ekeken! Strijd om clubtitels morgen in Zuiddorpe TITELSTRIJD PRODUCT VAN EEN GOEDE SAMENWERKING MIDDELKAMP PLOEG M il! OMLOOP VAN HET VOLK OZO START 9 MAART Winst Goes II Bil j arter net geen §n elders: promotie Druk voor weekend trimmers Cursus jeugd- voclballcidcr in Zeeland KEYMEL KAN RECORDS PAKKEN s vliegreizen ET Prettig overleg Afwezige STAN DEN LIJSTEN ZATERDAG 1 MAART 1975 91. 1 bekend als het Groene iland. Wij nemen er geen ord van terug. Eurotours is al ren Rhodos-speciaiist, dat is an de hotels en appartemeg. ten duidelijk te merken. Zonnige stranden, oudhedenen gezellig vertier zorgenvoor een afwisselends vakantie. Twee weken appartement; al vanaf 706«« eg van huis naar iphol. En terug. mt van Beek, Eelde, mte en Eindhoven een sluitende vlucht voor eis nemea Per Fokker de NIM En na afloop uw vakantie weer g. Dat spaart tijd en lite.Zo'nretourtje kost tr 140.-. Vliegen op z'n deligst! euwe Eurotours vakantie- n envelop, als brief ge- aden aan Eurotours, Meent Z1, Rotterdam. "1 1 6 4 deze krant ZUIDDORPE - De club- kampioenncn van zowel Theo Middelkamp als van de wie lervereniging Zeeuwsch- Vlaanderen zullen na de ge zamenlijke titelstrijd in Zuid- dorpe zondag in vele gevallen andere namen dragen dan die van vorig jaar. Henny Gijsel uit Heikant bijvoorbeeld werd vorigjaar clubkampioen bij de amateurs van Zeeuwsch- Vlaanderen, maar hij is in middels gestopt met wielren nen, zodat er in ieder geval in deze categorie een nieuwe kampioen komt. Frans Verstraeten uit Phi lippine greep vorig jaar de titel bij dejunioren, maar Verstrae ten heeft nu niet ingeschreven. Martin Haers werd eerste bij de nieuwelingen bij Zeeuwsch-Vlaanderen, maar Haers is inmiddels overgestapt naar de junioren, zodat alle ti tels vacant zijn. Bij de amateurs van Theo Middelkamp bestaat voor Ad- ne Deusing uit Halsteren de gelegenheid zijn titel die hij vorigjaar veroverde te prolon geren. Hij start nu opnieuw als een van de grote favorieten. Wim Jeremiasse komt nu bij de junioren uit. Lex Wolf uit Middelburg tenslotte werd vo rig jaar kampioen bij de aspi ranten, maar die categorie is inmiddels omgedoopt in nieu welingen (Van onze sportredactie) ZUIDDORPE De strijd om de clubtitels van de wieler vereniging Zeeuwsch-Vlaanderen en Theo (Middelkamp, die zondag voor het eerst gecombineerd wordt gehouden, kan in Zuiddorpe bijzonder interessant worden. Alle categorieën komen op het bekende parkoers in Zuiddorpe in actie: lief hebbers, nieuwelingen, junioren en amateurs. De liefhebbers vormen een compleet nieuwe categorie, die dit jaar voor het eerst aan bod komt. Het is meteen raak ook, want er komen er maar liefst ruim twintig aan de start, een vijftal coureurs van Theo (Middelkamp en het restant van Zeeuwsch-Vlaanderen. Arie Deusing (Van onze sportredactie) HULST/GOES - De eerste be langrijke stap op weg naar meer samenwerking tussen de wieler vereniging Zeeuwsch- Vlaanderen en Theo Middel kamp is gezet. Dat blijkt wel uit het feit dat zondagmiddag in Zuiddorpe de strijd losbarst om de clubtitels waarbij de cou reurs van beide verenigingen gezamenlijk in het strijdperk treden. Voor het eerst in de ge schiedenis van beide wieler clubs een gezamenlijk