Veel boeren in Zuidwesthoek hebben nog geen bouwplan WAARSCHUWING TEGEN BESTRIJDINGSMIDDELEN Straat vernoemd naar oud burgemeester A. F. J. Aernouts NAWEEËN MISLUKTE OOGST 1974 Gesprek over woon wagenkamp Ontevredenheid over prijzen itslagen in hietingen VERJAARDAGSGESCHENK SLUIS Rechtbank behandelt aanvaring Zeelandbrug De Steltkluut had excursie stad streek Hwsg' wiiiiw stimorol kauwgom de smaak is raak Aanbesteding Vrij zacht Waardering Acties 55 Oude oogst Van der Stee Zuiddorpe DINSDAG 18 FEBRUARI 1975 nite itiek BOEREN KOMEN orden WEER IN ACTIE ilaggevers) van de oudervereniging ij a een verklaring in felle iing van het schoolbestuur, ir denken? Is het onwil ïsen uit de oudervereniging iritek niet in hun systeem? ouderoomité wil", 7Jj het oudercomité, tt oudercomité noemt het invaardbaar, dat „toelaten onze vertegenwoordigers «hartig wordt weggewuifd een tijdstip, waarop de wbouw van de Aloysius- ol is gerealiseerd". Het jrcomité wijst erop dat de cesane katholieke school. „reeds met meer dan ge- e nadruk heeft .geadvi- d onze vertegenwoordigers het schoolbestuur te aaxi- •den". „Rond deze princi- kwestie draait alles nu jaar. Het zou huichelach- >iijn om de oorzaak van de nstellirtg te verschuiven persoonlijke antipathie- zo stelt het oudercomité er. et dit laatste doelt het ou- :omité vooral op de kritiek het schoolbestuur, die zich aatste tijd heeft toegespitst mevrouw J. Neve. Zoals eld heeft het oudercomité aigelopen zaterdag on- je 1 zinnig achter mevrouw opgesteld. (ADVERTENTIE) n een onzer verslaggevers) RAADW Aan de zater- ichieting, gehouden in café de Caluwé, deden dertig itters mee. De uitslagen: vogel: A. Matbijssen uit eerste zij vogel: F. de uit Hulst, tweede zijvogel: e Cauwer uit Hulst, mees- Kleine vogels (4 stuks): J. poster uit Graauw. ENGSTDIJK Aan de renscbieting, die op twee oen werd gehouden in café an Dijk, deden 27 schut- mee. De uitslagen: hoge el: R. van Esbroeck uit swaarde, eerste vogel: A u uit Lamswaarde, tweede >gel: P. Pauwels uit Groe- ijk- Uitslagen op wip 2: vogel: A. de Bakker uit gstdijk, eerste zijvotgel: H. Waterschoot uit Hengst- tweede zij vogel: E. Pau- uit Groenendijk, extra vogel: A. Mahu uit swaarde, kleurenprijs: wels uit Axel. .OOSTERZANDE Aan aterdagschieting van Con- a Nova, gehouden op wippen in de zaal van De Groene Molen, deden j butters mee. De uitslagen vip 1: hoge vogel: A. van en uit Ossenisse, eerste gel: F. Pieters uit KJoos- nde, tweede zijvogel: l uit Kloosterzande, extra vogel: J. Hoop uit Kioos- nde, meeste vogels (4 P. de Waal uit Groe- ijk. Uitslagen op wip 2 vogel: G. van Goethem oordstraat, eerste zijvo- A. Remijn uit Ossenisse de zijvogel: E. de Waal lengstdijk, extra hoge vo- J. de Kort uit Groenen- meeste kleine vogels: R- ick uit Kloosterzande (4 5). LOOSTERZANDE Aan zondagsschieting op twee >en, die Concordia Nova in De Groene Molen hield, >n 55 schutters deel. De agen op wip 1: hoge vo- J. Oosting uit Axel, eerste >gel: G- Pauwels uit Groe- lijk, tweede zij vogel: J» inig uit Axel, meeste klei- 'ogels: (4 stuks) P. Pau- uit Groenendijk. Uitsla- op wip 2: hoge vogel: Th. Iman uit Groenendijk e zij vogel: Th. de Kort 1: J. Pardon uit Noord- it, meeste kleine vogels (4 s): J. der Weduwe uit nendijk. LMSWAARDE Aan de agsschieting op twee wip* gehouden door sociëteit 7rede in café R. Heijens. n 59 schutters mee. De igep op wip 1: hoge vogel erste zij vogel: P. Claes- uit Lamswaarde, tweede gel: W. Pauwels uit Axel, hoge vogel: Th. van hem uit Lamswaarde, «te vogels (7 stuks): Leemput uit Lamswaarde- asen op wip 2: hoge vo- Hendrickx uit Lam?