Hontenisse wil verkeer om Terhole heen leiden Eeuwfeestcomité in Clinge heeft program bijna rond A. de Nijs overleden Lustrum-talentenjacht K.R.O. LYBEERT VERSTRAETEN VERGROOT VOORSPRONG VOLOP ACTIVITEITEN ROND PINKSTEREN Plattelandsvrouwen Axel huldigden ..harde werksters Doodsbeet VERBORGEN SCHAT IN OVERSLAG? Wit-Gele Kruis Hulst besloot nog niet tot liquidatie ONGEVAL IN AXEL stad streek WEG NAAK BRUGTUNNEL Cling e Lamswaarde Hulst Kloosterzande DONDERDAG 27 FEBRUARI 1975 2' HONTENISSE B. en VV. van Hontenisse heb ben zich op het standpunt gesteld, «lat met kracht ge pleit moet worden voor Ue aanleg van een weg, die het verkeer om Terhoie heen moet leiden. Het college stelt de raad ver der voor te kiezen voor het oostelijk tracé van de aan te leggen weg tussen de brugtunnel en Kruisweg. Verder heeft het college liever, dat de aan te leggen weg tus sen Tasdijk en Terhole aan de Westkant van Kuitaart komt te lig gen. De zienswijze van B. en W., die gesteund wordt door de leden van de commissie ruimtelij ke ordening, komt aan de orde tijdens de raads vergadering van komen de woensdag. Het colle ge wil haar zienswijze aan de raad van Water staat kenbaar maken, om op die manier inspraak te krijgen over de plan nen. Het college vreest dat het op de rijksweg 60, die door Terhole gaat, allen maar drukker zal worden, wanneer de brugtunnel tot stand is gekomen. „Het verkeer naar Hulst zal dan namelijk gebruik moeten blijven maken van deze weg, omdat, zo wordt althans verwacht, aanleg van een nieuwe weg tussen Terhole en de Belgische grens nog geruime tijd op zich zal laten wachten". Het college is van mening dat de verkeerssituatie in Terhole knellender is dan in Kuitaart, omdat de weg bochtiger is dan bij Kuitaart. In de nota van rijkswaterstaat wordt verklaard. dat verbetering of uitbrei ding van de weg door Kuitaart vanwege de ri- goreuze ingreep in de bestaande linbebouwing niet aanvraadbaar is. Daarom zijn wegen ont worpen. die om Kuitaart heen leiden. Het college heeft gekozen voor het oostelijk tracé tussen de brug-tunnel en Kruisweg, omdat bij de aanleg hiervan nog ge bruik kan worden ge maakt van ongeveer één kilometer bestaande rijksweg, waardoor min der landbouwgrond wor den versneden. Boven dien ligt het oostelijk ontworpen tracé op gro tere afstand van de be bouwing langs de Noordstraat, dan het weste.ijk ontworpen tra cé. Bij de keuze voor het westelijk tracé zou den enkele gebouwen aan de Drogendijk en een woning met eventu eel bedijfsgebouwen (Noordstraat 1) moeten verdwijnen. Het college kiest_ voor het westelijk tracé om Kuitaart omdat de aanleg van de weg ten oosten van Kuitaart zeer schadelijk doorsnijden van land bouwgebied tot gevolg zal hebben. Men neemt daarbij in aanmerking, dat aanleg van de weg ten westen van Kuitaart geen ernstige ingreep op het beschermd natuurge bied van De Westvogel zal inhouden. Om te voorkomen, dat wegen in het achterliggende ge bied worden afgesneden acht het college het dringend gewenst, dat een parallelweg wordt aangelegd tussen het te bouwen viaduct bij Kui taart en de Oostdijk. Verder wil men, dat ter hoogte van de Meerdijk een viaduct wordt aan gebracht om het oost west ver keer gewaar borgd te zien. Men heeft daarbij vooral het oog op het verkeer van en naaT de CHV-vestiging te Lamswaarde. HET gerechtshof te Arnhem heeft de 45-jarige huisvrouw Th. T. v. B. uit Arnhem ver oordeeld tot vier jaar gevange nisstraf met aftrek voor de moord die zij op 16 december 1973 pleegde op haar a.s. schoonzoon, de 24-jarige lucht macht sergeant H. Evers. DE Chileenae ondergrondse re volutionaire beweging van links, MIR, heeft een oproep van vier in gevangenschap zit tende