rtenties iniet izien. PLATJOUW START MET KRAPPE ZEGE FREDDY MMTENS 1EMT WRAAK otoen Lotto Budisic blijft bij MC tiBURtREVE Of HAD HEM LIEF REEDVI1B ioy Schuiten: Ik zal dit aar wel Sla. I moeten afzien NISTES RMANN L A 3ra< ZEGE B4R0MIIELL1 Uw beste wonen begint bif !DERS AND N.V. >hr. Boddaert). z O z huwelijken i advertentie Danku sport IIHMM Ol. Spelen blijven in Montreal NEDERLAAG BETTY STÖVE Betovering,hartstocht en tragiek in een aangrijpende liefdesverhouding. 14,90 Logisch Handicap 62 - AXEL Bewijzen door Jean Nelissen Vertrouwen Aandacht Luxe EENS KIJKEN )NTDEK ONZE CIALITEITEN ce indiensttreding: \N ïg vrij augue- HUUR voor weekends of kantie 'n caravan aan de van Walcheren. Dicht bij d en strand. Tel. 01X96-12970, 18.00 uur. vakantie diversen >EN? KOENEN CARAVANS! rom? Alleenverkoop in Nederland i sieve stacaravan tegen een betaalb eigen import. Kom rustig kijkeo fans vanaf f 750,- Alle caravanonde ïr tegen de laagste prijzen. Showi 01640-37446 of 36063 Ook op car zie wegwijzer op het veil prijzen bij I^RAVANCENTRUM, HOEVEN de goedkoopste kwaliteitskeuze, I f 5095,—, Astral V.a. f 8995,—, AT f 12.895,— Toledo van f 7995,- i ers. v.a. f 2995,Bergland v.a. f 4 1. 1 km van ingang Bosbad van 9.00 tot 18.00 uur. vNCIERING OCCASIONS IRVICE - VOORTENTEN ETC. I Yama- met Spar- Tel. Bohè- aortent. 3 seiz. Idelburg PARAD1SO de snelste vouwwagen reld in 3 seconden hebben ook sta- en vans. o.a. Karaat, Fendt, en Chateauldealer car Olmen veld, Gapingseweg rooskerke, Walcheren. 01189-1285, b.g.g. 01106-148 ter i klaar. I |KING GEZOCHT ge en betrouwbare manier vla I qt persoonlijke huweüjksbemtódtï )R GRATIS BOEKJE 4TRUM EUROPA everwijk teletoall 02S10-2S720. BARONIELAAN 275. BREDA )N 01600 56242 rip voor lijksbe 122 Men 53 poosen- 01650- AI.I.EENST. HEER 28 ja scheiden z.k.m. nette Kinderen geen bezwaar I liefst met foto. RK58987C. fswaar- Begin GEVRAAGD ALLEENST-, ven 50 j. voor gezellig dug Brieven onder no. TK bur. v.d. blad. 1 pubtlkitfe van het Centraal Bureau f voor Courantenpubliciteit I •VRIJDAG 21 FEBRUARI 1975 (Van onze sportredactie) LA LINEA DE LA CON- CEPCION - Freddy Maertens heeft in de vijfde etappe wraak genomen voor de vernederin gen die hem in de drie vorige etappes waren aangedaan. De Belg, die in de tweede etappe werd gedeklasseerd en op voet van oorlog verkeert met het hele rennersveld van de Ronde van Andalusië, was vanaf de start in Cadiz voorin te vinden en hij sprong bij de geringste kans van zijn concurrenten weg- Maertens was er ook de oorzaak van dat er in het ren nersveld een definitieve schei ding tot stand werd gebracht lussen de sterken en de zwak ken. Jan Raas, Schuiten en Thu- rau (de succesvolle Duitser in de ploeg van Peter Post - hij is pas 20 jaar en wordt door Post als een formidabel talent ge zien de Schuiten er op diverse cols heeft afgereden), zaten aan de finish in de groep van 30 man die na de acties van Maertens uiteindelijk over bleven. Maertens sprong in Puerto del Cabrito weg en nam 200 meter. Op dat moment reed Ocana lek en dat inspireerde de rest van het veld ook tot grote activiteit. In de jacht die toen volgde, sneuvelden vele kleintjes, maar niet Ocana. Want de Spanjaard, die ge zworen heeft dit seizoen wraak te nemen op Merckx, kwam alsnog bij de groep van 30 man die tot de finish bijeen bleef. Maertens was uiteinde lijk de sterkste in de spurt. De uitslag van de vijfde etappe is: 1 Freddy Maertens BeL 144 km. van Cadiz naar La Linea de la Concepcion in 3 uur 34 minuten en 41 seconden (met tijdsvergoeding 3.34.11). 