- de. eerste zij vogel: p* mus »*»t Rosehkapelle' le ziivo«|c«l: P. Stevens vnt T»n«teeiï. extra hoge A Mahu uit Lamswaaf' ee«to vogels (4 stuks)- Vent zier uit Bosohkap*'" l (Van een onzer verslaggevers) SLUIS/A ARDENBURG Gisteren vierde oud-burge meester A. F. J. Aernouts van Sluis zqn 90ste verjaardag. Een dag, die behalve voor zqn familie, ook niet onopge merkt voorbij ging aan het huidige gemeentebestuur van Sluis (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG Gisteren heeft in Oostburg de aanbeste ding plaats gevonden van circa 1300 meter dijkverzwaring tussen de Paulinahaven u. Biervliet em de Wevelswaal- dijk. De werken worden uit gevoerd In opdracht van het waterschap Het Vrije van Sluis- Als hoogste inschrijver kwam uit de bus Leenhouts. Aannemingsbedrijven, Sluis mei twee miljoen negennon- aerdvijftigduizend gulden. Laagste Inschrijver was van Oord, Utrecht met 1 miljoen negentionderdtachtigduizend gulden. Vooruitzichten voor woens dag en donderdag, opgesteld door het KNMI op maandag om 18.00 uur: Perioden met regen en vrij zacht. Weers vooruitzichten in cijfers ge middeld over Nederland. Voor woensdag: aantal uren zon: 0 tot 5, min. temp. om streeks 5 graden, max. temp. omstreeks 8 graden, kans op een droge periode van min stens 12 uur: 50 procent, kans op een geheel droog etmaal: 20 procent. Voor donderdag: aantal uren zon: 0 tot 5, min. temp. om streeks 5 graden, max. temp. omstreeks 9 graden, kans op een droge periode van min stens 12 uur: 60 procent, kans op een geheel droog etmaal: 30 procent. waterstanden DEN HAAG De water hoogten van maandagmorgen, meegedeeld door rijkswater staat: Konstanz 295 -2, Rhein- felden 216 -1. Plittersdorf 366 -15. Maxau 428 -14. Plochin- gen 161 -4. Mannheim 275 -7. Steinbach 168 -10. Mainz 310 - Bingen 177 -7. Kaub 226 -9. Trier 314 -25, Koblenz 253 2, Keulen 239, -5, Rhunort 404 -4. Lobith 1032 -,8 Pannerdiense Kap 998 -6, Nijmegen 831 -8. IJsselkop 897 -8, Eefde IJssel 450 -10, Deventer 322 -13. Ka- terveer SpooldersLuis 61 -7, Monsin 5460 -14, Borgharen 3994 plius 4, Belfeld 1184 -3. wave beneden de sluis 521 onveranderd. De minste wa terdiepten in de vaargeul, he den vermeld op de waarschu wingsborden, zijn in centime ters: IJsselkop-Driel 300 Driel- Amerongen 275 en Ketel diep 300. Morgen, woensdag 19 februari B^gen op Zoom 8.23 Hansweert 7.47 en 20.21 Terneuzen 7.13 en 19.49 vhssingen 6.46 en 19 22 "emeldinge 8.14 en 20.50 Loco-burgemeester J. Du Fossé vergezeld van wethou der F. Cuelenaere en een af vaardiging van het gemeente- personeel, maakten gistermor gen hun opwachting in het bejaarden tehuis Coensdike, waar de heer en mevrouw Aernouts genieten van een welverdiende rust. De heer Du Fossé kwam niet met lege handien. Na mens de gemeente Sluis stelde hij de jarige in kennis van een raadsbesluit waarbij het gedeelte van de voormalige Rijksweg Sluis-Draaibrug van af heden genoemd zal worden de „Burgemeester Aernouts- weg". De jarige, die nog met be langstelling het wel en wee van west-Zw. Vlaanderen volgt, toonde zich zeer ver heugd met deze mededeling, evenals zijn echtgenote die door de heer Du Fossé in de bloemetjes werd gezet. De heer Aernouts is van 1938 tot 1950 de moeilijkste en meest bewogen periode burgemeester geweest van Sluis. Huisvesting van Duitse joden, de mobilisatie en door trekkende leigers in het begin van de oorlog, de vier harde bezettingsjaren en uiteindelijk de algehele vernietiging van Sluis hebben van zijn be stuurskracht het uiterste ge vergd. Met name tijdens de beschieting van Sluis heeft de heer Aernouts zich met gevaar voor eigen leven, ingezet voor zijn gemeente. Zijn ambtsperiode na de oorlog heeft voornamelijk ge