MIR-leden de strijd te gen het militaire bewind te staken, van de hand gewezen en hen „ter dood veroor deeld". (Van een onzer verslaggevers) CLINGE Het eeuwfeestcomité in Clinge is momenteel druk bezig met de samenstel ling van het programma, waarmee men half mei het honderdjarig bestaan van het kerk dorp Clinge gaat vieren. Zeker is al, dat de festiviteiten hun hoogtepunt zullen vinden in een pontificale hoogmis, die zal worden geleid door bisschop H. Ernst van Breda. Dinsdag gaan enkele leden van het comité naar Breda om historisch materiaal te verza melen in het bisschoppelijk museum. Samen met archief stukken uit de parochie zelf wil men dit materiaal gebrui ken voor het inrichten van een tentoonstelling in de kerk, die zo'n veertien dagen gaat du ren. Het voorlopige feestpro gramma, dat onder leiding van Pastoor Van der Heijden en de heer A. van der Kelen door het feestcomité is samenge steld, ziet er nu als volgt uit: (Van een onzer verslaggevers) KLOOSTERZANDE 'in Kloosterzande is op 92-jarige leeftijd overleden, de heer A. de Nijs. De heer De Nijs was een bekende figuur in de streek, wiens verdiensten op maatschappelijk en kerkelijk terrein werden gehonoreerd met de koninklijke onder scheiding van Ridder in de Orde van Oranje-Nassau en de pauselijke onderscheiding Pro Ecclesia. De heer De Nijs, vroeger landbouwer van beroep, kreeg de pauselijke onderscheiding voor hetgeen bij als lid van het kerkbestuur heeft gedaan. Zijn andere functies waren onder meer raadslid, bestuurs lid van het armbestuur, van de harmonie, de schutterij en de landbouw-winterschool m Hulst. Hij wordt zaterdag in Kloosterzande begraven. De uitvaartdienst begint om 11.00 uur. Gymnastiekvereniging De Clingse gymnastiek vereniging heeft in de Troubadour een ledenvergade ring gehouden. Voorzitster mevr. D. Bolsens-Triest con stateerde met plezier, dat bij na alle leden aanwezig waren. In haar openingswoord gaf ze een overzicht van de activitei ten in het afgelopen jaar. Door deelname van de jeugd van 10-11 jaar aan wedstrijden in Bergen op Zoom, deelname van de jeugd boven 12 jaar aan de wedstrijden te Oost burg en deelname van de da mes aan een huisvrouwenwed strijd in Sas van Gent en nog enkele andere activiteiten was de financiële positie van de dub wat verslechterd. Meege deeld werd dat de contributie voor de dames van 45 op 60 gulden zou worden gebracht. Voor de jeugd komt er een nieuwe regeling. Het eerste kind uit een gezin betaalt per maand vier gulden, de volgen de kinderen siteeds een gulden minder. In het bestuur werden voorzitster D. Bolsens-Triest en mevrouw L. Neefs-Bolsens herkozen. Penningmeester P. Blommaert stelde zich niet herkiesbaar. Voor hem in de plaats werd mevr. J. de Block-Mariman gekozen. Het bestuur zal zelf de functies nog verdelen. NKV-kaarting Aan de door het NKV gehouden kaar ting in café Claessens te Lamswaarde namen 32 perso nen deel. De uitslag van de winnaarsronde: 1. Th. Ver- schuren-E. van Parnelen, 2. J. de Kort-J. Verdurmen, 3. G. Baart-W. van Leemput. 4. A. de Poorter-P. Hoogstrate. Ver liezersronde: 1. Th. van Goe- them-H. de Cock; 2. L. Se- ghers-F. Laurez. Tijdens de kaarting werd een tritsing ge houden, waarvan de uitslag was: 1. A. de Poorter, 2. P Claessens, 3. B. van Leemput, 4. P. Picavet. De uitslag van het klassement over vijf kaat- tingen is als volgt: 1. L. Se- gers 31 pnt. 2. E. van Pamelen 26 pnt. 3 en 4. Th. Verschuren en J. de Kort 24 pnt. Kaartclub Aan de kaar ting van de kaartclub .Lams waarde" in café R. Heyens namen 50 personen deel. De uitslag: 1. R. Scheerders, 2. F. Piessens, 3. P Schelfhout, 4. J. Verschuren, 5. R. van Goe- them; 6. R. de Block; 7. R. van Driesche, 8. C. Verscnu- ren, 9. J. Asselman. 