VASTENACTIE VOOR GEMEENSCHAPSHUIS Vrije van Sluis stelde milieuheffing op f 34.- Delegatie uit Sluis brengt bezoek aan het Duitse Heimbach Waterschap: Paulinahaven nog dit jaar delta-veilig VEEL DEELNEMERS ZEVAC KAARTLEESRIT Ontslagen in Belgische grensstreek De Stem/De Vrije Zeeuw In kanaalzone TEGENBEZOEK Verbetering kanaal water voor drumband Westdorpe stad streek Axel Philippine Stoppeldijk Stankoverlast Sandeman 6,95 Breskens In zeeland VRIJDAG 21 FEBRUARI 1975 1 Peuterspeelzaal - Burgemees ter A. de Kam heeft toegezegd de peuterspeelzaal' De Ukke- puk, nu deze geheel is ver huisd naar het oude gebouw van de woningbouwvereniging, ter heropenen. Dat gebeurt: op 5 maart 's middags om halfvier Begin deze maand werd de nieuwe behuizing, die wordt bezocht door zo'n 80 peuters, in gebruik genomen. De speel zaal is alle ochtenden behalve zaterdag open. Op dinsdag- en donderdagmiddag kunnen de oudere peuters er terecht. (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT De opbrengst van de vastenac tie in de kanaalzone is dit jaar bestemd voor de bouw van een gemeenschapshuis in de Midden-Amerikaanse republiek Guatemala. Overigens is de werkgroep in Sas van Gent, die zich met de vastenactie bezig houdt zeker niet van plan om 11a deze actie het bijltje erbij neer te gooien. Men wil zich eigenlijk het hele jaar in gaan zetten voor de noden van de verdrukten in Latijns Amerika. Vanuit de republiek Guata mala hebben de daar aanwezi ge missionarissen de bouw van het gemeenschapshuis aange kaart bij de initiatiefnemers van de vastenaktie. De werk groep in Sas van Gent ont fermde zich erover. Een van de leden is kapelaan E. Erpe- linok. Hij zet uiteen wat de bedoeling is: „Dat gemeen schapshuis is bestemd voor onderwijs aan zogenaamde ba sisgroepen, analfabeten. Het onderwijssysteem dat de mis sionarissen daar hebben ont wikkeld, gaat ervan uit dat de kennis die bij de mensen aan wezig is uitgebuit moet wor den. De kennis moet hun niet van boven af opgelegd wor den, zoals vaak gebeurt. Van uit die basisgroepen kun je komen tot een fundament van een nieuwe maatschappij" Met die nieuwe maatschappij in Latijns-Amerika bedoeld de kapelaan dan, dat het mogelijk wordt voor de armen om een menswaardiger bestaan te lei den. Het gemeenschapshuis wordt gebouwd in het ddstrikt Ëseuintla, een gebied met ruim zestigduizend inwoners. De geldinzsmelaktie in de ka naalzone moet achttienduizend gulden voor het gebouw op brengen, dat is slechts een ge deelte van de totale slidhtings- kosten. Het gemeenschapshuis krijgt een verdieping. Het ge lijkvloerse gedeelte wordt in gericht als ruimte voor artsen en voor medische behandeling. De eerste verdieping is be stemd voor groepsvergade ring Guatamala is een land waar twee procent van de bevolking tweeeenzestóg procent van de grond in handen heeft. Met democratie wordt het niet zo nauw genomen en wanneer sproeivliegtuigen DDT - be strijdingsmiddelen over de droge altkers sproeien worden vaak de aanwezige landarbei ders meevergiftigd, zo vertelt mevrouw Vereecken, eveneens initiatiefnemer van de vaste naktie. Ze zegt trouwens meer ent housiasme te verwachten van onder meer de pastoors uit de andere kernen in Zeeuwsch- Vlaanderen. Tot nu toe is daar nog weinig van gebleken. Op 