staan in het teken van de voorbereiding van de weder opbouw van Sluis, die bij zijn aftreden al zover gevorderd was, dat in een vrij kort tijds bestek de herbouw afgerond kon worden. „Gezien het vorenstaande menen wij dat het aanbeveling verdient, als dankbetuiging en eerbewijs, dat de naam „Bur gemeester Aernouts" blijft voortleven in Sluis", aldus het college van b. en w in zijn voorstel tot naamgeving van de betrokken weg. Deze weg is hiervoor uitgekozen, omdat in de omgeving hiervan de familie Aernouts succesvolle paardenfokkerijen heeft ge had. (Van een onzer verslaggevers) GOES Er moet ernstig rekening worden gehouden met hernieuwde protestacties van de Nederlandse boeren naar aanleiding van de recente voorstellen in Brussel tot verhoging van de Nederlandse prijzen voor landbouwpro- dukten. Alles zal afhangen van de bespreking die de voorzitters van de drie landbouworganisaties vandaag (dinsdag) in Den Haag zullen hebben met minister Van der Stee. Woens dag zullen de centrale landbouworganisaties met elkaar uitgebreid overleg plegen over hun gemeenschappelijk standpunt ten aanzien van de Brusselse prijsvoorstellen. Men zal dan zo nauwkeurig mogebjk uitrekenen wat de voor Nederland voorgestelde prijsverhoging van gemiddeld negen procent in centen zal betekenen voor de Nederlandse boer. In het gezamenlijk beraad van de drie landelijke land bouworganisaties zullHen tevens de suggesties over eventueel te voeren protestacties onder de loep wonden genomen. „Het zit er ddlk in diat er weer acties oip grote schaal gevoerd zullen (Van onze correspondent) MIDDELBURG Vrijdag zal de rechtbank in Middel burg de aanvaring van de Zeelandbrug behandelen. Zoals bekend beschadigde de drij vende bfk „Taklift I" op 9 mei van het vorig jaar de Zeelandbrug Een van de ophaalbare ge deeltes werd toen zo zwaar beschadigd dat de brug voor het verkeer gesloten moest worden. Vrijdag moet de kapi tein van de Taklift I en die van de sleepboot Tonijn de heren E. Frowein en D. J. Moesker, beiden uit Rotter dam, zich voor de rechtbank verantwoorden. Aan hen bei den is grove schuld ten laste gelegd. Volgens de dagvaardi- ging zouden zij als goede zee lieden hebben moeten weten dat er een sterke diwarsstroom onder de brug stond tijdens de ebstroom, waardoor de drij vende bok sterk verlijerde naar bakboord. Bovendien, zo staat in de dagvaardiging, hebben zij het advies van de brugwachter in de wind gesla- ge». Die adviseerde ze nl. twee uur te wachten met het passeren van de brug totdat bet stil water was geworden. De beide heren hebben dezelf de raadsman, nl. mr. P. van Blusse van Oud Alblas uit Rotterdam. KLOOSTERZANDE On geveer i>vintig leden van De Steltkluut hebben tijdens een excursie naar het vogelreser vaat D-s Putting ten zuiden van Koosterzande enorm veel vogels gezien. Ook in het ruil verkavelingsplan blijft dit ge bied als vogelreservaat be waard. De leden van De Steltkluut zagen 3000 kolganzen, smienten, dertig goudplevie- rert, dertig slobeenden, dertig bergeenden, twee bonte strandlopers en verder vogels als wulpen, kieviten e.d. worden", zei gisteren de heer G. W. Smallegianige, secretaris van de Zeeuwse CBTB, na af loop van het in Goes gehouden overleg van de drie Zeeuwse landbouworganisaties, de ZLM, NOB en CBTB. Qe besturen van de Zeeuw se landbouworganisaties zijn bijzonder teleurgesteld over de afwijzing in Brussel vam het dtooa- de Nederlandse land- bouwortgainisaties gegeven ad vies om de Nederlandse prij zen met vijftien procent te verhogen. Zoals bekend wilde minister Lardinois niet verder gaan dian negen procent. De landbouworganisaties in Zee land hebben weinig