10. A. de Meyer. Als hoofdprijs van de aan deze kaarting verbonden tritsing wend een varken van 75 kilo beschikbaar gesteld. De uitslag: 1. J. Hulshout, 2. J. van de Branden; 3. C. Mahu; 4. P. Picavet, 5. L. Boone. vrijdag: kerkelijk f eest concert om acht uur 's avonds. Medewerking wordt onder meer verleend door de beken de Belgische organist Michel Pieters uit Sint Niklaas. zaterdag 17 mei: opening van de tentoonstelling in de kerk. De opening zal in de middaguren plaatsvinden, 's Avonds om zeven uur begint een jongerendienst met als thema „Kerk zijn nu". De dienst wordt voorbereid door de jongerenlithurgiegroep. Na de dienst vindt een amuse mentsavond plaats voor de jeugd in Malpertuus. Bekeken wordt nog welke muziekgroep of disco-organisatie men hier voor in de arm zal nemen. zondag 18 mei: reveille vanuit de kerktoren door een koperensemble van „Weldoen door vermaak". Om halfnegen 's morgens wordt een gezins mis begonnen. De mis wordt voorbereid door enkele oude ren en onderwijsmensen. Het kinderkoor zal medewerking verlenen. Om tien uur worden de genodigden daarna ontvan gen in Malpertuus. Vanuit Malpertuus begeeft het gezel schap zich, vergezeld door de fanfare naar de kerk om de pontificale hoogmis bij te wo nen. Behalve de bisschop zul len ook voorgaan deken A. Blommerde, pastoor A. Fick uit Hulst, pastoor J. van der Heyden uit Clinge en de pastoor Van de Klinge. De hoogmis wordt gevolgd door een lunch Daarna wordt m de Troubadour een voor iedereen toegankelijke recep tie gehouden. als slotmanifestatie heeft men een feestconcert in petto, voor het hele gezin. Over de muzikale attracties tijdens het feestconcert bestaat nog niet veel zekerheid. Weldoen door Vermaak is in ieder geval van de partij. Om de festiviteiten te kun nen bekostigen, wordt in de eerste twee weken van maart huis aan huis gecollecteerd in Clinge. De gemeenteraad van Ilulst beslist vrijdag over de subsidie van 5000 gulden, die B. en W. voor de festiviteiten beschikbaar willen stellen. De ze raadsvergadering zal dan ook door zo veel mogelijk le den van het feestcomité wor den bezocht, zo kon ons de heer Van der Kelen alvast aankondigen. (Van ouze correspondent! HULST In verband met de regio-vorming in het kruis werk werd door het bestuur van het Wit-Gele Kruis, afde ling Hulst, een algemene ver gadering gehouden in Het Klein Patronaat. De agenda was via de pers bekendge maakt. Ofschoon het een be langrijke vergadering was. waren er totaal zeven leden aanwezig. Voorzitter H. Everaard be gon met het afwerken van de agenda, waarbij als eerste de bestuursverkiezingen aan de orde kwamen. De heer E. Smit stelde zich vanwege zijn func tie niet meer herkiesbaar. Ook de heer R. Malcontent stelde IN het westelijk deel van Londen heeft een zware brand gewoed in een opslagplaats. Bij het blussingswerk waaraan ruim 150 brandweerlieden deelnamen, liepen vier mensen verwondingen op. zich niet meer herkiesbaar wegens ziijn leeftijd. In het bestuur werden in de vacatu res de heer P. de Schrijver en mevrouw M. Smit-Baart met algemene stemmen gekozen. Vervolgens kwam aan de or de het aansluiten bij de basis eenheid Oost-Zeeuwsch Vlaanderen. Alle leden waren hierover uitgebreid ingelicht. Niemand was tegen. Ook liet liquideren van de vereniging kwam aan de orde. In totaal heeft de vereniging een be stand van ruim 1400 leden, waarvan uiteraard geen vier vijfde op de vergadering aan wezig was. Daarom kon vol gens de statuten onmogelijk een besluit genomen wor den. Op 10 maart zal daarom pen ledenvergadering gehouden worden. Het aantal aanwezige leden heeft dan geen beteke nis meer. Wel moet minstens tweederde van de aanwezige