kampi oenschap, waarbij de clubs af zonderlijk uiteraard hun eigen kampioenen kunnen huldigen na afloop. Grootste winstpunten bij deze nieuwe opzet: meer spanning, aantrekkelijker voor het pu- (Van een sportmedewerker) GOES - Ook vandaag zal weer een amateurploeg van Theo Middelkamp deelnemen aan de Omloop van het Volk, de ope- ningsklassieker van het Belgi sche wegseizoen. De ploeg be- rTROOSTj (Van onze sportmedewerker) HULST - De zesde OZO- bedrijfsvoetbalcompetitie waarvan het tweede gedeelte in eerste instantie was uitgesteld tot 23 maart - dit wegens de slechte staat van de vier velden, momenteel is het sportcomplex uitgebreid naar vijf speelvelden -zal nu gezien de huidige staat van de sportterreinen van start gaan op zondag 9 maart. Organisator en tevens be heerder van de OZO-velden in Hulst: Bennie Warnier: „Een maand geleden was het nog somber gesteld met de velden Nu zijn ze zodanig opgeknapt zodat we kunnen zeggen: zon dagmorgen 9 maart starten we weer. Ergens is het maar geluk kig anders waren we straks met de vakantie door het grote aan tal deelnemende ploegen nog bezig, en dat zou een beetje te veel van het goede zijn" In ver band met de vervroegde start worden er zowel zaterdag als zondag 1 en 2 maart tal van vriendschappelijke wedstrijden gespeeld, want vele deelne mende teams willen het tweede gedeelte van die competitie toch wel een beetje ingespeeld aan de ..start" komen. De vriendschappelijke wed strijden zijn: Fc. Monckey II -fc Monckey III, fc Monckey I - fe Texam, MOC - Stadsherberg, Saloon - fc Lansu, Trimvereni- ging I - Trimvereniging II en fc de Roeck I - fc Lampo. staat uit: Toine van de Bunder, Tonny Huijzen, Rim Verboom, Henk de Jong, Wim de Wilde en Arie Deusing. Laatstgenoemd tweetal heeft o.a. in een Itali aans trainingskamp reeds de nodige conditie opgedaan. Di verse andere „Middelkampers", waaronder Cees Spaans en Cees Witkam starten in de indivi duele'wedstrijd van het Volk Als begeleiders gaan mee Christ de Jonge en Chiel Raas. De tour-afdeling van de RTC Theo Middelkamp begint op 9 maart met zijn tourprogramma, en dat is dan een korte rit die om halfnegen begint in Lewedorp Op zaterdag 22 maart tenslotte zal een juniorenteam van Theo Middelkamp deelnemen aan de vijf-dorpen-omloop met start en finish in Rucphen. De Middelkampploeg is als volgt geformeerd Wim Jere miasse, Henny Nieuwdorp, Ad Polak en Rudy Kouijzer. bliek omdat het deelnemersveld groter is dan ooit tevoren bij de strijd om de clubtitels het geval is geweest: kostenbesparend en het werkt een goede onderlinge verstandhouding in de toekomst tussen beide verenigingen in de hand. Voorzitter Wim Hendriks van de wielervereniging Zeeuwsch-Vlaanderen merkt op: „Zo moet het in feite. Ik heb een prettig telefonisch gesprek gehad met Jan van Stee, mijn collega van Theo Middelkamp die deze nieuwe opzet eveneens heeft toegejuicht. Voorts zijn de voorbereidingen prima verlo pen. Zowel van Middelkamp zijde - Chris de Jonge en Piet Scheers - als van onze kant wa ren we enthousiast. In de toe komst zal de gezamenlijke club titelstrijd om beurten gehouden worden in Zeeuwsch- Vlaanderen en op Walcheren of De Bevelanden. Volgend jaar is de overkant