2'5 en 26 maart gaan de leden van de werkgroep de deuren langs in de drie ge meenten van de kanaalzone, Sas van Gent, Axel en Ter- neuzen. Op 2 maart is er bo vendien nog een open dag in het gebouw „De Roselaer" te Sas van Gent. Dan worden er dia's vertoond en zullen er al lerlei produkten uit Guatamala verkocht worden. Om de zaak, niet zoals in andere jaren di- rekt na de vastenaktie in te laten storten, willen de leden van de werkgroep hun werk gebied en ook hun ledental uitbreiden over de hele ka naalzone. „We moeten in dit gebied een bewustwording voor de problemen van de mensen in Zuid-Aimerika op Sang te brengen", zo motiveert kapelaan Erpelinok dit voorne men. Comité Vastenactie. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG Met een zucht, zoals dijkgraaf J. B. Becu voorzag, stelde de alge mene vergadering van het wa terschap Het Vrije Sluis giste ren in hotel De Eenhoorn de zuiveringsheffing voor 1975 vast op 34,per inwoner equivalent. „Wij starten op een zeer hoog niveau en die 34,- liggen ons zwaar op de maag", zo zei de heer Becu in zijn openingswoord. De heffing sal nog verder stijgen als bepaalde investe ringen. die nu gepland zijn, ook doorgang vinden. Zo ligt er een plan voor een nieuwe zuiveringsinstallatie in de Zwinpolder, kosten elf mil joen. „Als daarop 75 procent subsidie wordt ontvangen, zal de heffing nog altijd stijgen van 34,- naar 46,-, aldius de heer Becu. Financiële hulp van de hogere overheid zal nodig zijn en hij sprak de hoop uit, dat ook GS van Zee land We ronder de schouders willen zetten. Omdat ieder waterschap fi nancieel zijn eigen boontjes moet doppen, kon niet gestart worden met een uniforme zui veringsheffing voor geheel Zeeland, zo antwoordde de dijkgraaf op een vraag uit de vergadering, waarin gewezen werd op cÜe f 9,- die men bij het Hulster Ambacht moet be talen. „Wie liet goedkoopst start is nog niet het goed koopst uit. Daar moeten nl. alle investeringen nog ge pleegd worden. Wij lopen wat dat betreft gemiddeld al voor en wanneer de Zwin-installa tie er is, lopen we ver voor", aldus de heer Becu. De heffingsverordening ont moette bezwaren bij mevrouw C. v. d. Ree-Slabbekoorn. Zij vond het onbillijk, dat alleen staanden en bejaarden hetzelf de zuiveringsbedrag, nl. 119,- per jaar, moeten op brengen als gezinnen met kin déren. Zij zag de inning voorts ook graag uitgesmeerd over het gehele jaar in plaats van in twee termijnen. Dijkgraaf Becu beaamde de onbillijkheid. „Wij moesten echter met een uniforme hef- fingsverordening komen, wil den wij hiermee dit jaar al kunnen werken. Daarom heb ben wij bepaalde wensen thans opzij geschoven. De al leenstaande is nu slecht af, maar dat komt beslist voor elkaar. Ook de minister wil «fit bevorderen", zo zei hij. Hij beloofde eveneens, dat de ver ordening soepel zal worden toegepast „al zullen we er wel eens naast sitoten". De heer Beou maakte zich geen illusies wat betrof rijksbijdragen in de exploitatie van de zuiverin gen. „Wij zullen proberen er iets uit te peuren. Wij moeten bv. 35.000,- betalen omdat de installatie in Breskens loost op de Westerschelde, mis schien wil men die wel kwijt schelden" Een plafond in de heffing zit er echter niet in. „Iedere streek heeft zijn eigen ver haal. Wij kampen met het