2 Nistal (Spa) 3.34.41 (met tijdsvergoeding 3.34.26). 3 Peelman (Bel) 3.34.41, 4 Viejo (Spa), 5 Perurena (Spa) en ver volgens een groep van 25 man met Raas, Schuiten en Bracke in dezelfde tijd als Peelman. Het algemeen klassement na vijf ritten is: 1 Maertens 15 uur 26 minuten en 35 seconden, 2 Perurena 15.26.35, 3 Schuiten 15.27.09, 4 Raas 15.27.20, 5 Viejo 15.29.39, 6 Thurau (W.- Dl) 15.27.41. (Van onze sportredactie) WILDERVANK - Theo Platjouw, de Zeeuw die verleden jaar zo verrassend sterk debuteerde in de hoogste klasse van de Nederlandse Biljartbond, heeft gisteren veel moeite ge had om de onbekende Joop Boelens uit Wildervank te be dwingen. Boelens, die voor het thuisfront speelde, maakte het Platjouw - nu een van de favorieten voor de libretitel in de ereklasse - erg moeilijk. Uiteindelijk bleek de man uit Axel toch over de meeste kwali teiten te beschikken. Met 500 tegen 404 wist hij de partij in zijn voordeel te beslissen. Maar het gemiddelde van Platjouw was niet al te denderend: want hij had voor zijn partij acht be urten nodig, de meeste van alle deelnemers. Van deze deelne mers viel vooral Henk van de DEN HAAG (ANP) - Zowel de toto als de lotto van de afgelopen week heeft geen winnaar opge leverd. De bedragen, die voor de eerste prijs waren bestemd, zijn verdeeld over de andere prijzen en gedeeltelijke gereserveerd voor de jackpot van de volgende week Lotto no. 7 Aantal deelnemers 1.079.722 Bruto inleg: 4.145 032,- Prijzenbedrag: f 2.150.282,- le prijs: geen winnaars, het be dragvan de le prijs wordt in ge lijke delen verdeeld over de 2e tot en met de 5e prijs van deze week en de jackpot voor vol gende week. 2e prijs: 6 winnaars, die elk bruto 61.831,- ontvangen; 3e prijs: 243 winnaars, die elk bruto 1.931,- ontvangen; 4e prijs: 12.820 winnaars, die elk f 44,- ontvangen; 5e prijs J t "V J" »JU' 18.605 winnaars, die elk per ko lom 30,- ontvangen. Toto no. 7 Aantal deelnemers: 281.024 Bruto inleg: 773.299,- Prijzenbedrag: f 367.317,- le prijs: geen winnaars, het be drag van de le prijs wordt in ge lijke delen verdeeld over de 2e en de 3e prijs van deze week en de jackpot voor volgende week. 2e prijs: 15 winnaars, die elk bruto 9.386,- ontvangen. 3e prijs: 181 winnaars, die elk per kolom 980,- ontvangen. Jackpot voor de lotto van a.s. zondag (no. 8) 174.100,-. Jackpot voor de toto van a.s. zondag (no. 8) 48.975,-. LAUSANNE - Het interna tionaal Olympisch Comité (IOC) heeft donderdagavond defini tief bekend gemaakt dat de Olympische Spelen van 1976 zoals gepland in Montreal ge houden zullen worden, en aal slechts geringe wijzigingen in de oorspronkelijk plannen zullen worden aangebracht. Het IOC-bestuur stelde don derdag het organiserend comité van de spelen gedurende vijf uur vragen over de snel gestegen kosten en de stakingen die ertoe hebben geleid dat men met het programma voor de aanleg van de olympische faciliteiten en kele maanden op het schema is achtergeraakt. Naderhand verklaarde Lord Killanin, de voorzitter van het IOC, op een persconferentie: „op grond van wat ons vandaag is voorgelegd, en met de steun en de goede wil van de mensen van Quebec en Montreal, lijdt het voor mij geen twijfel dat de Olympische gebouwen ruim op tijd gereed zullen zijn." „Ik kan met absolute zeker heid en uit naam van het gehele bestuur zeggen dat, afgezien van overmacht, de Olympische Spe len in Montreal op 17 juli 1976 zullen beginnen, aldus Killa nin. Toen een verslaggever vroeg wat hij precies met overmacht bedoelde, zei Killanin: „Wel, we konden bijvoorbeeld