aan de beurt. Dat de eerste keer de beurt is aan Zeeuwsch-Vlaanderen is een toevalligheid, omdat dit jaar de strijd om de provinciale wieler- titels aan de overkant gehouden wordt. Dat wisselt ieder jaar". Bijzonder content is men voorts met de medewerking van de wielervereniging De Zwaluw uit Zuiddorpe, die meehelpt met de organisatie en de bereidwil ligheid van consul Ben IJsebaert om officiële KNWU-juryleden beschikbaar te stellen voor dit gezamenlijke clubkampioen schap. Een teken dat men ook van KNWU-zijde deze samen werkingsvorm van juicht. harte toe- (Van onze sportredactie) MIDDELBURG/TERNEUZEN De meest verrassende uitslag van de tiende en laatste ronde in de competitie eerste klas Noord van de Zeeuwse Schaakhond is ongetwijfeld de 7-3 zege van Goes II op Middelburg II. Hier door stelde Goes II zijn verblijf in de eerste klas voor het vol- gende seizoen veilig. Het ver overde net één puntje meer dan de Middelburgse reserves, die degraderen. Een volkomen on verwacht resultaat. Zoals be kend heeft Goes I de titel in deze klas al langere tijd in bezit. Goes I zal nu een tweetal beslissings wedstrijden - waarschijnlijk op de zaterdagen 15 en 22 maart - spelen tegen de kampioen van Zuid I, Het Witte Paard uit Sas van Gent. De uitslagen en standen van de laatst gehouden wedstrijden luiden: Noord IiUitslagen: Middel burg I - Vlissingen I 8 '/2—11/2 Goes I - Zierikzee 17-3; Middel burg II - Goes II 3-7. Stand: Goes I 10 10 0 0 20 75-25, Middelburg I 10 7 0 3 14 64V2-35V2, Vlissingen I 10 5 0 5 10 49-51, Zierikzee I 10 3 0 7 6 46-54; Goes II 10 2 1 7 5 33V2-66V2, Middelburg II 10 2 1 7 5 32'/2-67'/2. Zuid II: Uitslagen: Hulst I - West-Zeeuwsch-Vlaanderen I 2-6; West-Zeeuwsch- Vlaanderen II - Terneuzen II 41/2_31/2, Terneuzen III - Het Witte Paard III 31/2 —41/2 stand: West-Zeeuwsch- Vlaanderen 16 6 0 0 12 39V2-8'/2, Hulst 1 6 4 0 2 8 34'/2-13 V2; West-Zeeuwsch-Vlaanderen II 6 4 0 2 8 22 V2-25'/2Terneuzen II 6 3 0 3 6 22 02-25'A; Het Witte Paard III 6 2 0 4 4 22 '/z-251/2 Hulst II 6 2 0 4 4 18-30; Terneu zen III 6 0 0 6 0 9'/2-38'/2. De liefhebbers openen om 12.00 uur de clubtitelstrijd met een rit in lijn over tien ronden van 3700 meter lengte. De liefhebbers moeten in totaal twee keer in ac tie komen, want mede met het oog op het feit dat de liefhebbers graag zoveel mogelijk in actie komen is de clubtitelstrijd voor liefhebbers verdeeld over twee ritten. De tweede rit zal op 23 maart in Sas van Gent worden gehouden in combinatie met een koers voor de jeugd. Na afloop van het duel in Sas van Gent zal een klassement worden opge maakt over die twee koersen, waaruit de winnaars van zowel Theo Middelkamp als Zeeuwsch-Vlaanderen te voor schijn zullen komen. Favorieten zijn moeilijk aan te wijzen in dit veld, omdat de liefhebbers voor het eerst hun opwachting ma ken. Enkele favorieten aan Zeeuwsch-Vlaamse zijde zijn Gerrit Bijvank (Sas van Gent), Cees de Wolf (Sluiskil), Ronny Slock (Axel) en Jonkheim uit Sas van Gent. De nieuwelingen, junioren en amateurs rijden zowel een rit in lijn als een tijdrit. Het resultaat van de tijdrit zal bepalend zijn voor de eindklassering. Ab Kla- eijsen, secretaris van de wieler vereniging Zeeuwsch- Vlaanderen: „Bij Theo Middel kamp was men altijd gewend al leen een rit in lijn te rijden, maar in prettig overleg zijn we tot deze opzet gekomen, die wij in het verleden ook altijd hebben gehanteerd". De nieuwelingen beginnen om 13.00 uur aan hun tijdrit over één ronde van 3700 meter. In to taal komen er zeven nieuwelin gen aan het vertrek. Theo Mid delkamp brengt in deze catego rie slechts één coureur aan het vertrek (Kouijzer) en Zeeuwsch-Vlaanderen zes. Bij Zeeuwsch-Vlaanderen spitst de strijd zich vooral toe tussen Pe ter Kouijzer (Terneuzen), Ron nie van der Sijpt, de Koewachtse jeugdrenner die nu zijn debuut maakt bij de nieuwelingen en van wie veel verwacht wordt en Johnny Vermeulen (Klooster- zande) De tijdrit voor de junioren over een ronde van 3700 meter^ begint om 13.20 uur. Theo Mid delkamp brengt hier het leeu- wedeel van de renners in de are na: 15 tegen 5 van Zeeuwsch- Vlaanderen. Favorieten bij Theo Middelkamp zijn: Lou de Jager (Wemeldinge), Hennie Nieuw dorp (Heinkenszand), Wim Je remiasse (Wemeldinge) en Henny Gijsel (Heikant). Bij Zeeuwsch-Vlaanderen zijn Al fred Verschueren (Axel), Octa- vio Picavet (Hulst) en Adrie Schaalje (Axel) de belangrijkste troeven in het spel om de clubti- tel. De amateurs - zo'n dertig in getal; waarbij ongeveer de helft geleverd wordt door Zeeuwsch-Vlaanderen en de andere helft door Theo Middel kamp - komen voor hun tijdrit over een ronde van 3 700 meter in actie om 14.00 uur. Toine van den Bunder is de grote afwezige bij Theo Middelkamp. Van de Bunder heeft van zijn vereniging ontheffing gekregen voor dit clubkampioenschap omdat hij een uitnodiging had gekregen te starten in de Belgi sche amateurklassieker Gent- Standen, die Van de Bunder al eerder twee keer op zijn naam heeft geschreven. Begrijpelijk wilde Van de Bunder de kans graag aangrijpen om zich voor de derde keer waar te maken in deze belangrijke koers. ATLETIEK - Oost-Duitsland zal toch met de Olympische sprintkampioene Renate Ste- cher naar de Europese indoor kampioenschappen in Katto- wice (Pol) afreizen Renate Ste- cher wilde aanvankelijk niet omdat zij haar hele trainings programma op het komende „buiten"-seizoen heeft gericht. Theo Middelkamp brengt bij de amateurs zwaar gesehut in stelling. Grootste kanshebbers zijn wel Wim de Wilde en Adrie Deusing, de coureurs van de Storm-ploeg van Chris de Jonge, die er net een trainingskamp in Italië op hebben zitten. Beide renners steken in optimale vorm en de toekomstige clubkampi oen van Middelkamp zal waar schijnlijk te zoeken zijn bij dit tweetal. Belangrijkste outsi ders; Cees Spaans, Rinus Ver boom, Wim Westdorp en Tonnie Huijzen. Bij de amateurs van Zeeuwsch-Vlaanderen zal de strijd zich vooral toespitsen tus sen Willy de Feber (Sluiskil), Cor Vervaet (Walsoorden), Charles de Smit (Biervliet) en Johnny Verbeke uit Ijzendijke, de coureur die aanvankelijk ge stopt was met de wielersport, maar die zijn come-back viert in Zuiddorpe. Het zal van de hui dige vorm van Verbeke afhan gen, maar normaal gesproken is hij de favoriet. De rit in lijn voor de junioren - 10 ronden van 3700 meter - be gint om 14.45 uur en de nieuwe lingen starten een minuuut later voor een rit over acht