feit dat er te weinig inwoners op een te grote oppervlakte wo nen. terwijl voorts installaties moeten worden opgericht, die de grote stoot tijdens de tien vakantiewerken opvangen om daarna veertig weken niet be nut te worden". De vergadering ging ook ak koord met de gemeenschappe- lij'ke regeling voor een techno logische dienst ten behoeve van de zuiveringen bij de Zeeuwse waterschappen. Geen uitspraak deed de heer Becu over de definitieve plaats van vestiging van deze dienst en of al dan niet gebruik ge maakt gaat worden van het laboratorium van de water- maatschappij Zuidwest-Neder land in Terneuzen. De heer J. Barendredht had hierover een uitspraak ge vraagd. Deze zaken wil men doornemen met het nieuw te benoemen hoofd van de tech nologische dienst en men wil dleze deskundige figuur niet voor een voldongen feit zetten. „Wij nemen misschien een foute beslissing", aldus de heer Becu, die toezegde dat belangrijke besluiten inzake de technologische dienst be sproken zulten worden in de wiatersdhapsvergaderingen. Schieting Schuttersmaat- schappij Herleving heeft een schieting gehouden waaraan 53 schutters deelnamien. De uit slag was als volgt Hoogvogel: P, Snoes, Sluis kil, le zijvogel: W. Brugge- man, 2e zijvogel: P. Sinoes, meeste kleine vogels: N. La- croiq, Boekhoute (B) (4 stuks). Getrouwd: F. de Schepper en J. Orlebeke. Overleden: Bosch. B. Vimk-V.d. (Van onze correspondent) WESTDORPE Ten behoe ve van de verenigingskas van het drumband- en ma.joretten- korps „De Flamingo's" te Westdorpe is er op zaterdag 24 mei een internationale hengel- wedstrijd in Westdorpe. Het viswater „De Rode Sluis" bij P. Smoienaars dient als plaats van het hengelgebeuren. De organisatie van de wed strijd is in handen van de heer Fraink Mechelinck, een erkende hengelsporter uit Westdorpe Ben andere mede werker is ook de hengettspart- vereniging „Spa/rta" uit Gent. Om de kosten van de organi satie van de wedstrijd enigs zins te drukken heeft de orga nisaitor om medewerking van de Zeenwsch-Vlaamse mid denstand verzocht- De in schrijviing voor de hengelwed- strijd kan gebeuren in café „De Rode Sluis". De prijzen worden uitgereikt in „Het Oud Raedhuijs" te Westdorpe. Het viswater „De Rode Sluis" is gekozen omdat op de bekende Ganisvilietkreek al zo'n vijf wedstrijden gehen geld worden. Daarom moet nu het Belgische viswater de wedstrijdresultaten goed ma ken. Het afgelopen laar waren er voor dezelfde wedstrijd 225 deelnemers- AXEL Jeugdhaven, 19.30 uur: verloren wereld". ,De (Van onze correspondent) gedeelte van Terneuzen heeft gistermorgen enige tijd last gehad van stankoverlast af komstig van het in de oester put liggende Engelse tankertje Boria, die naar later bleek zonder vergunning lag te ont gassen. Voordat de rijkspolitie te water ter plaatse kwam was het schip met bestemming Antwerpen vertrokken. (ADVERTENTIE) SHERRY Medium Dry Slijterij - Wijnhandel P. BROECKAERT-WAUTERS Fr. v. Waésberghestr. 