niets doen om de Olympische Spelen in 1940 en 1944 te redden." Ook de berichten als zouden de spelen in omvang worden te ruggebracht, of wellicht elders worden gehouden, werden door alle betrokkenen tegengespro ken. IJSHOCKEY - Bondscoach Bob Jastremski heeft de tweede doelman van Tilburg Trappers Jiri Bulejcik aangewezen als re servedoelman voor het B-wereldkampioenschap in Sapporo. Harry van Bilzen (IJ.H.C. Houtrust) is afgevallen Eerste doelman in Sapporo is de eerste doelman van Tilburg Trappers Gary Goebel. Kruisweg uit Wezep op. In zijn partij tegen Nico Dofferhof uit Leiden kwam hij maar eenmaal aan stoot maar toen was het ook goed raak. De man uit Wezep scoorde de vijfhonderd caram boles in één ruk en plaatste zich door deze prestatie aan de kop van het klassement. De grote afwezige in het toernooi in Wil dervank is uiteraard Chris van der Smissen uit St.-Willebrord die van zijn militaire superieu ren geen verlof kreeg voor het toernooi. De uitslagen van de eerste ronde zijn: Henk van de Kruisweg (Wezep) 500 1 500 500.00 Nico Dofferhof (Leiden) 198 1 198 108.00 Chris Nobels (Haarlem) 500 5 269 100.00 Ben Velthuis (Oldenzaal) 500 5 359 100.00 Piet Vet (Berkhout) 500 7 349 71.42 Jos Bongers (Nijmegen) 426 7 400 60.85 Theo Platjouw (Axel) 500 8 237 62.50 Joop Boelens (Wildervank) 404 8 173 50.50 Theo Platjouw: zege in eerste ronde. Pele heeft woensdag in Sao Paulo verklaard dat hij een aan tal wedstrijden voor zijn club Santos zal gaan spelen. De Bra ziliaanse wondervoetballer, die zich inmiddels uit de actieve wedstrijdsport had terugge trokken, zei dat zijn club een aanbieding had ontvangen voor een toernee door Europa, Azië en Afrika. De Columbiaanse voetbal bond heeft Blagoje Vidinic als bondscoach gecontracteerd. De nu 41-jarige Joegoslavische trainer bracht in 1974 Zaïre naar de eindronde van het we reldkampioenschap, vier jaar eerder kwam Marokko onder Vidinic bij de laatste zestien. (Van onze sportredactie) BREDA - NAC zal binnen en kele dagen ook over de Joegos laaf Nikola Budisic kunnen be schikken. Budisic, die reeds en kele dagen mei NAC meetraint en afgelopen woensdag in Raamsdonksveer met Jong NAC een wedstrijd tegen Veerse Boys speelde heeft een gunstige in druk achtergelaten. Het is de DETROIT - Twee partijen op één dag zijn iets teveel geweest voor Betty Stöve. Bij het Virgi nia Slimtoernooi in Detroit won zij woensdag eerst met 7-5, 6-3 van de Amerikaanse Kathy Kuykcndall. Daarna verloor zij echter met 7-6, 3-6, 1-6 van de Fran^aise Francoise Durr. Betty bracht De „Tiebreaker" van de eerste set met 5-2 op haar naam. De nummers één en twee van het toernooi handhaafden zich met vrijwel gelijkluidende scores. De als eerste geplaatste Evonne Goolagong zegevierde met 6-3, 6-4 over Lesley Hunt, Margaret Court won met 6-4, 6-3 van de Zuidafrikaanse liana Kloss. Overige uitslagen: Olga Moro- zova (Rusland) - Bridget Cuy- pers (Za) 4-6, 6-4, 6-4. Raquel Giscafre (Arg) - Marita Redondo (VS) 7-5,7-5. Marcie Louis (VS) Jenet Newberry (VS) 6-3, 6-4. bedoeling dat NAC de Joegos laaf voorlopig tot 15 mei in dienst zal nemen. Per telex zal getracht worden om met de Joegoslavische voetbalbond zo spoedig moge lijk tot een overeenkomst te ko men. Wellicht zal dat in de loop van deze week nog gerealiseerd kunnen worden. Trainer Jo Jan sen: „Het NAC-bestuur heeft gezegd dat alles binnenkort ge regeld zal zijn. Budisic zou dan eventueel zondag kunnen mees pelen. Natuurlijk is het moeilijk om een speler tijdens enkele trainingen en een wedstrijdje te testen. Maar