ronden van 3700 meter. De amateurs beginnen tenslotte om 15.45 uur aan hun rit in lijn over 16 ronden van 3700 meter. Wim de Wilde (Van onze sportredactie) ZEVENBERGEN - Zes beur ten mocht Peter Snelders, de Zeeuwse biljarter uit Sas van Gent, er slechts over doen om zijn laatste partij libre (450 pun ten) tijdens de voorwedstrijden nationaal overgangsklasse te beëindigen, om promotie naar de eerste klasse groot biljart te verwezenlijken. Aanvankelijk leek dit een onmogelijke opgave maar toch zag het er na vier be urten in deze laatste partij tegen de Zeeuwse opponent Frits Bakker uit Terneuzen er wel naar uit dal Peter Snelders pro motie zou bewerkstelligen, want nadat hij in zijn tweede beurt een serie van 204 op tafel had gelegd, leek het er in zijn vierde beurt op dat hij de partij zou uitmaken. Maar door een grove fout liet hij de ballen na 113 punten lig gen. In de zesde beurt was pro- Van onze sportmedewerker) HULST/SLUIS - De volks- koersers/trimmers uit Zeeuwsch-Vlaanderen komen zaterdag 1 en zondag 2 maart in Sluis weer aan hun trekken. In café „De Ster" bij J. Polfiet in Hulst komen zaterdagavond de volkskoersers/trimmers uit in de vierde en laatste rollenwed- strijd, meetellende voor een wintercompetitie op rollen. Een wintercompetitie die georgani seerd is door de toerclub Hulst en gezien de voorbije wedstrij den belooft de laatste rollen- wedstrijd - tevens de grote fi nale - een groot spektakel te worden. In drie van de vier cate gorieën is het verschil minimaal, zodat het zaterdagavond niet aan de nodige spanning en strijd zal ontbreken. In de categorie volkskoersers 16 tot en met 35 jaar is Fons Schelfout uit Hengstdijk de grote favoriet, maar de concur rentie is bijzonder groot, want ook Ben Zaan uit Hulst, Gaston Thuy uit St.-Jansteen en De Waele uit Philippine moeten tot de kanshebbers gerekend wor den. Bij de volkskoersers boven de 35 jaar is er ook deze winter competitie op rollen geen enkele renner bestand tegen het geweld van Piet Everaert uit Hulst Hij won alle voorbije wedstrijden en aangenomen mag worden dat hij ook zaterdag de overwinning en de eindzege van de competitie op zijn naam zal schrijven. Voor de overige ereplaatsen kan het tussen George Wijnacker uit Koewacht, George van Hoey uit Kieldrecht (B) nog een felle strijd woFden. Datzelfde mag ook verwacht worden in de ca tegorie trimmers van 16 tot en met 35 jaar J Strackke uit Sas van Gent die vooral in de eerste wedstrijd een sterke indruk ach terliet, is iets teruggevallen. Het was Klaas Neef uit Terneuzen die de laatste wedstrijden de bo ventoon voerde, zodat met de laatste wedstrijd in zicht een hevige strijd tussen dit tweetal verwacht mag worden N Bak ker uit Terneuzen en D Lybaert uit Philippine zijn de grootste kanshebbers voor de overige ereplaatsen Bij de trimmers bo ven de 35 jaar wordt de eerste plaats een Steense aangelegen heid J van Laere en H. Nicolaas uit St-Jansteen voeren hier duidelijk de boventoon. G Pol- fliet uit Hulst en J Thuy uit St - Jansteen zijn verder de voor naamste deelnemers. De eerste wedstrijden beginnen hier om 19 30 uur Buiten de leden van de toerclub Hulst kunnen voor deze wedstrijden ook andere volkskoersers/trimmers