23 HULST (Zld.) Telefoon 01440 - 2217 (Van onze correspondent) SLUIS In het komende weekeinde zal een delegatie uit Sluis een bezoek brengen aan het Duitse stadje Heim bach. Met dit in de Eifel gelegen stadje onderhoudt Sluis shids enige tijd vriend schappelijke betrekkingen. Eind vorig jaar bracht de gemeenteraad van Heimbach een bezoek aan Sluis om zich te oriënteren over een eventu ele verbroedering. Deze oriën tatie is blijkbaar gunstig uit gevallen, want naast een uit- lodiging aan de Sluise ge- (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG Hoewel om trent een eventuele inpolde ring van de mosselbanken nog geen beslissing is genomen, wil het waterschap Het Vrije van Sluis nog dit jaar de zee wering tussen Paulinahaven en Wevolshaaldijk delta-vei lig hebben. „Administratief liggen hier nog vele moeilijkheden, maar het heeft reeds veel te lang geduurd. Ons geduld is op" aldus dijkgraaf J. B. Becu gis termorgen in zijn openings woord op de algemene verga dering van het waterschap Het Vrije van Sluis in hotel De Eenhoorn in Oostburg. Het bestek voor het gedeelte Nummer Eén Hoofdplaat is klaar en men hoopt het dit jaar voor aanbesteding gereed te hebben. Ten aanzien van de Deltawerken in Cadzand zei de beer Becu, dat de schat tingsrapporten voor de aan te kopen woningen binnen zijn. „Wij hopen spoedig de rappor ten voor de op te kopen hotels te ontvangen, waarna met rijkswaterstaat overleg ge pleegd kan worden om een bod uit te hrerigen", aldus de heer Becu. Het Delfplan 1974 heeft een achterstand, waardoor het Delfplan 1975 gewijzigd moest worden. Eerst moet de achter stand worden ingelopen, ter wijl voorts herstel van afge kalfde belopen is ingelast. Tegenslag heeft men gehad bij het graven van hét afwate ringskanaal No. 1 - 7 - Biervliet waar de boden, waarschijnlijk door kwel 80 centimeter om hoog is gekomen. Met behulp van een zuiger hoopt men dit euvel te verhelpen. De alge mene vergadering ging giste ren niet akkoord met de ver koop van een stuik weiland in Philippine aan een niet-land- bouwer. Dt heer G. A. Claeijs wees erop, dat verschillende aanpalende landbouwers graag dit stukje grond zouden ko pen. Officieus heette het giste ren in de wandelgangen, dat in de boerderij nabij dit wei land een „sex-boerderij" ge vestigd zou worden. De verga dering wenste gisteren geen verkoop en hield het betrok ken stuk grond in bezit van het waterschap. meenteraad voor een tegenbe zoek, dat eind mei zal plaats vinden, kiwam er ook een ver zoek om de mogelijkheden voor een verbroedering nader uit te werken. Daartoe gaat de Sluise dele gatie, bestaande uit de heren G. van Daele, voorzitter van de Sluise Sportraad, A Ver- wiist voorzitter van het mu ziekgezelschap Apollo, A.B. Bukken®, hoofd van de R.-K. basisschool en A. van Beiister- veldt, secretaris van de plaat selijke VVV, komend week eind naar Heimbach. De de legatie staait onder leiding van de burgemeester van Sluis, mr. H. vam den Beid, die mo menteel met zijn echtgenote een korte vakantie in de Duit se Eifel doorbrengt. Het is niet de bedoeling om bij deze verbroedering te hard van stapel te lopen. De Sluise delegatie wil allereerst de ver dere mogelijkheden onderzoe ken en vooral de technische details hiervan trachten te re gelen. Met name het gemeen tebestuur van Heimbach hecht veel waarde aan de totstand koming van een verbroedering met Sluis, waarvoor in Sluis inmiddels de belangstelling toch ook begint te groeien. Zo bestaan er bij de afdeling Sluis van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen serieuze plannen om binnen kort een tweedaags