leden dan voor de liquidatie van de vereniging zijn. Van de rondvraag werd door niemand gebruik gemaakt. De groep K.F.E. uit Amsterdam, die als eerste optrad in De Halle. (Van onze correspondente) AXEL Een zenuwentoe stand was het gisteravond in Axel's culturele centrum De Halle, waar een zaal vol mensen gespannen de ver richtingen volgde van de 21 formaties, die om de hoogste eer streden in een talenten jacht, georganiseerd door de KRO. Een podium vol appa ratuur, zenuwachtige fans en familieleden aan de andere kant. Gelachen is er ook. Dat kon ook, omdat het program ma heerlijk ongecompliceerd was en gezellig aan elkaar werd gekletst door Jacques van Kollenburg. Een jury, bestaande uit René Steven (producer KRO-tv), Pierre Wijnnobel (arrangeur-compo nist), Huub Matron, Ab Beek huis (technicus NOS) en Ton Kool (voorzitter) moest al bet aangeboden talent, dat tien minuten presentatietijd kreeg, kritisch onder de loep nemen. De deelnemers kwa men niet alleen uit Zeeuwsoh-Vlaanderen en di recte omstreken (voor onge veer de helft) maar zelfs uit steden als Deventer en Am sterdam, De winnaar kon pas 's avonds laat bekend worden gemaakt, omdat er een groot aanbod van a.s. artiesten was ern de avond dus nogal uit liep. Drie prijzen waren er te verdienen. Een langspeel plaat voor de derde plaats, een waardebon voor de tweede prijswinnaar, terwijl de grote overwinnaar niet al leen met de KRO-beker ging strijken, maar direct ook al een radio-programma kon gaan maken in het program ma „Landgenoten, ik heb u lief", dat vanavond in de Halle wordt opgenomen en dat zondagavond tussen 6 en 7 uur via Hilversum 3 wordt uitgezonden (kaarten hier voor zijn nog gratis te ver krijgen bij De Halte en de Stadsherberg). Het is nu voor de vijfde keer dat dit programma dat sinds oktober van het vorig jaar de lucht ingaat en een sterk regionaal karakter draagt, is gekoppeld aan een talentenjacht. „Een soort ver- lengstukje van de vroegere springplank", aldus KRO pu blic-relations man Bert de Winter. „Een programma dat vele beroemdheden heeft voortgebracht zoals Saskia en Serge, de Sheperds en Con nie Vink. Maar het aardige is, dat men meteen diezelfde avond een uitslag krijgt en een radio-optreden kan ver wachten". De spits werd afgebeten door de groep KFE uit Am sterdam, eeu groep studenten met West-Zeeuwsch-Vlaan- deren als geboorte-grond. Veel plezier had men met Hillegonda Gerringa uit 's- Heerenhoek, die een one-wo man show op de planken zet te. Het gitaar- en mandoline groepje van de heer H.J. Dieleman uit Axel was een verademing na al liet popge- weld. De jury overweegt om voor deze groep een plaatsje in te ruimen in het radio programma „Zin in muziek", dat op de dinsdagavonden tussen 7 en 8 uur wordt uit gezonden. Hoge ogen gooide Kerrijella McAullay, een huisvrouw uit Eindhoven (maar geboren in Australië) die in veel opzichten aan Barbra Streisand deed denken en de Haagse groep „By ac cident" die pas zes weken bestaat. Pierre Wijnnobel schrijft voor de winnaar een speciaal arrangement voor de uitzen ding van vanavond. Verdere medewerkers var vanavond zijn o.a. Kees Schilperoort, de Boertjes van Buuten en Louis Neefs. (Van onze correspondente! AXEL De Axelse afde ling van de Nederlandse Bond van Plattelands Vrouwen heeft in de Halle haar jaarvergade- ring gehouden. Na een wel komstwoord van de presiden te, mevrouw S.J. Wolfert-De Regt, lazen de dames Van de Bosse en Martens (secretares se en penningmeesteresse) hun jaarverslagen voor. Er moesl afscheid worden geno men van mevrouw J. Dekker- Dekker, die na twee periodes in het bestuur haar plaats af stond aan mevrouw J. de Feij- ter-Dieleman, die met bijna algemene stemmen als nieuw