hij lijkt me een goede voetballer. Hij heeft lengte en raakt met vlug in paniek. Het is een rustige speler, die ook over de nodige fysieke kracht be schikt. Alleen zal hij nog wat tijd nodig hebben om te acclima tiseren. Hij heeft in Griekenland gespeeld en daar is het wel wat warmer. Maar dat zal wel niet al teveel problemen opleveren. We zullen dan na 15 mei moeten be kijken wat er gaat gebeuren". VOETBAL - Arsenal heeft woensdagavond na 210 minuten voetbal de kwartfinales bereikt van het toernooi om. de F.A. Cu p. Ook de overgespeelde wed strijd tegen Leicester City ein digde zonder dat er werd ge doelpunt. In de verlenging scoorde Arsenal het enige doel punt. De Londenaren komen in de volgende ronde uit tegen West Ham United. LAIQUEGLIA - De Italiaan Gibi Baronchelli is donderdag winnaar geworden van de Lai- gueglia Trophy, die voor de 22e maal is verreden. Hij legde de 173 kilometer af in vier uur, 26 minuten, hetgeen een gemid delde snelheid van bijna 39,5 ki lometer betekent. De uitslag is: 1. Giambattista Baronchelli (Ita.) 4.26; 2. Chris tian de Buysschere (Bel.) op 58 seconden; ij. Roger de Vlae- minck (Bel.) op 1.37; 4. Franco Bitossi (lta); 5. Aldo Parecchini (Ita 6 Vittorioa Salm (Ita.); 7. Tony Houbrechts (Bel.); 8. Italo Zilioli (lta); 9. Luigi Perletto (lta.); 10. Willy de Geest (Bel.) allen in dezelfde tijd als De Vlaeminck. DEN HAAG (ANP) - De Tweede Kamer heeft donder dagmiddag zich formeel ak koord verklaard met de samen stelling van het Nederlandse ijshockeytcam dat op 11 maart voor het toernooi om het we reldkampioenschap in de B-groep vertrekt naar Sapporo in Japan. De kamer deed het door een wetsontwerp aan te nemen met de naturalisatiea an vraag van de vroegere Tsjechen Jiri Anton, Jiri Bulecjik, Vaclav Tuma en Mirek Vosatko. Het viertal krijgt Nederlandse paspoorten. Anton en Bulecjik zijn geselec teerd voor de nationale ploeg, Vosatko is reserve. ADVERTENTIE, S'-"' W. bij elke boekhandel HOCKEY - De spelers van de Indiase hockeyselectie hebben gedreigd hun activiteiten te sta ken als zij niet binnen drie da gen mogen afreizen naar Malei sië, waarop 1 maart het toernooi om de wereldbeker begint. ADVERTENTIE Nederlands grootste woninginrichting 18000 m1 kijkplezier 3000 meubel- en woningtextiel- kollektles Rotterdam, Binnenwegplein, 010-141800 Amsterdam, Stadhouderskade 3, 020-160491 Hilversum, Leeuwenstraat 45/47, 02150- 14565 Tilburg, Spoorlaan 340, 013-422326 Venlo, Koninginneplein 46. 077* 16616 VRIJ TOEGANG, elke werkdag, óók zaterdags, van 9 tot 17 uur 30. Op koopavonden tot 21 uur. 's Maandags gesloten. Bloemmahonie slaapkamer in zeer sfeervolle uitvoering. Grote 4-deurskast, litsjumeaux en 2 royale nachtkastjes met laden en open vakken Toilettafel met houten lijstspiegel 490.- FUENGDtOLA - Peter Post wil van zijn Tl Raleigh-ploeg een modelé quipe maken. De renners hebben twee verschillende trainingspakken en voor de diners een keurig donker blauw kostuum met em bleem. Voor de wedstrijden zijn zij verplicht overhemd en stropdas te dragen, na de wedstrijden is het dragen van een coltrui toegestaan. Post: „De volgende stap is een ochtendjas. Zo bouw ik verder, want ik wil dat ze er uitzien als gentlemen". zo maar hun kansen op. De Zeeuw Jan Raas zegt: „Ik wil wei voor Schuiten rijden, maar dan moet hij eerst bewijzen dat hij beter is dan ik". Schuiten: „Logisch dat die jongens er zo over denken. Jan Raas en vooral Aad van den Hoek waren als amateur nauwe lijks minder. Als ik won was Van den Hoek dikwijls tweede, ook in tijdritten. Zij