uitstapje naar Heimbach te maken. Bo vendien staat het zo goed als vast, dat de Sluise gemeente raad bij het tegenbezoek aan Heimbach zal worden verge zeld van het muziekgezelschap Apollo en het majorettenpelo- ton Belfort. (Van onze correspondent) GENT In België worden dit jaar maatregelen genomen om enige verbetering te bren- 5en in de kwaliteit van het water in bet kanaal van Ter leuzen. Al enige dagen zijn bagger- wei-ken gaande om het slib, dat bezinksel is van afvalstof fen, op te ruimen. Verder wordt er een aanbe steding in het vooruitzicht ge steld om vier beluchtingsme- edanismen te bouwen op het kanaal, twee aan het begin, tan het Tilhuisdok te Gent en twee nabij de Belgisch-Neder kndse grens, te Zelzate. De installatie van deze me- ™anismen wordit gezien als de start van de waterzuivering tan bet kanaal. (Van onze correspondent) KOEWACHT De Zeeuwsch-Vlaamse automo- bielsportclub (Zevac) heeft het nieuwe rittenseizoen geopend met een kaartleesrit waarvoor grote belangstelling bestond. Behalve veel Zeeuwsch- Vlaamse equipes kwamen er ook nogal wat midden-Zeeuw se en Belgische teams aan de start Inschrijftafel, start en finish waren gelegen bij café De An jer te Koewacht De rit. die do naam Anjerrit meekreeg, werd gereden volgens het nationaal reglement betrouwbaarheids- ritten 1974. De auto's moesten om de finish te halen drieën veertig kilometer in de A- klasse onder de wielen weg draaien. Deze afstand moest bovendien met een gemiddelde snelheid van 32 kilometer af gelegd worden. Voor de R- klasse was dat respectievelijk tweeëendertig en twintig kilo meter per uur. Een ander voorschrift was nog, dat het systeem „grensbenadering" van kracht was, waarbij het oppervlak tussen de te rijden route en de op de kaart aange geven grens zo klein mogelijk diende te zijn. In de A-klasse slaagden vier ploegen erin om het hele par koers foutloos te volbrengen De uitslag in de A-klasse luid de als volgt: 1 S. van de Hoeve-J. Risseeuw Axel- Zaamslag, 2 T. en W. van Tiggelen, Biervliet-IJzendijke. 3 E. Kupere en J. Schuitèma Vlissdngen, 4 de heer en me vrouw Van Nieuwenhudzen Kruiningen, allen met nul strafpunten, 5 L. en J. van Herwegh, Heikant, 6 W. van Beerendonck-C. Boogaard, 7 C. en J. Audenserde Sint-Jan steen, 8 O. en F. Weemaes allen met dertig strafpunten, 9 C. van Doeselaer-M. de Feijter Terneuzen, 10 C. Weening- Jansen van Rosendaal Vlissin- gen. 11 M. Ysebaert-H. Hase- slager Terneuzen-Koewacht. 12 echtpaar Smet Koewacht, 13 echtpaar Hendriks Terneuzen, 14 echtpaar Jasperse Axel, al len met zestig strafpunten, 15 F. de Kind-W. Suy Axel-Koe wacht met negentig strafpun ten. In de B-klasse ging de over winning naar de Belgische equipe S. Vonok en E. de Kerf uit de Kling# met nul stratum ten, 2 J. Meerman en L. Wau- ters Oost-Souburg, 3 C. van de Bilt-H. Buysse Terneuzen, 4 F. de Vilder-G. Ferket Hulst, al len met dertig strafpunten, 5 G. Hemelaar-J. Ferket Ter. neuzen, 6 J. Vink-J. Alefs Sint-Jansteen, 7 J. de Bak-J. Lootens Terneuzen, 8 A. van de Plasse-K. Dries Terneuzen, 9 echtpaar Van de Velde Ter neuzen, 10 R. van Duysse-A. de Jonge Kemzeke allen met zestig strafpunten. Na afloop reikte voorzitter A. Wolfert in café De Anjer de prijzen uit. BERGEN OP ZOOM Luxor, 20.00 uur: Thunder- ball