgeven iedere maandagavond in de gymnas tiekzaal van de St.-Antomus- school. Na afloop van het offi ciële gedeelte volgde nog een disco-avond die door bestuur en leden zeer op prijs gesteld werd, zoals bleek. (Van een onzer verslaggevers) HULST Diverse raadsle den maakten tijdens de raads vergadering gebruik van de rondvraag. Het raadslid P. Stevens pleitte nog eens voor de aanleg van zebrapaden bij Kapellebrug. Burgemeester P. Molthoff„Rijkswaterstaat accepteert dat niet". De heer Stevens vroeg ook of het voot het college niet mogelijk is te bemiddelen in het geschil tus sen schoolbestuur en ouderco mité in Sint Jansteen. Dit, naar hij zei, in het belang van de kinderen. Burgemeestei Molthoff: „Wij zullen niet aar zelen om hulp te bieden, maar dan moet daar wel door de partijen om worden gevraagd. Dit ls een particuliere zaak, die buiten onze verantwoor ding ldgt". Het raadslid H. Vercauteren pleitte voor het behoud van het postkantoor in Nieuw-Namen. Hij vroeg het college, wat de gemeente kan doen. Burgemeester Molthoff zegde toe bij de PTT naar de plannen te informeren. Hetzelfde raadslid verzocht het college zich tegen aanleg van het Baalhoekfcarlaal te verklaren, omdat daardoor ve le hectaren polderlandschap of natuurlandschap verloren gaan. „Waarom wordt er wel geijverd voor het behoud van knotwilgen en zo en niet hier voor", zo vroeg hij. „Wie het kleine niet eert, is het grote niet weerd", zo antwoordde burgemeester Molthoff, „Baai- hoek wordt op een hoger ni veau beslist. Wij zullen ons tot de wat kleinere dingen moe ten beperken en daartoe horen ook knotwilgen". ROTTERDAM Luxor Theater, 20.00 m,,| „Grafin Mariza" van Emmt rich Kalman door de Hooft, stad Operette Pauluskerk, 20-15 uur: 0r. gel-concert door André Vet. woerd m.m.v. Ars Cantandi t( Ars Musica o.l.v. Alje Bolt. TERNEUZEN Luxor, 20.00 uur: The gtei; Gatsby. 14 j. Stadhuis, expositie aquarei, len, georg. door de Nederland, se Kunststichting (t.m. j maart). Open ma. t.m. vrijd van 8.00-18.00 uur, bovendiei vrijd. van 19-00-21.00 uur, en zond. 14.30-16.30 uiur. VLISSINGEN Alhambra. 20.00 uur: IV is toch die verrekte 7e com. paguie gebleven? 14 j. ANTWERPEN Kon. Ned- Schouwburj 20.00 uur: „Sunshine Boy" i Neil Simon. GENT Kon. Netf. Schouwburj, 20.00 uur: Musioal „Cabare:" van Joe Masteroff, Fred en Joihn Kander. (Van een onzer verslaggever HULST Op de Zoetevair; te Hulst kwam de 78-jar:gt bromfietser R.S. uit Stekenel (B), die op het linkerfietspadl reed, in botsing met 'n fietser G. Th. uit Sint Jansteen. Bei, den liepen verwondingen op. Dokter Ca9pari, die de eerstel hulp verleende, liet de belde' slachtoffers voor onderzoetl naar het St.-Lidulnadekenhuii overbrengen. SINT JANSTEEN Zaterl dagmiddag is de personenaut: van A.P.R. uit Linnen (Lim-I burg) die in de Jos E veraard- straat stond geparkeerd, uitge brand. De heer R., die bezig was de binnenzijde van «I motorkap met benzine s he te maken, zag plotseling eei| grote steekvlam. SLUISKIL Op de boerde-| rij van de heer D. in de Coe-I gorspolder, nabij Sluiskil werd in de nacht van zaterdagl up zondag ingebroken. Vermis] worden diverse kippen en ll| eieren. TERNEUZEN In de radii van zaterdag op zondag werdl ingebroken in de banketbak-f kerij van de heer K. in heil winkelcentrum Zuidpolder tip Terneuzen. Er werden tweel kassa's meegenomen, waarv«i| er later een aan de Guidtl Gezellestraat werd terugge vonden. In geen van beidel was echter geld aanwezi(| TERNEUZEN Vrijdagil vond werd er een groot aantal vernielingen aa-ngericht. Viel auto's, die nabij de Goede- Herderkerk stonden gepar keerd, werden bescl adigcl door het afbreken van anter.