willen hun ei gen kans grijpen, ik kan me dit §oed voorstellen". Aan de paanse kust is er de laatste da gen letterlijk gesleuteld aan de toekomst van ae vedette Schui ten. Vertelt Peter Post: „Roy zat op zijn fiets als een baanrenner, veel te ver achter de trapas. Hij duwde als het ware de pedalen naar voren. In zo'n positie kom je geen berg op". En omdat de grootste onzekerheid in Schui- tens klimkwaliteiten ligt, ging er geen dag voorbij of er werd aan de fiets van Schuiten gesleu teld. Het zadel naar voren en omhoog, een andere stuurpen. Post: „Wij zijn Roy aan het om vormen, hij moet toch met de be ste klimmers mee omhoog kun nen" Pessimisten beweren dat Schuiten een handicap heeft om een grote wegrenner te worden, hij is te zwaar, hij heeft te zware dijbenen en een te dik achter werk. „Ik vind bergop rijden las- fig", zegt Schuiten, die 77 kilo De debutanten van de wielerploeg Tl Raleigh. Zij scharen zich nog niet direct achter vedette Roy Schuiten. Op de foto links naar rechts: Thurau, Jan Raas, Aad van der Hoek en Bert Pronk. Foto Tony Strouken) (Van onze speciale verslaggever) FUENGIROLA - In mei van het vorig jaar keek Roy Schuiten haar voor het eerst in de blauwe ogen. Zij zat als „Miss England" aan tafel bij het banket dat na afloop van de Ronde van Engeland werd gegeven. Schuiten had de „Milkrace" gewonnen en die avond veroverde hij ook „Miss Engeland", hoewel dit een goedbewaard geheim bleef. Want het paste (nog) niet in het beeld van de car rière van de renner die het v'orig jaar zoveel opzien karde. In alle stilte ging Roy nit Zandvoort op bezoek bij de welgestelde ouders van Jijn „Miss". Zij heet Helen Richardson en woont dicht bij de Schotse grens. De „Miss" zelf kwam op bezoek bij de moeder v»n Rnv >- Zandvoort. Daarna namen zij afscheid, want Roy Schui ten moet dit seizoen zijn pas- verworven faam waarmaken en in die rush naar roem is voorlopig geen plaats voor de liefde. „Ik zie Helen een halfjaar niet", zegt Schuiten in Fuengirola, „het kan niet, voor mij zijn deze maanden te belangrijk". Hij weet beter dan wie ook dat hij dit jaar de man is op wie de gro ten in het peloton jacht maken. Schuiten heeft teveel publiciteit weggehaald, dit accepteren de „arrivés", in het métier niet. Tij dens baanwedstrijden in Ant werpen werd Roy een paar we ken geleden door de Belgische televisie geïnterviewd. Roger de Vlaeminck reed voorbij en riep naar de commentator: „Hé, wij bestaan ook nog.". Het is een publiek geheim dat De Vlae minck aan zijn ploegmakker Willv de Geest opdracht heeft gegeven uitsluitend op het wiel n e- T-iirton kleine De Geest heeft een derge lijke opdracht twee jaar geleden met succes uitgevoerd tegen Ed die Merckx. Hij klitte als een terriër aan diens achterwiel en Merckx werd er danig nerveus door. Schuiten weet wat hem te wachten staat. „Ik heb eigenlijk nog nooit afgezien", zegt hij aan de Costa del Sol, „maar het zal erdit jaar wel van komen". Daar is niet alleen de concurrentie, die hem (figuurlijk) naar het le ven zal staan, maar daar zijn ook sommige ploegmakkers wier vertrouwen hij moet winnen, eer zij hem definitief als kopman aanvaarden. Met de oudere ren ners van Raleigh zijn er geen problemen. Ferdinand Bracke, Tino Tabak en Theo van der Leeuw hebben zich pal achter Schuiten opgesteld. Maar de nieuwelingen, die vol ambitie nrof ziin geworden offeren niet dan levend boven en later huilde hij op zijn kamer. Maar Merckx leerde snel bij en twee jaar later vloog hij over de cols. Waarom zou net mij dan ook niet zo kun nen