waarde ring voor de houding van landbouwminister Vam der Stee, die verklaard heelt blij te zijn met het voor Neer lood in Brussel bereikte resul taat-. CBTB-secretaris Smallegan- ge: „Wij vinden dat minister Van der Stee in Brussel te snel dloor de knieën is gegaan. Wij kunnen zijn blijdschap al lerminst delen, integendeel. Met die negen procent prijs verhoging schiet de Neder landse boer niets op. Zijn in komen zal er eerder op achter uit gaan dan beter op wor den- En die zware tol op het voortbestaan van de EEG wensen wij niet te betalen". Slecht gevallen bij de Zeeuwse landbouworganisaties is ook het standpunt van mi nister Van der Stee dat de boeren niet hoeven te rekenen op aanvullende maatregelen van de Nederlandse rege ring. „Deze harde opstelling van de minister vinden wij onge lukkig en weinig taktisch met het oog op het komende over leg in Den Haag", aldus de heer Smallegange. Met betrekking tot de te verwachten acties vain de boe ren, merkte de CBTB-secreta ris op dat deze wel moeten voldoen aan zekere voorwaar den. De acties mogen geen on wettig karakter hebben en geen hinderlijke overlast be zorgen aan medeburgers. De acties zullen echter wel zoveel mogelijk effect moeten sorte ren bij het Nederlandse pu bliek. „We mogen de goodwill die de boeren vorig jaar bij het publiek hebben gekweekt niet bederven. Blokkades van het verkeer bijvoorbeeld zullen er chit keer naar alle waarschijn lijkheid niet bij zijn. Verder dienen de acties vooral ge steund te worden dooi- alle sectoren van de Nederlandse landbouw. Aan deze solidari teit hechten wij zeer veel waarde", aldus de heer Smal legange. De 41-jarige A. de Feijter uit Cadzand. (Van een onzer verslaggevers) CADZAND Veel land bouwers in de Zuidoost hoek in het bijzonder op de zware grond in W-- Zeeuwsch-Vlaanderen zitten met hun handen in het haar. Ieder jaar in de nazomer hebben zij hun bouwplan voor het volgend oogstjaar kant en klaar. Door de mislukte oogst vo rig jaar waardoor ette lijke hectaren aardappelen in de grond zijn blijven zitten en het aanhou dende slechte weer is hier van niets terecht gekomen. Er is bijvoorbeeld bijna geen wintertarwe inge zaaid en dit gewas maakt vijftig procent van het bouwplan uit, Eén van die getroffen boe ren is de 41-jarige A. de Feijter uit Cadzand. „Winter tarwe heb ik niet kunnen inzaaien en waar nu nog de aardappels zitten kan ik niets doen. Wat ik daar eventueel op zal zaaien kan pas beslist worden ais de laatste aardappel van het land is. En er zit nog 10 hectare in". Die aardappelen moeten er uit als het niet meer gaat vriezen. „Hopelijk vriezen ze kapot, want iedere aardappel is een onkruid en je hebt er gauw 300.000 op een hectare. Ga er maar aanstaan". De alternatieven, nu op die betrokken percelen geen wintertarwe gezaaid kan worden, zijn: zomertarwe, gerst, klaver of peulvruch ten. Maar aan al deze teelten zitten nadelen. „Zomertarwe moet vroeg ingezaaid wor den, bovendien is er weinig zaaigraan. Voor gerst kunnen geen contracten met de bier brouwerijen worden afgeslo ten, want die weten bliksems goed dat er dit jaar waar schijnlijk veel gerst op de markt gaat komen die ze kunnen kopen tegen hun ei gen prijs. Met peulvruchten is het eigenlijk precies een der". Enig soelaas wordt gebo den door de suikerbieten, al is de structuur van de grond niet best. „Nee ik ben ban ger voor de naweeën van de mislukte oogst van vorig jaar dan van het verlies van die oogst op zichzelf. Dit gaat waarschijnlijk nog jaren doorwerken", zegt De Feij ter. Op korte termijn dient zich echter het aardappelpro bleem aan. „Ik ken boeren die op gronden waar de aard appels met de cultivator