-j nes, buitenspiegels en ruite-1 wissers. Van een van de nutoi| werd de dop van de benzine-| tank gestolen. Voorts werd ct| lantaarn, bij het tunneltje naarl het Scheldebad, vernield. Vi:l het gebouwtje aan het Schei-I debad werden diverse ruite| stukgegooid. TERNEUZEN Door ij Terneuzense gemeentepoliti] werd Axelaar J.J.P. aangehoi] den op vermoeden van pogingl tot inbraak te Terneuzen f diefstal vam een televisieloe-l stel uit een van de bungalows m de Braakman. P. ontkent Uitgave Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland RA YON KANTOREN TERNEUZEN Nieuwrtraat 9, tel. 01150-7920 (4 lijnen); HULST Steenstraat 14, tel. 0U4U-3751 (3 ljjnen); GOES; Klokstraat 1 tel. 01100-8030 (3 lijnen), KANTOORUREN Maandag t.m. vrijdag 8 15 12 30 en 13.30 - 17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Breda Maandag t.m. vrijdag van 19 00 - 20.00 uur, en zondag van 20.00 22.00 uur tel. 01600 22341. BEZORGKLACHTEN Zeeuwsch-Vlaanderen tel. 01140-3751 Midden-Zeeland OHM' 4944. REDACTIE Chef Zeeuwse redactie S C. Augustijn, kantoor Nieuwstraat Terneuzen, tel 01150 7920. privé Lorentzlaan 50, Terneuzer. tel 01150 5745; algemeen redacteur Zeeland drs. J Bouwman' kantoor Klokstraat 1, Goes tel. 01100 - 8030. privé Zuidvliet- straat 53, Goes, tel 01100-8138, redacteur Midden-Zeeland' G. van Berkel, kantooi Klokstraat 1. Goes, tel OUOO 8030, pri" Voorburcht 37, Kapelle cel 01102 2320. redacteur voor TernW' zen en Kanaalzone f. de Schipper kantoor Nieuwstraat Terneuzen, tel 01150 - 7920 privé Noordstraat 45 Hoek, Wj 01154 1556, red act em voor Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen Postma, kantoor Steenstraat 14, Hulst, tel 01140 - 3751. prife Walraolenstraat 12, Hulst tel 01140 4159 Redacteur voor West-Zeeuwsch-Vlaanderen: R. van der He'®' Melkweg 40, Oost burg, bel 01170 - 3370; foto-journalist «f Zeeland C. J de Boer kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, to 01150-7920, privé Langs de Kreek 56. Terneuzen. tel. 01156* 3137, sportredactie Zeeland A Koomen. Troelstralaan 8, Axo tel. 01155 - 2594. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland: W. Hendriks, tel 01140-3751. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland C. Menu. tel. 01100 - 4316. MAANDAG 3 M (Van een onzer versl GOES Het C Zeeland geleidelijk een politieke eenhei den. De sleutel daar de statenfracties van en KVP moeten gev een dringend beroe) AR-leden loyaal me ken aan de goedke de CDA-statuten". Dat zei drs. G.M voorzitter van de AI land, in zijn opening de jaarvergadering vinciale A.R.-kiesv in de Prins van Goes. De kritiek op nets noemde drs. vaak te ongenuance emotioneel zonder d genover een bruikb natief wordt gest< hechter de AR is h onze greep op het De ARP-voorzitter 1 vele ARP-ers het p vermogen van de P inzien en deze pari zullen toekeren tene terug te komen in van de AR. Morgen, dinsdag 4 ma Bergen op Zoom 20.37 Hansweert 7.11 en 19. Terneuzen 6.39 en 19. Vlissingen 6.11 en 18.- Wemeldinge 8.00 en 2 Vooruitzichten voc en woensdag, opge* het KNMI op zondaj uur: Vrij zacht met regen. Weersvooruitzichte fers gemiddeld ov< 'and voor dinsdag uren zon: 0 tot 6, omstreeks 4 grad temp.: omstreeks 1 kans op een droge p minstens 12 uur 7 kans op een gereel maal: 40 procent. Voor woensdag zon: 0 tot 6. min. streeks 6 graden, n omstreeks 11 gradei een droge periode stens 12 uur: 70 pre op een geheel dro< 40 procent.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 2