vergaan?". Toch moet de druk, waaraan Schuiten bloot staat, erg groot zijn. Aad van den Hoek zegt: „Ik zou niet graag in zijn schoenen staan. Roy heeft niets kunnen opbou wen. Hij werd prof en binnen twee maanden stond hij aan de top. Dan kan het alleen nog maar minder worden als je een beetje tegenslag hebt en ze op je wiel gaan rijden". weegt, „maar het is te leren Ferdinand Bracke heeft mij ver teld dat Merckx in zijn eerste bergetappe in de Midi Libre op 15 minuten achterstand werd gefietst. Hij kwam meer dood Aan de Costa del Sol waar de Raleigh-renners in het schitte rende hotel Las Piramides lo geerden, heeft Peter Post het vertrouwen in Schuiten niet ver loren. Ook niet toen de Raleigh-ploeg op een dag naar b< het hoog in de bergen gelegen dorpje Michas klom en tijdens die klim de jonge, Duitse debu- betere indruk maakte dan Schuiten. „Ik zeg niet dat Roy bergop een Zoetemelk is", ver telt Post, „maar hij is sterk en fezond, hij heeft klasse en hij an op elk terrein tot de uitblin kers gaan behoren". Schuiten heeft eind vorig sei zoen door zijn grandioze presta ties mogelijk het voortbestaan van de Raleigh-ploeg gered. TI Raleigh begon in december 1973 zeer ambitieus Bij de oprichting van de ploeg verklaarde Post: „Binnen enkele jaren moeten wij de grootste en beste equipe van Europa hebben". Sindsdien is er wel het een en ander gebe urd In Engeland ontstond een ernstige economische crisis, die de industriëlen kopschuw maakte en de devaluatie van het pond kostte Post 20% van zijn budget. Toen overspoelde, juist in die kritieke situatie, een golf van publiciteit Schuiten en dus ook Tl Raleigh, zij bracht weer zekerheid Post heeft dus veel aan Schuiten te danken, zoals Schuiten veel aan Post te dan ken heeft. „En toch", zegt Post op die wondermooie avond in Fuengirola, „toch begeleid ik Schuiten kritisch. Ik ben geen blind paard, ik signaleer fouten, wie ze ook maakt. Ik heb vast gesteld dat Roy nog meer met zijn beroep bezig zou kunnen zijn. Hij is een goeie jongen, maar niet gemakkelijk, hij heeft vee! aandacht nodig. Weet je dat hij in het begin bang voor mij was?". „Soms zegt Roy tegen mij: Wat ben je hard voor me! En dan antwoord ik: Ik ben hard omdat je het verkeerd doet, je wilt toch wielrenner worden? Die jongens krijgen tegenwoordig alles wat hun hart begeert. Kijk hier eens rond. Ze logeren in een eerste klashotel, als ze uit hun raam kijken zien ze de zee, de bergen. Het eten is goed, ze kunnen ge nieten van de zon en van de rust. Alles wordt voor ze betaald Dat moet de renners toch tot naden ken stemmen. Wij zitten hier in luxe en andere jongens staan er- fens in een fabriek aan de raaibank. Mag ik dan hoge ei sen stellen?". „Ik zou nog fanatieker moeten zijn?". Roy Schuiten trekt een rimpel in zijn voorhoofd. „Wat heet fanatiek? Ik kan veel voor mijn beroep opbrengen. Ik train goed, verzorg me goed, ga op tijd naar bed. Wat moet ik dan nog meer doen? Praten? Ik ben geen groepsmens. Ik zit liever alleen of met een paar vrienden bij el kaar. Dan voel ik mij het best. Ik wil gaan trainen als ik zin heb om te trainen, mijn eigen leven leiden. Misschien dat ik in dit opzicht moeilijk ben Maar ach, het doeter allemaal niet veel toe, want de uitslagen bepalen toch wie je bent. Ze zoeken al jaren naar een figuur die Merckx gaat kloppen. Toen ik dietijdritten won dachten ze misschien is hij die man Dan tillen ze je omhoog en plaatsen je boven op een be rgtop En ik moet maar zien dat ik er nipf afvn>

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 17