and Lightfoot 14 j. Roxy, 20.00 uur: The mand with the golden gun. 14 j. Markiezenhof, Steenbergse- straat, expositie Krabbegatse bouwsels (Lm. 2 maart). Open dagelijks van 14.00-17.00 uur. Tweede hal stadhuis, Kunst werk van de maand van me vrouw M. Liefbroer-Van Gij' zei uit Putte (t.m. 28 febr.) Open ma. t.m. vrijd. vain 8.30- 12.30 uur en van 13.30-17.30 uur. Etcetera, Molstraat, expo sitie schilderijen van Frans Alkemade (t.m. 27 febr.) GOES Grand, 20.00 uur: Samson en Delila a.l. 23.00 uur: The wild angels 18 j. Museum v. Z.- en N.-Beve land, Singelstraat 13, kunst uit Zeeland, grafiek (t.m. 5 maart). Expositie schilderijen van J. J. Pantus (t.m. 1 maart). Open di. Lm. zat. van 10.00- 12.00 uur en van 13.30- 17.00 uur. HULST Den Duilaert, 20.00 uur „Wat je zegt, dat ben je zelf" door Frans Halseroa en Gerard Cox. Den Duilaert, Sportlaan 14 (Van een onzer verslaggevers) EEKLO De meubeBndus trie in Meetjesland, het gebied rondom het Belgische Eeklo verkeert in moeilijkheden ten gevolge van de inflatie. In twee verschillende bedrijven werden de afgelopen week achtereenvolgens 25 en 28 man de straat op gestuurd. In de gemeente Aalter, eveneens een plaats in die grensstreek moest een meubel fabriek zijn onafhankelijkheid opgeven om te voorkomen dat bet failliet zou gaan. In dit bedrijf, Sbuzoo, heerste al een gedeeltelijke werkloosheid- Het bedrijf i® inmiddels amge vormd tot een N.V., wat geen nadelige gevolgen heeft gehad voor de honderdvijftig werkne mers. In de meubelbedrijven te Eeklo waar de recente ontsla gen vielen, werkten respectie velijk homiderdtien en honderd- vijftig mensen. In totaal zijn er in deze stad zo'n achttien meubelfabrieken gevestigd. Enkele Belgische vakbonden hebben venzet tegen de jong ste ontslagen. Vismijn - Aan de vismijn te Breskens werd aangevoerd: 5254 kg. exportgarnalen 3.50 4.58, 1245 kg. binnenlandgar nalen 3.91—4,43, 516 kg. bot 0.400.41, 3132 kg schar 0.60 1.63. 13535 kg schol 0.72—1.60, 6553 kg tang 7.18—10.89, 719 kg. tarbot 3.8012.00, 739 kg. griet 2.845.10, 7716 kg. ka beljauw 0.711.21, 173 kg rog wijting0691.21, 173 kg. rog r.263.08, 193 kg. poon 069 1.59, 26 kg haai 2.22—2.31, 31 kg ham 5.596.86, 80 kg tong schar 3.32—5.61, 28 kg. leng 0.751.05, 3 kg koolvis 1 1334 kg bolk 0.400.80. expositie Fonfi Bakx. Kokkie Holyrook (t.m. 28 febr.). Open dag. van 8.30-21.00 uur. Gale rie Van Geyt, expositie teke ningen etsen, litho's van grafi- ous-sahrijver William D. Kuik (t.m. 24 febr.). Trefpunt, ex positie schilderijen van Ben Bonten (t.m. 28 febr.). Open dag. van 10.00-18.00 uur en van 14.00-18.00 uur op zondag. LAMSWAARDE P. Claessens, 19.30 uur: Prijskaarting NKV. MIDDELBURG City, 20.00 uur: Paniek ia Grand-restaurant. Schouwburg, 20.00 uur: De Sissies, liederen van Brecht en tijdgenoten. Vleeshal, SBK-Zeeland ten toonstelling (t.m. 9 maart). Open ma. t.m. zat. van 10.00- 17.00 uur, zon. van 14.00-17.00 uur. OOSTBURG Ledel Theater, 20.00 uur; Emmanueiïe 18 j. Buitenluist, 20.00 uur: „Themroc" door Claude Feral- do. Filmhuis 't Kiekkot. Soos, 20.00 uur: Optreden van Kazi- mier Lux. ROTTERDAM De Doelen (grote zaal), 20.15 uur: Rotterdams Philhar- monisch Orkest o.l.v. Bernard Haitink. Solisten Sheila Arm strong (sopraan) en Julia Ha- mari (alt).Schouwburg, 