naar boven zijn gehaald, al vast tarwe gezaaid hebben. Ais het niet gaat vriezen komt er totaal niets op, evenmin als bieten die ge zaaid worden tussen nog niet bevroren aardappels. Het ziet er naar uit dat ik straks op een gedeelte van mijn be drijf aardappels aan het po ten ben, terwijl op een ander plekje de oude oogst gerooid wordt. Dit heb ik nog nooit van mijn leven meege maakt". Zo zegt de heer De Feijter. Volgens hem breekt spoe dig het uur der waarheid voor vele boeren aan. „Het aantal aanvragen voor de Rijksgroepering zelfstan digen „RZ" benauwt mij. De boer is altijd heel gereser veerd geweest wat zijn inko men betrof. De boeken wer den niet zo gauw opengedaan. Maar nu zijn er al voorman nen van ons die zeggen een beroep op de RZ-regeling ge daan te hebben en dat zal een sneeuwbaleffect veroor zaken". Als raadslid van de ge meente Oostburg ziet hij hier ook goed het probleem van de gemeente. „Tien procent van de RZ-uitkering komt voor rekening van de ge meente en dat zal voor ver schillende gemeenten een he le dobber worden", voorspelt hij somber. Somber is hij ook voor de „uitkomst van Brussel". „Er is met name voor ons gebied geen enkele opening gebo den. Alleen de suikerbieten bieden enig perspectief, die echter een risicoteelt in de hand zal werken met het ge volg dat wij over een paar jaar met een suikerberg zit ten. Dit is een beleid op korte termijn dat nergens op lijkt en wij boeren krijgen straks dan weer de schuld. Wij hebben altijd wel over schotten gekweekt, maar we zullen ons moeten gaan af vragen of wij niet beter te korten in de hand kunnen werken om zo een betere prijs te bewerkstelligen, want het huidige prijsbeleid lijkt nergens op", aldus deze Cadzandse boer. Gebeten is hij op Land- bouw-minister V.d. Stee. „Frankrijk staat al te trap pen om nationale maatrege len te treffen, Duitsland doet het ook al, maar V.d. Stee verklaart doodleuk voor een miljoenenpubliek op de t.v. dat hij er niet aan denkt aanvullende maatregelen te nemen omdat wij genoeg zouden hebben. Die man west niet waarover hij praat en zijn houding, die veel kwaad bloed bij de boeren heeft gezet, betekent voor ons een slechte public relati on. Alsof wij een dubbeltje vragen om een stuiver te krijgen. Zo is het echter niet meer. Wij vragen een dub beltje omdat wij een dub beltje nodig hebben. Ik ben dan ook blij dat de voorzit ter van de Zeeuwse land- bouwmaatschappij heeft verklaard dat V.d. Stee beter kan opstappen, die man snapt er werkelijk niets van", zo besluit de heer De Feijter. (Van een onzer verslaggevers) KAPELLE „De landbouwers zullen vertrouwd moeten ra ken met de maatregelen, die genomen moeten worden om de vervuiling van het oppervlaktewater tegen te gaan. Maatregelen die ons beperkingen opleggen aan het ongelimiteerd lozen van afvalwater. Een uitgebreide voorlichting hierover zal niet mogen ontbreken". Dat zei de heer J. van Over- beeke, gezworene van het dis trict Kapelle van het water schap De Brede Watering van Zuid-Beveland, tijdens de eer ste van de serie districtsverga- deringen nieuwe stijl van dit waterschap, gehouden in De Zwaan in Kapelle. Kapelle had ook de primeur van de vertoning van dia's die in de Tweede van links oud-burgemeester Aernouts tijdens de huldiging van zijn negentigste verjaardag. afgelopen maanden op ver scheidene plaatsen in Zeeland zijn gemaakt onder het motto zuiver water Zeeuwse noodzaak. De heer Van Over beeke waarschuwde tegen het overmatig gebruik door de landbouw van chemische on kruidbestrijdingsmiddelen- „Het komt heiaas herhaalde lijk voor, dat grondgebruikers de vegetatie langs de sloten totaal doodspuiten. Zij