bestuurslid werd gekozen. Mevrouw Dekker werd be halve met een fraai hand werkboek ook nog verrast met een afscheidsrede op rijm. Ook een gedicht en een bos bloemen waren er voor me vrouw H. Cattodr-Boon, die al tijd zo trouw de convocaties rondbrengt. Op 7 maart is ook in Axel weer de wereldgebeds dag, die zich om 8 uur 's avonds in de r k. kerk in de Walstra-at za) manifesteren. De (Van onze correspondente) AXEL Gistermiddag is op de Liniedijk te Axel een perso nenauto op een onverklaarba re wijze tegen een boom gere den. De bestuurster, mevrouw J. de K. uit Hontenisse, moest met beenletsel worden opgeno men in het ziekenhuis in Hulst. De auto liep zware materiële schade op. Bridge De bridgeclub Hulst hield in het Hulster ge meenschapscentrum „Den Dul- laert" een competitiewedstrijd bridgen. De uitslag luidde als volgt: Groep A: 1. mevr. Bies- broeck - de heer Blommaert 72,22; 2. het echtpaar Nijen- huts 57.64 3. mevr. v.d. Dries - heer Biesbroeck 54,17; 4. de heren Neve-Bar 51,39; 5. de dames Louwen - Vroome 50; 0. de heren Smiverinck - Burggrave 45,63; 7. en 8. mevr. Holla - heer d'Hondt en de dames Van Roosm-alen-Be- aart 43.75; 9. het echtpaar Del tour 31 25. Groep B: 1. de heren Kard- Zwa-rekant 63,10; 2. de heren Zilverschoon-Koopman 54,76; 3. mevr. Hillege-heer Me-lc-hers 52,38: 4. mevr. Borm-heer Du- J-ardin 50,60; 5. het eentpaar v.d. Velde 50; 6. echtpaar De Kerf 47.02; 7. echtpaar Heyn- dirickx 42,86 8. diames Stolte- Van Esbroeok 39,29. Groep C: 1. het echtpaar Van Dijk 71,43; 2. echtpaar Beusenberg 57 14; 3. en 4. de dames Den Boer-Verstraeten en het echtpaar Bakx 48,81; 5. echtpaar De Kort 47 62; 6. de dames Bosch-Bogaert 46,43 7. de dames Van Damme-Mel- chers 40,48; 8. mevr. Bassie- heer Speekenbrink 39,29. NKV-Groenendijk De NKV-afdeling Groenendijk houdt donderdagavond (van daag) de jaarvergadering. De bijeenkomst vindt plaats in dP zaal van hotel Van Leuven en begint om halfacht. Op de agenda staan onder meer de huldiging van de jubilarissen, behandeling van de jaarversla gen en een bestuursverkiezing. Districtsbestuurder H. Lenting spreekt na de pauze over „ac tuele onderwerpen". Er is daarna gelegenheid, met hem van gedachten te wisselen. Tijdens de bijeenkomst vindt ook nog een gratis verloting plaats. dames werden aangemoedi; hier toch vooral aan deel" nemen. In maart wordt er - ciaal voor de plattelandsvröi wen en hun eventuele ken sen een mode-show gegev- door de firma Dieleman-! uit Axel. Na de pauz» was alle aa- dacht voor „de krant". Wi Hendriks uit Hulst, de bek-, de medewerker v-am Da-gbl- De Stem, was met film-ap; ratuur, film en geluid Axel gekomen om de d- iets te laten zien van het staan van een krant. De me* te aanwezigen hadden er idee van, dat het totstanïlt men van een krant nog zov: werk en voorbereiding ver Er kwamen den ook nog h; wat vragen los. Stem-mc- werkster Gerdi Preger-Hc: venberg hield daarna praatje onder de titel „jour listiek: een menselijk bera waarin ze iets vertelde ok haar werk bdj de verschiller kranten en de merkwaardi; dingen die je in dat vak mee kunt maken. (Van onze correspondente) AXEL Berry Eybergej een KRO-medewerker die termiddag op weg was vi Hilversum naar Axel om in! Halle de zaal eens mooi m, borden te versieren, heeft r een zeer merkwaardig onger meegemaakt. In de buurt vi Goes zag hij hoe de voor hs rijdende automobilist een he dershond aanreed en zelf doo: reed. Berry kwam de auto i en wilde de hond naar de ka: van de weg slepen, toen ti plotseling door de hond in t hand werd gebeten. Hals ov kop moest hij naar het zieke huis om zijn hand te laten ve binden en de nodige injectie halen. Pas laat op de avcr kwam hij in De Halle aan. De