in schrijven. Dat is niet mogelijk in Sluis waar zondagmiddag 2 maart op een parkoers achter café In de Buitenlust de derde proef voor het winterclubkam- pioenschap wordt verreden Een derde wedstrijd die bestaat uit een individuele tijdrit en waar voor alleen leden van de organi serende wieier- en toerclub De Wielertoerist uit Sluis kunnen inschrijven De categorie 16 tot en met 35 jaar moet in totaal twee ronden afleggen ofwel acht kilometer Vooi de „oudjes" bo ven 35 jaar staat er vier kilome ter op het programma In de ca tegorie tot en met 35 jaar moeten Bram van Lare uit Sluis en de Belgen Scholier, De Pauw en Bauwensalsdegrootste favorie ten worden beschouwd Ook bij de 35-plussers belooft het bui ten Bernard de Zutter uit Aar denburg een Belgische aangele genheid te worden De eerste renner gaat hier om 15.00 uur van start. motie nog mogelijk want ook nu had hij de ballen aan de band verzameld, terwijl Frits Bakker deze in een prachtige positie had laten liggen Nog zo'n 130 pun ten restte Peter Snelders. Dit leek geen probleem, 100 puntjes waren snel bij elkaar getikt, maar toen werd de druk waar schijnlijk te groot en raakte hij deze mooie positie kwijt Na nog wat punten geproduceerd te hebben bleef Peter Snelders op 40 punten van het einde steken en kon hij promotie wel verge ten. In de zevende beurt maakte Snelders de partij uit. Een beurt teveel. Niettemin kunnen beide spelers terugblikken op een voortreffelijk moyenne, want eindigde Peter Snelders met 44,55, Frits Bakker speelde ook aanzienlijk sterker dan ver wacht was en eindigde met een toch fraaie moyenne van 31,64 Na een ietwat zwakke start her stelde Frits Bakker zich echter sterk Peter $nelders startte biji zonder sterk in deze voorwed strijden, die in café van Kaam te Zevenbergen verspeeld werden In,5 beurten won hij zijn ope ningspartij wat een gemiddelde van 90 inhoudt Zijn tweedepar tij verloor hij in tien beurten 450 tegen 401 van Ben Fnjters Zijn voorlaatste partij tegen Van Meel leek overigens opnieuw op een nederlaag uit te draaien, toen na 8 beurten de stand 301 tegen 75 in het voordeel van Van Meel was Toen echter haalde Snelders formidabel via een se rie van 367 (de hoogste van deze poule) uit en toen hij nog slechts zeven caramboles moest ver- Erutste hij het, wat hem nog een euit kostte Beide Zeeuwsch- Vlaamse spelers kunnen terug blikken op een goed gespeelde voorwedstrijd, want het was voor hen tenslotte de eerste maal dat zij in deze zware klasse uit kwamen Frits Bakker hierover. „Mijn voorbereiding in acht ge nomen is het mij meegevallen want de laatste weken heb ik bitter weinig getraind". Piet Marij nissen uit Ouden bosch was de sterkste in deze poule en promoveerde zodoende naar de eerste klasse groot bil jart met een gemiddelde van 53,14, De eindstand in deze poule was: (respectievelijk matchpun- ten, caramboles beurten, alge meen gemiddelde en hoogste se rie) 1 Piet Marij nissen Ouden bosch 10, 2657, 50, 53 14, 361. 2 Ben Frijters uit Zevenbergen 8.2311, 66, 35 01, 210. 