20.00 uur: „Cyrano de Bergerac" van Kdmond Rostand. Hofplein Theater, 20.15 uur: „The sun shine boys", blijspel van Neil Simon. Luxor Theater, 20.00 uiur: Mounties Maximaal met Piet Bambergen en René van Vooren. Piccolo Theater, 20.15 uur: „Don Juan" door Toneel groep De AppéL TERNEUZEN Luxor, 20.00 uur: The Stlng 14 j. Stadhuis, Expositie aquarel len, georg. door de Nederland se Kunststichting (Lm. 3 maart). Open ma. t.m. vrijd. van 8.00-18.00 uur, bovendien vrijd. van 19.00-21.00 uur, zat en zond. 14.30-16.30 uur. Museum, Uitleencentrum voor beeldende kunst (tin. 1 mrt.). Open di. tm. zat. van 14.00-17.00 uur. Artikhof, Sohooiweg, expositie van wandkleden van Lia de Rid der uit Aardenburg (t.m. 28 febr.). VLISSINGEN Alhambra, 20.00 uur: The last detail 18 j. 23.00 uur: Gejodel onder Tiroler rokjes 18 j. Open Hof, Van 20.00-22.00 uur: Onze hobby's. Demonstra tie muziek, kunstnijverheid, verzamelingen en model bouw. ANTWERPEN Kon. Vlaamse Opera, 20.00 uur: „Rigoletto" van G. Verdi. Non. Ned. Schouwburg, 20.00 uur: „De maan van de lente" van Rose Gronon. Fakkelthea ter, 20.30 uur: „Wittezwarte- pietepoppen" van Joe Orton. Meirtheater, 20.30 uur: „Menu et" van Pieter de Prins. BRUGGE Korrekelder, 20.30 uur: „Waanzin voor twee" van E. Ionescu. GENT Kon. Opera, 20.00 uur: „Ma dame Butterfly" van G. Pucci ni. Kon. Ned. Schouwburg, 20.00 uur: Musical „Cabaret" van Joe Masterhoff, Fred Ebb en John Kander door N.T.G. Uitgave Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland RAYONKANTOREN TERNEUZEN Nieuwstraat 9, tel. 01150-7920 (4 lijnen); HULST: Steenstraat 14, tel. 01140-3751 (3 lijnen); GOES: Klokstraat 1, teL 01100-8030 (3 lijnen). KANTOORUREN Maandag t.m. vrijdag 8 19 12.30 en 13.30 - 17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Breda Maandag Lm. vrijdag van 19.00 - 20.00 uur, en zondag van 20.00 - 22.00 uur. tel. 01600 - 22341. BEZORGKLACHTEN Zeeuwseh-Vlaanderen: tel. 01140-3751. Midden-Zeeland 01100- 4944 REDACTIE Chef Zeeuwse redactie S C. Augustijn, kantoor Nieuwst raat 9, Terneuzen, tel 01150 7920, privé Lorentzlaan 50, Terneuzen, tel 01150 - 5745; algemeen redacteur Zeeland drs. J. Bouwmans, kantoor Klokstraat 1, Goes, tel 01100 - 8030. privé ZuidvUet- straat 53, Goes, tel. 01100-8138; redacteur Midden-Zeeland: G. van Berkel, kantooi Klokstraat 1, Goes, tel 01100 - 8030, privé Voorburcht 37, Kapelle tel 01102 2320; redacteur voor Terneu zen en Kanaalzone P. de Schipper kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel 01150 - 7920 privé Noordstraat 45 Hoek, tel. 01154 - 1556, redacteur voor Oost-Zeeuwseh-Vlaanderen H. Postma, kantoor Steenstraat 14, Hulst, tel 01140 - 3751. privé Walmolenstraat 12, Hulst. tel. 01140 4159 Redacteur voor West-Zeeuwseh-Vlaanderen: R. van der Helm, Melkweg 40, Oostburg, Del 01170 3370; foto-journalist voor Zeeland C. J de Boer kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, teL 01150 7920. privé Langs de Kreek 56, Terneuzen, tel. 01150- 3137, sportredactie Zeeland A. Koomen. Troelstralaan 8, AxeL tel. 01155 2594. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland: W. Hendriks, tel 01140 - 3751. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland C. Menu. teL 01100 - 4316.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 5