hond was direkt na de I dood. AXEL Na bestude ring van het uitbreidings plan Overdag heeft het VVD-raadslid F. Impens meegedeeld een „verbor gen schat" te hebben ontdekt. Tijdens de rondvraag in de Axelse raad deelde hij mee dat uit het uitbreidingsplan blijkt, dat er bij Over slag bouwgrond ligt, waarop tientallen vrij- aande huizen kunnen worden gebouwd. In de bewuste grond groeien nu rogge, stop- reien en wat aardappels daar kan wel wat anders uit voortkomen, zo ver telde hij. De heer Im pens veronderstelde: „Daar zou iedereen vast willen wonen, als men er maar van wist". Vol gens hem was er op het Axelse stadhuis niemand van de bouwmogelijkhe den bij Overslag op de hoogte. Burgemeester A. de Kam dacht er anders over. „Ik wist er in ie der geval wel van en de mensen die er zouden willen bouwen ook wel. Er zijn echter nog geen gegadigden voor huizen bouw in het betreffende gebied, anders waren ze wel op hfet stadhuis ver schenen", zo zei hij. De heer Impens hield vol dat de bouwmogelijkhe den niet voldoende be kend zijn. „Er zouden eerst voorzieningen moe ten worden aangelegd", zo zei hij. Burgemeester A. de Kam: „Het aanleggen van die voorzieningen moet wel rendabel zijn- We zullen eerst mensen moeten hebben, die er belangstelling voor to nen" (Van onze correspondent) HULST Vla een overwin ning op CVC 1 liep koploper Lybeert Verstraeten, in de he ren eerste klasse van de he- drijfsvolleybalcempetitie te Hulst, twee punten verder uit op zijn naaste concurrenten KPJ 1 en Luctor Banden 1. Mocht Lybeert er bovendien nog in slagen zijn achterstalli ge wedstrijd te winnen, dan zou het team uit Kapellebrug een mooie voorsprong van vier punten tellen. Luctor Banden 1 raakte zijn tweede plaats kwijt aan KPJ 1. Beide teams tellen evenveel punten, maar de Kath. olattelandsiongeren hebben een iets beter setge middelde. Clitex Sport is ver terugge zakt. Het eens zo gevreesde Clingse team staat thans triest onderaan. Zoals bleek uit de setstanden 16-18 9-15 16-14 behaalde KPJ 1 maar een zwaar bevochten 1-2 zege op W Hulst. Lybeert Verstraeten had het ook niet breed tegen een fanatiek strijdend CVC 1 dat van geen wijken wilde weten. Lybeert won tenslotte nipt met 12. Het wisselvallig acterend Bols liet zich met '- 3 verrassen door Ambulo. De wedstrijduitslagen: W Hulst - KPJ 1 1—2, CVC 1 - Lybeert Verstraeten 1-2, Bol» - Ambulo 1-3. Tweede klasse WC 1 bleef na vijf wedstrijden nog steeds ongeslagen. Ditmaal bleven de mannen van de vol leybalvereniging Cecilia de baas over concurrent SC Mnr- res dat met 1—2 werd terug gewezen. Linex Voorwaarts had weinig moeite met HAKO DAF zoals de 40 cijfers toonden. Meer wedstrijden werden in deze klasse niet gespeeld. De uitslagen: SC Morres WC 1 12, Linex Voorwaart» - HAKO DAF 4—0. Derde klasse CVC 2 en Neekermann strijden hier zij aan zij, met momenteel de Clingenaren met één punt voorsprong boven aan de rang lijst. Deze voorsprong had drie eenheden kunnen bedragen, maar CVC 2 liet zich onver wacht de winst ontfutselen door CVC 3, dat met 1—2 zegevierde. Neekermann liet datzelfde CVC 3 minder kans, het haalde moeiteloos met 4 0 de volle buit binnen. CVC 2 deed het beter tegen KPJ 3, dat met 4—0 werd verslagen WC 2 won met 40 forfait- cijfers van Luctor Banden 2. Tegen KPJ 3 werd het voor Neekermann opnieuw ie' overwinning, de eindsta» werd 31. De uitslagen: Neekermann* CVC 3 4—0, CVC 2 - KPJ' 4—0, CVC 2 - CVC 3 l-1 WC 2 - Luctor Banden 2 4- 0, Neekermann - KPJ 3 3~ Voor de „Bevobo-beket werd eveneens een aant»' wedstrijden gespeeld. De uitslagen waren: CWE* Sport - Remortel Sport 2—l Ambulo - CVC 1 2—1, K# 1 - Luctor Banden 1 12.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 2