doen er goed aan zich de nodige zelf discipline op te leggen oin niet het gevaar te lopen dat een algemeen verbod van chemisch onkruid bestrijdingsmiddelen wordt ingesteld", aldus de ge zworene. Dijkgraaf D. J. Dees gaf een uitgebreide uiteenzet ting over de bestuurlijke reor ganisatie van de Zeeuwse wa terschappen als gevolg van de wet verontreiniging oppervlak tewateren en de daarmee ver band houdende financiële consequenties. De heer Dees legde er de nadruk op dat de dijkwerken rondom de Oosier- schelde de aandacht niet mo gen afleiden van de nodige dijkversterkingen langs de Westerschelde. „In tegendeel, nu de optimale veiligheid aan de noordzijde van Zuid-Beve- land voor langere tijd is u'tge- steld, voelen wil ons aan twee zijden bedreigd Daarna zullen le plannen tot verhoging en •erzwarin.g langs de Wester- «chelde met spoed tot uitvoe ring dienen te komen". De versterking van de zeedijk «an de calamiteuse Willem- Annapolder zal in juli van dit jaar worden opgeleverd, '''er- der is het streven ero; gericht begin 1976 aan te vangen met het op Deltahoogte brengen van de zeedijk ia Hansweert- West. Met ruim de helft van de eigenaren van de wonin gen, die hier zullen moeten verdwijnen, is al overeenstem ming bereikt en is de koop gesloten- Een probleem is ech ter dat voor de bewoners pas sende woonruimten beschik baar zal moeten zijn. Met de verhoging en verzwaring van de zeedijk in Borssele kan pas worden begonnen als de wa terlossing van het ai'waterings- gebied Borssele en omgeving zal zijn veilig gesteld. Hier zal een nieuw gemaal worden ge bouwd. Verwacht wordt dat begin 1976 gestart kan worden met de versterking van de zeedijk ten westen van de ha ven in Borssele. Schieting In café Cen traal werd een sehieting ge houden, waaraan door 48 schutters werd deelgenomen De uitslag hiervan was als volgt: hoogvogel plus tweede zijvogel C. Stoffels uit Ter- neuzen, eerste zijvogel A- van Hoeckx uit Wachtebeke (B), Telefooncentrale De tele fooncentrale van Zuiddorpe is een dezer dagen met tweehon derd nummers uitgebreid. Hierdoor kon een gering aan tal wachtenden van telefoon aansluiting worden voorzien. Slechts in enkele gevallen, waarbij de kabelverbinding tussen dc centrale en de wo ning ontbrak, is met het aan sluiten meer tijd gemoeid. DE raad van toezicht op de provinciale bedrijven van Noord-Holland hebben geadvi seerd akkoord te gaan met de aankoop van natuurlijk urani um voo- een bedrag van f 225 miljoen. (Van een onzer verslaggevers) AXEL-TERNEUZEN In Axel heeft gistermorgen een oriënterend gesprek plaatsge vonden tussen ondermeer de gemeenten Terneuzen en Sas van Gent over de nieuwe woonwagenkampen in de regi- o. Een van de gesprekspunten was de vestiging van een woonwagenkamp bij het buurtschap Zandstraat in de gemeente Sas van Gent. Dicht bij dit buurtschap wil de ge meente Sas van Gent het nieuwe woonwagenkamp voor deze gemeente aanleggen. Een plan dat nogal wat weerstand wekte bij de inwoners van Sluiskil en niet in de aller laatste plaats bij de gemeente Terneuzen- De bijeenkomst in Axel stond in het teken van een gedachtenuitwisseliig tus- sei de beide gemeenten. Tot directe resultaten heeft het gesprek niet geleid. De stand punten zullen in de verschil lende colleges nog eens wor den besproken, overigens wa ren de verschillende colleges niet voltallig aanwezig. De vergadering was belegd als een bijeenkomst van de ge- meenschanneliike regeling woonwagencentrum ln Zeeuwsch-Vlaanderen. De voorzittershamer van deze ge- 'neensrhaoceMikf, regeling ftraaal bureemeester P. J. G. Molthiff van Hulst.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 3