3 Peter Snelders uit Sas van Gent 7, 2272, 51, 44 55, 367 4 Broer van Meel uit Langeweg 3, 1785, 59, 30 25, 210 5 Fnts Bakker uit Terneuzen 2, 1519, 48, 31.64, 231 MIDDELBURG - Het ziet er naar uit, dat er weer een cursus georganiseerd gaal worden door de KNVB afdeling Zeeland voor Jeugdvoelballeider B. Om aan deze cursus te kunnen deelnemen is het A.BO.- diploma (Algemene Basis opleiding) vereist De kosten bedragen ongeveer vijftig gulden en de cursus zal waarschijnlijk worden geleid door trainer Piet Lindenberg. Iedereen die dus in het bezit is, of binnenkort zal zijn, van het ABO-diploma kan inschrijven voor deze cursus voor Jeugd- voetballeider B, die voorname lijk praktisch is gericht en veel oefenstof voor het jeugdvoetbal behandelt. Aanmeldingen kunnen wor den gericht aan het bondsbu- reau van de afdeling Zeeland, Postbus 296, Middelburg. (Van onze zwemmedewerker) MIDDELBURG- - Het zwemgebeuren van het aanstaande weekeinde concen treert zich geheel op Walcheren. Zaterdagavond wordt in het zwembad te Middelburg voor de jeugd tot en met 13 jaar de vierde en laatste Speedo- jaargangwedstrijd gehouden. Aan het programma zijn ech ter een paar zeer interessante nummers toegevoegd Zo zullen de heren op de 100 meter vlin derslag en de 100 meter vrije slag elkaar moeten bestrijden De verwachting is dat in het snelle Middelburgse zwembad ook snelle tijden zullen worden gezwommen Vooral op de vrije slag moeten de Luctor-heren Gervliet en De Lange onder de befaamde 1-minuut-grens kun nen komen. Ook de Vlissinger Jaap Keymel- die op beide nummers zal starten- steekt een week voor de Zeeuwse wtnter- kampioenschappen in een uit stekende vorm zodat ook van hem wel iets te verwachten is. De dames zullen de 100 meter schoolslag en de 100 meter vrije slag zwemmen Zondagmiddag wordt in het zwembad te Vlis singen de zogenaamde 1 kilome ter wedstrijd van de Stormvogel voor recreatieve zwemmers ge houden. Voor dit zwemfeest komen de teams van Luctor, de Gan2e, Stormvogel, Zeelandia, Seheldestroom, Onderdak en de Schelde aan de start Het team van de Stormvogel heeft al drie keer achtereen deze kilometer gewonnen Het is ook nu weer duidelijk favoriet maar gezien de kracht van Onderdak moeten de Vlissingers toch op hevige tegenstand rekenen. TAFELTENNIS LANDELIJKE COMPETITIE: SENIO REN Hoofdklas A ST Aloy 1 5-8 4 Aec. Swift Bruijn 2 k.2 5-7 5. K en B. 1 3. S.K.F. MZ 1 Luto 1 Deso 1 1 5-7 6. Scylla 3 Overgangsklas E: 5-9 4 Tw One UP 5—7 5. St Aloy 2 5-4 6 N O A D. 2 Prom. overgangsklas: Wilno 1 5-10 4 Ahco 1 Red Stars 2 5- 6 5. T T V.C. 1 Meppers 15-6 6. Helmond 1 5-5 5-3 5-0 5—4 5-3 5-3 5-4 5-2 5-2 Pront, overgangsklas: 1. Phoenix 3 5-10 4 Wilno 2 5-4 2TOGB I 5-7 5 Sa lam 2 5-2 3. St. Hoger 2 5- 6 6. Flamingo's 1 5-1. LANDELIJKE COMPETITIE: JUNIOREN Kampioensgroep meisjes: 1. Avanti 1 3-6 4 Shot 4-2 2 St Aloy 4-6 5 Hooge Huys 3-1 3. Hoonhorst 3-4 6 Koningsl 3-1. A-klas meisjes:A 1. NMB/VDO 4-6 4 Delta LI 3-3 2- MZ 4-6 5 Avanti 2 3-0 3. Tielse T C. 3-5 6. Tatic 3-0 1 Salam 2 Wibats 3. Scylia 1 MZ 1 2 Elan 3. T T.V.N. A-klas jongens:A 3-6 4 Laurens 4-3 4-6 5 Niké 3-1 3—4 6 T.C.S. 3-0 B-klas jongens:F 4-8 4. Frisol 3-2 3-5 5. Alblass. 3-2 3-3 6. Tw One Up 4-0 B-klas jongens:G 1 Vriendensch 4-6 4 MZ 2 4-3 2 Bruynz k. 3-5 5 Eldos 3-1 3 Intiem 3-5 6. N O A D. 3-#

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 23